A co ty robisz dla TŻ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-21, 21:25   #61
Bl0ndy
Raczkowanie
 
Avatar Bl0ndy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 327
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Ja tam mojemu też lubię dogadzać i patrzeć jak mu się buzia cieszy Jak wracam do niego ze szkoły to coś pić kupie bo wiem że zapomina, albo piwko jak ma ochotę.. Pozwalam mu łazić z kumplami po barach chociaż i tak woli mnie ze sobą zabrać, czy na imprezę pojechać mimo że później spać nie mogę dopóki nie wróci.. Znoszę jak gra po 7 godzin w pokera z chłopakami a czasem i ja się wciągam Biorę na siebie wywody jego mamy jak wiem że nie ma humoru jej słuchać.. Komputera pożyczę jak chce (bo mój lepiej chodzi), czy trzeba coś ściągnąć, z angielskim pomogę.. Ale i przyjaciółką nie zapominam być.. Jak wiem że ma zły dzień i że źle mu samemu ze sobą to pytam czy przyjechać i bez gadania wsiadam w autobus do niego..
Wiadomo że i ja coś upichcę jak jest okazja, nie zapominam o prezentach na każda okazję, pamiętam o jego "męskich potrzebach"...
Może to i takie głupotki ale dzięki nim widzę że jest szczęśliwy a to mi wszystko wynagrodzi
__________________
Baby You're My dream come true.. Tell the world that I'll be lost without You..




Skarbie ja dla Ciebie wszystko zrobię i jeszcze więcej..
Bl0ndy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 22:36   #62
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Gotuje dla niego jakieś fajne rzeczy- to znaczy ucze się, ale sprawia i mi to duzą przyjemność.
Opiekuję się nim jak jest chory.
Przychodzę czasem z jakąś niespodzianką- np z galaretkami w czekoladzie, któe uwielbia albo z jakimiś chipsami, orzeszkami.
Rozśmieszam go- swoim głupkowatym zachowaniem oczywiście
Tż twierdzi, że bardzo go podbudowuje i dodaje wiary w jeogo mozliwosci, zaczął wierzyć w siebie.
Komplementuję go, chwalę gdy coś osiągnie bo wiem jak ja lubie gdy on tak samo mnie chwlai gdy cos mi sie uda.
Wyganiam go wręcz na jakieś spotkania z kumplami co by się nie zasiedział

Staram sie po prostu robic to co chcialabym zeby on robił wobec mnie
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 01:31   #63
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Mój TŻ mówi, że go uspokajam i że tylko ze mną może szczerze porozmawiać o swoich problemach, że jestem jego najlepszą przyjaciółką
A z rzeczy, które dla niego robię, to gotuję mu coś dobrego albo jak jest głodny, to oddaję mu obiad, który przyszykowałam sobie na następny dzień Niemal codziennie słucham, co się wydarzyło na jego wędkarskim forum, i jakich przynęt mu jeszcze brakuje. Słucham o wędkach i takich tam (jestem jak na dziewczynę nieźle przeszkolona w wędkarstwie ) a nawet czasem chodzę z nim na ryby - rzadko, ale po ostatnim sezonie przykro mu było, że nie chciałam chodzić i ostatnio zaproponowałam wspólny wypad
Kiedyś robiłam specjalnie śliczne karteczki, muszę do tego wrócić. Chodzę z nim po sklepach, kiedy musi coś kupić. Tylko ja umiem go rozbawić i rozczulić. Jestem jego chodzącym notatnikiem, bo przypominam mu o rzeczach do załatwienia, o których zapomina. Pożyczam mu notatki. Pomagam szukać materiałów na zajęcia. Mówię mu, że ślicznie pachnie Załatwiam fajne filmy, które oglądamy pijąc piwo.
Kurczę, no prawie całym jego życiem jestem
Specjalnie dla niego staram się nie być bluszczem i dawać mu chwilę oddechu ode mnie, bo tego potrzebuje, a mi niełatwo się z tym pogodzić, i w ogóle staram się zmieniać moje niedobre cechy, które są toksyczne dla naszego związku.
Jeszcze zapomniałam dodać, że czasem nawet kupuję mu jakąś fajną przynętę
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 03:36   #64
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Ja pozwalam tz, aby mnie adorowal (jak to przystalo na 'dziewczynke tatusia')



Gotuje raz na tydzien ( i to nawet wtedy robie tylko rzeczy proste), sprzatanie dzielimy rowno, nie uspokajam go (bo to raczej jego rola w naszym zwiasku ) . Nie toleruje sportu na tv (bo on nie lubi), nie kupuje/robie karteczek, dlatgo ze juz 10 lat minelo i dlatego ze nie jestem kreatywna. Nawet nie mam szansy byc opiekuncza, bo on ma konski system imunologiczny. Wlasciwie to nie wiem co on we mnie widzi, bo ogolnie malo uczuciowa i wymagajaca jestem
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 07:18   #65
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Staram sie traktować mojego Tż jak najlepszego przyjaciela ( no w końcu nim jest) i tak z większych rzeczy którymi mogę sie poszczycić
- z dużego miasta przeprowadziłam sie na jego pipidówę mieszkamy z jego rodzicami w tym z jego mamą która jest bardzo bardzo wścibska, nie raz doprowadza mnie do białej goraczki ale starm się nie narzekać Tz
- pracuje w wiejskiej szkole (mam nadzieje, że jeszcze nie potrwa to długo) choc chcę sie rozwijac i ambicje mam duzo dużo większe
Z codziennych przyejmnośći
- załatwiam filmiki takie jak on lubi ogladać - ja na szczęście też czyli sensacja, kryminał, itp.
- byłam antytalnet kucharski a teraz dla niego zaszła totalna zmiana...gotuje pyszności różne zupki, zawsze ciasto lub inny deser- i uwielbiam patrzeć jak on pałaszuje
- słucham jak plotkuje o swoich kumplach ( tak tak faceci są jeszcze gorsi od nas ) i udaje, że mnie to interesuje
- może wychodzic na piwko kiedy chce (przed egzaminami gdy sie uczę siłą go wyrzucam na piwko z kumplami a później co godzinke dostaje sms czy ma wrócić heh)
- dostaje prezenty, zawsze jak jade do siebie cos mu kupię a to kremik, a to balsamik..ostatnio adidasy nike z których cieszy sie jak dziecko
- raz an ruski rok zdarza mi się, że posprzatm mu w aucie
-a w szafce to ciuszki układam regularnie...on mysli że to chyba naturalne, że zawsze ciuszki ułożone sa w kosteczkę
-ogoliłam go na łyso bo bardzo chciał- lato idzie jemu gorąco itp...wszak nie lubie łysych i przy strzyżeniu łezke uroniłam ale dzielnie to zniosłam i później smialismy sie z tego razem
- smaruje mu brzuszek balsamem wyszczuplającym heh (codziennie wieczorem)
- gdy jest w pracy piszę lub dzwonię, zeby powiedzieć jak bardzo go kocham i jaka szczęściarą jestem (on z niecierpliwościa na to czeka i odwdzięcza się tym samym)
-wieczorem szykuje mu śniadanko do pracy na drugi dzień

Wiele wiele innych drobnych przyjemności które sprawiają przyjemnośc i jemu i mnie
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 07:37   #66
carmen88
Raczkowanie
 
Avatar carmen88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 73
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Staram się wspierać mojego TŻ w tych gorszych chwilach, podbudowywać, rozmawiać z nim o problemach, kiedy potrzebuje się wygadać.
Pokazuję mu, że go kocham, doceniam i że jest fantastycznym facetem
Uczę się kompromisów, z pewnych rozrywek rezygnuję, bo on za nimi nie przepada, a w inne wciągam jego
Staram się poprawiać mu nastrój, stąd często rozbawiam, rozczulam...
Słucham o sprawach, które są dla mnie mało istotne, jak broń palna, strategie wojenne itd.
Sporo innych rzeczy, drobnych albo takich, o których nie piszę na forum
carmen88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 07:44   #67
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Trochę mnie dziwi, że o kwestii wychodzenia Waszych TŻ-tów mówicie: "pozwalam", "wolno mu" etc. To raczej powinno być naturalne, a nie traktowane, jako dowód naszej wspaniałomyślności...
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 10:45   #68
bonobo
Przyczajenie
 
Avatar bonobo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Piszecie jakie to jesteście cudowne dla swoich facetów, a tak naprawde z tego co tu wyczytałam większość z was traktuje ich strasznie przedmiotowo. Czy naprawde uważacie, że pełnią szczęścia mężczyzny jest żarcie i seks?! Nie potraficie odnaleźć w nich 'głębszych', poważniejszych potrzeb? Zrobiłyście z nich zwierzęta, które zaspokajają tylko swoje popędy (jakby to powiedział Freud). Pamiętajcie o tym, że "dziki i kosmiczny" (sic!) seks, jest jedynie DODATKIEM do udanego związku. Spróbujcie doceniać i dowartościowywać swoich mężczyzn nie tylko poprzez-przepraszam za wyrażenie- rozkładanie nóg.
bonobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 10:54   #69
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

chyba brakło Ci trochę dystansu
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 10:55   #70
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Trochę mnie dziwi, że o kwestii wychodzenia Waszych TŻ-tów mówicie: "pozwalam", "wolno mu" etc. To raczej powinno być naturalne, a nie traktowane, jako dowód naszej wspaniałomyślności...
A jak to inaczej ująć, że może normalnie wychodzić z kolegami na piwo?
Większość chyba miała na myśli to, ze się nie ograniczają w związku - a nie że to akt jakieś łaski jest z ich strony dla TŻ.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2009-04-22 o 11:05
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 10:57   #71
anesthetize
Raczkowanie
 
Avatar anesthetize
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 89
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Cytat:
Napisane przez bonobo Pokaż wiadomość
Piszecie jakie to jesteście cudowne dla swoich facetów, a tak naprawde z tego co tu wyczytałam większość z was traktuje ich strasznie przedmiotowo. Czy naprawde uważacie, że pełnią szczęścia mężczyzny jest żarcie i seks?! Nie potraficie odnaleźć w nich 'głębszych', poważniejszych potrzeb? Zrobiłyście z nich zwierzęta, które zaspokajają tylko swoje popędy (jakby to powiedział Freud). Pamiętajcie o tym, że "dziki i kosmiczny" (sic!) seks, jest jedynie DODATKIEM do udanego związku. Spróbujcie doceniać i dowartościowywać swoich mężczyzn nie tylko poprzez-przepraszam za wyrażenie- rozkładanie nóg.
nie obraź się, ale chyba Ci avatar nie pasuje do tego, co napisałaś
__________________
_______________

...only apathy from the pills in me, it's all in me, all in you...

____________
anesthetize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 11:00   #72
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Cytat:
Napisane przez anesthetize Pokaż wiadomość
nie obraź się, ale chyba Ci avatar nie pasuje do tego, co napisałaś
spadłam z fotela
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 12:19   #73
chantelle-krakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 29
GG do chantelle-krakow
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
hmm.
ja wyznaje zasadę-ROBIE COś DLA SIEBIE I JEMU POZWALAM NA WIELE.
dbam o dobre jedzenie i sex,a o resztę sam sobie dba.moja rola w tym,aby nie zabraniać.

popieram, z nadskakiwania nic dobrego nie wychodzi!
chantelle-krakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 12:28   #74
wariatkowo
Raczkowanie
 
Avatar wariatkowo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 231
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Co robię dla niego?? Ja ŻYJĘ dla niego
__________________
Tak nienaturalnie,tak nieoficjalnie,tak nieobliczalnie i już nieodwołalnie...
wariatkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 14:41   #75
weterynarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

O boszzz...
Chyba się załamałam, bo w porównaniu do Was dziewczyny, to ja chyba robię niewiele albo NIC
Ale chyba nie jest aż tak źle, skoro jesteśmy już razem 5 lat...
weterynarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 16:22   #76
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Cytat:
Napisane przez bonobo Pokaż wiadomość
Piszecie jakie to jesteście cudowne dla swoich facetów, a tak naprawde z tego co tu wyczytałam większość z was traktuje ich strasznie przedmiotowo. Czy naprawde uważacie, że pełnią szczęścia mężczyzny jest żarcie i seks?! Nie potraficie odnaleźć w nich 'głębszych', poważniejszych potrzeb? Zrobiłyście z nich zwierzęta, które zaspokajają tylko swoje popędy (jakby to powiedział Freud). Pamiętajcie o tym, że "dziki i kosmiczny" (sic!) seks, jest jedynie DODATKIEM do udanego związku. Spróbujcie doceniać i dowartościowywać swoich mężczyzn nie tylko poprzez-przepraszam za wyrażenie- rozkładanie nóg.
ja odpowiem,bo post jest chyba do mnie.

po pierwsze-napisałam swoją odpowiedź w formie żartu.
nie bedę dokładnie opisywac co robię,bo to nie twój interes.

po drugie-uważam,ze nie musze nic więcej robić ponad to,czym jest normalny związek.wątek jest o tym,jak dogadzac facetowi,a nie jaką jestem partnerką.wszystkie normalne rzeczy,które zostały tu opisane, uważam za zwykłe.

po trzecie,kazdy lubi co innego.swoim postem obraziłaś wszystkich,ktorzy nie są romantykami i nie czerpią głębi ze związku.
tak,jesteśmy prostymi ludźmi,ktorzy cenią sobie wolność,a nie mizianie w świetle księżyca.
nie czuję się zwierzęciem,tylko dlatego,że nie chodze do teatru,czy nie wzdycham do zdjęcia misia w portwelu.mój mąż jest podobny do mnie.

jako żona z 10-cio letnim starzem,wiem co jemu pasuje.znam jego marzenia,które staram się spełniać.pozwalam mu swobonie oddychać i żyć,jak lubi.tego samego oczekuje od niego.
czy jesteśmy szczęśliwi?
chyba tak,skoro zawsze wraca do domu,a ja na niego zawsze czekam.


EDIT-na koniec pozwoliłam sobie przejrzec twoje posty na wizazu i co dziwne ,w twoich słowach czai się podobny stosunek do moich słów ceniących odrębną wolność-oto cytat KLIK
ORAZ TEN TEKST,W KTóRYM OPISUJESZ WASZ SEX.Z TWOICH SłóW WYNIKA,żE NIE JEST ZWYłKY I PRZYWIAZUJESZ DUZA WAGE DO SEXU KLIK

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-04-22 o 16:32
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 17:18   #77
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Cytat:
Napisane przez bonobo Pokaż wiadomość
Piszecie jakie to jesteście cudowne dla swoich facetów, a tak naprawde z tego co tu wyczytałam większość z was traktuje ich strasznie przedmiotowo. Czy naprawde uważacie, że pełnią szczęścia mężczyzny jest żarcie i seks?! Nie potraficie odnaleźć w nich 'głębszych', poważniejszych potrzeb? Zrobiłyście z nich zwierzęta, które zaspokajają tylko swoje popędy (jakby to powiedział Freud). Pamiętajcie o tym, że "dziki i kosmiczny" (sic!) seks, jest jedynie DODATKIEM do udanego związku. Spróbujcie doceniać i dowartościowywać swoich mężczyzn nie tylko poprzez-przepraszam za wyrażenie- rozkładanie nóg.
Piszesz, że dziewczyny uprzedmiotawiają swoich facetów a zastanów się nad swoimi słowami. Dla Ciebie seks to tylko rozkładanie nóg? Dla mnie to coś znacznie więcej. Poczucie bezpieczenstwa, namietnosci, wszystkich uczuc, wielkie szczescie- i tak to odbieram wiec chce to dawac swojemu Tż.
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 09:23   #78
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Cytat:
Napisane przez Camarilla Pokaż wiadomość
Piszesz, że dziewczyny uprzedmiotawiają swoich facetów a zastanów się nad swoimi słowami. Dla Ciebie seks to tylko rozkładanie nóg? Dla mnie to coś znacznie więcej. Poczucie bezpieczenstwa, namietnosci, wszystkich uczuc, wielkie szczescie- i tak to odbieram wiec chce to dawac swojemu Tż.
słuszna uwaga

poza tym nie chodzi o prześciganie się, która lepszy placek upiecze tylko słuchanie, poznawanie partnera, szanowanie jego odrębności, akceptowanie - czyli właśnie czasem nie mizianie się w świetle księżyca jak pisze TmargoT, nie robienie tego co każdy żeby ładnie wyglądało.
Róbmy to co dla nas dobre, a nie co innym się podoba i jest społecznie preferowane.

poza tym wątek chyba miał mieć luźniejszą formę niż ocenianie tego co kto robi.
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie

Edytowane przez koKOro
Czas edycji: 2009-04-23 o 09:24
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 15:15   #79
bonobo
Przyczajenie
 
Avatar bonobo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Cytat:
Napisane przez anesthetize Pokaż wiadomość
nie obraź się, ale chyba Ci avatar nie pasuje do tego, co napisałaś
ja też spadłam z fotela bo nie wiem co ma komentarz do avatara :|

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez anesthetize Pokaż wiadomość
nie obraź się, ale chyba Ci avatar nie pasuje do tego, co napisałaś
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja odpowiem,bo post jest chyba do mnie.

po pierwsze-napisałam swoją odpowiedź w formie żartu.
nie bedę dokładnie opisywac co robię,bo to nie twój interes.

po drugie-uważam,ze nie musze nic więcej robić ponad to,czym jest normalny związek.wątek jest o tym,jak dogadzac facetowi,a nie jaką jestem partnerką.wszystkie normalne rzeczy,które zostały tu opisane, uważam za zwykłe.

po trzecie,kazdy lubi co innego.swoim postem obraziłaś wszystkich,ktorzy nie są romantykami i nie czerpią głębi ze związku.
tak,jesteśmy prostymi ludźmi,ktorzy cenią sobie wolność,a nie mizianie w świetle księżyca.
nie czuję się zwierzęciem,tylko dlatego,że nie chodze do teatru,czy nie wzdycham do zdjęcia misia w portwelu.mój mąż jest podobny do mnie.

jako żona z 10-cio letnim starzem,wiem co jemu pasuje.znam jego marzenia,które staram się spełniać.pozwalam mu swobonie oddychać i żyć,jak lubi.tego samego oczekuje od niego.
czy jesteśmy szczęśliwi?
chyba tak,skoro zawsze wraca do domu,a ja na niego zawsze czekam.


EDIT-na koniec pozwoliłam sobie przejrzec twoje posty na wizazu i co dziwne ,w twoich słowach czai się podobny stosunek do moich słów ceniących odrębną wolność-oto cytat KLIK
ORAZ TEN TEKST,W KTóRYM OPISUJESZ WASZ SEX.Z TWOICH SłóW WYNIKA,żE NIE JEST ZWYłKY I PRZYWIAZUJESZ DUZA WAGE DO SEXU KLIK
1. Skoro napisałaś to w formie żartu to jaki jest w ogóle sens pisania czegokolwiek? Zapewne autorka postu była ciekawa i oczekiwała szczerości w Waszych odpowiedziach.

2. Skoro 'to nie mój interes' to czemu dalej rozpisujesz się n.t?

3. Nie napisałam, że jesteś czy czujesz się zwierzęciem, ale raczej to, że niektóre traktują tak swoich mężczyzn.

4. Owszem, przywiązuje dużą wagę do seksu, jak chyba każdy, ale przykro mi, że nie zrozumiałaś moich zamiarów we wcześniejszym poście
bonobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 17:20   #80
bonobo
Przyczajenie
 
Avatar bonobo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Cytat:
Napisane przez Camarilla Pokaż wiadomość
Piszesz, że dziewczyny uprzedmiotawiają swoich facetów a zastanów się nad swoimi słowami. Dla Ciebie seks to tylko rozkładanie nóg? Dla mnie to coś znacznie więcej. Poczucie bezpieczenstwa, namietnosci, wszystkich uczuc, wielkie szczescie- i tak to odbieram wiec chce to dawac swojemu Tż.
Przykro mi, że mnie nie zrozumiałyście. Nie twierdzę, że seks to dla mnie rozkładanie nóg, ale uważam, że seks to NIE jest coś co się DAJE mężczyźnie.
Aż strach pomyśleć co by się stało, gdybyście kiedyś przestały być tak 'hojne'! (uwaga: TO BYŁ ŻART!)
bonobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 17:50   #81
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Cytat:
Napisane przez bonobo Pokaż wiadomość
ja też spadłam z fotela bo nie wiem co ma komentarz do avatara :|

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------





1. Skoro napisałaś to w formie żartu to jaki jest w ogóle sens pisania czegokolwiek? Zapewne autorka postu była ciekawa i oczekiwała szczerości w Waszych odpowiedziach.

2. Skoro 'to nie mój interes' to czemu dalej rozpisujesz się n.t?

3. Nie napisałam, że jesteś czy czujesz się zwierzęciem, ale raczej to, że niektóre traktują tak swoich mężczyzn.

4. Owszem, przywiązuje dużą wagę do seksu, jak chyba każdy, ale przykro mi, że nie zrozumiałaś moich zamiarów we wcześniejszym poście
pisze to co chcę,bo taki mam styl.
lubię żartować,bo życie wydaje się weselsze .
zapomniałaś również,że ile ludzi,tyle gustów.jeden woli wyć do księżyca,drugi woli rzeczy namacalne.

tobie równiez proponuję wypowiedzenie się na temat wątku,a nie tylko krytykowanie innych?
czyżby damska wersja WYRAKA?

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-04-23 o 17:51
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 19:29   #82
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Cytat:
Napisane przez bonobo Pokaż wiadomość
Przykro mi, że mnie nie zrozumiałyście. Nie twierdzę, że seks to dla mnie rozkładanie nóg, ale uważam, że seks to NIE jest coś co się DAJE mężczyźnie.
Aż strach pomyśleć co by się stało, gdybyście kiedyś przestały być tak 'hojne'! (uwaga: TO BYŁ ŻART!)
Ale nie chodzi o dawanie seksu dla faceta i twierdzenia- jaka jestem wspaniała bo pozwalam mu się ze mną kochac tylko w wątku chodzi o dogadzanie więc dogadzać można seksem- np zaskakując, wprowadzając jakieś urozmaicenia, ropbienie czesciej tego co Tż uwielbia. Moim zdaniem sfera zycia jak każda inna w której tez można dogadzać. To tak jak zmaiast pomidorowej byś mu na obiad robila ulubioną gryzbowa czyli mu dogadzała. Proste moim zdaniem
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 19:45   #83
lejdi
Raczkowanie
 
Avatar lejdi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: .
Wiadomości: 108
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

co robię dla mojego TŻ?

robię mu kanapki


a tak powaznie,to bardzooo Go kocham.
lejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:55   #84
katarakta
Zadomowienie
 
Avatar katarakta
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wizaż mój drugi dom
Wiadomości: 1 570
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Mój TŻ ostatnio przyznał, że bardzo ceni to, że pozwalam mu oglądać mecze jak jesteśmy razem I że może przy mnie być prawdziwym sobą, nie musi udawać grzecznego chłopczyka, kontrolować się ani ograniczać Bo ja sama nie jestem grzeczna A poza tym to lubię przygotowywać mu ulubione jedzonko, zawsze pamiętam o chipsach, które uwielbia i o kanapkach jak gdzieś jedziemy
Ja też na wszelkie wyjazdy z Tż robię kanapki. A jak jesteśmy w domu to specjalnie dla niego robię litrową herbatę (Tż twierdzi że w ten sposób dba o mnie bo nie muszę tak często schodzić do kuchni po nową herbatę uwielbiam to jego poczucie humoru) Nie wydaję mojemu chłopakowi zakzów (jago koledzy mu zazdroszczą) Kocham go ponad życie i staram się być przy Nim w trudnych sytuacjach. Co jeszcze robię dla Niego? W miarę możliwości noszę pończochy samonośne I napewno jeszcze mnóstwo rzeczy które robię spejalnie dla Niego, ale o których w tej chwili zapomniałam lub też są dla mnie zbyt oczywiste by o nich cokolwiek napisać
katarakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 20:10   #85
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
Jest cudny wątek o naszych TŻ i tym co robią, że czujemy się numerem jeden. Większosc z nas wymienia tam drobnostki z codziennego życia - bo to one tworzą całośc tak naprawde.

No więc my jesteśmy księżniczkami dla naszych TŻ.

A co my robimy żeby poczuli się świetnie? Jak dbacie o związek? Jak z "higieną" w waszych relacjach? Jesteście uczepione jak jemiołki, puszczacie ich całkiem luzem, przymykacie oko czy jesteście przyjaciółkami?

Co robicie, żeby Wasi męzczyźni poczuli się naprawdę kochani i dopieszczeni?
Już założyłam taki wątek - zgłoś o połączenie.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=257745
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Edytowane przez Serendipity
Czas edycji: 2009-05-21 o 20:11
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 22:22   #86
arysia
Przyczajenie
 
Avatar arysia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Kocham go ze wszystkim i mimo wszystko
arysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 07:01   #87
Bl0ndy
Raczkowanie
 
Avatar Bl0ndy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 327
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Cytat:
Napisane przez katarakta Pokaż wiadomość
Ja też na wszelkie wyjazdy z Tż robię kanapki. A jak jesteśmy w domu to specjalnie dla niego robię litrową herbatę (Tż twierdzi że w ten sposób dba o mnie bo nie muszę tak często schodzić do kuchni po nową herbatę uwielbiam to jego poczucie humoru) Nie wydaję mojemu chłopakowi zakzów (jago koledzy mu zazdroszczą) Kocham go ponad życie i staram się być przy Nim w trudnych sytuacjach. Co jeszcze robię dla Niego? W miarę możliwości noszę pończochy samonośne I napewno jeszcze mnóstwo rzeczy które robię spejalnie dla Niego, ale o których w tej chwili zapomniałam lub też są dla mnie zbyt oczywiste by o nich cokolwiek napisać
O właśnie też to robię bo wiem jak mu się to podoba
__________________
Baby You're My dream come true.. Tell the world that I'll be lost without You..




Skarbie ja dla Ciebie wszystko zrobię i jeszcze więcej..
Bl0ndy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 08:14   #88
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

Chwalę, duuuzo chwalę zwłaszcza jak naprawi coś w domu, on generalnie ma dwie lewę ręce do takiej roboty, więc muszę mu ciągle mówić jak cieszę się, że się za to zabrał i wszystko zrobił super a potem jak wychodzi to i tak sama biorę młotek w ręce i pooprawiam, bo u niego ciężko z estetyką. Chodzę z nim na mecze, tyle że nie robię tego tylko dla niego, ale też dla siebie. Zapraszam jego kumpli do nas na piwko i meczyk, przygotowuję im coś do jedzenia a potem znikam na zakupy Wspieram jego pasje, choć na początku się trochę o niego bałam. Generalnie jestem z niego dumna, bo to fajny facet. No i gotuję dla niego od czasu do czasu.

Zapomniałam dodać, że często prasuję mu koszule do pracy.
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein



Edytowane przez euforia112
Czas edycji: 2009-05-23 o 08:16
euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 20:19   #89
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: A co ty robisz dla TŻ?

- chwalę go za każdy nawet najmniejszy sukcesik
- robię obiadki do pracy i oczywiście zanoszę mu je
- zawsze staram się go wysłuchać i być dla niego przyjaciółką
- dbam o jego dłonie
- oczywiście jego ulubiony serniczek piekę
- zawsze o nim pamiętam, bo go kocham
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.