kosmetyki dostepne w USA - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-26, 03:52   #901
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

dodus z kwasami bym uwazala jestem kosmetyczka z zawodu i powiem szczerze ze mimo mam jakis staz w tej dziedzinie to boje sie ich uzywac to bardzo cienka linia uzyjesz za duzo to ci zejdzie skora platami... i poparzy twarz... chodz podejrzewam ze profesjonallnych normalnie nie kupisz ale nie wiem bo nie mieszkam w stanach

candy supcio kwasy maja duze spektrum dzialania w zaleznosci od ich ph... moga zarowno zluszczac naskorek dzieki czemu rozjasniaja cere, wyrownuja ja, zplycaja drobne zmarszczki, przebarwienia, oczyszczaja skore poprzez zluszczenie wiec dzialaja i antytradzikowo.. ale moga tez dobrze nawilzac to takie podstawowe dzialania

tylko przy tym nalezy pamietac ze nie mozna ich uzywac non stop i caly rok jedynie na jesieni i wczesnej wiosnie bo nie wolno sie przy tym opalac nawet jsienia trzeba stosowac bardzo wysoki filtr...
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 05:30   #902
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Dziewczyny bo jak tu przeczytalam o kwasach, ze sa one dobre na skore tradzikowa i wogole...to ja juz od razu chetna,ogolnie nie mam problemow ze skora bo...no wlasnie zwlaszcza Ty, Ray-kosmetyczko z zawodu mi poradzisz bo ja..uzywam od lat ...!spirytusu,ale takiego rozrabianego w aptece przypisywany od dermatologa,osotanio dowiedzialam sie ze on sterydach i to mi po prostu zluszcza naskorek,mialo byc na jakis czas a stosuje juz to jakies dobre pare lat..uuuu ale sie rozpisalam nie na temat ;/

biore sie wiec za swoja twarzyczke bo za pare lat moga byc naprawde problemy

gdzies tu zreszta wyczytalam : "najwazniejsze aby nie przesuszac skory" ....jaaa....!!! ja to robie od kilku lat,dlatego szukam czegos dobrego dla mojej skory a zarazem nie tak niebezpiecznego jak spirytus ;p

jejku ale zabrzmialo ;p

nie wiem kwasy....kosmetyki z lepszej polki,te Clinique czy co...

wiec Candy nie wiem co bede ja robic z tymi kwasami ;p

aha Ray to gdzie ten Twoj Mezus kupuje za taka tanioche te kosmetyki...heheh taki maz to chyba skarb
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 09:52   #903
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

moj mezus wiesz co roz nie ale glownie bywa w Texasie

a no mam tak dobrego meza ze biedach chodzi szuka cala liste ma i odchacza ale najbardziej lubi kupowac clinique bo jest odzielne stoisko daje paniom karteczke a one szukaja za niego za to revlony i inne sa normalnie w supermarketach dwoch cieni szukalm mi po 5 sklepach hahaha ona to robi bo wie ile w Polsce kosztuja mnie kos metyki na punkcie ktorych mam chopla ( zboczenie zawodowe) i za 300 zl ja mam reklamowe kosmetykow a tu bym, mogla pozwolic sobie aby na podklad i puder

ja obecnie uzywam clnique i jestem bardzo zadowolona uwazam ze to dobra marka jak do tej pory sie nie zawiodlam wlasnie do mnie leci kolejna paczuszka co do diora i chanell powiem szczerze to buble nie wiem moze komus te kosmetyki odpowiadaja ale popatrzcie jakie daty waznosci maja te kosmetyki na ponad 10 lat!!! wiec wyborazcie sobie ile to musi zawierac konserwantow w sobie zeby utrzymac taki kosmetyk :d sama nawet sprawdzalam krem nivea jest nie wiele gorszy wiec nie polecam


dodus jak przeczytalam ze ty non stop uzywasz spirytus to az mnie ciary przeszly !!! bosko jedyna odstaw to w cholere i to natychmiast tego w ogole nie powinno sie stosowac na twarz!!!! to jak bys uzywal zmywacza do paznokci na buzie!! domyslam sie ze dermatolog przepisal ci to na badzie rozrobionego spirytusu ale takie kuracje to stosuje sie chwilowo i w ogole nie wiem co to za dermatolog bo tego w ogole ci nie powinien przepisac wnioskuje ze jakiejs starej daty bo nowa kosmetologia to w ogole wyklucza!

jesli masz problemy tradzikowe jest kilka sposobow na to ale na ktory trafisz ciezko powiedziec podstawowa sprawa nie wolno ciagle wysuszc skory bo to dziala tak ze ze im wiecej ty wyszuszasz tym skora sie bardziej broni i produkuje coraz wiecej sebum by odbudowac plaszcz lipidowy ktory stanowi taka bariere przed szkodliwymi czynnikami wiec wpedzasz sie w bledne kolo... jesli skora bedzie dobrze nawilzona to nie bedzie sie mocno przetluszczac... ale nawilzyc skore mozna przede wszystkim od wewnatrz musisz pic duzo wody a do tego dobry krem ktory zapobiegnie odparowywaniu wody z naskorka... co do kremu to kazda skora jest inna wiec tutaj nie polece ci konkretnego bo niestety musisz sama wyprobowac ale np clinique ma dobre kremy do cer tradzikowych....

na noc mozesz sobie cos tlustszego polozyc zeby skora odpoczela...

co do kwasow owszem mozesz przeprowadzic taka kuracje nawet jest wskazna ale nawlasna reke bym ni robila nic... to na prawde ryzykowne pomysl sobie zeby kosmetyczka mogla robic kuracje kwasowe musi sama przejsc odpowiednie szkolenie i miec na to papier.. wiec watpie bys potrafila sama to umiejetnie zrobic ( nie to zebym podwazala twoje umiejetnosci ) wiec lepiej wybrc sie do salonu np na kilka seri np 5 ale to mowie jesienia ...

po takiej kuracji dla podtrzymania efektow mozesz uzywac kremu z kwasami ale maloprocentowymi dajmy 5 % zeby podtrzymywac efekt i to tez dwa razy w tyg kosmetyczka ci na pewno doradzi odpowiedni


mi maz wlasnie nakupowal duzo kosmetykow revlona bo je lubie dajmy podklad ich u nas 70 zl a on za 20 kupil cienie 52 zl u nas a on kupil takowe za 10 zl tylko Ameryka zyc i nie umierac
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 19:39   #904
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

"jakbys uzywala zmywacz do paznokci" .........teraz to az mnie zmrozilo,ale fakt chyba podobne specyfiki ;/ i nie bede negowala Twojej wypowiedzi ze to cos strasznego na moja twarz ;/ ja probowalam odstawiac najdluzej nie mialam tego na twarzy przez okres jakis 10 dni ;/ bo potem wyskakiwaly mi takie pojedyncz.......


to chyba juz kompltenty off topic

sory dziewczyny

czekam z niecierpliwoscia na jutrzejsza gazete z kuponami i znizkami cos nowego wskoczy do kosmetyczki

pozdrawiam
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 21:01   #905
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ray nie moge sie z Toba zgodzic co do kwestii jakosci kosmetykow Diora i Chanel.Od pewnego czasu staram sie kupowac mniej kosmetykow,ale tych z wyzszej polki.Dla mnie podstawa do kupna jest wytloczona data waznosci.Nigdy nie spotkalam sie az z 10-letnia!uzywam podkladow marki Dior, latem kremu tonujacego i jedno jest pewne-cena idzie za jakoscia.Wazne,aby dobrac kosmetyk odpowiedni dla siebie,o czym nie musze Ci mowic jako,ze jestes kosmetyczka z zawodu.Tym bardziej jednak jestem zaskoczona Twoim zdaniem,ale oczywiscie masz do niego pelne prawo.Ja natomiast nie przepadam za Clinique.Nie uwazam,ze to buble,ale jakos nie sluza mojej cerze.Z racji tego,ze sa po bardzo przystepnych cenach czesto do nich wracam,ale za kazdym razem jestem niezbyt zadowolona.Mam cere wrazliwa i panie w Sephorze zawsze proponuja Clinique,niestety kosmetyki te nie odpowiadaja wymogom mojej skory.Lepiej przyswajam zwykly krem Nivea Soft(napewno nie ma 10 letniej daty waznosci) niz wychwalany tu w USA "dramatically different moisturizing gel" marki Clinique.Podkladow tez nie lubie,jakims cudem waza sie na mojej cerze.Zeszlego lata mialam wykonywany pelny makijaz kosmetykami Dior ( w Macys).Od tamtej pory zakochalam sie w tych kosmetykach-trwale,naprawde upiekszajace.Clinique jak dla mnie to taki sredniaczek,czesto kupowany przez wrazliwcow ze wzgledu na niska cene.Jak dla mnie nawet Eucerin,ktory mozna kupic w kazdym drug store jest o wiele lepszy.Moze kiedys przekonam sie jednak do kosmetykow Clinique,ale poki co nic tego nie zapowiada....
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 21:11   #906
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

candy moze zle to ujelam chodzilo mi o to ze cena diora nie jest adekwantna do jakosci przynajmniej w polsce... tu jest kwestia skladu tych kosmetykow nie maja one jakis cudow w sobie... nie sa natomiast jakies zle w koncu przeszly szereg badan i musialy byc pierw zakwalifikowane do uzytku i sprzedazy wiec na pewno nie zaszkodza...

to prawda kazda cera jest inna i kazdej co innego pasuje nie ma dwoch jednakowych

jesli tobie dior odpowiada to bardzo dobrze

co do daty przydatnosci to najwyrazniej teraz sie to zmienialo bo keidys wzielam do reki taki podklad diora i jak zobacylam date waznosci to sie zlapalam za glowe nie wiem moze jakis blad w seri byl czy cos...
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 21:57   #907
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Szukam jakiegos kremu rozjasniajacego na drobne blizny i przebarwienia...moze ktos zna dobry specyfik???
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 16:52   #908
thewiz
Raczkowanie
 
Avatar thewiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Z gwiazd
Wiadomości: 63
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Del

Edytowane przez thewiz
Czas edycji: 2016-02-18 o 11:16
thewiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 01:44   #909
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez thewiz Pokaż wiadomość
Na wszelakie zakupy kosmetykowe, a w szczegolnosci produktow profesjonalnych do wlosow polecam z calego serca jeden sklep : Ulta. Maja tam wszystkie tanie kosmetyki z normalnego drug store, sporo drozszych typu Smashbox. Nie ma najwyzszej polki typu Dior. Sa za to perfumy i ogrom prodoktow do wlosow wlasnie. Do tego taniej niz w przecietnym drugstore. Ja mieszkam pod Chicago i jedna Ulta jest kolo Woodfield Mall w Shaumburgu (przy outletach Saksa, Nordstromu i przy Mareshallsie).

dzieki thewiz rozejrze sie z mojej okolicy za tym sklepem Ulta jak mowisz ze tanio na pewno warto

ja ostatnio zaszalalam w sklepach,ale to z ciuchami wiec nie ten watek )

pozdrawiam
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 02:45   #910
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Wie ktos moze gdzie znajduje sie sklep Ulta w NY????
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 09:23   #911
maupka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 67
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

nie jestem "zagraniczna", ale strasznie Wam zazdroszcze dziewczynki
jak widze ze caly zestaw 3 steps clinique kosztowalby mnie ok 60$ czyli jakies 120zl (przy obecnym niskim kursie) a tutaj na sam lotion musze wydac tyle to placze
maupka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 21:28   #912
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Fakt,mamy calkiem fajnie.Wiekszosc pracujacych dziewczyn zgodzi sie ze mna,ze mozna sobie pozwolic na wypad do Sephorki kazdego tygodnia,jesli oczywiscie ktos jest takim mianiakiem kosmetycznym jak ja na przyklad
Lubie amerykanska kolorowke,ale tesknie tez za polska pielegnacja.Na szczescie mam calkiem niedaleko do sklepu z polskimi kosmetykami.Place za nie czesto wiecej niz za amerykanskie,ale wiadomo-import.
Lubie tez tansza amerykanska kolorowke..mozna znalesc prawdziwe perelki za kilka doslownie dolarow.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 03:52   #913
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ostanio odkrylam super krem do rak z retinolem sally hansen.Polecam go-super wygladza i rozjasnia i swietnie pachnie:

http://www.drugstore.com/products/pr...48&catid=10396


Szukam jakichs fajnych kosmetykow do moich falowanych wlosow zeby fajnie podkreslaly fale.Znacie cos fajnego?Ostanio kupilam ten produkt:

http://www.drugstore.com/products/pr...565&catid=3562

Ale jakos nie jestem zachwycona-wydaje mi sie ze przesusza i zlepia mi wlosy.Moze uzylam za duzo?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 04:15   #914
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Hej Elfiku!
Krem do raczek znam i jest moim ulubionym-ze wzgledu na pomaranczowy zapach i wlasciwiosci wygladzajace.
Co do wlosow...ja rowniez mam z nimi problem.Moje sa geste i grube,siegaja za lopatki.Z przodu ladnie sie faluja,dopoki ich nie rozczesze,ale z tylu-zbyt wysuszone...taki suchy koltunNarazie stawiam na nawilzanie (Matrix Biolage),a pozniej zobaczymy...moze jakies kosmetyki przeznaczone do wlosow kreconych???Nic nie mam upatrzonego,ale licze na to,ze taki specyfiki podkresla troche fakture moich wlosow.

Juz jakis czas temu wypatrzylam cos takiego,ale nie moglam znalesc w zadnym sklepie.Moze warto sprobowac...
http://www.drugstore.com/products/pr...34&catid=10726
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 04:22   #915
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Hej Elfiku!
Krem do raczek znam i jest moim ulubionym-ze wzgledu na pomaranczowy zapach i wlasciwiosci wygladzajace.
Co do wlosow...ja rowniez mam z nimi problem.Moje sa geste i grube,siegaja za lopatki.Z przodu ladnie sie faluja,dopoki ich nie rozczesze,ale z tylu-zbyt wysuszone...taki suchy koltunNarazie stawiam na nawilzanie (Matrix Biolage),a pozniej zobaczymy...moze jakies kosmetyki przeznaczone do wlosow kreconych???Nic nie mam upatrzonego,ale licze na to,ze taki specyfiki podkresla troche fakture moich wlosow.
Moj najwiekszy problem to to ze moje sie placza strasznie a przy czesaniu to garsciami wypadaja-ehhh te nasze wlosy

Mam nadzieje ze kiedys problemy z nimi sie skoncza
Jak znajdziesz cos fajnego to daj znac

Co do tego produktu Aussie to tez go szukalam ostano w Targecie i nie znalazlam..
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 04:37   #916
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Staram sie nie meczyc wlosow suszarka lub prostownica...ale kiedy wyschna pozostawione same sobie nie robia dobrego wrazeniaZ kolei kiedy staram sie wgniatac te swoje fale,zeby je ladnie podkreslic jest calkiem o.k...dopoki wlosy nie wyschna...jest ich zdecydowanie za duzo,a po za tym fale sa suche albo wogole jakies proste druty.I wez tu wymysl cos czlowieku...Olejki nie dzialaja,trik z pianka w wilgotne wlosy tez sie nie sprawdzil...to juz sama nie wiem co wymyslec.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 04:46   #917
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Staram sie nie meczyc wlosow suszarka lub prostownica...ale kiedy wyschna pozostawione same sobie nie robia dobrego wrazeniaZ kolei kiedy staram sie wgniatac te swoje fale,zeby je ladnie podkreslic jest calkiem o.k...dopoki wlosy nie wyschna...jest ich zdecydowanie za duzo,a po za tym fale sa suche albo wogole jakies proste druty.I wez tu wymysl cos czlowieku...Olejki nie dzialaja,trik z pianka w wilgotne wlosy tez sie nie sprawdzil...to juz sama nie wiem co wymyslec.
Ehhh ja tez nie susze i nie prostuje-a i tak im do idealu duzo brakuje.
raz je wysuszylam i wyprostowalam na okraglej szcocie i mialam ladne-ale ja jestem len i nie chce mi sie tego robic codziennie-takze moje wlosy zyja wlasnym zyciem
Moje sa suche na koncach i moj problem to to ze myje w zbyt cieplej wodzie(zmarzluch jestem) a po tym sa jeszce suchsze.

U mnie olejki sie nawet sprawdzaja-ostanio zywam jojoba oil Queen Helene-nawet fajny jest.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 04:58   #918
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Nie zniechecam sie jednak i bede probowala wydobyc naturalne piekno z moich wlosow,ale narazie je musze porzadnie nawilzyc.Matrix Biolage ma dobre recenzje,a kupilam odzywke i takie wygladzajace mleczko w sprayu
Ostatnio sporo zakupilam kosmetykow i praktycznie wszystko strzal w dziesiatke.Polecam bardzo fajny zel pod prysznic Jonhson&Johnson,ktory w opakowaniu wyglada na oliwke.Na tez zel trafilam przypadkowo szukajac wlasnie dzieciecej oliwki do natluszczania skory.Przygladajac sie blizej opakowaniom zauwazylam,ze na jednym napisane jest body wash...a wygladalo jak oliwka.Kupilam i jest bardzo fajny zelik-taki wlasnie oliwkowy.
Zachwalany antybakteryjny zel pod prysznic Neutrogeny rowniez zakupilam i zdecydowanie moj faworyt.Pryszczyki z plecow znikajaZapach jest nieciekawy,ale widzialam nowa serie na stronie internetowej o zapachu rozowego grejfruta-rowniez antybakteryjna.

http://www.drugstore.com/products/pr...75&catid=27029
W sklepach widzialam rowniez olejek pod prysznic Eucerin...nie starczylo mi jednak kasy...
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 05:21   #919
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Nie zniechecam sie jednak i bede probowala wydobyc naturalne piekno z moich wlosow,ale narazie je musze porzadnie nawilzyc.Matrix Biolage ma dobre recenzje,a kupilam odzywke i takie wygladzajace mleczko w sprayu
Ostatnio sporo zakupilam kosmetykow i praktycznie wszystko strzal w dziesiatke.Polecam bardzo fajny zel pod prysznic Jonhson&Johnson,ktory w opakowaniu wyglada na oliwke.Na tez zel trafilam przypadkowo szukajac wlasnie dzieciecej oliwki do natluszczania skory.Przygladajac sie blizej opakowaniom zauwazylam,ze na jednym napisane jest body wash...a wygladalo jak oliwka.Kupilam i jest bardzo fajny zelik-taki wlasnie oliwkowy.
Zachwalany antybakteryjny zel pod prysznic Neutrogeny rowniez zakupilam i zdecydowanie moj faworyt.Pryszczyki z plecow znikajaZapach jest nieciekawy,ale widzialam nowa serie na stronie internetowej o zapachu rozowego grejfruta-rowniez antybakteryjna.

http://www.drugstore.com/products/pr...75&catid=27029
W sklepach widzialam rowniez olejek pod prysznic Eucerin...nie starczylo mi jednak kasy...

ja z Matrixa uzywam teraz Sleek look conditioner-fajna

Co do olejku Johnsona-mialam-tylko ze mnie zapycha-ja musze do ciala uzywac raczej produktow do skory mieszanej-teraz uzywam caly czas zelu z kwasami firmy Dessert essence-a po kapieli smaruje sie Eucerin z moczniekiem i jest dobrze.

Nie widzialam u mnie tego olejku Eucerin-u mnie dobrze sie sprawuja olejki do twarzy-bo na twarzy mam suchsza skore niz na ciele.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 05:27   #920
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

http://www.drugstore.com/products/pr...11&catid=45531

To olejek pod prysznic,bezzapachowy dla wrazliwcow.Bardzo lubie kosmetyki tej firmy.Niedawno zakupilam Lotion do ciala z mocznikiem i krem z zielonym pigmentem na moje zaczerwienione poliki.
Tak swoja droga...znasz moze Elifiku jakies kosmetyki na rogowacenie okolomieszkowe????
Ja sie z tym problemem borykam juz od wielu lat(ramiona) i niestety od ok.3 miesiecy zauwazylam grudki na przedramionach...
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 05:42   #921
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
http://www.drugstore.com/products/pr...11&catid=45531

To olejek pod prysznic,bezzapachowy dla wrazliwcow.Bardzo lubie kosmetyki tej firmy.Niedawno zakupilam Lotion do ciala z mocznikiem i krem z zielonym pigmentem na moje zaczerwienione poliki.
Tak swoja droga...znasz moze Elifiku jakies kosmetyki na rogowacenie okolomieszkowe????
Ja sie z tym problemem borykam juz od wielu lat(ramiona) i niestety od ok.3 miesiecy zauwazylam grudki na przedramionach...
http://www.drugstore.com/products/pr...53&catid=10400

ja po tym mam mniejsze gulki-a raczek krosty na plecach-duzo osob w recenzjach pisze ze pomaga na te gule.

nawet niezly sklad tego eucerin
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 15:51   #922
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Dzieki Elfiku,chyba sobie zamowie ten Lotion,byc moze troche zmniejszy objawy rogowacenia.Mam pytanko-jak dlugo sie czeka na kosmetyki zamowione na www.drugstore.com?
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 15:54   #923
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Dzieki Elfiku,chyba sobie zamowie ten Lotion,byc moze troche zmniejszy objawy rogowacenia.Mam pytanko-jak dlugo sie czeka na kosmetyki zamowione na www.drugstore.com?

Niedlugo-jakies 5 dni to 7 dni.Co do lotionu zobacz czy nie ma go w sklepach u mnie jest w Safeway(na samym dole na polce tam gdzie balsamy)-niewiem czy masz ten sklep?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 16:34   #924
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Wlasnie zamowilam sobie ten Lotion,a w sklepach nigdy nie widzialam.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 17:09   #925
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Wlasnie zamowilam sobie ten Lotion,a w sklepach nigdy nie widzialam.

Mam nadzieje ze Ci przypadnie do gustu-jest bezzapachowy ,konsystencja lejacego mleczka,b wydajny,po nalozeniu na skore moze troche szczypac ale potem skora jest gladziutka.Dobrze sprawdza sie tez na suchych pietach

Co do dostepnosci w sklepach to fakt trudno go spotkac-u mnie jest tylko w tym jednym sklepie ale czesto jest out of stock.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 01:40   #926
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ja zamowilam ten lotion z mysla o moich ramionach(rogowacenie okolomieszkowe).Zobaczymy jak sie bedzie spisywal.
Elfiku,jak dlugo trzeba czekac na kosmetyki zamowione na www.drugstore.com????
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 00:22   #927
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Ja zamowilam ten lotion z mysla o moich ramionach(rogowacenie okolomieszkowe).Zobaczymy jak sie bedzie spisywal.
Elfiku,jak dlugo trzeba czekac na kosmetyki zamowione na www.drugstore.com????
tak jak pisalam wczesniej czeka sie od 5 do 7 dni-jezeli zamowilas 1 wrzesnia powinnas paczke otrzymac na poczatku nastepnego tygodnia-zalezy tez od tego gdzie mieszkasz-do mnie mozliwe ze idzie dluzej-Ty mozesz czekac krocej
Pozdrawiam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 01:22   #928
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ostanio odkrylam super krem do rak z retinolem sally hansen.Polecam go-super wygladza i rozjasnia i swietnie pachnie:

http://www.drugstore.com/products/pr...48&catid=10396

Uzywam tego kremu, rowniez przypadl mi do gustu
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 01:26   #929
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Przesylka szla 4 dniLotion jak lotion zobaczymy czy chociaz troche poradzi sobie z moimi ramionami
Dziewczyny znacie jakies fajne amerykanskie plyny do kapieli???
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 00:09   #930
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Mam pytanko- w jakich amerykanskich drogeriach mozna dostac korektor pod oczy biotherm?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 15:03:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.