Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-30, 17:10   #4651
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

U mnie na pocżatku nie dawał takiego matu, ba byłam niezadowolona z niego,a po tygodniu jakby skóra sie przyzwyczaiła i super działa
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 18:52   #4652
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
300 zł? Za taką kasę, to zrobisz sobie zapas na cały życie. Sobie, dzieciom i wnukom... Tutaj kupisz go za niecałe 11 zł: http://www.kolorowka.com/81,puder-ryzowy.html Ostatecznie jeśli masz młynek do kawy, to kupujesz ryż i go mielisz cyklami czyli kilka razy po parę minut...
Przypomniało mi się jak baba w Sephorze wciskała mi puder MUFE czy jakiś tam, a była to czysta krzemionka.
Ja mam puder ryżowy i w życiu nie wydałabym nawet 30zł na niego A co dopiero 300, z czego 290 za markę
Krzemionkę, czyli odpowiednik hiper drogiego pudru MUFE też miałam Ale zbytnio mi nie podeszła, bo strasznie pyli i tak sobie wygląda na twarzy. Za to ryżowy świetny

W ogóle dzięki za rady odnośnie szminek W całkiem jasnych kolorach wyglądam bardzo źle, więc spróbuję przełamać się do całkiem ciemnych i mocnych kolorów
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 19:19   #4653
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja się wczoraj załamałam, jak się dowiedziałam, że u nas w Polsce jest dostępnych chyba tylko 6 odcieni lip tintów Astora, a ogólnie na rynku zachodnim istnieje ich bodajże 15, w tym chyba dwa odcienie fioletu, niedostępnych u nas A bardzo chętnie bym się zaopatrzyła w taki fioletowy lip tint bo ja bardzo lubię te wynalazki, ostatnio częściej zdarza mi się używać moich dwóch kosmetyków tego typu od bourjois
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 19:30   #4654
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
300 zł? Za taką kasę, to zrobisz sobie zapas na cały życie. Sobie, dzieciom i wnukom... Tutaj kupisz go za niecałe 11 zł: http://www.kolorowka.com/81,puder-ryzowy.html Ostatecznie jeśli masz młynek do kawy, to kupujesz ryż i go mielisz cyklami czyli kilka razy po parę minut...
Przypomniało mi się jak baba w Sephorze wciskała mi puder MUFE czy jakiś tam, a była to czysta krzemionka.
Z tym ryżem mogę spróbować, muszę tylko wcześniej zaopatrzyć się w biały ryż, gdyż jadam tylko brązowy Mam młynek, który całkiem nieźle mieli, muszę go tylko wymyć z orzechów i goździków, bo do tego go głównie używam Jak mi nie wyjdzie to spróbuję zamówić przez internet. Sprawdzałam koszty przesyłki, ale wszystkie są dla przesyłek wcześniej opłaconych. Czy mogę też zamówić z zapłatą przy odbiorze? (Wolę taką formę, bo raz zamówiłam perfumy za 200 zł i nigdy ich nie dostałam, bo gdzieś się zawieruszyły na poczcie;/)

Mam pytanie, skąd Wy bierzecie puder bambusowy, bo przy okazji ryżowego, wspomniałyście też o bambusowym Też z takich sklepów internetowych jak kolorówka?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 19:37   #4655
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Z tym ryżem mogę spróbować, muszę tylko wcześniej zaopatrzyć się w biały ryż, gdyż jadam tylko brązowy Mam młynek, który całkiem nieźle mieli, muszę go tylko wymyć z orzechów i goździków, bo do tego go głównie używam Jak mi nie wyjdzie to spróbuję zamówić przez internet. Sprawdzałam koszty przesyłki, ale wszystkie są dla przesyłek wcześniej opłaconych. Czy mogę też zamówić z zapłatą przy odbiorze? (Wolę taką formę, bo raz zamówiłam perfumy za 200 zł i nigdy ich nie dostałam, bo gdzieś się zawieruszyły na poczcie;/)

Mam pytanie, skąd Wy bierzecie puder bambusowy, bo przy okazji ryżowego, wspomniałyście też o bambusowym Też z takich sklepów internetowych jak kolorówka?
Tak. Niestety, stacjonarne sklepy czegoś takiego nie mają
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 21:28   #4656
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Z tym ryżem mogę spróbować, muszę tylko wcześniej zaopatrzyć się w biały ryż, gdyż jadam tylko brązowy Mam młynek, który całkiem nieźle mieli, muszę go tylko wymyć z orzechów i goździków, bo do tego go głównie używam Jak mi nie wyjdzie to spróbuję zamówić przez internet. Sprawdzałam koszty przesyłki, ale wszystkie są dla przesyłek wcześniej opłaconych. Czy mogę też zamówić z zapłatą przy odbiorze? (Wolę taką formę, bo raz zamówiłam perfumy za 200 zł i nigdy ich nie dostałam, bo gdzieś się zawieruszyły na poczcie;/)

Mam pytanie, skąd Wy bierzecie puder bambusowy, bo przy okazji ryżowego, wspomniałyście też o bambusowym Też z takich sklepów internetowych jak kolorówka?
Ja kiedyś próbowałam mielić, ale chyba za krótko mieliłam, bo nie był zbyt pudrowy Daj znać jak Ci wyszło

Ja kupuję w kolorówce, w stacjonarnym z fajnych, naturalnych pudrów jest do dostania skrobia kukurydziana - mocno matuje, jest naprawdę transparentna i nieźle wygląda na twarzy. Niestety jednemu bardziej pasuje, innemu w ogóle, dlatego trzeba na sobie przetestować.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 22:42   #4657
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja kiedyś próbowałam mielić, ale chyba za krótko mieliłam, bo nie był zbyt pudrowy Daj znać jak Ci wyszło

Ja kupuję w kolorówce, w stacjonarnym z fajnych, naturalnych pudrów jest do dostania skrobia kukurydziana - mocno matuje, jest naprawdę transparentna i nieźle wygląda na twarzy. Niestety jednemu bardziej pasuje, innemu w ogóle, dlatego trzeba na sobie przetestować.
A w jakim sklepie jest dostępna skrobia? I jak nazywa się produkt z ową skrobią? Ja jestem generalnie otwarta na wszelkie propozycje, byle był mat, transparentny kolor i nie zapychał(dlatego dobre są produkty naturalne).
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 23:27   #4658
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
A w jakim sklepie jest dostępna skrobia? I jak nazywa się produkt z ową skrobią? Ja jestem generalnie otwarta na wszelkie propozycje, byle był mat, transparentny kolor i nie zapychał(dlatego dobre są produkty naturalne).
W sklepie wegetariańskim/ze zdrową żywnością. Mnie pół kg kosztowało jakieś 5zł I nazywa się po prostu skrobia kukurydziana.
Dużo nie kosztuje, a a nuż podpasuje i będziesz mieć zapas pudru na kilka lat
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 23:31   #4659
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A to przejdę się do takowego, bo mi się moje tofu kończy. Myślałam, ze Wy jakieś specjalne pudry kupujecie. Widziałam kiedyś stronę, gdzie był amerykański puder ryżowy za 60 zł, były też produkty holenderskie za 100 zł.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 11:06   #4660
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Puder z ryzowy z paese mozecie kupic na ich stronie 25 chyba kosztuje
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 11:23   #4661
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

miała któraś Neutrogene healthy skin o podkładzie myślę. konkretnie kolor 20 . jasny? wpada w żółty czy różowy?
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 12:52   #4662
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja się wczoraj załamałam, jak się dowiedziałam, że u nas w Polsce jest dostępnych chyba tylko 6 odcieni lip tintów Astora, a ogólnie na rynku zachodnim istnieje ich bodajże 15, w tym chyba dwa odcienie fioletu, niedostępnych u nas A bardzo chętnie bym się zaopatrzyła w taki fioletowy lip tint bo ja bardzo lubię te wynalazki, ostatnio częściej zdarza mi się używać moich dwóch kosmetyków tego typu od bourjois
Fioletowy lip tint - też ostatnio o nim pomyślałam.
Muszę też przyznać, że kredka z Inglota do ust jest bardzo trwała.
Jakie masz odcienie z Bourjois?

Za niedługo zaczynam pracę z kwasem glikolowym o stężeniu 12%. Niełatwo jest znaleźć odpowiedni dla mnie filtr o SPF 50/50+, bo nawet Ducray okazał się być za tłusty.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 13:39   #4663
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Fioletowy lip tint - też ostatnio o nim pomyślałam.
Muszę też przyznać, że kredka z Inglota do ust jest bardzo trwała.
Jakie masz odcienie z Bourjois?

Za niedługo zaczynam pracę z kwasem glikolowym o stężeniu 12%. Niełatwo jest znaleźć odpowiedni dla mnie filtr o SPF 50/50+, bo nawet Ducray okazał się być za tłusty.
a mleczko ducray ni krem? jest bardzo leciutkie i ma 100ml
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 14:52   #4664
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a mleczko ducray ni krem? jest bardzo leciutkie i ma 100ml
Używałaś na twarz?
Zobaczę jakie próbki przyśle do mnie apteka... Myślałam też o Biodermie - Photoderm AKN Mat SPF 30 / UVA 13, ale to niższa ochrona.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 15:31   #4665
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

a testowała któraś z Was ten nowy żelowy podkład z Rimmela bodajże 100 ivory najjaśniejszy? do czego porównać odcień?
bo recenzje na kwc ma wyśmienite
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 15:33   #4666
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

też zastanawiam się nad kupnem...czy jest teraz w promocji? kupiłam też vichy aera teint w odcieniu opal, zobaczymy, co będzie...
mam z rimmelem dobre wspomnienia, bo lasting finish pasował mi bardzo, ale był trochę ciężki
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 15:42   #4667
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
też zastanawiam się nad kupnem...czy jest teraz w promocji?
tak jest teraz w promocji za 19.99 w R.
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 15:52   #4668
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

krem mi się skończył
Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Używałaś na twarz?
Zobaczę jakie próbki przyśle do mnie apteka... Myślałam też o Biodermie - Photoderm AKN Mat SPF 30 / UVA 13, ale to niższa ochrona.
tak, dzisiaj nałożyłam na twarz bo krem mi się skończył i muszę powiedzieć, że nie jest źle - mleczko jest dużo rzadsze , ale nie wysuszyło mi skóry możesz spróbować no i melascreeny to dla mnie najwyższa jakościowo i pielęgnacyjnie półka, jeśli chodzi o filtry - jak na razie KWC, a próbowałam chyba wszystkiego
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 17:36   #4669
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A ja jestem niby bladzioch, ale tego ostatnio wgl nie widać, bo jakieś naczynkowe cuda mi się dzieją na polikach. Mam takie dni, że żadnego zaczerwienienia, a ostatnio jak jakaś rumiana dziewoja wyglądam
To na pewno nie jest żadne uczulenie, bo nie zmieniałam kosmetyków. Czym mogę to ukryć ? Nie stosuję podkładów i nie zamierzam, bo nie mam wielkich problemów z cerą, a zależy mi tylko na wyrównaniu kolorytu. Same wiecie jakie "piękne" kolorki mają kremy tonujące, więc to też odpada... Poradzicie coś ?
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 17:45   #4670
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Fioletowy lip tint - też ostatnio o nim pomyślałam.
Muszę też przyznać, że kredka z Inglota do ust jest bardzo trwała.
Jakie masz odcienie z Bourjois?
82 Rouge Futuriste i 86 Cyber cassis. To pierwsze to ciepła czerwień, druga chłodna malina. Często je łączę
Kupiłam dzisiaj ten wynalazek we flamastrze od Catrice (coś na kształt tych lip tintów Astora czy Max factor). Trochę to to lepkie I doszłam do wniosku, że jednak forma flamastra jest nie dla mnie, mam za pełne usta i trudno mi nałożyć kosmetyk równomiernie. Ale w sumie każdy z chyba 5 kolorów mi sie podobał, wybrałam ten, który na rece wyglądał najbardziej sino (Meet Mrs Rosevelt), na ustach i tak wyszła cegła

Jak tu o pudrach naturalnych mowa, to ja jeszcze dodam, że mój puder składa się z białej glinki, zielonej glinki i pudru bambusowego. całkiem fajnie się to sprawuje, ale może wysuszyć. Doszłam do wniosku, ze moja skóra nie lubi talku, bo po wszystkich pudrach z talkiem i po tym podkładzie Lumene w kompakcie świeci mi się bardzo szybko i intensywnie, dużo bardziej niż po tym moim z glinek i bambusa
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 18:33   #4671
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
a testowała któraś z Was ten nowy żelowy podkład z Rimmela bodajże 100 ivory najjaśniejszy? do czego porównać odcień?
bo recenzje na kwc ma wyśmienite
Testowałam. Dla mnie jest zbyt brzoskwiniowy; widać go na twarzy i dodatkowo jeszcze ciemnieje. Po kilku godzinach zwarzył się i zszedł ze strefy T. Nie rozumiem kompletnie zachwytów nad tym podkładam. Zupełnie Ale moja cera zawsze była nieokiełznana i zwykle nie lubi tego, co lubią inni. BTW - z Rimmela sentymentem darzę podkład Recover. Mój pierwszy podkład...

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
A ja jestem niby bladzioch, ale tego ostatnio wgl nie widać, bo jakieś naczynkowe cuda mi się dzieją na polikach. Mam takie dni, że żadnego zaczerwienienia, a ostatnio jak jakaś rumiana dziewoja wyglądam
To na pewno nie jest żadne uczulenie, bo nie zmieniałam kosmetyków. Czym mogę to ukryć ? Nie stosuję podkładów i nie zamierzam, bo nie mam wielkich problemów z cerą, a zależy mi tylko na wyrównaniu kolorytu. Same wiecie jakie "piękne" kolorki mają kremy tonujące, więc to też odpada... Poradzicie coś ?
Zaczerwienienia? Może zielony krem korygujący? Eucerin ma takowe coś w ofercie i czasami go używam. Ewentualnie zielona baza albo np. zielony puder rozświetlający EDM.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 20:20   #4672
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja używam zielonego korektora mineralnego Delii. Jak rano sie budze z burakiem na tawrzy to nakąłdam na całą buzię nawet.https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...czynkowej.html
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 22:09   #4673
Leora
Rozeznanie
 
Avatar Leora
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 587
GG do Leora
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Nie wiem, czy można się tak ogłaszać, ale kupiłam kilka dni temu Bourjois 10 hour sleep effect, ale nie bardzo mi podpasował, bo mam ostatnio trochę problemy z cerą... więc jeśli któraś z Wizażanek chciałaby się wymienić na jakiś, oczywiście jasny podkład, lub po prostu jest na niego chętna, no to czekam na wiadomość.
Leora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 22:37   #4674
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

Jak tu o pudrach naturalnych mowa, to ja jeszcze dodam, że mój puder składa się z białej glinki, zielonej glinki i pudru bambusowego. całkiem fajnie się to sprawuje, ale może wysuszyć. Doszłam do wniosku, ze moja skóra nie lubi talku, bo po wszystkich pudrach z talkiem i po tym podkładzie Lumene w kompakcie świeci mi się bardzo szybko i intensywnie, dużo bardziej niż po tym moim z glinek i bambusa
Ja się bardzo lubię z glinką, świetnie mnie matuje A jak nazywa się Twój puder? I gdzie go dostanę? (Zrobiłam sobie taką tabelkę w Excelu i wypisuję wszystkie pudry naturalne, ceny, dostępność, no i szukam paru innych kosmetyków naturalnych, jeśli chodzi o kolorówkę to myślałam o nawiedzeniu Yves Rocher).

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
A ja jestem niby bladzioch, ale tego ostatnio wgl nie widać, bo jakieś naczynkowe cuda mi się dzieją na polikach. Mam takie dni, że żadnego zaczerwienienia, a ostatnio jak jakaś rumiana dziewoja wyglądam
To na pewno nie jest żadne uczulenie, bo nie zmieniałam kosmetyków. Czym mogę to ukryć ? Nie stosuję podkładów i nie zamierzam, bo nie mam wielkich problemów z cerą, a zależy mi tylko na wyrównaniu kolorytu. Same wiecie jakie "piękne" kolorki mają kremy tonujące, więc to też odpada... Poradzicie coś ?
W ogóle próbowałaś coś zdziałać z zielonym kamuflażem? Wiem, że np. Virtual ma cały zestaw kamuflaży i wśród nich jest zielony. Powinien ładnie ukrywać wszelkie zaczerwienienia

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
a testowała któraś z Was ten nowy żelowy podkład z Rimmela bodajże 100 ivory najjaśniejszy? do czego porównać odcień?
bo recenzje na kwc ma wyśmienite
Jest dla mnie za ciemny. Ale każda z nas ma nieco inną karnację, więc musiałabyś sama przetestować w drogerii, kto wie, może się polubicie
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 07:56   #4675
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
82 Rouge Futuriste i 86 Cyber cassis. To pierwsze to ciepła czerwień, druga chłodna malina. Często je łączę
Kupiłam dzisiaj ten wynalazek we flamastrze od Catrice (coś na kształt tych lip tintów Astora czy Max factor). Trochę to to lepkie I doszłam do wniosku, że jednak forma flamastra jest nie dla mnie, mam za pełne usta i trudno mi nałożyć kosmetyk równomiernie. Ale w sumie każdy z chyba 5 kolorów mi sie podobał, wybrałam ten, który na rece wyglądał najbardziej sino (Meet Mrs Rosevelt), na ustach i tak wyszła cegła
Ta seria ( z Bourjois) liczy 8 odcieni, ale nie znalazłam fioletu na Allegro.


Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
tak, dzisiaj nałożyłam na twarz bo krem mi się skończył i muszę powiedzieć, że nie jest źle - mleczko jest dużo rzadsze , ale nie wysuszyło mi skóry możesz spróbować no i melascreeny to dla mnie najwyższa jakościowo i pielęgnacyjnie półka, jeśli chodzi o filtry - jak na razie KWC, a próbowałam chyba wszystkiego
Miło mi to czytać. Z chęcią wypróbuję.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 08:35   #4676
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Ta seria ( z Bourjois) liczy 8 odcieni, ale nie znalazłam fioletu na Allegro.
A jakiś lip tint (obojętna marka) w kolorze krwisto-czerwonym (taka ciemna czerwień, jak krew, a nie jak wóz strażacki)? Coś wam do głowy przychodzi? Uwielbiam czerwone pomadki, ale one się błyskawicznie zjadają...
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:36   #4677
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi !
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ja używam zielonego korektora mineralnego Delii. Jak rano sie budze z burakiem na tawrzy to nakąłdam na całą buzię nawet.https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...czynkowej.html

Ma bardzo fajne opinie na kwc, cena też świetna, więc jeśli go znajdę to na pewno kupię. Mogłabym wiedzieć gdzie Ty kupujesz swój ? Raczej w rossmannie itp. go nie znajdę, prawda ? Mam nadzieję, że nie zapycha ? Bo z tym też mam problem...

Co do pudrów naturalnych: straciłam już jakąkolwiek nadzieję na mat. Mam ten z BU bambusowy, mimo to po 2-3 h już się nosek świeci :P
__________________
wymiana

Edytowane przez mikasa5
Czas edycji: 2011-11-01 o 10:40
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 13:09   #4678
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Ja się bardzo lubię z glinką, świetnie mnie matuje A jak nazywa się Twój puder? I gdzie go dostanę? (Zrobiłam sobie taką tabelkę w Excelu i wypisuję wszystkie pudry naturalne, ceny, dostępność, no i szukam paru innych kosmetyków naturalnych, jeśli chodzi o kolorówkę to myślałam o nawiedzeniu Yves Rocher).

nie nazywa sie... Sama sobie kręcę kupuję stacjonarnie w saszetkach białą i zieloną glinkę (z Marion), puder bambusowy mam z BU.

Też mi sie pojawiły ostatnio wzmozone problemy z naczynkami. to już nie jest lekkie zaczerwienienie na policzku nad żuchwą, tylko wielki burak od żuchwy do skroni, od ucha do nosa nadal mnie to dziwi, bo jeszcze 3 lata temu nie zapowiadało się, żebym mogła mieć jakiekolwiek problemy naczynkowe.

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
A jakiś lip tint (obojętna marka) w kolorze krwisto-czerwonym (taka ciemna czerwień, jak krew, a nie jak wóz strażacki)? Coś wam do głowy przychodzi? Uwielbiam czerwone pomadki, ale one się błyskawicznie zjadają...
ja mam naturalnie dość ciemny kolor ust, ale u mnie nawet ten czerwono-pomarańczowy odcień Bourjois nie wychodzi tak żywo. One nie mają tej białej bazy, przez którą by były kryjące, różnica miedzy lip tintem a tradycyjną pomadką jest taka, jak pomiedzy powiedzmy farbą olejną czy akrylową a akwarelą . jakiś z tych catrice u mnie na ręce wyszedł tak mocno czerwono, ale pewnie na ustach ten kolor by był bardziej zgaszony. Intensywniejszy kolor daje tylko nakładanie kolejnych warstw. Ale on jest zdecydowanie mniej trwały niż ten Bourjois...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-11-01 o 13:03
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 14:06   #4679
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A ma ktoś już nowego burżuja Floral Perfection? Chyba od dziś w sprzedaży, ale może juz ma ktoś zza granicy

Tak się zastanawiam jak z jasnością.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 14:47   #4680
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
A ma ktoś już nowego burżuja Floral Perfection? Chyba od dziś w sprzedaży, ale może juz ma ktoś zza granicy

Tak się zastanawiam jak z jasnością.
Zdjęcia prowokują myślenie, że najjaśniejszy jest jaśniejszy od 10HSE (71) i HM (51). Bardzo prawdopodobne, że tak nie jest, bo 10HSE i HM realnie nie różnią się znacząco.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (19,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (20,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (22,0 KB, 17 załadowań)
__________________
1+1+1+1

Edytowane przez Varicella
Czas edycji: 2011-11-01 o 14:48
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.