Październikowe PM cz. II :) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-10, 14:53   #1231
Usmiech89
Raczkowanie
 
Avatar Usmiech89
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 95
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

I już po... niestety

Ślub piękny, wesele huczne i przebojowe! 150 ludzi, ponad połowa młodych, rewelacyjny zespół. Nie ma nic ważniejszego na weselu od zespół. Suknia-mimo, że bardzo prosta-zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Nie padało, a nawet słoneczko wychodziło.

Polecam wychodzenie za mąż! Bycie żoną jest super! Zdecydowanie najpiękniejszy dzień!
Na ślubie w ogóle się nie stresowaliśmy, jedynie przed ślubem i na początku wesela (pierwszy taniec...). Potem zabawa na całego. Mimo, że ślub był na 12.00 a wesele rozpoczęło się o 13.00 bawiliśmy się do 4.00 rano.

A co obrączek-ja mam rozmiar małe 9 - była kilka razy pomniejszana...

Jestem przeszczęśliwa!!!
Usmiech89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 17:34   #1232
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

vainilla - baw sie dobrze w podróży! i koniecznie zdaj relacje po powrocie

ja zdecydowanie mogę potwierdzić wszystkie słowa vainilli - emocje grzeją nieprawdopodobnie, jest ciepło niezależnie od temperatury, energia rozgrzewa i jest tak ogromna, że sen niepotrzebny. dziękuje wszystkim za gratulacje i sama gratuluje serdecznie wszystkim świeżym mężatkom A kolejnym październikowym PM życze powodzenia i jak najmniej stresu, który nawet gdy wszystko jest idealne, jest nieunikniony
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 17:36   #1233
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

Cytat:
Napisane przez vainilla Pokaż wiadomość
a ja już po

FOTKI W ALBUMIE

wspaniale było, poważnie. mieliśmy słońce, i chociaż temperatura to 10 stopni ja stałam w samej sukni i nic. nawet się nie przeziębiłam, bo grzało mnie od środka.

impreza świetna, no wszystko super. Oprócz tego że zapomniałam o czyms niebieskim;p i że jesteśmy w rejestrze wpisani jako 13/2011:/ zmęczenia zero, chociaż nie spałam całą noc z pt/sob.
gratulacje!!)) wyglądałaś pięknie) cieszę się że wszystko się udało, udanej podróży!!

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
vainilla - gratuluje! na zdjeciach pieknie! acz malo widac, czekamy na wiecej

u mnie też było bombowo. fryzura podobała mi się tak sobie, ale wszyscy mówili, że jest super i świetnie pasuje do sukienki więc zostawiłam. prawie spóźniliśmy się do Kościoła (moj TZ spoznil sie do mnie o 40 min ), myslalam, ze dostane zawalu serca, a przy przysiedze serce walilo jak dzikie! Msza wyszła super, wesele świetne, bo wszsyscy bawili się bardzo intensywnie. Skonczylo sie o 5 i wlasnie poprawiamy w najblizszym gronie w domu

Pogoda była ok, bo padało tylko podczas mszy, a na wyjście z domu i wyjście z Kośioła słońce. Podobno było zimno - ja tego nie moge potwierdzic

Zdjecia powinnam miec do tygodnia, wiec cos wrzuce. A teraz ide się nacieszyć już tylko moim wspniałym mężem

Ah, i dziękuje Wam za kciuki - pomogły
To prawda że emocje grzeją) u mnie byo 15 stopni i też tego nie czułam zupełnie. Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez Usmiech89 Pokaż wiadomość
I już po... niestety

Ślub piękny, wesele huczne i przebojowe! 150 ludzi, ponad połowa młodych, rewelacyjny zespół. Nie ma nic ważniejszego na weselu od zespół. Suknia-mimo, że bardzo prosta-zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Nie padało, a nawet słoneczko wychodziło.

Polecam wychodzenie za mąż! Bycie żoną jest super! Zdecydowanie najpiękniejszy dzień!
Na ślubie w ogóle się nie stresowaliśmy, jedynie przed ślubem i na początku wesela (pierwszy taniec...). Potem zabawa na całego. Mimo, że ślub był na 12.00 a wesele rozpoczęło się o 13.00 bawiliśmy się do 4.00 rano.

A co obrączek-ja mam rozmiar małe 9 - była kilka razy pomniejszana...

Jestem przeszczęśliwa!!!
Gratulacje!!))
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 06:41   #1234
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

Dziewczyny trzymajcie kciuki odbieram dziś suknię (bo ostatnio mi się schudło i leciała) mam nadzieje że już będzie ok. poza tym lecę do pracy bo rok akademicki pełną parą
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 11:39   #1235
iflower
Raczkowanie
 
Avatar iflower
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

Hej dawno się nie odzywałam, zżerał mnie stres przedślubny,
jestem już po wszystko było pięknie, nawet pogoda nie popsuła nam uroczystości, pomimo, że padało jak wyszliśmy z kościoła;/
wszystko się udało, niestety nie mam jeszcze zdjęć ale jak tylko będą wstawię
pozdrawiam wszystkie PM
iflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 12:07   #1236
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

Jako panna młoda z października ubiegłego roku czytam Was regularnie i trzymam kciuki.
Fajnie, że już kilka z Was jest po Miłe to przeżycie
Ja pamiętam ze swojego dnia doskonale każda chwilę i zazdroszczę tym, które są jeszcze przed.

U nas 16.10. pogoda była całkiem niezła, bo jedynie 8 stopni, ale zupełnie zimna nie odczuwałam. Na szczęście nie padało, chociaż i to nie zepsułoby naszych doskonałych humorów tego wspaniałego dnia!
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 14:31   #1237
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

Cytat:
Napisane przez iflower Pokaż wiadomość
Hej dawno się nie odzywałam, zżerał mnie stres przedślubny,
jestem już po wszystko było pięknie, nawet pogoda nie popsuła nam uroczystości, pomimo, że padało jak wyszliśmy z kościoła;/
wszystko się udało, niestety nie mam jeszcze zdjęć ale jak tylko będą wstawię
pozdrawiam wszystkie PM
gratulacje))) cieszę się że się udało

Ja dzisiaj dostałam kilka fotek i wrzucam je albumu
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 19:50   #1238
gossiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 61
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

GRatuluję wszystkim świeżo upieczonym PMkom vanilla wyglądała pięknie !! gdzie kupilas taka fajna bransoletke? bardzo ladnie sie mienila

Nie moge uwierzyc ze moj slub juz za 4 dni !!!!!
__________________
7 lat razem

15.10.2011. - ŚLUB
gossiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 22:29   #1239
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

Było cudnie, ale niestety teraz choróbsko mnie jakieś zżera na dodatek po przeprowadzce do męża mam problemy z netem
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 06:31   #1240
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

Cytat:
Napisane przez gossiakk Pokaż wiadomość
GRatuluję wszystkim świeżo upieczonym PMkom vanilla wyglądała pięknie !! gdzie kupilas taka fajna bransoletke? bardzo ladnie sie mienila

Nie moge uwierzyc ze moj slub juz za 4 dni !!!!!
Szybko minie) powodzenia!

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Było cudnie, ale niestety teraz choróbsko mnie jakieś zżera na dodatek po przeprowadzce do męża mam problemy z netem
Wracaj d zdrowia! Super że wszystko się udało!
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 07:43   #1241
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

elaine-blath super zdjęcia, pięknie wyglądaliście!

Wiecie co dziewczyny tak patrzę na Wasze zdjęcia i żałuję, że my dopiero 22, miałyście taką piękną pogodę ehhh a u mnie ma deszcz padać
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 12:02   #1242
trenerek
Raczkowanie
 
Avatar trenerek
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 70
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

eleine-blath fajny kolor włosów zdjęcia super!!

cos cicho na forum ostatnio...
Pani AJsiowa dla mojego miasta pogda na 22 zmienia ise ciągle, więc na razie nie ma co panikować, ale jak cos to kupiliśmy parasolkę na wszelki

Byłam wczoraj na przymairce nr 2, załączam zdjęcia, generlanie wydaje mi się ok. Nawet próbowaliśmy tańczyc i podnoszenie w maire wychodzi

a tak poza tym to w sobote jak niektóre z Nas ślubowąły to miałam panieński...z masażem...super to dziewczyny wymyśliły zrobiły pokaz zdjęc z niegrzecznych czasów panieńskich, potem wpadł brat kumpeli z łóżkiem do masażu właśnie i nie ma to jak relaks.... a potem impreza, trafiłyśmy na super klub, w którym grali NORMALNĄ muze (czyt. wszystko do czego dobrze się tańczy lata 70, 80 itd.). Wczesniej w 2 miejscach jak byłyśmy to lansernia straszna...
Generalnie super.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PIC00745.jpg (90,3 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PIC00751.jpg (82,7 KB, 92 załadowań)
trenerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 12:47   #1243
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

Cytat:
Napisane przez trenerek Pokaż wiadomość

Byłam wczoraj na przymairce nr 2, załączam zdjęcia, generlanie wydaje mi się ok. Nawet próbowaliśmy tańczyc i podnoszenie w maire wychodzi
Śliczna suknia
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 15:01   #1244
lenfik
Raczkowanie
 
Avatar lenfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 121
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

trenerek slicznie wygladasz
ja dzis odbieram suknie- dokladnie za godz. boje sie z 2 powodow:
1. nie widzialam jej jeszcze z wykonczeniem wiec boje sie jak krawcowej to wyszlo, a czsu malo na poprawki...
2. zapadlam na silna grype zoladkowa i od 3 w nocy praktycznie nie wychodze z lazienki wiec jak ja dotre na przymiarke...?

slub w sobote a ja chora
lenfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 17:01   #1245
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
elaine-blath super zdjęcia, pięknie wyglądaliście!

Wiecie co dziewczyny tak patrzę na Wasze zdjęcia i żałuję, że my dopiero 22, miałyście taką piękną pogodę ehhh a u mnie ma deszcz padać
Dziękuję póki co cieszę się tymi kilkoma fotkami które mam, ale muszę powiedzieć że nawet mi się podobają) hyhyy... a co do pogody to nie da się przewidzieć. U nas miało być pięknie, słonecznie - w pt jeszcze tak było, a w sobotę mgła (tzn zrobiła fajny klimat to inna sprawa, ale słońca nie było). a znajomi którzy z Gdańska przyjeżdzali (ok 130km) to mówili że w 3mieście cudownie) więc dziś może padać a jutro będzie słońce. Do samego końca nie będzie wiadomo.

Cytat:
Napisane przez trenerek Pokaż wiadomość
eleine-blath fajny kolor włosów zdjęcia super!!

cos cicho na forum ostatnio...
Pani AJsiowa dla mojego miasta pogda na 22 zmienia ise ciągle, więc na razie nie ma co panikować, ale jak cos to kupiliśmy parasolkę na wszelki

Byłam wczoraj na przymairce nr 2, załączam zdjęcia, generlanie wydaje mi się ok. Nawet próbowaliśmy tańczyc i podnoszenie w maire wychodzi

a tak poza tym to w sobote jak niektóre z Nas ślubowąły to miałam panieński...z masażem...super to dziewczyny wymyśliły zrobiły pokaz zdjęc z niegrzecznych czasów panieńskich, potem wpadł brat kumpeli z łóżkiem do masażu właśnie i nie ma to jak relaks.... a potem impreza, trafiłyśmy na super klub, w którym grali NORMALNĄ muze (czyt. wszystko do czego dobrze się tańczy lata 70, 80 itd.). Wczesniej w 2 miejscach jak byłyśmy to lansernia straszna...
Generalnie super.
bardzo dziękuję) b ładna suknia

Lenfik: kuruj się, żołądkowa ma do siebie, że trwa krótko choć intensywnie. 3mam kciuki!
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 22:15   #1246
gossiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 61
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

Śliczna suknia Poznaje salon swoją też tam kupiłam

Cytat:
Napisane przez trenerek Pokaż wiadomość
eleine-blath fajny kolor włosów zdjęcia super!!

cos cicho na forum ostatnio...
Pani AJsiowa dla mojego miasta pogda na 22 zmienia ise ciągle, więc na razie nie ma co panikować, ale jak cos to kupiliśmy parasolkę na wszelki

Byłam wczoraj na przymairce nr 2, załączam zdjęcia, generlanie wydaje mi się ok. Nawet próbowaliśmy tańczyc i podnoszenie w maire wychodzi

a tak poza tym to w sobote jak niektóre z Nas ślubowąły to miałam panieński...z masażem...super to dziewczyny wymyśliły zrobiły pokaz zdjęc z niegrzecznych czasów panieńskich, potem wpadł brat kumpeli z łóżkiem do masażu właśnie i nie ma to jak relaks.... a potem impreza, trafiłyśmy na super klub, w którym grali NORMALNĄ muze (czyt. wszystko do czego dobrze się tańczy lata 70, 80 itd.). Wczesniej w 2 miejscach jak byłyśmy to lansernia straszna...
Generalnie super.
__________________
7 lat razem

15.10.2011. - ŚLUB
gossiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 08:24   #1247
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

hej dziewczyny nie miejcie za złe że się nie odzywałam. we wtorek wróciliśmy z TŻ do mieszkania a tu niespodzianka. mieszkanie doszczętnie zalane - tzn łazienka i co gorsza pokoj w którym były moje notatki ksiazki do dr i bielizna slubna. popłynęło wszystko powód? mieszkanie po remoncie i jakiś XXXXXXX nie dokręcił kaloryfera i poszła woda. prócz naszego mieszkania zalane to pod nami i obok. wszystkie po kapitalnych remontach. jakby tego było mało to w srodę okazało się że mieszkania są nie ubezpieczone (straty wycenilam na ok. 3 tys materialne a jak tu wycenić 3 lata pracy do dr???? ) no więc generalnie to głowy nie mam do niczego. jeszcze tata miał zrobić plan stołów i zrobil tylko mi się po prostu nie podoba - ale już odpuściłam nie mam po prostu na to siły.
we wtorek ledwo się dopięłam w suknię - na szczęście było to specjalnie po wielkim obiedzie więc powinno być ok.
no to idę teraz do administracji żeby się dowiedzieć co i jak dalej bo na razie walka o winę wykonawcy bo to totalne zaniedbanie jest....

poza tym o 12 idę do spa mam nadzieję że mnie to postawi na nogi
ściskam was wszystkie ciepło

ps. nastawiłam się już nawet na śnieg w sobotę bo po prostu widzę że jak sie wali to wszystko
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 11:33   #1248
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

Hej dziewczyny, u mnie po ślubie objazdy rodziny i inne załatwienia, przeprowadzki, pakowanie.. Dlatego też nie mam nawet kiedy tu zajrzeć, ale cały czas myśle o Was ciepło Jutro odbieram zdjecia.
Już pojutrze kolejne z nas wstąpią do grona mężatek - i tym razem trzymam mocno kciuki za powodzenie w tym dniu! Nie przejmujcie się pogodą, bo tak jak już pisałyśmy wyżej, jest pięknie i bez niej i nawet na to nie zwraca się uwagi - dzięki wspaniałym emocjom będziecie na wszystko patrzeć przez różowe okulary
Jeszcze raz jak najmniej nieukniknionego stresu i z niecierpliwością czekam na kolejne relacje
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 08:32   #1249
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

Kochane 15 październikowe PM-ki, życzę Wam aby jutrzejszy dzień, był najwspanialszym dniem w Waszym życiu
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 12:53   #1250
lenfik
Raczkowanie
 
Avatar lenfik
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 121
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
Kochane 15 październikowe PM-ki, życzę Wam aby jutrzejszy dzień, był najwspanialszym dniem w Waszym życiu
Dzięki serdeczne będzie zimno ale napewno cudownie humor jak na dzien przed zadziwiajaco pozytywny i nieplaczliwy...

Gosiek- trzymaj sie cieplutko oby nam sie wszystko swietnie ulozylo!
lenfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 15:09   #1251
trenerek
Raczkowanie
 
Avatar trenerek
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 70
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
Kochane 15 październikowe PM-ki, życzę Wam aby jutrzejszy dzień, był najwspanialszym dniem w Waszym życiu
Przyłączam się. Dziewczyny wszystkiego naj naj!!!!

Gosiek - fajnei, ze z tego samego salonu masz suknię, Pani Dorota jest superpomocna i usknia to jedna z tych rzeczy u mnie, która mnie nie stresuje o dziwo
trenerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 15:35   #1252
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

Ptaszysko16 przykro mi, nowe mieszkanie na wspólny początek a tu taki pech. Wysuszcie dokładnie ściany, żeby nie mieć wilgoci i grzyba po tym zalaniu. Notatki oraz książki powinno dać się odratować. Zostaną pofalowane strony, przy luźnych kartach można je dodatkowo spróbować wyprasować żelazkiem. Moja przyjaciółka miała zalane wszystkie materiały do aplikacji ogólnej i później uczyła się z takich podniszczonych. Mam nadzieję, ze odzyskasz jak najwięcej zwłaszcza tych z własnym wkładem pracy na doktorat.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind

Edytowane przez amber2046
Czas edycji: 2011-10-14 o 15:36
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 20:50   #1253
gossiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 61
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

Lenfik powodzenia Na pewno wszystko się ułoży ma być słonecznie !!

Dzisiaj stres mnie zzera niesamowity !!! Zamiast sie cieszyc to chce mi sie plakac nie wiem czy ze szczescia czy ze wzruszenia i jakas taka zdenerwowana jestem. eee jak zwykle panikuje ze cos bedzie nie tak. Stres niesamowity !

Trenerek u mnie było troche poprawek, ale rzeczywiscie p. Dorota ma niezwykla cierpliwosc

Powodzenia wszystkim !!
__________________
7 lat razem

15.10.2011. - ŚLUB
gossiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 22:29   #1254
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

Cytat:
Napisane przez gossiakk Pokaż wiadomość
Dzisiaj stres mnie zzera niesamowity !!! Zamiast sie cieszyc to chce mi sie plakac nie wiem czy ze szczescia czy ze wzruszenia i jakas taka zdenerwowana jestem. eee jak zwykle panikuje ze cos bedzie nie tak. Stres niesamowity !
Ja miałam dokładnie to samo. Byłam taka szczęśliwa i zestresowana, że organizm reagował bardzo dziwnie Ale będzie dobrze Od przysięgi stres już bardzo szybko opada i powoli zostaje tylko świetny już bezstresowy humor Trzymam kciuki dziewczyny za jutro i życze wszystkiego dobrego!
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 06:57   #1255
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

To już dzisiaj u mnie deszczowo, mam nadzieję, że przejdzie, nastrój bardzo dobry, lekki stresik - taki wskazany. Dziewczęta powodzenia !! Czas na Nas 15 październikowe
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 08:41   #1256
gossiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 61
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

U mnie tez zachmurzenie, ale trzymam kciuki za słońce !!
__________________
7 lat razem

15.10.2011. - ŚLUB
gossiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 11:51   #1257
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

U mnie dość zimno i chmurzyska, ale mam nadzieję, że wszystkie chmury od was przygnało do mnie i u Was pogoda lepsza
Ja odebrałam wczoraj zdjęcia, jest ich baaardzo dużo bo 550. Czeka mnie jeszcze zrobienie albumów. Zdjęcia śliczne, jestem bardzo zadowolona Zdjęcia są w dużej rozdzielczości, więc póki co nie wrzucam, ale mam pare na FB, więc jeśli któraś z Was ma ochotę zobaczyć to piszcie na PW, wyśle linka.
Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla dzisiejszych PM
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 12:55   #1258
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

witam dziewczynki
z góry wszystkim dzisiaj ślubującym WSZYSTKIEGO NAJ NAJ LEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA

a ja zaczęłam odliczać już za tydzień i ja będę w takiej sytuacji jak wy dzisiaj

co do rzeczy załatwionych to tak
*mam suknie i welon i buty i takie tam jeszcze tylko przymiarka ale to w środę
*sala załatwiona powoli to sobie wyobrażam
*kwiaty i strojenie kościoła tez już zaklepane ta sama florystka
*wczoraj rozmowa z fotografem i kamerzystom
*ciotki pieką ciasta ok 14-16szt
*tort zaklepany
*samochód na całe dwa dni
*potwierdzona liczba gości
*zawieszki zrobione

to na tyle
__________________
2-10-2009
Milena 12-06-2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf60a3v5k5a.png
glooria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 18:08   #1259
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

na pomorzu dzisiaj pogoda była cudowna)) mam nadzieję że dziewczyny które dzisiaj ślubują również u nich podobnie...
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 18:41   #1260
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Październikowe PM cz. II :)

Mężatki
mam do was pytanie dotyczace zużycia napojów i alkoholu na waszych weselach - nie wiem ile mniej więcej mamy tego kupić
Prosze o pomoc
ps jaka wódeczka u was królowała
__________________
2-10-2009
Milena 12-06-2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf60a3v5k5a.png
glooria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 11:07:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.