pasemka venitą sama w domu-doradzcie.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-05, 19:29   #1
martta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2

pasemka venitą sama w domu-doradzcie..


chcę sama zrobić sobie pasemka VENITĄ do robienia balejażu mam brązowe włosy czu może mi ktoś doradzić jak się do tego zabrać i czy ta VENITA jest dobra?
martta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 22:28   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: pasemka venitą sama w domu-doradzcie..

Sama chcesz zrobic sobie pasemka?nie radze jesli juz to moze pomoc osoby ktora juz to robila, a Jaki odcin tej Venity? ja nie znam teej farby ale jeesli masz ciemne wlosy to jakie pasemka chcesz uzyskac?
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 16:57   #3
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: pasemka venitą sama w domu-doradzcie..

Wiesz co moja sąsiadka kiedyś dała mnie i mamie kilka róznych farb do włosów własnie z venity bo w tej firmie pracowała... to były jakieś rózne odcienie brązu, kasztan, chyba rudości tez z tego co pamiętam.. a sama mam włosy brązowe dosyć ciemny brąz. Któregoś razu stwierdziłyśmy że sobie przemalujemy włosy, tylko najpierw żeby zobaczyć jaki kolor wyjdzie na włosach wziełam z pod włosów jeden kosmyk i nałozyłam farbe, odczekałam ile trzeba i zpłukałam.. i co?? włosy mi sie wogóle nie zafarbowały, nie przyjeły wogóle farby nawet zadnej poświaty nie było tego koloru a to chyba był jakiś kasztan, mojej mamie tak samo sie nie zafarbowały... podobno to jakieś naturalne(ziołowe) farby, ze niby są jakieś delikatniejsze czy coś wiec no niewiem możesz spróbowac moze tobie sie powiedzie... a co do sposobu robienia pasem to juz ci nie pomoge bo sie nie znam
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 19:07   #4
narina
Przyczajenie
 
Avatar narina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13
Dot.: pasemka venitą sama w domu-doradzcie..

venita dosc mocno niszczy wlosy. Nie wiem jak w waszych miastach, ale u mnie w sklepie fryzjerskim moge kupic pojedyncze "porcje" rozjasniacza, i razem z woda ulteniona kosztuje mnie to ok.10zl, wiec jesli masz dostep do sklepu fryzjerskiego to zdecydowanie radze jednak ten sposob.
Co do tego, czy pasemka wyjda, to zalezy od stanu Twoich wlosow, tego czy mialas farbowane czy sa naturalne, i od tego jak silnego rozjasniacza uzyjesz.
narina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.