Orbitrek - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy Twoim zdaniem orbitrek to dobry sposób na osiągnięcie upragnionej wagi?
tak-naprawdę skutkuje! 2 33,33%
nie-nie przynosi efektów 0 0%
nie wiem-nigdy nie próbowałam 4 66,67%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-27, 12:09   #3931
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Orbitrek

no jak pisalam wczesniej mnie tu nie bylo dlugooo
a chwalila sie ktoras moze osiagami od orbiterka?

bo ja widze po sobie ze nogi silniejsze i posladki jedrniejsze sa ;P
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 23:27   #3932
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość

A gdzie tam wścibstwo Nie nie, ja planuję oczywiście, jak co roku (może tym razem się uda w końcu) zrzucić parę (czyt. najlepiej ok. 10) kg - to przede wszystkim. Do tego baaardzo chciałabym od marca/kwietnia - zależy od pogody - zacząć biegać. Co roku sobie obiecuję i nic z tego nie wychodzi, a wiem że jest to jeden z najlepszych sposobów na pozbycie się fatu, a przy okazji nabiorę też troche kondycji. Poza tym chciałam się trochę wyrzeźbić, ale tym się martwić będę potem. A prócz tego mam zamiar zrobić coś z włosami - na początek zapuszczam, dbam o nie jak mogę, a potem może zmienię na jakiś odważny kolor To takie wstępne plany, a co z nich wyjdzie - zobaczymy
To cały plan gotowy jak widzę czeka Więc za Twoje postanowienia. Do biegania na pewno się nie zmobilizuję bo nie znoszę, a ruch ma mi dawać przede wszystkim radość i relaks. I tak głównie wszystko jest sprawką i zasługą diety Ale spodnie także mają się spokojnie dopinać (38) a nie tak jak obecnie ledwo ledwo
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 09:40   #3933
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
To cały plan gotowy jak widzę czeka Więc za Twoje postanowienia. Do biegania na pewno się nie zmobilizuję bo nie znoszę, a ruch ma mi dawać przede wszystkim radość i relaks. I tak głównie wszystko jest sprawką i zasługą diety Ale spodnie także mają się spokojnie dopinać (38) a nie tak jak obecnie ledwo ledwo
Wiesz, wydaje mi się że niechęć do biegania bierze się głównie z braku kondycji. Człowiek od razu się zasapie i ledwie co oddycha po krótkiej chwili. I moim zdaniem to najbardziej demotywuje. Wiem po sobie - też nie znoszę biegać. Zawsze, nawet w szkole na wf-ie unikałam tego jak ognia. Teraz chcę to zmienić i udowodnić sobie, że to wcale nie jest takie złe. Mam zamiar już wcześniej nabrać trochę kondycji, np skacząc na skakance zwiększając ilość skoków, jeździć na rowerku stacjonarnym (interwały) no i oczywiście nasz niezawodny orbitrek Wydaje mi się, że jak kondycja przyjdzie, to i potem sam jogging będzie przyjemnością a nie katorgą Może sama spróbujesz?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 12:29   #3934
Jello
Zadomowienie
 
Avatar Jello
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś na południu
Wiadomości: 1 086
Dot.: Orbitrek

Halo halo ja po długiej przerwie wracam na Orbiego
__________________
"On kopnie cię w rzyć, a ty wówczas przelecisz
nad dachami tego grodu, tak pięknie, że nieliczni o tej porze przechodnie wezmą cię
za pegaza."

Jello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 12:47   #3935
habibiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 26
GG do habibiana
Dot.: Orbitrek

A jakiego Orbiego polecacie? Mam 171 cm wzrostu
nie wiem na jakiego sie zdecydować ...
__________________
*************HABIBIANA*** ******
habibiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 22:48   #3936
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Jello Pokaż wiadomość
Halo halo ja po długiej przerwie wracam na Orbiego
Ooooo to tak jak ja będziemy się wspierać?
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-31, 00:04   #3937
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

ja dziś odkurzyłam mojego tak więc

33 minutki = 10,8 km = 127 kalorii mniej ??
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-31, 09:59   #3938
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Wiesz, wydaje mi się że niechęć do biegania bierze się głównie z braku kondycji. Człowiek od razu się zasapie i ledwie co oddycha po krótkiej chwili. I moim zdaniem to najbardziej demotywuje. Wiem po sobie - też nie znoszę biegać. Zawsze, nawet w szkole na wf-ie unikałam tego jak ognia. Teraz chcę to zmienić i udowodnić sobie, że to wcale nie jest takie złe. Mam zamiar już wcześniej nabrać trochę kondycji, np skacząc na skakance zwiększając ilość skoków, jeździć na rowerku stacjonarnym (interwały) no i oczywiście nasz niezawodny orbitrek Wydaje mi się, że jak kondycja przyjdzie, to i potem sam jogging będzie przyjemnością a nie katorgą Może sama spróbujesz?
Też tak miałam - nie nawidziłam biegów długodystanoswych, zawsze byłam świetna na tych krótkich dystansach a pokonanie kilometra i więcej była dla mnie koszmarem. Później z wiekiem "odkryłam" zjawisko nabywania kondycji . Teraz sprawia mi ono czystą przyjemność.

I żeby nie było na orbitku też biegam tak jak i Wy I tu mam dość ciekawą historię. Przez miesiąc biegałam na cudzym orbitku, który miał trochę inne ustawienia, większe koło zamachowe itp. Początki były dosłowną męczarną (byłam wtedy w 20/22 tygodniu ciąży), często rezygnowałam po 5 minutach - maszyna była po prostu strasznie "ciężka". Ale jak się przemogłam to i 30 minut dawałam radę, ale tak się męczyłam jak po godzinie na lżejszym moim orbitku. I wiecie co? Po powrocie do domu wskoczyłam na moją maszynę i oczy przecierałam ze zdziwnia, jaką sobie na tamtym poprzednim orbitku wyrobiłam kondycję. Czyli przez miesiąc można osiągnąć naprawdę dużo
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 04:40   #3939
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Wiesz, wydaje mi się że niechęć do biegania bierze się głównie z braku kondycji. Człowiek od razu się zasapie i ledwie co oddycha po krótkiej chwili. I moim zdaniem to najbardziej demotywuje. Wiem po sobie - też nie znoszę biegać. Zawsze, nawet w szkole na wf-ie unikałam tego jak ognia. Teraz chcę to zmienić i udowodnić sobie, że to wcale nie jest takie złe. Mam zamiar już wcześniej nabrać trochę kondycji, np skacząc na skakance zwiększając ilość skoków, jeździć na rowerku stacjonarnym (interwały) no i oczywiście nasz niezawodny orbitrek Wydaje mi się, że jak kondycja przyjdzie, to i potem sam jogging będzie przyjemnością a nie katorgą Może sama spróbujesz?
Oj chyba jednak nie Pewnie to przez kondycję, racja..choć na orbim śmigam już tak długo to jednak bardziej ..statyczny bieg Za to bardzo lubię jeździć na rowerze i o ile pogoda pozwala to wykorzystuję okoliczne lasy Jak tam dziewczynki po świętach, mam nadzieję, że nie tylko ja poszalałam z jedzeniem
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 12:06   #3940
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Oj chyba jednak nie Pewnie to przez kondycję, racja..choć na orbim śmigam już tak długo to jednak bardziej ..statyczny bieg Za to bardzo lubię jeździć na rowerze i o ile pogoda pozwala to wykorzystuję okoliczne lasy Jak tam dziewczynki po świętach, mam nadzieję, że nie tylko ja poszalałam z jedzeniem
ja dałam czadu w święta ale wróciłam na orbitreka nie ma co i zapisałam się dodatkowo na endermologię 10 idę pierwszy raz, mam nadzieję, że w połączeniu z ćwiczeniami da dobry rezultat chciała bym 4 cm w obwodach mniej w każdym miejscu poniżej talii, ale najbardziej to chcę pozbyć się cellulitu

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2012-01-01 o 12:09
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 17:28   #3941
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Orbitrek

Hej Hej,

myślę, że czas podsumować mój zakończony rok.

W grudniu zwaliłam 7 kg (przytyłam w święta 3, a przy ilosci jedzenia, które spożywałam to naprawdę miało, więc gdyby nie święta byłoby -10kg )

Dodam, że miałam przerwę od 22 grudnia od orbiego, ale już jutro wracam, bo dziś to niestety niemożliwe, cały dzień leżę w łóżku i nie dam rady.

Z noworocznych postanowiem - orbi codziennie około godzinki ( zależy jaki bede miala dzien).

Dodatkowo od północy nie palę

i także zapuszczam włosy, więc do dzieła

a aktualnie zjadłam pół tabliczki czekolady, bo dzisiejszy dzień jest zbyt ciężki do przetrwania
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-01, 18:11   #3942
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Oj chyba jednak nie Pewnie to przez kondycję, racja..choć na orbim śmigam już tak długo to jednak bardziej ..statyczny bieg Za to bardzo lubię jeździć na rowerze i o ile pogoda pozwala to wykorzystuję okoliczne lasy Jak tam dziewczynki po świętach, mam nadzieję, że nie tylko ja poszalałam z jedzeniem
Wiesz, to zależy jak kto uważa i jakie ma do tego podejście
U mnie po świętach dieta poleciała na łeb na szyję i ciągle jem to czego nie powinnam. Ale na szczęście nowy rok już się zaczął, a jak wiadomo z nim przychodzą nowe postanowienia. Także prawdopodobnie od jutra znów powracam do mojego normalnego trybu życia, czyli zdrowo się odżywiam i jeżdżę na orbitreku Mój cel to co najmniej -10 kg, w sumie nie spieszy mi się, mam na to cały rok
Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Hej Hej,

myślę, że czas podsumować mój zakończony rok.

W grudniu zwaliłam 7 kg (przytyłam w święta 3, a przy ilosci jedzenia, które spożywałam to naprawdę miało, więc gdyby nie święta byłoby -10kg )

Dodam, że miałam przerwę od 22 grudnia od orbiego, ale już jutro wracam, bo dziś to niestety niemożliwe, cały dzień leżę w łóżku i nie dam rady.

Z noworocznych postanowiem - orbi codziennie około godzinki ( zależy jaki bede miala dzien).

Dodatkowo od północy nie palę

i także zapuszczam włosy, więc do dzieła

a aktualnie zjadłam pół tabliczki czekolady, bo dzisiejszy dzień jest zbyt ciężki do przetrwania
Jak to zrobiłaś że w miesiąc zgubiłaś 10 kg? :O Nie za dużo?

Mam takie samo postanowienie jak Ty - w miarę możliwości korzystać z orbitreka, może nie codziennie, ale jak najczęściej

Tak, dzisiejszy dzień to kompletna porażka Również cały dzień przeleżałam w łóżku i zaraz znów do niego wracam. Zaraz zwariuje z moją głową Oby do jutra przeszło.....

Trzymam kciuki za Twoje postanowienia, szczególnie za rzucenie papierochów. Bo to świństwo!




A tak poza tym, dziewczyny, życzę Wam Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, aby był jeszcze lepszy niż poprzedni i aby wszystkie Wasze postanowienia się spełniły!
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 18:26   #3943
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Ja dziś daję radę domowe spa zaliczone, posprzątane, ponad godzinę prasowałam wstalam o 12 a teraz zmykam jakiś film obejrzeć i na orbiego zmykam


Pudel123 gratuluję
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 19:23   #3944
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Jak to zrobiłaś że w miesiąc zgubiłaś 10 kg? :O Nie za dużo?

Mam takie samo postanowienie jak Ty - w miarę możliwości korzystać z orbitreka, może nie codziennie, ale jak najczęściej

Tak, dzisiejszy dzień to kompletna porażka Również cały dzień przeleżałam w łóżku i zaraz znów do niego wracam. Zaraz zwariuje z moją głową Oby do jutra przeszło.....

Trzymam kciuki za Twoje postanowienia, szczególnie za rzucenie papierochów. Bo to świństwo!




A tak poza tym, dziewczyny, życzę Wam Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, aby był jeszcze lepszy niż poprzedni i aby wszystkie Wasze postanowienia się spełniły!

wiesz co, bardzo się obawiałam efektu jojo w święta, oraz tego, że to co zrzuciłam to przywalę, ale pomimo jedzenia praktycznie bez umiaru wszytskiego przytylam tylko 3kg. Generalnie nie wiem czy to było przytycie czy poprostu jakies wzdecie, bo teraz juz samoistnie 2kg mi uciekło.

A co do tych 10kg. Myślę, że jest to totalna zmiana odżywiania. Nauczyłam się jeść śniadania przed pracą (przeważnie kasza manna z jakimś swieżym owocem, gotowana na mleku oczywiscie ) gotuję sobie obiad - zawsze mam na 3 dni, chyba ze mam goscia w postaci mojego obzarciucha i w tym obiedzie staram sie umiescic jak najwiecej warzyw, miesko zawsze jakies, tak aby mi smakowalo i kolację też zawsze staram się przekąsić.

Czasem wpadnie też jakiś słodycz

no nie paliłam już w święta, a w sylwestra niezbyt mi smakowało, więc stwierdziłam: KONIEC


Ja wam też życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku i żeby wam się pupy ładnie kształciły na orbitrekach oraz każdy słodycz nie szedł w brzuch tylko w cycki
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 19:46   #3945
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
wiesz co, bardzo się obawiałam efektu jojo w święta, oraz tego, że to co zrzuciłam to przywalę, ale pomimo jedzenia praktycznie bez umiaru wszytskiego przytylam tylko 3kg. Generalnie nie wiem czy to było przytycie czy poprostu jakies wzdecie, bo teraz juz samoistnie 2kg mi uciekło.

A co do tych 10kg. Myślę, że jest to totalna zmiana odżywiania. Nauczyłam się jeść śniadania przed pracą (przeważnie kasza manna z jakimś swieżym owocem, gotowana na mleku oczywiscie ) gotuję sobie obiad - zawsze mam na 3 dni, chyba ze mam goscia w postaci mojego obzarciucha i w tym obiedzie staram sie umiescic jak najwiecej warzyw, miesko zawsze jakies, tak aby mi smakowalo i kolację też zawsze staram się przekąsić.

Czasem wpadnie też jakiś słodycz

no nie paliłam już w święta, a w sylwestra niezbyt mi smakowało, więc stwierdziłam: KONIEC


Ja wam też życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku i żeby wam się pupy ładnie kształciły na orbitrekach oraz każdy słodycz nie szedł w brzuch tylko w cycki
Hmm to musisz mieć bardzo dobry metabolizm, jeśli przez tak krótki okres czasu zrzuciłaś aż tyle kg. Ja zaczęłam się odżywiać rozsądnie, uważałam na wszystko co jem, do tego ćwiczyłam, a waga ani drgnęła nie wiem od czego to zależy.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 20:31   #3946
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Dziękuję za życzenia i sama dołączam się ze swoimi aby Wam się wszystkie marzenia pospełniały w tym nowym roku
Troszkę czuję się pocieszona, że nie tylko ja zawaliłam sprawę z dietą ostatnio, ale jutro wracam do boju z podwójnym zapałem bo 1. mam już trochę dosyć słodkiego 2. z trudem dopinają się moje spodnie a nie chcę wskakiwać ponownie w większy rozmiar. No i jutro wszystko wraca do normy jeśli chodzi o szalone ostatnio życie towarzyskie
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 21:13   #3947
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Dziękuję za życzenia i sama dołączam się ze swoimi aby Wam się wszystkie marzenia pospełniały w tym nowym roku
Troszkę czuję się pocieszona, że nie tylko ja zawaliłam sprawę z dietą ostatnio, ale jutro wracam do boju z podwójnym zapałem bo 1. mam już trochę dosyć słodkiego 2. z trudem dopinają się moje spodnie a nie chcę wskakiwać ponownie w większy rozmiar. No i jutro wszystko wraca do normy jeśli chodzi o szalone ostatnio życie towarzyskie
Mam identycznie
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 22:39   #3948
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Mam identycznie
no to ostatni noworoczny toast
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 12:33   #3949
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Orbitrek

Cześć dziewczyny! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Mnie udało się rozpocząć rok bardzo sportowo. Wczoraj pół dnia biegałam w górach, dzisiaj mam zakwasy dziwne, bo dwa dni wcześniej ostro ćwiczyłam. Mam nadzieję, że uda mi się w tym roku chociaż co 2 dzień wchodzić na orbiego...oby
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 20:47   #3950
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Orbitrek

I jak wam idzie ćwiczenie dziewczynki?

Ja dziś 30 minut, ciężko było,ale za to bez papierosa.

Za dwa tygodnie idę na wesele, więc trzymajcie kciukasy za mnie :P
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 22:18   #3951
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Mi dziś niestety nie udało się jeszcze poćwiczyć, ale to tylko dlatego że głowa nadal ciężka była.... ale już powoli przechodzi, także mam nadzieję że jutro już zacznę aaaa i nie pochwaliłam się - planuję 100 dni bez słodyczy! Wiem że będzie bardzo ciężko, bo słodycze to mój nałóg ale może się uda
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 10:41   #3952
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Orbitrek

no to trzymam za Ciebie kciukasy Sylwia

Ja wczoraj znów 30 minut. Po tym padłam jak zdechły pies na łóżko i wstać mi się nie chciało. O nie, nie dam tłuszczykowi wygrać
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 22:45   #3953
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Orbitrek

mogę dołączyć do miłośniczek Orbitreków?
ja swojego "dziada" mam już 3albo 4 lata, kupiony w Decathlonie.
Średnio używam mojego "sprzęta" dwa albo 3 razy w tygodniu, po minimum 45 minut.
i...efektów- nie widzę
chodzę/biegam na zmiennym programie (taka wędrówka po górach)- stosuję cykle po 15 minut ze zmiennym obciążeniem.
Macie pomysł jak urozmaicić, albo zmienić trening, żeby schudnąć?
warto zmienić np na lżejsze przełożenie i wydłużyć czas ćwiczeń, czy lepiej skrócić ale na cięższym obciążeniu?
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 22:57   #3954
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
mogę dołączyć do miłośniczek Orbitreków?
ja swojego "dziada" mam już 3albo 4 lata, kupiony w Decathlonie.
Średnio używam mojego "sprzęta" dwa albo 3 razy w tygodniu, po minimum 45 minut.
i...efektów- nie widzę
chodzę/biegam na zmiennym programie (taka wędrówka po górach)- stosuję cykle po 15 minut ze zmiennym obciążeniem.
Macie pomysł jak urozmaicić, albo zmienić trening, żeby schudnąć?
warto zmienić np na lżejsze przełożenie i wydłużyć czas ćwiczeń, czy lepiej skrócić ale na cięższym obciążeniu?
A może winna jest dieta? Albo... jej brak?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 09:38   #3955
agnieszkaanka
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 623
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
mogę dołączyć do miłośniczek Orbitreków?
ja swojego "dziada" mam już 3albo 4 lata, kupiony w Decathlonie.
Średnio używam mojego "sprzęta" dwa albo 3 razy w tygodniu, po minimum 45 minut.
i...efektów- nie widzę
chodzę/biegam na zmiennym programie (taka wędrówka po górach)- stosuję cykle po 15 minut ze zmiennym obciążeniem.
Macie pomysł jak urozmaicić, albo zmienić trening, żeby schudnąć?
warto zmienić np na lżejsze przełożenie i wydłużyć czas ćwiczeń, czy lepiej skrócić ale na cięższym obciążeniu?
la'Mbria nie wiem co jest twoim celem, czy schudnięcie czy zrobienie kondycji, ale jeśli chcesz schudnąć to myślę, że ćwiczysz za rzadko (nie jestem specjalistą ale śledzę co myślą na ten temat specjaliści), co drugi dzień godzinka dało by efekty, jeszcze dorzuć rozsądną dietę i będzie ok. Acha, no i oczywiście minimum obciążenia, ale za to szybko.

Dziewczyny, dołączam się do Was, bo też mam orbitreka i od nowego roku, jak co druga kobieta, postanowiłam coś zmienić w swoim życiu . Przedwczoraj robiłam godzinkę, zaraz idę też, tylko dziecko uśpię, mam nadzieję, że uda się godzinka.
Niestety w grudniu przytyłam ze 3 kg, bo przyrządzanie tych wszystkich pyszności nie mogło się obyć bez ich próbowania
agnieszkaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:18   #3956
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
A może winna jest dieta? Albo... jej brak?
dieta to podstwawa! potem ruch.
ja na orbim ćwiczę 5 razy w tygodniu po godzinie i jeszcze robię 45 min na wavie plus siłowe co drugi dzień.
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 18:51   #3957
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
dieta to podstwawa! potem ruch.
ja na orbim ćwiczę 5 razy w tygodniu po godzinie i jeszcze robię 45 min na wavie plus siłowe co drugi dzień.
Ja też bez diety nie widziałam efektów.
A widzisz jakiś progres?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 00:41   #3958
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Ja także. Bez diety ani rusz
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:26   #3959
elektronia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Hej Hej,

myślę, że czas podsumować mój zakończony rok.

W grudniu zwaliłam 7 kg (przytyłam w święta 3, a przy ilosci jedzenia, które spożywałam to naprawdę miało, więc gdyby nie święta byłoby -10kg )

Dodam, że miałam przerwę od 22 grudnia od orbiego, ale już jutro wracam, bo dziś to niestety niemożliwe, cały dzień leżę w łóżku i nie dam rady.

Z noworocznych postanowiem - orbi codziennie około godzinki ( zależy jaki bede miala dzien).

Dodatkowo od północy nie palę

i także zapuszczam włosy, więc do dzieła

a aktualnie zjadłam pół tabliczki czekolady, bo dzisiejszy dzień jest zbyt ciężki do przetrwania

7 kg w miesiac?! Mozesz sie pochwalic, jak to zrobilas? Co/ile jadlas, co/ile/jak czesto cwiczylas?
elektronia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:28   #3960
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Ja też bez diety nie widziałam efektów.
A widzisz jakiś progres?
no pewnie że tak inaczej bym nie ćwiczyła. Niestety teraz w świeta się mi kilka kg przytyło ale mam cel do wakacji schudnąć 10 kg
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.