Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-19, 14:55   #421
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

ale boli mnie krzyz. I promieniuje na dol brzucha a do tego mnie mdli.
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 17:14   #422
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

hej
ja zesiwruje mam ta nieszczesna opuchlizne nosa cos kropnego nic nie pomaga, ciezko mi w nocy oddychac a co za tym idzie spac nie wiem jak mam z tym wlaczyc ehh chyba sie nie da
ja wogole dziwnie sie czuje...tzn.... zaczalmi sie 8 tydz a wydaje mi sie, ze brzuchol troszke wiekszy i przepona juz mi sie robi- te cholerne boczki bleee- nio i ponarzekalam
Cytat:
Napisane przez isabell88 Pokaż wiadomość
witajcie kochane ja swoje dwie kreseczki ujrzałam już 30.10 jednak postanowiłam nie dołaczać sie do dyskusji do czasu kiedy usłysze serduszko maleństwa . Usłyszałam je wczoraj! Wspaniałe uczucie! A teraz od początku... Mam na imię Iza, mam 23 lata i wstępny termin porodu 28 czerwca (chcę dołączyć do waszego grona a nie majowo-czerwcowych mam gdyż wasz wątek obserwuję od początku i czuję się już z wami związana ). Także gratuluję wszystkim szczęśliwym mamą! Teraz idę spać bo jutro muszę zrobić wszystkie badania, a lista jest całkiem pokaźna ;/. Dobranoc
..
Witaj i gartuluje

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
j


Tz wlasnie dzwonil z emial wypadek, potrącił sarne ale tak konkretnie . taka mgła ze dobrze ze jechal wolniej. Samochód tylko troszke rozwalił, ale na szczescie sie niestało nic
dobrze, ze nic powaznego sie nie stalo
Cytat:
Napisane przez luby957 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie czy mogłabym do Was dołączyc??

termin mam na 13 lipca 2012r, jak wychodzi z wyliczeń,
Witaj

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość


sas, to fajnie masz dużo dla siebie jak spać bie możesz ja już słyszałam że w ciąży trzeba spać ile się da, bo później już się nie da przeznajbliższe 1,5 roku conajmniej wyspaćszkoda że nie można na zapas
problem polega na tym ze przez chdzenie do wc i opuchlizne nosa nie moge spac mam dosc, ale jakos to zniose
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 17:44   #423
siasia_31
Raczkowanie
 
Avatar siasia_31
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Witajcie Kobietki

Ja dzisiaj taka śpiąca jestem, zresztą w sumie wczoraj też byłam a od poniedziałku wracam do pracy nie chce oj jak bardzo nie chce
Matko ja w końcu muszę jakiegoś gina ludzkiego znaleźć, zrobic wszystkie badania, ale w sumie to 6 t 4 dzień od OM więc może panika na wyrost.
Przeszperałam papierki i znalazłam swoją kartę ciąży z pierwszej ciąży (jak to poprawnie brzmi) i jak się okazuje wtedy u gina byłam jak to zostało zapisane 8/9 tydzień, wydawało mi się że wcześniej a tu się okazuje że nie.

Idę się przespać ..........
siasia_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 18:38   #424
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

isabell88, luby957 Witajcie gratuluje dwóch kreseczek




---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
hej
ja wogole dziwnie sie czuje...tzn.... zaczalmi sie 8 tydz a wydaje mi sie, ze brzuchol troszke wiekszy i przepona juz mi sie robi- te cholerne boczki
ja zaczynam 7 tydzień i brzuch mam na 100% większy, to jest moja druga ciąża więc może dlatego, w pierwszej jeszcze w 6 miesiącu prawie nie miałam brzuszka a teraz dzidzia rośnie, a może dwie dzidzie w takim tempie będę musiała przyznać się w pracy przed upływem 12 tyg, myślałam że do stycznia wytrwam, no i zaczynam mysleć o wielkości mojego brzuszka pod koniec ciąży, już sobie wyobrażam małą kulkę człapiącą po domu

wiem że są tu dziewczyny z drugą ciąża, jak tam wasze brzuszki?

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez siasia_31 Pokaż wiadomość
Witajcie Kobietki
Ja dzisiaj taka śpiąca jestem, zresztą w sumie wczoraj też byłam a od poniedziałku wracam do pracy nie chce oj jak bardzo nie chce
...
Idę się przespać ..........
ja się dziś położyłam na 5 min a wstałam po 2 godzinach

Edytowane przez wanilllka82
Czas edycji: 2011-11-19 o 18:40
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 20:22   #425
siasia_31
Raczkowanie
 
Avatar siasia_31
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
ja zaczynam 7 tydzień i brzuch mam na 100% większy, to jest moja druga ciąża więc może dlatego, w pierwszej jeszcze w 6 miesiącu prawie nie miałam brzuszka a teraz dzidzia rośnie, a może dwie dzidzie w takim tempie będę musiała przyznać się w pracy przed upływem 12 tyg, myślałam że do stycznia wytrwam, no i zaczynam mysleć o wielkości mojego brzuszka pod koniec ciąży, już sobie wyobrażam małą kulkę człapiącą po domu

wiem że są tu dziewczyny z drugą ciąża, jak tam wasze brzuszki?

U mnie brzuchalek też się powiększył nieco, taki lekko wystający i mam to śmieszne uczucie że nie mogę go wciągnąć. Dzisiaj założyłam dżinsy i mimo iż z dodatkiem streczu to cisnęły mnie nieziemsko, marzyłam o tym żeby jak najszybciej wrócić do domu i założyć dresowe .
Więc mimo iż nie widać gołym okiem to na pewno w drugiej ciąży powłoki brzuszne szybciej ulegają rozciągnięciu i dzidziuś ma więcej miejsca już na starcie
siasia_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 21:31   #426
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez siasia_31 Pokaż wiadomość
U mnie brzuchalek też się powiększył nieco, taki lekko wystający i mam to śmieszne uczucie że nie mogę go wciągnąć.
ja mam to samo uczucie! trzeba będzie szybciej niż myślałam zmienić garderobę, szczególnie że lubię obcisłe bluzki i małe żakieciki, w sumie to fajnie że szybciej będę mogła się pochwalić ciążowym brzuszkiem
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 18:19   #427
luby957
Raczkowanie
 
Avatar luby957
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 302
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

ja też jestem w drugiej ciąży i też mi się wydaje że mam już powiększony brzuszek, a w pierwszej ciązy jeszcze w 6-7miesiącu chodziłąm w dżiinsach które nosiałm jeszcze przed ciążą
__________________
luby957 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 18:40   #428
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

ja w ciązy która poroniłam (w pierwszej ciązy) mialam brzuszek juz wiekszy od jakiegos 6 tyg. Mozecie nie wierzyc ale tak mi odstawal jak patrzyłam na zd z neta niektorych to miały w 6 meisiący taki jak ja w 8 tyg. teraz tez juz boli mnie brzuch jak mam obcisłe spodnie. Mimo ze niby brzucha jeszcze nie ma ale juz jakby na dole puchł.
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 20:40   #429
aniazlublina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 48
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Hej Dziewczyny, czytam wasz watek od kilku dni, ale zastanawialam sie czy dolaczyc zanim pojde do lekarza.. no ale nie wytrzymalam, i jestem! wg moich wyliczen bede miala termin na 12 lipca, ale wizyte u lekarza mam dopeiro za 2 tyg Dzwonilam do gina juz pare tyg temu, jak tylko test wyszedl mi pozytywny, ale poweidzieli mi ze pierwsza wizyta powinna byc w 6-8 tyg (nie wiem od kiedy oni licza, pewnie od odstatniej miesiaczki). Mieszkam w USA i tu maja takie zasady... W kazdym razie, wczoraj zaczelam plamic- na szczescie nie jest to swieza krew, ale panikuje. Dzis leze, i jutro z samego rana chce zadzwonic i umowic sie jak najszybciej. Czytajac watki na forum zauwazylam ze duzo dziewczyn bierze bierze po czyms takim leki na podtrzymanie ciazy, wiec zaczynam sie martwic. Czytam i czytam rozniste rzeczy w internecie, i mysle ze chyba wiele dziewczyn na poczatku ciazy ma plamienie... No nic, tyle o mnie, do uslyszenia!
aniazlublina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 20:59   #430
siasia_31
Raczkowanie
 
Avatar siasia_31
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 54
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez aniazlublina Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, czytam wasz watek od kilku dni, ale zastanawialam sie czy dolaczyc zanim pojde do lekarza.. no ale nie wytrzymalam, i jestem! wg moich wyliczen bede miala termin na 12 lipca, ale wizyte u lekarza mam dopeiro za 2 tyg Dzwonilam do gina juz pare tyg temu, jak tylko test wyszedl mi pozytywny, ale poweidzieli mi ze pierwsza wizyta powinna byc w 6-8 tyg (nie wiem od kiedy oni licza, pewnie od odstatniej miesiaczki). Mieszkam w USA i tu maja takie zasady... W kazdym razie, wczoraj zaczelam plamic- na szczescie nie jest to swieza krew, ale panikuje. Dzis leze, i jutro z samego rana chce zadzwonic i umowic sie jak najszybciej. Czytajac watki na forum zauwazylam ze duzo dziewczyn bierze bierze po czyms takim leki na podtrzymanie ciazy, wiec zaczynam sie martwic. Czytam i czytam rozniste rzeczy w internecie, i mysle ze chyba wiele dziewczyn na poczatku ciazy ma plamienie... No nic, tyle o mnie, do uslyszenia!
Witaj

moim zdaniem jeśli masz możliwość iść do lekarza to jak najszybciej idź zawsze to jakoś tak pewniej jak gin się wypowie.

a w ogóle to czemu dzisiaj tutaj taaaaka cisza ?
siasia_31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 06:33   #431
_madlen
Raczkowanie
 
Avatar _madlen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 118
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cześć
Pare dni w pracy, trochę odpoczynku i już sobie narobiłam zaległości na forum! Co prawda, czytałam co tam u Was słychać w pracy na telefonie, ale odpisać już niestety nie miałam jak.
Udało mi się porozmawiać z moją panią menager i prawdopodobnie przeniesie mnie na inny dział - praca będzie mniej stresująca i z pewnością więcej zarobię. Wiem, że to wcześnie, żeby cokolwiek mówić, ale u mnie kwestie finansowe się teraz liczą najbardziej.
Poza tym wciąż próbuję znaleźć ginekologa i już szaleję od tych wszystkich nazwisk, numerów i opinii. O ósmej będę dzwonić, spróbuję się zarejestrować na piątek, jeśli w ogóle będzie jakieś miejsce. Tak bardzo chciałabym w końcu porozmawiać z kimś kompetentnym!

Poza tym dolegliwości brak, może tylko mam nabrzmiałe piersi, ale nic poza tym mi się nie dzieje.
I witam wszystkie nowe kobiety! Fajnie, że jest nas tak dużo.
_madlen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 07:17   #432
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Hejka Ja weekend u teściów przesiedziałam więc się nie odzywałam teściowie na wieści zareagowali mega pozytywnie, teściowa się popłakała, teściu strasznie ucieszył, szwagier też. A potem teściowa zaczęła swoje tradycyjne - zatroszczę się o Ciebie na śmierć. Rano jak tylko wstałam zaczęła mi śniadanie biegiem robić, wyjęła pół lodówki pytając co chcę, a jak powiedziałam, że poczekam i zjem z innymi, to "nie nie, Ty już pewnie głodna jesteś". Potem wciskała mi ciasto, banany i non stop "coś" do jedzenia, picia. No normalnie jakbym małym dzieckiem była ale to taki typ osoby więc byłam na to przygotowana hehe

No a jeśli chodzi o samopoczucie, to weekend był w miarę ok, ale wczoraj wieczorem dopadły mnie mega mdłości. A dzisiaj wstałam z migrenowym bólem głowy i do tego mi niedobrze więc jest do d... dzisiaj.
A po południu mam usg i już siedzę jak na szpilkach

Cytat:
Napisane przez isabell88 Pokaż wiadomość
agunia82, a czy usg genetyczne i przeziernosc karczku to, to samo badanie? bo lekarz mowił o przezierności a w internecie znajduję sprzeczne informacje...

od dluzszego czasu mam 'jadlowstret', masakra, w moim menu istenieja tylko kanapki z pomidorkiem i mandarynki . Ostatnio gdzies czytalam zeby juz zaczac smarowac brzuszek np. wazelina badz oliwka zeby uniknac rozstepow, czy wy juz cos stosujecie?
Często przezierność się nazywa usg genetycznym, więc chyba o to samo.
Co do jadłowstrętu, to też to znam Ja brzuszek już smaruje wazeliną.

Cytat:
Napisane przez luby957 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie czy mogłabym do Was dołączyc??

termin mam na 13 lipca 2012r, jak wychodzi z wyliczeń,
Witaj

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
a ja sobie wyliczyłam dziewczyny termin na 21 lipca a 25 mam urodziny No ale z tym terminem roznie bywa, Wiec jeszcze nie zapisujcie na pierwszej stronie Ginka mi pewnie pwoie za 2 tyg
Super

Cytat:
Napisane przez aniazlublina Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, czytam wasz watek od kilku dni, ale zastanawialam sie czy dolaczyc zanim pojde do lekarza.. no ale nie wytrzymalam, i jestem! wg moich wyliczen bede miala termin na 12 lipca, ale wizyte u lekarza mam dopeiro za 2 tyg Dzwonilam do gina juz pare tyg temu, jak tylko test wyszedl mi pozytywny, ale poweidzieli mi ze pierwsza wizyta powinna byc w 6-8 tyg (nie wiem od kiedy oni licza, pewnie od odstatniej miesiaczki). Mieszkam w USA i tu maja takie zasady... W kazdym razie, wczoraj zaczelam plamic- na szczescie nie jest to swieza krew, ale panikuje. Dzis leze, i jutro z samego rana chce zadzwonic i umowic sie jak najszybciej. Czytajac watki na forum zauwazylam ze duzo dziewczyn bierze bierze po czyms takim leki na podtrzymanie ciazy, wiec zaczynam sie martwic. Czytam i czytam rozniste rzeczy w internecie, i mysle ze chyba wiele dziewczyn na poczatku ciazy ma plamienie... No nic, tyle o mnie, do uslyszenia!
Witaj Normalnie wszyscy zalecają pierwszą wizytę koło 8 tygodnia właśnie jeśli nic się nie dzieje. Ale jak plamisz, to spróbuj iść wcześniej. Nie musi to być nic groźnego, ale każdego plamienie powinno się skonsultować z lekarzem.
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 07:36   #433
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Hello!
Nie pamiętam kiedy ostatnio tak wcześnie byłam na nogach Dziecko śpi, a ja mam chwilę na net Mąż pojechał na dworzec po mojego brata-mamy więc gościa przez tydzień, co może oznaczać chwilowy brak czasu na forum...
Za mną fatalna noc-macica się rozciąga i jednak jest to ból jak na @... plamienia na szczęście żadnego nie ma
Za to poczułam, że mam piersi... kurcze-jeden objaw gorszy od drugiego

Trzymajcie się wszystkie ciepło-dbajcie o siebie i Fasolki
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:58   #434
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Hejka Ja weekend u teściów przesiedziałam więc się nie odzywałam teściowie na wieści zareagowali mega pozytywnie, teściowa się popłakała, teściu strasznie ucieszył, szwagier też. A potem teściowa zaczęła swoje tradycyjne - zatroszczę się o Ciebie na śmierć. Rano jak tylko wstałam zaczęła mi śniadanie biegiem robić, wyjęła pół lodówki pytając co chcę, a jak powiedziałam, że poczekam i zjem z innymi, to "nie nie, Ty już pewnie głodna jesteś". Potem wciskała mi ciasto, banany i non stop "coś" do jedzenia, picia. No normalnie jakbym małym dzieckiem była ale to taki typ osoby więc byłam na to przygotowana hehe

No a jeśli chodzi o samopoczucie, to weekend był w miarę ok, ale wczoraj wieczorem dopadły mnie mega mdłości. A dzisiaj wstałam z migrenowym bólem głowy i do tego mi niedobrze więc jest do d... dzisiaj.
A po południu mam usg i już siedzę jak na szpilkach



Często przezierność się nazywa usg genetycznym, więc chyba o to samo.
Co do jadłowstrętu, to też to znam Ja brzuszek już smaruje wazeliną.



Witaj



Super



Witaj Normalnie wszyscy zalecają pierwszą wizytę koło 8 tygodnia właśnie jeśli nic się nie dzieje. Ale jak plamisz, to spróbuj iść wcześniej. Nie musi to być nic groźnego, ale każdego plamienie powinno się skonsultować z lekarzem.
Kciuki za USG

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Hello!
Nie pamiętam kiedy ostatnio tak wcześnie byłam na nogach Dziecko śpi, a ja mam chwilę na net Mąż pojechał na dworzec po mojego brata-mamy więc gościa przez tydzień, co może oznaczać chwilowy brak czasu na forum...
Za mną fatalna noc-macica się rozciąga i jednak jest to ból jak na @... plamienia na szczęście żadnego nie ma
Za to poczułam, że mam piersi... kurcze-jeden objaw gorszy od drugiego

Trzymajcie się wszystkie ciepło-dbajcie o siebie i Fasolki
O piersi to tak,mnie też bolą śmiechem żartem ale ja nie mogę spać na brzuchu własnie ze względu na piersi.
No a my wróciliśmy wczoraj od teściów-nic nie wiedzą ,czyli wszystko idzie zgodnie z planem
A ja czuje się czasami taka zmęczona,najgorzej jest między 12 a 13 zawsze chce mi się spać w tym czasie i jak zaczynam ziewać to mąż już wie która mniej więcej jest godzina
I dziewczyny jakie ja mam zaparcia. . .normalnie aż mnie czasami podbrzusze boli
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 10:22   #435
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Witajcie Kochane kolejny weekend za nami
Cytat:
Napisane przez isabell88 Pokaż wiadomość
witajcie kochane ja swoje dwie kreseczki ujrzałam już 30.10 jednak postanowiłam nie dołaczać sie do dyskusji do czasu kiedy usłysze serduszko maleństwa . Usłyszałam je wczoraj! Wspaniałe uczucie! A teraz od początku... Mam na imię Iza, mam 23 lata i wstępny termin porodu 28 czerwca (chcę dołączyć do waszego grona a nie majowo-czerwcowych mam gdyż wasz wątek obserwuję od początku i czuję się już z wami związana ). Także gratuluję wszystkim szczęśliwym mamą! Teraz idę spać bo jutro muszę zrobić wszystkie badania, a lista jest całkiem pokaźna ;/. Dobranoc

ps. moj lekarz zapisal mnie na wizytę za trzy tygodnie gdyż chcę zrobić dzidziusiowi badanie odnośnie badań genetycznych (powiedział, że robi sie je w 11-12 tygodniu ciąży). Niestety byłam w takim szoku po usłyszeniu bicia serduszka, że nie zapytałam o cenę badania. Orientujecie się może? Nie wiem co myśleć o tym badaniu. Do gina chodzę prywatnie, we Wrocławiu. Ale się rozpisałam....
Witaj i gratulujęja już się nie mogę doczekać usg,pewnie będe ryczała jak bóbr jak czytam o waszych przeżyciach to chce mi sie płakaćwczoraj wzruszyłam sie przy oglądaniu Trinny&Susannah,hormony szaleją
Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość

Tz wlasnie dzwonil z emial wypadek, potrącił sarne ale tak konkretnie . taka mgła ze dobrze ze jechal wolniej. Samochód tylko troszke rozwalił, ale na szczescie sie niestało nic
Dobrze że Tż nic się nie stało
Cytat:
Napisane przez luby957 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie czy mogłabym do Was dołączyc??

termin mam na 13 lipca 2012r, jak wychodzi z wyliczeń,
Witaj i gratuluję
Cytat:
Napisane przez luby957 Pokaż wiadomość
ja też jestem w drugiej ciąży i też mi się wydaje że mam już powiększony brzuszek, a w pierwszej ciązy jeszcze w 6-7miesiącu chodziłąm w dżiinsach które nosiałm jeszcze przed ciążą
ja jestem w pierwszej ciązy i u mnie brzuszek bardzo widać,nie zapnę się już w żadnych spodniach jak ubieram sukienki a wszystkie mam dopasowane to odrazu widać odstający brzyszek,pytałam lekarza czy to normalne i powiedzial że tak
Cytat:
Napisane przez aniazlublina Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, czytam wasz watek od kilku dni, ale zastanawialam sie czy dolaczyc zanim pojde do lekarza.. no ale nie wytrzymalam, i jestem! wg moich wyliczen bede miala termin na 12 lipca, ale wizyte u lekarza mam dopeiro za 2 tyg Dzwonilam do gina juz pare tyg temu, jak tylko test wyszedl mi pozytywny, ale poweidzieli mi ze pierwsza wizyta powinna byc w 6-8 tyg (nie wiem od kiedy oni licza, pewnie od odstatniej miesiaczki). Mieszkam w USA i tu maja takie zasady... W kazdym razie, wczoraj zaczelam plamic- na szczescie nie jest to swieza krew, ale panikuje. Dzis leze, i jutro z samego rana chce zadzwonic i umowic sie jak najszybciej. Czytajac watki na forum zauwazylam ze duzo dziewczyn bierze bierze po czyms takim leki na podtrzymanie ciazy, wiec zaczynam sie martwic. Czytam i czytam rozniste rzeczy w internecie, i mysle ze chyba wiele dziewczyn na poczatku ciazy ma plamienie... No nic, tyle o mnie, do uslyszenia!
Witaj ja bym odrazu skonsultowała się z lekarzem nie czekaj,ja miałam tylko raz plamienie ale lekarz odrazu powiedział że mam leżeć jak się powtórzy to odrazu hormony,ale naszczęście się nie powtórzyło.
agunia fajna ta Twoja teściowa,i trzymam kciuki za usg napisz póżniej koniecznie!!!
Dziewczyny na rozstepy kupiłam balsam babydream w rossmannie i smaruję się codziennie wybrałam narazie ten bo można stosowac go od pierwszego miesiąca,troche drażni mnie zapach ale narazie jest ok

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Kciuki za USG



O piersi to tak,mnie też bolą śmiechem żartem ale ja nie mogę spać na brzuchu własnie ze względu na piersi.
No a my wróciliśmy wczoraj od teściów-nic nie wiedzą ,czyli wszystko idzie zgodnie z planem
A ja czuje się czasami taka zmęczona,najgorzej jest między 12 a 13 zawsze chce mi się spać w tym czasie i jak zaczynam ziewać to mąż już wie która mniej więcej jest godzina
I dziewczyny jakie ja mam zaparcia. . .normalnie aż mnie czasami podbrzusze boli
Asiu jak już pisałam dla mnie to była zmora z tymi zaparciami,teraz jest już dobrze ale zmieniłam całkiem diete duzo pije jem dużo jabłek wogóle owoców i warzyw a lekarz mi polecił Lactulozum taki syrop na zaparcia.kurde wiem jakie to uciążliwe!

Edytowane przez muminek82
Czas edycji: 2011-11-21 o 10:18 Powód: dopisek
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 10:45   #436
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Muminku - mi np. jest "lżej" gdy zjem w ciągu dnia jedno Monte Ale w weekedn nie chciało mi się iśc do sklepu i na skutki lenistwa nie musiałam długo czekać Dzisiaj mama mi już kupiła zapas monte na tydzień
Dziewczyny a co to jest "zaświadczenie o ciąży"?Zadzwonili do mnie z pracy i powiedzieli,że zwolnienie to nie wszystko,bo oni potrzebują zaświadczenia o ciaży,ja powiedziałam że lekarz mi nic takiego nie wystawił to mi powiedzieli że muszę iść żeby mi wypisał.Ale kurde ja za każdą wizyte płacę i nie widzi mi się znowu
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 10:52   #437
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co to jest "zaświadczenie o ciąży"?Zadzwonili do mnie z pracy i powiedzieli,że zwolnienie to nie wszystko,bo oni potrzebują zaświadczenia o ciaży,ja powiedziałam że lekarz mi nic takiego nie wystawił to mi powiedzieli że muszę iść żeby mi wypisał.Ale kurde ja za każdą wizyte płacę i nie widzi mi się znowu
Lekarz wypisuje taki świstek po prostu, czyli zaświadczenie o ciąży. Ja o to poprosiłam i mi wypisał
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:13   #438
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Hej dziewczyny, ostatnio się nie odzywałam, kiepsko się czuję. Cały czas mnie mdli, caaały dzień, ale wymiotów nie mam. Zasypiam na stojąco i jestem totalnie nadwrażliwa..ehh..ale obiecałam, że zniose wszystko, byleby było ok, więc umowy dotrzymam

Jutro mam pierwsze usg! Nie mogę się doczekać Trzymajcie kciuki!

Ps. Witam wszystkie nowe mamusie
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:34   #439
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ostatnio się nie odzywałam, kiepsko się czuję. Cały czas mnie mdli, caaały dzień, ale wymiotów nie mam. Zasypiam na stojąco i jestem totalnie nadwrażliwa..ehh..ale obiecałam, że zniose wszystko, byleby było ok, więc umowy dotrzymam

Jutro mam pierwsze usg! Nie mogę się doczekać Trzymajcie kciuki!

Ps. Witam wszystkie nowe mamusie
Będę trzymać bardzo bardzo mocno. A widzę objawy masz identyczne jak ja hehe
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 12:30   #440
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Lekarz wypisuje taki świstek po prostu, czyli zaświadczenie o ciąży. Ja o to poprosiłam i mi wypisał
Jak zadzwonią jeszcze raz z kadr to pójde się zapytać A to trzeba wchodzić do gabinetu czy mozna w rejestracji?

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ostatnio się nie odzywałam, kiepsko się czuję. Cały czas mnie mdli, caaały dzień, ale wymiotów nie mam. Zasypiam na stojąco i jestem totalnie nadwrażliwa..ehh..ale obiecałam, że zniose wszystko, byleby było ok, więc umowy dotrzymam

Jutro mam pierwsze usg! Nie mogę się doczekać Trzymajcie kciuki!

Ps. Witam wszystkie nowe mamusie
Trzymamy,trzymamy
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 12:40   #441
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Jak zadzwonią jeszcze raz z kadr to pójde się zapytać A to trzeba wchodzić do gabinetu czy mozna w rejestracji?
Nie mam pojęcia, mi to lekarz wystawiał
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 12:42   #442
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Muminku - mi np. jest "lżej" gdy zjem w ciągu dnia jedno Monte Ale w weekedn nie chciało mi się iśc do sklepu i na skutki lenistwa nie musiałam długo czekać Dzisiaj mama mi już kupiła zapas monte na tydzień
Dziewczyny a co to jest "zaświadczenie o ciąży"?Zadzwonili do mnie z pracy i powiedzieli,że zwolnienie to nie wszystko,bo oni potrzebują zaświadczenia o ciaży,ja powiedziałam że lekarz mi nic takiego nie wystawił to mi powiedzieli że muszę iść żeby mi wypisał.Ale kurde ja za każdą wizyte płacę i nie widzi mi się znowu
uwielbiam monte i wogóle takie deserki to jedyne co toleruje ze slodkości
Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ostatnio się nie odzywałam, kiepsko się czuję. Cały czas mnie mdli, caaały dzień, ale wymiotów nie mam. Zasypiam na stojąco i jestem totalnie nadwrażliwa..ehh..ale obiecałam, że zniose wszystko, byleby było ok, więc umowy dotrzymam

Jutro mam pierwsze usg! Nie mogę się doczekać Trzymajcie kciuki!

Ps. Witam wszystkie nowe mamusie
trzymam kciuki mocniasto
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 12:59   #443
yoluha
Raczkowanie
 
Avatar yoluha
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 57
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

alez od nowego tygodnia rozmowa wre.

dziewczyny, a ja naszpikach do jutra siedzę.
jutro będzie 4 tygodnie od owulki. Myślicie, że będzie juz cos widać na usg? mam nadzieję ,że to szaleństwo z moja betą to było chwilowe i że mój dzidziuś jest i rośnie.
Pół weekendu przewalałam internet i jedyne co znalazłem, że przyrosty bety były słabe ale przy niższych wartościach u innych dziewczyn, a nawet udało mi się znaleźć informacje, że teraz przyjmuje się że przyrost bety o 50% po 48-72h jest prawidłowy. To gdyby patrzec na te moje dwie ostatnie wartości z 1168 na 1792 to bym się zmiesciła. Chce wierzyć że wszystko będzie dobrze. Maz mi to cały czas powtarza, a on ma czuja do takich spraw.
Jutro wizyta. Jedna nocka mnie tylko do niej dzieli w sumie, dzień w pracy i wreszcie!
yoluha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 13:12   #444
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez yoluha Pokaż wiadomość
alez od nowego tygodnia rozmowa wre.

dziewczyny, a ja naszpikach do jutra siedzę.
jutro będzie 4 tygodnie od owulki. Myślicie, że będzie juz cos widać na usg? mam nadzieję ,że to szaleństwo z moja betą to było chwilowe i że mój dzidziuś jest i rośnie.
Pół weekendu przewalałam internet i jedyne co znalazłem, że przyrosty bety były słabe ale przy niższych wartościach u innych dziewczyn, a nawet udało mi się znaleźć informacje, że teraz przyjmuje się że przyrost bety o 50% po 48-72h jest prawidłowy. To gdyby patrzec na te moje dwie ostatnie wartości z 1168 na 1792 to bym się zmiesciła. Chce wierzyć że wszystko będzie dobrze. Maz mi to cały czas powtarza, a on ma czuja do takich spraw.
Jutro wizyta. Jedna nocka mnie tylko do niej dzieli w sumie, dzień w pracy i wreszcie!
Na pewno będzie coś widać, u mnie w 5 tygodniu od OM widać było już pęcherzyk, a owulkę na pewno miałam nieco później niż książkowo w okolicach 14 dc.
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:58   #445
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Dzięki Dziewczyny za kciuki

Właśnie wypróbowałam nowy sposób na mdłości. Zamroziłam sobie (tak nie za mocno) gruszkę pokrojoną w ćwiartki i powiem Wam, że całkiem fajnie się ją jadło. No i przez chwilę chociaż mnie nie mdliło i przestało palić w przełyku
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 15:19   #446
Ancik88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Witam Jestm bardzo śpiąca ledwo siedze w pracy... przez pare dni miałam spokój z bólem brzucha ale znowu zaczyna mnie kuć...odliczanie trwa do wtorku 29.11 do wizyty do ginekologa ale sie ten czas wlecze :P spac....ZzZzZZz
Ancik88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 15:54   #447
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

hej dziewczyny
ja mialam dzis mega okropna noc snily mi sie takie koszmary, ze budzilam sie zestresowana i z napietmy brzuchem ze strachu... mowie Wam coos okropnego
Cytat:
Napisane przez yoluha Pokaż wiadomość
alez od nowego tygodnia rozmowa wre.

dziewczyny, a ja naszpikach do jutra siedzę.
jutro będzie 4 tygodnie od owulki. Myślicie, że będzie juz cos widać na usg? mam nadzieję ,że to szaleństwo z moja betą to było chwilowe i że mój dzidziuś jest i rośnie.
Pół weekendu przewalałam internet i jedyne co znalazłem, że przyrosty bety były słabe ale przy niższych wartościach u innych dziewczyn, a nawet udało mi się znaleźć informacje, że teraz przyjmuje się że przyrost bety o 50% po 48-72h jest prawidłowy. To gdyby patrzec na te moje dwie ostatnie wartości z 1168 na 1792 to bym się zmiesciła. Chce wierzyć że wszystko będzie dobrze. Maz mi to cały czas powtarza, a on ma czuja do takich spraw.
Jutro wizyta. Jedna nocka mnie tylko do niej dzieli w sumie, dzień w pracy i wreszcie!
Wydaje mi sie ze juz powinnas zobaczycja bylam na usg w 4 tyg i 3 ddz od owulki i juz slyszlam serduszko

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ostatnio się nie odzywałam, kiepsko się czuję. Cały czas mnie mdli, caaały dzień, ale wymiotów nie mam. Zasypiam na stojąco i jestem totalnie nadwrażliwa..ehh..ale obiecałam, że zniose wszystko, byleby było ok, więc umowy dotrzymam

Jutro mam pierwsze usg! Nie mogę się doczekać Trzymajcie kciuki!

Ps. Witam wszystkie nowe mamusie
3mam mocno ja tez nie moge sie doczekacnaste usg a tu jeszcze 2 tyg...
Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Muminku - mi np. jest "lżej" gdy zjem w ciągu dnia jedno Monte Ale w weekedn nie chciało mi się iśc do sklepu i na skutki lenistwa nie musiałam długo czekać Dzisiaj mama mi już kupiła zapas monte na tydzień
Dziewczyny a co to jest "zaświadczenie o ciąży"?Zadzwonili do mnie z pracy i powiedzieli,że zwolnienie to nie wszystko,bo oni potrzebują zaświadczenia o ciaży,ja powiedziałam że lekarz mi nic takiego nie wystawił to mi powiedzieli że muszę iść żeby mi wypisał.Ale kurde ja za każdą wizyte płacę i nie widzi mi się znowu
hmmm ...niestety nie umiem Ci pomoc, u mnie wystarczylo l4 przynamniej jak na razie..dziwne, ze domagaja sie zaswiadczenia
Cytat:
Napisane przez aniazlublina Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, czytam wasz watek od kilku dni, ale zastanawialam sie czy dolaczyc zanim pojde do lekarza.. no ale nie wytrzymalam, i jestem! wg moich wyliczen bede miala termin na 12 lipca, ale wizyte u lekarza mam dopeiro za 2 tyg Dzwonilam do gina juz pare tyg temu, jak tylko test wyszedl mi pozytywny, ale poweidzieli mi ze pierwsza wizyta powinna byc w 6-8 tyg (nie wiem od kiedy oni licza, pewnie od odstatniej miesiaczki). Mieszkam w USA i tu maja takie zasady... W kazdym razie, wczoraj zaczelam plamic- na szczescie nie jest to swieza krew, ale panikuje. Dzis leze, i jutro z samego rana chce zadzwonic i umowic sie jak najszybciej. Czytajac watki na forum zauwazylam ze duzo dziewczyn bierze bierze po czyms takim leki na podtrzymanie ciazy, wiec zaczynam sie martwic. Czytam i czytam rozniste rzeczy w internecie, i mysle ze chyba wiele dziewczyn na poczatku ciazy ma plamienie... No nic, tyle o mnie, do uslyszenia!
wiesz, dla swietego spokoju idz wczesniej jak mozesz...mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 16:21   #448
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

czesc dzis mialam 1 dzien w pracy i jestem zadowolona

dziewczyny jak to jest bo bed emusiala 1 grudnia wraz z zatrudnieniem robic badania lekarskie. WIem z ejest badanie krwi, nie wydjzie n nim ze jestemw ciązy???
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 16:52   #449
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

No ja już po wizycie Widziałam naszego dzidka, słyszałam też bijące serducho Coś niesamowitego! Dzidek ma całe 8mm hihi. Wg USG termin porodu to 12.07 (czyli tak jak liczyłam ciąża młodsza o 5 dni), ale gin powiedział, że będziemy trzymali się terminu wg OM więc 07.07.
Poza tym gin jeszcze raz przejrzał moje wyniki badań, uśmiechnął się sam do siebie i powiedział "noooo to narazie nie będę pani męczył żadnymi badaniami"

Prince te badania do pracy są tak podstawowe, że chyba nie ma możliwości, żeby z tego wywnioskować, że Ty w ciąży jesteś
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 17:04   #450
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
No ja już po wizycie Widziałam naszego dzidka, słyszałam też bijące serducho Coś niesamowitego! Dzidek ma całe 8mm hihi. Wg USG termin porodu to 12.07 (czyli tak jak liczyłam ciąża młodsza o 5 dni), ale gin powiedział, że będziemy trzymali się terminu wg OM więc 07.07.
Poza tym gin jeszcze raz przejrzał moje wyniki badań, uśmiechnął się sam do siebie i powiedział "noooo to narazie nie będę pani męczył żadnymi badaniami"

Prince te badania do pracy są tak podstawowe, że chyba nie ma możliwości, żeby z tego wywnioskować, że Ty w ciąży jesteś
Super wiesci i gartuluje uslyszenia serducha takmasz racje to jest niesamowite uczucie ja teraz musze czekac 2 tyg na nas wizyte i usg...
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.