KAWArnia na emigracji - parking strzezony - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 21:18   #1771
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
wszystko zależy gdzie się kupuje, w pewnym sklepie płaci sie za dostawe 90 funtow i dostarczają też w sobotę.
ze co prosze ????yyyyy za 90 to oni powinni mi w ciagu godziny dostarczyc !!!!!
Ikea to moze nie jakis posh sklep ale bez przesady jezdzic jak idioci tam i z powrotem ..... dostawe maja fatalna
a za sobote licza sobie 12F ale szafka miala byc w piatek
natomiast
calkiem niedawno zamawialismy cos z Argosu i za dostwe w sobote nie musielismy dodatkowo placic
z kolei DHL dostarczal mi kiedys przesylke i nie bylo nas w domu wiec przyjechali na drugi dzien (w tych samych godzinach)i tez nas nie zastali .... to ku naszemu zdziweniu pojawili sie o 18ej (tego samego dnia)
nie ma to jak prawdziwa dbalosc o klienta
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:23   #1772
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
ja tak nie mialam żebym potarla i coś schodzilo, ale jeśli mialam dobre kilka dni nabudowany kolor, to jak przestawałam używać to schodzilo nierówno, no ale to jak każda sztuczna opalenizna. a używasz czegoś innego? ja chętnie potestuję jak masz coś lepszego od Dove

a jeszcze chciałam się zapytać, to Ty się zumbujesz w domu?

Mi po paru dniach uzywania jak sie wycieralam recznikiem po kapieli tak sie wlasnie scieralo. Zle to przedtem napisalam.Chodzilo mi o takie nierownomierne schodzenie. A w szczegolnosci na szyi i ramionach. Mi bardziej pasuje ten z Nivea. Moja kolezanka polecila mi natomiast cos z Loreala, tylko nie wiem czy to balsam czy samoopalacz ale ona wyglada cudnie. Jak wyprobuje dam znac. Tym czasem narazie dalam sobie spokoj. Chce sie rowno opalic przed slubem i zdecydowalam sie podjac drastyczne srodki- solarium.

A zumbuje sie narazie w domu, moja kondycja jest zerowa wiec poki co tylko bym sie osmieszyla na prawdziwych zajeciach. Poczekam az dam rade utrzymac tempo tych cwiczen z plyty i wtedy zaczne chodzic na grupowe zajecia.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:26   #1773
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2015887 8]
Bo chyba wiemy, ze dzieci zaczynaja chodzic i mowic niezaleznie od tego, ile jedza i co jedza, prawda. Nie kazdy roczniak musi chodzic, a moj osobisty 2,5 latek nie mowi, tzn, ze cos ze mna jest nie tak [/QUOTE]

to dopiero teraz sie zorientowalas ????

a tak serio corka mojej przyjaciolki (2,5) tez nie gada prawie wcale a wyglada na "normalna" za to strasznie sie drze i jest niegrzeczna .... a dziewczynki niby szybciej od chlopcow sie rozwijaja

Cytat:
Kofi, to moze takie nie intensywne cwiczenia, co
20 dni i bikini albo wloze albo ..... wody w oceanie sie rozstapia
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2010-06-21 o 21:30
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:31   #1774
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

mecze schodza na psy. No moze ten dzisiejszy Portugali - 7:0 to ja rozumiem.

ogladam "the tiniest girl in the world" - jej

a z tego co widzialam trailery Eclipse to ten nowy wampirek jest o wiele ciekawszy niz Edzio

ps Moona w charity widzialam koszulke Team Edward, od razu pomyslalam o tobie ale byla w rozmiarze bezcycnej 10latki (chociaz metka twierdzila M) wiec stwierdzilam ze ci jednak nie kupie
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska

Edytowane przez wiolqn
Czas edycji: 2010-06-21 o 21:38
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:35   #1775
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
Lori jak tak dalej pozjdzie to mnie przescigniesz w zakupach
No co ty krolowa jest tylko jedna .

Bakteryjko - trzymam kciuki za tate .


A ja chyba bede musiala kupic nowy samochod , jeden mily pan dostarczyl mi niezapomnianych wrazen wjezdzajac z impetem w bok mojego slicznego Saxo.

TZ watpi czy sie bedzie oplacalo naprawiac, wiec duze szanse ze mi zaplaca za samochod.
I tak sobie szukam ofert i zabaczylam to cudo http://www.autotrader.co.uk/classifi...51et?logcode=p
TZ twiedzi ze cos nie tak z tym samochodem i pewno ma racje, ale kude kusi, kusi .
No nic zobacze co (a raczej ile) jutro powiedza.
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 22:32   #1776
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
No co ty krolowa jest tylko jedna .

Bakteryjko - trzymam kciuki za tate .


A ja chyba bede musiala kupic nowy samochod , jeden mily pan dostarczyl mi niezapomnianych wrazen wjezdzajac z impetem w bok mojego slicznego Saxo.

TZ watpi czy sie bedzie oplacalo naprawiac, wiec duze szanse ze mi zaplaca za samochod.
I tak sobie szukam ofert i zabaczylam to cudo http://www.autotrader.co.uk/classifi...51et?logcode=p
TZ twiedzi ze cos nie tak z tym samochodem i pewno ma racje, ale kude kusi, kusi .
No nic zobacze co (a raczej ile) jutro powiedza.

juz wiem ze ci nic nie jest
ale 2 razy czytalam tego posta ....... dobrze ze ci sie nic nie stalo !!!!
IDIOTA dlatego wlasnie ja sie boje pojazdow 4 kolowych !!!!!!

a autko fajne nawet moj tz mi przez ramie zagladal - ale mowi ze cos za tanio ....chca
trza to sprawdzic ale ja to bym sie takim po korniszonowie przejachala
moze by nas jeszcze kto zarwał
a jabysmy takim na parking zajechały
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 23:04   #1777
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Mi po paru dniach uzywania jak sie wycieralam recznikiem po kapieli tak sie wlasnie scieralo. Zle to przedtem napisalam.Chodzilo mi o takie nierownomierne schodzenie. A w szczegolnosci na szyi i ramionach. Mi bardziej pasuje ten z Nivea. Moja kolezanka polecila mi natomiast cos z Loreala, tylko nie wiem czy to balsam czy samoopalacz ale ona wyglada cudnie. Jak wyprobuje dam znac. Tym czasem narazie dalam sobie spokoj. Chce sie rowno opalic przed slubem i zdecydowalam sie podjac drastyczne srodki- solarium.
Jakie cudo z Loreala moge prosic o nazwe bo ostanio probuje roznych?

Samoopalacz i slub - nie i jeszcze raz nie. Bardzo dobrze robisz, ze nie bierzesz tego pod uwage.
Przyczyny:
- jesli jest cieplo i cialo sie poci wychodza samoopalaczowe placki na ubraniach, w tym wypadku byloby to na podszewce sukni slubnej.

Wiem co mowie bo przechodzilam przez to wiecej niz raz, ale pierwszego razu nie zapomne jak lecialam na autobus na randke z tz, dolecialam cala spocona, jak przyjechalam to samoopalacz byl na sukience nie na mnie trauma zostala
Prawda jest taka ze samoopalacz z potem schodzi przez pory, dlatego np jak bylam w Rzymie samoopalacz starczal mi na dwa dni bo wiekszosc schodzila z potem. Rzym latem jest jak sauna.

Ja moge polecic Soltan w piance z Bootsa, jesli ktos lubi samoopalacze, ktore trzymaja sie tydzien i nie chca zejsc. Na szczescie schodzi rownomiernie. Poza tym o dziwo nie smierdzi.

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
No co ty krolowa jest tylko jedna .

Bakteryjko - trzymam kciuki za tate .


A ja chyba bede musiala kupic nowy samochod , jeden mily pan dostarczyl mi niezapomnianych wrazen wjezdzajac z impetem w bok mojego slicznego Saxo.

TZ watpi czy sie bedzie oplacalo naprawiac, wiec duze szanse ze mi zaplaca za samochod.
I tak sobie szukam ofert i zabaczylam to cudo http://www.autotrader.co.uk/classifi...51et?logcode=p
TZ twiedzi ze cos nie tak z tym samochodem i pewno ma racje, ale kude kusi, kusi .
No nic zobacze co (a raczej ile) jutro powiedza.
Lori zgodze sie z Kofika,ze za tani. Moj tz, ktory samochod kupil niedawno, widzial dosc duzo takich ofert, ale zawsze twierdzil, ze to jakies przekrety sa.

Bakterio nie znalazlam Twojego postu o Jeziorze Labedzim, zeby zacytowac, ale ja tez sie wzruszam na tego typu rzeczach, tak samo na filmach.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 06:39   #1778
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
a za sobote licza sobie 12F ale szafka miala byc w piatek
natomiast
calkiem niedawno zamawialismy cos z Argosu i za dostwe w sobote nie musielismy dodatkowo placic
w większości sklepów chyba płaci się extra za sobotę
a w Ikei już długo nie byłam a bardzo lubię chodzić tyle, że do najbliższej mam z 10k

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
20 dni i bikini albo wloze albo ..... wody w oceanie sie rozstapia
założysz, założysz

Kofi szybko i na stałe zgubionych kilogramów oraz aby Cię dzieciaki w szkole nie wkurzały ani nikt inny/ Sto lat Sto lat!!!!
Dziś Bon Jovi śpiewa w O2 specjalnie dla Ciebie
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 07:21   #1779
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2015887 8]Nie rozumiem
tzn rozumiem, ze ona sie odchudza, dlatego jest chuda jak patyk, ale czy to zle, ze karmi piersia
A co z tym ma wspolnego nauka chodzenia czy mowienia dziecka, tez je odchudza Ono sily nie ma , czy co
Bo chyba wiemy, ze dzieci zaczynaja chodzic i mowic niezaleznie od tego, ile jedza i co jedza, prawda. Nie kazdy roczniak musi chodzic, a moj osobisty 2,5 latek nie mowi, tzn, ze cos ze mna jest nie tak
[/QUOTE]

Bardzo dobrze właśnie, że karmi piersią, ale uważam że nie powinna się wtedy tak drastycznie odchudzać, bo to co ona je, ma wpływ na pokarm, co z kolei ma wpływ na rozwój dziecka. Co do mówienia i chodzenia to ja osobiście szczerze mowiąc nie mam pojęcia czy już powinno czy nie, bo niby skąd, ale rodzice twierdzą że tak i się martwią, a mama odchudza się dalej
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 08:44   #1780
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Bakteryjka dla taty niech zdrowieje...

Lori dobrze że nic CI nie jest.
Czy ja wiem czy mało za tą alfę? Jabym powiedziała że normalna cena, na północy np tyle kosztują. Wiadomo że im mniejszy przebieg tym droższy i tak np z 30 000 mil kosztuje 3000 f.
Zważ tylko że to GTV 2.0 TS benzyna :wow: Strach się bać ile będzie palił!

Miałam coś tam jeszcze napisać, ale miałam taki dzień wczoraj że lepiej zapomnieć...
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 09:09   #1781
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Kofi

spelnienia marzen
100 lat radosci i milosci

Peorth, ale ona faktycznie sie odchudza, czy moze dziecko ma alergie na wszystko i jak cos ciezszego zje to zaraz sie na nim odbija? Poza tym, czy dziecko je tylko jej pokarm, czy tez jest to tylko dodatek do jego diety? Jesli faktycznie jest to tylko fanaberia mamy, to niedobrze

Lori, mnie prawie przekonalas ze musze kupic Smarta, a sama taka Alfa i Omega?

Koculku, fajnie ze praca Ci pasuje!
11 pietro

Bakcylku, takiego wzruszenia na pewno nie ma co sie wstydzic Trzymam kciukai za kolezanke i tate

Na wiecej nie mam juz czasu, do pozniej.
__________________

Edytowane przez szperrr
Czas edycji: 2010-06-22 o 09:11
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 10:20   #1782
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Kofiiiiiiiiiiiiii najurodzinowszego, 23, piekny wiek

Londyniarki gotowe na ewentualny strajk meterka jutro?
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 10:23   #1783
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM!!!!!
: pijemy:
niech Ci gwiazdka pomyslnosci nigdy nie zagasnie, a kto z nami nie wypije niech pod stolem zasnie
: pijemy:
Wszystkiego naj naj Koficzku
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 10:38   #1784
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Kofindo nasza, stooo laaat
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 13:15   #1785
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Kofiko nasza kochana,wszystkiego najlepszego

przepraszam,ze sie do niczego nie odniose,ale cos mnie zaatakowalo i jedyne o czym marze, to zeby mnie ktos dobil ktoras chetna
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 14:05   #1786
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Kofika - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:pije my:

23??????? nieźle
to ja posiedzę cicho
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 15:22   #1787
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2015887 8]Nie kazdy roczniak musi chodzic, a moj osobisty 2,5 latek nie mowi, tzn, ze cos ze mna jest nie tak
[/QUOTE]

Nie przejmuj sie, moja Mama jest pedagogiem specjalnym (oligofreno), a moj najstarszy brat do 3 roku zycia nie mowil, tylko huczal. Jak sowa: wszystko bylo "hu-hu!". Mama robila z nim cwiczenia logopedyczne i jak juz zaczal mowic - to do dzisiaj nie moze sie zamknac
Ale nie mialo to jakiegos wplywu na jego rozwoj - zaczal czytac w wieku 3 lat (ksiazke kucharska). No i rok wczesniej poszedl do szkoly, gdzie przez pierwsze 3 lata nudzil sie niemilosiernie (i bardzo rozrabial...)

Chodzilo nam o to, ze karmiac piersia powinno sie unikac gwaltownych diet odchudzajacych, bo samo karmienie piersia jest dosc obciazajace dla organizmu, prawda?

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
ja nie, ale na pewno się wybieram
Ja tez!

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Chce sie rowno opalic przed slubem i zdecydowalam sie podjac drastyczne srodki- solarium.
Ja tez chodzilam na solarium przed slubem ba! jeszcze TZa zagonilam, aczkolwiek jestem swiadoma, ze solarium to ZUO

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
A ja chyba bede musiala kupic nowy samochod , jeden mily pan dostarczyl mi niezapomnianych wrazen wjezdzajac z impetem w bok mojego slicznego Saxo.
Ojeny, a Ty jestes cala? Nic Ci sie nie stalo? A ten pan to co, nie zauwazyl Cie????
Alfa piekna

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Kofi szybko i na stałe zgubionych kilogramów oraz aby Cię dzieciaki w szkole nie wkurzały ani nikt inny/ Sto lat Sto lat!!!!
Kofi! WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ!!!
: roza:

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
cos mnie zaatakowalo i jedyne o czym marze, to zeby mnie ktos dobil ktoras chetna
Wirus? Bakteria? Niechec do zycia? Sprecyzuj bo nie wiem, czy faktycznie dobijac, czy sa szanse na wyjscie z impasu
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 15:55   #1788
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

dzieki babencje
za piekne zyczenia

zmykam na popoludniowonocne szalenstwa do Londynu
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 16:15   #1789
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Londyniarki gotowe na ewentualny strajk meterka jutro?
byndzie w koncu czy nie byndzie ja i bez tego mam codzienna zabawe w kotka i myszke - ja za pociagiem - a on ucieka a pozniej czekam przy tej norze 20 min na nastepny

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ja tez chodzilam na solarium przed slubem ba! jeszcze TZa zagonilam, aczkolwiek jestem swiadoma, ze solarium to ZUO

Wirus? Bakteria? Niechec do zycia? Sprecyzuj bo nie wiem, czy faktycznie dobijac, czy sa szanse na wyjscie z impasu
a ja nic sie nie opalalam przed slubem, tylko piegi mialam, jak na codzien bladziuch jestem (bez mojej ziaji) to po kij sie smazyc na jeden dzien

co bakteria? ja nikogo nie napadam - grzecznie siedze - cieplo sie robi - czekam na kolezanki salmonelki
maatra - moze to przesilenie letnie podobno mnostwo osob cierpi na to - tak jak na zimowe

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
dzieki babencje
za piekne zyczenia

zmykam na popoludniowonocne szalenstwa do Londynu
co? gdzie? jak? z kim? czemu ja nic nie wiem
baw sie dobrze babulcu!!!


dziewczyny - dziekuje za slowka otuchy . Kolezanka jest teraz na ICU - przytomna i calkiem dobrze sie czuje - mowi ze chce isc zapalic (normalnie to smolczy jak komin ) - wiec wiecej szczescia niz rozumu - ale w sumie pozytywnie to wyglada
Jutro bede dzwonic do domciu zeby sie dowiedziec co u lekarzy (czy wogole sie Tata dal zabrac)
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 18:37   #1790
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ojeny, a Ty jestes cala? Nic Ci sie nie stalo? A ten pan to co, nie zauwazyl Cie????
Alfa piekna
Ano nie zauwazyl bylam na srodku skrzyzowania na drodze glownej a on z podporzadkowanej mi wyjechal prosto w moj bok. Droga byla zablokowana przez prawie godzine, nawet w radio mowili o wypadku . Goscia ewidentna wina - na szczescie sie przyznal i podpisal wine.
Nic mi sie nie stalo, oprocz kilku zadrapan od szkla i lekkiego bolu plecow.

Alfa piekna ale chyba jednak zagram bezpieczniej i kupie cos 'spokojniejszego' .
Zreszta samochod zastepczy moge trzymac przez 12 tygodni to sobie cos ciekawego znajde w miedzyczasie .

A oto co zostalo z mojego pieknego samochodu .

Edytowane przez lorelei
Czas edycji: 2010-06-22 o 20:19
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 18:39   #1791
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Czesc Lasencje

Nie mam sily drugi raz cytowac, Wizaz zezral mi post, wiec sprobuje odpowiedziec tak:

Lorelei dobrze, ze nic Ci sie nie stalo, zawsze mozesz o odszkodowanie sie starac, takie zdrowotne, ze niby szyja Cie boli, wiem nie ladnie tak klamac, ale mogl uwazac. Moj TZ kiedys kogos lekko stuknal w tyl i kazde dostalo 1,5tys za szyje.

Maatra co Ci sie dzieje? Wracaj do zdrowa, my Cie dobijac nie bedziemy, bo szkoda by bylo.

Daenerys jak znajde i kupie to dam Ci znac jak sie nazywa. Ja mysle, ze to jest samoopalacz a nie balsam.

Vedma ja tez uwazam solarium za zlo, ale w tym wypadku zlo konieczne. Bylan na 3 minuty w sobote, dzisiaj na 6 i mam sliczna opalenizne, nie jest jeszcze taka jak trzeba ale nie spodziewalam sie rezultatow tak szybko. Zostalo mi jeszcze 50 min.

No i oczywiscie najwazniejsze:
Kofika Wszystkeigo najlepszego, nie ma to jak miec 15 lat co (podowjne bo podwojne ale o tym Ciiiiii)


__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 20:56   #1792
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Lorelei dobrze, ze nic Ci sie nie stalo, zawsze mozesz o odszkodowanie sie starac, takie zdrowotne, ze niby szyja Cie boli, wiem nie ladnie tak klamac, ale mogl uwazac. Moj TZ kiedys kogos lekko stuknal w tyl i kazde dostalo 1,5tys za szyje.
Tez o tym pomyslalam. Lori mialas duzo szczescia, ze walnal w drzwi od strony pasazera i to troche rozlozylo impet - w przeciwnym razie plecy pewnie bardziej by cie bolaly Uwazaj na siebie - mi sie tez wydawalo, ze po wypadku czulam sie okej, a na nastepny dzien o malo nie zemdlalam w sklepie...

Sylwunia - z tego, co pamietam, mysmy byli 3 lub 4 razy po kilka minut - jedynie, zeby poprawic koloryt
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 21:26   #1793
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Kofika Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin!!! Milej zabawy!

Lori Twoj samochod to spraktycznie skasowany jest. Ja myslalam ze to znacznie mniej grozne bylo. Cale szczescie i najwazniejsze ze nic Ci sie nie stalo.

Bakteria Ciesze sie ze z kolezanka lepiej.

Sylwunia3009 tez uwazam ze solarium to zlo, ale pare razy bylam, bo sa przypadki w ktorych samoopalacz sie nie sprawdza niestety.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 21:39   #1794
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
ja tez uwazam solarium za zlo, ale w tym wypadku zlo konieczne. Bylan na 3 minuty w sobote, dzisiaj na 6 i mam sliczna opalenizne, nie jest jeszcze taka jak trzeba ale nie spodziewalam sie rezultatow tak szybko. Zostalo mi jeszcze 50 min.

sylwunia3009 spokojnie z tym solarium....
ja przed swoim weselem też chodziłam dla nabrania kolorku i w ostatnim tygodniu przed ślubem trochę przedobrzyłam
dzień przed ślubem zauważyłam, że skóra będzie mi schodzić między piersiami - wiadomo najdelikatniejsza:rolleye s: . na szczęście nie było źle, nie było nic widać...


za to mam zdjęcie jakieś 3-5 dni po weselichu i wyglądałam jakbym miesiąc miodowy spędziła na Seszelach, taka mocno opalona
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 21:49   #1795
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

kofiko kochana wszystkiego najlepszego i dobrej zabawy w Londynie widzialam na FB ze niespodzianke mialas w domu - super i brawa dla tż


Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Peorth, ale ona faktycznie sie odchudza, czy moze dziecko ma alergie na wszystko i jak cos ciezszego zje to zaraz sie na nim odbija? Poza tym, czy dziecko je tylko jej pokarm, czy tez jest to tylko dodatek do jego diety? Jesli faktycznie jest to tylko fanaberia mamy, to niedobrze
niestety ona się odchudza o tak o, bo akurat po porodzie taką potrzebę ma dziecko nie ma żadnych uczuleń, ale <odpukać> po pierwszych miesiącach na 'diecie' to może się tak skończyć a poza pokarmem mamy je tylko soki i przeciery z jałbka.

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Chodzilo nam o to, ze karmiac piersia powinno sie unikac gwaltownych diet odchudzajacych, bo samo karmienie piersia jest dosc obciazajace dla organizmu, prawda?
otóż to, nie mogłabym tego lepiej ująć
dzięki Vedmo.

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
dziewczyny - dziekuje za slowka otuchy . Kolezanka jest teraz na ICU - przytomna i calkiem dobrze sie czuje - mowi ze chce isc zapalic (normalnie to smolczy jak komin ) - wiec wiecej szczescia niz rozumu - ale w sumie pozytywnie to wyglada
Jutro bede dzwonic do domciu zeby sie dowiedziec co u lekarzy (czy wogole sie Tata dal zabrac)
dobrze że z kuleżanką ok
to jeszcze za tatę trzymamy kciuki

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Ano nie zauwazyl bylam na srodku skrzyzowania na drodze glownej a on z podporzadkowanej mi wyjechal prosto w moj bok. Droga byla zablokowana przez prawie godzine, nawet w radio mowili o wypadku . Goscia ewidentna wina - na szczescie sie przyznal i podpisal wine.
Nic mi sie nie stalo, oprocz kilku zadrapan od szkla i lekkiego bolu plecow.

kochana to Ty teraz uważaj na siebie i odpoczywaj i uffff całe szczęście że nic Ci nie jest....
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 22:43   #1796
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze właśnie, że karmi piersią, ale uważam że nie powinna się wtedy tak drastycznie odchudzać, bo to co ona je, ma wpływ na pokarm, co z kolei ma wpływ na rozwój dziecka. Co do mówienia i chodzenia to ja osobiście szczerze mowiąc nie mam pojęcia czy już powinno czy nie, bo niby skąd, ale rodzice twierdzą że tak i się martwią, a mama odchudza się dalej

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Nie przejmuj sie, moja Mama jest pedagogiem specjalnym (oligofreno), a moj najstarszy brat do 3 roku zycia nie mowil, tylko huczal. Jak sowa: wszystko bylo "hu-hu!". Mama robila z nim cwiczenia logopedyczne i jak juz zaczal mowic - to do dzisiaj nie moze sie zamknac
Ale nie mialo to jakiegos wplywu na jego rozwoj - zaczal czytac w wieku 3 lat (ksiazke kucharska). No i rok wczesniej poszedl do szkoly, gdzie przez pierwsze 3 lata nudzil sie niemilosiernie (i bardzo rozrabial...)

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Chodzilo nam o to, ze karmiac piersia powinno sie unikac gwaltownych diet odchudzajacych, bo samo karmienie piersia jest dosc obciazajace dla organizmu, prawda?
Alez ja o tym wiem przeciez
Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość

A oto co zostalo z mojego pieknego samochodu .
OMG Lori !!! !!!
Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
niestety ona się odchudza o tak o, bo akurat po porodzie taką potrzebę ma dziecko nie ma żadnych uczuleń, ale <odpukać> po pierwszych miesiącach na 'diecie' to może się tak skończyć a poza pokarmem mamy je tylko soki i przeciery z jałbka.

Ale przeciez tak niedawno tez cos bylo o dzieciach i ogolny wniosek wyszedl taki, ze kazda mama chce najlepiej dla dziecka, prawda i, ze nie wolno sie wtracac czy komentowac

Ciekawe co lekarz na to
Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
otóż to, nie mogłabym tego lepiej ująć
dzięki Vedmo.
Peorth, ja sie tylko tak wypytuje bo z Twojej pierwszej wypowiedzi, o tej
Cytat:
Nadal karmi, dziecko ma rok, a ona wygląda jak patyk. W ciązy była duża i tak samo przed. Brak słów I się dziwi że dziecko roczne dopiero zaczyna stawiać pierwsze kroki i wogóle nie chce nic mówić.
skutkiem odchudzania mamy jest nie chodzenie i nie mowienie dziecka
Przyczyna: dieta mamy-skutek :nie chodzenie i nie mowienie dziecka. a tak naprawde ma sie to jak piernik do wiatraka,

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Emergency budget: bear cuts or face 'road to ruin' warns George Osborne czytalyscie? co o tym myslicie?

Cytat:
Cytat:
"What I want to do is reward work. I want to support the person who leaves their house at six or seven in the morning, goes out and does perhaps a low paid job in order to provide for their family and is incredibly frustrated when they see on the other side of the street the blinds pulled down and someone sitting there and living on a life of out-of-work benefits."
Mi sie podoba ta opcja, oj, bedzie sie dzialo, cala lista pseudo samotnych matek, facetow w sile wieku, co to pracy nie moga znalezc, czy tez o paranojo, ludzie, ktorzy sa za grubi, zeby pracowac, juz widze ich pospolite ruszenie

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2010-06-22 o 22:48
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 23:33   #1797
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Bon Jovi - pierwsza klasa

and ajjjjjjjj łil low juuuuuuuuuuuuuuuuuu bejbeeee
ooooooooooooooooooooooooo ooooooooolłajs......
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 07:19   #1798
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2019087 9]
Peorth, ja sie tylko tak wypytuje bo z Twojej pierwszej wypowiedzi, o tej skutkiem odchudzania mamy jest nie chodzenie i nie mowienie dziecka
Przyczyna: dieta mamy-skutek :nie chodzenie i nie mowienie dziecka. a tak naprawde ma sie to jak piernik do wiatraka,
[/QUOTE]



Moona, no tak nie napisałam, możemy to ciągnąć i ciągnąć tak się łapiąc za słówka, zresztą być może źle to sformułowałam, bo taki skrót myślowy mi wyszedł, jeśli coś Cię w mojej wypowiedzi urazilo to przepraszam, ale zdania nie zmienię że: jeśli dziecko jest karmione głównie piersią a matka jest na bardzo restrykcyjnej diecie, to dziecku może brakować pewnych składników pożywienia, które bez tej diety by dostało, co w rezultacie może mieć wpływ na jego rozwój. Amen.
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 07:44   #1799
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

wiolqn: na Bon Jovi bylas fajnie

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość

Moona, no tak nie napisałam, możemy to ciągnąć i ciągnąć tak się łapiąc za słówka, zresztą być może źle to sformułowałam, bo taki skrót myślowy mi wyszedł, jeśli coś Cię w mojej wypowiedzi urazilo to przepraszam, ale zdania nie zmienię że: jeśli dziecko jest karmione głównie piersią a matka jest na bardzo restrykcyjnej diecie, to dziecku może brakować pewnych składników pożywienia, które bez tej diety by dostało, co w rezultacie może mieć wpływ na jego rozwój. Amen.
Ale mnie nic nie urazilo ani nie masz za co przepraszac, bo za co? My tu piszemy i ja wyciagam wnioski ze slowa pisanego, nie wiem co autor mial na mysli. zrozumialam to tak a nie inaczej. gdybys sformulowala inaczej to pewnie bym sie nie czepiala
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 09:36   #1800
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
byndzie w koncu czy nie byndzie ja i bez tego mam codzienna zabawe w kotka i myszke - ja za pociagiem - a on ucieka a pozniej czekam przy tej norze 20 min na nastepny
zwiazek unijny zapowiedzial ze nie przyjdzie do pracy a zarzad metra twierdzi ze beda sie starac pracowac jak zawsze ale prosza o wyrozumialosc w razie jak im sie nei uda, wiec nie wiadomo

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2019324 3]wiolqn: na Bon Jovi bylas fajnie [/QUOTE]
koculkowa mi przypomniala ze koncert jest wiec zdazylam jeszcze wyrwac bilety na pare godzin przed koncertem. Musialam sie tylko kopsnac do Biggleswade po nie. Calkiem ladnie tam hehe. Okazuje sie ze na wyjscie z parcy, zatopowanie oystera, dotarcie do Kings Cross, kupienie biletow i wskoczenie do odjezdzajacego pociagu wystarczy tylko 12minut. Nie wiedzialam. Panienka czekala na mnei na stacji wiec tylko odebralam bilety, przebieglam na drugi peron i wskoczylam do powrotnego do Londynu (akcja zajela cale 3 minuty). Spoznilismy sie przez to troche na Kid Rocka ale za to Jon..... z mojej odleglosci nadal wygladal jak 20tek. A jak zagrali Keep the faith to az dreszcze mialam. Moja szczenieca milosc. Naprawde fajny.

Teraz lukam na bilety na piatkowy Pearl Jam.

Za to Londek lubie, ze wszystko na miejscu i takie fajne koncerty sa i mozna za niewielkie pieniadze. A miejscowka byla lepsza nawet niz na Depeche Mode.

Na ponizszym zdjeciu na przyklad Jon probuje mnie znalezc w tlumie tylko ktos mu latarka po oczch swiecil i nei mogl mnei znalezc. Nonie tak sie umawialismy noooo

kofika jak tam szlajanie po Londynie, dotarlas juz?
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska

Edytowane przez wiolqn
Czas edycji: 2010-06-23 o 09:41
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.