kosmetyki dostepne w USA - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-16, 20:11   #661
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Wow, ja wode Avene wspominam bardzo dobrze, ale coz co cera to obyczaj....

Kapsulek Weledy nie probowalam, a do czego one sa ? Nawet o ich nie slyszalam, musze zajrzec na ich strone.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 00:26   #662
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Wow, ja wode Avene wspominam bardzo dobrze, ale coz co cera to obyczaj....

Kapsulek Weledy nie probowalam, a do czego one sa ? Nawet o ich nie slyszalam, musze zajrzec na ich strone.


Kapsulki nawilzaja wygladzaja rozjasniaja koloryt cery-podobno rewelacja
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 09:37   #663
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

ELFIE
Ja mam pytanie dot. rozu MILANI.
Na ich stronie nie widze, juz rozu Luminous tylko jakies inne.
Wlasnie wyjezdza znajoma, wiec chcialabym pare rzeczy zamowic..
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 16:52   #664
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
ELFIE
Ja mam pytanie dot. rozu MILANI.
Na ich stronie nie widze, juz rozu Luminous tylko jakies inne.
Wlasnie wyjezdza znajoma, wiec chcialabym pare rzeczy zamowic..
Mozna go dostac w Walgreens,CVS pharmacy ale nie online,ja ostatnio jak bylam w sklepie to tez go nie widzialam(mam nadzieje ze nie zlikwidowali go bo to moj ulubiony roz)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 17:14   #665
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ja chciałabym zapytać, czy w jakims sklepie wysyłkowym mozna kupić szampony i odzywki z nowej serii Herbal Essences. Tzn. chodzi mi o tę serię dostępną od przynajmniej roku-dwóch w USA i w Kanadzie, w wysokich, jakby nieco wygiętych butelkach. W Polsce cały czas są kosmetyki z dawnej wersji, co jakiś czas tylko wprowadzana jest jakaś nowość, ale przyznam, że opisy nut zapachowych w tych kosmetykach na rynek amerykański sa bardzo apetyczne...

Znacie może jakiś sklep internetowy, gdzie mozna by zamówic te Herbale wraz z wysyłka do Polski?
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 18:11   #666
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

ELFIKU
Jeszcze mam pytanie dot. tego kremiku z 12 % AHA. Tez jestem kwasolubna, wiec sobie go zamowilam i do tego Silk Wrap Body Lotion- czy ten balsam masz???
Wiem, ze bardzo chwalony jest podklad VINCENT LONGO -WATER CANVAS, ale nie mam pojecia jaki kolor
Na niemieckich forach, nic nie moge znalezc na temat tego podkladu.
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 18:54   #667
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja chciałabym zapytać, czy w jakims sklepie wysyłkowym mozna kupić szampony i odzywki z nowej serii Herbal Essences. Tzn. chodzi mi o tę serię dostępną od przynajmniej roku-dwóch w USA i w Kanadzie, w wysokich, jakby nieco wygiętych butelkach. W Polsce cały czas są kosmetyki z dawnej wersji, co jakiś czas tylko wprowadzana jest jakaś nowość, ale przyznam, że opisy nut zapachowych w tych kosmetykach na rynek amerykański sa bardzo apetyczne...

Znacie może jakiś sklep internetowy, gdzie mozna by zamówic te Herbale wraz z wysyłka do Polski?
Wiem ze www.drugstore.com
ma te szampony-ale niewiem czy wysylaja do Polski...musialabys wyslac do nich emaila i sie zapytac...

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
ELFIKU
Jeszcze mam pytanie dot. tego kremiku z 12 % AHA. Tez jestem kwasolubna, wiec sobie go zamowilam i do tego Silk Wrap Body Lotion- czy ten balsam masz???
Wiem, ze bardzo chwalony jest podklad VINCENT LONGO -WATER CANVAS, ale nie mam pojecia jaki kolor
Na niemieckich forach, nic nie moge znalezc na temat tego podkladu.
Ja mam Enchanced lotion 10% Glycolic aha anti-wrinkle butelka 177 ml.
O tym podkladzie nic niewiem-wiem ze jedna wizazanka chyba Calidreamin go polecala-moze ja zapytasz?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 18:59   #668
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

ELFIE
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 19:10   #669
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

DREI
czytalam, ze jestes zadowolona z Water canvas. Mam wielka ochote na ten podklad, ale mam problem z kolorem. Czy ten porcelain jest bardzo jasny?
interesujacy jest tez kolor golden porcelain...
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 19:17   #670
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
ELFIE

wlasnie zajrzalam na strone drugstore-ten silk body wrap ma kwas mlekowy 7% w skladzie-czyli powinien byc lepszy dla skor wrazliwych-dobrze ze o nim wspomnialas bo sobie go chyba nastepnym razem zamowie(nie wiedzialm wczesniej ze taki lotion jest)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 19:32   #671
iddqd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 74
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Mozna go dostac w Walgreens,CVS pharmacy ale nie online,ja ostatnio jak bylam w sklepie to tez go nie widzialam(mam nadzieje ze nie zlikwidowali go bo to moj ulubiony roz)
zlikwidowali. moze na ebay kupisz, w sklepach to juz raczej nie.
iddqd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 19:50   #672
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez iddqd Pokaż wiadomość
zlikwidowali. moze na ebay kupisz, w sklepach to juz raczej nie.
ojjj to niedobrze....mam nadzieje ze ten co mam starczy mi na dluzszy czas(uzywam oszczednie)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 10:32   #673
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

cos mi sie wdaje, ze bede problemy z tym rozem MILANI, a szkoda tak sie na niego napalilam
Elfie, czy polecilabys pedzle Clinique, czy znasz jakies lepsze?
Wlasnie robie liste zakupow...
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 01:16   #674
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
cos mi sie wdaje, ze bede problemy z tym rozem MILANI, a szkoda tak sie na niego napalilam
Elfie, czy polecilabys pedzle Clinique, czy znasz jakies lepsze?
Wlasnie robie liste zakupow...
No szkoda z tym Milani...
Nie znam pedzli Clinique-ja uzywam pedzli zakupionych w sklepie Sally's Beauty Supply,nazywaja sie Face Secrets i sa b dobre jakosciowo a cena niska,mam tez kilka pedzli Japonesque i jeden Sonia Kashuk-te juz drozsze a jakosc taka sama jak tych Face Secrets-wydaje mi sie ze nawet Face Secrets lepsze bo ich najczesciej uzywam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 13:52   #675
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

dzieki wielkie za pomoc
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 19:01   #676
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
cos mi sie wdaje, ze bede problemy z tym rozem MILANI, a szkoda tak sie na niego napalilam
Elfie, czy polecilabys pedzle Clinique, czy znasz jakies lepsze?
Wlasnie robie liste zakupow...
Jesli bardzo zalezy Ci na Milani,to moze sprobuj Nars odcien Orgasm.Wiele osob traktuje Milani jako jego tanszy odpowiednik,podobno kolory sa bardzo zblizone.Z pedzli jedyne jakie moge Ci polecic to Mac-nie ma lepszych.I tu wcale nie chodzi o marke,tylko to sa pedzle na prawde bardzo wysokiej jakosci,po przystpenje cenie.Dla Ciebie to pewnie jeszcze lepiej,bo z tego co widze,mieszkasz w Niemczech wiec placisz w Euro
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 15:23   #677
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Dopiszę się do was, bo błądzenie po amerykańskich drogeriach nie zawsze mi na zdrowie wychodzi .

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dziewczyny-jakich szamponow i odzywek uzywacie?jakie sa wasze ulubione?
Pantene Pro-V Hydrating Curls, tyle że mam mocno kręcone włosy. Ten działa pięknie, więc specjalnie nie rozglądam się za innymi.

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Stawiam na firme Suave Mialam swietny szampon, kokosowy, po ktorym moje wlosy byly jak marzenie
Mi się strasznie plątały włosy po tym szamponie.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dziewczyny-jakie macie ulubione mascary?
Moje to przyzwyczajenia jeszcze z Polski:
L'Oreal Architect i L'Oreal Volume Shocking. W sumie nie wiem który z nich lepszy .


Ja mam najgorszy problem z myciem twarzy. Na twarzy wyglądam jak "biała krowa w kropki bordo" . Na początku stosowałam Neutrogena Acne Stress Control (taki zielony), i był dobry, dopóki nie odstawiłam tabletek. Teraz testuje Cetaphil, i jest całkiem całkiem ale mógłby być lepszy.

Moje ostatnie świetne odkrycie to płatki do twarzy Clearasil. Są jak papier ścierny na wągry - skóra jest po nim gładziutka. Zastanawiam się tylko, czy nie niszczy/rozszerza porów przy dłuższym stosowaniu...


A czy któraś z was używała kosmetyków z Avalon Organics? Nie mogę się doczekać na przesyłkę... strasznie mnie skusiły te kosmetyki swoim składem.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 20:16   #678
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Rav12345-dzieki za wpis


Ja uzywalam kilka kosmetykow Avalon-niestety jednak nie zaprzyjaznilam sie z nimi na dlugo(maja b intensywny zapach a ja jestem uczulona na zapach)Najbradziej pamietam tonik lawendowy ktory wypalil mi twarz(a mial byc do wrazliwej skory)Przypasowal mi tylko balsam do ciala(wchlania sie b szybko)

Mam nadzieje ze jednak Tobie przypasuja-ja mam b wrazliwa skore i prawie wszystko mnie podraznia.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 22:20   #679
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Elfie, póki co skusiłam się tylko na żele pod prysznic, szampon, coś do mycia twarzy właśnie, i chyba balsam. Z racji że większość jest z tych zostających na skórze krótko, może nie będzie tak źle . A przesyłki ani widu ani słychu.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 06:14   #680
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ja ostatnio robilam porzadki w kosmetyczce, duzo rzeczy wyrzucilam i teraz obkupuje sie w nowe w Targecie
Kupilam sobie kilka pedzli do makijazu Soni Kashuk - tutaj mozna je zobaczyc http://sites.target.com/site/en/spot...=sc_iw_r_1_0_4 Pierwsze wrazenie bardzo pozytywne - sa robione z naturalnego wlosia, poreczne i wygodne w uzyciu, miekkie, nie podrazniaja cery
Wyprobowalam tez nowa maskare Cover Girl LashBlast - naprawde swietnie podkresla rzesy - wydluza i pogrubia, wystarczy jedno, dwa pociagniecia szczoeczka Rezerwuje ja na specjalne okazje, troche sie osypuje.
Pomadki ochronne Burt's Bess - Beeswax Lip Balm ( w porzadku) i Replenishing Lip Balm with Pomegranate Oil (ta uwielbiam, wspaniale peielgnuje i nawilza, nadaje ustom lekki czerwony kolor).
cdn
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 31CohdGj5AL__SS384_.jpg (5,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg B000FYRCQQ_16__SCLZZZZZZZ_SS260_.jpg (4,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lashblast_mascara_1.jpg (24,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 115_l.jpg (62,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 157_l.jpg (59,6 KB, 4 załadowań)
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 14:42   #681
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Ja ostatnio robilam porzadki w kosmetyczce, duzo rzeczy wyrzucilam i teraz obkupuje sie w nowe w Targecie
Kupilam sobie kilka pedzli do makijazu Soni Kashuk - tutaj mozna je zobaczyc http://sites.target.com/site/en/spot...=sc_iw_r_1_0_4 Pierwsze wrazenie bardzo pozytywne - sa robione z naturalnego wlosia, poreczne i wygodne w uzyciu, miekkie, nie podrazniaja cery
Ostatnio przyglądałam się tym pędzlom w Targecie . Niestety nie było wśród nich dużego pędzla kabuki.

Target sprzedaje jeszcze pędzelki "no-name" w cenie 2-4$ za pędzel - zwykle wiszą na bocznej ściance któregoś z regałów z kosmetykami. Ponieważ śmieszne to pieniądze, przed wakacjami kupiłam sobie kilka tych pędzli (do cieni, korektora, smudger i do brwi) na próbę, i do dzisiaj jestem z nich zadowolona. A że mieli coś a'la kabuki - duży pędzel ale z długą rączką, ostatnio dokupiłam i ten, i też jestem zadowolona.

Pędzelki są miękkie, z naturalnego włosia, nie zmieniają kształtu, po myciu wyglądają jak nowe. Fakt - nie mam porównania do górnopółkowców, ale też nie czuję potrzeby robienia tego porównania - te póki co spełniają moje potrzeby.

Jedyny ich minus to brak skośnego pędzla do różu, ale w ten pewnie zaopatrzę się w Sephorze, albo właśnie u Soni.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 15:45   #682
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Ostatnio przyglądałam się tym pędzlom w Targecie . Niestety nie było wśród nich dużego pędzla kabuki.

Target sprzedaje jeszcze pędzelki "no-name" w cenie 2-4$ za pędzel - zwykle wiszą na bocznej ściance któregoś z regałów z kosmetykami. Ponieważ śmieszne to pieniądze, przed wakacjami kupiłam sobie kilka tych pędzli (do cieni, korektora, smudger i do brwi) na próbę, i do dzisiaj jestem z nich zadowolona. A że mieli coś a'la kabuki - duży pędzel ale z długą rączką, ostatnio dokupiłam i ten, i też jestem zadowolona.

Pędzelki są miękkie, z naturalnego włosia, nie zmieniają kształtu, po myciu wyglądają jak nowe. Fakt - nie mam porównania do górnopółkowców, ale też nie czuję potrzeby robienia tego porównania - te póki co spełniają moje potrzeby.

Jedyny ich minus to brak skośnego pędzla do różu, ale w ten pewnie zaopatrzę się w Sephorze, albo właśnie u Soni.
Dziekuje za opisanie tych pedzli (widzialam je, nazwa wyleciala mi z glowy), kupie siostrze kilka zeby sie do moich nie pchala

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dziewczyny co polecacie z kosmetykow mineralnych? Kazda marka ma teraz jakies nowosci z tej dziedziny. Chodzi mi o kosmetyki, tore dostane w drugstore.
Pozdrawiam
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 21:05   #683
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Tutaj chyba głos musi zabrać Elfik.
Ja czytałam gdzieś, że minerały L'Oreal mają z minerałami niewiele wspólnego. Do gustu przypadły mi EverydayMinerals (polecane przez Elfika), ale czy można je gdzieś na "żywo" dostać - nie mam pojęcia.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 01:20   #684
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Elfie, póki co skusiłam się tylko na żele pod prysznic, szampon, coś do mycia twarzy właśnie, i chyba balsam. Z racji że większość jest z tych zostających na skórze krótko, może nie będzie tak źle . A przesyłki ani widu ani słychu.
Kurzce ja tez czekam na przesylke z Lusha-zamowilam henne do wlosow chyba przed swietami i tez ani widu ani slychu

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Ja ostatnio robilam porzadki w kosmetyczce, duzo rzeczy wyrzucilam i teraz obkupuje sie w nowe w Targecie
Kupilam sobie kilka pedzli do makijazu Soni Kashuk - tutaj mozna je zobaczyc http://sites.target.com/site/en/spot...=sc_iw_r_1_0_4 Pierwsze wrazenie bardzo pozytywne - sa robione z naturalnego wlosia, poreczne i wygodne w uzyciu, miekkie, nie podrazniaja cery
Wyprobowalam tez nowa maskare Cover Girl LashBlast - naprawde swietnie podkresla rzesy - wydluza i pogrubia, wystarczy jedno, dwa pociagniecia szczoeczka Rezerwuje ja na specjalne okazje, troche sie osypuje.
Pomadki ochronne Burt's Bess - Beeswax Lip Balm ( w porzadku) i Replenishing Lip Balm with Pomegranate Oil (ta uwielbiam, wspaniale peielgnuje i nawilza, nadaje ustom lekki czerwony kolor).
cdn

Ja tez ostanio robilam porzadki w kosmetyczce

Kusisz ta maskara Cover Girl-ja b lubie lash exact-wlasnie mi sie skonczyla a le moze sie skusze na ta o ktorej mowisz.

Co do pedzli Soni Kashuk to ja mam jeden Mini kabuki travel brush-bardzo go lubie,nakladam nim mineraly-jest miekki i nie podraznia-zaplacilam za niego chyba $20-troche drogi jak na taki maly pedzel ale jest bardzo poreczny(mozna zabrac w podroz).Kupilam go w Target.

Zaciekawilas mnie tez tym balsamem do ust z pomegranate(uwielbiam pomegranate)

Co do mineralow to ja polecam Everyday Minerals(Podklad intensive)-sa najlepsze dla mnie-tutaj mozna zamowic darmowe probki(placi sie tylko za przesylke kilka$)Polecam je

www.everydayminerals.com
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 15:28   #685
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja tez ostanio robilam porzadki w kosmetyczce

Kusisz ta maskara Cover Girl-ja b lubie lash exact-wlasnie mi sie skonczyla a le moze sie skusze na ta o ktorej mowisz.

Co do pedzli Soni Kashuk to ja mam jeden Mini kabuki travel brush-bardzo go lubie,nakladam nim mineraly-jest miekki i nie podraznia-zaplacilam za niego chyba $20-troche drogi jak na taki maly pedzel ale jest bardzo poreczny(mozna zabrac w podroz).Kupilam go w Target.

Zaciekawilas mnie tez tym balsamem do ust z pomegranate(uwielbiam pomegranate)

Co do mineralow to ja polecam Everyday Minerals(Podklad intensive)-sa najlepsze dla mnie-tutaj mozna zamowic darmowe probki(placi sie tylko za przesylke kilka$)Polecam je

www.everydayminerals.com
Balsam szczerze polecam, jest swietny Maskara tez fajna, ale nie na codzien, chyba, ze ktos lubi mocne wrazenia
Zdaje sie, ze tez mam ten pedzel od Soni, jeszcze nie uzywalam, ale brzmi obiecujajo
I dzieki za adres strony, moze cos zamowie
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 01:20   #686
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Balsam szczerze polecam, jest swietny Maskara tez fajna, ale nie na codzien, chyba, ze ktos lubi mocne wrazenia
Zdaje sie, ze tez mam ten pedzel od Soni, jeszcze nie uzywalam, ale brzmi obiecujajo
I dzieki za adres strony, moze cos zamowie
Balsam zakupilam-jest rzeczywiscie swietny.
Po tusz chyba jutro pojde

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 23:09   #687
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Dzisiaj miałam otrzymać przesyłkę z długowyczekiwanymi kosmetykami, a zamiast tego dostałam maila o treści:
THE PACKAGE WAS DAMAGED IN TRANSIT.

To odliczamy od nowa ....

I tak nie mam co narzekać. W Polsce pewnie nikt by sie nie przejął tym, że z paczki coś cieknie itd.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 23:58   #688
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam otrzymać przesyłkę z długowyczekiwanymi kosmetykami, a zamiast tego dostałam maila o treści:
THE PACKAGE WAS DAMAGED IN TRANSIT.

To odliczamy od nowa ....

I tak nie mam co narzekać. W Polsce pewnie nikt by sie nie przejął tym, że z paczki coś cieknie itd.
Pewnie Ci przesla nowa

A ja glupia dzisiaj wyslalam paczke do siostry do Polski i jej nie ubezpieczylam-powiedzialam facetowi ze chce ubezpieczenie a on zaczal do mnie gadac po polsku-zmiana tematu-zamotalam sie wbil normalna przesylke-az sie zdziwilam ze tak malo zaplacilam-dopiero w samochodzie mowie TZ ze nie dostalam tej kartki z ubezpieczeniem ehhh wkurzylam sie-TZ mowi ze dojdzie bo wyslalam w moje urodziny hehe on chyba nie zna polskich realiow......


Dostalam moja przesylke z henna Lusha-w sobote bedzie malowanie wlosow

Wczoraj poszlam po maskare Lash blast do Target ale byla wykupiona-polki puste....

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-01-10 o 03:58
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 18:17   #689
iddqd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 74
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja chciałabym zapytać, czy w jakims sklepie wysyłkowym mozna kupić szampony i odzywki z nowej serii Herbal Essences. Tzn. chodzi mi o tę serię dostępną od przynajmniej roku-dwóch w USA i w Kanadzie, w wysokich, jakby nieco wygiętych butelkach. W Polsce cały czas są kosmetyki z dawnej wersji, co jakiś czas tylko wprowadzana jest jakaś nowość, ale przyznam, że opisy nut zapachowych w tych kosmetykach na rynek amerykański sa bardzo apetyczne...

Znacie może jakiś sklep internetowy, gdzie mozna by zamówic te Herbale wraz z wysyłka do Polski?
Czy te szampony nie sa takie same jak te stare, tylko maja inne butelki? Ja uzywam tych nowych i pachna dokladnie tak samo jak stare Herbal Essences.
iddqd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 03:26   #690
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Tak, paczke wysla nowa. Gorsze jest to, ze specjalnie wylewalam hektolitry kosmetykow, zeby sie ich pozbyc, bo przeciez przyjda nowe. To teraz mam za swoje, bo do kolejnej przesylki mi ich nie wystarczy na bank, wiec moj plan oproznienia lazienki nie wypalil , wrecz przeciwnie.

Herbal Essences - bardziej podoba mi sie zapach tych "starych" polskich szamponow. Te tutaj nie sa tak intensywne, i nie pachna jakos nadzwyczajnie, ale nuty zapachowe mają inne niż te stare serie.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 15:03:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.