Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2 - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-28, 13:55   #3991
Niliessa
Raczkowanie
 
Avatar Niliessa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Czy biorąc tabletki yaz można normalnie się opalać na slońcu lub korzystać z solarium ?
slyszalam ze niby biorac tabletki anty. wychodza plamy, no ale przecież tysiace kobiet bierze anty. tabletki i jakos tego nie widzę. Jak to jest z Wami ?
Niliessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 15:20   #3992
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez Niliessa Pokaż wiadomość
Czy biorąc tabletki yaz można normalnie się opalać na slońcu lub korzystać z solarium ?
slyszalam ze niby biorac tabletki anty. wychodza plamy, no ale przecież tysiace kobiet bierze anty. tabletki i jakos tego nie widzę. Jak to jest z Wami ?
to indywidualna sprawa. jeśli zaczniesz na lżejszym łóżku i nie na długo to spokojnie, możesz się opalać. byle nie przedobrzyć, bo wtedy organizm może się zbuntować.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 16:42   #3993
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez Niliessa Pokaż wiadomość
Czy biorąc tabletki yaz można normalnie się opalać na slońcu lub korzystać z solarium ?
slyszalam ze niby biorac tabletki anty. wychodza plamy, no ale przecież tysiace kobiet bierze anty. tabletki i jakos tego nie widzę. Jak to jest z Wami ?

Moja mama ma na twarzy od kilku lat przebarwienia po opalaniu na tabletkach. Nie rzuca się to w oczy, pod makijażem nie widać, ale jest taki lekki rumień. Ale to były jakieś pigułki starszej generacji, nie wiem jak jest na Yazie, bo się na nich nie opalałam. Na ulotce chyba (nie pamiętam) nie ma nic o tym, ale uważaj.
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 16:52   #3994
Niliessa
Raczkowanie
 
Avatar Niliessa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

hmm...
pytam o to opalanie, bo wiecie lato się zacznie czlowiek chce ladnie wyglądać, a blokerem nie będę się smarować jak jest słońce. lekka opalenizna nie zaszkodzi mieć.
Niliessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 17:09   #3995
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

wiele kobiet się opala i nie ma problemu byle nie przesadzić.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 09:43   #3996
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Tabletki biore juz bardzo dlugo i co roku sie opalam. Nigdy nie mialam zadnych "plackow". Oczywiscie, wszystko z glowa
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:52   #3997
redjelly
Raczkowanie
 
Avatar redjelly
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 45
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Hej, po prawie 2 latach powracam do tego watku
Ja sie opalam i na solarium ( bez przesady -najwyzej kilka razy w miesiacu) i na sloncu i nie mam zadnych przebarwien, a biore Yaz od ponad 2 lat.
Mam pytanie do Yazowiczek ktore biora te tabletki juz dluzszy czas, czy robilyscie sobie przerwe w braniu ich np na kilka miesiecy, zeby dac odpoczac organizmowi ??
redjelly jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 10:53   #3998
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez redjelly Pokaż wiadomość
Hej, po prawie 2 latach powracam do tego watku
Ja sie opalam i na solarium ( bez przesady -najwyzej kilka razy w miesiacu) i na sloncu i nie mam zadnych przebarwien, a biore Yaz od ponad 2 lat.
Mam pytanie do Yazowiczek ktore biora te tabletki juz dluzszy czas, czy robilyscie sobie przerwe w braniu ich np na kilka miesiecy, zeby dac odpoczac organizmowi ??
Nie i nie zamierzam
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:03   #3999
redjelly
Raczkowanie
 
Avatar redjelly
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 45
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Nie i nie zamierzam
Ja tez nie bo swietnie sie po nich czuje, ale poprodty bylam ciekawa, czy ktos robil przerwy "dla zdrowotnosci"
: DarkNoir widze ze piszemy z tego samego miasta , gdzie kupujesz YAz i po ile? Jesli to nie tajemnica oczywiscie
redjelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:07   #4000
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez redjelly Pokaż wiadomość
Ja tez nie bo swietnie sie po nich czuje, ale poprodty bylam ciekawa, czy ktos robil przerwy "dla zdrowotnosci"
: DarkNoir widze ze piszemy z tego samego miasta , gdzie kupujesz YAz i po ile? Jesli to nie tajemnica oczywiscie
Oj różnie, raz nawet kupiłam za 54 zł ostatnio znalazłam za 35 zł w aptece http://www.euroapteka.pl/ akurat mieli promocję na wszytkie antyki. Nie wiem czy ta promocja jeszcze jest, ale farmaceuta mówił, że będą mieli ją do odwołania.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:15   #4001
redjelly
Raczkowanie
 
Avatar redjelly
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 45
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Oj różnie, raz nawet kupiłam za 54 zł ostatnio znalazłam za 35 zł w aptece http://www.euroapteka.pl/ akurat mieli promocję na wszytkie antyki. Nie wiem czy ta promocja jeszcze jest, ale farmaceuta mówił, że będą mieli ją do odwołania.
Moj rekord padl w SuperPharm w Galaxy, wiec juz tam nie kupuje, teraz kupuje w Magnolii pod Medicusem ale tez z opakowania na opakowanie coraz drozej, ciekawe czy mozna przeniesc recepte z apteki do apteki, bo akurat do Euroapteki mam jeszcze blizej no i widze ze taniej. W Magnolii niedlugo bede placila 40 zl :/ porazka jakas....
redjelly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 11:17   #4002
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez redjelly Pokaż wiadomość
Moj rekord padl w SuperPharm w Galaxy, wiec juz tam nie kupuje, teraz kupuje w Magnolii pod Medicusem ale tez z opakowania na opakowanie coraz drozej, ciekawe czy mozna przeniesc recepte z apteki do apteki, bo akurat do Euroapteki mam jeszcze blizej no i widze ze taniej. W Magnolii niedlugo bede placila 40 zl :/ porazka jakas....
Ponoć na antyki cena wzrasta przed wakacjami domyślam się dlaczego
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 09:16   #4003
201610041047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 416
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez redjelly Pokaż wiadomość
Ja tez nie bo swietnie sie po nich czuje, ale poprodty bylam ciekawa, czy ktos robil przerwy "dla zdrowotnosci"
: DarkNoir widze ze piszemy z tego samego miasta , gdzie kupujesz YAz i po ile? Jesli to nie tajemnica oczywiscie
ja robiłam przerwę z powodów osobistych a poza tym kiepsko się czułam na początku brania yazu. ale ponieważ zostały mi recepty to wróciłam po kilku miesiącach do nich i czuję się teraz świetnie-biorę je już 10miesięcy po przerwie
201610041047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 18:35   #4004
anuluu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 464
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Mam nadzieję że te tabletki już nie będą drożeć. Jestem dopiero przy 3 opakowaniu, ale za pierwsze dałam 39zł, za drugie 40 zł, a za trzecie 41zł. A musiałam kupować w tej samej aptece bo miałam odpis. Chyba będę musiała poprowadzić poszukiwania jakiejś tańszej apteki.
anuluu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 19:18   #4005
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Dziewczyny napisze troche off ale wiem ze wiekszosc z Was tutaj sie zna na rzeczy, zalozylam oddzielny wątek ale nikt mi nie odpowiedzial. dlatego wybaczcie za pytanie nie do konca na temat a mianowicie:

przechodze z sylvie 20 na diane 35 bo poprzednie nie pomagaly mi na cere. nie wykupilam jeszcze diane 35 i mam problem bo nie wiem kiedy mam zaczac brac diane 35. jestem pod koniec brania sylvie 20 ktore maja 21tabletek. czy diane mam brac normalnie z 7 dniowa przerwa? czy ze wzgledu na to ze sa to tabletki z innym hormonem mam brac jak od poczatku czyli w pierwszy dzien okresu zeby byc 100% zabezpieczona. czy po skonczeniu sylvie 20 na drugi dzien mam od razu zaczac brac diane 35?

prosze o odpowiedz
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 20:06   #4006
yaoistka007
Raczkowanie
 
Avatar yaoistka007
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 44
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Witajcie Drogie Wizażanki
Otóż mam pewien problem, apropo tabletek Yaz.
Od razu powiem, że umówiłam się już z tym do swojej gin, z tym że jest teraz na urlopie, i mam wizytę dopiero w przyszłym tygodniu. Ale jestem trochę zaniepokojona, więc może Wy mi coś doradzicie.
Połączyłam ostatnim razem blistry(pierwszy raz). Tzn, pominełam te 4 białe tabletki placebo, ponieważ, co tu dużo gadać, nie chciałam mieć wtedy miesiączki, kiedy akurat wypadała. W ulotce informują, że przy łączeniu opakowań jest możliwe plamienie, bądź krwawienie śródcykliczne. Z tym łączeniem, dzwoniłam nawet do swojej lekarki, żeby się upewnić, i powiedziała że nie ma przeciwwskazań i może ewentualnie to plamienie wystąpić. No i rzeczywiście miałam leciutkie plamienia już od pierwszego dnia, kiedy zamiast pierwszej białej z blistra, wzięłam od razu różową z nowego. Nic więcej się nie działo. A to plamienie w sumie raz było troszkę większe, raz lekkie. Ale dwa dni temu dostałam tak obfitego krwawienia, że nie wiedziałam co się dzieje ze mną, bo nigdy w zasadzie nie miałam obfitych miesiączek, czy przed braniem tabsów, czy kiedy zaczęłam. Zaznaczę, że białe tabletki zaczynają mi się dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Tak więc krwawienia z odstawienia powinnam dostać właśnie pod koniec przyszłego tygodnia. I teraz nie wiem, czy to jest to krwawienie śródcykliczne-skutek uboczny łączenia? Spodziewałam się tego, owszem, bo przecież wyraźnie to napisali w ulotce,że oprócz plamienia może wystąpić, ale AŻ TAK? Przyznam się, że wystraszyłam się bo na początku właściwie nie wychodziłam z łazienki, tak się ze mnie lało aż momentami robiło mi się słabo. Czy miała któraś z was takie "doświadczenia"? Zaniepokoiło mnie to.
yaoistka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 12:05   #4007
ola2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Witam,
Mam pytanie. Chciałam pominąć okres i rozpocząć po różowych tabletkach od razu kolejne opakowanie. Jednak dostałam wcześniej miesiączki (plamienia) tj. przy 2 tabletce różowej od końca. Czy podczas trwającego okresu mogę zacząć brać kolejne opakowanie pomijając tabletki placebo czy lepiej trzymać się w takiej sytuacji kolejności brania yaz? Bardzo proszę o odpowiedz.
ola2111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 13:16   #4008
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez ola2111 Pokaż wiadomość
Witam,
Mam pytanie. Chciałam pominąć okres i rozpocząć po różowych tabletkach od razu kolejne opakowanie. Jednak dostałam wcześniej miesiączki (plamienia) tj. przy 2 tabletce różowej od końca. Czy podczas trwającego okresu mogę zacząć brać kolejne opakowanie pomijając tabletki placebo czy lepiej trzymać się w takiej sytuacji kolejności brania yaz? Bardzo proszę o odpowiedz.
niestety przy połączeniu opakować w takim przypadku (wcześniejsze krwawienie) jest ryzyko, że krwawienie zamiast zaniknąć nienormalnie się przedłuży. jest takie ryzyko.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 13:36   #4009
ola2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

czyli w tej sytuacji, zeby to krwawienie bylo jak najmniejsze lepszym wyjsciem jest kontunuacja i wziecie tabletek placebo?
ola2111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 13:48   #4010
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

najlepiej to opakowanie wziąć do końca, wg schematu.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 13:59   #4011
ola2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

no trudno. dziekuje za pomoc, pozdrawiam
ola2111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 19:22   #4012
enenenenenge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Szybkie pytanie i prosze o odpowiedz. Wiem, że pewnie gdzieś jest w wątku, ale nie mam siły przeczytac ponad 200 stron, przepraszam.
A więc około 6 miesiac zazywania albo 7 .
Pomylona tabletka. Zamiast ostatniej z przedostatniego paska wzięta pierwsza z ostatniego. W instrukcji pisze że nalezy trzymac sie kolejnosci bo są różne dawki, ale nie pisze co wtedy postępować, czy nastepnego dnia wziaść tabletkę której sie przez przypadek nie wzielo czy kontynuowac. Prosze o szybką pomoc.CZy mogąbyć tego konsekwencje ciązowe?
enenenenenge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 19:26   #4013
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez enenenenenge Pokaż wiadomość
Szybkie pytanie i prosze o odpowiedz. Wiem, że pewnie gdzieś jest w wątku, ale nie mam siły przeczytac ponad 200 stron, przepraszam.
A więc około 6 miesiac zazywania albo 7 .
Pomylona tabletka. Zamiast ostatniej z przedostatniego paska wzięta pierwsza z ostatniego. W instrukcji pisze że nalezy trzymac sie kolejnosci bo są różne dawki, ale nie pisze co wtedy postępować, czy nastepnego dnia wziaść tabletkę której sie przez przypadek nie wzielo czy kontynuowac. Prosze o szybką pomoc.CZy mogąbyć tego konsekwencje ciązowe?
Różnica w składzie jest tylko między różowymi a białymi tabletkami, bo białe to placebo. Nie ma znaczenia, którą różową wzięłaś.
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 19:31   #4014
enenenenenge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

na 100%? nie ja tylko moja partnerka
Troche sie przestraszylismy - w tych sytuacjach zawsze jest ta mała wątpliwość. Czyli nie ma sie o co martwić.
enenenenenge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:14   #4015
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

dziewczyny ja tez połączyłam ostatnio opakowania i jutro bedzie 4 tabletka placebo a okresu nie ma, czy on moze wystapic pożniej na różowych tabletkach? plamienie mialam znikome, prawie wogole .
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:25   #4016
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
dziewczyny ja tez połączyłam ostatnio opakowania i jutro bedzie 4 tabletka placebo a okresu nie ma, czy on moze wystapic pożniej na różowych tabletkach? plamienie mialam znikome, prawie wogole .
może wystąpić na różowych tabletkach, a może nawet później.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:28   #4017
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez enenenenenge Pokaż wiadomość
na 100%? nie ja tylko moja partnerka
Troche sie przestraszylismy - w tych sytuacjach zawsze jest ta mała wątpliwość. Czyli nie ma sie o co martwić.
tak

Cytat:
Co zawiera lek Yaz
· Substancjami czynnymi leku są: etynyloestradiol (w postaci etynyloestradiolu klatratu betadeksu) oraz
drospirenon. Każda jasnoróżowa tabletka powlekana zawiera 0,02 mg etynyloestradiolu (w postaci
etynyloestradiolu klatratu betadeksu) oraz 3 mg drospirenonu.
12
· Białe tabletki powlekane nie zawierają substancji czynnych
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 21:24   #4018
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

dziś zjadłam 3cią tabletkę i nie zapowiada się na @
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 21:56   #4019
nixia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 32
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

jestem w połowie 1 opakowania i strasznie bolą mnie piersi...mój narzeczony stwierdził nawet że się powiększyły. Odczuwam przez ten ból pewien dyskomfort, czy powinnam jeszcze poczekać do 2 opakowania? Naczytałam się też o ryzyku raka piersi spowodowanego zażywaniem tabletek i zastanawiam się nad wizytą u lekarza w celu zbadania piersi
nixia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 22:18   #4020
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez nixia Pokaż wiadomość
jestem w połowie 1 opakowania i strasznie bolą mnie piersi...mój narzeczony stwierdził nawet że się powiększyły. Odczuwam przez ten ból pewien dyskomfort, czy powinnam jeszcze poczekać do 2 opakowania? Naczytałam się też o ryzyku raka piersi spowodowanego zażywaniem tabletek i zastanawiam się nad wizytą u lekarza w celu zbadania piersi
spokojnie, to nie rak tylkko normalna rekacja na hormony (organizm zatrzymuje duże ilości wody stą nabrzmiałe i obolałe piersi). skutki uboczne zanikają dopiero po 3 opakowaniu. nie ma co wcześniej rezygnować z tabsó, bo to bez sensu.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.