Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-03, 19:12   #1561
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez pitahaya Pokaż wiadomość
coś ciekawego?
- 40% na 1 dowolny kosmetyk
prezent za dowolny zakup - maskotka wiewiorka
prezent za zakup od 29zl - koc z polaru za 9,90, fajny nawet
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 20:08   #1562
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Vanessa io Pokaż wiadomość
Dopadłam dziś w butiku tester noire i powiem Wam , że jestem zachwycona! Testowałam je raz jeden jedyny z sasetki -fajne ciepełko waniliowe. Dziś zlałam się kilka razy na szyi i na nadgarstku i wyszły piękne drzewne nuty
Niech ta moja 50tka szybko przyjedzie

Acha ulotki listopadowej nie dostałam ale kupiłam sobie dwa małe lakiery ze świątecznej kolekcji-bordo i perłowy beż po 6, 90
W ofercie wysyłkowej ich nie było.

Acha po raz drugi pytałam o ulotkę panią z butiku, która to oznajmiła, że zniżki są -30% -40% i -50%. Zależy od klienta.
ja chcę tą wanilie niuchnać mozesz wrzucić słocza tego bordo lakieru?
Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
- 40% na 1 dowolny kosmetyk
prezent za dowolny zakup - maskotka wiewiorka
prezent za zakup od 29zl - koc z polaru za 9,90, fajny nawet
a fajna ta wiewiórka?
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 20:20   #1563
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
a fajna ta wiewiórka?
niebrzydka, 14cm, taki troche ikea'owski dizajn
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 21:01   #1564
Vanessa io
Rozeznanie
 
Avatar Vanessa io
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 856
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Niestety nie mogę. Lakier o ton ciemniejszy od letniego limitowanego. Hmm bordo...Wygląda właściwie jak krew

A wiewiórka jakaś łysa i ślepa się wydaje.
Vanessa io jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 21:40   #1565
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Fotki wiewióry i kocyka (wymiary 120 x120 cm). Sorki za złą jakość fotek, to tak na szybko
__________________

maruda80 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 21:46   #1566
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Fotki wiewióry i kocyka (wymiary 120 x120 cm). Sorki za złą jakość fotek, to tak na szybko
za skany
no normalnie bliżniacza wiewióra ( a raczej dwie ) były rok temu ale w zamówieniu papierowym ...... a kocyki to mają całkiem , całkiem tylko te rozmiary

Chyba jednak zamówię VN w zamówieniu internetowym
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 23:18   #1567
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Czesc dziewczyny
Zamawiam kosmetyki z YR juz od dluzszego czasu i dzisiaj dostalam paczke z kosmetykami na zime i... Mam pewien problem, gdyz zamowilam sobie paletke cieni ze swiatecznej oferty, ale nie ma jej w paczce! Co gorsze, na fakturze jest wyraznie napisane, ze ja zamawialam i oni mi ja normalnie policzyli. Napisalam do nich meila, ze takie zdarzenie mialo miejsce, ale co jelsi mi nie uwierza? Nawet nie mam jak tego udowodnic. Miala ktoras z was podobny problem?
Dodam jedynie, ze nie mieszkam w Polsce i wszystkie zamowienia robie tu w Szwecji, ale to chyba nie robi roznicy...
Pozdrawiam
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 23:43   #1568
l0nka
Raczkowanie
 
Avatar l0nka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: New York Maz
Wiadomości: 54
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

A ja tak troszkę z innej strony-czy orientujecie sie może-czy można zamiast swiątecznych łosi wybrac, wymienić coś w zamian????????
A tak nawiasem skąd oferta z wiewiórą i kocykiem????????
l0nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 06:38   #1569
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Zamawiam kosmetyki z YR juz od dluzszego czasu i dzisiaj dostalam paczke z kosmetykami na zime i... Mam pewien problem, gdyz zamowilam sobie paletke cieni ze swiatecznej oferty, ale nie ma jej w paczce! Co gorsze, na fakturze jest wyraznie napisane, ze ja zamawialam i oni mi ja normalnie policzyli. Napisalam do nich meila, ze takie zdarzenie mialo miejsce, ale co jelsi mi nie uwierza? Nawet nie mam jak tego udowodnic. Miala ktoras z was podobny problem?
Dodam jedynie, ze nie mieszkam w Polsce i wszystkie zamowienia robie tu w Szwecji, ale to chyba nie robi roznicy...
Pozdrawiam
Raz miałam podobna sytuację , zadzwoniłam i bez problemu dosłali brakującą rzecz
Jeśli mają telefon to dzwoń.

A i pytanie oferty tam macie podobne jak u Nas

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez l0nka Pokaż wiadomość
A ja tak troszkę z innej strony-czy orientujecie sie może-czy można zamiast swiątecznych łosi wybrac, wymienić coś w zamian????????
A tak nawiasem skąd oferta z wiewiórą i kocykiem????????
Nie , nie można--to dodatkowy prezent za wykorzystanie 4 znaczków
To mailing, dostaje się takie -co miesiąc po wyrobieniu karty stałego klienta w skalepie stacjonarnym Yves Rocher i tam można go wykorzystać przy zakupach.

Pozdrawiam

Ania
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 06:48   #1570
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
niebrzydka, 14cm, taki troche ikea'owski dizajn

Cytat:
Napisane przez Vanessa io Pokaż wiadomość
Niestety nie mogę. Lakier o ton ciemniejszy od letniego limitowanego. Hmm bordo...Wygląda właściwie jak krew

A wiewiórka jakaś łysa i ślepa się wydaje.
Ale taka ciemniejsza tętnicza krew czy jasna?

no wiewiórka mi się nie podoba pardon, wiewiórk
i
Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Fotki wiewióry i kocyka (wymiary 120 x120 cm). Sorki za złą jakość fotek, to tak na szybko
kocyk fajniusi
Cytat:
Napisane przez l0nka Pokaż wiadomość
A tak nawiasem skąd oferta z wiewiórą i kocykiem????????
oferta pocztowa do wykorzystania w sklepach stacjonarnych
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 07:13   #1571
Vanessa io
Rozeznanie
 
Avatar Vanessa io
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 856
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Normalnie ciemna krew
Vanessa io jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 07:18   #1572
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Zamawiam kosmetyki z YR juz od dluzszego czasu i dzisiaj dostalam paczke z kosmetykami na zime i... Mam pewien problem, gdyz zamowilam sobie paletke cieni ze swiatecznej oferty, ale nie ma jej w paczce! Co gorsze, na fakturze jest wyraznie napisane, ze ja zamawialam i oni mi ja normalnie policzyli. Napisalam do nich meila, ze takie zdarzenie mialo miejsce, ale co jelsi mi nie uwierza? Nawet nie mam jak tego udowodnic. Miala ktoras z was podobny problem?
Dodam jedynie, ze nie mieszkam w Polsce i wszystkie zamowienia robie tu w Szwecji, ale to chyba nie robi roznicy...
Pozdrawiam
mi kiedyś przysłali coś czego nie zamawiałam, napisałam e-maila i dosłali kosmetyk a w ramach przeprosin miałam zachować niechciany. Są bardzo elastyczni jeśli chodzi o reklamacje
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 07:36   #1573
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Vanessa io Pokaż wiadomość
Normalnie ciemna krew

uwielbiam te mini -mini buteleczki, w weekend obczaję
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 08:44   #1574
coralio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 91
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Zamawiam kosmetyki z YR juz od dluzszego czasu i dzisiaj dostalam paczke z kosmetykami na zime i... Mam pewien problem, gdyz zamowilam sobie paletke cieni ze swiatecznej oferty, ale nie ma jej w paczce! Co gorsze, na fakturze jest wyraznie napisane, ze ja zamawialam i oni mi ja normalnie policzyli. Napisalam do nich meila, ze takie zdarzenie mialo miejsce, ale co jelsi mi nie uwierza? Nawet nie mam jak tego udowodnic. Miala ktoras z was podobny problem?
Dodam jedynie, ze nie mieszkam w Polsce i wszystkie zamowienia robie tu w Szwecji, ale to chyba nie robi roznicy...
Pozdrawiam
Nie wiem jak jest w Szwecji ale u nas każda paczka jest dokładnie ważona na poczcie i to po wadze rozpoznają czy faktycznie były jakieś braki.

W mailingu dostałam -30% na dowolny kosmetyk (poza ziel. pkt.)
oraz 2x więcej pieczątek za zakup z tą ulotką. Wiewiórki faktycznie te co w zeszłym roku w ofercie wysyłkowej ... nic będzie trzeci bliźniak. A kocyk cosik bardzo malutki 120x120.

W ofercie wysyłkowej też dostałam krem Richi Omega więc chyba wszyscy standardowo to samo dostają.

I muszę przyznać że krem CURE SOLUTIONS to chyba najlepszy krem jaki w życiu miałam, nawet lepszy od ADN w kasetce. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do wyprysków i choć mam prawie 30 to pryszczata jak 18 :Brzydal:
Stosowałam miliony kremów, maści , i różnych innych specyfików. Zawsze poprawa była na tydzień dwa i na nowo ten sam problem.
Kiedy dostałam krem CS 15ml. zastosowałam go raz na noc i uznałam że jest dla mnie za tłusty, i odłożyłam go na półkę. Kiedy przeczytałam na tym forum ,że sobie go bardzo chwalicie i że jest bardzo fajny zaczęłam go używać .Właśnie skończyłam to malutkie cudowne opakowanie . To co ten krem zdziałał na mojej stwarzy to normalnie cud, skóra stała się odżywiona ,przestały mi wyskakiwać pryszcze a ślady po starych są o wiele mniej widoczne .
Wiem jedno ,że już nigdy nie kupię żadnego kremu do cery mieszanej ani tłustej bo one tylko pogarszaja sprawę. A CURE SOLUTIONS po prostu kocham, ciekawa jestem innych produktów z tej serii ,teraz na pewno je wypróbuję

Edytowane przez coralio
Czas edycji: 2010-11-04 o 08:45
coralio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 11:16   #1575
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
Raz miałam podobna sytuację , zadzwoniłam i bez problemu dosłali brakującą rzecz
Jeśli mają telefon to dzwoń.

A i pytanie oferty tam macie podobne jak u Nas

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------



Nie , nie można--to dodatkowy prezent za wykorzystanie 4 znaczków
To mailing, dostaje się takie -co miesiąc po wyrobieniu karty stałego klienta w skalepie stacjonarnym Yves Rocher i tam można go wykorzystać przy zakupach.

Pozdrawiam

Ania
Cytat:
Napisane przez ada ada Pokaż wiadomość
mi kiedyś przysłali coś czego nie zamawiałam, napisałam e-maila i dosłali kosmetyk a w ramach przeprosin miałam zachować niechciany. Są bardzo elastyczni jeśli chodzi o reklamacje
Cytat:
Napisane przez coralio Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jest w Szwecji ale u nas każda paczka jest dokładnie ważona na poczcie i to po wadze rozpoznają czy faktycznie były jakieś braki.

W mailingu dostałam -30% na dowolny kosmetyk (poza ziel. pkt.)
oraz 2x więcej pieczątek za zakup z tą ulotką. Wiewiórki faktycznie te co w zeszłym roku w ofercie wysyłkowej ... nic będzie trzeci bliźniak. A kocyk cosik bardzo malutki 120x120.

W ofercie wysyłkowej też dostałam krem Richi Omega więc chyba wszyscy standardowo to samo dostają.

I muszę przyznać że krem CURE SOLUTIONS to chyba najlepszy krem jaki w życiu miałam, nawet lepszy od ADN w kasetce. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do wyprysków i choć mam prawie 30 to pryszczata jak 18 :Brzydal:
Stosowałam miliony kremów, maści , i różnych innych specyfików. Zawsze poprawa była na tydzień dwa i na nowo ten sam problem.
Kiedy dostałam krem CS 15ml. zastosowałam go raz na noc i uznałam że jest dla mnie za tłusty, i odłożyłam go na półkę. Kiedy przeczytałam na tym forum ,że sobie go bardzo chwalicie i że jest bardzo fajny zaczęłam go używać .Właśnie skończyłam to malutkie cudowne opakowanie . To co ten krem zdziałał na mojej stwarzy to normalnie cud, skóra stała się odżywiona ,przestały mi wyskakiwać pryszcze a ślady po starych są o wiele mniej widoczne .
Wiem jedno ,że już nigdy nie kupię żadnego kremu do cery mieszanej ani tłustej bo one tylko pogarszaja sprawę. A CURE SOLUTIONS po prostu kocham, ciekawa jestem innych produktów z tej serii ,teraz na pewno je wypróbuję
Dziekuje bardzo za odpowiedz! Dzis rano dostalam mejla z przeprosinami i informacja, ze brakujacy produkt przysla do mnie w ciagu 10 dni
A co do oferty to nie wiem, bo nie bylam konsultantka w Polsce, ale wydaje mi sie ze sa bardzo podobne Chociaz tutaj jako prezent zimowy byl slodki reniferek w sweterku i tandetny sweter z polaru
Poza tym kosmetyki chyba sa takie same
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 12:16   #1576
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez coralio Pokaż wiadomość
.

I muszę przyznać że krem CURE SOLUTIONS to chyba najlepszy krem jaki w życiu miałam, nawet lepszy od ADN w kasetce. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do wyprysków i choć mam prawie 30 to pryszczata jak 18 :Brzydal:
Stosowałam miliony kremów, maści , i różnych innych specyfików. Zawsze poprawa była na tydzień dwa i na nowo ten sam problem.
Kiedy dostałam krem CS 15ml. zastosowałam go raz na noc i uznałam że jest dla mnie za tłusty, i odłożyłam go na półkę. Kiedy przeczytałam na tym forum ,że sobie go bardzo chwalicie i że jest bardzo fajny zaczęłam go używać .Właśnie skończyłam to malutkie cudowne opakowanie . To co ten krem zdziałał na mojej stwarzy to normalnie cud, skóra stała się odżywiona ,przestały mi wyskakiwać pryszcze a ślady po starych są o wiele mniej widoczne .
Wiem jedno ,że już nigdy nie kupię żadnego kremu do cery mieszanej ani tłustej bo one tylko pogarszaja sprawę. A CURE SOLUTIONS po prostu kocham, ciekawa jestem innych produktów z tej serii ,teraz na pewno je wypróbuję
Kurcze Ja też mam 30 + i niespodzianki czasem, muszę koniecznie ten krem wypróbować
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 12:59   #1577
olga_t
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 18
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Zamawiam kosmetyki z YR juz od dluzszego czasu i dzisiaj dostalam paczke z kosmetykami na zime i... Mam pewien problem, gdyz zamowilam sobie paletke cieni ze swiatecznej oferty, ale nie ma jej w paczce! Co gorsze, na fakturze jest wyraznie napisane, ze ja zamawialam i oni mi ja normalnie policzyli. Napisalam do nich meila, ze takie zdarzenie mialo miejsce, ale co jelsi mi nie uwierza? Nawet nie mam jak tego udowodnic. Miala ktoras z was podobny problem?
Dodam jedynie, ze nie mieszkam w Polsce i wszystkie zamowienia robie tu w Szwecji, ale to chyba nie robi roznicy...
Pozdrawiam
nie wiedzialam ze mozna zrobic zamowienie za granica w polskim YR
chyba ze zamawialas w szwedzkim YR...

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za odpowiedz! Dzis rano dostalam mejla z przeprosinami i informacja, ze brakujacy produkt przysla do mnie w ciagu 10 dni
A co do oferty to nie wiem, bo nie bylam konsultantka w Polsce, ale wydaje mi sie ze sa bardzo podobne Chociaz tutaj jako prezent zimowy byl slodki reniferek w sweterku i tandetny sweter z polaru
Poza tym kosmetyki chyba sa takie same
pewnie ze kosmetyki sa te same, bo wszystko produkuja we Francji na tej samej linii produkcyjnej dla Szwecji, Francji, Niemeic i Polski
i do wszystkich innych krajow tez
to nie tak jak w Avonie, ze czesc w Rosji, czesc na Ukrainie a reszta na Wegrzech
albo L'Oréalu, ktorzy juz chyba nic nie robia we Francji
olga_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 13:31   #1578
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

ja dostałam -30%, jeśli skorzystam dostaję -40% na kolejny kosmetyk (poza kosmetykami z zielonym znaczkiem)
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 20:38   #1579
briggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 210
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

A czy któraś z Was wie, jaką miniaturkę dołączają do Vanille Noire w sklepach stacjonarnych? Ten sam zapach, jak w internecie, czy inne?
briggie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 07:42   #1580
l0nka
Raczkowanie
 
Avatar l0nka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: New York Maz
Wiadomości: 54
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
Kurcze Ja też mam 30 + i niespodzianki czasem, muszę koniecznie ten krem wypróbować
Dziewczyny czy mówicie o tym Cure Solutions w zielonym słoiczku???
Jest to krem nawilżający czy przeciwzmarszczkowy, czy jaki...?
Właśnie szukam jakiegoś cudu, który nie ściąga skóry, nie szczypie, nie podrażnia, nie złuszcza etc. bo póki co jazdy mnie się takie trafiają, że ło matko
Używam Pure Calmille mleczko+tonik i poprawa jest, zastanawiam sie nad kremem z tej serii...
Proszę o opinię kobietki stosujące obydwa kremy
l0nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 10:55   #1581
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Właśnie dostałam paczkę. Prezent - to co wszyscy, czyli Riche krem z omega 369, oprócz tego książkę o piramidach. Reniferki sa fajne Dzieciaki zadowolone.

Żel miodowy ma super zapach, po prostu ma się ochotę go zjeść Wygląd i zapach odzwierciedla miód w 100 procentach

Niestety jedna rzecz mi niezbyt odpowiada, zamówiłam błyszczyk powiększający, i ma inny kolor niż myślałam, i pieką mnie usta po tym błyszczyku i taką dziwna konsystencję... ...Myślałam, że będzie fajniejszy...

Pozostałe kosmetyki w porządku, jak zawsze

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2010-11-05 o 10:56
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 11:55   #1582
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez briggie Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was wie, jaką miniaturkę dołączają do Vanille Noire w sklepach stacjonarnych? Ten sam zapach, jak w internecie, czy inne?
mozna sobie wybrac dowolny zapach z serii secrets (nie musi byc vanille)
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 13:25   #1583
Vanessa io
Rozeznanie
 
Avatar Vanessa io
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 856
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez megi.3 Pokaż wiadomość

Niestety jedna rzecz mi niezbyt odpowiada, zamówiłam błyszczyk powiększający, i ma inny kolor niż myślałam, i pieką mnie usta po tym błyszczyku i taką dziwna konsystencję... ...Myślałam, że będzie fajniejszy...
A kupiłaś błyszczyk powiększający usta?Acha no czekaj teraz sama widzę , że powiększający. Błyszczyki powiększające właśnie mają to do siebie , że szczypią w usta. Szybko się przyzwyczaisz
Pamiętam jak kiedyś wieki temu kupowałam w sephorze właśnie powiększający i tamten to dopiero szczypał. Działanie też miał lepsze . Megi zresztą zobaczysz w lustrze czy Ci usta pompuje
Vanessa io jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 13:39   #1584
Niliessa
Raczkowanie
 
Avatar Niliessa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Wreszcie doszla do mnie paczka z YR. Po 2 tyg czekania!! w gratisach mialam zel pod prysznic wisniowy i jak niespodzianke mialam 3 szampony po 200ml: mietowy, przeciwlupiezowy (ktory oddam tacie :P ) i zwiekszajacy objetosc.No i gazetki, probki.
Niliessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 13:51   #1585
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez Vanessa io Pokaż wiadomość
A kupiłaś błyszczyk powiększający usta?Acha no czekaj teraz sama widzę , że powiększający. Błyszczyki powiększające właśnie mają to do siebie , że szczypią w usta. Szybko się przyzwyczaisz
Pamiętam jak kiedyś wieki temu kupowałam w sephorze właśnie powiększający i tamten to dopiero szczypał. Działanie też miał lepsze . Megi zresztą zobaczysz w lustrze czy Ci usta pompuje
Vanessa, masz rację, już jakoś zaakceptowałam to szczypanie Po jakiejś godzinie od aplikacji przechodzi i wygląda niezle, jakoś zużyję

A poza tym to coś ze mną nie teges, bo ledwo odebrałam paczkę, a już chodze po domu i kombinuje co by tu zamówić i za ile z oferty która dostałam )(jest tam maseczka cure solutions gratis). Chciałabym te miniaturki Vanilla Noire, floverparty i So eliksir, a sa właśnie w tej ofercie. .. Ale jak zrobię kolejne zamówienie, to czy to nie będzie przegięcie
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 16:55   #1586
sisi_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Nie tylko Ciebie kuszą. Sama mam ochotę znowu coś zamówić. Zwłaszcza, że zbliża się Mikołaj, a mąż w tym roku wyjątkowo grzeczny był i zasłużył na prezent. Zastanawiam się nad tą wodą Hoggar...
sisi_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 17:47   #1587
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez olga_t Pokaż wiadomość
nie wiedzialam ze mozna zrobic zamowienie za granica w polskim YR
chyba ze zamawialas w szwedzkim YR...

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------


pewnie ze kosmetyki sa te same, bo wszystko produkuja we Francji na tej samej linii produkcyjnej dla Szwecji, Francji, Niemeic i Polski
i do wszystkich innych krajow tez
to nie tak jak w Avonie, ze czesc w Rosji, czesc na Ukrainie a reszta na Wegrzech
albo L'Oréalu, ktorzy juz chyba nic nie robia we Francji

Tak tak, w szwedzkim W ogole to szukalam tutaj oriflame, ale nie jest to popularna marka, jak myslalam.. Bo to chyba szwedzka, tak?
Ja uwielbiam zel pod prysznic i krem do rak o zapachu pomaranczy z czekolada z YR, ktory niedawno dostalam szkoda, ze to limitowana seria
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 18:25   #1588
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez sisi_81 Pokaż wiadomość
Nie tylko Ciebie kuszą. Sama mam ochotę znowu coś zamówić. Zwłaszcza, że zbliża się Mikołaj, a mąż w tym roku wyjątkowo grzeczny był i zasłużył na prezent. Zastanawiam się nad tą wodą Hoggar...
Bierz, bierz
raz , że zapach naprawdę dobry, dwa --cena w tej ofercie ok, a trzy , że miłość , oddanie, dbanie i wdzięczność TŻ bezcenna
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 12:00   #1589
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

jakby ktoś chciał mi zrobić pórbeczkę Vanilia Noir to bym była uradowana, możemy się wymienic na targowisku

Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
Kurcze Ja też mam 30 + i niespodzianki czasem, muszę koniecznie ten krem wypróbować
ja także go już obczaiłam w cenniku, może też dla mnie by się nadał, tylko cena nie zachęcająca

dodałaś paletkę do oczu YR na dokładkowy wątek - czy to ta paletka z nowej oferty? co się nie chwalisz jak wypadła, ale chyba średnio skoro tam wylądowała

Cytat:
Napisane przez Niliessa Pokaż wiadomość
Wreszcie doszla do mnie paczka z YR. Po 2 tyg czekania!! w gratisach mialam zel pod prysznic wisniowy i jak niespodzianke mialam 3 szampony po 200ml: mietowy, przeciwlupiezowy (ktory oddam tacie :P ) i zwiekszajacy objetosc.No i gazetki, probki.
a z jakiej oferty korzystałaś skoro takie gratisy? chyba nie świąteczna?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 12:31   #1590
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI CZ.II

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość

dodałaś paletkę do oczu YR na dokładkowy wątek - czy to ta paletka z nowej oferty? co się nie chwalisz jak wypadła, ale chyba średnio skoro tam wylądowała
Mam ją jakiś czas, dostałam .
U nas jej nie widziłam a na francuskiej stronie jest
http://www.yves-rocher.fr/control/smoky-kit-night-day/
Nie testowałam, więc nie wiam jak wypada bo........ nie maluje się / nie umiem stworzyć porządnego smoke eyes......więc może znajdzie nowy , lepszy dom ........

Pozdrawiam

Ania
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.