Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-02, 20:04   #391
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

Kobitki kupie ją w tym tygodniu i zobaczymy czy taka doskonała Zaznaczam, że mam baaardzo przesuszone włoski więc zobaczymy na mnie- poświece się dla was kochane
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 20:10   #392
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

Na allegro jest znacznie tańszy Zobaczcie
http://www.allegro.pl/item112975040_...struktor_.html
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 20:18   #393
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

polecam maskę intensywnie regenerującą dove, w takim granatowym słoiczku
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-02, 20:40   #394
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

własnie myślałam o niej, kupiłam wczesniej szampon z fioletowymi zatyczkami, ale nie pomógl na moją szopę.
Myślę tez nad maską rossmanowską/
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 07:51   #395
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

A miał ktoś maskę z jedwabiem PROFISILK? Własnie ja znalazłam na allegro http://www.allegro.pl/item112442760_...ml_nowosc.html
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 22:26   #396
Anushkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Anushkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
zniszczone włosy i jedwab..

witam wszystkich mam pytanko... moje włosy są straaasznie zniszczone przez często używanie suszarki, prostownicy (dziennie)... oczywiście używam specjalnych szamponów i odżywek ale efektu jakoś nie widać... :/ dalej mam zniszczone włosy, rozdwojone końcówki... a nie chcę znowu iść do fryzjera się podciąć bo chce w końcu zapuścić trochę włosy żebym nie musiała ich dziennie prostować..! :/ ehh... do czego zmierzam... :P zamówiłam sobie na allegro jedwab do włosów... i chciałam się zapytać czy to naprawdę coś pomaga ... ?? ?? ??
Anushkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 11:35   #397
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: zniszczone włosy i jedwab..

hey Anushkooo <tez andzia jestem> mam ten sam problem niestety,... mam wlosy do ramion i rowniez baardzo zniszczone.. nic im nie pomaga nawet podcinanie takze ja juz sie po prostu poddalam :/ uzywam jedwabiu... on natluszcza nieco wlosy i latwiej sie prostuja, delikatnie plynie prostownica po nich...ale efektu "naprawczego" zadnego niestety nie widze.. wloski maja ladny polysk ale nie czuje, jakby ten jedwab mial jakos wnikac we wloski i je odbudowywac.. to chyba niestety nie jego rola jedyne co mi pomoglo nieco to maska WAX z apteki, ale tylko pod jednym wzgledem - wypadania wlosow.. nieco sie wmocnily u nasady ale koncowki nadal mam lamiace sie i porozdwajane..
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 22:06   #398
Anushkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Anushkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: zniszczone włosy i jedwab..

ehh... szkoda... buu... ale może chociaż tak troszeczkę podziała to na moje włoski ... :PP heh... (oby! )
a tak nawiasem mówiąc to mam na imię Agnieszka...
Anushkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 22:13   #399
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: zniszczone włsy i jedwab..

Jeśli masz baredzo zniszczone włosy jedwab, chociaz tez ma regenerowac , może nie pomóc, raczej tylko dopomóc innym kosmetykom. jesli się jednak zdecydujesz, zakup jedwab Farouk Ci, jest to zdecydowanie "najmocniejsza" wersja jedwabiu, najlepiej regeneruje.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 22:27   #400
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: zniszczone włsy i jedwab..

Ja mam to samo- tzn. nie dosc, ze moje wlosy sa grube, to na dodatek sianowate i maja zniszczone koncowki
A wygladaja lepiej po uzyciu tego:

- codziennie lykam tabletki ze skrzypem polnym (o wiele mniej wypadaja!!!),
- myje wlosy szamponem Timotei do wl. brazowych (maja ladny blask po nim), czasem tez Gliss Kur plynny jedwab,
- potem balsam Gliss Kur plynny jedwab (zdania sa podzielone co do niego, ale mi bardzo pomaga- wlosy sa gladsze i miekkie, no i nie ma problemu z czesaniem),
- co jakis czas odzywki: Natychmiastowa Terapia do wl. suchych i zniszczonych Gliss Kur (kupilam w Rossmanie za ok. 3 zl- jest swietna; wlosy sie pieknie po niej blyszcza i sa mieciutkie) lub L'Oreal dodawana do farb do wlosow,
- po umyciu uzywam Hot Lissa przed wysuszeniem wlosow, czasem tez jedwabiu Farouka na koncowki,
- zmienilam tez suszarke ze zwyklej na taka z jonizacja i sie oplacalo- po wysuszeniu wlosy nie pusza sie tak bardzo.

Jak widac nie uzywam profesjonalnych kosmetkow, a na koniec i tak musze uzywac prostownicy zeby wlosy byly gladziutkie- taki los Jednak cala ta harowa z dbaniem o wlosy sie oplaca bo gdybym tego nie robila, to az strach z domu wyjsc

Co do jedwabiu, to on nie dziala regenerujaco- jedynie na powierzchni wlosa dajac efekt polysku i troche wlosy obciaza moim zdaniem. Na pewno sam jedwab nie zalatwi problemu zniszczonych wlosow.
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 08:11   #401
Anushkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Anushkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: zniszczone włsy i jedwab..

heh... BERRY... jeżeli stostujesz tych wszystkich rzeczy do włosów to niemożliwe że dalej masz takie jak napisałaś.. !! :PP heh... to niemożliwe... :PP ja próbuję szamponów i odżywek z różnych firm... i ostatnio mój brat (też ma dlugie włosy :P) kupił z NIVEA taki szampon, odżywkę które zawierają lilie i bambus... (czy coś takiego, teraz dokł. nie pamiętam bo wziął to na wakacje... :/) i powiem że fajne włosy są po tym i dodtego śliiiiicznie pachnie ...
Anushkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-17, 10:22   #402
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: zniszczone włsy i jedwab..

Witam
Ja odstawiłam te wszystkie jedwabie i kryształki na konto olejku rycynowego,stosuje go bardzo długo i od ponad roku nie wiem co to rozdwojone końcówki ani sianowate włosy.Włosy myję codziennie rano więc na noc wcieram olejek rycynowy czasami są to całe włoski czasami tylko końce i idę z tym spać,rano myję włosy.
Na mnie świetnie to działa,włosy są gładkie i śliskie.Nie wnikam juz w to czy olejek je regeneruje czy działa tylko powierzchownie bo efekty sa lepsze niż po wszystkich jedwabiach razem wziętych.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 10:27   #403
Anushkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Anushkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: zniszczone włosy i jedwab..

heh... ciekawe zastosowanie... ale... olejek rycynowy ? jakoś nie przepadam za stos. jakiegoś oleju na moim ciele... :PP heh... nie wiem dlaczego... mam jakieś uprzedzenie... ale jeśli miało by to pomóc moim włosom... ale te włosy będą taki tłuste... :/ :PP
Anushkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 11:04   #404
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: zniszczone włosy i jedwab..

miałam bardzo zniszczone koncówki..nadal mam ale juz nie takie...po pierwsze czesciej zaczełam chodzic do fyzjerki bo uznałam co z moich długich włosow kiedy sa brzydkie i zniszczone....zaczełam uzywac jedwabiu i serum na zniszczone koncowki z avonu..co jakis czas nakładałam olejek na suche włosy z orifame, ktory jest rewelacyjny..nie tylko nawilza włosy ale pozostawia przepiekny kokosowy zapach...po tych zabiegach moje falowane włosy nieco sie wyprostowały pod siła wszystkich tych specyfików no ale za to stan włosow sie poprawił...teraz raz tygodniu nakładam tylko maseczke do włosów i co jakis czas tak 2 razy w tygodniu jedwabiu i juz dochodowałam wlosy juz za łopatki i jestem bardzo szczesliwa.

NIE BOJCIE SIE FRYZJERA!!!!! toz mozecie powiedziec ze chcecie tylko podciac koncówki...moja fryzjerka to rozumie i podcina mi zawsze 1-2cm D i chwała jej za to a włosy napewno sie wam odwdziecza!!!!
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 11:20   #405
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: zniszczone włsy i jedwab..

Cytat:
Napisane przez boniulka
Witam
Ja odstawiłam te wszystkie jedwabie i kryształki na konto olejku rycynowego,stosuje go bardzo długo i od ponad roku nie wiem co to rozdwojone końcówki ani sianowate włosy.Włosy myję codziennie rano więc na noc wcieram olejek rycynowy czasami są to całe włoski czasami tylko końce i idę z tym spać,rano myję włosy.
Na mnie świetnie to działa,włosy są gładkie i śliskie.Nie wnikam juz w to czy olejek je regeneruje czy działa tylko powierzchownie bo efekty sa lepsze niż po wszystkich jedwabiach razem wziętych.
Pozdrawiam
Boniulka, bardzo prosze napisz, jak dokładnie postepujesz z tym olejkiem rycynowym wieczorem. Róznież mam problem ze zniszczonymi włoskami i chciałabym spróbowac sposobu, o którym piszesz. Pzdr i proszę o odp
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 11:41   #406
Anushkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Anushkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: zniszczone włsy i jedwab..

do Jeannie... jeśli chodzi o tego fryzjera.... to ja właśnie nie chcę tam zbyt często chodzić, ponieważ chcę trochę zapuścić włosy.. a jak będę miała dłuższe to nie będe potrzebowała dziennie prostować włosy... ehh... bo narazie mam jeszcze pozostałości po grzywce i niestety nie umię jeszcze dać za ucho tych włosów... a moje włosy takie naturalne nie są ani proste ani kręcone... takie paskudne fale... ehh...
a co do kosmetyków... to właśnie ostatnio jak oglądałam katalog z avonu to się tak zastanawiałam nad tym serum na zniszczone końcówki... jeszcze zobaczę....
Anushkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 10:42   #407
Sylwiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
zniszczone włosy

Pomocy! Nie tak dawno zaczęłam używać prostownicy. Teraz moje włosy, zaraz po myciu i wyschnięciu wyglądają jak przetłuszczone (u nasady). Żeby jakoś wyglądały muszę je suszyć ale jak mam to robic kiedy jadę na obóz?? Prostować też nie będzie możliwości... W dodatku od używania prostownicy zrobił mi się łupież Dlatego proszę o radę.. Jakie kosmetyki kupić (niezbyt drogie) żeby włosy na obozie wyglądały zdrowo?? Chodzi mi głównie o szampon i odżywkę (najlepiej bez spłukiwania) ale także o coś rozprostowywującego włosy żeby chociaż częściowo zastąpić prostownicę... Dziękuję za fatygę
Sylwiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 17:51   #408
Debris
Przyczajenie
 
Avatar Debris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5
Dot.: zniszczone włosy

ja tez mam bardzo zniszczone wlosy od prostownicy ale uzywam zawsze po myciu odzywki gliss kur termoregeneracja-aktywowanej cieplym powietrzem.Nie kosztuje jakos bardzo duzo,chyba ok. 13 zl., jest bez splukiwania i naprawde wlosy ladnie pachna i sa swieze.
Debris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 10:41   #409
jakasx
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 59
max zniszczone włosy

moje włosy to jedno wielkie sino które nie chce sie układać.Są tak brzydkie że aż sie na nie patrzec nei moge.Czy są jakieś kosmatyki którymi mogłabym sprawić żeby włosy nie były takie sianowate.Czy mzoę jakieś pianki żele by tu coś pomogły?
jakasx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-12, 10:50   #410
Anecia_18
Raczkowanie
 
Avatar Anecia_18
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 381
Dot.: max zniszczone włosy

mysle ze nalezalo by sciac je ja najwiecej sie da i pojsc na jakas serie kuracji regenerujacych do jakiegos dobrego salonu pracujacego na dobrych kosmetykach. No i oczywiscie w domu maseczki nawilzajace i regenerujace, mgly z filtrami, nie uzywanie prostownicy ani suszarki no i moze jeszcze jakis suplement diety. Mysle ze to by jakos pomoglo chociaz nie jestem znawca, moze jakas specjalistka sie wypowie bo po lecie duzo osob ma taki problem. Pozdrawiam
Anecia_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 11:56   #411
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Dot.: max zniszczone włosy

Nawet nie wiesz jak Cię rozumiem!Mam to samo co Ty!Kupiłam sobie odżywkę do włosów Gliss Kur kompletna regeneracja 19. Włosy maja połysk, sa miekkie i łatwo sie je rozczesuje. Ale mam większy problem....CHYBA ŁYSIEJE!Włosy wypadaja na potegę, bo zbyt je modelowałam, więc teraz cierpie:/Dlatego kupiłam szmpon Garniera NERIL. Rzekomo jest skuteczny, jak bedzie?Zobaczymy....Trzym aj się
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 12:58   #412
jakasx
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 59
Dot.: max zniszczone włosy

mogłabym je ściąć tylko z emi ich szkoda bo chociaż nie są długie tylko takie średnie to zapuszczam je od 5 lat i jakoś zapuścić nie moge bo za bardzo podcinam.No ale jak mi sie zachciało używac prostownicy to teraz musze pokutować
jakasx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 15:14   #413
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Dot.: max zniszczone włosy

Ja ciągle podcinałam w nadziei na odzyskanie mego "buszu" na głowie....i nic nie dało:/Lepiej zainwestuj w NERIL i odżywki, to pomoże ci bardziej niż scięcie włosów:P
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 16:54   #414
Anecia_18
Raczkowanie
 
Avatar Anecia_18
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 381
Dot.: max zniszczone włosy


Edytowane przez Anecia_18
Czas edycji: 2006-08-12 o 16:56 Powód: 2 raxy ta sama wiadomosc
Anecia_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 16:54   #415
Anecia_18
Raczkowanie
 
Avatar Anecia_18
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 381
Dot.: max zniszczone włosy

ooo a moze by pomogl wychwalany na wizazu wax ?! z tego c sie orientuje to on duzo nie kosztowal a efekt ponoc byly
Anecia_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-12, 19:06   #416
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207
Dot.: max zniszczone włosy

Dzięki Aneciu za rady, ale już po NERILU widzę poprawę, więc mam nadzieję, że WAX nie będzie potrzebny, przynajmniej w moim przypadkuA tak w ogóle to ten WAX jest prawdopodobnie b. dobry na porost włosów:PTakże zniecierpliwione zapuszczaczki włosów do apteki
A co do Jakasax to kup sobie odżywke Gliss Kur kompletna regeneracja 19. Naprawde jest świetna, kosztuje 10 zł i jaknajbardziej jest warta tych pieniędzyKup, na pewno się nie zawiedziesz!!
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 10:58   #417
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Miałam suche zniszczone włosy, już nie mam!!!

Czesto czytam wasze recepty jak poradziłyście sobie z różnymi problemi dotyczącycmi włosów i nie tylko, i postanowiłam podzielić się z wami jak ja sobie poradziłam z moją dolegliwością.
Miałam robiony balejage, niestety troszkę chyba fryzjerka przesadziła, wogóle mam wrażenie że poprostu spaliła mi włosy (łamały sie przy zdjemowaniu folii) ale tę kwestię zostawmy mówi sie trudno.
W efekcie moje włosy były szorstkie, matowe, sztywne jak druty.
Ale tylko do pierwszego mycia!!!!
Kupiłam sobie dwa preparaty.
Kupiłam z Jaoannu maskę regenerującą, nawilżenie i regenarcja,Nutri System (zalecane jest trzymac 3-5 min ja trzymalam 30min) i jak włosy wyschły to spryskałam je z Gliss Kur-a ekspresową odżywką kompletnie regenerującą , dwufazowy płyn do włosów suchych i zniszczonych)
Po zastosowaniu tych dwóch odżywek moje włosy są miękkie, nawilżone wyglądają zdrowo i mam wrażenie że naprawiły się.
Szczerze się przyznam, że nie spodziewłam sie takich rezultatów w tak krótkim czasie, tym bardziej że nie zaiwestowałam dużo. (maseczka z Joanny 8zł, Gliss Kur 12zł)
Nigdy nie wierzyłam w odbudowanie włosów poprzez odzywki, zawsze myślam że jedyna rada to nożyce ale te ożywki uratowały mnie przedścięciem.
Jeśli macie taki problem z włosami to zachęcam was do wypróbowania owej kuracji, tym bardziej że jest tania a skuteczna.

Ps. Wczesniej jak nie mialam tak mocno zniszczonych włosówto stosowalam wax, jedwam itp. i nie zauważylam spektakularnych efektów.

Edytowane przez oaza
Czas edycji: 2006-08-26 o 18:10
oaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 11:06   #418
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Miałam suche zniszczone włosy, już nie mam!!!

Cytat:
Napisane przez oaza
Czesto czytam wasze recepty jak poradziłyście sobie z różnymi problemi dotyczącycmi włosów i nie tylko, i postanowiłam podzielić się z wami jak ja sobie poradziłam z moją dolegliwością.
Miałam robiony balejage, niestety troszkę chyba fryzjerka przesadziła, wogóle mam wrażenie że poprostu spaliła mi włosy (łamały sie przy zdjemowaniu folii) ale tę kwestię zostawmy mówi sie trudno.
W efekcie moje włosy były szorstkie, matowe, sztywne jak druty.
Ale tylko do pierwszego mycia!!!!
Kupiłam sobie dwa preparaty.
Kupiłam z Jaoannu maskę regenerującą, nawilżenie i regenarcja,Nutri System (zalecane jest trzymac 3-5 min ja trzymalam 30min) i jak włosy wyschły to spryskałam je z Gliss Kur-a ekspresową odżywką kompletnie regenerującą , dwufazowy płyn do włosów suchych i zniszczonych)
Po zastosowaniu tych dwóch odżywek moje włosy są miękkie, nawilżone wyglądają zdrowo i mam wrażenie że naprawiły się.
Szczerze się przyznam, że nie spodziewłam sie takich rezultatów w tak krótkim czasie, tym bardziej że nie zaiwestowałam dużo. (maseczka z Joanny 8zł, Gliss Kur 12zł)
Nigdy nie wierzyłam w odbudowanie włosów poprzez odzywki, zawsze myślam że jedyna rada to nożyce ale te ożywki uratowały mnie przedścięciem.
Jeśli macie taki problem z włosami to zachęcam was do wypróbowania owej kuracji, tym bardziej że jest tania a skuteczna.
Dzięki
__________________
,,Ważne są tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 12:14   #419
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Miałam suche zniszczone włosy, już nie mam!!!

Nie używałam nigdy żadnego z kosmetyków, o ktorych piszesz, ale mysle ze kosmetyki Joanny sa rzeczywiscie super, ja mam fluid prostujacy tej firmy i mam po nim blyzczace, sprezyste wloski, praktycznie takie jak to jedwabiu Nie ma on zapewne zadnych wlasciwosci chroniacych przed cieplem prostownicy czy suszarki ale za 8 zł mysle ze warto go miec a na ta maske o ktorej mowisz chyba sie skusze pozdrawiam
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 15:51   #420
fuxia
Raczkowanie
 
Avatar fuxia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 50
Dot.: Miałam suche zniszczone włosy, już nie mam!!!

moje wlosy po trwałej były tak spalone i zniszczone że nic im nie pomagało, ani jedwab ani zadne inne preparaty, ostatnio stosuje olejek rycynowy, bardzo mi pomógł, ale włosy i tak nadają się tylko do ścięcia :/ co pomaga jednym nie musi pomóc innym :/
fuxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.