Zakochana w przyjacielu. - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-29, 11:04   #1681
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Cytat:
Napisane przez michaska90 Pokaż wiadomość
Na pewno macie rację. Tylko że przez te wszystkie stresujące sytuacje z Piotrkiem serduszko mnie boli gdy się denerwuje i ogólnie strasznie przewrażliwiona jestem. Kurcze facet, który tak nagadywał na Weronikę, który błagał mnie abym go powstrzymywała gdyby miał chwilę słabości. On po pół roku mówi, że ją kocha i że wrócił do niej. Wcześniej gdy wyznałam mu uczucie płakałam, lamentowałam. A teraz zero łez, tylko myśl że straciłam człowieka którego kocham. Tak ja go kocham. Teraz no cóż tylko się przyłożyć do matury, bo miałam iść na studia zaoczne i pracować aby być blisko niego. Ale się przeliczyłam. Pójdę na dzienne i nie będę go widywała, nie będę.
On chyba sam nie wie czego chce!

Misia i tak już byłaś tak bardzo dzielna, że chyba nie moge Ci tego życzyć. Kochana on nie jeste Ciebie wart, ani trochę!!
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 11:36   #1682
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Misia to Piotrek pokazał klasę nie ma co, a właściwie jej brak.
I wiesz co bardzo dobrze ze tak to wszystko wyszło. Gorzej by było jakby z Tobą tak postąpił 'dzisiaj cię kocham jutro nienawidzę'.

i jak to się mówi nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 12:31   #1683
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Misia - jak ten facet okiem mrugnie dla kogos innego niz on sam to umre ze zdziwienia!
Chcial wrocic, to niech sobie wraca - widac tamta okazala sie latwiejsza w obsludze
Ale niech nie pieprzy bez sensu jak to on sie poswieca...

Jedno w tym wszystkim cieszy - jestes na dobrej drodze by wyjsc z nalogu. I tak mi przyszlo do glowy, ze toksyczne zwiazki to nie tylko relacje pomiedzy partnerami - jak widac wystarczy znac takiego zeby Cie wkrecil w uczuciowa maszynek do miesa....
ushia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 14:51   #1684
andune
Rozeznanie
 
Avatar andune
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 817
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Cytat:
Napisane przez michaska90 Pokaż wiadomość
Totalnie zepsuł mi psychikę. Zmarnował wiele miesięcy mojego życia. I co najlepsze nie wyjeżdżają do Anglii, bo ona ma tu szkołę. A najlepsze jest to, że on to zrobił dla mnie. Tak, tak dla mnie. Abym szybciej o nim zapomniała. Kurcze taki wspaniałomyślny z niego przyjaciel a ja głupia tego nie doceniam.
oj, nie mów tak to absurd! Nie mógł zepsuć Ci niczego, co wciąż się tworzy i kształtuje! Zobaczysz jeszcze, będziesz bardzo mądrą i dojrzałą kobietą, i już nei dasz się nabrać komuś podobnemu
a tę całą wspaniałomyślność...

Cytat:
Napisane przez ushia Pokaż wiadomość
Misia - jak ten facet okiem mrugnie dla kogos innego niz on sam to umre ze zdziwienia!
Chcial wrocic, to niech sobie wraca - widac tamta okazala sie latwiejsza w obsludze
Ale niech nie pieprzy bez sensu jak to on sie poswieca...

Jedno w tym wszystkim cieszy - jestes na dobrej drodze by wyjsc z nalogu. I tak mi przyszlo do glowy, ze toksyczne zwiazki to nie tylko relacje pomiedzy partnerami - jak widac wystarczy znac takiego zeby Cie wkrecil w uczuciowa maszynek do miesa....
Ushia, niestety, racja z tą maszynką że też my sie tak dajemy...
andune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 16:02   #1685
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Biedna Misia...ale lepiej,że w końcu stało się jak stało-P.pokazał,jaki jest naprawdę
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 17:18   #1686
michaska90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: my room
Wiadomości: 594
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Tak wiem, nie jest mnie wart. Ale same dobrze wiecie jaki był dla mnie ważny, jakim uczuciem go darzyłam... Wszystko kręciło się wokół niego. Niby teraz uśmiecham się, wychodzę do ludzi ale strasznie mnie boli strata P. Widzę jego wady, ale cenię zalety. I nie widzę na chwilę obecną zalet w żadnym innym facecie. nie wiem skąd to nagłe zainteresowanie moją osobą, ale pisze do mnie dwóch facetów. Jeden jest inteligentny, wygadany, często proponuje spotkanie, ale hm straszny pesymista. A ja potrzebuje kogoś kto będzie mi dawał powody do radości. Drugi zaś śmiały, zabawny, inteligentny ale do zaproponowania spotkania jakoś się nie kwapi. Jednak ani jeden ani drugi nie są P. Nie posiadają tego co on...
michaska90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-29, 18:14   #1687
andune
Rozeznanie
 
Avatar andune
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 817
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

kochana, naprawdę, jedyne czego ci teraz do szczęścia NIE potrzeba, to właśnie faceta. wiesz, mówią że to sztuka, umieć przebywać sam na sam ze sobą i nie zwariować

zapomnij o zasadzie klin klinem, zajmij się przyjaciółkami, koleżankami, kolegami (bez podtekstów, takimi do pogadania itp.). Zobaczysz, jak tylko się wkręcisz w te wszystkie spotkania, kawki, zakupy, pogaduchy, spotkania filmowe, imprezy itp. w mig zapomnisz o pewnym niedojrzałym dwudziestokilkulatku, który nie potrafił docenić takiego skarbu

nie porównuj innych do niego, bo nie szukasz teraz chłopaka. Szukaj sobie spokojnie kogoś właśnie na kawe itd. ani się obejrzysz, a będziesz przeszczęśliwa z takiego ogólnego obrotu sprawy
andune jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 17:20   #1688
michaska90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: my room
Wiadomości: 594
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Dziewczyny zdradzę Wam tajemnicę. Wzięłam udział w konkursie literackim. Dowolny utwór epicki o tematyce "Mężczyzna". Wiadomo jaką historię opisałam. Nawet jeśli nic nie wygram, bo nawet na to nie liczę będę dumna z siebie. I co najważniejsze-nie będę żałowała tej całej historii.
michaska90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 18:01   #1689
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Trzymam kciuki Życzę, żeby to wszystko, mimo że nie było przyjemne, obróciło się na korzyść dla Ciebie w postaci jakiejś nagrody w konkursie i satysfakcji
__________________
Nie korzystam z tego konta. Urlop od Wizażu - być może na zawsze.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 19:13   #1690
Hedonia
Zadomowienie
 
Avatar Hedonia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

__________________
gdy mi jest dobrze
moja dusza mruczy.
M.Peszek

Hedonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 21:01   #1691
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Też się dołączam do zbiorowego trzymania kciuków
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 09:16   #1692
herbeauty
Raczkowanie
 
Avatar herbeauty
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 439
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

herbeauty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 12:07   #1693
andune
Rozeznanie
 
Avatar andune
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 817
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

to ja też
andune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 12:09   #1694
PomylonaKsiezniczka
Wtajemniczenie
 
Avatar PomylonaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: za siedmioma gorami, za siedmioma rzekami...
Wiadomości: 2 534
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

i ja
Moze jakis pozytek bedzie z tej historii... Bo z Piotrka to ni ma zadnego
Trzymaj sie Miska.....
__________________



PomylonaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 18:50   #1695
krybcy896
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Krak
Wiadomości: 39
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Nie chce mi się czytać kilkudziesięciu stron tematu, ale może znajdzie się jakaś dobra dusza, która powie coś ze swojego doświadczenia :P . W skrócie: kilka miesięcy bardzo dobrego kontaktu, umiejętność pokonywania gorszych momentów, obupólne zainteresowanie, troska, brak jakichś chorych odczuć, niesnasek i wydawało się, że tak zostanie już. I nagle kilka dni temu gwałtowna zmiana, wręcz o 180 stopni. Jaki jest powód tego, że świetny kolega przeobraża się w milczka, który siedzi w kącie, wzdycha, na jakiekolwiek pytania odpowiada tak, jakby go coś bolało, unika mojego wzroku, w ogóle unika kontaktu ze mną (ani razu od czasu zmiany nie przebywał ze mną sam na sam). Na troskę reaguje pojedynczymi zdaniami, w których zawiera się jakiś ukryty żal, nie wiadomo o co. Oczywiście porozmawiam z nim szczerze, ale może któraś z was (lub ew. któryś) mieliście/tworzyliście podobną sytuację? Bo póki co wygląda mi to na jakąś formę kary, tylko nie wiem za co - z mojej strony nic się nie zmieniło... A może to po prostu forma pozbycia się mnie z własnego życia? Boleśnie, ale błyskawicznie... Chociaż to mogą być także jakieś problemy, niekoniecznie związane ze mną. No nic, wyżaliłam się. Czekam na jakieś wypowiedzi, jeśli ktoś coś podobnego przeżył i wie, jak się w tej sytuacji zachować. Dodam, że żywię głębsze uczucia względem tej osoby, zastanawiam się czy warto mu teraz o tym powiedzieć.
krybcy896 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 19:08   #1696
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Cytat:
Napisane przez krybcy896 Pokaż wiadomość
Nie chce mi się czytać kilkudziesięciu stron tematu, ale może znajdzie się jakaś dobra dusza, która powie coś ze swojego doświadczenia :P . W skrócie: kilka miesięcy bardzo dobrego kontaktu, umiejętność pokonywania gorszych momentów, obupólne zainteresowanie, troska, brak jakichś chorych odczuć, niesnasek i wydawało się, że tak zostanie już. I nagle kilka dni temu gwałtowna zmiana, wręcz o 180 stopni. Jaki jest powód tego, że świetny kolega przeobraża się w milczka, który siedzi w kącie, wzdycha, na jakiekolwiek pytania odpowiada tak, jakby go coś bolało, unika mojego wzroku, w ogóle unika kontaktu ze mną (ani razu od czasu zmiany nie przebywał ze mną sam na sam). Na troskę reaguje pojedynczymi zdaniami, w których zawiera się jakiś ukryty żal, nie wiadomo o co. Oczywiście porozmawiam z nim szczerze, ale może któraś z was (lub ew. któryś) mieliście/tworzyliście podobną sytuację? Bo póki co wygląda mi to na jakąś formę kary, tylko nie wiem za co - z mojej strony nic się nie zmieniło... A może to po prostu forma pozbycia się mnie z własnego życia? Boleśnie, ale błyskawicznie... Chociaż to mogą być także jakieś problemy, niekoniecznie związane ze mną. No nic, wyżaliłam się. Czekam na jakieś wypowiedzi, jeśli ktoś coś podobnego przeżył i wie, jak się w tej sytuacji zachować. Dodam, że żywię głębsze uczucia względem tej osoby, zastanawiam się czy warto mu teraz o tym powiedzieć.

Moja droga gdybyś te "kilkadziesiąt stron tematu" przeczytała to wiedziałabyś że jest to wątek autorki Michasi90 która tutaj opisywała swoją historię i my wszystkie tutaj jej radziłyśmy, podtrzymywałyśmy na duchu czasem karciłyśmy słowem.Ten wątek to jej pamiętnik więc moja rada taka żebyś założyła swój wątek i opisała w nim swoją historię a dziewczyny na pewno Ci doradzą.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...

Edytowane przez Elsi81
Czas edycji: 2009-04-06 o 19:09
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 11:33   #1697
buulina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 337
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Cytat:
Napisane przez Elsi81 Pokaż wiadomość
Moja droga gdybyś te "kilkadziesiąt stron tematu" przeczytała to wiedziałabyś że jest to wątek autorki Michasi90 która tutaj opisywała swoją historię i my wszystkie tutaj jej radziłyśmy, podtrzymywałyśmy na duchu czasem karciłyśmy słowem.Ten wątek to jej pamiętnik więc moja rada taka żebyś założyła swój wątek i opisała w nim swoją historię a dziewczyny na pewno Ci doradzą.
To po pierwsze
A po 2 my w jego umyśle nie czytamy i czytać nie będziemy póki sam nie powie jaki jest powod, można domyslać sie wielu rzeczy i dlatego nie kierowałabym się kogoś 'doświadczeniem'
__________________
similia similibus curantur.
"Racjonalizacje, to kłamstwa, które mówimy, by samemu poczuć się lepiej."
buulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 19:23   #1698
michaska90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: my room
Wiadomości: 594
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Święta za pasem... I pomyśleć, że jeszcze Boże Narodzenie spędziłam z P. Teraz nie wierzę, że facet dla którego miesiąc, dwa temu oddałabym życie teraz jest mi obcy. Moja Mama dowiedziała się kilka dni temu, że on wrócił do Weroniki. Podeszła do mnie przytuliła i spytała czy dobrze się z tym wszystkim czuję. To miłe. Jestem nad podziw silna, jednak chwilami mam ochotę płakać, płakać, jak małe dziecko.... Bo tęsknię za P.

Wesołych Świąt Wizażanki
michaska90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 19:36   #1699
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Cytat:
Napisane przez michaska90 Pokaż wiadomość
Święta za pasem... I pomyśleć, że jeszcze Boże Narodzenie spędziłam z P. Teraz nie wierzę, że facet dla którego miesiąc, dwa temu oddałabym życie teraz jest mi obcy. Moja Mama dowiedziała się kilka dni temu, że on wrócił do Weroniki. Podeszła do mnie przytuliła i spytała czy dobrze się z tym wszystkim czuję. To miłe. Jestem nad podziw silna, jednak chwilami mam ochotę płakać, płakać, jak małe dziecko.... Bo tęsknię za P.

Wesołych Świąt Wizażanki
Jesteś nad podziw silna,prawda.Prawdą jest też,że P.nie zasługuje nawet na 1/75 tego uczucia,jakim go obdarzyłaś.Niedługo na pewno spotkasz kogoś,kto będzie Ciebie wart!
Wesołych Świąt Tobie i reszcie dziewczyn z wątku
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 20:44   #1700
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Michaska Kochana bedzie dobrze Wesołych Świąt i usmiechnij się nam tam
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 16:34   #1701
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Dziewczyny wpisuję sie do tego watku .........ehh masakra uzmysłowiłam sobei że zależy mi na moim przyjacielu bardzij niż by wypadało - neistety już jest z apóźno!
Pomyliłam uczucie z przyjąźnią lub jak kto woli na odwrot ... Znamy si epraktycznie juz od paru lat z mniejszymi lub wiekszymi przerwami zawsze lubilismy ze soba spedzac czas i rozmawiac o wszystkim i o niczym on chcial kiedys byc ze mna to jeszcze bylo w liceum ale jakos nie bylam do tego przekonana wtedy oboje mielismy jeszcze siano w glowie zresztą... raz nawet pare lat pozniej doslzo miedzy nami do pewnej sytuacji pod wplywem alkoholu--w sensie prawie sie przespalismy ze sobą) balam sie ze to popsuje nasza "przyjazn"ale na szczescie jakos udalo sie to uratowac. nadla sie widujemy co jakis czas ale po tym jak sobei to uzmyslowilam nie wiem co zrobic... on tez nei raz mowi mi ze nie raz zastanawia sie jakby to bylo jakbysmy byli razem... bez sensu! on ma juz teraz dziewczyne i to dlugo (ok 1,5- 2 lata) ktora jest zawsze o mnei zazdrosna.

dziewczyny to jest masakryczne i żałosne... co myslicie o tym??
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 21:33   #1702
destines
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 208
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

to wszystko jest jakieś chore.. mam sytuacje taką iż zakochałam sie w moim przyjacielu, on też. ale ja głupia sama niewiem czego chce, powiedzialam ze potrzebuje czasu na przemyslenie,
powiedzial ze bedzie cierpliwy..ja mam mętlik...kocham go, ale boje sie tej milosci...boje sie ze go strace.
destines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 21:41   #1703
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Ale to jest temat Misi - przez kilkadziesiąt stron tutaj to jej radzimy. Chcesz porady to załóż swój temat... a już myślałam, że coś nowego u Misi.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 09:00   #1704
Indali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 299
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Ale to jest temat Misi - przez kilkadziesiąt stron tutaj to jej radzimy. Chcesz porady to załóż swój temat... a już myślałam, że coś nowego u Misi.
Ja też .
__________________
Czego się nie rozumie, to się podziwia.
Indali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 09:09   #1705
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Ale to jest temat Misi - przez kilkadziesiąt stron tutaj to jej radzimy. Chcesz porady to załóż swój temat... a już myślałam, że coś nowego u Misi.
nie rozumiem Twojego stanowiska. Jest na Intymne podwieszony wątek o wyszukiwarce. Temat również dotyczy przyjaciela, pewne wnioski tu już padły, można powiedzieć, że dziewczyny, które tu zaglądają są w stanie pomóc, szczególnie, że autorka raczej już tutaj nie pisze.
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 11:39   #1706
buulina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 337
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Nie wiem ile razy będę jeszcze to powtarzać, ale w momencie kiedy pojawia sie uczucie traci się przyjaciela Twój wybor czy bedziesz udawać, że wszystko jest jak dawniej czy powiedzieć.. Jeśli się powie to jedno jest tylko pewne, przyjazni w ogole juz nie będzie

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Ale to jest temat Misi - przez kilkadziesiąt stron tutaj to jej radzimy. Chcesz porady to załóż swój temat... a już myślałam, że coś nowego u Misi.
no niby tak, ale czy jest sens zakładać nowe wątki? Ciągle ktoś ma pretensje, że pojawia sie tyle nowych watków i nikt nie korzysta z wyszukiwarki myślę, że Misia sie nie obrazi
__________________
similia similibus curantur.
"Racjonalizacje, to kłamstwa, które mówimy, by samemu poczuć się lepiej."
buulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 20:50   #1707
michaska90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: my room
Wiadomości: 594
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Misia w żadnym razie sie nie obrazi

Cześć Dziewczyny !
Miriamko, dziękuję za wiadomość na profilu Niestety matura tak mnie pochłonęła, że nie mam na nic czasu. Wręcz tęsknię za wizażem moją głupotką i w ogóle
co u mnie oprócz matury ? Raczej nic ciekawego. Z Piotrem zero kontaktu. Bo gdy ten kontakt był choćby nikły to "udowadniał" mi jak wielkim zerem jest Przede mną cały świat, dlaczego mam zwracać uwagę na takiego idiotę?
Odchudzam się już 4 kg za mną, a to dopiero początek ! Zaczynam nowe życie! Bez P.
michaska90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 21:00   #1708
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Cytat:
Napisane przez Elsi81 Pokaż wiadomość
Moja droga gdybyś te "kilkadziesiąt stron tematu" przeczytała to wiedziałabyś że jest to wątek autorki Michasi90 która tutaj opisywała swoją historię i my wszystkie tutaj jej radziłyśmy, podtrzymywałyśmy na duchu czasem karciłyśmy słowem.Ten wątek to jej pamiętnik więc moja rada taka żebyś założyła swój wątek i opisała w nim swoją historię a dziewczyny na pewno Ci doradzą.
Nie tylko ja mam zdanie, że ten wątek jest Misi - i parę postów dalej nikt się nie oburzał. Rozumiem, jeśli jest ogólna dyskusja na temat zakochania w przyjacielu, natomiast w tym wątku wypowiada się jedna osoba.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
nie rozumiem Twojego stanowiska. Jest na Intymne podwieszony wątek o wyszukiwarce. Temat również dotyczy przyjaciela, pewne wnioski tu już padły, można powiedzieć, że dziewczyny, które tu zaglądają są w stanie pomóc, szczególnie, że autorka raczej już tutaj nie pisze.
Autorka jak widać pisze.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 21:03   #1709
michaska90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: my room
Wiadomości: 594
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

oj Astro niech piszą jeśli chcą ja odezwałam się bo znalazłam chwile i zauważyłam, że dziewczyny się dopytują co u mnie
michaska90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 21:09   #1710
erratic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 536
Dot.: Zakochana w przyjacielu.

Michasiu, pogratulować podejścia do życia Tak trzymaj
erratic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.