Dziewczyny we Wloszech, Campania, Neapol - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-20, 22:28   #1
DoveSei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 5

Dziewczyny we Wloszech, Campania, Neapol


Zmieniam watek, poniewaz nie jestem typem osoby narzekajacej na zycie - wrecz przeciwnie. Jestem pelna pasji do zycia i nigdy nie rezygnuje z realizacji danego celu. Bardzo chetnie wyslucham opini kazdej dziewczyny zamieszkujacej ten teren czy tez odwiedzajaca te strefe Wloch. Wasze wrazenia, co Wam sie podobalo a co nie. W szczegolnosci dziewczyny mieszkajace tu, poniewaz maja lepszy obraz. I czy barkuje Wam Polski?

Edytowane przez DoveSei
Czas edycji: 2014-09-22 o 12:59
DoveSei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 22:50   #2
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Dziewczyny we Wloszech, Campania, Neapol

Jeśli przeprowadziłaś się do Neapolu to serdecznie Ci współczuję. Ja bym nie umiała tam żyć.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 23:18   #3
DoveSei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 5
Dot.: Dziewczyny we Wloszech, Campania, Neapol

Nie mieszkam w Neapolu, ale chcialabym w przyszlosci mozesz mi powiedziec dlaczego to niedobry pomysl?
DoveSei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 23:24   #4
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Dziewczyny we Wloszech, Campania, Neapol

Byłam tam co prawda jedynie w celach turystycznych, może mieszkając tam zmieniłabym zdanie... Zrobił na mnie bardzo przygnębiające wrażenie-wszędzie śmieci, brud, samochody pędzą i nie patrzą na nic, ludzie jacyś tacy gburowaci. Z radością opuściłam tamto miejsce, chyba nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Jedynym pozytywnym aspektem była przepyszna i tania pizza-naprawdę najlepsza, jaką w życiu jadłam.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 23:33   #5
DoveSei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 5
Dot.: Dziewczyny we Wloszech, Campania, Neapol

Zgadzam sie z Toba, poniewaz sa strefy ktore nie zachwycaja... Rowniez sa miejsca w ktorych ja jestem zakochana, szczegolnie niektore strefy portowe. Marzy mi sie mieszkac z narzeczonym w mieszkaniu na wysokim pietrze z widokiem na morze. A ja uwielbiam ten zgielk bo sama mieszkam w miejscu odizolowanym, mimo ze bajecznym. Ale jak kazdy czlowiek mam swoje upodobania. A co do jazdy autem, musialam sie przyzwyczaic do tego ze dla nich tu na poludniu przepisy to nie istnieja. Oni maja swoje reguly ktore ja juz przyswoilam :P
DoveSei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 23:37   #6
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Dziewczyny we Wloszech, Campania, Neapol

Cytat:
Napisane przez DoveSei Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Toba, poniewaz sa strefy ktore nie zachwycaja... Rowniez sa miejsca w ktorych ja jestem zakochana, szczegolnie niektore strefy portowe. Marzy mi sie mieszkac z narzeczonym w mieszkaniu na wysokim pietrze z widokiem na morze. A ja uwielbiam ten zgielk bo sama mieszkam w miejscu odizolowanym, mimo ze bajecznym. Ale jak kazdy czlowiek mam swoje upodobania. A co do jazdy autem, musialam sie przyzwyczaic do tego ze dla nich tu na poludniu przepisy to nie istnieja. Oni maja swoje reguly ktore ja juz przyswoilam :P
To fakt, w okolicy portu było całkiem ładnie. Przyswoiłaś sobie jazdę po neapolitańsku? Wow, serio.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 23:43   #7
DoveSei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 5
Dot.: Dziewczyny we Wloszech, Campania, Neapol

zasady sa 2: nie ma zasad a druga to oczy dookola glowy - kazdy Ci wjedzie z kazdej strony, nie ma pierwszenstwa, pusc prawie kazdego bo jak nie to i tak Ci wyjedzie, na jednym pasie zmiesci sie kilka rzedow aut ile sie da. Jezdze autem codziennie wiec chcac nie chcac musialam sie nauczyc. Ja jestem w malym miasteczku i kazdy mi mowi (szczegolnie ludzie z neapolu) ze oni tu maja swoja mentalnosc i nie sa tacy otwarci na ludzi. Choc to i tak zalezy od osoby wg mnie.
DoveSei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-21, 10:45   #8
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Dziewczyny we Wloszech, Campania, Neapol

Zajrzyj na wątek Wizażanek z Włoch, niektóre miały bliższy kontakt z Neapolem, a jedna z nich mieszkała w Salerno.

Osobiście niewiele mogę powiedzieć o Neapolu, byłam tam tylko raz, dość krótko. Wrażenie zrobił na mnie raczej negatywne, podobnie Caserta. Nie mam tutaj na myśli zabytków, bo te są przepiękne A jednak życie toczy się poza nimi. I też muszę przyznać, że pizza najlepsza na świecie.
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'






Edytowane przez alcon
Czas edycji: 2014-09-21 o 11:00
alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 16:30   #9
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Dziewczyny we Wloszech, Campania, Neapol

Cytat:
Napisane przez DoveSei Pokaż wiadomość
zasady sa 2: nie ma zasad a druga to oczy dookola glowy - kazdy Ci wjedzie z kazdej strony, nie ma pierwszenstwa, pusc prawie kazdego bo jak nie to i tak Ci wyjedzie, na jednym pasie zmiesci sie kilka rzedow aut ile sie da. Jezdze autem codziennie wiec chcac nie chcac musialam sie nauczyc. Ja jestem w malym miasteczku i kazdy mi mowi (szczegolnie ludzie z neapolu) ze oni tu maja swoja mentalnosc i nie sa tacy otwarci na ludzi. Choc to i tak zalezy od osoby wg mnie.
jejku to w Neapolu da radę jeździć jeszcze gorzej niż normalnie we Włoszech? Trudno mi sobie to wyobrazić...
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 13:36   #10
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Dziewczyny we Wloszech, Campania, Neapol

Witajcie!
Wybieram się do Neapolu 24-28 lutego, doradźcie proszę jakiej pogody mogę się spodziewać.
Przeglądam prognozy internetowego z roku 2014 i temperatura oscyluje w granicach 15*C.
Zupełnie nie wiem jakie ciuchy powinnam zapakować
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-02 14:36:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.