prezent dla dziewczynki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-05, 07:53   #1
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima

prezent dla dziewczynki


Dziewczyny potrzebuję pomocy!!!
Całkowicie nie mam pojęcia co kupić mojej bratanicy na gwiazdkę. Ciuszki raczej odpadają, bo raz, że ma ich pełno, dwa, że nie widziałam jej od wakacji. Z zabawkami tez nie chciałabym przesadzać, bo już się o nie potyka. Może dodam, że ma 2,5 roku. Jakieś fajne pomysły?
haima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 08:03   #2
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: prezent dla dziewczynki

Książkę! Dla dzieciaczków jest ich mnóstwo!!! Polecam wiersze Chotomskiej, Brzechwy, Tuwima - klasykę, która nigdy się nie znudzi! Moja córka je uwielbia, naprawdę. Kiedyś w poczekalni w przychodni zrobiła furorę - jakaś mama czytała swojemu dziecku wiersze Brzechwy, skończyło się na tym, że babka czytała pierwszą linijkę, a moja córka recytowała resztę

Rozejrzyj się w dobrze zaopatrzonej księgarni, na pewno coś znajdziesz
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 08:06   #3
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: prezent dla dziewczynki

Wiesz taka malutka dziewczynka najbardziej się ucieszy właśnie z jakiejś zabawki..może lalka Barbi lub są inne takie siusiające itp...LUb z fajnego ciucha np.dżinsy takie modne dzwony czy fajna sukieneczka..Może kolczyki??? Widziałam też takie zestawy dziecięce kosmetyczne :cienie ,szmineczki itp...Wózek dla lalki??
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 08:26   #4
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: prezent dla dziewczynki

Absolutnym hitem są lalki Barbie z serii My Scene, kazda dziewczynka w wieku do 14-15 lat je porząda, przynajmniej wszystkie dziewczynki jakie znam. Ceny od 79 zł (w supermarketach są najtańsze i jest wybór) do ok. 200. Ale dla takiej 2,5-letniej dziewczynki to chyba za wcześnie. Piękne zabawki, misie, akcesoria ma firma Russ i Nici, tak wspaniałych misiów to w życiu nie widziałam (robione na stare, angielskie, wypełniane groszkiem, ale nie tylko). Z Nici modne są teraz myszki Diddle (znajdziesz w dużych sklepach z zabawkami, w centrach handlowych). Albo takie siusiające lale, zdaje się Baby Born, też fajna sprawa. Wg mnie tak małe dziecko nie ucieszy się z ubrań. A na Lego to chyba za wcześnie. http://www.evas-geschenke.de/index.html- to link do rzeczy z nici, dla orientacji, co mają w ofercie. Pozdrawiam, szukaj, a znajdziesz
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 08:26   #5
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: prezent dla dziewczynki

Nutko, masz rację, że dziewczynki najbardziej cieszą się z takich właśnie prezentów - ale z doświadczenia wiem, że dot. to starszych, mniej więcej od 4 lat w górę. Na Barbie, Baby Born itp. będzie jeszcze czas - co najmniej 10 lat

Z kolczykami i inną biżuterią byłabym ostrożna - niektórzy rodzice ( ja na ten przykład) są przeciwko, dla zasady czy ze wzgl. paraktycznych, tudzież bezpieczeństwa (kolczyki i widmo naderwanych uszek).

Haimo, może podpytaj rodziców małej ? Albo jej samej - przez telefon, jeśli nie masz z nimi bezpośredniego kontaktu - tylko delikatnie
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 08:27   #6
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Re: prezent dla dziewczynki

ja proponuje jesli możesz zapytaj bratową o czym malutka mówi i co by chciala dostać - na pewno doskonale wie. Raczej wątpię by zdołali sami sprostać realizacji przynajmniej połowy marzeń swojej pociechy więc się uciesza a mała dostanie to o czym marzy. Ciuchy odradzam bo trudno dobrac rozmiar i trafić co sie podoba a co nie. Zapytaj też jakimi zabakami lubi się bawić (może kocha klocki?) albo też ewentualnie (ja bym tak zrobiła) czy to co wybrałąś im odpowiada...ja chyba bym nie była zadololona gdyby ktos kupił mojemu dziecku jakies dzecięce zestawiki kosmetyczne...widziałam teraz jest bardzo dużo zabawek edukacyjnych,mądrych a nie skierowanych na rozwijanie próżności dziecka...córeczka znajomych dosłownie "znikła" gdy dostała w zeszłym roku zestaw ciastolinowy bodajże farma czy coś...lepiła zwierzaczki do upadłego a potem bawiła sie i śpiewała im piosenki...zawsze dobrym prezentem jest tez śliczny miś przytulanka
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 08:35   #7
gypsy_woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 164
GG do gypsy_woman
Re: prezent dla dziewczynki

Hej
Oj, ja tez nigdy nie wiem, czym obdarowac takiego dzieciaczka. W dzisiejszych czasach one wszystko maja
Staram sie jednak wybierac jakies zabawki tzw. edukacyjne. Np. jakies fajne ukladanki lub klocki. Albo jakas gre (np. gdzie trzeba odnajdywac takie same lub podobne obrazki). Sa dwie zalety takich zabawek: edukacyjna i ta, ze najczesciej wymusza zaangazowanie rodzica
Na lalke Barbie jest w moim odczuciu troche za mala.
Mysle, ze jak pojdziesz do jakiegos sklepu z zabawkami, panie doradza ci cos fajnego.
No a moze jeszcze jakis kolrowy komplecik: miseczka, talerzyk, kubek i "sztuce?"
Zycze udanego zakupu
gypsy_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-05, 08:42   #8
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: prezent dla dziewczynki

Też jestem za jakąśzabawką edukacyjną lub miłą przytulanką.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 08:48   #9
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: prezent dla dziewczynki

ja napisze z własnego doświadczenia ,moje teraz 4,5 letnie dziecko uwielbia od zawsze ksiązki, puzzle ,klocki zwykłe drewniane takze lego ,gry edukacyjne np. grzyobranie ,gramy w karty -piotrus.
uwielbia rysowac ,malowac ,kleic ,lepic ,lubi bawic sie w dome czyli rozkłada namiot w pokoju ! ,lubi bawic sie swoją kuchnia na kółkach z kompletem garów ,ma żelazko z deską ,w zeszłym roku dostałą laptopa ale najlepsza zabawką jaką dostała ok 2,5 roku temu jest tablica ze znikopisem -do dnia dzisiajeszego jest to przebój i zabiera ja wszędzie do samochodu ,rysuje przed snem ,pisze na niej pierwsze wyrazy.

polecam także płyty z piosenkami ,słuchowiskami (im wczesniej zacznie sie je puszczac tym lepiej dla dziecka ,niestety rodzice o tym zapominaja a dzieci nie lubia bo wola głupawe bajki na których nie trzeba sie skupiac ,ew. bajkę na kasecie czy dvd ale mądrą i bez przemocy 0

nie liubię zabawek typu barbie -chociaż córka ma 2 barbio-podobne z kiosku za 8 zł ,nie sądzę aby namówiła mnie kiedykolwiek na droższą "Pamelke"

pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 08:50   #10
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: prezent dla dziewczynki

Misio na chłodne dni dla wszystkich Wizażanek .
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 08:51   #11
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: prezent dla dziewczynki

łeeee, nie mogę załadować zdjęcia, bo jest jakiś błąd , przepraszam.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-05, 09:06   #12
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: prezent dla dziewczynki

A ja proponuję nietypowo. Skoro to dziewuszka, to na pewno jest przez wszystkich uszczęśliwiana lalami, misiami itp.i ma tego mnóstwo. Ja mojej chrześnicy (2,7 ) ostatnio kupiłam wielką ciężarówkę - wywrotkę. O matko kochana jaka była radocha ! W kąt poszły lale, tylo brumbruma mochota ( w tłumaczeniu na nasze samochód ) jest ważna ! Sprubój, może taki prezent. Dzieci lubią nowości.
pozdrawiam
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 09:38   #13
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: prezent dla dziewczynki

paula78 napisał(a):
> ja napisze z własnego doświadczenia ,moje teraz 4,5 letnie dziecko uwielbia od zawsze ksiązki, puzzle ,klocki zwykłe drewniane takze lego ,gry edukacyjne ....
>........uwielbia rysowac ,malowac ,kleic ,lepic ,lubi bawic sie w dom.....ale najlepsza zabawką jaką dostała jest tablica ze znikopisem -do dnia dzisiajeszego jest to przebój i zabiera ja wszędzie do samochodu ,rysuje przed snem ,pisze na niej pierwsze wyrazy.
> polecam także płyty z piosenkami ,słuchowiskami.....ew. bajkę na kasecie czy dvd ale mądrą i bez przemocy

Zgadzam sie z Paula. Moje dziecko (3 latka z paroma miesiacami) dokladnie tak samo uwielbia takie rzeczy. Ostatnim hitem jest malowanie palcami, lepienie kolorowych papierkow - wycinanek, ulubiona bajka do ogladania - Kubus Puchatek, a z plyt do sluchania wszelkie "Bajki Grajki".
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 09:49   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: prezent dla dziewczynki

mam ten sam problem z prawie 5-letnią siostrzenicą.Po prostu wyprztykałam się z wszelkich pomysłów
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 10:26   #15
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima
Re: prezent dla dziewczynki

Jej, dziewczyny, wielkie dzięki za pomoc
Pomysłów co niemiara ale nie ze wszystkich mogę skorzystać, jednak będę wiedziała już co kupić jak bedzie starsza.
Z Oliwią jest ten problem, że nie dość, że najmłodsza, to na dodatek jedyna dziewcznyka, więc przez wszystkie ciotki i babcie jest rozpieszczana. Lalek Barbi ma chyba trzy, na Baby Born (tak to się chyba pisze) jest jeszcze trochę za mała, może za dwa lata. Klocków mają multum, a samochody są jeszcze po bracie
Najbardziej podobał mi się pomysł ze słuchowiskami i zabawkami edukacyjnymi
Z jej bratem (moim chrześniakiem) problem prezentu szybko odpadł. Dostanie od cioci łyżwy

A oto mój bratanek i bratanica
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Oliwia i Adrian.jpg (29,2 KB, 18 załadowań)
haima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 10:34   #16
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Re: prezent dla dziewczynki

ja mogę napisać z perspektywy starszej siostry. Wszelkiego rodzaju lalki (te za kilka złotych i te te droższe, sikające i Bóg wie co jeszcze robiące ) to była zabawa na kilka dni, góra tydzień. Potem lalka szła do kąta, gdzie leżałaby do dzisiejszego dnia, gdyby nie to, że w kątach też trzeba czasem poodkurzać
Moja siostra uwielbia bawić się w takim rozkładanym domku (domek jest jeszcze mój, przywiózł mi go kilka ładnych lat temu wujek, ze Szwecji, ale teraz są już dostępne w Polsce). Domek to po prostu stelaż z plastikowych drążków, które się łączy ze sobą (dziecko też się bawi prze składaniu tych rurek) i robi się taki "szkielecik" domu, który przekrywa się materiałem pomalowanym we wzór domu.
Poza tym nieprzemijającym hitem są klocki Lego Duplo i puzzle.
Ola (moja siostra) lubi też słuchać kaset z bajkami, ma taki fajny magnetofonik dla dzieci z mikrofonikami, można też na niego coś nagrać przez ten mikrofon.
Książeczki z bajkami rozlatują się powoli, ale ostatnio przerzuciła się na słuchanie opowiadań o zwierzętach (książka nazwywa się "ssaki" i jest pełna opisów zwierząt i ich rysunków).
No i samochodziki są w ciągłym użyciu - takie duże i małe. Ale to zainteresowanie autami mnie nie dziwi, bo ja też uwielbiam samochody, tylko w trochę większym wydaniu
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 10:38   #17
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: prezent dla dziewczynki

Też się zgadzam z Paulą

Teraz co dwa tygodnie ukazują sie w kiosku płyty z archiwalnymi słuchowiskami, czytanymi m.in. przez I. Kwiatkowską, K. Kowalewskiego, M. Zawadzką. Rewelacja, ale jako prezent pod choinkę chyba się nie nadaje... Możesz za to zastanowić się nad 3płytowym zestawem wierszy czytanych przez Żebrowskiego - sama bym taki chciała dla swojego dziecka.

Kiedy moja córka miała 2-3 latka, prezentami, za którymi biegałam po całym mieście i którymi bawi sie do dziś były/są:

- mata piankowa z literkami (składa się z dużych puzzli z pianki, w każdym jest wyciągana literka, można z nich ułożyć matę do zabawy/leżenia itp.)
- interaktywny i bardzo edukacyjny Misio Tomisio firmy Ravensburger- wypowiada na głos przyciskane przz dziecko literki/cyferki, zadaje pytania (pokaż mi literkę "A", zgadnij o jakiej liczbie myślę"); kupiłam go kiedyś w Geancie za 80 zł, potem widziałam w Niemczech za... 80 marek!
- puzzle w wersji Maxi (duży obrazek do ułożenia z dużych kawałków). Bodajże Trefl ma piękne motywy z bajek Disneya.
- ciastolina. Leć do Biedronki za ok. 2 tyg. będą mieli świetny zestaw w dużym okrągłym plast. pudle, różnokolorową pachnącą ciastolinę + akcesoria (foremki, wałek itp.). Córka dostała taki rok temu na Mikołaja, zastanawiamm się, czy nie kupić jeszcze jednego (tamten się trochę zużył )
-wszelkie łamigłówki typu znajdź różnice, połącz w pary itp, dostępne są duże, ładnie wydane zestawy takich zadań.

Ale i tak optuję za jakąś książką, są piękne wydania opowieści świątecznych, związanych z Mikołajem, Bożym Narodzeniem, zimą itp. Polecam trójwymiarowe książeczki - wykonane sa z grubego papieru, czyta się je "poziomo", odpowiednie wycięte i pogięte elementy układają się przestrzennie, dziecko może nimi poruszać (byle nie za mocno )
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 11:53   #18
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: prezent dla dziewczynki

Chciałabym się podłączyć do wątku Juz brakuje mi pomysłów na prezent dla mojej rozpieszczonej do granic mozliwości chrzestnicy, która ma lat 7 dziecko ma wszystko, co może mieć dziewczynka w jej wieku, oprócz oczywiście gwiazdki z nieba, ale daleko nie jest z niczego się nie cieszy nawet z grzeczności mimo,że zawsze się staram i na Dzień Dziecka i na Gwiazdkę i na Urodziny i raczej nie oszczędzam to zawsze jest coś nie tak a to piesek nie w tym kolorze, a to zabawka fajna, ale kolżanka ma w tym stylu w ładniejszej sukience bardzo się tym zawsze przejmowałam i było mi przykro, no i w tym roku postanowiłam, że koniec z braniem jej pod uwagę i kupię cos mi sie podoba i nie będzie za drogie, jej gust i życzenia królewny mam w nosie. Tylko co kupić ??
Dziekuję za wszelką pomoc
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 12:01   #19
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: prezent dla dziewczynki

Oczywiście miało być 7 letniej chrześnicy przepraszam

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-05, 12:04   #20
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: prezent dla dziewczynki

Będę monotematyczna i nudna do bólu: książkę? Widziałam ładnie wydane encyklopedie, z mnóstwem ilustracji, jakby się dziecku czytać nie chciało

Ja już mam upatrzone prezenty dla córki na ten wiek (czyli za dwa lata ): zestawy do samodzielnego (bądź z rodzicami ) edukowania się artystycznego, np. zestaw do lepienia garnków z gliny. W tej chwili mam 5 urodziny córki i kupiłam jej zestaw do malowania na szkle. Co prawda, angażuje to gł. mnie i mojego TŻ, ale dziecko jest zachwycone
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 12:38   #21
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: prezent dla dziewczynki

ja jestem za bajka naprawdę ciepło wspominak te które miałam na kasetach i na płytach analogowych z sentymentem czasem raz na rok puszcze sobie jakaś bajkę ulubiona to Calineczka z pania Zawadzką i Plastusiowy pamietnik z panią Kwiatkowską.Jestem przeciwna lalką barbie za to miłym zaskoczeniem jest pojawiające się coraz więcej sklepów z drewnianymi zabawkami dla dzieci widzialam cały sklep pełen wspaniałych drewnianych zabawek w Krakowie myślę że jakkiedyś będę miałą dzieci to oprócz rzecz jasna pluszaków znajdą się tam takie różne cuda.
Pozatym dla 2,5-latki rozsądne bedzie kupienie gry i zabaw które będą rozwijały ciekawość świata
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 12:47   #22
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: prezent dla dziewczynki

Popieram Izuchę- KSIĄŻKA wydaje mi się najlepsza dla takiej rozwydrzonej pannicy Może coś z dziecięcej klasyki? Np. "Dzieci z Bullerbyn", "Plastusiowy pamiętnik", "Muminki", "Dzieci z Leszczynowej Górki", baśnie Andersena, "Kjersti", "Tajemniczy ogród", "Kubuś Puchatek" & "Chatka Puchatka", "Ronja, córka zbójnika", "saga" o Mary Poppins, "Doktor Dolittle", "Karolcia", "Kroniki Narni", "Alicja w Krainie Czarów"..? Duuużo tego Z dzieciństwa pamiętam jeszcze serie książkowe o Magnusie (chyba norweska) i Rafale (polska, oczywiście np. "Rafał, pyzy i duch przodka" ). Niech dziecko poszerza horyzonty i rozwija wyobraźnię

PS: Sorry za całą "listę" tytułów- nie posądzam Cię o brak inwencji / wiedzy Po prostu na wspominki mi się zebrało i "samo" się pisało
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 16:36   #23
ikastaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Re: prezent dla dziewczynki

śliczne suknie dla Barbie na przezent dla dziewczynki
http://www.allegro.pl/item315870286_...zne_wzory.html
ikastaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:43   #24
Kam_cioch
Raczkowanie
 
Avatar Kam_cioch
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 167
Dot.: prezent dla dziewczynki

chrześnica mojego TŻ-ta szalała teraz za kucykami "Pony", bardzo sie cieszyła jak dostała kucyka z gażetami (jakies buteleczki, grzebyki,koraliki).
__________________
Nigdy nie pozwól by strach przed nieznanym wykluczył cię z gry!
Kam_cioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 21:21   #25
zuza12111
Przyczajenie
 
Avatar zuza12111
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 26
Dot.: prezent dla dziewczynki

Dziewczyny a co myślicie o jakiś ciuszkach? Moja Maryśka będzie miała 5 latek, straszna z niej modnisia Myślicie że sukienka albo jakaś odlotowa piżamka, szlafroczek i kapcie to dobry pomysł dla takiego dziecka? czy lepiej zabawkę?
Błagam poradźcie
__________________
_________________________

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=236583 ciuszki


proszę odpisujcie w moich wątkach. Dzięki
zuza12111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 21:37   #26
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: prezent dla dziewczynki

zuza jak z Marysi modnisia to taki zestaw szlafroczkowy bedzie napewno ok a przy okazji praktyczny
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 09:01   #27
Stokrotka1990
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka1990
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 60
Dot.: prezent dla dziewczynki

Witajcie Przyłączę się do tego wątku, by nie zaśmiecać forum... Problem taki jak w temacie - zostałam zaproszona, na 11 urodziny dziewczynki, którą widziałam raz na oczy i nie wiem czym się interesuje :/ Cała impreza to takie nieoficjalne spotkanie z grillem itp., ale jakiś prezent dla solenizantki wypada przynieść. Problem w tym, że nie wiem co. Jestem chyba już na tyle duża, że nie pamiętam, co lubią 11-latki. Bardzo liczę na Wasze rady... Chcę by było to coś, z czego mała naprawdę się ucieszy i będzie to jej służyło. Dodam, że mam czas do wtorku i ograniczone środki finansowe - sama jeszcze nie zarabiam, pieniążki na prezent pójda z kieszonkowego. Proszę o jakieś pomysły i z góry dziękuję za rady pozdrawiam
__________________
Każdego dnia chleb smaruję nadzieją, aby nasycić głód tęsknoty i oszukać samotność, aby nie siadała ze mną przy tym samym stole...
Stokrotka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 11:57   #28
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: prezent dla dziewczynki

Ja na 10te urodziny pewnej Zuzi, dalam jej w prezencie jedna z serii ksiazeczke o Mikołajku (koszt ok. 20zl) a do tego torebke, ktora robilam na szydelku, z kwiatkami i napisem Zuzia. Byla zachwycona, przeczytala juz wszystkie ksiazki z serii Mikolajka, bo tak ja wciagnelo, a torebki dalej uzywa.

Innej 11latce kupilam ksiazke kucharska dla dzieci i tez sie cieszyla i jej kolezanki, ktore byly na tych urodzinach tez wtorowaly, ze fajna bo jak znow beda w szkole robic salatki to wygraja, bo maja ksiazke z przepisami.

Ja generalnie, jak ide na jakies urodziny to zazwyczaj kupuje ksiazki.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 13:03   #29
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: prezent dla dziewczynki

Dla 11 letniej dziewczynki...
- jakiś ładny pluszak: misio, kotek, piesek, chyba każde dzieci lubią maskotki. Ja nadal lubię
- zabawka: teraz są jakieś tańsze....jakieś laleczki 'sekrety', 'polly pocket', 'małe kucyki pony' itp. śliczne, a naprawde nie takie drogie
- dużo dziewczynek w tym wieku lubi Witch, Winx itp. Możesz kupić jej książke z tej serii, bardzo ładne widziałam ostatnio Winx, takie dla maluchów np. o muzyce itp. Albo zrobić zestaw, akurat do szkoły: ołówek, długopis, temperówka, notes i karteczki do segregatora na wymianę
- film? np. Kubuś Puchatek, Małe Kucyki Pony, Hello Kitty, Witch, Winx - dużo jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pd_83170.jpg (29,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 289510.jpg (18,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Magiczne-dekoracje-Winx,images_big,16,HL1741.jpg (108,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Winx-Club-Nowa-czarodziejka,images_big,1,5902683996531.jpg (38,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Odkryj-swiat-Muzyka-z-Musa-Winx-Club-tom-2,images_big,1,978-83-6016-599-7.jpg (39,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Witch-quizy,images_big,27,978-83-7214-838-4.jpg (83,0 KB, 1 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 13:41   #30
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: prezent dla dziewczynki

Ja jestem zwolenniczką zabawek edukacyjnych i bratanicy ostatnio kupiłam maszynę do robienia baniek mydlanych którą trzeba najpierw samemu zmontować, dodatkowo nożyczki z wymiennym końcówkami do ozdobnego obcinania brzegów.
Niestety masz mało czasu więc raczej proponuję iść do sklepu z zabawkami i tam popatrzyć co by mogło nadawać sie na prezent, ewentualnie poprosić ekspedientkę o radę, powinna coś doradzić.
Aralka ma racje Witch są bardzo popularne, wiem że bratanica posiada trochę rzeczy z tej serii, wiec jeżeli kupisz coś do szkoły to napewno się przyda.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.