Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 15:59   #301
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dzis skonczyla sie moja probka nick nack i naszla mnie mysl ze w koncu przydaloby sie zlozyc zamowienie pelnowymiarowych produktow. Zrobilam sobie liste, poczytalam blog Cathy i wyszlo mi to:

Rzeczy ktore musze zamowic:
1. Sunlight color corrector
2. Nick nack blush
3. Golden fair intensive

Rzeczy ktorych pewna nie jestem i oczekuje opinii(pomozcie)
4. Korektor, ktory bedzie sie nadawal pod oczy i na twarz(skrzydelka nosa, niewielkie przebarwienia) , cos uniwersalnego waham sie pomiedzy:
- ausie perk me up concealer
- multi-tasking concealer
5. Delikatny rozowy roz:
- soft touch
- pink snowflakes blush
- pink ribbon
Wiem ze dwa ostatnie maja dorbinki, ale jaka jest miedzy nimi roznica, jak bardzo widoczne sa i ktory z tych 3 bedzie bardziej uniwersalny?
6. Golden fair w formule intensive jest ciut za ciemny i musze go rozjasnic troche jak sadzicie co sie lepiej sprawdzi:
- golden fair semi mate
- sand fair semi mate
Wiem ze jeden ma zolte tony, a drugi rozowe, ale dla mojej cery to wszystko jedno, bo jestem fenomenem, ktoremu na twarzy wszystkie kolory podkladow edm robia sie zolte i roznia sie tylko jasnoscia.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:13   #302
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Witam wszystkie nowe mineralki
Postaram sie cos pomoc, chociaz nie mam zbyt duzego rozeznania w kolorach nienajjasniejszych Zajrzyjcie prosze na blog naszej wizazanki Cathy, ktora wkleila mnostwo zdjec porownawczych podkladow EDM oraz na nasz album mineralny.

Callitus na pewno cos z kategorii Golden, ewentualnie Warm, moze Golden Light? Moze zamowisz zestaw probek Try Me Base - Light?

Marina06 Medium Beige Summer to moze byc dobry wybor ale nie skreslaj z gory oliwek i goldenow, wcale nie musza wygladac na twojej skorze niezdrowo, a maja naprawde ladna palete kolorow. Zreszta kolor podkladu to jedno, a jego wyglad na skorze, dopasowanie sie to juz zupelnie inna bajka. Moze tez zamowisz zestaw probek, np. Try Me Base - Medium? Mineraly maja to do siebie, ze czasem pasuje nam nawet kilka kolorow lub mieszanek Nie musisz rowneiz uzywac tylko ejdnej formuly, mzoesz zmeiszac intensive z matte, lub najpierw nalozyc intensive, a potem na nia, jako druga warstwe matte lub semi-matte. Mozna dowolnie mieszac zarowno formuly, kolory, jak i nawet firmy miedzy soba, to jest najwieksza zaleta mineralow, nie ma sztywnych zasad

Kajolka moze sprobujesz Buff Perfect? Masz ladna cere, wiec zdecydowanie formula original glo lub semi-matte

Veronique troche ciemniejszy od Linena w tej kategorii jest Perfect ale za to tez bardziej rozowawy jakby. Moze sprobujesz Olive Sweet Almond? Wiem, ze to brzmi jak herezja ale jest niewiele ciemniejszy i wcale nie zielony ani nie bardzo zolty


Cathy piekna kolekcja rozy ale zachwycil mnie cien Volcano Blossom

Prosze zadomowione mineraloholiczki o pomoc nowym mineralkom w doborze kolorow, podzielmy sie swoja wiedza
Nowe mineralki natomiast zachecam do odwiedzenia albumu minerlanego oraz aktywne udzielanie sie i dzielenie swoimi doswiadczeniami, to pomoze nam wspolnymi silami pomoc sobie nawzajem, a pozniej nastepnym osobom
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:29   #303
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

swoja droga to jestem początkujaca.. myslałam sobie .. co za podkład w proszku moze zakryc moj tradzic.. (wrecz mnie to smieszyło) a jak przyszedł.. szok.. co prawda musze zakupic korektor ale podkład pierwsza klasa! bardzo naturalnie wyglada.. i ładnie kryje! polecam dziewczyna które jeszcez nie maja swojego podkładu
a co do raw sugar.. bardzo kusi ale tez nie chciałabym swiecic sie .. bardzo
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:33   #304
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Chciałam zamówić któryś z try me free blush...niestety wybór mały
Mam jasną cerę(ale nie ekstremalnie)z EDM używam podkładu Light Neutral, włosy blond z karmelowymi refleksami, niebieskie oczy. Myślicie że zestaw Earth Blush (waffle cone, email me, snooze bar)będzie wart wypróbowania przeze mnie? Bo w brzoskwinkach niestety się niewidze

Oraz jeszcze jedno pytanie...po wyborze formy płatności PayPal, co trzeba robić dalej? Niestety instrukcja zamawiania uwzględnia tylko płatność przy użyciu karty kredytowej...to moje pierwsze smaodzielne zamówienie na EDM, więc nie chciałabym czegoś źle zrobić
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:40   #305
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Sugarfree87 tak jak napsials, zestaw Earth powinien ci sie spodobac, to takie neutrale pasujace do wszystkiego A przy wyborze platnosci PP, zostajesz automatycznie przekierowana na strone PayPal i tam juz tylko klikasz "zaplac".

Edyt - Soft Touch mzoe wpadac w brzoskwinie, a Pink Snowflakes jest zimniejszy od Pink Ribbon.
Do Golden Fair polecam Sandy Fair, sama je mieszalam kiedys, ladny mix
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:47   #306
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

edyt z korektorow wzielabym intensive light, bylby dla Ciebie idealny tyle ze skubance go wycofali w tamtym roku
multi-tasking concealer moze byc za ciemny, jesli pasuja Ci lekkie rozowe podtony do maskowania wez intensive fair, pod oczy swietnie sprawdza sie sunlight (ja nakladam kabukim, po prostu pacam, u mnie i mojej mamy dziala).
co do rozu, najbardziej uniwersalny to soft touch. Pink snowflakes jest zimny, a pink ribbon nie mialam wiec niestety nie porownam.
Do rozjasniania z tych dwoch sandy fair, bo golder fair nie bedzie sie roznil kolorem na skorze, ew. polecam domieszac podklad alabaster z aromaleigh

sugarfree87, mysle ze oba zestawy try me free sa warte wyprobowania, snooze bar jest sliczny, wpadajacy w cieply karmelek.
co do paypala to po prosu kliknij na niego w formach platnosci, zostaniesz przekierowana na strone gdzie wystarczy potwierdzic chec dokonania zaplaty, nic trudnego i nie da sie zrobic zle- jesli juz masz konto wystarczy sie zalogowac, jak nie mozesz podac numer karty i dane bez logowania lub zaczac od rejestracji.

TU
jest watek o paypalu, wszelkie pytania na ten temat zadawaj tam.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:32   #307
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
sussana pochwalisz sie czy spełnił Twoje oczekiwania Raw sugar? bo tez sie na niego czaje :P i chce chyba takiego samego efektu.. brazer zeby ładnie przyciemniał i delikatne złote drobinki bez nachalnosci :P
Jasne, napisze jak tylko przyjdzie (i zdjęcie też zrobię)

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Puki co pędzle od Pixie można kupić tylko na allegro u jednego oryginalnego sprzedającego,kolorówka powinna pojawić się z tego co mi wiadomo pod koniec roku .
A no własnie a potem założymy osoby wątek

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
No i ja padlam ofiara raw sugar jak zobaczylam swatche to przepadlam....

A tak swoja droga... chce kupic mamie roz... zeby nie byl rozowy i dawal delikatny efekt....caly czas myslalam, o EMAIL ME ale dzisiaj wrzucilam go na policzki i dal zbyt intensywny efekt... a mama raczej z tych co wola delikatnie podkreslone policzki.... Macie jakies pomysly, bo mnie nic do glowy nie przchodzi No i o ile to mozliwe.. wolalbym aby byl matowy...
Malinn moze Pink Ribbon albo Snuggle Oba sa piękne i oba dają bardzo delikatny kolorek
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 17:35   #308
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Susano Pink ribon za rozowy a snuggle zbyt intensywny wychodzi myslalam nad swimming pool i daydream... ale nie wiem jak w rzeczywistosci wychodza moze ma ktos oba i moze zrobic porownanie?
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:36   #309
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny błagam o pomoc. Dobrałam już swój kolor, po wielu trudach - fairly light prawie w ogóle nie odróżnia się od mojej twarzy. Niestety pojawiły się problemy z nakładaniem (o dziwo nie jest to tak proste - widoczne pory i podkreślone skórki) - próbowałam już różnych sposobów (mam pędzel Flat Top Brush - teraz chcę zamówić LHK) :
1) na sucho - rozcierając i wklepując lekko moje pory nawet przy formule matte (o o glo nie wspominam nawet) moje pory, których normalnie nie widać są olbrzymie - z daleka widać jakbym miała kropy na twarzy - jakieś rady - rozcierać czy wklepywać, jeśli wklepywać to mocno czy lekko
2) na mokro - zostają mi zmazy
3) z kremem - tutaj całkiem całkiem, zmazów prawie nie ma, jednak rozmazuje cały korektor, który jest pod spodem, jak go nałożę na wierzch ponownie to odróżnia się on od twarzy

Błagam o wskazówki, bo na dzień dzisiejszy lepiej wyglądam w maybelline dream matte mousse i przynajmniej nie mam z nim problemu Czy to naprawdę jest takie trudne?? Dodam, że używam primera, który mi pasuje - puder jedwabny z ZSK
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:37   #310
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Sugarfree87 zdecydowanie wzięła bym na Twoim miejscu try me free z Earth Blushes bo to są takie neutralne bardzo fajne kolorki
Susanno zdecydowanie Pixi Cosmetics potrzebują swojego wątku,ale tak jak mówisz jak wejdą z ofertą .Ja ze swojej strony polecam bo miałam przyjemność testować,podkłady i primery
__________________
Alicja w krainie czarów.


Edytowane przez SugaMama1988
Czas edycji: 2009-11-12 o 17:39
SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:42   #311
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Edyt - Soft Touch mzoe wpadac w brzoskwinie, a Pink Snowflakes jest zimniejszy od Pink Ribbon.
Do Golden Fair polecam Sandy Fair, sama je mieszalam kiedys, ladny mix
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
edyt z korektorow wzielabym intensive light, bylby dla Ciebie idealny tyle ze skubance go wycofali w tamtym roku
multi-tasking concealer moze byc za ciemny, jesli pasuja Ci lekkie rozowe podtony do maskowania wez intensive fair, pod oczy swietnie sprawdza sie sunlight (ja nakladam kabukim, po prostu pacam, u mnie i mojej mamy dziala).
co do rozu, najbardziej uniwersalny to soft touch. Pink snowflakes jest zimny, a pink ribbon nie mialam wiec niestety nie porownam.
Do rozjasniania z tych dwoch sandy fair, bo golder fair nie bedzie sie roznil kolorem na skorze, ew. polecam domieszac podklad alabaster z aromaleigh
Dziekuje za odpowiedz
Co do jednego jestem juz pewna: sandy fair bedzie moj.
Teraz waham sie pomiedzy Soft Touch, a Pink Snowflakes. Boje sie ze jesli soft touch ociepli mi sie na skorze to bedzie zbyt podobny do nick nack. A z ocieplaniem juz mialam problemy - new car smell wyglada na mnie jak wsciekla pomaranczowa cegla z mnostwem drobinek, niezaleznie od nalozonej ilosci. Chyba sklaniam sie ku pink snowflakes(chociaz boje sie troche tych drobinek) przynajmniej bedzie widac roznice.
Co do korektorow to sunlight jest na liscie must have, a intensive fair mialam i byl za rozowy, nie stapial sie z podkladem, multi-tasking mam probke i rzeczywiscie kolor nadaje sie pod oczy i skrzydelka nosa, gdzie indziej na twarzy widac ze jest ciemniejszy, hmm.
Przemysle jeszcze i moze ktos mnie przygarnie do zamowienia grupowego, bo sama zamawialam tylko probki i jakos mam obawy przy wiekszym zamowieniu.

P.S. Ile teraz ida zamowienia, bo za 1-1,5 miesiaca bede musiala sie przeprowadzic i nie wiem czy nie poczekac z zamowieniem do nowego roku?

Edytowane przez edyt
Czas edycji: 2009-11-12 o 17:43
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 17:42   #312
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Astro, a moze nakladasz za duzo? sprobuj mniej nakladac, a kilka warstw. najpierw stempluj a pozniej lekko rozcieraj.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:44   #313
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Astro sprobuj nalozyc mineraly na inny krem, badz primer nakladac na podklad, a nie pod, a zamiast korektora, moze wystarczy punktowo nalozony podklad na wierzch, wtedy kolor nie powinien sie odcinac.

Ktos ma jeszcze jakies pomysly?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:52   #314
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziękuje za te rady - pod podkład próbowałam nakładać lekki krem i to samo było. Spróbuję nałożyć mniej chociaż wydaje mi się, że nakładam i tak bardzo mało a może to mi się tylko tak wydaje Spróbuję najpierw stemplować a później rozcierać. Obejrzałam też dużo filmów na youtube jak nakładać, wydaje się, że wszystko robię ok, chociaż tam nie ma zbliżeń ile nakładać podkładu. Moje pory są wielkości główki od szpilki
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:56   #315
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

i odczekaj az krem sie porzadnie wchlonie.
kiedys tu krazylo zdjecie ile podkladu na warstwe, ale to bardzo subiektywne jest, bo jedna potrzebuje wiecej proszku, druga mniej. lepiej nasypac malutko i umalowac tym tyle twarzy, ile sie da i dosypac kolejny raz. zreszta- nabierzesz wprawy. na poczatku tez mialam problemy i nie widzialam jakiegos cudownego efektu. ale jak sie nauczylam to bylo o niebo lepiej, choc mi EDM nie podpasowalo za bardzo.

a moze jeszcze po nalozeniu a sucho postempluj twarz wilgotnym wacikiem zeby sie lepiej wszystko wtopilo. tylko delikatnie, zeby nie zetrzec.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:06   #316
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

albo spróbuj na koniec spryskać twarz wodą termalną
ja tak czasami robię jak nałożę za dużo podkładu albo jakieś suche skórki się trafią....
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:09   #317
kajolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 85
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Kajolka moze sprobujesz Buff Perfect? Masz ladna cere, wiec zdecydowanie formula original glo lub semi-matte
dziękuję za rade
na razie zamówiłam same najjaśniejsze próbki-ale teraz dopadły mnie wątpliwości,czy jednak nie przesadziłam(golden fair,fair,sandy fair,fair neutral).no cóż,jak dojdą na pewno podzielę się wrażeniami
a jeszcze zastanawiam się co do pędzla.lepiej zamówić flat top czy long kabuki?
kajolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:16   #318
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez kajolka Pokaż wiadomość
a jeszcze zastanawiam się co do pędzla.lepiej zamówić flat top czy long kabuki?
do nakładania podkładu flat top
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:18   #319
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez kajolka Pokaż wiadomość
dziękuję za rade
na razie zamówiłam same najjaśniejsze próbki-ale teraz dopadły mnie wątpliwości,czy jednak nie przesadziłam(golden fair,fair,sandy fair,fair neutral).no cóż,jak dojdą na pewno podzielę się wrażeniami
a jeszcze zastanawiam się co do pędzla.lepiej zamówić flat top czy long kabuki?
kabuki bardziej uniwersalny ale warto miec oba

zawsze mozna zamowic nastepny zestaw probek a jak fajnie sie miesza
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 18:18   #320
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

nie koniecznie. LHK spisuje sie w tej roli rownie dobrze.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:25   #321
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

mi kabuki przydaje się tylko do pudru bambusowego.... ale za to bez flat topa nie mogę żyć
pewno też dlatego, że używam formuły intensiv i mam dużo do ukrycia kabuki raczej tak dokładnie nie dałabym rady nanieść podkładu
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:29   #322
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Chciałam zamówić któryś z try me free blush...niestety wybór mały
Mam jasną cerę(ale nie ekstremalnie)z EDM używam podkładu Light Neutral, włosy blond z karmelowymi refleksami, niebieskie oczy. Myślicie że zestaw Earth Blush (waffle cone, email me, snooze bar)będzie wart wypróbowania przeze mnie? Bo w brzoskwinkach niestety się niewidze

Oraz jeszcze jedno pytanie...po wyborze formy płatności PayPal, co trzeba robić dalej? Niestety instrukcja zamawiania uwzględnia tylko płatność przy użyciu karty kredytowej...to moje pierwsze smaodzielne zamówienie na EDM, więc nie chciałabym czegoś źle zrobić
mi sie wydaje, że ten zestaw jest bardzo bezpieczny, naturalny i raczej dla jasnych dziewczyn. Sama chciałam go wsiąść, ale stwierdzam, że u mnie zginie, tym bardziej że EDM nie szleje jakoś z napigmentowaniem cieni...na blogu Cathy są opisane
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
nie koniecznie. LHK spisuje sie w tej roli rownie dobrze.
a ja właśnie dziś rozpoczęłam tę dysputę sama ze sobą, czy aby do lekkich formuł nie lepszy jest LHK.
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2009-11-12 o 18:32
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:30   #323
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
albo spróbuj na koniec spryskać twarz wodą termalną
ja tak czasami robię jak nałożę za dużo podkładu albo jakieś suche skórki się trafią....
Próbowałam Czego ja już nie próbowałam Jest odrobinę lepiej tylko zawsze boję się, że mi cienie spłyną Jakie podkłady polecacie oprócz EDM - może mi faktycznie nie leżą
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:37   #324
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Spróbuję nałożyć mniej chociaż wydaje mi się, że nakładam i tak bardzo mało a może to mi się tylko tak wydaje Spróbuję najpierw stemplować a później rozcierać. Obejrzałam też dużo filmów na youtube jak nakładać, wydaje się, że wszystko robię ok, chociaż tam nie ma zbliżeń ile nakładać podkładu.
Zdjęcie cathy w tym poście pokazuje przykładową ilość podkładu: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1241175312

Ale jak wspomniała 86Paula, to tylko przykład. Najważniejsze to nie nakładac za dużo podkładu na raz. Lepiej nałożyć kilka cienkich warstw ( i dobrze jest odczekać parę minut przed nałożeniem kolejnej) niż tę samą ilość podkładu na raz.
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:39   #325
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Próbowałam Czego ja już nie próbowałam Jest odrobinę lepiej tylko zawsze boję się, że mi cienie spłyną Jakie podkłady polecacie oprócz EDM - może mi faktycznie nie leżą
dlatego ja zawsze oczy maluję na końcu żeby po nałożeniu podkładu móc się popsikać
a długo już testujesz EDM?
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:41   #326
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Próbowałam Czego ja już nie próbowałam Jest odrobinę lepiej tylko zawsze boję się, że mi cienie spłyną Jakie podkłady polecacie oprócz EDM - może mi faktycznie nie leżą
ja mam bazę EGM ale z EDM stosuję pod cienie korektor multi-intensive jako bazę i świetnie się spisuje.
co do podkładów ja się po wszystkich świecę na czole jak latarnia i ostatnio tak sobie przejechałam krzemionką leciutko, ...trzymało mat przez 4h (a zrobiłam na już świecące się czoło)
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:42   #327
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

U mnie LHK sprawdza sie lepiej do ciezszych formul
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 18:43   #328
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez kajolka Pokaż wiadomość
a jeszcze zastanawiam się co do pędzla.lepiej zamówić flat top czy long kabuki?
Flat top daje większe krycie. I jest lepszy do stemplowania (np. przy nakładaniu podkładu na filtr). Kabuki za to jest wygodny przy nakładaniu primera czy pudru. Ale najlepiej kupić oba i przetestowac na własnej skórze :)
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 19:00   #329
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Aljaka ja od jakiegos czasu FT nie ruszam tylko LHK- idzie primer, mint (i nic mi nie przebija), podklad, wykonczeniowka (jesli juz klade bo raczej nie czesto) roz rozetre jesli przesadzi mi sie na szybko z nalozeniem.
moje dwa sztandarowe pedzle EDM to LHK i Angled (jak sie spiesze to bronzer i roz nim klade) a z Shade and Shadow CS to moje ulubione trio, ktorym moge zrobic caly makijaz

Astro z pryskaniem to jest tak, ze psikasz z daleka raczej taka mgielka a nie strumieniem wprost z atomizera. to ma lekko osiasc na skorze i sie wtopic. nigdy mi przy okazji tego triku nic nie splynelo.
choc ostatecznie pozostalam przy nakladaniu mineralow na sucho i mi tak dobrze.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-11-12 o 19:01
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 19:00   #330
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Veronique troche ciemniejszy od Linena w tej kategorii jest Perfect ale za to tez bardziej rozowawy jakby. Moze sprobujesz Olive Sweet Almond? Wiem, ze to brzmi jak herezja ale jest niewiele ciemniejszy i wcale nie zielony ani nie bardzo zolty
dziękuję za odpowiedź
własnie zastanawiałam się i trochę mnie przekonałaś, widziałam kilka razy u innych wizażanek na zdjęciach makijaży i wyglądał super... spróbuje jeszcze raz zweryfikować zdjęcia
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.