DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg! - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-29, 08:36   #1951
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
49 przy 169 to dużo za mało:P
moje też sterczą, a już były okrąglusie :P no ale reszta też była okrągła...:P i nawet dziwnie mi z takimi dużymi było

na szlak może jakieś sałatki? z kurczakiem... albo muffiny, albo bułeczki.
Ty jesteś na II czy III? na III możnaby jeszcze owoc, pieczywo;P nie wiem..
Wiem że to było za mało Potem dopadło mnie jojo i przybyło mi 15kg w jakieś 2-3 miesiące

Oj tak, takie fajne okrągłe też już miałam i też mi było z nimi jakoś dziwnie, tak niewygodnie i nienaturalnie

Jestem na 2 ale od wyjazdu albo i wcześniej przejdę już na 3. Problem w tym że nic nie mogę znaleźć w odpowiadającej mi okolicy z piekarnikiem Jedyne co to palniki i/lub mikrofala. Pieczywko będę jeść, gorzej z TŻ-tem On tak naprawdę jest bardziej problematyczny jeśli chodzi o jedzenie niż ja
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 08:41   #1952
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Wiem że to było za mało Potem dopadło mnie jojo i przybyło mi 15kg w jakieś 2-3 miesiące

Oj tak, takie fajne okrągłe też już miałam i też mi było z nimi jakoś dziwnie, tak niewygodnie i nienaturalnie

Jestem na 2 ale od wyjazdu albo i wcześniej przejdę już na 3. Problem w tym że nic nie mogę znaleźć w odpowiadającej mi okolicy z piekarnikiem Jedyne co to palniki i/lub mikrofala. Pieczywko będę jeść, gorzej z TŻ-tem On tak naprawdę jest bardziej problematyczny jeśli chodzi o jedzenie niż ja
hihi, no ! i jeszcze z meisiąc temu nie wchodziłam w kiecę ze studniówki w biuście, talii za duża a w biuście za maął i tak się cieszyłąm, że został mi biust...no i spadło:P
ale co tam wkońcu kupię sobie porządnie staniki i będę eksponować mój nieduży,ale wspaniały biuścik
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 08:50   #1953
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
hihi, no ! i jeszcze z meisiąc temu nie wchodziłam w kiecę ze studniówki w biuście, talii za duża a w biuście za maął i tak się cieszyłąm, że został mi biust...no i spadło:P
ale co tam wkońcu kupię sobie porządnie staniki i będę eksponować mój nieduży,ale wspaniały biuścik
A mi zostały porządne staniki w które nie mam co włożyć

Chcesz zobaczyć jak wyglądałam ważąc ok. 50kg? Mam tylko 2 zdjęcia z tego okresu, z najniższej wagi która pewnie była niższa niż 49kg nie mam, a szkoda byłaby to dla mnie przestroga
Chociaż na tych co mam też jest sama skóra i kości i biust w fazie zaniku
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 08:51   #1954
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
A mi zostały porządne staniki w które nie mam co włożyć

Chcesz zobaczyć jak wyglądałam ważąc ok. 50kg? Mam tylko 2 zdjęcia z tego okresu, z najniższej wagi która pewnie była niższa niż 49kg nie mam, a szkoda byłaby to dla mnie przestroga
Chociaż na tych co mam też jest sama skóra i kości i biust w fazie zaniku
pokaż jasne!
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 09:03   #1955
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
pokaż jasne!
Zakryłam twarz, bo głupio wyszłam i pewien niestosowny element
Na trzecim znów zaczynałam tyć (malutko ale różnicę już widać, chociaż dużo tutaj robią te cieniowane spodnie ) jak widać od razu zaczęło iść w uda i ramiona
Na ostatnim jest 62kg.
Z najwyższej wagi i z teraz nie mam zdjęć
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2011-05-29 o 21:02
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 09:04   #1956
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

cześć chudzinki

zrobiłam wczoraj tiramisu i połowa blachy zniknęła ale dobrze że mężuś też jadł

ale dzis piękna pogoda - mam zamiar wreszcie wsiąść na rower i troche pojeździć - chociaż u mnie to nie ma gdzie

a zresztą to załapałam doła, bo przeglądając mój kalendarz uświadomiłam sobie że praktycznie od półtorej miesiąca to powinnam być już na 3 fazie, bo waga trzyma się w tych granicach, o spadku już nie mam co marzyć , po co ja się tyle łudziłam, no trudno taka moja natura więc trzeba się wziąć i stablizować - od 1 czerwca już zaczynam 3, a dziś już zrobiłam przedsmak i zjadłam dwie małe kromeczki chleba do jajecznicy , no a od połowy miesiąca jem owoce - czasami nawet dwa dziennie , a wczoraj pierwszy raz w tym roku jadłam truskawki były pyszne - no i zamiast jednej porcji - dwie

w czwartek jak byłam u mamy - spotkała mnie sąsiadka - i powiedziała mi że co ja robię że coraz ładniej wyglądam, że tak młodziutko i kwitnąco? stwierdziła że to chyba małżeństwo mi służy , a zaś mama koleżanki jak jej powiedziałam dzień dobry - odpowiedziała mi - a dopiero drugim razem jak mnie spotkała, stwierdziła że tak sie zmieniłam że mnie wtedy nie poznała znowu mi się humor poprawił, ale szkoda że tylko na chwilę.

ja nie wiem dlaczego Wam tak łatwo przy moim wzroście zejść do 55 kg, a ja nawet nie mogę zejść do 60 - załamka
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 09:13   #1957
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
cześć chudzinki

zrobiłam wczoraj tiramisu i połowa blachy zniknęła ale dobrze że mężuś też jadł

ale dzis piękna pogoda - mam zamiar wreszcie wsiąść na rower i troche pojeździć - chociaż u mnie to nie ma gdzie

a zresztą to załapałam doła, bo przeglądając mój kalendarz uświadomiłam sobie że praktycznie od półtorej miesiąca to powinnam być już na 3 fazie, bo waga trzyma się w tych granicach, o spadku już nie mam co marzyć , po co ja się tyle łudziłam, no trudno taka moja natura więc trzeba się wziąć i stablizować - od 1 czerwca już zaczynam 3, a dziś już zrobiłam przedsmak i zjadłam dwie małe kromeczki chleba do jajecznicy , no a od połowy miesiąca jem owoce - czasami nawet dwa dziennie , a wczoraj pierwszy raz w tym roku jadłam truskawki były pyszne - no i zamiast jednej porcji - dwie

w czwartek jak byłam u mamy - spotkała mnie sąsiadka - i powiedziała mi że co ja robię że coraz ładniej wyglądam, że tak młodziutko i kwitnąco? stwierdziła że to chyba małżeństwo mi służy , a zaś mama koleżanki jak jej powiedziałam dzień dobry - odpowiedziała mi - a dopiero drugim razem jak mnie spotkała, stwierdziła że tak sie zmieniłam że mnie wtedy nie poznała znowu mi się humor poprawił, ale szkoda że tylko na chwilę.

ja nie wiem dlaczego Wam tak łatwo przy moim wzroście zejść do 55 kg, a ja nawet nie mogę zejść do 60 - załamka
Mnie ostatnio brat TŻ-ta pochwalił do ich mamy (o czym mama powiedziała TŻ-towi o on mi ), dodam że rzadko mnie widuje
Takie pochwały są dla mnie najbardziej motywujące

Też dzisiaj idę na rower, niby jest pochmurno ale słoneczko prześwieca, co mi tam, najwyżej zmoknę
Ktoś z wawy nie chce się wybrać ze mną?

Dodam jeszcze 2 zdjęcie z zeszłorocznych wakacji. Ważyłam wtedy jakieś 60-62kg przy 169cm wzrostu.
Na nich też średnio widać stan rzeczywisty bo starałam się zawsze stawać troszkę bokiem żeby biodra zamaskować
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2011-05-29 o 21:02
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 09:38   #1958
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Zakryłam twarz, bo głupio wyszłam i pewien niestosowny element
Na trzecim znów zaczynałam tyć (malutko ale różnicę już widać, chociaż dużo tutaj robią te cieniowane spodnie ) jak widać od razu zaczęło iść w uda i ramiona
Na ostatnim jest 62kg.
Z najwyższej wagi i z teraz nie mam zdjęć
na tych pierwszych zdjęciach ważych 50 kg przy 169? szczerze mówiąc, dałabym Ci więcej, jeśli Cię to urazi to przepraszam ale chodzi mi o to,że przy 50 kg przy 169 wyobrażałam sobie kościotrupa... a Ty nie wyglądasz jak kościotrup może przez ciuchy z drugiej strony, jest mała różnica między 50 a 62, a to 12 kg! do ilu dążysz? przypomnij mi;D i ile masz teraz?
Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
cześć chudzinki

zrobiłam wczoraj tiramisu i połowa blachy zniknęła ale dobrze że mężuś też jadł

ale dzis piękna pogoda - mam zamiar wreszcie wsiąść na rower i troche pojeździć - chociaż u mnie to nie ma gdzie

a zresztą to załapałam doła, bo przeglądając mój kalendarz uświadomiłam sobie że praktycznie od półtorej miesiąca to powinnam być już na 3 fazie, bo waga trzyma się w tych granicach, o spadku już nie mam co marzyć , po co ja się tyle łudziłam, no trudno taka moja natura więc trzeba się wziąć i stablizować - od 1 czerwca już zaczynam 3, a dziś już zrobiłam przedsmak i zjadłam dwie małe kromeczki chleba do jajecznicy , no a od połowy miesiąca jem owoce - czasami nawet dwa dziennie , a wczoraj pierwszy raz w tym roku jadłam truskawki były pyszne - no i zamiast jednej porcji - dwie

w czwartek jak byłam u mamy - spotkała mnie sąsiadka - i powiedziała mi że co ja robię że coraz ładniej wyglądam, że tak młodziutko i kwitnąco? stwierdziła że to chyba małżeństwo mi służy , a zaś mama koleżanki jak jej powiedziałam dzień dobry - odpowiedziała mi - a dopiero drugim razem jak mnie spotkała, stwierdziła że tak sie zmieniłam że mnie wtedy nie poznała znowu mi się humor poprawił, ale szkoda że tylko na chwilę.

ja nie wiem dlaczego Wam tak łatwo przy moim wzroście zejść do 55 kg, a ja nawet nie mogę zejść do 60 - załamka
oj kochana, widocznie Twój organizm nie chce niżej zejść... napewno już wyglądasz bosko
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 09:56   #1959
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
na tych pierwszych zdjęciach ważych 50 kg przy 169? szczerze mówiąc, dałabym Ci więcej, jeśli Cię to urazi to przepraszam ale chodzi mi o to,że przy 50 kg przy 169 wyobrażałam sobie kościotrupa... a Ty nie wyglądasz jak kościotrup może przez ciuchy z drugiej strony, jest mała różnica między 50 a 62, a to 12 kg! do ilu dążysz? przypomnij mi;D i ile masz teraz?

oj kochana, widocznie Twój organizm nie chce niżej zejść... napewno już wyglądasz bosko
Różnica była i to duża Może na zdjęciach tego tak nie widać, ale np w biodrach jest różnica ok 14-17cm, w talii ponad 10, ramiona pewnie z 7-8cm, biust jakieś 12cm.
Nie obraziłam się, sama dobrze o tym wiem Zawsze wyglądam na więcej niż ważę teraz mam 56,2kg a wyglądam co najmniej na 60
Niby 65 które miałam na początku diety jest ok dla mojego wzrostu, ale wyglądałam na więcej niż 70.
Może na tych zdjęciach z wakacji dobrze nie widać gabarytów (np.rozszerzana spódnica trochę maskowała biodra a na drugim stoję bokiem) ale widać przede wszystkim ramiona, w które nigdy wcześniej mi nie szły kg, i na jednym udźce Natomiast na tym co siedzę widać głównie kilka razy większy biust i rozpływające się uda i tyłek

Teraz niby spadło mi niecałe 9kg ale w cm to już ponad 63cm (biodra, uda, boczki, talia, pod biustem, biust, ramiona). W samych udźcach spadło mi 17cm, a wciąż mam 115cm (po 57,5cm w każdym udzie)
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2011-05-29 o 09:59
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 10:21   #1960
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ja już od godziny na nogach Zaliczyłam kawkę, serniczek i spadek na wadze -300g



Ja mam teraz w talii bardzo malutko i myślę że jeszcze trochę mi spadnie, zawsze miałam wąską talię, nie wiem ile miałam jak byłam bardzo chuda ale myślę że góra 55cm Teraz mam 62, zeszło mi 8 cm, tyle że w talii w porównaniu do innych miejsc bardzo mało przytyłam

Staników szukaj na allegro i ebay'u. Ewentualnie w sklepach netowych, często mają promocje. Chociaż i tak uważam że najbardziej opłacają się 2 pierwsze opcje. Możesz kupić używane staniki w tak dobrym stanie że oprócz lekko spranej metki nie zauważysz żadnych śladów użytkowania bo są tak dobrej jakości.
Jakie masz wymiary? (wiesz jak powinnaś się prawidłowo wymierzyć) Poszukam Ci czegoś w rozsądnej cenie
Najlepiej żebyś przeszła się gdzieś do stacjonarnego uświadomionego sklepu i po przymierzała różne modele, potem możesz kupić staniki przez internet bo stacjonarne zwykle mają baaardzo drogo. Poszukaj jakiegoś w okolicy tu.
O ile dobrze pamiętaj jesteś z Lubelszczyzny? Jeśli tak to masz 2 sklepy w Lublinie i 1 w Łęcznej Możliwe że jest więcej sklepów tylko jeszcze nie ma ich na mapie, trzeba szukać

Pewnie pęcherz przeziębiłaś, siadałaś gdzieś na zimnym albo chodziłaś boso? Mi zawsze pomaga wit. C w dużej dawce (albo to efekt placebo )

Szukałam na all tylko nie wiem jaki rozmiar Mam pod biustem 76 i 92 w biuście na elektronicznym kalkulatorze wychodzi 70E w estiq mierzyłam 65F i był za duży pod biustem zapinałąm sie na ostatnią haftkę i jeszcze miałam sporo luzu... 70 w innych sklepach też za duże ostatnia haftka i luz.. a 60 w obwodach nie mają. Wiem o tych sklepach w moim mieście byłam w nich ale nie było moich rozmiarów wszystko za duże w obwodzie, a ceny - nie stac mnie na stanik za 180 zł

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
noo, to przynajmniej biust masz fajny mój tak zmalał, ze 100 cm na 83, porażka:P jak na początku się trzymał jeszcze, to teraz w ostatnim miesiącu to chyba tyklo z niego spadło ale lepiej wygląda mały biuścik przy świetnej sylwetce niż trochę większy przy wałach tłuszczu:P
a o jaki "niestandardowy" Ci chodzi? hmm, nie macie żadnych sklepów z końcówkami kolekcji albo coś? we Wrocławiu jest Factory i za grosze można kupić staniki z Intissimi tzn za grosze w porównaniu do ceny pierwotnej
Fajny bedzie jak kupie stanik w moim rozmiarze, a nie taki co mogłabym tam jeszcze 6 par skarpetek włożyć Strasznie mi teraz biust poleciał, jeszcze w marcu kupiłam sobie stanik 70J i był okej a teraz ....
Zgadzam się z pogrubionym Wiesz to jest Lublin i tutaj prawie nic nie ma, a ceny w outletach sa takie jak w sklepach
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 10:23   #1961
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Szukałam na all tylko nie wiem jaki rozmiar Mam pod biustem 76 i 92 w biuście na elektronicznym kalkulatorze wychodzi 70E w estiq mierzyłam 65F i był za duży pod biustem zapinałąm sie na ostatnią haftkę i jeszcze miałam sporo luzu... 70 w innych sklepach też za duże ostatnia haftka i luz.. a 60 w obwodach nie mają. Wiem o tych sklepach w moim mieście byłam w nich ale nie było moich rozmiarów wszystko za duże w obwodzie, a ceny - nie stac mnie na stanik za 180 zł



Fajny bedzie jak kupie stanik w moim rozmiarze, a nie taki co mogłabym tam jeszcze 6 par skarpetek włożyć Strasznie mi teraz biust poleciał, jeszcze w marcu kupiłam sobie stanik 70J i był okej a teraz ....
Zgadzam się z pogrubionym Wiesz to jest Lublin i tutaj prawie nic nie ma, a ceny w outletach sa takie jak w sklepach
no 180 zł to porażka... dla mnie 50zł to już dużo;P
wpadnij do Wrocławia pójdziemy razem na podbój stanikowy
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 10:24   #1962
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
kształt ciała też napewno ma wpływ

a ja mam teraz mniej w cyckach niż miałam w talii przed dietą... w talii było 85, a teraz w biuście mam 83 porażka:P
ale za to w talii 66

żeby jeszcze tak ładnie boczki spadły i nogi;/

co tu dziś tak cicho? imprezy w sobotę? ;P
jeju w tali masz 66cm
jak to zrobiłas? ja sie własnie zmierzyłam i mam 72

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
a o jaki "niestandardowy" Ci chodzi? hmm, nie macie żadnych sklepów z końcówkami kolekcji albo coś? we Wrocławiu jest Factory i za grosze można kupić staniki z Intissimi tzn za grosze w porównaniu do ceny pierwotnej
w arkadach w intimissimi mozna oddac stary stanik za 12zł
ale tam chyba nie ma brafiterek

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość

Szkoda że uda tak nie chcą mi lecieć jak biust i talia Spadło niby po 8,5cm w każdym udzie ale i tak są wielkie, chciałabym żeby spadło drugie tyle ale to chyba nierealne, zawsze miałam duże uda, nawet jak ogólnie byłam chuda, bardzo chuda

Szukam właśnie noclegu w Zakopanym na lipiec wszystko co mi się podoba jest albo zajęte albo drogie Przy okazji zaczęłam się zastanawiać co ja tam będę jeść :? Zamierzam przegonić porządnie TŻ-ta po górach i nie mam bladego pojęcia co brać na szlak. Obiadokolacje będą na mieście i na pewno coś sobie wybiorę z menu ale gorzej właśnie w dzień. TŻ też nie je pieczywa itp i wątpię czy będzie chciał zrobić wyjątek w górach bo pieczywo mu szkodzi. Szukam czegoś z kuchnią ale i tak nie wiem co miałabym robić żeby nam się nie popsuło ani nie zagotowało w plecaku
ja znam jedno fajne miejsce ale Karpacz

jak macie zamiar sami sobie gotować to upewnijcie sie kilka razy czy na pewno kuchnia jest dobrze wyposażona, żeby nie wywinęli wam takiego numer jak nam
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 10:32   #1963
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
jeju w tali masz 66cm
jak to zrobiłas? ja sie własnie zmierzyłam i mam 72



w arkadach w intimissimi mozna oddac stary stanik za 12zł
ale tam chyba nie ma brafiterek
ja po prostu zawsze miałam talie wąską i w dodatku wysoko, za to w pasie przy pępku mam 85 taka figura po prostu... w biodrach mam mniej niż w tych nieszczęsnych boczkach;/
dlatego w sukienkach wyglądam dobrze, bo zakrywają boczki i uda, a pasek w talii i wydaje się, że mam 5 kg mniej

serio można oddać stanik? każdej firmy czy tylko intissimi? jak to działa? mam pełno za dużych staników;D
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 10:34   #1964
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
no 180 zł to porażka... dla mnie 50zł to już dużo;P
wpadnij do Wrocławia pójdziemy razem na podbój stanikowy
Z chęcią
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 10:36   #1965
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Szukałam na all tylko nie wiem jaki rozmiar Mam pod biustem 76 i 92 w biuście na elektronicznym kalkulatorze wychodzi 70E w estiq mierzyłam 65F i był za duży pod biustem zapinałąm sie na ostatnią haftkę i jeszcze miałam sporo luzu... 70 w innych sklepach też za duże ostatnia haftka i luz.. a 60 w obwodach nie mają. Wiem o tych sklepach w moim mieście byłam w nich ale nie było moich rozmiarów wszystko za duże w obwodzie, a ceny - nie stac mnie na stanik za 180 zł



Fajny bedzie jak kupie stanik w moim rozmiarze, a nie taki co mogłabym tam jeszcze 6 par skarpetek włożyć Strasznie mi teraz biust poleciał, jeszcze w marcu kupiłam sobie stanik 70J i był okej a teraz ....
Zgadzam się z pogrubionym Wiesz to jest Lublin i tutaj prawie nic nie ma, a ceny w outletach sa takie jak w sklepach
Skoro 70 i 65 pod biustem są dla Ciebie luźne to musiałaś się źle wymierzyć, spróbuj bardzo mocno ścisnąć centymetr a w biuście tak żeby cm nie opadał ale też nie dociskał do piersi, zmierz też biust jak się pochylisz.
Kiepskie muszą być te sklepy w Lublinie skoro mówisz że nie było Twojego obwodu. Niestety takie są ceny porządnych staników w sklepach stacjonarnych (dlatego ja tak nigdy nie kupuję ), jak już pisałam najlepszy jest dla mnie ebay a zaraz potem allegro. Trzeba tylko często szukać bo co chwilę coś się pojawia. Często też sprzedający piszą wymiary poszczególnych staników, łącznie z rozstawem miseczek i głębokością miseczki (np. ja to wszystko zawsze piszę ). Jak już znajdziesz 1 dobry stanik to potem będzie łatwiej szukać kolejnych.
Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
jeju w tali masz 66cm
jak to zrobiłas? ja sie własnie zmierzyłam i mam 72

w arkadach w intimissimi mozna oddac stary stanik za 12zł
ale tam chyba nie ma brafiterek

ja znam jedno fajne miejsce ale Karpacz

jak macie zamiar sami sobie gotować to upewnijcie sie kilka razy czy na pewno kuchnia jest dobrze wyposażona, żeby nie wywinęli wam takiego numer jak nam
Intimissimi niestety mają słabą rozmiarówkę
Ja mam w talii 62cm, ale co z tego skoro w biodrach jest prawie 100 no i te udziska wolałabym mieć te kilka cm więcej w talii a mniej w biodrach i udach

Mam na oku 2 oferty, wieczorem wraca TŻ więc będziemy się konsultować. Do tego mamy już 2 rezerwacje przez booking.com, ale te co teraz znalazłam są korzystniejsze więc chyba z tamtych zrezygnujemy.
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 10:37   #1966
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
ja po prostu zawsze miałam talie wąską i w dodatku wysoko, za to w pasie przy pępku mam 85 taka figura po prostu... w biodrach mam mniej niż w tych nieszczęsnych boczkach;/
dlatego w sukienkach wyglądam dobrze, bo zakrywają boczki i uda, a pasek w talii i wydaje się, że mam 5 kg mniej

serio można oddać stanik? każdej firmy czy tylko intissimi? jak to działa? mam pełno za dużych staników;D
z każdej firmy fajna promocja bo ja mam chyba z 10 staników do wywalenia po wypłacie wybiorę sie tam

szczęściara, u mnie w rodzinie kobity maja mało zaznaczoną talie
nie wiem czy ćwiczeniami da sie to zmienić
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 10:39   #1967
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
ja po prostu zawsze miałam talie wąską i w dodatku wysoko, za to w pasie przy pępku mam 85 taka figura po prostu... w biodrach mam mniej niż w tych nieszczęsnych boczkach;/
dlatego w sukienkach wyglądam dobrze, bo zakrywają boczki i uda, a pasek w talii i wydaje się, że mam 5 kg mniej

serio można oddać stanik? każdej firmy czy tylko intissimi? jak to działa? mam pełno za dużych staników;D
To podobnie jak u mnie tylko że ja mam aktualnie troszkę mniej w talii od Ciebie ale za to w biodrach 97 Boczki też mam 85 a było 96
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 10:39   #1968
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ja mam w talii 62cm, ale co z tego skoro w biodrach jest prawie 100 no i te udziska wolałabym mieć te kilka cm więcej w talii a mniej w biodrach i udach
a w biuście ile masz? może jesteś klepsydrą
ja to typowa grucha, mało w ramionach i biuście, wąska talia, ale za to wielkie boczki i masywne nogi:P

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
z każdej firmy fajna promocja bo ja mam chyba z 10 staników do wywalenia po wypłacie wybiorę sie tam

szczęściara, u mnie w rodzinie kobity maja mało zaznaczoną talie
nie wiem czy ćwiczeniami da sie to zmienić
chodźmy razem a potem kawa w coffee heaven
wiesz co... chyba nie da się talii wyćwiczyć tak barzdo. trochę napewno, ale jeśli masz taką budowę to po prostu tak jest...
Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
To podobnie jak u mnie tylko że ja mam aktualnie troszkę mniej w talii od Ciebie ale za to w biodrach 97 Boczki też mam 85 a było 96
ja mam w biodrach 86, a było 101.... a w boczkach było 105 masakra.
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!

Edytowane przez tchnienie-wiatru
Czas edycji: 2011-05-29 o 10:43
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 10:41   #1969
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Skoro 70 i 65 pod biustem są dla Ciebie luźne to musiałaś się źle wymierzyć, spróbuj bardzo mocno ścisnąć centymetr a w biuście tak żeby cm nie opadał ale też nie dociskał do piersi, zmierz też biust jak się pochylisz.
Kiepskie muszą być te sklepy w Lublinie skoro mówisz że nie było Twojego obwodu. Niestety takie są ceny porządnych staników w sklepach stacjonarnych (dlatego ja tak nigdy nie kupuję ), jak już pisałam najlepszy jest dla mnie ebay a zaraz potem allegro. Trzeba tylko często szukać bo co chwilę coś się pojawia. Często też sprzedający piszą wymiary poszczególnych staników, łącznie z rozstawem miseczek i głębokością miseczki (np. ja to wszystko zawsze piszę ). Jak już znajdziesz 1 dobry stanik to potem będzie łatwiej szukać kolejnych.

Intimissimi niestety mają słabą rozmiarówkę
Ja mam w talii 62cm, ale co z tego skoro w biodrach jest prawie 100 no i te udziska wolałabym mieć te kilka cm więcej w talii a mniej w biodrach i udach

Mam na oku 2 oferty, wieczorem wraca TŻ więc będziemy się konsultować. Do tego mamy już 2 rezerwacje przez booking.com, ale te co teraz znalazłam są korzystniejsze więc chyba z tamtych zrezygnujemy.

Bardzo mocno wychodzi mi 74 cm - bardziej na wydechu nie moge się ścisnąc Może w estiqu mają dziwną rozmiarowke? Rozmiar rozmiarowi w sklepach nie równy. Tylko jak go znaleźć skoro nigdzie nie moge przymierzyć stacjonarnie...
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 11:00   #1970
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
a w biuście ile masz? może jesteś klepsydrą
ja to typowa grucha, mało w ramionach i biuście, wąska talia, ale za to wielkie boczki i masywne nogi:P


chodźmy razem a potem kawa w coffee heaven
wiesz co... chyba nie da się talii wyćwiczyć tak barzdo. trochę napewno, ale jeśli masz taką budowę to po prostu tak jest...

ja mam w biodrach 86, a było 101.... a w boczkach było 105 masakra.
Ja też jestem gruszka, w biuście niby mam 86, ale za to pod biustem 67 (a sam biust jak już pisałam mizerny się zrobił, gdyby nie to że sterczy to byłoby pewnie koło 82 max w obwodzie). Od 12 roku życia nigdy nie zeszłam poniżej 92 w biodrach więc zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Bardzo mocno wychodzi mi 74 cm - bardziej na wydechu nie moge się ścisnąc Może w estiqu mają dziwną rozmiarowke? Rozmiar rozmiarowi w sklepach nie równy. Tylko jak go znaleźć skoro nigdzie nie moge przymierzyć stacjonarnie...
Coś mi się kołacze że oni mają rozciągliwe obwody. A nie wybierasz się do innego miasta? Gdzie miałabyś możliwość po przymierzania większej ilości staników? Wpadaj do Warszawy Tutaj teraz sporo dobrych sklepów pootwierali
Później Ci czegoś poszukam w necie, teraz kończę racuszki i lecę na rower

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Tak na szybko, żaden Ci się nie podoba? Wrzucaj nazwy do google jeśli nie ma zdjęć katalogowych.
http://allegro.pl/freya-rio-bialy-30...637533708.html
http://allegro.pl/biustonosz-freya-t...616564164.html
http://allegro.pl/panache-tango-pure...632520533.html
http://allegro.pl/ms-czarny-30f-65f-...635422937.html
http://allegro.pl/ms-czarny-30f-65f-...635422725.html
http://allegro.pl/stanik-freya-retro...635499250.html
http://allegro.pl/biustonosz-markssp...636955052.html
http://allegro.pl/freya-uw-plunge-ba...636921176.html

w mniejszym obwodzie:
http://allegro.pl/ms-satynowy-28g-60...632459812.html
http://allegro.pl/ms-szary-roz-28g-6...633286612.html
http://allegro.pl/ms-satynowy-28g-60...632459736.html
http://allegro.pl/kostar-086-silvia-...616489604.html
http://allegro.pl/panache-georgiana-...636516005.html
http://allegro.pl/panache-masquerade...627453890.html
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2011-05-29 o 11:03
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 11:26   #1971
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Coś mi się kołacze że oni mają rozciągliwe obwody. A nie wybierasz się do innego miasta? Gdzie miałabyś możliwość po przymierzania większej ilości staników? Wpadaj do Warszawy Tutaj teraz sporo dobrych sklepów pootwierali
Później Ci czegoś poszukam w necie, teraz kończę racuszki i lecę na rower

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Tak na szybko, żaden Ci się nie podoba? Wrzucaj nazwy do google jeśli nie ma zdjęć katalogowych.
http://allegro.pl/freya-rio-bialy-30...637533708.html
http://allegro.pl/biustonosz-freya-t...616564164.html
http://allegro.pl/panache-tango-pure...632520533.html
http://allegro.pl/ms-czarny-30f-65f-...635422937.html
http://allegro.pl/ms-czarny-30f-65f-...635422725.html
http://allegro.pl/stanik-freya-retro...635499250.html
http://allegro.pl/biustonosz-markssp...636955052.html
http://allegro.pl/freya-uw-plunge-ba...636921176.html

w mniejszym obwodzie:
http://allegro.pl/ms-satynowy-28g-60...632459812.html
http://allegro.pl/ms-szary-roz-28g-6...633286612.html
http://allegro.pl/ms-satynowy-28g-60...632459736.html
http://allegro.pl/kostar-086-silvia-...616489604.html
http://allegro.pl/panache-georgiana-...636516005.html
http://allegro.pl/panache-masquerade...627453890.html

Narazie nigdzie sie nie wybieram... Może pod koniec czerwca pojedziemy z TŻ na wyprzedaże to wtedy zaatakuje ale teraz by mi się przydał chociaż jeden dobrze dobrany biustonosz Dzięki wielkie za linki Pododawałam niektóre do obserowanych bo większość licytacje może uda mi się coś wygrać
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 11:34   #1972
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Narazie nigdzie sie nie wybieram... Może pod koniec czerwca pojedziemy z TŻ na wyprzedaże to wtedy zaatakuje ale teraz by mi się przydał chociaż jeden dobrze dobrany biustonosz Dzięki wielkie za linki Pododawałam niektóre do obserowanych bo większość licytacje może uda mi się coś wygrać
Ustaw sobie snajpera
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 11:35   #1973
iizabell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 74
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cześć Dziewczynki.Ja swoją przygodę z dukaniem rozpoczęłam 01.05.Waga startowa 80,8 wzrost 170cm. Do tej pory udało mi się zejść do 75,8(sobota) dzisiaj o zgrozo zobaczyłam 77,1Jetem po @ więc nie wiem o co chodzi.Przyznaję się wczoraj zgrzeszyłam ale to było tylko kilka żelków.Cały czas regularnie Was sobie podczytuję.Czy mogę się przyłączyć
iizabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 11:38   #1974
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Zakryłam twarz, bo głupio wyszłam i pewien niestosowny element
Na trzecim znów zaczynałam tyć (malutko ale różnicę już widać, chociaż dużo tutaj robią te cieniowane spodnie ) jak widać od razu zaczęło iść w uda i ramiona
Na ostatnim jest 62kg.
Z najwyższej wagi i z teraz nie mam zdjęć


Ja przy 62 kg nie wyglądałam tak dobrze... O zwykłych jeansach nawet nie myślałam,bo wydawało mi się,że tłuszczyk mi si wyleje

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
cześć chudzinki

zrobiłam wczoraj tiramisu i połowa blachy zniknęła ale dobrze że mężuś też jadł

ale dzis piękna pogoda - mam zamiar wreszcie wsiąść na rower i troche pojeździć - chociaż u mnie to nie ma gdzie

a zresztą to załapałam doła, bo przeglądając mój kalendarz uświadomiłam sobie że praktycznie od półtorej miesiąca to powinnam być już na 3 fazie, bo waga trzyma się w tych granicach, o spadku już nie mam co marzyć , po co ja się tyle łudziłam, no trudno taka moja natura więc trzeba się wziąć i stablizować - od 1 czerwca już zaczynam 3, a dziś już zrobiłam przedsmak i zjadłam dwie małe kromeczki chleba do jajecznicy , no a od połowy miesiąca jem owoce - czasami nawet dwa dziennie , a wczoraj pierwszy raz w tym roku jadłam truskawki były pyszne - no i zamiast jednej porcji - dwie

w czwartek jak byłam u mamy - spotkała mnie sąsiadka - i powiedziała mi że co ja robię że coraz ładniej wyglądam, że tak młodziutko i kwitnąco? stwierdziła że to chyba małżeństwo mi służy , a zaś mama koleżanki jak jej powiedziałam dzień dobry - odpowiedziała mi - a dopiero drugim razem jak mnie spotkała, stwierdziła że tak sie zmieniłam że mnie wtedy nie poznała znowu mi się humor poprawił, ale szkoda że tylko na chwilę.

ja nie wiem dlaczego Wam tak łatwo przy moim wzroście zejść do 55 kg, a ja nawet nie mogę zejść do 60 - załamka
Chowamy dołki do kieszeni ! Chyba żadna z nas nie schudła tak jak obliczył test Ja od marca miałam być na III fazie,i co ? I też waga leci powolutku... Tobie zostały już TYLKO 4 kg !! To bardzo mało,dlatego zwolniło ! Ja teraz też wolno idę,1 kg leci na minimum 20 dni Nie ma co się przejmować Na III fazie też może coś dolecieć,robi się cieplej,więcej ruchu,więc też może coś się schudnie
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 11:41   #1975
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez iizabell Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki.Ja swoją przygodę z dukaniem rozpoczęłam 01.05.Waga startowa 80,8 wzrost 170cm. Do tej pory udało mi się zejść do 75,8(sobota) dzisiaj o zgrozo zobaczyłam 77,1Jetem po @ więc nie wiem o co chodzi.Przyznaję się wczoraj zgrzeszyłam ale to było tylko kilka żelków.Cały czas regularnie Was sobie podczytuję.Czy mogę się przyłączyć
niestety nawet żelki mogły mieć taki wpływ na wzrost wagi. więc nie grzeszymy, ładnie Dukamy
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 11:44   #1976
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

one są takie białe

Cytat:
Napisane przez hannahmontannah Pokaż wiadomość
Zależy,czy są czerwone,czy już cieliste.Ja miałam już cieliste...Ale jak schudłam te 15 kg to stały się niewidoczne,dziwne trochę,bo byłam pewna,że się powiększą.Tylko,że ja na udach miałam
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 11:45   #1977
iizabell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 74
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Obiecuję poprawę.A Wam dziewczynki zazdroszczę wyników ,ale mam nadzieję że już niedługo mi też będą zazdrościć.Miłego dnia
iizabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 11:47   #1978
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ustaw sobie snajpera
Już ustawiony, pozostaje czekać

Podpatrzyłąm dziewczyny na balkonetce, które mają zblizone rozmiary do mnie i noszą 30F więc będe się tym kierować
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 12:49   #1979
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Ale pogoda w Lublinie się zepsuła
Jutro idę mur beton zapisać się na basen @ się skończyła to w końcu mogę
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 13:55   #1980
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Chowamy dołki do kieszeni ! Chyba żadna z nas nie schudła tak jak obliczył test Ja od marca miałam być na III fazie,i co ? I też waga leci powolutku... Tobie zostały już TYLKO 4 kg !! To bardzo mało,dlatego zwolniło ! Ja teraz też wolno idę,1 kg leci na minimum 20 dni Nie ma co się przejmować Na III fazie też może coś dolecieć,robi się cieplej,więcej ruchu,więc też może coś się schudnie
kochana dzięki - TYLKO 4? to jest AŻ 4 - w które już nie wierzę że spadnie - od dwóch miesięcy utrzymuje 64,5 - czasmi rosnie i spada znów do punktu wyjsciowego , no trudno chyba nie jest mi dane mieć mniej - ale najważniejsze że wogóle spadło bo jak by nic nie spadło to byłby dramat. Teraz najważniejsze by to utrwalić i utrzymać

ha zrobiłam drugie tiramisu (teraz małą blaszkę ) - chciałam wziąść do pracy - poczęstować dziewczynki - by zobaczyły jakimi pysznościami się zajadam, ale chyba do jutra nic nie zostanie - bo zaraz wpadnie koleżanka z dzieciakami ,
zresztą dopiero dostanę depresji jak przyjdzie - nie widziałyśmy się ze dwa lata - ale jak ona wyglada po dwójce dzieci - a ja po jednym tragedia - niestety nie wszystkie możemy mieć wymiary modelek

miłej niedzieli
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.