Wyglądam Okropnie. ANAN7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-24, 11:57   #1
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123

Wyglądam Okropnie. ANAN7


Teraz Ja Będe Prosić O Pomoc W Doborze Fryzury, Makijażu Też Może Być. Czuje Się Bardzo źle, Przedewszystkim Brzydko I W Ogóle Nie Atrakcyjnie.
Włosy Mam Grube,proste I Bardzo Ciężko Je Ułożyć, Oczywiście Są Cieniowane.pragnę Dodać że Moja Twarz Jest Dość Pulchna Co Widać Na Zdięciu.acha Zapomniałam Dodać Mam Jeszcze Małą Obskubaną Grzywke.
Proszę O Pomoc Co Moge Zrobić Z Moją "głową"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ZDIĘCIE DO FORUM.jpg (93,7 KB, 944 załadowań)
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 12:26   #2
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: Wyglądam Okropnie.

Chciałam Dodac że Noszę Okulary
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 13:07   #3
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Wyglądam Okropnie.

czasami to zaluje,ze nie ma mozliwosci czy nikt Tobie nie powiedzial ze wygladasz pieknie super kobieco i wystarczy jak grzywke ktora jest bardzo fajnie ze na bok nieco przerzucisz na twarz i zdejmiesz jedynie koszmarna bluze to nie oznacza ,ze proponuje negliz mysle,o sukienkach w delikatnym deseniu.W Polsce czesto jest gleboka nietoleranacja co do kobiecosci,ja nigdzie w swiecie nie spotkalam tylu chudych dziewczyn jak wlasnie w Polsce,moze wynika to z bezrobocia a moze z mody na bycie wieszakiem.I choc mam rozmiar 40 to nie raz slyszalam,ze jestem gruba w Polsce pod inna geografia,ze piekna i takie tam a ja uwazam,ze cialo takie jak Twoje to powazna wladza i korzystaj z tego nie wpychaj sie w bluzy,bo po prostu Tobie nie pasuja...zreszta jestes tak pieknie kolorystycznie ujeta,ze nie wiem co pisac... Fakt trudno cos w rozmiarowce znalezc,no chyba ze jestes sredniego wzrostu.Recepta na szczescie-czerwona sukienka szczesliwie nasycona z dekoltem,wygodne buty na obcasie i jedyne co moze Cie spotkac to komplementy i podziw,pozdro
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 13:09   #4
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Wyglądam Okropnie.

Wiesz - kiedy powiekszylam Twoje zdjecie pomyslalam jaka piekna naturalnie kobieca dziewczyna!

Ty nie potrzebujesz zadnych drstycznych metamorfoz tylko podkres to ze juz jestes taka ladna!

No i ta bluza sioooo
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 13:17   #5
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Wyglądam Okropnie.

Zgadzam się z dziewczynami - masz śliczną buzię! Ułóż fryzurkę i załóż coś bardziej kobiecego, podkreśl w sobie to co najładniejsze (z taką figurą masz na pewno super piersi, czego badylaki mogą Ci tylko pozazdrościć ).
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 13:18   #6
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Wyglądam Okropnie.

Naprawde jesteś bardzo ładna tylko trzeba to odpowiednio podkreślić jakimś delikatnym make-up'em

Jedyne co bym zmieniła to troszeczke zapuślila brwi, ale to tylko odrobinkę żeby nie były takie "kreseczki", a co do włosków to proponuję wycieniowac żeby zyskały na objętości, grzyweczke delikatnie na bok i może jakieś jaśniejsze refleksy? tylko nie pasemka ale takie minimalnie jasniejsze refleksy, zeby kolorek nie wydawał sie "przytłaczający"
I więcej wiary w siebie!
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 13:59   #7
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: Wyglądam Okropnie.

Dziewczyny Nie Spodziewałam Się Tylu Pozytywnych Opini, Jestem W Wielkim Szoku.ale Niestety W Ogóle Nie Podobam Się Sobie.
Co Do Bluzy...to Taka Po Domu A Na Marginesie To Ja Nie Moge Ubrać Nic Sexowniejszego Bo Jestem Grubaaaa!!!!! I Mam Nawet Brzuszek Bo Nie Zszedł Po Ciąży.
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-24, 14:09   #8
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Wyglądam Okropnie.

Aniu- jesteś bardzo ładna, tylko postaraj się to pokazać

Możesz skrócić nieco włosy, grzywkę dać na twarz. Myślałaś nad jakimiś jaśniejszymi pasemkami?

Co do figury i ubioru - kwestia bluzy już wyjaśniona
To, że masz "nieco więcej kochanego ciałka" - to wcale nie znaczy, że mas zubierać sie w luźne "worki". Ubieraj rzeczy przylegające do ciała - wiadomo, że nie obcisłe i podkreślające wałeczki, ale też i nie luźne - to poradziła mojej mamie stylistka (mama jest przy kości).

P.S. Nie pisz, proszę, pokemonami - utrudnia to czytanie
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 14:18   #9
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Wyglądam Okropnie.

Czy to jakas prowokacja;> Wygladasz SLICZNIE Masz piekne, geste i wlosy Duze oczy, ksztaltne usta, ladna cere i przeurocze doleczki(to takie zdoczenie na tle doleczkow ). Uwierz, ze wiele kobiet chcialoby wygladac tak jak Ty Co do ubioru zgadzam sie w 100% z Primavera

pozdrawiam
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 18:14   #10
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: Wyglądam Okropnie.

a jesli chodzi o makijaż to co radzicie?
dotąd malowałam rzęsy, jakiś błyszczyk ale to nie było zbyt efektowne.
mój mąż nawet nie zauważył że jestem pomalowana a ja bym chciała mieć makijaż WIDOCZNY
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 18:53   #11
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Wyglądam Okropnie.

no to ja bym proponowała Ci cienką czarna kreskę na górnej powiece i przy zewnętrznym kąciku oka, do tego jakieś jasne cienie na górną i dolną i mocno wytuszowane rzęsy wydłuzajacym tuszem ( możesz tez uzyc zalotki - sama jej uzywam i efekt jest super ) - oczy beda wydawać sie większe ale będa bardziej podkreslone na policzki jakiś róz i koniecznie podkreślaj usta bo są Twoim duzym atutem proponuje błyszczyki w naturalnych odcieniach
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-25, 09:24   #12
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Wyglądam Okropnie.

w kwestii make-up potrzebujesz albo dwoch odcieni pudru matujacego albo pudru i brazera,roze odradzam ....I modelowanie rysow twarzy czyli wykonczenie brody,policzki ,nosek i wykonczenia czola to da efekt subtelnosci.Oczy tak jak poprzedniczka napisala wydluzajacy tusz,pod lukiem brwi aby na czas zapuszczania brwi cos sie dzialo mozesz dodatkowo wzmocnic power jasnego wejrzenia albo jasnym bezem albo odrobina rozu...Usta moga byc jaskrawe,pewne swojej bytnosci czerwien zmyslowa nasycona chlodna,pozdro
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 12:11   #13
anolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Opalenica // Poznań
Wiadomości: 301
Dot.: Wyglądam Okropnie.

masz naprawde śliczna buzię, wygladasz młodo i naturalnie, co do ciuszków kwestia juz praktycznie omówiona, teraz jest mnóstwo ciuchów w wiekszych rozmiarach i to nie są jakies worki tylko ładne sweterki, tuniki, szersze nie mocno obcisłe spodnie, wystraczy tylko poszukać,a co do makijarzu to delikatny, naturalny jasny, żeby gdzis nie zgubic tej delikatnej kobiecości... i potrzeba jeszcze dużo wiary w siebie
__________________
RAGDOLLE

blue bicolor
anolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 12:22   #14
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Wyglądam Okropnie.

ja też sądze, że masz bardzo ładną, symetryczną twarz. co do ubioru, to rozumiem, ze cięzko dostać czasmai coś na rozmiar L i wyglądać w tym korzystnie, taka polityka sklepów (ja np.mam duży biust, co skreśla mnie jako klientke w "normalnych" sklepach ) sądze, że powinnaś wybierać lejące się tkaniny + jakies jeansy, które nie obciskaja figury.

co do góry to jest niezle. włosów nie ruszaj, śa bardzo ładne, możesz tylko kupić jakiś specyfik , który nada im blask czy coś, ale szkoda takiej długości, zebyś je obcianała, bo okragła buzia z grzyweczką i włoskami dookoła twarzy źle się będą prezentować. mój apel: NIE śCINAJ WłOSóW! z brwiami tez trzeba by coś zrobić, są ciut za nitkowate, a le cała reszta jest piękna: cudna cera, ładne dołeczki w policzkach, zgrabny nos i proporcjonalna twarz.

mam nadzieję, ze to atak zimy tak na ciebi edziała, bo jestes bardzo ładną dziewczyną!!!!

ps. aha, i okok moglabyś podkreślić, bo masz chyba niebieskie oczy przy ciemnych włosakch, he?
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 12:25   #15
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Wyglądam Okropnie.

a jakie ty masz wogóle oprawki od okularów? ja bym tu dała jakiś mocny, ale nie szokujący akcent. jesli masz metalowe, bardzo cieniutkie opraweczki, to wydaje mi się, ze moga nie pasować do ciebie
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 12:26   #16
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Wyglądam Okropnie.

Hejka...Masz naprawde sliczna twarz,nie wiem skad to zalamanie nad sama soba u Ciebie?!Masz bardzo przyjemny wyraz twarzy i jestes ladna.Uwierz mi . Mimo wszystko jeszcze bym pocieniowala wloski,tak aby sie inaczej ukladaly,bardziej lekko,zrobilabym Ci pazurki schodzace na twarz i ewentualnie,dluzsza grzywke na bok,podciela bym tez te wlosy ze 2 cm na dlugosci i pocieniowala troche konce.Ladny ksztalt brwi,ale zbyt cienkie,zapusc je troszeczke,tak by byly przy wewnetrznym kaciku oka grubsze.Oczy raczej szeroko rozstawione,wiec powinnas malowac jasny cien w zewnetrznym kaciku oka a ciemny w wewntetrznym kaciku oka,mozesz tez robic kreski(ale dociagajac je do konca)-i nie koniecznie czarne,postawila bym u Ciebie na jasne kredki a rzesy tuszowalabym do gory,pogrubiajacym tuszem.Usta bardzo ladne,podkreslaj je szminkami w odcieniach brudnych rozy czy nawet wpadajace w lekka czerwien(ale nie mocna).Mozesz modelowac twarz.tzn zaznaczac kosci policzkowe,jesli chcialabys ja optycznie wysmuklic to mozesz uzyc pudru brazujacego albo rozu do policzkow w odcieniu brazu,a jesli ozywic,co jest dobre na dziej to rozu do policzkow w odcieniach jasnych,delikatnych rozow.Polecalabym rowniez podklad,widze ze masz raczej tlusta skore,wiec najlepiej taki ktory bedzie dopuszczal do skory powietrze i nie zatykal porow,najlepiej dobrany podklad to ten ktory jest w odcieniu Twojej skory
Jestes naprawde ladna kobieta-to chcialam na koncu jeszcze raz podkreslic
aaaa i jak juz pisala LIPIEC wyskocz z tej bluzy ,zaloz cos ladnego kobiecego w zywszych kolorach
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 12:39   #17
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Wyglądam Okropnie.

Chcialam jeszcze dodac ze przy okraglej twarzy modelujemy ciemniejszymi brazerami tylko boki pod kosciami policzkowymi,tym samym nawiazuje sie optycznie do owalnego ksztaltu twarzy uwazanego za idealny
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 20:50   #18
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Wyglądam Okropnie.

myślę, ze n@talia19 bardzo mądrze mówi o tym modelowaniu twarzy!
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 23:17   #19
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Wyglądam Okropnie. ANAN7

Od twojego zdjecia bije jakies niesamowite cieplo. Byc moze to za sprawa usmiechu. Usmiechaj sie zatem zawsze!
Twoja twarz i skora wygladaja na zadbane. Mysle, ze delikatny makijaz i po sprawie.
Wlosy wycieniowalabym na calej dlugosci i ladnie podkrecilabym koncowki do srodka twarzy. Koloru nie zmieniaj. Bardzo dobrze ci w tym. pzdr!
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 10:53   #20
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Wyglądam Okropnie.

Cytat:
Napisane przez ankkka Pokaż wiadomość
myślę, ze n@talia19 bardzo mądrze mówi o tym modelowaniu twarzy!
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 11:48   #21
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: Wyglądam Okropnie.

troszeczke popracowałam nad sobą fryzury jak narazie nie zmieniłam ale na brwi połozyłam hennę -chyba są grubsze??? i zrobiłam makijaż. jak teraz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0520 ania zdięcie nowe.jpg (85,2 KB, 364 załadowań)
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 11:57   #22
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Wyglądam Okropnie.

Tak serdecznie wygladasz na tym zdjeciu i bardzo ladnie. Ladne brwi. W okularkach tez ci do twarzy.
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 11:59   #23
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
a co sadzicie o tej fryzurce, pasuje mi?
jest to zrobione "w metamorfozie"

nice--- dziękuje, już się bałam że nic mi nie pomoże

ktoś pisałał wcześniej że "wyglądam młodo" a na ile lat wyglądam?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ania fotoshop.jpg (16,3 KB, 139 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2007-01-26 o 18:29 Powód: posty pod postami
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 12:02   #24
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Wyglądam Okropnie. ANAN7

i tak trzeba zmienic tytul watku na wygladam jak szczesliwa piekna kobieta ANAN7 co do brwi ale to tylko moja uwaga nieco subtelniej,bo jest taki nieco przerysowany efekt,pozdrawiam serdecznie
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 12:22   #25
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Wyglądam Okropnie.

Cytat:
Napisane przez ANAN7 Pokaż wiadomość
a co sadzicie o tej fryzurce, pasuje mi?
jest to zrobione "w metamorfozie"
Chyba z odslonieta twarza wygladasz lepiej. Ja bym tylko wycieniowala wloski na calej dlugosci. Ewentualnie jakas dluzsza grzywka na skos, ale bardzo zadka. Tak dla ogolnego efektu, a nie dla zaslaniania czola...
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 14:07   #26
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Wyglądam Okropnie.

Moze nieco jasniejszy kolor tych wlosow bylby lepszy?
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 14:27   #27
**onka**
Raczkowanie
 
Avatar **onka**
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mam ładny widok na Tyniec :-)
Wiadomości: 87
Dot.: Wyglądam Okropnie.

Hej, ta fryzurka lekko dodaje Ci lat, a to nie ma sensu.
A mogłabyś zrobić zdjęcie w kucyku ? wydaje mi się że ze spiętymi włosami bedzie Ci bardzo ładnie. Na pewni nie zasłaniaj grzywką całego czoła !
__________________
"Korzystajmy z dachów, bowiem nie ma naprawdę powodów, dla których mielibyśmy chodzić tylko po ziemi..." O. Tokarczuk
**onka** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 15:41   #28
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Wyglądam Okropnie.

nie no jakie grzywki,do takiej buzki to tylko pazurki schodzace na policzki,i ewentualnie,ale nie krotka grzywka-bo Ci buzke poszerzy,tylko dluzsza na bok pozdrawiam Cie... no to ile masz latek ? hmm bo dalej nie wiem,a mlodo wygladasz to fakt . Pozdrawiam!
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 16:03   #29
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Wyglądam Okropnie.

Cytat:
Napisane przez ANAN7 Pokaż wiadomość
troszeczke popracowałam nad sobą fryzury jak narazie nie zmieniłam ale na brwi połozyłam hennę -chyba są grubsze??? i zrobiłam makijaż. jak teraz?
Mi sie wydaje, ze twarz troche za bardzo odcina sie od szyji chyba, ze to wina aparatu, ale i tak swietnie wygladasz a latek...hmm??28/29?

pozdrawiam
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 16:17   #30
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: Wyglądam Okropnie.

natalia - to ty mi napisz na ile wyglądam z twojego punktu widzenia, jestem strasznie ciekawa
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.