serum+krem+faktor+baza+po dkład - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-01, 21:13   #1
malvina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 26

serum+krem+faktor+baza+po dkład


Dziewczyny, a przede wszystkim Pani Beatko! Mam pytanie za 100 punktów. Czy na krem Day Wear Plus Estee Lauder mogę nałożyć jeszcze bezkarnie taki preparat Chanel Fluid Multi Protection? Czy te dwa kosmetyki nie "pogryzą się" ze sobą? I czy filtr 25 zachowa swą moc w kontakcie z filtrem z innego kosmetyku. Pani w sklepie kazała kłaść chanelkę na krem nawilżający, a ja mam juz 36 lat i nawilżający kremik dla mnie to chyba trochę mało. Chronię twarz z powodu plam i Chanel z faktorem 25 wydaje mi się lepsza niż 15 Day Wear. Po drugie, fluid Chanel ładnie matuje, bo sam Day Wear (mam wersję z kolorkiem) jest dość tłusty. Czy twarz może miec na sobie tyle warstw: krem, fluid, podkład, i jeszcze np. rozświetlacz - czy od nadmiaru szczęścia nie zbuntuje się I czy pod krem tak bogaty jak np. Day Wear można używać np. jeszcze jakiegoś serum? Czy jeśli używamy serum, to wyłącznie pod krem nawilżający? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
malvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-01, 21:20   #2
malvina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 26
Re: serum+krem+faktor+baza+po dkład

Jeszcze dodam, że mam tzw. cerę wrażzliwą, naczynkową...
malvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-03, 15:38   #3
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: serum+krem+faktor+baza+po dkład/z prosba do p. Basi K.

Odswiezam i podciagam watek dolaczajac sie do prosby Malviny. W praktyce, odkad pamietam, kladlam FluideMultiprotection SPF 25 Chanela na jakis lekki krem na dzien (a te z reguly maja juz jakies filtry), ale interesuja mnie aspekty teoretyczne. Czy mozna, czy nie za duzo tego dobrego etc. Moja cera jest z gatunku mieszanych (b. tlusta w strefie T), z pekajacymi naczynkami a z powodu hormonow ma rowniez sklonnosc do obdarzania mnie wscieklymi plamami od slonca.
Pamietam, ze na temat filtrow pisala p. Basia Kwiatkowska w Biochemii Urody. serdecznie pozdrawiam i baaaaardzo prosze o kompetentna (jak zwykle wypowiedz w zwiazku z powyzszymi zagadnieniami - w miare wolnego czasu, of course. Pozdrawiam, Cat
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-07, 18:04   #4
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: serum+krem+faktor+baza+po dkład

Podciagam temat z prosba o opinie
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 20:20   #5
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: serum+krem+faktor+baza+po dkład

?
a tak przy okazji: co sie stalo z Basia? Dawno jej tu nie bylo.
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.