Orbitrek - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy Twoim zdaniem orbitrek to dobry sposób na osiągnięcie upragnionej wagi?
tak-naprawdę skutkuje! 2 33,33%
nie-nie przynosi efektów 0 0%
nie wiem-nigdy nie próbowałam 4 66,67%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-20, 15:05   #4051
kasia 605
Raczkowanie
 
Avatar kasia 605
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 341
GG do kasia 605
Dot.: Orbitrek

cześć

dzisiaj przyszedł mój orbitrek. Mam do Was pytanie.
Na jakim obciążeniu, i jak dłuoi powinnam na nim "chodzić"? Zależy mi głównie na pozbyciu się tłuszczyku i jedrniejszym ciele. Od 1,5 tyg jeżdzę na rowerku stacjonarnym, zaczęłam od 4 km, teraz już mogę kręcić 50 min na 4 obciążeniu (z 15 możliwych).

dzisiaj zaczynam, mam nadzieję że chęć szybko nie zniknie

Edytowane przez kasia 605
Czas edycji: 2012-01-21 o 11:12
kasia 605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 15:33   #4052
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Orbitrek

ja mam jelitowke i od 2 dni sie zwijam , wiekszosc czasu jestem w lazience albo wymiotuje super...
blehh
do tego jakies grypsko mnie lapie
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 16:25   #4053
pustka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 1
GG do pustka_88
Dot.: Orbitrek

witam forumowiczki
od dzisiaj i ja jestem szczęśliwą posiadaczką orbitreka ;] nie kupowałam nowego, bo aż tylu pieniędzy mi się nie chciało wydawać, zwłaszcza że mam problemy ze zmotywowaniem się do ćwiczeń : /
Trafił się w moim mieście używany orbitrek, w bardzo dobrym stanie, wyjątkowo cichy i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona trochę się namęczyłam i nabrudziłam przy składaniu i skręcaniu tego wszystkiego, a później jak zaczęłam ćwiczyć to po 5 minutach jak z niego zeszłam to nogi miałam jak z waty ale już po chwili ćwiczeń czuje się że wszystkie mięśnie nóg pracują, więc wiem, że działa planuję ćwiczyć 7 dni w tygodniu, już nawet zmusiłam chłopaka, że jak nie będzie mi się chciało to ma mnie przywiązać do tego urządzenia, bo kurcze trzeba wreszcie schudnąć : // nie chcę też się przeforsować, więc planuję na spokojnie zacząć po 15-20 min dziennie, a jak już się przestawię na tryb ćwiczeń to będę ćwiczyć dłużej
pustka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 08:45   #4054
susie_and_me
Raczkowanie
 
Avatar susie_and_me
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 240
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez pustka_88 Pokaż wiadomość
witam forumowiczki
od dzisiaj i ja jestem szczęśliwą posiadaczką orbitreka ;] nie kupowałam nowego, bo aż tylu pieniędzy mi się nie chciało wydawać, zwłaszcza że mam problemy ze zmotywowaniem się do ćwiczeń : /
Trafił się w moim mieście używany orbitrek, w bardzo dobrym stanie, wyjątkowo cichy i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona trochę się namęczyłam i nabrudziłam przy składaniu i skręcaniu tego wszystkiego, a później jak zaczęłam ćwiczyć to po 5 minutach jak z niego zeszłam to nogi miałam jak z waty ale już po chwili ćwiczeń czuje się że wszystkie mięśnie nóg pracują, więc wiem, że działa planuję ćwiczyć 7 dni w tygodniu, już nawet zmusiłam chłopaka, że jak nie będzie mi się chciało to ma mnie przywiązać do tego urządzenia, bo kurcze trzeba wreszcie schudnąć : // nie chcę też się przeforsować, więc planuję na spokojnie zacząć po 15-20 min dziennie, a jak już się przestawię na tryb ćwiczeń to będę ćwiczyć dłużej
Witam serdecznie. ja też zaczynałam od kilku minut, a potem szybko doszłam do 60 i mogłabym dłużej. Proponuję zrezygnować z 7 dni w tygodniu na 6, a potem jak już będziesz dawała po 50-60 minut, to nawet 5 dni starczy. Uważam, że organizm powinien mieć chociaż jeden dzień na regenerację.
__________________
"At night, I pray before I sleep in hope of finding you...I'm searching for your love I walked away but I was wrong
You're the one that keeps me strong
You're the fire that keeps me warm
How will I get through this storm?"

michael jackson [*]
susie_and_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 12:10   #4055
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Orbitrek

Jak tak dlugo cwiczysz to 5 dni w tygodniu spokojnie wystarczy

A tu co tak cicho? Ja powrocilam po jelitowce i strasznych egzaminach sesyjnych

Wczoraj ponad 4 km na orbim
20 minut na biezni
5 km rowerek

marnie ale poszlam przed zamknieciem silki ;/
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 10:57   #4056
susie_and_me
Raczkowanie
 
Avatar susie_and_me
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 240
Dot.: Orbitrek

Opowiem Wam smutną historię... OD listopada miałam przerwę w orbitrekowaniu. Swojego czasu (jak już niektóre pewnie wiecie) dzięki temu wspaniałemu wynalazkowi techniki + dietka straciłam prawie 13 kg. Efekty:
przed
http://img444.imageshack.us/img444/6537/orbi2.jpg
Po
http://img4.imageshack.us/img4/4345/...1jjjkopia2.jpg
tuż przed zerwaniem z moim zdrowym i aktywnym trybem życia hlip hlip :
http://img192.imageshack.us/img192/9492/orbi1.jpg
http://img580.imageshack.us/img580/4470/nkkk.jpg

Ważyłam wtedy 61,5 kg, ale na dzień dzisiejszy ważę 65,5 kg (dzisiejsze poranne ważenie) . Niestety od początku listopada nic ze sobą kompletnie nie robię i należą mi się solidne bęcki . W 3 miesiące przytyłam 4 kg... wrr czas z tym skończyć i znowu jestem z Wami, więc witam ponownie DDD
__________________
"At night, I pray before I sleep in hope of finding you...I'm searching for your love I walked away but I was wrong
You're the one that keeps me strong
You're the fire that keeps me warm
How will I get through this storm?"

michael jackson [*]
susie_and_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 15:12   #4057
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Orbitrek

Popatrz kochana na to ze te kg to pryszcz :P przy poprzednich wynikach - wiec raz dwa je zrzucisz

Ale efekty swietne z cwiczen tylko orbi? a jaka dietka?

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

ile masz wzrostu?
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 16:55   #4058
susie_and_me
Raczkowanie
 
Avatar susie_and_me
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 240
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez MEGUSIIA Pokaż wiadomość
Popatrz kochana na to ze te kg to pryszcz :P przy poprzednich wynikach - wiec raz dwa je zrzucisz
też się tym pocieszam hehehe

Cytat:
Napisane przez MEGUSIIA Pokaż wiadomość
Ale efekty swietne z cwiczen tylko orbi? a jaka dietka?
Można rzec, że praktycznie tylko orbitrek... dołożyłam potem niewiele twistera, delikatne ćwiczenia siłowe, co jakiś czas spróbowałam ćwiczeń z filmików,ale bardzo mało, bo mi coś nie za bardzo leży ćwiczenie przed TV , dorzuciłam leg magic`a. I tak całość trwała od początku sierpnia do końca października.
Jeżeli chodzi o dietę, to wyeliminowałam słodycze, owoce (poza truskawkami, czereśniami, grapefruitami, niezbyt słodkimi jabłkami), spożywałam ogrom warzyw, praktycznie do każdego posiłku, w zasadzie zrezygnowałam z kupowanych wędlin - robiłam sama, bardzo mało wieprzowiny, dużo drobiu, ryb, moja norma to 2 kromki razowego chleba dziennie, dużo wody, mało tłuszczów zwierzęcych na rzecz roślinnych (wiadomo, że nie można całkowicie z tłuszczów zrezygnować) używałam oliwy z oliwek, oleju z pestek winogron, nie słodzę, fast food bardzo rzadko, ale pozwalałam sobie na małe grzeszki, jak zdarzyło mi się wypić winko lub piwko, też nie panikowałam , a cm leciały... dużo spożywałam serka wiejskiego,... że nie lubię herbaty zielonej,to łykałam ją w tabletkach wraz z CLA z firmy TREC. Teraz pewnie posypią się słowa krytyki, ale kupiłam sobie fat burnera i jak były dni, że nie miałam siły ćwiczyć, jestem niskociśnieniowcem, i często robi mi się słabo, i brak mi mocy, to wtedy łykałam 2 tabletki, odczekałam z 30 min. i znowu wskakiwałam na orbitreka, i wtedy dawałam radę... nie wiem może to moja psychika, ale działało
aaaa i dużo się bardzo rozciągałam - myślę, że to pomogło wysmuklić mi łydki
Podczas ćwiczenia na orbitreku dużo piłam wody, co 10 minut robiłam chwilę przerwy i piłam, zmieniałam też intensywność, a najbardziej na nogi działało, jak robiłam naprzemiennie, raz do przodu, raz do tyłu tak po 5 minut ,poziom to oscylowałam między 1-3, umiarkowana intensywność między 19-23 km/h
Może ktoś mnie skrytykuje, ale ja tak robiłam i rewelacyjne rezultaty uzyskiwałam... hmmm nasunęło mi się jedno spostrzeżenie, o którym bym zapomniała, ja nie używałam tych ruchomych rączek - mam w York`u takie dwie nieruchome, do mierzenia ciśnieni i je wykorzystywałam, bo zauważyłam, że wtedy mi piersi tak szybko nie chudły... uważam też, że należy biust mocno usztywniać, ja zakładam push up + specjalny top z brubecka
Cytat:
Napisane przez MEGUSIIA Pokaż wiadomość

ile masz wzrostu?
niecałe 173, ale określam na 172, żeby nikt nie posądził mnie o zawyżanie danych wizualnych buahahha
p.s. później poszukam moich wyników w cm i zapodam

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

znalazłam:

Biceps - 3
Biust +1 pięknie się ujędrnił i podniósł
Talia -8
Brzuch -7
Biodra -10
Udo -15
Łydka -3
__________________
"At night, I pray before I sleep in hope of finding you...I'm searching for your love I walked away but I was wrong
You're the one that keeps me strong
You're the fire that keeps me warm
How will I get through this storm?"

michael jackson [*]

Edytowane przez susie_and_me
Czas edycji: 2012-01-26 o 21:16
susie_and_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 20:59   #4059
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Orbitrek

Jaka Magdusia? MEGUSIIA

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Piekne wyniki i nie ma czego krytykowac
A co do fat burnerow to Thermo SPeed Extreme duzo osob uzywa jedna kapsulke przed cwiczeniami - to pomaga spalac tluszcz a nie jest jakims tam suplem niewiadomo jakim

GRATULUJE **

ja nie moge bez raczek na orbim bo wtedy obciazam kolano za bardzo ;/

A ja dzis orbi 3km
silowe na rece
brzuch
bieznia 15min - przyzwyczajham kolanko
rowerek 5 km

Basen :P
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 21:24   #4060
susie_and_me
Raczkowanie
 
Avatar susie_and_me
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 240
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez megusiia Pokaż wiadomość
Jaka Magdusia? MEGUSIIA
przepraszam, już poprawiłam, nie mam pojęcia skąd ta pomyłka

dziś tylko ok 40 minut na orbim,
czy na Ciebie ćwiczenia na orbitreku również tak dobrze działają na utratę fatu?
__________________
"At night, I pray before I sleep in hope of finding you...I'm searching for your love I walked away but I was wrong
You're the one that keeps me strong
You're the fire that keeps me warm
How will I get through this storm?"

michael jackson [*]
susie_and_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 21:29   #4061
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Orbitrek

wiesz trudno mi jest powiedziec czy sam orbi bo ja i rowerek i silowe itd - ale cm leca, przejrzyj sobie pare ostatnich stron , nie tak dawno temu wstawialam wymiary swoje

Mam tyle co ty wrostu i wage mam taka jak ty przed zrzuceniem :P
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 21:52   #4062
susie_and_me
Raczkowanie
 
Avatar susie_and_me
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 240
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez megusiia Pokaż wiadomość
wiesz trudno mi jest powiedziec czy sam orbi bo ja i rowerek i silowe itd - ale cm leca, przejrzyj sobie pare ostatnich stron , nie tak dawno temu wstawialam wymiary swoje

Mam tyle co ty wrostu i wage mam taka jak ty przed zrzuceniem :P
ja zbyt leniwa jestem i tylko na orbitreka dałam radę zamiary i siły wykrzesać


---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Megusiia znalazłam Twoje rezultaty w pomiarach, super GRATKI
__________________
"At night, I pray before I sleep in hope of finding you...I'm searching for your love I walked away but I was wrong
You're the one that keeps me strong
You're the fire that keeps me warm
How will I get through this storm?"

michael jackson [*]
susie_and_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 20:05   #4063
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Orbitrek

dzieki twoje lepsze hehe
ja kuje do ostaniego egzaminu
i z tej racji dietkowo kuleje a silka tylko co 2gi dzien ale oby wytrwac do konca sesji
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 11:33   #4064
yagnaya
Przyczajenie
 
Avatar yagnaya
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Stąd. ;)
Wiadomości: 8
Dot.: Orbitrek

Czeeeeść, Orbitrekowiczki!

Na moim "koniu" hasam od 10. stycznia praktycznie codziennie. A wszystko po to, by nabrać kondycji i, gdy temperatura nieco się podwyższy, zacząć biegać w terenie (biegałam kilka razy i prawie zdechłam). A potem... móc założyć strój kąpielowy czy krótkie spodenki bez skrępowania. Średnio biegam po 30-40 min. dziennie.

Edytowane przez yagnaya
Czas edycji: 2012-02-01 o 11:39 Powód: korekta tekstu
yagnaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:31   #4065
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Ja od dwóch dni wróciłam na orbiego mam nadzieję, że wytrwam choć dziś znów już przemęczenie mnie bierze a pół godzinki tak ciężko mi ujechać, że szok ale już nie robię na czas tylko na dystans przedwczoraj 9,5 km na zmianę na 1 i 15 poziomie, wczoraj 11 km na tych najniższych poziomach w sumie na 3 i 2 co 10 minut na 3 minutki. dziś zaraz wskakuję tylko ogarnę się

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

podołałam

10,8 km - 39 minut ( 3 min na poziomie 1, 3 min na poziomie 15, ostatnie 3 minuty na 1 rekreacyjnie dla odprężenia mięśni)
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 20:21   #4066
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Jaka tu cisza ? chyba wszystkie dziewczęta intensywnie ćwiczą jak nie mają czasu się odezwać

to ja ponownie dziś na orbitreku obciążenia 3 i 2 i po 3 min na początek i koniec na 1

10,4 km = 33 minuty
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 10:28   #4067
yagnaya
Przyczajenie
 
Avatar yagnaya
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Stąd. ;)
Wiadomości: 8
Dot.: Orbitrek

Cisza, cisza, bo biegamy. A niedługo będziemy biegać do lekarza, bo kolano wysiadło... przynajmniej moje. ;/
__________________
1. Zapuszczam włosy.
2. Ćwiczę na orbitreku, biegam.
3. Zdrowo się odżywiam.
4. Kompleksów się pozbywam.
yagnaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:41   #4068
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez yagnaya Pokaż wiadomość
Cisza, cisza, bo biegamy. A niedługo będziemy biegać do lekarza, bo kolano wysiadło... przynajmniej moje. ;/
yagnaya szybkiego powrotu do zdrówka
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 07:17   #4069
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Orbitrek

dziewczyny, ja do was dołączam od dzisiaj. jak tylko mąż złoży orbitreka
mój cel to zrzucenie 4 kilo i utrzymanie wagi, zamierzam ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu. mój orbi (york X 202) jest wyposażony w kilka programów na spadek wagi i zamierzam zacząć właśnie od nich. oczywiście do tego dieta (4-5 małych posiłków co 3 godziny)

Edytowane przez makkapakka
Czas edycji: 2012-02-04 o 07:20
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 13:42   #4070
beatricere
Przyczajenie
 
Avatar beatricere
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Orbitrek

Witajcie

Może to głupie pytanie, ale czy możecie mi podać jakieś wskazówki jak i ile ćwiczyć na orbitreku, żeby były jakieś efekty...wiecie...min. czas, obciążenie itp Myślę, że już gdzieś to w wątku jest, ale tyle tego, że nie wiem kiedy do tego dotrę

Pozdrawiam sedecznie
beatricere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:48   #4071
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez beatricere Pokaż wiadomość
Witajcie

Może to głupie pytanie, ale czy możecie mi podać jakieś wskazówki jak i ile ćwiczyć na orbitreku, żeby były jakieś efekty...wiecie...min. czas, obciążenie itp Myślę, że już gdzieś to w wątku jest, ale tyle tego, że nie wiem kiedy do tego dotrę

Pozdrawiam sedecznie
Generalnie nie da się dokładnie odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ każdy organizm jest inny i nieco inaczej reaguje na wysiłek fizyczny. Na początek, jeśli dawno nie ćwiczyłaś/nie masz dobrej kondycji, nie powinnaś się forsować zbyt mocno. Myślę że na dobry start powinnaś ćwiczyć 15-20 minut, i co tydzień dokładać po parę minut. Ile, to już powinnaś sama zdecydować i obserwować siebie. Dziewczyny, które ćwiczą już od jakiegoś czasu, dochodzą spokojnie nawet do 60 minut dziennie. A w tygodniu myślę wystarczy 4- max 6x ćwiczyć, ale to też musisz sama zdecydować i obserwować siebie, co by się nie przeforsować i nie zrazić już na samym początku.
Obciążenie - jedno z mniejszych - takie jest najlepsze na spalanie tłuszczu. To, że nie czujesz mięśni podczas ćwiczeń, nie znaczy że nie palisz fatu. Pamiętaj o zachowaniu dobrego tętna, w granicach 120-140 ud/min.
Poza tym - dieta. Według mnie najważniejsza w tym wszystkim. Bez niej nie będziesz miała takich dobrych rezultatów, albo o wiele gorsze.
Jeśli będziesz się trzymać swoich postanowień co do diety i ćwiczeń i sama siebie nie będziesz oszukiwać, np podjadaniem gdzieś po kątach, to myślę po miesiącu już powinnaś zauważyć jakieś rezultaty w postaci utraty paru kg. Pamiętaj - obserwuj siebie i sama dostosuj sobie plan treningowy. Nikt nie zna Twojego organizmu lepiej niż Ty sama!

Pozdrawiam i życzę wytrwałości
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:52   #4072
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Tak więc dziś 11 km = 32 minutki

ja ćwiczeń nie wykonuję na czas założyłam sobie, że 5 dni w tygodniu ćwiczę i każdorazowo robię nie mniej niż 10 km a wtedy jak to przejdę patrzę na czas i jeśli nie mam 30 minut to ćwiczę by dobić do nich. Czasem robię więcej, ale to jak się rozkręcę a po przestoju 2 mc zaczynam od nowa.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 00:08   #4073
beatricere
Przyczajenie
 
Avatar beatricere
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Orbitrek

Bardzo dziękuję za tak obszerną odpowiedź Ja do niedawna ćwiczyłam 2-3 razy w tygodniu na zajęciach fitness, więc może nie jest najgorzej z tą kondycją, staram się ćwiczyć na orbitreku 45 -50 min dziennie... Jedyna obawa to to, że trochę się nudzi chwilami człowiekowi, więc czasem włączam film I bardzo dziękuję za info o obciążeniu, ważne dla mnie info

Pozdrawiam


Beata
beatricere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:03   #4074
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez beatricere Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za tak obszerną odpowiedź Ja do niedawna ćwiczyłam 2-3 razy w tygodniu na zajęciach fitness, więc może nie jest najgorzej z tą kondycją, staram się ćwiczyć na orbitreku 45 -50 min dziennie... Jedyna obawa to to, że trochę się nudzi chwilami człowiekowi, więc czasem włączam film I bardzo dziękuję za info o obciążeniu, ważne dla mnie info

Pozdrawiam


Beata
A próbowałaś ćwiczyć przy muzyce? Ja osobiście nie przepadam ćwiczyć przy tv, szybko mi się nudzi. Ale znalazłam za to świetny sposób na nudę - zrzucam ulubione, SZYBKIE kawałki mp3, wkładam słuchawki do uszu, telefon do ręki i jadę zauważyłam że wtedy o wiele szybciej leci mi czas niż przy filmach.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 19:24   #4075
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
A próbowałaś ćwiczyć przy muzyce? Ja osobiście nie przepadam ćwiczyć przy tv, szybko mi się nudzi. Ale znalazłam za to świetny sposób na nudę - zrzucam ulubione, SZYBKIE kawałki mp3, wkładam słuchawki do uszu, telefon do ręki i jadę zauważyłam że wtedy o wiele szybciej leci mi czas niż przy filmach.
Ja ćwiczę w pokoju "kinowym" zamykam się załączam muzyczkę i ćwiczę wtedy czas szybciej płynie, choć mój problem polegał na tym, że mi się nie chciało ruszyć tyłka do drugiego pokoju tak więc w zeszłym tygodniu przestawiłam orbitreka do salonu pstawiłam sobie koło sofy tak więc cały czas koło niego siedzę i słyszę jak mnie woła i teraz ćwiczę jak tż ogląda kiepskich w tv tylko znów problem bo za dużo gadamy i po 20 minutach mnie kolka chwyta ale ją pokonuję

Dziś 35 minut = 12,5 km
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 19:43   #4076
hanka_06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: XXXX
Wiadomości: 9
Dot.: Orbitrek

chciałabym dołączyć do grona "ujarzmiaczy orbiterków", dzisiaj wznowiłam swoje treningi (miałam przerwę od połowy listopada)

30 min ok 8 km (dokładnie nie pamiętam)
narazie biegam sobie w miarę powoli 13-14km/h

jutro też planuję min 30 min treningu
__________________
92 ..... 86 ............68
hanka_06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 21:39   #4077
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez hanka_06 Pokaż wiadomość
chciałabym dołączyć do grona "ujarzmiaczy orbiterków", dzisiaj wznowiłam swoje treningi (miałam przerwę od połowy listopada)

30 min ok 8 km (dokładnie nie pamiętam)
narazie biegam sobie w miarę powoli 13-14km/h

jutro też planuję min 30 min treningu
hanka witamy

to oby nam zapału nie zbrakło ja biegam tak pomiędzy18-25 km a przynajmniej staram się
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 06:23   #4078
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Orbitrek

miałam do was dołączyć a tymczasem podczas składania orbiego okazało się że brakuje jednego kabla... więc czekam teraz na uwzględnienie reklamacji i dosłanie brakującej części... prawdopodobnie zacznę ćwiczyć dopiero w przyszłym tygodniu.
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 09:49   #4079
beatricere
Przyczajenie
 
Avatar beatricere
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
A próbowałaś ćwiczyć przy muzyce? Ja osobiście nie przepadam ćwiczyć przy tv, szybko mi się nudzi. Ale znalazłam za to świetny sposób na nudę - zrzucam ulubione, SZYBKIE kawałki mp3, wkładam słuchawki do uszu, telefon do ręki i jadę zauważyłam że wtedy o wiele szybciej leci mi czas niż przy filmach.
A pewnie, że ćwiczę przy muzyce . Tylko właśnie muszę sobie urozmaicać, więc włączam jakiś wciągający film np. W. Allena . Telewizji nie oglądam raczej A zaraz właśnie zabieram się do ćwiczeń

Pozdrowienia
beatricere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:05   #4080
hanka_06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: XXXX
Wiadomości: 9
Dot.: Orbitrek

dzisiaj tez 30 min

ja żeby sięnie nudzić ( i nie zrezygnowac po 5 min) biore TŻ i każę mu siedzieć obok mnie i urozmaicaćmi czas ;D
__________________
92 ..... 86 ............68
hanka_06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.