A czym Ty się wyróżniasz...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-23, 17:11   #1
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Question

A jaka Ty jesteś...?


Jaki jest Wasz styl...?
Jak wyglądacie na co dzień ,a jak na wielkie wyjścia?
Jakie dodatki lubicie najbardziej?
Jakie buty?Jak postrzegają Was inni i jak Wy same siebie widzicie?
Czym wyróżniacie się z szarego tłumu?
Jaki zapach jest z Wami kojarzony?
Czy Wasz styl jest spójny?
Czy pozwalacie sobie na szaleństwo czy jest raczej konserwatywnie?

Umieszczam ten wątek tutaj bo bardziej dotyczy osobowości niż po prostu ubrań

Edytowane przez aleksandra999
Czas edycji: 2008-03-24 o 22:12
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 17:42   #2
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: A czym Ty się wyróżniasz...?

Nie wyróżniam się z tłumu na tyle, żeby każdy się na mnie gapił ale chyba wykształciłam sobie pewien styl bycia.
Farbuję włosy na kolory odbiegające raczej od naturalnych, których nie spotkam u co drugiej osoby na ulicy. Kiedyś była to czerń z niebieskim połyskiem, potem różne odcienie czerwieni, obecnie brąz również z czerwonym połyskiem i domieszką fioletu Ludzie zwracają często uwagę na moją czuprynę, której nigdy nie związuje i robie wszystko, by jak najładniej lśniła (mam proste włosy)
Ubrania- preferuję przylegające do ciała, zwłaszcza eksponujące talię, ale raczej nie zwykłe bawełniane bluzeczki. Właściwie na rękę jest mi tegoroczna moda, bo zawsze lubiłam jakieś ciekawe rękawy, wiązania, falbanki itp, wyszukiwanie takich ciekawych rzeczy sprawia mi przyjemność. Często dopełniam strój jakąś apaszką, których mam sporo. Natomiast kompletnie nie noszę biżuterii. Zawstydzająco mało uwagi poświęcam butem, nie mam zbyt wielu par. Podobnie torebki.
A ogólnie zaskakuję czasami ludzi jakąś odważną wypowiedzią, przede wszystkim w sprawach cielesnych, których nie uważam za wstydliwe (choć nigdy nie przekraczam granic dobrego smaku i mam wyznaczoną linię prywatności) i ogólnie swoją otwartością, bo zdarza mi się nieczęsto, uchodzę raczej za osobę powściągliwą, do której trudno się zbliżyć.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 17:52   #3
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: A czym Ty się wyróżniasz...?

Ale super wątek
1.Jaki jest wasz styl?
Raczej sportowy-na codzień.Większe wyjścia klasyczna elegancja.
2.Jak wyglądacie na codzień?
Jeansy,bluzy sportowe,swetry,obuwie sportowe,raczej brak make-up,włosy luźno zwiazane lub rozpuszczone
3.Jak na wielkie wyjścia?
Zależy co rozumiesz przez wielkie wyjścia Ja jestem zwolenniczką klasycznej elegancji,preferuję stroje,które uwydatniają moje zalety,sprawiają,że wygladam kobieco i seksownie
4.Jakie dodatki lubicie najbardziej?
Nie rozstaję się z zegarkiem i kolczykami,kiedyś non stop nosiłam bransoletkę,ale jak na razie nic fajnego,nowego nie wpadło mi w oko.Biżuteria zawsze srebrna,nie lubię pierścionków,nie noszę pasków.Kocham różnego roadzaju naszyjniki i kolczyki Okularów słonecznych nie posiadam,bo nigdy nic nie potrafię sobie dobrać.Torebek kilka-czerwona sportowa,czarna z Elle sprzed 4 lat,czarna tzw.jamnik i słomkowa beżowo-brązowa.
5.Jakie buty?
Buty przede wszystkim wygodne,czyli zazwyczaj sportowe.Kocham japonki z Inblu (co roku nowa para i chodzę w nich do upadłego ).Buty na wysokim obcasie mam,ale biorąc pod uwagę stan chodników nie chadzam w nich często Buty to taka mania,że mając 16 lat mama "musiała" mi kupić beżowe mokasyny za ponad 300zł,bo strasznie mi się spodobały,do tej pory są to moje ukochane buty
6.Jak postrzegają was inni?
Miła,cicha,spokojna,szara myszka,nie rzuca się w oczy.Przy bliższym poznaniu każdy mówi-Pozory mylą Inni mówią,że mam schizy-tj.zawsze marudzę,że coś pójdzie nie tak,widzę ciemną stronę wszystkiego i zazwyczaj mam rację Każdy kto miał ze mną doczynienia wie,że jestem uparta i jeżeli nawet wszyscy będą za,to ja,jeżeli coś jest wbrew moim poglądom opiniom powiem to głośno Pomocna-wiadomo do kto co najlepiej wyszuka,sprawdzi błędy w pracy,pożyczy książkę itp Jak się przed chwilą dowiedziałam-ludzie cieną mnie za to,że mam coś w głowie i robię z tego pożytek
7.Jak postrzegasz siebie sama?
Zachowuję się czasami jakbym miała z 10 lat więcej Ogólnie szalona,1000 pomysłów na sekundę,maruda,zawsze musi postawić na swoim,jestem rozpieszczona ,mam nietypowe zainteresowania,moi znajomi wiedzą,że mogą na mnie liczyć.Mam cięty język
8.Czym wyróżniasz się z szarego tłumu?
Mam kilka takich elementów garderoby,które zawsze na bank przyciągną wzrok innych.Kiedy chcę się wyróżnić to je zakładam
9.Jaki zapch jest z wami kojarzony?
Nie mam zielonego pojęcia
10.Czy wasz styl jest spójny?
Wszystko musi do siebie pasować,a słowem którego nienawidzę jest kicz,czyli jest spójnie
11.Czy pozwalacie sobie na szaleństwo czy jesteście konserwatywne?
Pozwalam sobie na konserwatywne szaleństwa
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 18:36   #4
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: A czym Ty się wyróżniasz...?

Super temat!
1.Jaki jest wasz styl?
Sama nie wiem jak to nazwać Raczej Orientalny,zwiwne tkaniny,raz o nasyconych a raz przygaszonych kolorach,biżuteria w kolorach miedzi,starego złota,ale też lubię sportowy-cenię wygodę.

2.Jak wyglądacie na codzień?
Jeansy,jakaś zwiewna bluzka,kurtka jeansowa,albo marynarka,buty sportowe,lekki makijaż ,zero szminki, podkreślone oczy-lekko eyeliner,nie lubię cieni,podkład puder i róż

3.Jak na wielkie wyjścia?
Klasycznie z domieszką orientu:marynarka jakies fikuśnie spodnie,nigdy nie noszę obcasów bo nieznoszę

4.Jakie dodatki lubicie najbardziej?
Kolczyki kolczyki kolczyki,najlepiej wiszące w kolorze świtlistego brązu Zegarka nie noszę,bransoletek też nie noszę

5.Jakie buty?
Przede wszystkim sportowe,wygodne,jakieś fikusnie,ostatnio udało mi sie dostać sportowe z brązowej skóry ew.na wyjscia balerinki-czarne skórzane

6.Jak postrzegają was inni?
sama nie wiem

7.Jak postrzegasz siebie sama?
tajemnicza

8.Czym wyróżniasz się z szarego tłumu?
ubiorem,troche jak z innej epoki uwialbiam "stare kroje"

9.Jaki zapch jest z wami kojarzony?
YSL Baby Doll,bo używam go od kilku lat na zmianę z woda toaletową Yves Rocher o zapachu malinowym

10.Czy wasz styl jest spójny?
czasami tak czasami nie,często pozwalam sobie na ryzykowne połączenia

11.Czy pozwalacie sobie na szaleństwo czy jesteście konserwatywne?
oj pozwalam sobie pozwalam

Edytowane przez cattt
Czas edycji: 2005-05-23 o 18:38 Powód: literówka
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 21:19   #5
agnieszka_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 391
Dot.: A jaka Ty jesteś...?

1. Jaki jest twój styl?
No róznie to bywa czasem na sportowo i elegancko czasami kobieco zalezy od dnia pogody i samopoczucia

2.Jak wyglądacie na co dzień ,a jak na wielkie wyjścia?Jakie dodatki lubicie najbardziej?Jakie buty?
Na codzień to tak jak powyżej napisałam na wyjscia lubie wygladac kobieco i klasycznie podkreslic swoją urodę dobrac makijaż.

3.Jakie buty?
moje ulubione buty to adidasy i szpilki uwielbiam szpilki, kozaki choc mam 178,5 cm wzrstu wiec jak chodze wysokich butach to nie da sie mnie nie zauważyc:P

4,jak postrzegają Was inni i jak Wy same siebie widzicie?
Hmm ponoć trzeba mnie poznać;p Kolezanka mi zawsze mówi albo sie mnie niecierpi albo uwielbia;p

5.Jaki zapach jest z Wami kojarzony?
Lubię raczej chłodne zapachy nie cierpie wanilii

6.Czy Wasz styl jest spójny?
Myśle że tak z każdego sezonu potrafie coś wybrać dla siebie, nigdy nie kupuje rzeczy które są modne a wygladam w nich prze głupio, ale czasem coś kupie a wygladam w tym śmiesznie ale cóż potem nie chodzę w tym i się złoszcze na siebie samą.

7.Czy pozwalacie sobie na szaleństwo czy jest raczej konserwatywnie?
Szaleństwo czemu nie chyba ze cos wydaje mi sie skrajnie głupie to wtedy mam reakcje konserwatywną i upartą

8. Jakie dodatki?
Uwielbiam bransoletki, paski i torebki

9. Czy wyróżniacie sie z tłumu?
Sądze że tak czy tego chce czy nie chcę. Mam dość specyficzna urode długie krecono- falowane włosy koloru orzechowo-kasztanowego i mam piegi , do tego mam długie nogi bo jestem wysoka wiec raczej ludzie sie gapią jednym sie to podoba a innym nie więc czasem musze sie nasłuchac skrajnych uwag;p
agnieszka_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 22:24   #6
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: A czym Ty się wyróżniasz...?

1. Jaki jest twój styl:
dziewczecy, taka sportowa elegancja

2.Jak wyglądacie na co dzień ,a jak na wielkie wyjścia?Jakie dodatki lubicie najbardziej?Jakie buty?

na codzien nie odslaniam brzucha ani za bardzo dekoltu, nosze bluzki dopasowane, a spodnie biodrowki, zawsze lekko rozszerzane, lubie takie kobiece spodniczki do kolan z lejacych materialow, to co mnie odroznia od innych to torebki, ktorych mam sporo, z calego swiata, najczesciej z nadrukami, wlosy zawsze spiete w kucyka (czym doprowadzam do nerwow wszystkich znajomych)

na specjane okazje dominuje kolor czarny, kobieco i elegancko, wtedy pozwalam sbie na bluzke/sukienke z dekoletem, rozpuszczam wlosy i mocniej pokreslam oczy (ciemno szarym cieniem)

3.Jakie buty?
na codzien wygodne, z niskim obcasem, lubie czarne (te pasuja do wszystkiego) na wieczur sandalki z paseczkami i wysokim obcasikiem

4.jak postrzegają Was inni i jak Wy same siebie widzicie?
zwariowana, z tysiacem pomyslow na minute (co dla niektorych wygodnickich moze byc denerwujace , dobra przyjaciolka, typowy raczek, czyli gdy glodny, zly, niewyspany to nie wchodzic w droge
zadna przygod i ciaglych zmian (poza moim narzeczonym )

5.Jaki zapach jest z Wami kojarzony?
truskawkowy (to moje letnie perfumy chyba od zawsze)

6.Czy Wasz styl jest spójny?
Wole klasyke, raczej nie zmieniam stylu ubierania, wtedy nie musze koncentrowac sie na swoim wygladzie az tak bardzo, wiem po prostu ze dobrze wygladam, z nowosci kupuje tylko dodatki

7.Czy pozwalacie sobie na szaleństwo czy jest raczej konserwatywnie?
konserwatywnie, szalenstwo chyba tylko bielizniane lubie kupowac bielizne

8. Jakie dodatki?
torebki, torebki, torebki... Zbieram blyszczyki i oprocz telefonu, chusteczek, lusterka i portfela wlasnie je nosze w torebce,
mam spora kolekcje zegarkow na reke (moj ulubiony caly srebrny troche ala rolex )
butow nie potrafie kupowac, za to wiosna nosze rozne fajne apaszki
okulary sloneczne (kolorki)

9. Czy wyróżniacie sie z tłumu?
Raczej tak, a to chyba na urode moich oczek- gleboko osadzone, ladne wyraznie zaznaczone kosci policzkowe, blond wlosy, kobiecy styl ubierania i zgrabna, nie wychudzona figure
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 22:34   #7
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: A czym Ty się wyróżniasz...?

Hmmm... Przykro mi to stwierdzic ale ja chyba za bardzo sie nie wyrozniam
Nie ma we mnie ani w moim stylu nic przyciagajacego wzrok, przykuwajacego uwage...
To znaczy ja nic takiego w sobie nie zauwazam.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-23, 22:37   #8
loui
Raczkowanie
 
Avatar loui
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 58
Smile Dot.: A czym Ty się wyróżniasz...?

Mój styl to flower power.

Na codzień chodzę wyobwieszana koralikami, koralami tudzież naszyjnikami.
__________________
Sex, Drugs and Rock&Roll !
loui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 22:37   #9
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: A jaka Ty jesteś...?

1.Jaki jest wasz styl?
Prostota przede wszystkim

2.Jak wyglądacie na codzień?
Jeansy, szare spodnie, bojówki, rozpinane swetry, proste t-shirty. Najczęsciej chowam się w czerni i w niej czuję się najlepiej. Mam delikatne, mało wyraźne rysy twarzy i w weilu rzeczach wyglądam mdło i blado. Zawsze mam makijaż: pomalowane rzesy, wycieniowane oczy, róż. Nie maluję ust, bo zjadam szybko szminki. Zawsze mam pomalowane paznokcie, a malowanie ich sprawia mi wiele radości

3.Jak na wielkie wyjścia?
Wielkie wyjścia, na które się trzeba "odstawić" to dla mnie istna kara za grzechy. Nigdy nie mam się w co ubrać, nie cierpię rajstop, układania włosów. Wielkich wyjsc nie cierpie do tego stopnia, ze nie poszłam na żadną studniowke - nawet na własną.

4.Jakie dodatki lubicie najbardziej?
Nie noszę żadnej bizuterii, nawet zegarka ani kolczyków. Nie czuję potrzeby. Z dodatków to lubię oglądać (!!) torby.

5.Jakie buty?
Ostatnio na punkcie butów mam bzika (schorzenie exzawodowe). Muszą byc czarne, na obcasie, nie mam na stanie żadnych na płaskich czy sportowych (ale to sie zmieni...)

6.Jak postrzegają was inni?
Rózni ludzie mają tak skrajnie rózne opinie, że trudno coś z tego sklecić konkretnego.Jestem typem obserwatora i na pewno mam niezłe poczucie humoru

7.Jak postrzegasz siebie sama?
Same sprzeczności

8.Czym wyróżniasz się z szarego tłumu?
Szarością Jestem zwykła, przeciętna dziewczyną

9.Jaki zapach jest z wami kojarzony?
In love again, YSL. Świeże, lekkie, ulotne.


10.Czy wasz styl jest spójny?
Raczej tak

11.Czy pozwalacie sobie na szaleństwo czy jesteście konserwatywne?
Raczej jestem konserwatywna i nudna Jak byłam nastolatką, to chodziłam w kusych kieckach, szpilkach, z rózową torebką w dłoni. Wtedy jeszcze nikt tak nie chodził, więc byłam odważna
Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 19:46   #10
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Smile Dot.: A jaka Ty jesteś...?

Znalazłam ten temat w czeluściach forum i pomyślałam, ze nadaje sie na odświeżenie

Jaki jest Wasz styl...?
2005: Trudno określić najbardziej pasujace okreslenie to sportowa elegancja.
2008: jak wyżej

Jak wyglądacie na co dzień?
2005: Na co dzień to zazwyczaj dżinsy [głownie biodrówki], przeróżne topy, żakiety. Ubrania mam raczej dopasowane, co nie jest raczej wskazane przy mojej figurze, ale cóż
Zawsze mam makijaż. Najczęściej jest to śliwkowy cień i tusz do rzęs. Lubie akcentować oczy. Do ust nie przykładam większej wagi, bo są wydatne i nie lubię ich eksponować. Włosy zawsze rozpuszczone- jak upinam to święto wielkie musi być
2008: Niewiele się zmieniło, poza tym, że trach chodzę głównie w rurkach i balerinach. Wciąż lubię żakiety i kolorowe topy (choć teraz są to longi).
Co do makijażu, to zmiana tez niewielka, wciąż najbardziej lubię fiolety i wyraziste oczy. Z tym, że teraz częściej stawiam na minimalizm- nie mauluję się tak mocno jak kiedyś.
Poza tym jestem szczuplejsza o 7 kg

Na wyjścia?
Zależyod okazji. Chociaż najczęściej to jak na co dzień tylko z bardziej eleganckim akcentem...

Jakie buty?
2005: Oj, przeróżne! Kilka par adidasów, szpilki: czarne, białe, balerinki, sporo japonek Ogólnie większość to "czuby" i co ja z nimi pocznę jak są teraz niemodne?
2008: Czuby już dawno temu poszły w odstawkę. Tylko okrągłe noski. Baleriny rządzą

Jakie dodatki?
2005: Mam mnóstwo pasków. Lubie frotki na ręce. Torebek mam kilka ale jakoś rzadko w nich chadzam. Zawsze mam kolczyki: długie i wiszące. Lubie duże pierścionki.
2008: Paski wciąż lubię, ale rzadko w nich chodzę. jedyne czego można być u mnie pewnym to wyraziste kolczyki. I nie ruszam się już bez torebek, mam ich całe mnóstwo

Jak postrzegają Was inni i jak Wy same siebie widzicie?
2005: Na początku zawsze każdy mówi mi, ze wyglądam na wyniosłą to nieprawda! Ja po prostu podchodzę z rezerwa. Ale szybko sie otwieram przed ludźmi. Specyficzne poczucie humoru, spontaniczność. Mówią, zem zwariowana i mam głupie pomysły aaa, i złośliwa. Ale to lubię w sobie.
Albo sie mnie kocha albo nienawidzi. Podobno.

2008: W sumie niewiele się zmieniło. Choć teraz jestem bardziej zdystansowana i nie taka szalona Chyba po prostu dojrzałam


Czym wyróżniacie się z szarego tłumu?
2005: żebym to ja wiedziała... Chyba długimi blond włosami? ogólnie wszyscy mi mówią, ze jestem charakterystyczna osoba [proszę nie mylić z pojęciem "ładna"] i sie strasznie rzucam w oczy. Ja sama sobie wydaje sie całkiem przeciętna.
2008: Niczym się nie wyróżniam. Chyba, że inteligencją

Jaki zapach jest z Wami kojarzony?
Moj kochany: JOOP All about Eve
Chociaz ostatnio kolega mi mówil, ze jak czuje zapach mandarynek to mu sie przypominam nie wiem czemu

Czy Wasz styl jest spójny?
Nie, zdecydowanie nie. Jestem zmienna jak pogoda. Jednego dnia coś mi sie podoba, innego dnia w życiu bym tego nie założyła

Czy pozwalacie sobie na szaleństwo czy jest raczej konserwatywnie?
Czasem trzeba zaszaleć
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2008-03-26 o 13:04 Powód: AKTUALIZACJA PO LATACH ;)
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 20:15   #11
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: A jaka Ty jesteś...?

no u mnie troszkę się zmieniło jesli chodzi o kolorystykę:teraz rządzi biel i czerń (ale brązy też są w łasce )
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-29, 20:19   #12
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: A jaka Ty jesteś...?

1. Mój styl. Hmm.. Trudno zdefiniować. Przede wszystkim czerń, spodnie - lekkie dzwony, sztruksowe lub jeansowe, sweterki podkreślające kształty, dużo rzeczy szyję sama lub przerabiam. Lubię ubrania trochę w starym stylu - czarne koronki itp, ale za długimi spódnicami nie przepadam. Lubię też wyrazisty makijaż - oko podkreslone ciemnym cieniem i kredką.
2. Na wielkie wyjścia w zasadzie wyglądam tak, jak na codzień, z tym, że zakładam coś bardziej eleganckiego, np. bluzkę z mieniącymi akcentami [bardzo lubię wszystko co czarne i mieniące], do tego czarna biżuteria z stylizowana na starodawną - czarny naszyjnik z korali, długie kolczyki itp.
3. Buty, to zazwyczaj glany - w zimne dni, a latem czarne baleriny lub półbuty na lekkim obcasie.
4. W oczach innych jestem postrzegana jako osoba zazwyczaj spokojna i małomówna, ale nerwowa i niekiedy złośliwa. Znajomi wiedzą, że jestem bardzo pamiętliwa i mam problem z wybaczaniem, ale można na mnie polegać i jestem wrażliwa. Bardzo cenię sobie szczerość. Jestem z natury pesymistką i lubię narzekać, mam czarne i dziwne poczucie humoru Nikomu nie ufam. Kiedyś usłyszałam, że podobno fajnie się ubieram Sama postrzegam siebie jako osobę nierozumianą przez innych.
5. Na ulicy czasami ludzie oglądają się za mną, w zależności od tego, jak jestem ubrana i pomalowana. Niekiedy jestem brana za członka subkultury heavymetalowej [lubię taką muzykę, ale przynależność do jakiejkolwiek subkultury jest mi obca - cenię sobie indywidualizm].
6. Zapach kojarzony ze mną, to zdecydowanie Far Away z Avonu
7. Co do szaleństwa, to zależy jak je zdefiniujemy. W wyglądzie jestem raczej stała. Na codzień cenię sobie spokój, nie należę do imprezowiczek, chociaż lubię dobrą zabawę, jak każdy chyba
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 20:24   #13
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: A jaka Ty jesteś...?

Loviso,wyciagasz starocia
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 20:24   #14
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: A jaka Ty jesteś...?

Cytat:
Napisane przez Lovisa
niekiedy złośliwa, mam czarne i dziwne poczucie humoru
żartujesz!?

A tak serio,fajnie jest czegoś więcej się o Tobie dowiedzieć
(i dodac "tak myślałam" )
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 20:34   #15
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: A jaka Ty jesteś...?

Cytat:
Napisane przez cattt
żartujesz!?

A tak serio,fajnie jest czegoś więcej się o Tobie dowiedzieć
(i dodac "tak myślałam" )
Miło mi
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 20:35   #16
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: A jaka Ty jesteś...?

Hmm ja moge powiedziec, ze czasami sie wyrozniam. Jest wiele rzeczy, ktore zakladam i wiem, ze inne osoby by tego nie zrobily, bo uwazaja to za zbyt odwazne pod wzgledem fasonu, wzorow, kolorystyki. Nie wiem co mysla o mnie inni ludzie i jakos specjalnie sie tym nie przejmuje - moja sprawa jak sie ubieram Co do dodatkow to uwielbiam kolczyki, wiszace z kamyczkami - takie jak sa teraz modne, w innym wypadku nosze srebro, zloto zdarza mi sie zakladac na specjalne okazje. Nosze tez lancuszki z wisiorkami i bransoletki (zarowno delikatne i subtelne jak i "smieszne" ). Co do butow to przede wszystkim stawiam na wygode, sa to buty sportowe, ale takze mokasynki by dodac sobie troche kobiecosci (mam na obcasie "kaczuszce" - przynajmniej wiadomo ze baba idzie, bo cos stuka ). Uwielbiam chodzic w szpilkach, ale z powodow zdrowotnych zakladam je tylko na jakies uroczystosci.
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 20:47   #17
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: A czym Ty się wyróżniasz...?

1.Jaki jest wasz styl?
Przewaznie sportowa elegancja - najczesciej bardziej elegancko, ale czasem bardziej sportowo. Lubie spodnice, sukienki, buty na obcasie itp., ale swietnie czuje sie rowniez w spodniach czy butach na plaskim obcasie. W kazdym wydaniu chce wygladac kobieco.
Lubie ubrania bez udziwnien, ktore przetrwaja wiecej niz jeden sezon.

2.Jak wyglądacie na codzień?
Staram sie, by moj stroj byl zadbany i dopasowany do mojej sylwetki. Do pracy najczesciej spodnica lub spodnie, maly obsacik, sredniej wielkosci torebka, gora to cienkie dzianinowe topy z dodatkiem lycry. Po pracy dzinsy.

3.Jak na wielkie wyjścia?
Zalezy od okazji. Moze to byc sukienka albo spodnica z bluzka, czasem eleganckie spodnie.

4.Jakie dodatki lubicie najbardziej?
Lubie rozne rodzaje bizuterii (pierscionki, kolczyki, wisiorki, bransoletki itp.) ale nie nosze wielu naraz. Poza tym torebki, okulary sloneczne i czasem paski. Nie nosze apaszek.
Do sportowych strojow czesto czapeczka baseballowa.

5.Jakie buty?
Rozne, byle nie w szpic i nie za bardzo wysokim obcasie. W lecie lubie klapki na obcasiku.

6.Jak postrzegają was inni?
Musialabym ich zapytac. Ale zdazylo mi sie uslyszec, ze mam ladny styl.

7.Jak postrzegasz siebie sama?
Jako osobe, ktora wie w czym dobrze wyglada i nie podaza slepo za moda.

8.Czym wyróżniasz się z szarego tłumu?
Zakladajac ze szary tlum wyglada do siebie podobnie, bo kupuje to co akurat modne, to wyrozniam sie tym, ze tak nie robie.

9.Jaki zapach jest z wami kojarzony?
Swiezy, delikatny.

10.Czy wasz styl jest spójny?
Raczej tak.

11.Czy pozwalacie sobie na szaleństwo czy jesteście konserwatywne?
Slowo "konserwatywny" zle mi sie kojarzy, niemniej nie szaleje ze strojem lub wygladem tak, by widac mnie bylo z kilometra.

Edytowane przez Magda.
Czas edycji: 2005-08-29 o 21:31
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 20:56   #18
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: A jaka Ty jesteś...?

1. Mój styl. Trudno okreslić, ale najczęściej szerokie biodrówki(jeansy) bluzki które odsłaniają brzuch. uwielbiam takie ale nie zawsze wypada. Najlepiej w kolorze czerni lub bieli
2. Na co dzień? Tak jak pyt. 1
3. Na wyjśća. Zależy od okazji. Lubie chodzić na imprezki w spudniczkach. Ale takze uwielbiam białe spodnie, lub czarne materiałowe szwedy.
4. Buty? Najczęsciej adidasy. kilka razyy zdarzyło się ze szpilki, ale to są wyjątki
5.Dodatki. Wszelkiego rodzaju branzoletki i kolczyki(długie kółka lub wiszące).
6.Jak postrzegają mnei inni? Oj nie umiem tego okreslić. Dużo soób mnei odbiera inaczej inni inaczej.Ale najczęsciej mówią


że jestem szcuzpła Ja na ogól staram się być wesoła i szczera.
7. Jak ja siebie oceniam? Ja uwarzam siebie wesołą dziewczyne, która pomimo wsyztsko ma dużo kompleksów( przeważnei z powodu włosów które kręcą się pod wpływem wilgoci a czego ja nei cierpie.)
8. Czym wyrózniam sie z tłumu? Nie mam pojęcia
9.zapach. Różnie. Naprawdę, bardzo róznie
10.
__________________
Jedyna droga do przemian to przestać bać się wyzwań.
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:02   #19
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: A czym Ty się wyróżniasz...?

1. Jaki jest mój styl?
Racezj elegancki, może troszkę sexowny ale to ostatnie nie mnie oceniać
2. Jak wyglądam na codzień?
Najczęściej spodnie, najbardziej lubie te o lekko rozszerzanych nogawkach, najbardziej pasują do mojej sylwetki.
Do tego dopasowane bluzeczki, i golfy wszelkiego rodzaju które poprostu kocham zarówno w zimie (grubaśne, ale koniecznie też blisko ciała) jak i w lecie (z krótkim rękawem, lub bez) uwielbiam zestawienie jeansy+bluzka koszulowa.
3. Jak na wielkie wyjścia.
Hmmmm różnie Np. sukienka w stylu orientalnym, lub spodnie plus bardzo ozdiobny "wyjściowy" top lub gorset.
3. Jakie dodatki lubie?
Srebro w każdej postaci oraz torebki zaczynając od klasycznie eleganckich, po bardziej zwariowane.
4. Jakie butu lubie.
Przede wszystkim wysokie obcasy! Ave szpile Takich butów mam najwięcej i najczęściej w nich chodze. W lecie lubie delikatne, kobiece sandałki na szpilce. W zimię z resztą też biegam w kozakach na wysokim obcasie, Sportowe buty nosze żadko, mam ich całe dwie pary
5. Jak postrzegają mnie inni?
Podobno jako osobę bardzo niedostępną, wyniosłą i stwarzającą dystans. Ci którzy mnie dobrze znają jako towarzyską i zwiariowaną, trochę niepoważną.
Sama siebie postrzegam jako fajną babkę co prawda z mnóstwem wad, ale z ogromnym dobrym serduchem, przyjaźnie nastawioną do ludzi
6. Czy wyróżniam się z tłumu?
Wydaje mi się że tak, zdecydowanie jestem wyrazistą osobą wyróżniającą się w tłumie "całokształtem"
7. Jaki zapach jest ze mną kojarzony?
Kiedyś zdecydowanie L'eau par Kenzo, obecnie jestem poszukująca ale wydaje mi się że następnym będzie Angel T. Muglera.
8. Czy mój styl jest spójny?
Ciężko mi to określić, wydaje mi się że tak , ponieważ nawet zakładając bojówki i adidasy (co mi sie żadko zdarza) potrafię dodać coś od siebie do tego stroju.
9. Czy pozwalacie sobie na szaleństwo?
Na niewielkie owszem Np. lubie czesać się w dwa kucyki, nosić kapelusze, lub jesienią zakładać siarczyście amarantowe rajstopy
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-29, 21:03   #20
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: A jaka Ty jesteś...?

Ja napisze krótko - wyróżniam się z tłumu... włosami Budzą one naprawdę duże zainteresowanie przechodniów
Poza tym jestem bardzo drobnej postury
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:05   #21
emilio
Raczkowanie
 
Avatar emilio
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 259
Dot.: A czym Ty się wyróżniasz...?

nie jestem typem osoby,ktora wyroznia sie z tlumu.
Preferuje styl sportowy,a na wieksze wyjscia klasycznej elegancji, chociaz wtedy lubie dobierac dodatki tak, by sie jednak czyms wyroznic i nadac kreacji troche charakteru.
Uwielbiam beze i brazy, czuje sie w nich komfortowo. Lubie ubrania "z dusza",dlatego gdy kupuje ubranie,musi miec w sobie "to cos".
Nie znosze kiczu i bazarkowych ciuchow,zwlaszcza tych "z numerkiem":P wiec na pewno mnie w takim czyms nie zobaczycie
Cenie sobie wygode i naturalnosc. Na co dzien sie nie maluje. Jestem spokojna osoba i tak samo jest z moim ubiorem. Szalenstwo w ubiorze rozumiem poprzez zalozenie czegos,co do mnie nie pasuje, wiec nie pozwalam sobie na takie "szalenstwa" czyli np. nigdy nie zalozylabym zarowiasto rozowych butow :P bo to kompletnie nie moj styl. Ale zolte, czy zielone, to juz co innego
Nie mam pojecia jaki zapach jest ze mna kojarzony... moze to po prostu "moj" zapach?
__________________
"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę mądrą napiszesz, będziesz mieć zawsze w głowie tę samą pustkę i ciszę."

G. Turnau
emilio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:06   #22
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: A jaka Ty jesteś...?

Cytat:
Napisane przez k-n
Ja napisze krótko - wyróżniam się z tłumu... włosami Budzą one naprawdę duże zainteresowanie przechodniów
A dokladnie? Kolor? Dlugosc?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:08   #23
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: A jaka Ty jesteś...?

Cytat:
Napisane przez k-n
Ja napisze krótko - wyróżniam się z tłumu... włosami Budzą one naprawdę duże zainteresowanie przechodniów
Poza tym jestem bardzo drobnej postury
a dlaczego? jakie masz włosy?
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:09   #24
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: A jaka Ty jesteś...?

Vivienne mnie wyprzedziła (przybij piątke! )
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:10   #25
Alenka
Raczkowanie
 
Avatar Alenka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PP
Wiadomości: 42
Dot.: A czym Ty się wyróżniasz...?

styl - generalnie do pracy elegancja... a po pracy sport-luz

przede wszystkim wyróżniam się... włosami... biało-czerwone

a dla bardziej wnikliwych... kolorem oczu
__________________

Alenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:12   #26
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: A czym Ty się wyróżniasz...?

Cytat:
Napisane przez Alenka
styl - generalnie do pracy elegancja... a po pracy sport-luz

przede wszystkim wyróżniam się... włosami... biało-czerwone

a dla bardziej wnikliwych... kolorem oczu
a jaki masz kolor oczu?

zaraz wyjdę na wścibską
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:14   #27
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Talking Dot.: A jaka Ty jesteś...?

Cytat:
Napisane przez cattt
Vivienne mnie wyprzedziła (przybij piątke! )
*przybija*

Mnie tez wlasnie bardzo ciekawi co jest z tymi wlosami

A Ty Alenko zapewne masz czarne oczy? Albo intensywnie zielone? Bo najczesciej takie zwracaja uwage
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:18   #28
Alenka
Raczkowanie
 
Avatar Alenka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PP
Wiadomości: 42
Dot.: A czym Ty się wyróżniasz...?

Cytat:
Napisane przez cattt
a jaki masz kolor oczu?

zaraz wyjdę na wścibską
niebiesko-brązowe ...
czasami się pytają czy widzę w dwóch kolorach hihiih
__________________

Alenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:20   #29
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: A czym Ty się wyróżniasz...?

aaa
mam kumpla który ma jedno zielone drugie niebieskie (ciekawe zjawisko)
a żeby było smieszniej w dowodzie ma wpisane 'piwne'
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:22   #30
Alenka
Raczkowanie
 
Avatar Alenka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PP
Wiadomości: 42
Dot.: A czym Ty się wyróżniasz...?

heheh zrobili mu mały mix

ja w dowodzie mam jako znak szczególny
__________________

Alenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.