Nowe farby Loreal Prodigy5 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-08, 09:57   #121
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Czyli jednak pani z Hebe była źle poinformowana, albo chciała mnie wprowadzić w błąd ;/ nieładnie. Ale tak to jest jak się niekompetentnych ludzi zatrudnia...
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 14:19   #122
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Oglądałam dzisiaj 10.21 w Hebe i ten jasny blond jest przeznaczony do włosów od jasnego blondu do bardzo jasnego, zatem odrosty ciemnoblond zapewne wyjdą kiepsko.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 20:41   #123
brzoskfinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Dziewczyny naprawde nie wiem czym sie tu tak podniecacie, ladne nowe pudelko owszem, ale Feria Preferance bije na leb Prodigy...
brzoskfinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 00:21   #124
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez brzoskfinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny naprawde nie wiem czym sie tu tak podniecacie, ladne nowe pudelko owszem, ale Feria Preferance bije na leb Prodigy...
Ale kto się podnieca? Nowa farba, więc wiadomo, ze dyskusja wokół niej będzie, wiele osób ciekawych jest efektu i innych aspektów z nią związanych, nie widzę tu jakiś "podniet"
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 17:31   #125
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Ale kto się podnieca? Nowa farba, więc wiadomo, ze dyskusja wokół niej będzie, wiele osób ciekawych jest efektu i innych aspektów z nią związanych, nie widzę tu jakiś "podniet"
Dokładnie. Właśnie niektórzy ostrożnie podchodzą do tematu i są ciekawi opinii osób które już nią robiły.
Prodigy w swojej palecie ma kilka ciekawych kolorów, zwłaszcza co do średnich blondów, których wg mnie jest nadal mało (przynajmniej dla mnie).
Po to jest forum o wdzięcznej nazwie wizaż, żeby baby mogły sobie pochwalić, pomarudzić czy poinformować.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 12:07   #126
biedrona_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

dziewczyny wczoraj przypadkiem zobaczyłam w naturze te farby narazie nie planuję malowania, ale następnym razem przyjrzę się im dokładniej
biedrona_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 09:27   #127
anonimqa
Przyczajenie
 
Avatar anonimqa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 13
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Kupiłam kolor 6.0 DĄB Ciemny Blond wczoraj się skusiłam, miałam wcześniej dość jasny blond, ale zachciało mi się małej odmiany, a bałam się, że brąz nawet ten jasny i tak wyjdzie mi zbyt ciemny. I tak zdecydowałam się na ciemny blond. Farbę na włosach trzymałam jakieś 25 min. Foto post niżej, w świetle dziennym bez flesza:
__________________
Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą.

[img src="https://wizaz.pl/akcje/luksja/active-vitamins/images/banery/baner-a.jpg"]

Edytowane przez anonimqa
Czas edycji: 2014-03-04 o 09:35
anonimqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 09:30   #128
anonimqa
Przyczajenie
 
Avatar anonimqa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 13
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Jeszcze raz fotka 6.0
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie204.jpg (16,5 KB, 347 załadowań)
__________________
Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą.

[img src="https://wizaz.pl/akcje/luksja/active-vitamins/images/banery/baner-a.jpg"]
anonimqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 15:17   #129
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez anonimqa Pokaż wiadomość
Jeszcze raz fotka 6.0
Jeśli tak jak wcześniej napisałaś, że kolor miałaś dość jasny.....WOW! Efekt jest zdumiewający Piękny kolor

Coraz bardziej przemawia do mnie ten kolor
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 19:09   #130
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Farbowałam odcieniem 10.21. Moje odrosty wyjściowo były ciemniejsze niż na sugerujące na opakowaniu a i tak wyszło dobrze. Niestety kolor taki wytrzymał maks 2 tygodnie a nie myje często włosów. Niestety kolor sie wypłukał i to dość solidnie w moim przypadku. Możliwe, że przyczyniły się do tego szampony które stosuje...
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 09:39   #131
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

witajcie wczoraj kupiłam 8.34 tj. zachód słońca bo mnie wołał ten kolor
czy jest tu ktoś doświadczony tą farbką?
mam włosy farbowane od jakiegoś czasu loreal ferią pure paprika, potem mango, ostatnio po kąpieli rozjaśniającej testowałam loreal luocolor 8.34 i za wiele mi ten kolor nie narobił rewolucji na głowie.
załączam fote obecnego stanu, wybaczcie tłustość ale wczoraj poszalałam z olejkiem arganowym przed planowanym farbowaniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hery.jpg (78,0 KB, 151 załadowań)
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 10:56   #132
rdzaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 90
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Ja właśnie wysuszyłam włosy po nałożeniu 1.0 Obsydian Głęboka Czerń i chyba właśnie trafiłam na swoją farbę. Fajnie się zmywa z zabrudzonej miejscami twarzy i to dla mnie mega plus.

__________________


rdzaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 12:42   #133
mstigger
Przyczajenie
 
Avatar mstigger
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

8.34 Zachód Słońca, Jasny miedziany blond !

Hej Spieszę z relacją zdjęciową tego koloru widmo,który wszyscy chcą zobaczyć a prawie nikomu się nie udało Już miałam się poddać i zmówić go w internecie ale dorwałam go w drogerii Jasmin ! Co prawda cena wyszła taka jak w necie z przesyłką czyli prawie 32 złote ! Ale nie musiałam czekać na przesyłkę ! Wiadomo impuls !
Do rzeczy ! Mój wyjściowy kolor to sprany po ponad miesiącu L'oreal Preference Cannes 8.3 co widać na pierwszym zdjęciu od lewej !
Odrost bardzo ładnie rozjaśniony, kolor równomierny, trochę inny niż na opakowaniu ale jak to farby l'oreala zawsze są ciemniejsze na początku !
Włosy po zmyciu były szorstkie ale jak wyschły odzyskały miekkość i muszę przyznać ,że jestem bardzo zadowolona !
Polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (150,2 KB, 469 załadowań)
mstigger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 12:47   #134
mstigger
Przyczajenie
 
Avatar mstigger
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (150,2 KB, 128 załadowań)
mstigger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 13:42   #135
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez mstigger Pokaż wiadomość
8.34 Zachód Słońca, Jasny miedziany blond !

Hej Spieszę z relacją zdjęciową tego koloru widmo,który wszyscy chcą zobaczyć a prawie nikomu się nie udało Już miałam się poddać i zmówić go w internecie ale dorwałam go w drogerii Jasmin ! Co prawda cena wyszła taka jak w necie z przesyłką czyli prawie 32 złote ! Ale nie musiałam czekać na przesyłkę ! Wiadomo impuls !
Do rzeczy ! Mój wyjściowy kolor to sprany po ponad miesiącu L'oreal Preference Cannes 8.3 co widać na pierwszym zdjęciu od lewej !
Odrost bardzo ładnie rozjaśniony, kolor równomierny, trochę inny niż na opakowaniu ale jak to farby l'oreala zawsze są ciemniejsze na początku !
Włosy po zmyciu były szorstkie ale jak wyschły odzyskały miekkość i muszę przyznać ,że jestem bardzo zadowolona !
Polecam
WOW! Jaki piękny i naturalny kolor wyszedł
Coś niesamowitego

Tyle dziewczyn i kobiet z każdą koloryzacją utwierdzają mnie, abym użyła Prodigy
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.

Edytowane przez nutusia16
Czas edycji: 2014-03-10 o 13:44
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 00:25   #136
hazy jive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez mstigger Pokaż wiadomość
Piękny kolor, a farba rzeczywiście bardzo równo złączyła całość z odrostem!

A tak zbaczając z tematu, czy ktoś może już testował te nowe farby Schwarzkopfa Blonde Ultime (reklamowane przez Claudię Schiffer)? Nigdzie nie mogę znaleźć miarodajnych opinii, farba korci, a na kwc tylko jedna recenzja póki co...
hazy jive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 00:10   #137
bernacik13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 3
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Hej jestem Przepraszam, że z takim opóźnieniem ale doba jest za krótka :P

Daję zdjęcie, mistrz painta ale nie mam na razie nic lepszego. Trochę mój samsung przekłamuje kolory. W koku mam włosy z olejem, chciałam żeby lepiej było widać odrost Mam nadzieje, że coś widać.

Farba się nie spiera, kolor dalej jest intensywny, włosy nie zniszczone ani nie wysuszone i co mnie najbardziej cieszy błyszczą w sztucznym świetle . Ja osobiście pozostaję przy tej farbie.

Postaram się w sobotę zrobić zdjęcie z tyłu i z przodu jeszcze


piękny <3 a jaki kolor miałaś na włosach wcześniej jeśli można wiedzieć?
bernacik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 09:02   #138
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Dziewczyny czy ta farba szybko się Wam wypłukuje/zmywa?
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 13:02   #139
mstigger
Przyczajenie
 
Avatar mstigger
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Hej u mnie minał dopiero tydzień więc nie widzę jeszcze żeby się spierał....zobaczymy jak będzie po 3 tygodniach
mstigger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 14:20   #140
Morrigan20
Raczkowanie
 
Avatar Morrigan20
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 31
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Ja wrzucam fotki już po jakimś czasie, kolor jest na prawdę śliczny i mi odpowiada

Włosy mam mokre jeszcze trochę ale póki jest jasno musiałam zrobić zdjęcia a one by tak schły i schły jeszcze
O wow.. naprawdę bajeczny kolor <3
Morrigan20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 11:21   #141
marta200
Raczkowanie
 
Avatar marta200
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 432
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Hej ja nie polecam tej farby,dla mnie jest porównywalna do castinga-mam na myśli cenę i trwałość być może na naturalnych włosach bez siwych lepiej się sprawdzi.


Sent from my RM-914_eu_poland_348 using Tapatalk
marta200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 02:23   #142
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

dostanę 7.0 w super pharm, nie wiecie może?
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 10:59   #143
rdzaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 90
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

W drogeriach dayli jest za 19,99zł. !
__________________


rdzaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 00:48   #144
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez mstigger Pokaż wiadomość
8.34 Zachód Słońca, Jasny miedziany blond !

Hej Spieszę z relacją zdjęciową tego koloru widmo,który wszyscy chcą zobaczyć a prawie nikomu się nie udało Już miałam się poddać i zmówić go w internecie ale dorwałam go w drogerii Jasmin ! Co prawda cena wyszła taka jak w necie z przesyłką czyli prawie 32 złote ! Ale nie musiałam czekać na przesyłkę ! Wiadomo impuls !
Do rzeczy ! Mój wyjściowy kolor to sprany po ponad miesiącu L'oreal Preference Cannes 8.3 co widać na pierwszym zdjęciu od lewej !
Odrost bardzo ładnie rozjaśniony, kolor równomierny, trochę inny niż na opakowaniu ale jak to farby l'oreala zawsze są ciemniejsze na początku !
Włosy po zmyciu były szorstkie ale jak wyschły odzyskały miekkość i muszę przyznać ,że jestem bardzo zadowolona !
Polecam
Hej Zafarbowałam wczoraj tym samym odcieniem i wyszedł mi niestety dość ciemny. Widziałam Twoje zdjęcia i kolor jest cudny. Po jakim czasie Ci się wypłukał?
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 08:16   #145
mstigger
Przyczajenie
 
Avatar mstigger
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;46597655]Hej Zafarbowałam wczoraj tym samym odcieniem i wyszedł mi niestety dość ciemny. Widziałam Twoje zdjęcia i kolor jest cudny. Po jakim czasie Ci się wypłukał?[/QUOTE]

Hej !
Wszystko zależy od koloru wyjściowego na jaki kładłaś farbę, zamieściłam zdjęcie swojego koloru, jasnego spranego już blondu. Kolor jaki miałam na zdjęciach był świeżo po farbowaniu. Farba sprała się po ponad 2 tygodniach codziennego mycia głowy !
Pozdrawiam
mstigger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 13:07   #146
kukurydza28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Hej, ostatnio farbowałam włosy loreal prodigy kolor migdał i byłam bardzo zadowolona, nie zniszczyła mi włosów choć po około 1,5 miesiąca farba się zmyła. Pokryła ciemne odrosty. W przeciwieństwie do castinga nie wysusza włosów i jest dobrą alternatywą do trwałego farbowania
kukurydza28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 15:12   #147
claudie95
Przyczajenie
 
Avatar claudie95
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Hej dziewczyny mam takie pytanie czy farbował ktoś może włoski kolorem 5.30 CYNAMON lub 6.0 SEPIA brąz ? Albo jeśli może jest ktoś bardziej wyedukowany to może poradzicie mi który brąz byłby dla mnie dobry kiedy mam skórę trądzikową , skłonną do zaczerwienień itp .? Gdzieś przeczytałam że właśnie ciepłe , słoneczne brązy , mogą takie wszelkie niedoskonałości optycznie "ukryć" . Z góry dziękuję za odpowiedź , i czekam na fotki jeśli ktoś chciałby sie podzielić efektami uzyskanymi dzięki wyżej wymienionym odcieniom
claudie95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 20:44   #148
marvandi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 121
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Chciałabym wiedzieć jak odcień 8.34 wychodzi...
Naturalny mam zimny średni blond (jak byłam mała miałam bardzo jasną platynę o zimnym odcieniu). Wcześniej malowałam castingiem satynowy blond, kolor wyszedł bardzo podobny do mojego naturalnego, tylko odrobinę cieplejszy. Teraz po pomalowaniu mam piękny złocisty blond Na pewno nie jest taki jak na opakowaniu, ale bardzo mi się podoba. Myślę, że po drugim farbowaniu ten kolor będzie jeszcze bardziej nasycony, więc odezwę się za półtorej miesiąca

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Jak chcecie znaleźć jakąś farbę loreala to wejdźcie na ich stronę i kliknijcie na lokalizator koloru na górze. Można znaleźć w jakim sklepie daną farbę w danym kolorze sprzedają. U mnie w Skarżysku 8.34 jest tylko i wyłącznie w naturze. W innych drogeriach typu rossmanny, czy np. kauflandzie jak na złość nie ma akurat tylko tego koloru Więc polecam popatrzeć w naturze albo po prostu wejść na stronę loreala i tam znajdziecie od razu
__________________
Winter sports!!
marvandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 09:36   #149
monikacem
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 9
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Kupiłam tą farbę z nadzieją, że moje włosy nie będą tak zniszczone niż po zwykłej, opartej na amoniaku. A tutaj wielkie zaskoczenie: moje włosy stały się matowe, szorstkie i sztywne. Nie były takie od razu po farbowaniu, ale po kilku myciach. Jestem załamana, miałam piękne długie, lśniące włosy, a teraz to szorstka szopa ! Wydaje mi się że musiałam coś zrobić nie tak z tą farbą, bo przecież miała być delikatniejsza od amoniaku No, ale postępowałam wg. instrukcji, chociaż fakt wydaje mi się że może zbyt słabo się spłukała? A może moje włosy są jakieś nietypowe? Jeżeli to ma być taki efekt, to kurde nie rozumiem gdzie tu jest to ulepszenie.
monikacem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 20:13   #150
marvandi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 121
Dot.: Nowe farby Loreal Prodigy5

Jestem po dwóch farbowaniach loreal prodigy 8.34 i niedługo musze malować znowu. Jako że mam już spory odrost, postanowiłam wam pokazać jaka jest różnica między moim bardzo zimnym, myszowatym blondem, a złocistym blondem po farbowaniu Chciałabym się też podzielić swoim spostrzeżeniem. Farby z koncernu loreal, czyli ogólnie loreale i garniery, nabierają najładniejszego koloru im dłużej minęło od farbowania. Włosy nie robią się brzydkie i kolor nie jest wypłowiały. Teraz już półtorej miesiąca nie farbowałam włosów a jestem zachwycona kolorem. Tak samo jest z czerwienią garniera mojej mamy

__________________
Winter sports!!

Edytowane przez marvandi
Czas edycji: 2014-11-25 o 20:15
marvandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-31 10:20:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.