Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 10:41   #1171
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

KRETENCJA- te foczki o których piszemy są plastikowe, takie jak wanienka i na to można połozyć tetrę żeby dzicko się nie slizgało, więc jest higieniczne. Może chodziło Ci o gąbki albo takie leżaczki z materiału?
Mówimy o takim
http://eurokids.pl/fotelik-do-kapieli-foczka.html
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:47   #1172
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Witam mamusie

U nas ciut lepiej...tzn maly lepiej sie czuje po tych inhalacjach.
Junior juz jest taki cwany ze czesto nie moge nic innego robic tylk go zabawiac. Najlepiej oczywiscie na siedząco zeby wszystko widzial

Tak jak dlugo nie podnosil wysoko tej glowki tak teraz podnosi trzyma mocno i najgorsze jest to ze jak lezy plasko na moich rekach to czesto sie sam dzwiga dosiadu ale nie pozwalam mu bo przeciez on ma dopiero 4 miesiace(tzn za chwile skonczy)

Vikicullen my chcemy tez kupic medela inhalator bo w przychodni nas inhalują takim i fajny jest nawet

A dopajac maluszka przy mm trzeba bo moze sie odwodnic co moze doprowadzic do zatwardzen. Moj tez czasem nie chce za dnia pic za duzo ale wtedy jak wstaje w nocy kolo 4-5 i chce mleko to daje mu sie napic na spiąco prawie herbatki On juz ladnie przesypial mi cale noce bez karmienia a teraz przez ta chorobe i ząbkowanie czesto mi sie budzi i dopomina karmienia

Apropo ząbkow to mamy juz prawie 2 niestety te bardziej bolące bo boczne nie znam sie na numerkach zebow to nie napisze czy 2 czy 3 heh

Kamafi my podawalismy Multilac jest to 9 roznych szczepow tych dobrych bakterii w jednym sa to pre i probiotyki w kapsułkach. Jest ich 10szt (kuracja 10 dniowa) i kosztuja ok 10zł. Ja zawsze do wieczornego karmienia wysypywalam zawartosc kapsułki do mleczka i mieszalam

Hmm i jeszcze cos mialam napisac ale zapomnialam heh ok moze za chwile mi sie przypomni a narazie ide szykowac butle dla mojego glodomora

Jak tu tak czytam że Wasze pociechy maja po 5-6 kg to moj mi sie jakis duzy wydaje zrobie mu dzisiaj fotki jakies to podesle
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:49   #1173
sylwianna1985
Zakorzenienie
 
Avatar sylwianna1985
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 666
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Monana, podobno po porodzie miesiączki mogą się zmienić. Te, które występują czasem podczas karmienia piersią bywają też "dziwne" - np. mniej obfite niż normalnie. Tak czytałam... Więc może jednak to to?

Co do foczki to my nie mamy. Mamy wanienkę z antypoślizgowym dnem i to wystarczy, bo i tak nie wyobrażam sobie nie trzymać solidnie dziecka. Wydaje mi się, że te różne wkładki, foczki itp są bardzo niehigieniczne...

Mój bidul dziś drugi poranny posiłek prawie cały zwymiotował A już go wczoraj chwaliłam, że mniej ulewa A tu dziś taki chlust, że hej. I potem dwie poprawki, już bez chlustania... Nie wiem czy mu coś w brzuszku zostało... Teraz śpi, ale jak za jakieś 40 minut nie zawoła jeść, to go sama wybudzę, żeby go trochę nawodnić po tym rzyganku.
Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
KRETENCJA- te foczki o których piszemy są plastikowe, takie jak wanienka i na to można połozyć tetrę żeby dzicko się nie slizgało, więc jest higieniczne. Może chodziło Ci o gąbki albo takie leżaczki z materiału?
Mówimy o takim
http://eurokids.pl/fotelik-do-kapieli-foczka.html
właśnie bo te foczki to chyba tak jak wanienka plastikowe....
a te wkłady gąbkowe to faktycznie mogą być niehigieniczne, ale to mi niepotrzebne, bo też daję pieluszkę po prostu.
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post47257715

"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
sylwianna1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:52   #1174
sylwianna1985
Zakorzenienie
 
Avatar sylwianna1985
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 666
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

a tu moja Paulinka z grzechotką, potem jak jej się znudzi potrząsanie to ma bransoletkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paulikfffff.jpg (36,8 KB, 40 załadowań)
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post47257715

"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
sylwianna1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:59   #1175
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Aha, dzięki. Nie załapałam, że to o coś takiego chodzi
My nie używamy, mały uwielbia się "unosić" w wodzie, podtrzymywany pod karkiem przez tatę
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:11   #1176
mamuska003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 448
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Dzień dobry
U nas po dniu marudy mamy radosny dzień. Chyba zaszkodził małej ten zółty ser że tak się darła wczoraj. Dzisiaj znowu mam małego aniołeczka
mamuska003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:20   #1177
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez Ishka Pokaż wiadomość

Tak jak dlugo nie podnosil wysoko tej glowki tak teraz podnosi trzyma mocno i najgorsze jest to ze jak lezy plasko na moich rekach to czesto sie sam dzwiga dosiadu ale nie pozwalam mu bo przeciez on ma dopiero 4 miesiace(tzn za chwile skonczy)
no to zacznij mu pozwalać bo to najwyższa pora na ćwiczenie siadania - jak dziecko samo chce siadać i ma dość siły to trzeba mu umożliwiać te ćwiczenia (to samo jest ze wstawaniem, raczkowaniem, chodzeniem - każde dziecko ma swoje tempo) nie wolno sadzać na siłę ale skoro sam się dźwiga i podnosi to mu pozwól
Cytat:
Napisane przez sylwianna1985 Pokaż wiadomość
a tu moja Paulinka z grzechotką, potem jak jej się znudzi potrząsanie to ma bransoletkę
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 11:22   #1178
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

A to pare fotek Juniora te pierwsze troche starsze bo robione jakies 2 tygodnie temu te w lidlowskich rajstopkach robione przed chwilą heh

Kotek napewno masz racje w sumie 11.02 mamy wizyte u neurologa to najwyzej zobaczy czy jest gotowy do prob siadania

Eh normalnie maly nie pozwoli mi nic zrobic na kompie czy w domu normalnie nie chce usnąć i mam sie nim zajmowac czyt. nie nosic tylko sie z nim bawic teraz tak sobie mysle ze moglby sie odmlodzic tak o miesiac wtedy nie trzeba bylo z nim sie tyle bawic i moglam cokolwiek zrobic w domu heh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Junior 002.jpg (82,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Junior 003.jpg (119,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Junior 004.jpg (106,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Junior 005.jpg (114,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Junior 007.jpg (98,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Junior 008.jpg (120,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Junior 009.jpg (117,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Junior 010.jpg (108,9 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez Ishka
Czas edycji: 2011-02-02 o 11:33
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:33   #1179
Donuś
Zadomowienie
 
Avatar Donuś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 068
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez sylwianna1985 Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że będziesz zadowolona z linomagu

dzewczyny któraś pokazywała swoją królewnę na foczce w kąpieli. ja się właśnie zastanwiam nad zakupem, bo mała bardzo wierzgać zaczyna, mam problem ją utrzymać czasem i skracam jej kąpiel a ona lubi i mi szkoda.mogłabyś raz jeszcze wrzucić foteczkę i napisać czy dziecka już nie trzeba podtrzymywać i czy to wygodne i jakiej jest dł?
Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
Podłączam się do pyt o foczkę, podajcie gdzie kupowałyście to cudo!
Ja pokazywałam zdjecie mała uwielbia w tym siedziec i sobie fikac nozkami my mamy podobna do tej tylko to co miedzy nozkami mamy regulowane poszukam jeszcze zdjecia tej naszej...
http://eurokids.pl/fotelik-do-kapieli-foczka.html
na to kłade pieluszke tetrowa zeby sie nie slizgała...
Tylko zeby umyc główke wyjmujemy ja z foczki, nieraz nawet wkładam foczke do duzej wanny i mała kapie sie ze mna
Dziecka w tej foczce nie trzeba podtrzymywac bo na głowke jest takie wgłebienie wiec głowka nie ucieknie na bok i miedzy nózkami to wybrzuszenie ładnie podtrzymuje.

I jeszcze raz wkleje fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0090.jpg (33,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0092.jpg (35,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0096.jpg (38,2 KB, 34 załadowań)
__________________
Milenka 28.11.2010
Laura 09.06.2014

Donuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:35   #1180
monana27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 335
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez _As_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Znalazłam wczoraj dwie fajne strony dla wszystkich głodnych nowych, bezpiecznych smaków (polatajcie po przepisach w prawo i w lewo)

http://delicjematkikarmiacej.blox.pl...stremisci.html
Zgodze sie tylko z jednym co tam jest napisane: kazda mama ma inne podejscie do zywienia w czasie karmienia. Jest tu napisane zeby przez caly okres karmienia nie jesc cebuli, czosnku, ostrych przypraw itp. A ja uzywam ich praktycznie codziennie, jadlam tez bigos, smazone mieso, grzyby, nabial, wszystko na co mam ochote. Przynajmniej dwa razy w tygodniu mam warzywa straczkowe lub brukselke ktora bardzo lubie. I moja coreczka nie ma zadnych alergii, uczulen, wysypek czy nadmiernych boli brzuszka. Zgadzam sie ze dieta matki moze wplywac niekorzystnie na dzieiaczki ale nie jest to regula, nasz przypadek jest tego dowodem. Wiele z nas prawdopodobnie juz profilaktycznie eliminuje wszystkie "zakazane" produkty, nie dowiadujac sie nigdy czy mialyby one wplyw na dzieciaczka czy nie.
Czy istnieje na tym forum jeszcze ktos kto wszystko je pomimo ze karmi piersia, ktos kto nie wyeliminowal niczego ze swojej diety? Bo czasami czuje sie tutaj jak wyrodna matka, ktora sie niczym nie przejmuje.

Ishka, twoj synek juz ma zabki? Gratulacje! A czy juz sie pokazaly czy dopiero wychodza?

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Victoria, dzieki za odpowiedz i za linka. faktycznie ladnie wygladaja te biustonosze, wlasnie czegos takiego szukam ale musze kupic w Polsce.
monana27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:37   #1181
anankee
Rozeznanie
 
Avatar anankee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 706
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

ja mam foczkę do kąpieli i mała ją uwielbia. Wcześniej ją kąpałam trzymając na rękach, ale zakupiłam foczkę i to był super pomysł. Foczki są higieniczne, bo przecież tak samo jak wanienka są z plastiku. Ja kładę tetrę na foczkę, a mała leży jak królowa Leje jej dużo wody, tak żeby pod pachy miała i ona ma ubaw a ja wolne ręce. Mogę ją dokładnie wypucować, i dzięki foczce kąpiel trwa dłużej i jest przyjemniejsza. Także polecam ja kupiłam na allegro za 12 zł z przesyłką.
__________________
Fifi!

Emi!


anankee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 11:46   #1182
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez anulka3999 Pokaż wiadomość
My moze od tgodnia już podajemy soczek z marchweki , mały coprawda ni ma pełnych nawet trzech miesięcy ale ja juz wprowadziłam. A wy juz podajecie?
ja ide z kalendarzem i wprowadze po skonczonym 4 mcu
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:46   #1183
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

ja to dopiero jestem wyrodna matka.jak podejrzewali skaze to kazali mi ograniczyc białko a ja tego nie zrobiłam(ograniczyłam tylko mleko). Co prawda okazało sie, że chyba to jednak nie skaza, ale zawszenie jem kapusty, cebuli itp ze względu na brzuszek małej choć juz sobie na wiele pozwalam.Orzechy cytrusy, pomidory sa na porządku dziennym. na czekoladę tez sie czasem skuszę.
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:52   #1184
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez monana27 Pokaż wiadomość
Czy istnieje na tym forum jeszcze ktos kto wszystko je pomimo ze karmi piersia, ktos kto nie wyeliminowal niczego ze swojej diety? Bo czasami czuje sie tutaj jak wyrodna matka, ktora sie niczym nie przejmuje.
Ja jestem
Nie jem tylko jajek bo mała mi po jajku takiej kolki dostała, że szok (jeszcze w szpitalu) ale mam zamiar w najbliższym czasie sprawdzić czy nadal ich nie toleruje
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:57   #1185
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Donuś jeszcze sie nie przebiły ale z dnia na dzien w miejscu gdzie jeszcze 2 tygodnie temu nic nie wygladalo podejrzanie juz tydzien temu zaczelo sie tak ze na boku na dziasle byly takie wybrzuszenia biale a teraz to juz nie sa na boku tylko o gory na dziasle takze niedlugo sie przebija nigdzie indziej tak nie ma na dziasle tylko w tych 2 miescach obok siebie i jest strasznie marudny no ale jakos to trzeba przezyc
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:57   #1186
sylwianna1985
Zakorzenienie
 
Avatar sylwianna1985
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 666
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez Donuś Pokaż wiadomość
Ja pokazywałam zdjecie mała uwielbia w tym siedziec i sobie fikac nozkami my mamy podobna do tej tylko to co miedzy nozkami mamy regulowane poszukam jeszcze zdjecia tej naszej...
http://eurokids.pl/fotelik-do-kapieli-foczka.html
na to kłade pieluszke tetrowa zeby sie nie slizgała...
Tylko zeby umyc główke wyjmujemy ja z foczki, nieraz nawet wkładam foczke do duzej wanny i mała kapie sie ze mna
Dziecka w tej foczce nie trzeba podtrzymywac bo na głowke jest takie wgłebienie wiec głowka nie ucieknie na bok i miedzy nózkami to wybrzuszenie ładnie podtrzymuje.

I jeszcze raz wkleje fotki
Cytat:
Napisane przez anankee Pokaż wiadomość
ja mam foczkę do kąpieli i mała ją uwielbia. Wcześniej ją kąpałam trzymając na rękach, ale zakupiłam foczkę i to był super pomysł. Foczki są higieniczne, bo przecież tak samo jak wanienka są z plastiku. Ja kładę tetrę na foczkę, a mała leży jak królowa Leje jej dużo wody, tak żeby pod pachy miała i ona ma ubaw a ja wolne ręce. Mogę ją dokładnie wypucować, i dzięki foczce kąpiel trwa dłużej i jest przyjemniejsza. Także polecam ja kupiłam na allegro za 12 zł z przesyłką.
dzięki dziewczynki
te fotki i Wasze opisy utwierdziły mnie w tym, że warto więc dziś jadę na poszukiwania. najpierw do auchan- bo tam jest też njataniej Bebilon comfort, jak nie będzie foczki(bo mi się nie rzuciły w oczy)to do carrefura bo tam były tylko już rąk nie miałam
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post47257715

"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
sylwianna1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:06   #1187
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Sylwianna aaa juz wiem o co mnie sie pytałas przypomnialo mi sie heh Pytalaś o to czemu u nas te zastrzyki domiesniowo a nie dozylnie?
I hmm nikt nam nie powiedzial o drodze podania dozylnie tylko lekarka od razu mowila o domiesniowym

Aaaa i daj znac jak dostaniesz tą foczke po ile byly w tym auchan albo w carefurze Nasz sie kąpie z nami w duzej wannie ale czasem chcialabym miec wolne rece przy tej wspolnej kapieli

Aaaa dziewczyny a mialam pytac czy wiecie moze gdzie sie podziala Weronisia?? Bo nie widzialam jej tu ostatnio...

Edytowane przez Ishka
Czas edycji: 2011-02-02 o 12:08
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:15   #1188
monana27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 335
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Ja tez zastanawialam sie nad kupnem takiej foczki ale jakos w praktyce okazalo sie ze dawalam sobie rade bez, no i w koncu nie kupilam. Za to juz pare razy kapalysmy sie razem z mala w duzej wannie. Nalalam pelno wody a ona op prostu uwielbia byc zanurzona po szyjke. Ma tez laskotki i za kazdym razem jak myje jej szyje to chichocze na glos
A jak myjecie wasze dzieciaczki? mam namysli gdzie stawiacie wanienke? Bo ja nie mam specjalnego stolu wiec klade wanienke na lozko wylozone recznikiem. Ale ostatnio Asia jest coraz bardziej ruchliwa i zaczyna chlapac wiec bede musiala wymyslec cos innego. Moja kolezanka kladzie ta mala wanienke do duzej i w ten sposob kapie dziecko. Ale mi sie wydaje ze to bardzo niewygodne. Zreszta na lozku tez jest niewygodnie, bo jest za nisko i kregoslup mnie boli.

A jak dziecko bedzie juz wieksze to chce kupic cos takiego do duzej wanny: http://www.mothercare.com/Mothercare...55041&mcb=core

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

No wlasnie, juz tez mialam sie pytac co sie dzieje z Weronisia
monana27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:20   #1189
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Monana ooo fajny ten fotelik do wanny z linka
Ja moze poczekam jeszcze z misiac napewno maly juz bedzie siedziec i od razu kupie cos takiego wlasnie super sprawa

Wybacz Monana cos mi nie pasowalo wrocilam do wczesniejszych postow i to Ty sie mnie pytalas o te zębole malego a ja sie pomylilam i napisalam do Donus Wybacz mi to

Edytowane przez Ishka
Czas edycji: 2011-02-02 o 12:22
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 12:30   #1190
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

u nsa foczka tez jest miliony warta, maly sobie lezy zaowolony, to nie dla mojej wygody tylko jego bo sobie lezy i pluska nóżkami

ishka u nas tez jeden zabek sie pokazuje, ciekawe kiedy wyjdzie ale michalek jakos specialnie marudny nie jest
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:32   #1191
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez monana27 Pokaż wiadomość
A jak myjecie wasze dzieciaczki? mam namysli gdzie stawiacie wanienke? Bo ja nie mam specjalnego stolu wiec klade wanienke na lozko wylozone recznikiem. Ale ostatnio Asia jest coraz bardziej ruchliwa i zaczyna chlapac wiec bede musiala wymyslec cos innego. Moja kolezanka kladzie ta mala wanienke do duzej i w ten sposob kapie dziecko. Ale mi sie wydaje ze to bardzo niewygodne. Zreszta na lozku tez jest niewygodnie, bo jest za nisko i kregoslup mnie boli.
my Asię kąpiemyw dużym pokoju na stole jadalnym, najwygodniej tam jest
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:33   #1192
vikicullen
Zadomowienie
 
Avatar vikicullen
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 936
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
Podłączam się do pyt o foczkę, podajcie gdzie kupowałyście to cudo!
ja kupilam na allegro http://allegro.pl/foczka-fotelik-do-...420610542.html

Cytat:
Napisane przez Ishka Pokaż wiadomość
Witam mamusie



Vikicullen my chcemy tez kupic medela inhalator bo w przychodni nas inhalują takim i fajny jest nawet

A dopajac maluszka przy mm trzeba bo moze sie odwodnic co moze doprowadzic do zatwardzen. Moj tez czasem nie chce za dnia pic za duzo ale wtedy jak wstaje w nocy kolo 4-5 i chce mleko to daje mu sie napic na spiąco prawie herbatki On juz ladnie przesypial mi cale noce bez karmienia a teraz przez ta chorobe i ząbkowanie czesto mi sie budzi i dopomina karmienia


ja jestem abrdzo zadowolona i maly czesto usypia podczas inhalacji
a ile powinnien dziennie wypic herbatki?
__________________
MICHAŁEK ur. 15.11.2010 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0askflsw50.png

PAULINKA ur. 01.10.2015 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37tv739lp63vo5.png
vikicullen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:34   #1193
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Kootek no ja tez jestem ciekawa kiedy przebija mu sie te zębole narazie to wygląda jak 2 garby od wielbłąda heh tylko ze na dziąśle

Vikicullen mi lekarka powiedziala ze dziecko powinno wypic na dobe przynajmniej tyle wody/herbatki ile wychodzi na jeden posilek mleka. Ale moj czesto nie pije az tyle

Edytowane przez Ishka
Czas edycji: 2011-02-02 o 12:38
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:38   #1194
sylwia01485
Zadomowienie
 
Avatar sylwia01485
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 059
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Monana, ja jestem tak samo wyrodna- od samego poczatku jem wszystko i tak zamierzam dalej.
sylwia01485 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:44   #1195
vikicullen
Zadomowienie
 
Avatar vikicullen
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 936
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez Ishka Pokaż wiadomość
Vikicullen mi lekarka powiedziala ze dziecko powinno wypic na dobe przynajmniej tyle wody/herbatki ile wychodzi na jeden posilek mleka. Ale moj czesto nie pije az tyle
czyli jak moj pije 120ml mleka to 120 ml herbaty?
__________________
MICHAŁEK ur. 15.11.2010 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0askflsw50.png

PAULINKA ur. 01.10.2015 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37tv739lp63vo5.png
vikicullen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:48   #1196
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Vikicullen no niby tak powinno byc ale moj np mleka pije 150ml to niby powinien tyle herbatki ale nie wypija tyle i jest ok. Zazwyczaj wypija kolo 70-100ml. Trzeba poobserwowac ile musi wypic zeby np miec luzniejsze stolce ja tak robie i jak narazie jest wporzadku z kupkami bo teraz jestesmy na sojowym mleku a one czesto powoduje zaparcia.
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:52   #1197
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Monana, ja się niestety przejechałam na jedzeniu "wszystkiego". W Boże Narodzenie jadłam uszka z grzybami, śledzia, karpia, pierniczki (a w pierniczkach - wiadomo - miód, rozmaite przyprawy), sernik z czekoladą, czekoladki... Wszystko (oprócz sernika ) w bardzo umiarkowanych ilościach. I małego mi wysypało, do tej pory nie wiem po czym. A w sylwestra dodatkowo jadłam np. chipsy...
Na początku stycznia poszliśmy z nim do pediatry (żeby oblukała przepuklinę pępkową i zapytać o parę rzeczy). Doradziła drastycznie ograniczyć nabiał, co natychmiast zrobiłam i w ciągu kilku dni zmiany zaczęły zanikać. Ale nadal nie wiem, co go uczuliło, bo może to ograniczenie nabiału pomogło, a może cofnęły się w wyniku czasowego zbiegu okoliczności zmiany wywołane miodem w pierniczkach, czekoladą lub grzybami... Dlatego teraz jestem bardzo ostrożna. Wprowadzam różne rzeczy, ale ciągle mam stracha...
Tak że zależy, jakie kto ma doświadczenia. Ja też się zarzekałam przed porodem, że będę wszystko jeść

Też się zastanawiam, gdzie się podziewa Weronisia

A mój mały obsraniec urobił się dziś prawie po pachy Normalnie znowu nam kupsko na plecach wypłynęło
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010

Edytowane przez kretencja
Czas edycji: 2011-02-02 o 12:56
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:58   #1198
anulka3999
Rozeznanie
 
Avatar anulka3999
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 673
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Fajna ta foczka, przekonalam sie do niej po zobaczeniu fotek Mam zamiar teraz też używać.

My kąpiemy w łazience - stawiam kosz na pranie obok prysznica i kładę na ten kosz wanienke Mam blisko do wody i po kapaniu blisko żeby wylac ją
anulka3999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:03   #1199
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

U nas łazienka za mała żeby kąpać.
Do niedawna kąpaliśmy w dużym pokoju na stole, ale to się wiązało z przenoszeniem przewijaka ze wszystkimi akcesoriami. Od kilku dni kąpiemy w sypialni na podłodze, przewijak jest pod ręką, trzeba tylko wanienkę donieść. Myślałam, że będzie tak niewygodnie, ale mąż klęka przy niej i twierdzi, że jest OK Ja raz tak kąpałam - trochę niewygodnie mi było, ale może kwestia przyzwyczajenia
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 13:15   #1200
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Ja kąpię na stole
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.