Szczyt szczytów!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-03, 11:22   #1
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543

Szczyt szczytów!!!!


Wydarzenie z ostatnich dni. Jadę autobusem z Ursynowa, mam dwie siatki - niezbyt ciężkie, ale nieporęczne. Jestem w 6 miesiącu ciąży, więc siedzę na miejscu dla ciężarnych, autobus lata po skrzyżowaniach, wąskich osiedlowych uliczkach. Wchodzi pan, ok. 60 lat, wysportowany, dobrze ubrany. Mówi do mnie:
- Proszę mi ustąpić miesca, mam chory kręgosłup.
Odpowiadam:
- Jestem w ciąży, autobus szarpie, boję się, że upadnę, może ktoś inny ustąpi Panu miejsca? Przepraszam.
Pan:
- Bezczelność. Młode, a ciągle siedzą. Ciąża to nie choroba - może pani sobie postać!
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:24   #2
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Trudno , sa ludzie i ludzie
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:28   #3
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

No tak, to mógł powiedzieć tylko facet! Czy ktoś inny ustąpił mu miejsca?
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:28   #4
Yoasia 22
Rozeznanie
 
Avatar Yoasia 22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 566
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Paranoja jakaś!!!
__________________
~ Yoasia 22 ~
Yoasia 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:28   #5
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

ale cham tylko tak to mozna nazwac!! ja bym mu nagadała..... nie miałas za co przepraszac i nie musialas sie mu tlumaczyc. chamstwo niektorych ludzi nie zna granic.......
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:36   #6
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

co za chamstwo!!! brak mi słów.... szacunek do starszych. owszem.. popieram. ale gdy ci starsi nie maja szacunku do mlodych.. to.... nikt jakos tego nie neguje..

kiedys wracalam po 11 godzinach na uczelni, bylo mi słabo, usiadłam i zostałam tak zbuzgana przez starszą kobietę ze szkoda gadac. bluzgała chyba z 20 minut! i co najwazniejsze, dookola nie bylo nikogo starszego....
komu mialabym ustąpic miejsca....a ja chcialam tylko usiąść, bo juz nie mialam sił i myslalam ze zemdleję.
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:37   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Cytat:
Napisane przez xandra78
No tak, to mógł powiedzieć tylko facet! Czy ktoś inny ustąpił mu miejsca?
Mam nadzieję, że nie
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 11:37   #8
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Pomijając.

Płacisz za bilet i masz takie samo prawo siedzieć.
To prywatna sprawa (sumienia) każdego człowieka - czy chce ustąpić, czy nie.

Niech więc swoje komentarze w uprzejmośći wygłasza przy kawie do żony, która chce tego wysłuchiwać, a nie tak społecznie sobie piętnować.

Bo on jest "starszy pan".
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:38   #9
kasiam
Raczkowanie
 
Avatar kasiam
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 120
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Cytat:
Napisane przez Helena
Wydarzenie z ostatnich dni. Jadę autobusem z Ursynowa, mam dwie siatki - niezbyt ciężkie, ale nieporęczne. Jestem w 6 miesiącu ciąży, więc siedzę na miejscu dla ciężarnych, autobus lata po skrzyżowaniach, wąskich osiedlowych uliczkach. Wchodzi pan, ok. 60 lat, wysportowany, dobrze ubrany. Mówi do mnie:
- Proszę mi ustąpić miesca, mam chory kręgosłup.
Odpowiadam:
- Jestem w ciąży, autobus szarpie, boję się, że upadnę, może ktoś inny ustąpi Panu miejsca? Przepraszam.
Pan:
- Bezczelność. Młode, a ciągle siedzą. Ciąża to nie choroba - może pani sobie postać!
to niestety typ "miejskiego chama", choć tacy są podobno rozczulają się na widok kobiety w ciąży albo małego dziecka.
widać Ty trafiłaś na bezwarunkowego miejskiego chama.
Kochana, miej w jego i jemu podobnych ludzi. i pamiętaj, że nerwy szkodzą zdrowiu Twojemu i Twojego dziecka.
kasiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:39   #10
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Podłość, nagadała bym mu znając siebie
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:45   #11
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

ech ciągle się spotykam z takim postępowaniem.Z opowiadań słyszałam,ze kiedyś jakiś dziad wyciągnął chłopaka za ucho,żeby ten wstał i mu miejsca ustąpił.Kiedyś jadąc tramwajem jakiś zaczął wyzywać chłopaka,ze mu nie ustępuje.Ja też miałam przygodę.Kiedyś jadąc tramwajem siedziałam na miejscu z krzyżykiem.Nie wydawało mi się to istotne,bo wkoło były jeszcze conajmniej 4 wolne miejsca.Wsiada dziadek i mówi do mnie czy ja korzystam z tego znaczka i zaczyna mi robić cały wykład.Musiałam wstać i się przesiąść.
To jest chamstwo ludziom się wydaje,że jak są starzy to im wszystko wolno.Młodzi też mają problemy ze zdrowiem,czasem wracają z pracy,w której musieli ciężko pracować i chcą posiedzieć w tym autobusie,wiadomo kręgosłup,nogi mogą boleć.Ja kiedyś ustępowałam miejsca,do czasu jak mi jakaś paniusia powiedziała z wyrzutem czy "ona tak staro wygląda,żeby jej ustępować miejsca?",po czym rozsiadła się jak królowa.żałuję,że nie usiadłam z powrotem i że jej czegoś nie odpowiedziałam.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 11:45   #12
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Cytat:
Napisane przez Editaphx
co za chamstwo!!! brak mi słów.... szacunek do starszych. owszem.. popieram. ale gdy ci starsi nie maja szacunku do mlodych.. to.... nikt jakos tego nie neguje..

kiedys wracalam po 11 godzinach na uczelni, bylo mi słabo, usiadłam i zostałam tak zbuzgana przez starszą kobietę ze szkoda gadac. bluzgała chyba z 20 minut! i co najwazniejsze, dookola nie bylo nikogo starszego....
komu mialabym ustąpic miejsca....a ja chcialam tylko usiąść, bo juz nie mialam sił i myslalam ze zemdleję.
Mi dość często robi się słabo w tramwajach/autobusach jeśli stoję, szczególnie zimą i latem - chyba kwestia temperatury...
Jak dotąd nigdy nie odważyłam się poprosić o ustąpienie mi miejsca, nawet jak mi już mroczki przed oczami latały...

Za to kiedyś jeździłam do szkoły z poważnie skręconą nogą (chciali mi ją w gips wkładaćc, ale nie chciałam...), nie było tego widać na pierwszy rzut oka, ale bolała :/ Nie mogłam na niej stać.
Wtedy, kiedy jedna pani poprosiła mnie o ustąpienie miejsca, wyjaśniłam jej sytuację i wszystko było ok
Widać, że zdarzają się też miłe starsze osoby w autobusach

Co nie zmienia faktu, że ciąża to znacznie ważniejsza sprawa niż skręcona noga. Facet był zwykłych chamem i tyle.
Poza tym to racja, ze każdy ma takie samo prawo siedzieć w autobusie czy tramwaju.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:46   #13
Meli78
Przyczajenie
 
Avatar Meli78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 16
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Tak już niestety jest Jestem w trzecim miesiącu ciąży, chodzę do pracy. Bardzo źle znoszę jazdę autobusami, zdarzyło mi się już omdlenie. Nie wytłumaczysz nikomu, że jesteś w ciąży, że się źle czujesz.
Meli78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:47   #14
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Bezczelny to on jest!
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:54   #15
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

ano tak to juz jest z tymi ludzmi... nie wspominajac juz o tym ze gdy jezdzilam na studia do katowic na przystanku pod empikiem w momencie kiedy nadjezdzal autobus zaczynala sie prawdziwa walka o przetrwanie ;/ brak slow
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:57   #16
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Też kiedyś miałam podobne zdarzenie. Wracalam tramwajem z uczelni z kolezanka (ktora byla w 8-smym miesiacy ciazy). Usiadlysmy sobie, bo byly wolne miejsca. Na nastepnym przstanku wsiadlo troche starszych osob, wiec ustapilam miejsca, starszy pan , ktory sie nie zalapal, mowi do mojej kolezanki " No....dziewczynko ja tez bym sobie chetnie usiadl" , a ze Agata to babka z charakterem, zaczela tak " ach...chcialby pan usiasc...to ja panu cos powiem &*^%$%#$%#%*)&&)_*(&%%#$$ (__*()*^$%#" po czym pokazala mu swoj brzuch , chyba "troszke" sie zdziwil
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:57   #17
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Oczywiście mu nie ustąpiłam i nikt też tego nie zrobił, na drugim miejscu z krzyżykiem siedziała jakaś babcia.
Facet przeszedł na koniec autobusu i się uspokoił. Jakiś taki nerwowy był
Niedawno stałam sobie w tramwaju, tłok, chowam ten swój brzuch, a przy schodach stoi... dziewczyna o kulach Udało mi się wyprosić u Pana Studenta Zaczytanego w Skrypcie, żeby jej ustąpił miejsca.
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:59   #18
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Psychol zawsze sobie ofiare znajdzie. Siedzi sobie bidna blada kobitka, to przyszpili sie do niej.Do kolesia o wyglądzie koszykarza albo kapturka nie podskoczy bo istnieje prawdopodobieństwo solówki i zarobi.A ty bido co mu zzrobisz do oka naplujesz?A w autobusie zaraz dyskusja półgłosem jakie te młode pyskate, niewychowane niby takie niewiniątko a siekiera by nie dobił.Jakoś tak dziwnie o miejsca walczą ludzie z powojennego pokolenia...
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:59   #19
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

i tu wiadać wałsnie że nie o wszystkich można powiedzieć "miły starszy człowiek" tak samo jest np. u nas w Kosciele, ja mam problemy ze zdrowiem dlatego do kościoła ide na mszę dla młodzieży, bo jako taka funkcjonuje u nas msza i młodzież ma przychodzić na tę własnie godzinę, ide z mamą dużo wcześniej, zazwyczaj jak tylko konczy się poprzednia to ja już tam jestem 20 minut wczesniej, dlatego żeby usiąść, bo mam do tego prawo, to msza dla młodzieży, ja przychodze wczesniej żeby sobie usiąść bo nie wystoję godziny, zwłaszcza jak jest zimno, a tu nie wiadomo skąd wpada kobietka koło 50 lat i trzeba ustąpić bo ona przyszła na mszę, dla niej to nie ważne że to msza dla młodziezy, że przyszłam wczesniej żeby móc siedzieć i że nie wystoję, że jestem chora, mam zejść bo ona przyszła i stoi, a czemu to ona nie może przyjść wcześniej i usiąść?
czesto jest tak że ustępuje miejsca, ale co z tego że mama patrząc na mnie mi ustepuje?
Niektórym w głowie się nie mieści jak to może byc że młodzi są chorzy? i że musza siedzieć i starsi potrafia wiele niemiłych słów powiedzieć.
ehhh współczuję kontaktu z takimi osobami, to nic miłego
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 12:03   #20
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

och z tym ustępowaniem to jest strasznie. często widze jak sobie siedzą damy i wchodzi babulka ledwo sie rusza i jakas strasza pani musi ustąpic jej miejsca, bo panny nawet nie drgną, a klną tak, ze mam nadzieje,ze babcia jest przygłucha.

ps. Helenko, zycze udanego rozwiązania
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:11   #21
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Nienawidze takich sytuacji... Niestety to dosc popularne zachowania. Najpierw pchanie sie na hura do wolnego miejsca albo miejsca gdzie siedzi "wygodna mlodziez" - a potem sapanie i udawanie ze sie opada z sil. Ja mam chyba wybitnie fajna babcie bo nawet ona mowi, ze nie cierpi gledzenia innych o "zlej polskiej mlodziezy"
Ja juz nie siadam - staram sie tylko zajac sobie wygodne miejsce stojace gdzies z tylu lub w przegubowych tramwajach - na przegubie. Tam mozna sie oprzec wygodnie i jakos zajechac. Ale oczywiscie i tak zdarza mi sie oberwac, ze stoje na srodku, albo stoje w drzwiach albo kolo drzwi...albo... No coz... widac musialabym sie sufitu uczepic zeby wszystkim dogodzic.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:12   #22
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

to i ja cos dodam od siebie.

od paru lat nie ustepuje miejsca, chyba ze widze taka prawdziwa przykurczona, sympatyczna "babinke"/"dziadziusia" albo kobiete w ciazy lub z dzieciaczkiem na rekach.
kiedys bylam uprzejma, ale rzadko udawalo mi sie uslyszec zakichane "dziekuje" od osob starszych.

brak szacunku za brak szacunku.
wymagaja od mlodych ludzi czegos, czego sami nie potrafia dac od siebie.

albo inna sytuacja: jedzie babcia z kilkuletnim wnuczkiem - ustapisz miejsca, a ona bachora posadzi, bo dzieciak nie moze stac. wrrr!

no i co najlepsze w tym wszystkim, to to, ze przeciez oni wszyscy sa starsi, schorowani, slabi, itepe. ale w takim ukladzie po kiego grzyba jada doslownie na drugi koniec miasta, zeby zrobic zakupy w oszonie? sklepy osiedlowe im pod nosem pozamykali?!

poza tym my tez mamy prawo czuc sie zle. jak mam np. okres, to przez pierwsze 3-4 dni prawie w ogole nie moge sie ruszac. albo jak czlowiek ma kolo za kolem, malo spi i pije duzo kawy, to tez ma prawo byc padniety. a jest taka roznica, ze oni nie musza nigdzie jezdzic (w wiekszosci przypadkow), bo moga robic zakupy pod domem - a ja na kolokwium musze sie dostac.

yyych, to jest w ogole strasznie drazliwy temat jak dla mnie. moglabym godzinami bluzgac!!
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:32   #23
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Jakieś 3 lata temu miałam operowaną nogę. Musiałam chodzić potem przez jakiś czas o kulach. I tak wyszło, że musiałam jechać do Poznania (sprawy zwiazane ze studiami). Wsiadłam z tymi kulami do tramwaju, oczywiście wszystkie miejsca były zajęte. NIKT nie wstał i nie ustapił mi miejsca. Rzucało mnie na każdym zakręcie, noga bolała. Potem w tym samym mieście zdarzały się sytuacje, ze jakaś baba podchodziła do mnie i mówiła zebym jej miejsce ustąpiła. Krew mnie zalewała... Chamstwo nie zna granic. Heleno, powinnaś powiedzieć coś temu dziadowi. To jest szczyt chamstwa.
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:41   #24
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Tak gdybym byla na twoim miejscu tez bym nie przemilczala tego.. beczelnie to chyba on sie zachował mogl podejsc do jakiegos dzieciaka a nie do kobiety w zaawansowanej ciazy... wrrr az sie zdenerwowalam
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:46   #25
patrycjaaP
Rozeznanie
 
Avatar patrycjaaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 729
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Starsi ludzie przyzwyczaili się do tego że kązdy powinien im ustępować. Rozumiem! starsi wymagają szacunku i lepszego traktowania, ale niech i oni zastanowią się nad szacunkiem dla innych SZACUNEK za SZACUNEK. Moim zdaniem to w ogóle wszystkie kobiety powinny siedzieć! znalazł się dżentelmen od siedmiu boleści!! ale się wkurzyłam
__________________
PatrycjaaP

powracam!
patrycjaaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:49   #26
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

ooo trzeba bylo jeszcze dziadowi powiedziec ze to miejsce dla ciezarnych wiec masz do niego wieksze prawo niz on
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:59   #27
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Ja równiez miałam kilka takich niemiłych sytuacji Ludzie naprawde potrafia dać w kość zwłaszcza, gdy widzą,z e to młoda osoba...Kiedys nie potrafiłam odpyskować starszej osobie- szacunek, wychowanie- jednak teraz kiedy wiem, ze mam racje potrafie o tym powiedzieć głośno bez względu na to ile lat ma mój "rywal"...Szczerze wam powiem, ze jestem z tego dumna
__________________
NAJWAZNIEJSZA RZECZ NA ŚWIECIE TO UMIEĆ BYĆ SOBĄ...
Michael De Montaigne
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:59   #28
goga1001
Zadomowienie
 
Avatar goga1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 1 091
GG do goga1001
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

Idiota!!!! Szkoda, że to na mnie nie trafiło, bo powiedziałabym mu pare słów prawdy.

Bezczelność!!Dżentelmen - akurat, chyba o takim czymś nigdy nie słyszał!
__________________
Okna funkcjonują w obie strony, lustra tylko w jedną .






goga1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 13:00   #29
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

bezczelny typ, który nie potrafi przyznać się do błędu ani uszanować kobiety w ciąży. te sytuacje, kiedy osoba o kulach musi stać, też nie do pomyślenia... ale z drugiej strony, wkurza mnie, kiedy siedzą sobie 2 młode i zdrowe typki, a obok nich stoi jakaś staruszka... ja też miewam czasami takie sytuacje, że mi słabo itp. i muszę siedzieć, ale głupio się czuję, gdy obok stoi starsza osoba, bo nikt sobie nie pomyśli, że jestem chora itp., tylko niewychowana.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 13:03   #30
fizzz
Raczkowanie
 
Avatar fizzz
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 169
Dot.: Szczyt szczytów!!!!

o Bosh... chyba bym go wypchnęła z tego autobusu...;/
fizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.