Próbki perfum. Skąd bierzecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 19:02   #1
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076

Próbki perfum. Skąd bierzecie?


Szukałem takiego tematu, ale nie znalazłem.
Chciałbym się zapytać i poradzić skąd bierzecie próbki perfum (oczywiście poza Allegro). Szukałem portali internetowych i znalazłem darmowe-probki.pl i probkomania.pl
Korzystał ktoś z tego, jest sens się tam rejestrować? Oczywiście nie muszą to być darmowe próbki. Zależałoby mi na żródłach, które posiadają produkty różnych firm
Podawajcie swoje źródła.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 19:03   #2
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Próbki perfum. skąd bierzecie?

perfumerie internetowe i stacjonarne oraz wspomniane allegro innych miejsc nie znam
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 19:06   #3
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Próbki perfum. skąd bierzecie?

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;21986423]Szukałem takiego tematu, ale nie znalazłem.
Chciałbym się zapytać i poradzić skąd bierzecie próbki perfum (oczywiście poza Allegro). Szukałem portali internetowych i znalazłem darmowe-probki.pl i probkomania.pl
Korzystał ktoś z tego, jest sens się tam rejestrować? Oczywiście nie muszą to być darmowe próbki. Zależałoby mi na żródłach, które posiadają produkty różnych firm
Podawajcie swoje źródła.[/QUOTE]
Lucho polecam Ci obszerny wykład naszej koleżanki na ten właśnie temat
http://sabbathofsenses.blogspot.com/...ac-probki.html
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 20:48   #4
guuma
Raczkowanie
 
Avatar guuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 187
Dot.: Próbki perfum. skąd bierzecie?

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;21986423]Szukałem takiego tematu, ale nie znalazłem.
Chciałbym się zapytać i poradzić skąd bierzecie próbki perfum (oczywiście poza Allegro). Szukałem portali internetowych i znalazłem darmowe-probki.pl i probkomania.pl
Korzystał ktoś z tego, jest sens się tam rejestrować? Oczywiście nie muszą to być darmowe próbki. Zależałoby mi na żródłach, które posiadają produkty różnych firm
Podawajcie swoje źródła.[/QUOTE]
Jesli zle zrozumialam pytanie,to sorka.
Jak to SKAD bierzemy probki?
Ja to robie tak:
Czytam recenzje na wizaz,potem spisuje liste tego,co mogloby mnie zainteresowac
Nastepnie ide do pierwszej lepszej perfumerii i prosze o male testerki 2ml
Tyle.
guuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 20:56   #5
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Próbki perfum. skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez guuma Pokaż wiadomość
Jesli zle zrozumialam pytanie,to sorka.
Jak to SKAD bierzemy probki?
Ja to robie tak:
Czytam recenzje na wizaz,potem spisuje liste tego,co mogloby mnie zainteresowac
Nastepnie ide do pierwszej lepszej perfumerii i prosze o male testerki 2ml
Tyle.
ta twoja chojna perfumeria , to chyba nie w Polsce
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 21:06   #6
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Próbki perfum. skąd bierzecie?

No ale to nie jest skomplikowane,można próbki kupić na allegro ,niektóre perfumerie internetowe sprzedają próbki,można się wymieniać.
W Polsce w perfumeriach też można się doprosić -pod warunkiem,że nie robi się tego nagminnie i nie próbuje sępić w ilościach hurtowych
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 21:33   #7
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Próbki perfum. skąd bierzecie?

Jak się jest stałą klientką jakiejś perfumerii, to i hojnie obdarowują próbkami Ja mam taką jedną ulubioną perfumerię, nie sieciówkę typu Douglas/ Sephora i tam sprzedaje właścicielka. Często biorę u niej perfumy, więc jak chcę zmienić zapach i np. mam ochotę na nowy zapach od Chanel to proszę i dostaję próbkę
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 22:39   #8
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Próbki perfum. skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Jak się jest stałą klientką jakiejś perfumerii, to i hojnie obdarowują próbkami Ja mam taką jedną ulubioną perfumerię, nie sieciówkę typu Douglas/ Sephora i tam sprzedaje właścicielka. Często biorę u niej perfumy, więc jak chcę zmienić zapach i np. mam ochotę na nowy zapach od Chanel to proszę i dostaję próbkę
Ja nie mam żadnego problemu z dostaniem próbek, nawet bez zakupów. A stałą klientką nie sposób mnie nazwać
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 14:56   #9
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Hm, w życiu nie dostalam probki w drogerii. Ostatnio nawet byłam w Rossmanie i pani byla prawie ,że zszokowana jakzapytałam o probki. Malo tego, perfumy ktore mieli w promocji nie mialy nawet testera, więc jakbym chciała kupić to 'w ciemno'. Pani powidziała,że ladnie pachną
Przepraszam w sephorze dostałam( bo zrobiłam duze zakupy ) , co prawda 3 razy tę samą na przestrzeni kilu miesiecy ale cóż- darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 16:37   #10
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez Annaoj Pokaż wiadomość
Hm, w życiu nie dostalam probki w drogerii. Ostatnio nawet byłam w Rossmanie i pani byla prawie ,że zszokowana jakzapytałam o probki.
Bo Rossman to Rossman Ble

Douglas się sępi, ale w Sephorze dają bez gadania 2 próbki za jednym razem Więcej nie mogą jeżeli nic nie kupujesz, bo tak mają dziewczyny powiedziane przez szefostwo i tyle.... ale czasami się uda dostać więcej

Ja zawsze dostaję i nie ma problemu
A tak to wspólne zakupy na Wizażu, allegro, Quality
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 17:02   #11
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Próbki perfum. skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ja nie mam żadnego problemu z dostaniem próbek, nawet bez zakupów. A stałą klientką nie sposób mnie nazwać
mam tak samo, zawsze dostaję to co chcę, ostatnio częściej robię w sieciowych perfumeriach zakupy, wtedy hojnie rzucają próbki.

Podoba mi się podejście w zagranicznych perfumeriach, tam nikogo nie dziwi pytanie o sample do wypróbowania a u nas jeszcze różnie z tym bywa.

Jak coś konkretnego potrzebuję to konkretnie właśnie o to pytam, ale nawet z takich próbek niespodziewajek zdarzyło mi się wyczaić super kosmetyki czy perfumy, które później faktycznie kupiłam.

W Rossmanach i innych takich albo w ogóle nie mają próbek albo trafiaja one wyłącznie do pracowników
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 03:22   #12
guuma
Raczkowanie
 
Avatar guuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Limerick
Wiadomości: 187
Dot.: Próbki perfum. skąd bierzecie?

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
ta twoja chojna perfumeria , to chyba nie w Polsce
no nie w Polsce.sorka,jesli zabrzmialam niegrzecznie,ale nie wpadlo mi do glowy,ze za probki sie placi,naprawde...

Edytowane przez guuma
Czas edycji: 2010-11-17 o 03:29
guuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 06:57   #13
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Próbki perfum. skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Podoba mi się podejście w zagranicznych perfumeriach, tam nikogo nie dziwi pytanie o sample do wypróbowania a u nas jeszcze różnie z tym bywa.
To jest jeden z powodów, dla których lubię kupować perfumy na zachodzie
Robię sobie listę zapachów do przetestowania i otrzymuję to, czego potrzebuję. Poza tym próbkami perfumeryjnych nowości (ale nie tylko) obdarowują chętnie nie tylko osoby robiące zakupy
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 13:47   #14
zapalniczka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Próbki perfum. skąd bierzecie?

Byłam 2 dni temu chyba w trzech warszawskich sephorach. Chciałam próbkę jednej w perfum i nigdzie nie mieli fiolek. Czy to już na stałe? Spytałam pani czy będzie mogła napsiakć mi do mojej fiolki, bo interesuje mnie przetestowanie zapachu to powiedziała, że nie. Co najwyżej mogę się na miejscu popsikać:/ Wytłumaczy mi to ktoś?
__________________
Wymiana:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post42596287


PROSZĘ, ODPISZ U MNIE
zapalniczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 15:58   #15
zapalniczka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Próbki perfum. skąd bierzecie?

up
__________________
Wymiana:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post42596287


PROSZĘ, ODPISZ U MNIE
zapalniczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 16:37   #16
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki perfum. skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez zapalniczka89 Pokaż wiadomość
Byłam 2 dni temu chyba w trzech warszawskich sephorach. Chciałam próbkę jednej w perfum i nigdzie nie mieli fiolek. Czy to już na stałe? Spytałam pani czy będzie mogła napsiakć mi do mojej fiolki, bo interesuje mnie przetestowanie zapachu to powiedziała, że nie. Co najwyżej mogę się na miejscu popsikać:/ Wytłumaczy mi to ktoś?
Mnie ostatnio nawet same konsultantki próbowały nakłonić do tego, co by mi tu odpsikać To samo w Doulgasie (przy zakupie perfum, atomizerek 5 ml za dodatkową opłatą 11 zł napełniła mi pani dowolnym zapachem). Więc chyba po prostu zabrakło im fiolek?
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2012-12-10 o 16:38
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 18:32   #17
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Na toruńskim bazarze miejskim od wielu lat próbki oryginalych perfum można dostać u takiego goscia po 4 zł,na zamówienie nawet,sprowadza je z Niemiec-dostaje je za free w perfumeriach do zakupionych perfum 30ml,50ml itp.

Na all też można kupić.
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 12:06   #18
monisia_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Konstancin
Wiadomości: 17
Dot.: Próbki perfum. skąd bierzecie?

Prawie w każdej lepszej perfumerii dają próbki przy zakupie czegokolwiek. Oczywiście bez zakupów też można dostać, wystarczy powiedzieć jaki zapach nas interesuje. Ja kiedyś chciałam wypróbować bazę pod podkład sephory i pani w sklepie dała mi 6 próbek za darmo.
monisia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 18:21   #19
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

jak rzecz jest dostępna w S. do zawsze dostanę, po prostu proszę Konsultantkę o próbkę
W D. jest inaczej, kosmetyki pielęgnacyjne bez problemu dostaję, często więcej niż chcę, ale zapach ... nie bałdzo

ale mam i taką panią, co handluje zapachami (niestety na ogół ma testery, w gigantycznych pojemnościach) ale miewa i próbki, choć oczywiście raczej dość popularne, czasem problem że nie od razu, ale potrafi załatwić i zadzwonić, że już ma

a! i w S. czy D. po prostu proszę, niekoniecznie robiąc zakupy. może to kwestia niefajnej zmiany w sklepie, jak ktoś jest odprawiany z kwitkiem
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2012-12-11 o 18:23
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 10:42   #20
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Próbki perfum. skąd bierzecie?

ja czasem zamawiam z Oriflame jeśli spodoba mi się zapach na stronie w katalogu
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 20:32   #21
Kociasta
Raczkowanie
 
Avatar Kociasta
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 320
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Nie wiecie, czy poniższa oferta nadal obowiązuje? http://www.sklep.lulua.pl/sample.php Na stronie są ceny za próbki poszczególnych zapachów, ale ta informacja nie jest zdjęta. Fajnie by było, jakby to był kruczek prawny
Edit: dostałam maila, że dotyczy to próbek za 6 zł, więc właściwie niczego nie zmienia
__________________
Wymienię 4 ml. Armani Prive Royal Oud na Armani Prive Ambre Soie i Amblre Orient
Lakiery, kolorówka, włosy, zapachy, nowe ubrania i buty grudzień FREYA ARABELLA 30E




Edytowane przez Kociasta
Czas edycji: 2012-12-17 o 20:55
Kociasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 17:35   #22
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez Kociasta Pokaż wiadomość
Nie wiecie, czy poniższa oferta nadal obowiązuje? http://www.sklep.lulua.pl/sample.php Na stronie są ceny za próbki poszczególnych zapachów, ale ta informacja nie jest zdjęta. Fajnie by było, jakby to był kruczek prawny
Edit: dostałam maila, że dotyczy to próbek za 6 zł, więc właściwie niczego nie zmienia
Ja ze swojej strony musze pochwalic kontakt z Pania z Lului Zamowilam 7 probek, a dostalam jeszcze 2 probki gratisowe. Niestety jednej probki nie bylo na stanie i Pani zobowiazala sie, ze na koszt firmy wysle w najblizszym czasie albo zwroci pieniazki. Poza tym dostalam probki slicznie zapakowane i z kartka z podrowieniami za jedna probke placilam 6 zl. Ogolnie jestem bardzo zadowolona
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 14:00   #23
Kociasta
Raczkowanie
 
Avatar Kociasta
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 320
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

LilyLauraIsabelle - właśnie otrzymałam zamówienie z LuLua.

Pakiet jednak obowiązuje, bo zapłaciłam mniej Paczka doszła błyskawicznie, próbki były pięknie zapakowane, do tego otrzymałam oszałamiające zapachy jako prezent. Obsługa doradzała profesjonalnie i z pasją. Na pewno kolejne próbki też tam zamówię
__________________
Wymienię 4 ml. Armani Prive Royal Oud na Armani Prive Ambre Soie i Amblre Orient
Lakiery, kolorówka, włosy, zapachy, nowe ubrania i buty grudzień FREYA ARABELLA 30E



Kociasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 15:04   #24
kingulinga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Na toruńskim bazarze miejskim od wielu lat próbki oryginalych perfum można dostać u takiego goscia po 4 zł,na zamówienie nawet,sprowadza je z Niemiec-dostaje je za free w perfumeriach do zakupionych perfum 30ml,50ml itp.

Na all też można kupić.

Mówiąc o Toruniu jaki bazar masz na myśli (ulica)? Mieszkam tu od niedawna i nie znam jeszcze dobrze miasta, a ciekawa jestem, czy nadal można tam te próbki dostać
z góry dziękuję za podpowiedź
kingulinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 21:51   #25
CASCANUECES
Przyczajenie
 
Avatar CASCANUECES
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

A czy ktoś kupował na perfumis.pl? Mają wiele próbek, ciekawa jestem czy to oryginalne. Btw, w Sephorze to ostatnio nie dostałam ani jednej, choć robiłam zakupy i robię je często. Spytałam czy można poprosić o jakieś próbki to mi odpowiedziała, że nie , dała mi próbkę kremu przeciwzmarszczkowego (mam 26 lat ) i fluidu, a kiedy powiedziałam, że nie chcę to wpakowała mi to do torebki i obsłużyła następną klientkę.
CASCANUECES jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 14:51   #26
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Ja kupuję próbki zazwyczaj na allegro, w niektórych perfumeriach internetowych albo po prostu się wymieniam na wizażu. Jak robię zakupy w Douglasie czy Sephorze to najczęściej dostaję próbki kremów przeciwzmarszczkowych. Raz pamiętam, że przy zakupie kremu Clinique dostałam jakąś męską próbkę ale tylko dlatego, że byłam wtedy z moim chłopem i to akurat on płacił kartą.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 12:40   #27
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

A ja mam pytanie czy ktoras z Was kupowala pakiet probek Juliette has a gun z ich oficjalnej strony? Ja sie skusilam pare dni temu i wlasnie czekam na przesylke. Wybralam standard delivery i ciekawa jestem jak to dlugo idzie (szkoda mi bylo 20 euro na kuriera). Moze w ogole ktos sie orientuje ile idzie taka przesylka z Francji do PL (pisza, ze 7-14 dni...)?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 14:46   #28
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie czy ktoras z Was kupowala pakiet probek Juliette has a gun z ich oficjalnej strony? Ja sie skusilam pare dni temu i wlasnie czekam na przesylke. Wybralam standard delivery i ciekawa jestem jak to dlugo idzie (szkoda mi bylo 20 euro na kuriera). Moze w ogole ktos sie orientuje ile idzie taka przesylka z Francji do PL (pisza, ze 7-14 dni...)?
do mnie szla ok 10 dni
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 15:09   #29
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie czy ktoras z Was kupowala pakiet probek Juliette has a gun z ich oficjalnej strony? Ja sie skusilam pare dni temu i wlasnie czekam na przesylke. Wybralam standard delivery i ciekawa jestem jak to dlugo idzie (szkoda mi bylo 20 euro na kuriera). Moze w ogole ktos sie orientuje ile idzie taka przesylka z Francji do PL (pisza, ze 7-14 dni...)?
zamawiałam i szybko doszła
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 22:45   #30
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Próbki perfum. Skąd bierzecie?

Nie chcę zakładać nowego wątku dlatego zapytam tutaj. Czy próbki z perfumerii Lulua przychodzą we fiolkach czy samplach z psikaczem?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-17 23:21:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.