Antidral - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-22, 15:02   #421
dziewczyna6
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 152
Dot.: Antidral

MAm 14 lat i też sie straszliwie poce!! nawet jak siedzę i NIC nei robię za chwile mam mokrusieńkie pachy Moja mam mówiże to normalne bo dojrzewam To tak, tylko wydje mi się że nie ma racji. owszem moze troche, ale to nei jest normalne zeby az tyleeee.
a wy co myślicie???
czy to normlane dojrzewając? ale nawet jak założe kurtke i siedzę np. w kosciele to przychodzę i mam cześto nawet bluzę mokrą
dziewczyna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 16:46   #422
jutynka91
Raczkowanie
 
Avatar jutynka91
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 45
GG do jutynka91
Cool Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez dziewczyna6 Pokaż wiadomość
MAm 14 lat i też sie straszliwie poce!! nawet jak siedzę i NIC nei robię za chwile mam mokrusieńkie pachy Moja mam mówiże to normalne bo dojrzewam To tak, tylko wydje mi się że nie ma racji. owszem moze troche, ale to nei jest normalne zeby az tyleeee.
a wy co myślicie???
czy to normlane dojrzewając? ale nawet jak założe kurtke i siedzę np. w kosciele to przychodzę i mam cześto nawet bluzę mokrą
Ja mam 16 lat o d 10 roku Życia mam nadpotliwość. Moim zdaniem pocenie się ma związek z dojrzewaniem, ale jest rożnica pomiędzy poceniem się w normalnych ilościach, a nadpotliwością... Proponuje antidral :P... MI POMAGA, ale niestety nie zawsze [w moim przypadku]. Są dni gdzie mam suche paszki, a w niektórych dniach mam lekkie plamy , ale i tak jestem zadowolona!!! Polecam! Gdy jestem w towarzystwie nie zastanawiam się czy śmierdze
__________________



Przeraża nas prawda, dlatego kłamiemy...
jutynka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 08:59   #423
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Antidral

Nie wiem dlaczego tak jest, ale zwykle wystarczyło mi zaaplikować Antidral raz na tydzien-dwa i było ok. Pewnego razu użyłam go znowu na noc, bo miałam taką potrzebę i on nie zadziałał... I nie działa teraz na mnie. A może jest cieplej to intensywniej się pocimy? To straszne... Można coś na to poradzić?
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 16:33   #424
pszczolka1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez jutynka91 Pokaż wiadomość
Ja mam 16 lat o d 10 roku Życia mam nadpotliwość. Moim zdaniem pocenie się ma związek z dojrzewaniem, ale jest rożnica pomiędzy poceniem się w normalnych ilościach, a nadpotliwością... Proponuje antidral :P... MI POMAGA, ale niestety nie zawsze [w moim przypadku]. Są dni gdzie mam suche paszki, a w niektórych dniach mam lekkie plamy , ale i tak jestem zadowolona!!! Polecam! Gdy jestem w towarzystwie nie zastanawiam się czy śmierdze
no sluchaj ja mam tak samo ze czesto sa chwile kiedy sie ni epoce a czasem zauwazam mokre plamy..... szkoda ze calkowicie nie zniknal ten problem bo nie wiem czy ma sens codzienne(conocne) aplikowanie Antidralu tylko po to, zeby sie nie pocic, chociaz i tak nie mam 100% gwarancji ze sie poprawi..... ale cuz nie mozna miec wszystkiego, ciesze sie przynajmniej ze czesciowo moj problem zostal "poskromiony: ;d;d;d pozdrawiam
__________________
If you dont' know me don't judge me!
pszczolka1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 20:07   #425
mmadziuncia
Przyczajenie
 
Avatar mmadziuncia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 7
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego tak jest, ale zwykle wystarczyło mi zaaplikować Antidral raz na tydzien-dwa i było ok. Pewnego razu użyłam go znowu na noc, bo miałam taką potrzebę i on nie zadziałał... I nie działa teraz na mnie. A może jest cieplej to intensywniej się pocimy? To straszne... Można coś na to poradzić?
ja tez tak mam ze pewnego razu nie zadzialal i teraz nie dziala... :/
mmadziuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 14:34   #426
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez mmadziuncia Pokaż wiadomość
ja tez tak mam ze pewnego razu nie zadzialal i teraz nie dziala... :/
Kurcze i co zrobić?
Słyszałam, że nadmiernemu poceniu sprzyja zła dieta. W końcu "jesteś tym, co jesz" - tak to szło?

Nie wiem co mam robić. Dzisiaj go zaaplikuję i jutro, ale nie wiem czy wytrzymam... Straszną mam zawsze chęć podrapania się.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 15:14   #427
mmadziuncia
Przyczajenie
 
Avatar mmadziuncia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 7
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Kurcze i co zrobić?
Słyszałam, że nadmiernemu poceniu sprzyja zła dieta. W końcu "jesteś tym, co jesz" - tak to szło?

Nie wiem co mam robić. Dzisiaj go zaaplikuję i jutro, ale nie wiem czy wytrzymam... Straszną mam zawsze chęć podrapania się.
To jest calkiem mozliwe bo jakos od tygnodnia jem gorzej niz zwykle bo mialam "te" dni a wtedy tak mam ;] No coz oby to sie zminilo jak zaczne jesc bardziej normalnie
mmadziuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-26, 15:23   #428
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Antidral

Kochane nie chce zakladac nowego watku, dlatego zapytam tutaj.
Moja mama ma bardzo duzy problem z nadmierna potliwoscia, a ja to odziedziczylam po niej. Ja stosuje antridral i mi pomaga, natomiast mojej Mamie nie
Mama stosowala juz i antidral i etiaxil i jesli chodzi o pocenie to rzeczywiscie pomaga, ale skora pod pachami jest po prostu wypalona. Na poczatku stosowania byla sina i swedziala (u mnie tez tak bylo, ale wytrzymalam), natomiast mamie jak juz napisalam wypalilo skore. Uzywala etiaxil do skory wrazliwej, wiec to nie jest rozwiazanie Dodam, ze od rozpoczecia stosowania tych preparatow minelo juz pol roku, wiec to nie jest tez tak, ze to kwestia czasu i trzeba przecierpiec pewien okres, zeby pozniej bylo tylko lepiej
Bardzo Was prosze o pomoc, o polecenie jakis innych srodkow, ktore moglyby rozwiazac ten problem (normalne drogeryjne antyperspiranty nie wchodza w gre, byly juz testowane i nic )
Pozdrawiam!
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 19:56   #429
jutynka91
Raczkowanie
 
Avatar jutynka91
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 45
GG do jutynka91
Unhappy Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez mmadziuncia Pokaż wiadomość
To jest calkiem mozliwe bo jakos od tygnodnia jem gorzej niz zwykle bo mialam "te" dni a wtedy tak mam ;] No coz oby to sie zminilo jak zaczne jesc bardziej normalnie
Ja nie jestem pewna czy to zależy od tego co jemy, ponieważ ja i moja mama mamy nadpotliwośc, a jemy to samo co reszta rodziny (oni tego nie mają). Myśle, że to jest w genach, a ja niestety to odziedziczyłam
__________________



Przeraża nas prawda, dlatego kłamiemy...
jutynka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 08:15   #430
doomka
Raczkowanie
 
Avatar doomka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
GG do doomka
Dot.: Antidral

Ja też jak wiem, że jakaś impreza, czy spocony, duszny autobus to wcześniej smaruję sobie czoło. Mam tłustą cerę a nos świeci się jak żarówka, więc zasem te na nosek nakładałam. Ogólnie zrobiłam przerwę zimową na tego naszego skarba, ale ostatnio cieplejsze dni nastały i trzeba wrócić do rytuału.
doomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 09:48   #431
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Antidral

Wow, na twarz Ja bym się bała, czy nie bedzie szczypać A tak z innej beczki: uważacie, ze stosowanie go codziennie, np na noc, moze w długim okresie czasu osłabic jego działanie? może stosować go tylko, jeśli wiem, że np. ubiorę baweniana bluzkę, na której plamy bedą widoczne?:cool", a np. kiedy ma się ubrany sweter czy bluzkę na ramiaczkach, darować sobie Antodral?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-27, 11:37   #432
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Wow, na twarz Ja bym się bała, czy nie bedzie szczypać A tak z innej beczki: uważacie, ze stosowanie go codziennie, np na noc, moze w długim okresie czasu osłabic jego działanie? może stosować go tylko, jeśli wiem, że np. ubiorę baweniana bluzkę, na której plamy bedą widoczne?:cool", a np. kiedy ma się ubrany sweter czy bluzkę na ramiaczkach, darować sobie Antodral?
Ja na poczatku stosowania czyli okolo dwa lata temu uzywalam codziennie na noc, po czym coraz rzadziej i rzadziej, teraz stosuje raz na tydzien i ciagle dziala, wiec mysle, ze nie oslabi sie jego dzialanie. Przynajmniej mam nadzieje, ze nagle sie nie okaze, ze przestal dzialac
Niestety od jakiegos czasu zaczely mi sie mocniej pocic brzuch i plecy ale to jest jakby mniej uciazliwe, w koncu te toksyny tez musza ktoredys wychodzic z organizmu
Natomiast w dalszym ciagu nie wiem co mam polecic Mamie, ktorej wszystko wypala skore
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 12:04   #433
dziewczyna6
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 152
Dot.: Antidral

Ale co z gruczołami? Skro są zatykane przez antidral, to gdzieś musi mieć uście ten pot, prawa?? Może tak być że np. posypią sie krosty na twarzy?!

Ale jak z tym walczyć,procz stosowania tego leku?? Bo on działa przez jakiś czas, i całe zycie to trudno tego używać!
dziewczyna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 13:10   #434
jutynka91
Raczkowanie
 
Avatar jutynka91
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 45
GG do jutynka91
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez dziewczyna6 Pokaż wiadomość
Ale co z gruczołami? Skro są zatykane przez antidral, to gdzieś musi mieć uście ten pot, prawa?? Może tak być że np. posypią sie krosty na twarzy?!

Ale jak z tym walczyć,procz stosowania tego leku?? Bo on działa przez jakiś czas, i całe zycie to trudno tego używać!
Na tym wątku padła juz tyle razy odpowiedz na te pytanie. Nawet kilka dziewczyn opowiedziało co się stało... ... Pozdro
__________________



Przeraża nas prawda, dlatego kłamiemy...
jutynka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 14:03   #435
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Antidral

Antidral działa przez zahamowanie czynności gruczołów potowych - nie blokuje wydzielania potu w tym miejscu, ale przyczynia się do zmienijszenia jego ilości.
Jak pisałam i się ostatnio dowiedziałam dieta ma duże znaczenie jeżeli chodzi o potliwość.
Osoby źle się odrzywiające mają problemy z nadpotliwością. Tak samo osoby będące cały czas w stresie...

96% tego leku to etanol. Woda stanowi 10g całej tej mieszanki do tego w śladowych ilościach dochodzi chlorek glinowy i gliceryna.
Dlaczego to piszę? Otóż doskonale wiem, że mieszanina 95,6% etanolu z wodą jest popularnie nazywana spirytusem. Stąd u niektórych osób efekt "wypalonej", białej skóry. I dlatego u niektórych osób będzie on działał, a u drugich... nie.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 15:28   #436
...93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Antidral

Mam jedno pytanie, czy jako czternastolatek mogę urzywać antidralu? Dodam, że raz jestem spocony, aż można wyciskać do wiadra, a raz zupełnie nic, najczęściej zdaża mi się pocić w szkole podczas lekcji, gdy siedzę spokojnie i nic nie robię... proszę o pomoc i szybką odpowiedz... z góry WIELKIE dzieki
...93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 15:48   #437
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Antidral

Wg. mnie mozesz. Co do diety, uważam, że to hm...może nie bzdra, ale są wyjątki od tej reguły- ja odżywiam sie zdrowo- od kilku lat jestem wegetarianką, a mimo to, potliwość pod pachami nie zmniejszyła się ani trochę jak już pisałam moim problemem są mokre pachy, ale pot nie ma nieprzyjemnego zapachu- dobre chociaż to...ale o bawełnianych bluzkach bez Antidralu mogłabym zapomnieć
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 17:27   #438
dzidzia84
Przyczajenie
 
Avatar dzidzia84
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: Antidral

Witam Właśnie kupiłam dzisiaj antidral, bo niestety też mam problemy z nadpotliwością, chciałabym podnieść ręcę do góry i nie mieć nieprzyjemnego uczucia, że mam mokre pachy. Mam nadzieję, że ten lek mi pomoże. Ale mam parę pytań, czy antidral bardzo niszczy skórę i czy następnego dnia po jegu użyciu mogę założyc każdą bluzkę (czy niszczy tkaniny)?
dzidzia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 19:44   #439
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Antidral

Po jego użyciu rano chyba się myjesz pod pachami, nie?
I później stosujesz jakiś antyperspirant i jest ok. Nie niszczy ubrań. Ja na noc stosuję. Piżamka jest cała i zdrowa.

A co do diety ogólnie to dużo w tym co powiedziałam jest racji.
Jesz pączki - jesteś pączkiem;
Jesz chipsy - masz masę pryszczy
Jesz marchewkę - jesteś marchewkowy Hehe
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-28, 09:31   #440
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: Antidral

Wczoraj znalazłam ten wątek i odrazu poleciałam do apteki po ten antidral . Szczerze mówiąc te mokre plamy pod pachami to mnie już do rozpaczy doprowadzają więc mam nadzieję że to na prawdę działa. Tym bardziej ze w sierpniu biorę ślub i raczej nie chciałabym mieć pięknych mokrych plam na sukni pod pachami. Zaraz go wypróbuję bo wczoraj zapomniałam posmarować sie nim na wieczór.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 16:41   #441
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Antidral

Rób to na wieczór.
Najlepiej przed samym spaniem. We śnie nie czujesz tego okropnego pieczenia.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 08:30   #442
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: Antidral

Tancerka pl tak będę smarować się nim na wieczór. Tylko no właśnie, wczoraj posmarowałam się nim pierwszy raz, nastawilam sie na jakieś wielkie pieczenie, a czułam tylko delikatne kłócie i to tylko przez chwilę. No i mokre plamy na ubraniu pod pachami niestety i tak miałam. Może z czasem będzie widać jakieś działanie, na razie nie widać.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 10:05   #443
dzidzia84
Przyczajenie
 
Avatar dzidzia84
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: Antidral

Ja szczerze mówiąc cały czas się boję tego piecznia i swędzenia, ale dzisiaj się chyba przełamię...! W końcu
dzidzia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 11:32   #444
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Antidral

Ivon.a, a pamiętałaś żeby przed aplikacją dokładnie umyć i wysuszyć pachy?
Aha... Czasami trzeba więcej nałożyć tego leku. Ja to robię na całą długość pachy i troszeczkę "za".
A niektóre moje koleżanki po aplikacji, jak zakładały piżamkę po prostu nieświadomie ścierały preparat z pach i nic im to nie dawało. Więc trzeba uważać.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 12:09   #445
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: Antidral

Tak, zaaplikowałam go zaraz po kąpieli i wysmarowałam sobie prawie calą rękę
Ale się nie poddaję, będę smarować dalej, wydaje mi się że powinno zadziałać, skoro tyle osób pisze że działa, to niby dlaczego u mnie miałby nie?
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 06:40   #446
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Antidral

Na mnie antidral działa odwrotnie-caraz bardziej się pocę Mam ogromny kłopot z "mokrymi rękoma". Kupiłam w aptece kawas borowy, podobno jest pomocny w tego typu dolegliwościach. Zaleca się pić napar z szałwi. Co innego możecie polecić? Niby błachostka, ale to jest dla mnie to jest dla poważna uciążliwość, help!
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 07:48   #447
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Antidral

Zmień dietę. Zobaczysz, jak to dużo może zmienić...
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 08:22   #448
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Antidral

Ja kilka lat temu zmieniłam, przeszłam na wegerianizm i nic to nie dało. Więc nie genaralizuj, ze to na pewno pomoże.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 13:29   #449
dzidzia84
Przyczajenie
 
Avatar dzidzia84
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: Antidral

Co to diety to ja nie mam pojęcia, ale używam antidralu 2 dni. Za I razem w ogóle nie szczypał, nie swędział itp., ale działał. Za II razem lekko szczypał i również działa, ale jestem ciekawa jak to wszystko będzie wyglądać jak będzie upał... Pożyjemy zobaczymy
dzidzia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 12:45   #450
xxx91MaRtUs!a91xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Antidral

Antidral i po problemie ja używam go od paru miesiecy i jest ok tylko tez jak wielu z was boje sie ze skóra sie przyzwyczai i znów bedzie ten problem
xxx91MaRtUs!a91xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-06 10:08:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.