Województwo Pomorskie - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-01, 22:41   #3271
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Wiecie co....mam takie pytanie dosc osobiste do was...Ale nie oceniajcie mnie z gory zle
Przeklinacie?
Bo ja to czasami .... Nie chcialabym nikogo urazic na spotkaniu...
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 22:42   #3272
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Ehh ja tez bede sie zmywac...musze sie wyprysznicowac nie chce mi sie...
Jutro wielki dzien - SOBOTA
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 22:43   #3273
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

ja chyba tez juz ide spac....zasiedzialam sie

asiu tak aviomarin jest ble..ten smak pamieta sie do konca zycia

dobranoc dziewuszki..slodkich snow cmokas
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 22:43   #3274
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hahah asiu...ee no..hm...tak glupio...ale tak..mam na imie agata i przeklinam
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 22:44   #3275
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
asiu tak aviomarin jest ble..ten smak pamieta sie do konca zycia
Chyba sobie golne a sprobownie, z ciekawosci
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 22:45   #3276
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
hahah asiu...ee no..hm...tak glupio...ale tak..mam na imie agata i przeklinam

uff kamien mi spadl z serca...
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 22:46   #3277
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Dobra kobity, buziaki, slodkich snow...Do jutra...
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-01, 22:47   #3278
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

ja jeszcze jedno...rozstac sie nie moge hehe...kurde my dzis strone nabilysmy..to chyba rekord

ale juz ostatczne DOBRANOC
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-01, 22:48   #3279
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez grin_ajz Pokaż wiadomość
ja jeszcze jedno...rozstac sie nie moge hehe...kurde my dzis strone nabilysmy..to chyba rekord

ale juz ostatczne DOBRANOC
hi hi tez zauwazylam...
DOBRANOC

EDIT
No idzcie juzzz bo ja nie wyjde pierwsza...Jeszcze mnie obgadacie jak pojde
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 08:58   #3280
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

to ja wczoraj pierwsza poszlam lulu wiec szybciutko sie pierwsza melduje dzis
rano ogladalam Polaczkow heh ale sie denerwowalam tak chcialam by wygrali i weszli do finału nalezy im sie i jjeeeessstttttttt

hej Asiu a wiesz ja raczej nie przeklinam taka ulorzona i spokojna dzieczynka jestem czasami wyrwie mi sie do cholerki czy cholipki jasnej ale sporadycznie gdy juz naprwde mnie cos zdenerwuje
heh Agata no nabita wczoraj stronka jak nic powinnismy czesciej sie tak umwaiac na rozmowki wieczorne z dzieczynami

oki ja teraz cos przekasze na sniadanko i jeszcze sie odezwe

buziaki na cały weekend
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 09:39   #3281
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam
Wykonczona wieczornymi plotkami spalam dzis jak niemowle. Nie wiem nawet czy ktos lazil czy nie, za oknem.

Aga -no to bardzo dobry nawyk, ze nie przeklinasz. Dobrze wiedziec, bede starala sie nie uzywac brzydkich slow. W sumie przyda mi sie odwyk
-a tez jestem spokojna, grzeczna dzewczyneczka Tyle ze z cietym jezykiem .
A co macie dzis w planach kobity?
Bo ja mam dzis ciekawe plany poludniowo-popopludniowe Bede wieczorem, to wam opowiem, jak bedzie o czym /tffuu tffu/

Oczywiscie czekam na informacje od Doroty, Gosi, Ani jaki dzien i godzinka pasuje im na nasze spotkanie
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-02, 10:33   #3282
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

heh Asia to musimy czesciej tak plotkowac wieczorkiem

heh co do przeklinania nigdy jakos tak nie mialam bym klneła Kubie sie zdarzało i owszem mi czasami sie wypsneło to bardzo mnie za to ganił wiec teraz juz prawie całkowicie sie wyzbyłam tego nawyku
ale jak ci sie zdarzy na spotkanku to przeciez cie niezjem

heh moje plany na dzis ambitne jak zawsze ostatnio siedze w domu leze w łózku moze troszke pochodze po domu by sie rozruszac
Asia to zycze by twoje plany wypaliły i pochawal sie wtedy koniecznie
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 11:13   #3283
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

...widze Dorotke, moze tym razem cos skrobnie do nas

Przed chwila przegladalam MM. Jej, tam mozna normalnie kompleksow sie nabawic. Dziewczyny sa takie sliczne, takie fotogeniczne Ehh zazdroszcze
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 11:17   #3284
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Jestem już się melduję
Ale się rozpisałyście o matko

Wczoraj weszłam na chwilkę aby powiedzieć dobranoc a tu taka wrzawa na naszym wątku, nie nadrobiłam z czytaniem, zaczytałam się i aż mnie oczka rozbolały i nie zdążyłam nic napisać apotem to już TŻ się mną "zajął"
Mam nadzieję że wybaczycie
Dziś mam już zaplanowany dzień, więc może odezwę się na ploty wieczorkiem, co do spotkania to narazie mi pasuje każdy dzień i każda godzina, pisze narazie bo na 90% musze jechać do domku w piątek za tydzień nic nie pisałam bo jeszcze nie jestem pewna, ok życzę miłego dnia kochane dziewczynki troszkę się spiesze papa

Asiu
widzę cię
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 11:18   #3285
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

ależ oczywiście Asiu że skrobnę
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 12:34   #3286
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

eeehhhh a ja biedna leze w łózku i przewracam sie z boku na bok wszystko mnie boli
Kuba puscił sygnalka znaczy zyje i mysli o mnie jest dobrze (nadzieje nadal istnieje-oki juz nie zaczynam znowu tego tematu )


chcialam sie wytlumacczyc własnie brat jedzie do domu na przepustke i pewnie zawładnie kompikiem na dzis wiec pewniw ciezko bedzie sie na niego dostac wieczorkiem czy po poludniu ale sie postaram


tak ze milego dzionka
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 14:59   #3287
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

No wiecie ja tu wchodzę z zamiarem poplotkowania a tu nikogo, puściutko
Taak na pewno weźmie Was na pogaduszki wieczorkiem, kiedy mój TŻ siedzi na kompie i znowu mnie minie sympatyczny wieczór z Wami

Niedawno wróciłam ze spacerku a raczej z biegania który zakończył się spacerkiem takim szybkim po plaży, troszkę zmarzłam, ale ciepła herbatka czyni cuda

hmmm ja prawka nie mam, kiedyś nawet chodziłam na kurs ale nic z tego nie wyszło, podobnie jak dziewczyny wolę jeździć jako pasażer. W ogóle to zbytnio nie lubię jazdy samochodem. Kiedyś cierpiałam na chorobę lokomocyjną ale już mi przeszło, chociaż gdy jadę autobusem w jakąś dłuższą trasę to muszę łyknąć. Pamiętam jak w zeszłym roku pojechałam z uczelni na ćwiczenia do Czech, najadłam się tabletek że prawie całą drogę przespałam achh mi się rozmarzyło jak było tam fajnie: parek w rochliku hihihihi Pozostaną cudowne wspomnienia

Aguś hmmm tak sobie myślę i myślę na Twój i Kuby temat, mam nadzieję że nie będziesz zła za to co napiszę, a może Kubuś kogoś poznał? Mam na myśli inną dziewczynę, może się ponownie zakochał?? hmmm ok, może nie powinnam wygłaszać swojego zdania, dlatego już nie gdybam i milczę.

No tak czekam i czekam .......................
Nie ma Was

wczoraj zrobiłam sobie salon piękności w łazience, tzn maseczka, peeling cukrowy i płatki owsiane ( kąpiel w płatkach) ach jaki wspaniały relaksik

Ok lecę na MM
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 15:21   #3288
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Województwo Pomorskie

Przebrnęłam przez wasze wypociny

Jakoś mało czasu mam ostatnio. Odrazu się chwale, że już jedno koło do przodu i ani jednego do tyłu

Pochwale się jeszcze raz i powiem, że mam prawko i wcale nie jestem babą za kólkiem

Co do naszego spotkania.. Zaznaczam, że ja się jeszcze ucze i godziny wczesne nie zawsze mi odpowiadają. Chyba, że łikend..

Aguś co do Kuby to ja nic nie radze, bo potem będzie na mnie Ale też mi się wydaje, że jeśli ktoś komuś powinien robić kolacje to On Tobie

A teraz już sie z Wami żegnam, bo wieczorkiem mnie nie ma. Musze się doprowadzić do stanu używalności i nie wiem czy znajde czas żeby Was jeszcze odwiedzić

Całusy babki
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 16:28   #3289
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam dziewczynki
ja tez sie ciesze z wygrane chlopakow zawsze lubilam siatkowke i dzis jak uslyszalam jak tata oglada mecz to sie zerwalam..zdziwili sie rodzice, ze ja juz na nogach ale czego sie nie robi dla naszych siatkarzy mam nadzieje, ze jutro rozgromia brazylie i bedziemy mieli zloto.oo a nawet jesli nie to srebro tez ladny medal

ja dopiero teraz, bo wiadomo sobota..zakupy...potem sprzatanie, tata psozedl do pracy, mama poszla sie zdrzemnac...to ja zrobilam w tym czxasie ciasteczka..na Moim gotowaniu znalazlam fajny przepis na ciasteczka ktore zwia sie "kocie oczka" zwykle kruche ciacha przekladane dzemem..z tym ze to gorne z oczkiem i fajnie dzemik wychodzi pyszniutkie sa..ja lubie bawic sie w pieczenie roznych ciasteczek..za to moja mama nie znosi jak to ona mowi "takiego babrania" ona woli piec porzadne ciasta

widze ze was MM wzielo hihih

sluchajcie..kojarzycie impreze "i ty mozesz zostac sw mikolajem" zwsze przed swietami w dwojce leci...jutro u nas bedzie..wiec ogladajcie dwojke moze mnie gdzies dostrzecie bo mam zamiar sie pojawic..zreszta bedzie moj kwidzyn pokazany to nawet jak mnie nie zobaczycie to moje miasteczko obejrzycie...ciekawe czy beda cos wiecej pokazywac czy tylko sam koncert
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-02, 18:37   #3290
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Agata właśnie widziałm w TV że w Kwidzynie będzie ten koncert mikołajkowy, także będę oglądać machaj do kamer ile wlezie

A mozesz wkleić ten przepisik ja bardzo lubię baraszkować w kuchni mam to po mamie (jeszcze nie tak dawno pracowala w restauracji jako szef kuchni) z wizazu robiłam ciasteczka serowe, pychaaa, najlepiej na ciepło

Cześc Asiu
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 18:46   #3291
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Neska Pokaż wiadomość
Aguś hmmm tak sobie myślę i myślę na Twój i Kuby temat, mam nadzieję że nie będziesz zła za to co napiszę, a może Kubuś kogoś poznał? Mam na myśli inną dziewczynę, może się ponownie zakochał?? hmmm ok, może nie powinnam wygłaszać swojego zdania, dlatego już nie gdybam i milczę.
Dorotko, to samo chcialam wczoraj napisac.A co jak Aga bedzie czekac u niego, a on do domku nie wroci sam...Ale to tylko gdybanie, mam nadzieje, ze nie realne
Chcialabym, zeby wszystko sie wyjasnilo,zeby bylo juz dobrze...Ale zycie potrafi byc brutalne, niestety.

Nooo a ja juz wrocilam z podrozy, juz po kolacyjce. Siedzimy i sie cieszymy z TZ, boooooooo ....sluchajcie dzis kupilismy malutkie, niebiesciutkie, nasze pierwsze autko
Tak dziwnie mi z tego powodu, ale ciezko na to pracowalismy i odkladalismy kazde zarobione pieniazki. Jutro zrobie zdjecia i wam wkleje
Dzis nim jechalam i wiecie co, zapomnialam jak sie rusza pod gorke ...I wogole nie moglam wyczuc tego wszystkiego

A tak wogole to jestem zla, bo na jutro mialam zaplanowane isc na rolki a tu pogoda zrobila niemila niespodzianke Pada deszcz i strasznie zimno jest

Co do spotkania - Aniu - a o ktorej w srody konczysz?Np godz 14 by ci pasowalo?

Agato - ehh szkoda, ze nie mam TVP 2
A co do ciasteczek, to ogladalam na Polsacie dzis program kulinarny i facet robil ptysie. Chyba jutro z Krzysiem sobie takie zrobimy, bo przepis jest bardzo latwy.

Buziaki, milego wieczorka

EDIT : Witaj Dorotko
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 18:55   #3292
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

oki a ja już mówię dobranoc, bo nie wiem czy potem siade do kompa także buziaczki

Mam nadzieję że Aga nam wybaczy nasze gdybanie
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-02, 19:59   #3293
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

ech nudy jakies...

asiu gratuluje autka to teraz bedziesz mogla jezdzic hihih

tu macie link do przepisu z ciastkami http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=158757 ja zrobilam dzis na probe z polowy porcji..w srodek powidla sliwkowe....a posypalam kakao zmieszanym z cynamonem i cukrem waniliowym pyszniutkie sa
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 09:06   #3294
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam



eehhhh ledwo zwlokłam sie z łozka wczoraj brat zajoł komoik a ja na dodatek tek zle sie czułam ze niewiem jeszcze dostałam goraczki wieczorem hhhhmmmmm sama niewiem od czego i poszlam spac juz o 21 ale oczywiscie wszystko mnie bolało i zasnac nie mogłam w łózku krecilam sie do 23 a dzis juz od 4.30 nie spie tak ze juz wstalam
Ehh do cholipki kiedy mnie to przestanie bolec

ale wiecie co normalnie az sie przerazilam jak cos wczoraj zobaczylam mowiłam wam ze po tych wszystkich cyrkach mam strasznie opuchniety brzuch jak bym w ciazy byla i wczoraj jak sie przegladałam w lusterku zobaczyłam ze normalnie zrobiły mi sie takie sine rozstepy z boku jej trzeba dzis szybko działac poki swierze to mozna jeszcze zniwelowac zreszta ja taka wykonczoa ta choroba to i bladziutka jestem dojde do siebie to bedzie inaczej ale i tak jestem w szoku jeszcze mi tego brakowałó

Asiu gratuluje autka koniecznie sie pochwal i miłej jazdy jutro pogoda sie nei przejmuj unas trze dzis tak brzydko ze
Agata heh ja tez mam ochote na jakies cisteczka mam nawet przepis na moje ulubione pierniczki kupilam foremki tylko ostatnio poprostu na nic nie moge sobie pozwolic jestem slaba i obolala a zwykle pochodzenie po domu bardzo mnie meczy Heh co do tej imprezki mikolajkowej napewno bede ogładac mam andzieje tylko ze Mlynarska nie bedzie prowadzic bo nie trawie tej baby
Dorota zazdroszcze tego ze masz tak blisko do plazy i ze na spacerki chodzisz eehhhhh tez bym tak chciala wogole ostatnio marzy mi sie juz chocoaz gdziekolwiek sie przejsc mam juz dos siedzenia w domku
Aniu to napisz kiedy ci najlepiej pasuje i jaka godzinka musimy po mału cos zaczac ustalac


a co do kuby.............. no Dorota z Asia musze powiedziec zescie wymyslily. Moze to głupie ale ja mu ufam skoro powiedzial odrazu na wstepie mi ze nie znalazł innej nie zakochal sie w innej niema dziecka z inna ani nic z tych rzeczy typu ze mnie zdradza to mu ufam jest jaki jest ale wiem ze jest bardzo wierny i w takie sprawie by mnie nie oklamał a co do kolacji ............... narazie nic nie mowie ale cos cos ............a poczekam do czwartku to wam powiem niechce nic mowic i zapeszyc ale musicie wiedziec ze wczoraj dzwonił domnie kuby brat pytal sie co sie dzieje ze przyszedł wczoraj do domu i widział ze Kuba wczoraj plakał a jak pytal rozmawial z nim o co chodzi to powiedzial ze omie i on powiedzial ze mowil ze ma wtedy domnie zadzwonic ale kuba powiedziala ze sie troche boji ale ja powiedzialam ze bede czekac no i kUbus dzwonil rozmawialismy przez telefon przeszło 30 minut wiec.................:rol leyes:



eehhhh ale sie rozpisalam
kurcze znowu zaczyna mnie bolec uciekam do łazienki zrobic porzadek na głowie

buzia miłej niedzieli
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 10:19   #3295
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam Ja juz po śniadanku, właśnie TZ w kuchni robi mi kawkę

Agata dzięki za przepis, zapiszę w mim folderze kulinarnym, na pewno je zrobię, być może na święta.

Asiu nnoo gratuluje autka koniecznie zrób fotkę Waszego nowego "dziecka"

Aga
hmmm..... wiesz, przepraszam że to napisałam ale po prostu tak myślę, wiele w życiu przeszłam i wiem na co stać druga osobę, nawet gdy jest się kochanym i ufa się tej drugiej, ważnej sercu osobie. Ok ale już się nie wtrącam i nie gdybam, mam nadzieję, że się nie gniewasz, przecież tak naprawdę to co My możemy o Was wiedzieć prawda? buziaczki
A co do rozstępów to jeśli są sine, znaczy to że potem mogą przerodzić się w białe, które no już ciężko zlikwidować, więc póki co to smaruj się ile wlezie. Moja koleżanka podczas ciąży smarowała się oliwką, taką zwykłą, właśnie też miała sine, a potem jej już znikły.
Ok miłej niedzieli kobietki papapa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 13:46   #3296
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

dorota nie niegniewam sie

duzo nie napisze bo niema co jest nie fajnie mam goraczke jest mi zimno czuje sie osłabiona ogółem jest do du.....
Ryczec mi sie chce i tyle mam juz dosc
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 18:02   #3297
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

eehhhh troszke mi przeszło

ale widze ze tu pustki kobity gdzie wy sie podziewacie???
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 18:14   #3298
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

ooo jakie pustki,

Agata nasza "reporterka" na pewno bawi się na imprezie mikołajkowej

ok odezwę się jutro, niedziela minęła jakoś leniwie

Aaaa Asiu czy przeklinam??? hmmm zdarza się, w ramach wściekłości ogólnie rzadko jest mnie rozgniewać ale czasami klnę

Aga czy ta gorączka i tak złe samopoczucie to są typowe objawy które powinnaś mieć po zabiegu??

papapa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 18:40   #3299
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Czesc dziewczyny

Nie moglam sie rano z wami przywitac, bo od razu jak wstalismy to zaczelismy sie przenosic spowrotem do naszego malego pokoiku.
Zajelo nam to dluuugoo, bo do 16.
A pozniej TZ wymyslil zeby pojechac na spacer do miasta. A jak wrocilismy to zachcialo nam sie faworkow, wiec zrobilismy sobie taka wlasnie kolacyjke
No i tak zlecial mi dzien...

Aga - kuruj sie i lez w lozeczku. To zle, ze masz ta goraczke
A rozstepy to smaruj i jeszcze raz smaruj. Ja mam na biodrach takie male Zaniedbalam to kiedys i nie kremowalam sie...a teraz mam takie brzydkie kreski na bioderkach

Jej, strasznie mi zimno...brrrr ide zrobic sobie herbatke
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-03, 19:10   #3300
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

oki zmykam zmykam juz już dobranoc dziewczyny
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.