kosmetyki dostepne w USA - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-15, 16:37   #721
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
Nie radze Wam kobitki kupowac makrowych szamponow, odzywek w Target. Ostatnio byla afera, ze Target mial wlasnie podrobki tych firm. Jesli sie wczytacie to na wiekszosci markowych rzeczy do wlosow jest napisane, ze moga gwarantowac jakosc produktu tylko wtedy gdy jest sprzedawany w salonach fryzjerskich. Ja kiedys kupilam jeden szampon w Target i zastanawialam sie, co tak wszyscy robia szum wokol niego, a on taki normalny.. Teraz juz wiem, dlaczego byl taki normalny..bo nie byl orginalny. Teraz na szczescie moge juz kupowac w sklepach tylko dla fryzjerow, wiec widze,i czuje jaka jest roznica miedzy orginalem a podroba.
JEsli o Matrix to polecam Logics tez Matrixa. JEst w zielonym opakowaniu (chyba tylko kupicie w salonach) dla wlosow farbowanych..ale to jest cudowny produkt, zarowno szampon, odzywka, pianka i itp.
To niezleJa swoja odzywke w sprayu kupilam w salonie fryzjerskim-ale kupilam tez miniaturke matrix sleek look(pomaranczowe opakowanie) w Target-jeszcze jej nie probowalam.

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Fakt - cienie na powiece są troszkę transparentne, nie tak intensywne jak w opakowaniu, ale mi to odpowiada.

Co do różu Revlonowskiego - mam ten, co w załączniku (tylko brązowy), i w sumie... jest normalny. Nie widzę w nim ani specjalnych zalet, ani wad. Choć ja mam tendencję do przecierania twarzy dłońmi w ciągu dnia, szybko więc potrafię go zetrzeć, i po prostu go nie widać.
Fajnie ten roz wyglada-ja mam slabosc do ladnie wygladajacych kosmetykow
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 03:46   #722
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ech... on ładnie wygląda tylko przez trzy pierwsze użycia. Później ten złoty kwiatek się ściera, i pozostaje sam bazowy kolor i tylko końcówki tych kwiatuszków są jasnymi, żółtymi kropeczkami wtopionymi w tę właśnie bazę.
Liczyłam, że tego złota będzie więcej (szczególnie po wyglądzie twarzy modelki na reklamie) a tutaj klapa. Miał być na specjalne okazje, a został bronzerem powszednim.

czarowniczko
, ciekawa jestem jak pomadka maybelline w twoich testach wypadła? Ja ostatnio napaliłam się na nowy odcień. Ale funduszy brak.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rev.jpg (47,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P-lecprintPrint3-lg.jpg (48,3 KB, 18 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 03:53   #723
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Ech... on ładnie wygląda tylko przez trzy pierwsze użycia. Później ten złoty kwiatek się ściera, i pozostaje sam bazowy kolor i tylko końcówki tych kwiatuszków są jasnymi, żółtymi kropeczkami wtopionymi w tę właśnie bazę.
Liczyłam, że tego złota będzie więcej (szczególnie po wyglądzie twarzy modelki na reklamie) a tutaj klapa. Miał być na specjalne okazje, a został bronzerem powszednim.

czarowniczko
, ciekawa jestem jak pomadka maybelline w twoich testach wypadła? Ja ostatnio napaliłam się na nowy odcień. Ale funduszy brak.
Oj to szkoda ze tak szybko sie sciera...
A te reklamy kusza oj tak
Jezeli szukasz fajnego brazera polecam brazer Physicians Formula-daje fajny metaliczny zloto brzoskwiniowo brazowy efekt(mam go w moich zbiorach w kolorowce(link w podpisie)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 07:01   #724
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Ech... on ładnie wygląda tylko przez trzy pierwsze użycia. Później ten złoty kwiatek się ściera, i pozostaje sam bazowy kolor i tylko końcówki tych kwiatuszków są jasnymi, żółtymi kropeczkami wtopionymi w tę właśnie bazę.
Liczyłam, że tego złota będzie więcej (szczególnie po wyglądzie twarzy modelki na reklamie) a tutaj klapa. Miał być na specjalne okazje, a został bronzerem powszednim.

czarowniczko, ciekawa jestem jak pomadka maybelline w twoich testach wypadła? Ja ostatnio napaliłam się na nowy odcień. Ale funduszy brak.
Trwalosc niezla, tylko kolor mi nie podszedl, za ciemny. Oddalam siostrze
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 19:39   #725
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Dziewczyny czy miala ktoras z was krem Almond Weledy(dla wrazliwej skory) albo krem oczyszczajacy z tej samej serii?

Ostatnio u mnie w sklepie widzialam ze przybylo kosmetykow Weledy(miedzy innymi seria almond).Milam krem irysowy-nawilzal bajecznie ale podraznial mnie alkohol w skladzie-ciekawa jestem czy almond sie rzeczywiscie nada dla wrazliwej cery?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 03:07   #726
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Elfie,
ja mam z tej serii mleczko do demakijazu i oliwke do twarzy i bardzo je lubie. Mnie nie uczulily, ale kazda cera jest inna. Sa delikatne i pachna bardzo slabo. ja jestem z nich zadowolona i kupie ponownie.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 03:37   #727
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Elfie,
ja mam z tej serii mleczko do demakijazu i oliwke do twarzy i bardzo je lubie. Mnie nie uczulily, ale kazda cera jest inna. Sa delikatne i pachna bardzo slabo. ja jestem z nich zadowolona i kupie ponownie.
DziekiMoze uda mi sie poprosic o probke w Vitamine Cottage to wyprobuje
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 10:28   #728
nitencja
Raczkowanie
 
Avatar nitencja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 262
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Mam ogromna prosbe do was dziewczyny , czy uzywala ktoras z was lub widziala na zywo ten roz neutrogeny, bo jestem zainteresowana jego kupnem i interesuje mnie czy na twarzy tez wyglada tak mocno rozowo jak w pudeleczku. Przeszukalam forum ale zadnej wypowiedzi o nim nie znalazlam

http://www.allegro.pl/item313238111_...owosc_usa.html
nitencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 21:40   #729
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Widzialam go, ale tylko w sklepie i jak na moje oko, to on jest bardzo rozowy, wiec jezeli szukasz czegos bardziej naturalnego, to ten bedzie za mocny. Watpie, zeby w uzyciu byl jakis bledszy. No ale w sumie nie probowalam, wiec do konca nie wiem.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 04:56   #730
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ja mam ten roz. Roz jak roz.. jestem pewna, ze znajdziesz cos bardzo podobnego innej firmy. Owszem jest rozowy ale w sephora widzialam jeszcze bardziej rozowe.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 10:47   #731
nitencja
Raczkowanie
 
Avatar nitencja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 262
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Dzieki za odpowiedzi bardzo mi pomoglyscie
nitencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 18:46   #732
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Wyprobowalam tez nowa maskare Cover Girl LashBlast - naprawde swietnie podkresla rzesy - wydluza i pogrubia, wystarczy jedno, dwa pociagniecia szczoeczka Rezerwuje ja na specjalne okazje, troche sie osypuje.
Kupiłam tę mascarę jako część prezentu dla młodszej siostry. Pytam sie jej jak jej się podoba (bo sama myślę nad testowaniem) i dostałam taki komentarz: "ale szajs, pewnie kupiłaś co było najtańsze" . Ale podobny komentarz był do całej reszty rzeczy które dostała . Tragedia po prostu... a ja jeszcze głupia w pierwszej chwili zaczęłam zaraz myśleć co jej innego kupić i wysłać, żeby się cieszyła. O nie. Koniec dobroci...
Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Pomadki ochronne Burt's Bess - Beeswax Lip Balm ( w porzadku)
Jest ok, tylko to miętowe szczypanie... nie lubię tego w pomadkach (miałam kiedyś jakieś kolorówki które tak działały).
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 18:47   #733
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Kupiłam tę mascarę jako część prezentu dla młodszej siostry. Pytam sie jej jak jej się podoba (bo sama myślę nad testowaniem) i dostałam taki komentarz: "ale szajs, pewnie kupiłaś co było najtańsze" . Ale podobny komentarz był do całej reszty rzeczy które dostała . Tragedia po prostu... a ja jeszcze głupia w pierwszej chwili zaczęłam zaraz myśleć co jej innego kupić i wysłać, żeby się cieszyła. O nie. Koniec dobroci...

Rav umarlam ze smiechu....
Jestes dla siostry za dobra !
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 01:44   #734
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Kupiłam tę mascarę jako część prezentu dla młodszej siostry. Pytam sie jej jak jej się podoba (bo sama myślę nad testowaniem) i dostałam taki komentarz: "ale szajs, pewnie kupiłaś co było najtańsze" . Ale podobny komentarz był do całej reszty rzeczy które dostała . Tragedia po prostu... a ja jeszcze głupia w pierwszej chwili zaczęłam zaraz myśleć co jej innego kupić i wysłać, żeby się cieszyła. O nie. Koniec dobroci...
Ladne podziekowanie :/ Ale bedziesz miec wiecej kasy na kosmetyki dla siebie
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 19:29   #735
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Rav umarlam ze smiechu....
Jestes dla siostry za dobra !
Zgadza sie
Siostra chyba nastolatka?


Przypomniala mi sie moja siostra cioteczna w tym momencie-bedac ostanio w Polsce przywiozlam jej sporo ciuchow.Jednak przed wyjazdem odcielam wszystkie metki i upralam ciuchy(kupowalam je u mnie w sklepie-gdzie w wiekszosci sa zakurzone albo walaja sie po podlodze-takze upranie bylo koniecznoscia-wiecie jak to w outletach wyglada).
Stwierdzila potem ze pewnie dalam jej moje stare ciuchy bo nie bylo metek.A jak zobaczyla ze torebka Pumy byla made in china to nie chciala jej nosic.Zabralam ja wiec do sklepu pumy w Warszawie i pokazalam ze tam torebki tez sa made in china-od razu jej sie torebka spodobala
hehe

Na szczescie moja siostra rodzona jest zupelnie inna(zawsze zadowolona ze wszystkiego).
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 20:26   #736
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Jezeli ktos chce miec wyprostowane wlosy jak po prostownicy polecam ten szampon(niewiem czy juz nie polecalam):

http://www.drugstore.com/products/pr...32&catid=10339

Jest tani jak barszcz a daje zadziwiajace efekty-na mnie dziala b dobrze.Zawsze do niego powracam.Wczoraj uzylam go i po uzyciu splukalam glowe lodowata woda przez 2 minuty-po czym wysuszylam glowe(susze bez suszarki) i rozczesalam grzebieniem.Efekt byl super-kolezanka myslala ze uzylam prostownicy.

polecam tez krem z tej serii:

http://www.drugstore.com/products/pr...034&catid=3562

Musze wyslac ten szampon siostrze( ma manie na punkcie prostych wlosow)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 22:45   #737
Mariko
Przyczajenie
 
Avatar Mariko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 12
GG do Mariko
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

czesc dziewczyny
mam do Was pytanko:
mam w poblizu sklep marshalls i od czasu do czasu kupuje tam kosmetyki do wlosow, tylko zastanawiam sie czy one sa tak przecenione tylko dlatego bo np dana firma zmienia opakowania lub tez sa one lekko uszkodzone. zastanawiam sie czy te kosmetyki maja zachowane wlasciwosci?
licze na pomoc
Mariko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 23:28   #738
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Mariko Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
mam do Was pytanko:
mam w poblizu sklep marshalls i od czasu do czasu kupuje tam kosmetyki do wlosow, tylko zastanawiam sie czy one sa tak przecenione tylko dlatego bo np dana firma zmienia opakowania lub tez sa one lekko uszkodzone. zastanawiam sie czy te kosmetyki maja zachowane wlasciwosci?
licze na pomoc
Wydaje mi sie ze tak-chyba ze leza zbyt dlugo w sklepie i cena zejdzie np do $0.49Wtedy to bym nie kupowala kosmetyku,moga to tez byc koncowki kolekcji lub firma ktora konczy dzialalnosc,moga tez byc lekko uszkodzone .
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 06:44   #739
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Sorry ze tak wtracam sie troche OT.

Czytam was i widze ze dyskutowalyscie o Everyday Minerals. Sama ostatnio (ok, od pazdiernika) przestawilam sie na naturalne kosmetyki i testowalam rozne mineraly.

Przed swietami znalazlam EDM i tez (wtedy) uwazalam ze sa najlepsze, ALE po jakims czasie odkrylam LaurEss i oodstawilam EDM. LaurEss lepiej szluzy mojej wrazliwej i suchawej cerze (uzywam na filtr Avene), wyglada bardziej naturalnie a kryje tak dobrze jak EDM intensive.
Polecam. www.lauress.com
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-06, 16:48   #740
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Re: Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin Pokaż wiadomość
Sorry ze tak wtracam sie troche OT.

Czytam was i widze ze dyskutowalyscie o Everyday Minerals. Sama ostatnio (ok, od pazdiernika) przestawilam sie na naturalne kosmetyki i testowalam rozne mineraly.

Przed swietami znalazlam EDM i tez (wtedy) uwazalam ze sa najlepsze, ALE po jakims czasie odkrylam LaurEss i oodstawilam EDM. LaurEss lepiej szluzy mojej wrazliwej i suchawej cerze (uzywam na filtr Avene), wyglada bardziej naturalnie a kryje tak dobrze jak EDM intensive.
Polecam. www.lauress.com
dzieki za linka-musze obadac ta firme
ja jak na razie jestem zakochana w mineralach Lumiere
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 18:17   #741
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: Re: Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Mam bronzer Lumiere.
Z Lumiere dobre jest to, ze maja stoiska w niektorych sklepach, jak np Whole Foods, mozna ominac te cala procedure z zamawianiem probek. Mimo tego jakos nie znalazlam nic innego dla siebie z tej firmy.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 06:23   #742
meili
Rozeznanie
 
Avatar meili
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 656
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Drogie Wizazanki!
mam pytanie do dziewczyn mieszkajacych w Stanach. Czy ktoras z was uzywala kosmetykow firmy COLORBAR? co o nich sadzicie? jak jest z cenami?
__________________

Hazaaron Khwaahishen Aisi,
Ki har Khwaahish pe Dam Nikle...

(Mirza Ghalib)


Thousands of Desires...and each worth dying for...

meili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 17:02   #743
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin Pokaż wiadomość
Mam bronzer Lumiere.
Z Lumiere dobre jest to, ze maja stoiska w niektorych sklepach, jak np Whole Foods, mozna ominac te cala procedure z zamawianiem probek. Mimo tego jakos nie znalazlam nic innego dla siebie z tej firmy.
ja uwielbiam podklad lumiere flawless face
ooo musze sprawdzic czy w moim sklepie czasem ich nie ma.

Cytat:
Napisane przez meili Pokaż wiadomość
Drogie Wizazanki!
mam pytanie do dziewczyn mieszkajacych w Stanach. Czy ktoras z was uzywala kosmetykow firmy COLORBAR? co o nich sadzicie? jak jest z cenami?
pierwszy raz slysze o tej firmie-niestety nic niewiem...
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 03:09   #744
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

http://www.drugstore.com/products/pr...32&catid=10339

Jest tani jak barszcz a daje zadziwiajace efekty-na mnie dziala b dobrze.Zawsze do niego powracam.Wczoraj uzylam go i po uzyciu splukalam glowe lodowata woda przez 2 minuty-po czym wysuszylam glowe(susze bez suszarki) i rozczesalam grzebieniem.Efekt byl super-kolezanka myslala ze uzylam prostownicy.
to tak trezba?
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 00:06   #745
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Tak jest lepiej dla wosow, bo wtedy sie zamykaja luski wlosowe, ktore sprawiaja ze wlosy sa takie gladkie i sie mniej rozdwajaja, bo jak myjemy je w goracej wodzie, to te luski sie otwieraja, to tak jak ze skora i porami. Pory sie otwieraja przy gorcej parze, a zamykaja przy zimnie....
Tyle, ze ja w zimie jakos nie moge sie na to zdobyc, ale w lecie czesto tez na zimno splukuje.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 04:02   #746
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Elfie - wiesz, ze Milani wprowadzilo kilka nowych produktow i ulepszylo kilka starszych, maja Twoj ulubiony roz Widzialam w tamtym tygodniu w Target.
czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 04:45   #747
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
to tak trezba?
Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Tak jest lepiej dla wosow, bo wtedy sie zamykaja luski wlosowe, ktore sprawiaja ze wlosy sa takie gladkie i sie mniej rozdwajaja, bo jak myjemy je w goracej wodzie, to te luski sie otwieraja, to tak jak ze skora i porami. Pory sie otwieraja przy gorcej parze, a zamykaja przy zimnie....
Tyle, ze ja w zimie jakos nie moge sie na to zdobyc, ale w lecie czesto tez na zimno splukuje.
Zgadza sieOdkad splukuje zimna woda to moje wlosy sa bardziej blyszcace,mniej przesuszone i sie nie puszaJa niecierpie zimnej wody-ale wykombinowalam sobie tak ze myje glowe oddzielnie( w umywalce z ruchomym prysznicem ) a cialo myje oddzielnie-nienawidze jak mi zomna woda splywa po plecach brrrrr

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Elfie - wiesz, ze Milani wprowadzilo kilka nowych produktow i ulepszylo kilka starszych, maja Twoj ulubiony roz Widzialam w tamtym tygodniu w Target.
Gosia dzieki za cynkKurcze u mnie w target milani nie ma-w walgreens tez zlikwidowali stoiska,musze sprawdzic w Rite aid-jezeli nie bedzie to pozostanie zamawianie online.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 23:57   #748
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Gosia dzieki za cynkKurcze u mnie w target milani nie ma-w walgreens tez zlikwidowali stoiska,musze sprawdzic w Rite aid-jezeli nie bedzie to pozostanie zamawianie online.
Wmoim Targecie są resztki, za to w Walgreens pod nosem, Milani to chyba najlepiej wyposażone stoisko kosmetyczne - wszystko jest.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 03:53   #749
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Wink Dot.: kosmetyki dostepne w USA

W moim Targecie wreszcie zadbali o stoiska kosmetyczne, wszystko nowe i sie blyszczy I kusi
czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 23:57   #750
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

U mnie w Targecie niezbyt dbaja-wiekszosc rzeczy jest zawsze out of stock.


Wyprobowalam dzisiaj maskare Lash Blast Cover Girl- i powiem jedno-wow ale mam firany-jest swietna ta maskara
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 15:03:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.