Orbitrek - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy Twoim zdaniem orbitrek to dobry sposób na osiągnięcie upragnionej wagi?
tak-naprawdę skutkuje! 2 33,33%
nie-nie przynosi efektów 0 0%
nie wiem-nigdy nie próbowałam 4 66,67%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-01, 07:55   #4231
izkawn
Przyczajenie
 
Avatar izkawn
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 11
Dot.: Orbitrek

DZIEWCZYNY POMOCY Moze któras z was zna sie na prawie? Kupiłam orbitka 14 stycznia odrazu jak go złozyłam wlazłam i cos w kole pstrykło i juz nie działało ovciązenie.Wysłałam do reklamacji i wczoraj mi przysłali i znowu to samo? co mam robic?? To jest ten orbi http://allegro.pl/show_item.php?item=2032105908
izkawn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:04   #4232
Rokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Rokoszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 114
Dot.: Orbitrek

Najlepiej wysłać jeszcze raz, a może na forum jest wątek : porady prawne, tam najlepiej umieścić.
Rokoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 13:20   #4233
azjatka13
Raczkowanie
 
Avatar azjatka13
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 121
Dot.: Orbitrek

witam dziewczyny.... nie wiem czy mnie pametacie, pisałam do Was jakiś czas temu zaraz po zakupie orbiterka i byłam załamana.... aż było mi wstyd bo wy tu takie czasy piszecie a ja ledwo dziesięc miniut mogłam wytrzymac.... pisze do Was zeby sie pochwalic ze biegam juz godzinke dziennie... zwiekszałam codziennie o 5 minutek i udało mi sie do tej godzinki wytrzymac... taka jestem z siebie dumna....
także do dziewczyn które dopiero zaczynają swoja przygode z orbim nie załamujcie sie na początku jeśli ta kondycja jest słabsza dojdziecie do tego...
pozdrawiam...
azjatka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 18:41   #4234
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

dziś godzinka i 2 minutki by dociągnąć do orbitkowych 300 kal i wyszło mi na pulsometrze 517 kal jestem zawiedziona myślałam że będzie więcej tz chciałam 600 kal mieć a tu tym bardziej że ćwiczyłam na dużym obciążeniu tz na przemian 1 i 15 nie ma co się przemęczać dla tych 50 kalorii ale czuję wszystkie mięśnie.

tak dla zachęty piszę

a teraz sprzątanie
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 19:20   #4235
Leiah
Przyczajenie
 
Avatar Leiah
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: Orbitrek

cześć wszystkim. przyłączę się do rozmowy.

od jakiegoś tygodnia szukałam w necie odpowiedniego przyrządu do ćwiczeń, bo wreszcie zdecydowałam się coś ze sobą zrobić, i w końcu wybrałam: orbitrek magnetyczny HS 4005 (producent Hop-Sport). w poniedziałek powinnam zacząć ćwiczyć, o ile paczka dojdzie na czas i poradzę sobie z montażem.

chciałabym zrzucić 10, a najlepiej 13 kg. obecnie ważę 68 kg przy wzroście 171 cm.

zależy mi głównie na zrzuceniu zbędnych kilogramów, ale też na ogólnej poprawie kondycji, bo z tym jest u mnie kiepsko. problemy zdrowotne (kolana, kręgosłup) sprawiły, że od lat moja aktywność fizyczna była znikoma albo żadna. mam nadzieję, że z orbitrekiem uda mi się to zmienić. jestem bardzo pozytywnie nastawiona i już nie mogę się doczekać, kiedy zjawi się kurier z paczką. )
Leiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 22:00   #4236
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
To Ty w ciągu 1,5 roku zrobiłaś tylko 2 dni przerwy od orbiego?
Na to wychodzi..nałóg A tak poważnie to jeszcze był wyjazd w tym czasie więc minus 10 dni, choć miałam ze sobą rolki nad morzem będąc już do końca precyzyjną
Cytat:
Napisane przez azjatka13 Pokaż wiadomość
witam dziewczyny.... nie wiem czy mnie pametacie, pisałam do Was jakiś czas temu zaraz po zakupie orbiterka i byłam załamana.... aż było mi wstyd bo wy tu takie czasy piszecie a ja ledwo dziesięc miniut mogłam wytrzymac.... pisze do Was zeby sie pochwalic ze biegam juz godzinke dziennie... zwiekszałam codziennie o 5 minutek i udało mi sie do tej godzinki wytrzymac... taka jestem z siebie dumna....
także do dziewczyn które dopiero zaczynają swoja przygode z orbim nie załamujcie sie na początku jeśli ta kondycja jest słabsza dojdziecie do tego...
pozdrawiam...
Brawo

Cytat:
Napisane przez Leiah Pokaż wiadomość
cześć wszystkim. przyłączę się do rozmowy.

od jakiegoś tygodnia szukałam w necie odpowiedniego przyrządu do ćwiczeń, bo wreszcie zdecydowałam się coś ze sobą zrobić, i w końcu wybrałam: orbitrek magnetyczny HS 4005 (producent Hop-Sport). w poniedziałek powinnam zacząć ćwiczyć, o ile paczka dojdzie na czas i poradzę sobie z montażem.

chciałabym zrzucić 10, a najlepiej 13 kg. obecnie ważę 68 kg przy wzroście 171 cm.

zależy mi głównie na zrzuceniu zbędnych kilogramów, ale też na ogólnej poprawie kondycji, bo z tym jest u mnie kiepsko. problemy zdrowotne (kolana, kręgosłup) sprawiły, że od lat moja aktywność fizyczna była znikoma albo żadna. mam nadzieję, że z orbitrekiem uda mi się to zmienić. jestem bardzo pozytywnie nastawiona i już nie mogę się doczekać, kiedy zjawi się kurier z paczką. )
To odzywaj się jak Ci idzie orbitkowanie
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 22:14   #4237
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Na to wychodzi..nałóg A tak poważnie to jeszcze był wyjazd w tym czasie więc minus 10 dni, choć miałam ze sobą rolki nad morzem będąc już do końca precyzyjną
O matko! Szacun dla Ciebie z całego serca!
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 00:13   #4238
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
O matko! Szacun dla Ciebie z całego serca!
A dziękuję bardzo..ale ja to lubię bo mnie odstresowuje, więc żaden to wyczyn
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 05:47   #4239
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
A dziękuję bardzo..ale ja to lubię bo mnie odstresowuje, więc żaden to wyczyn
Nooo ja też lubię, ale nie żeby codziennie jeździć dlatego tym bardziej nie potrafię wyjść z podziwu
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 07:21   #4240
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Laisla gratuluję takiej wytrwałości i systematyczności

ja to ćwiczę 4 do 6 dni w tygodniu zależy czy jesteśmy w domku czy gdzieś wychodzimy. I czy mi siły pozwalają bo w środę tak mnie łydki bolały i nogi że musiałam zrobić jeden dzień przerwy. Ponadto mam w domu trochę obowiązków a po nich już nie zawsze chce się ćwiczyć. (praktycznie 200m2 do sprzątnięcia samych okien mam 30 )

Póki co ograniczam się z jedzeniem i przestawiam na zdrowsze ale jak mi to wyjdzie to nie mam pojęcia bo ja bez słodycz żyć nie mogę chyba z powrotem zacznę łykać chrom.

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2012-03-02 o 07:23
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 07:39   #4241
marrgosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 170
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
marrgosia nie zwracaj uwagi na licznik z orbiego, mój pokazuje 200 kal po 58 minutkach a pulsometr wskazuje poprawnie tak myślę i biorę to pod uwagę co mi pulsometr wskazuje czyli 458 lub 540 kal a nie orbiego bo widzę, że licznik jest całkowicie oderwany od rzeczywistości
No mam nadzieję, bo już myślałam że się załamię, że tylko tyle udaje mi się spalić. Z orbiego schodzę cała zlana potem, więc też tak sobie pomyślałam, że ten licznik musi oszukiwać.

Wczoraj dodatkowo kupiłam slimitin, mam nadzieję, że w połączeniu z ćwiczeniami będą zadowalajace efekty i dodatkowo zredukuję cellulit
marrgosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 11:55   #4242
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Laisla gratuluję takiej wytrwałości i systematyczności

ja to ćwiczę 4 do 6 dni w tygodniu zależy czy jesteśmy w domku czy gdzieś wychodzimy. I czy mi siły pozwalają bo w środę tak mnie łydki bolały i nogi że musiałam zrobić jeden dzień przerwy. Ponadto mam w domu trochę obowiązków a po nich już nie zawsze chce się ćwiczyć. (praktycznie 200m2 do sprzątnięcia samych okien mam 30 )

Póki co ograniczam się z jedzeniem i przestawiam na zdrowsze ale jak mi to wyjdzie to nie mam pojęcia bo ja bez słodycz żyć nie mogę chyba z powrotem zacznę łykać chrom.
A pomaga Ci chrom?
A dziewczyny muszę się pochwalić, że ja - od zawsze największy łasuch i miłośnik słodyczy - już 1,5 miesiąca nie jem słodkości. I szczerze mówiąc po raz pierwszy w życiu mam takie coś że mnie wogóle do nich nie ciągnie. Nawet o nich nie myślę. Dodatkowo jem chrom, ale myślę że i bez niego bez problemu dam radę. I dlatego dziewczyny - jestem tego pewna - wystarczy na początku odrobinka silnej woli a potem już idzie jak z płatka. Mówi Wam to Sylwia - największy łasuch wszech czasów!
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:35   #4243
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
A pomaga Ci chrom?
A dziewczyny muszę się pochwalić, że ja - od zawsze największy łasuch i miłośnik słodyczy - już 1,5 miesiąca nie jem słodkości. I szczerze mówiąc po raz pierwszy w życiu mam takie coś że mnie wogóle do nich nie ciągnie. Nawet o nich nie myślę. Dodatkowo jem chrom, ale myślę że i bez niego bez problemu dam radę. I dlatego dziewczyny - jestem tego pewna - wystarczy na początku odrobinka silnej woli a potem już idzie jak z płatka. Mówi Wam to Sylwia - największy łasuch wszech czasów!
No moja droga to ja z zapartym tchem czekam na wskazówki jak to robisz I tym razem szacun dla Ciebie Tak sobie w głowie poukładałaś, że to Ci niepotrzebne i już? Czy myślisz, że chrom cuda czyni..Mi się udało nie jeść słodyczy 4 miesiące (wtedy gdy schudłam 10kg) ale później nie udało się do końca utrzymać wagi właśnie przez to, że po 4 miesiącach odmawiania byłam ich tak wygłodzona jak wilk..i nie umiałam wtedy tylko tak po troszku, tylko tak nieco szłam na całość. Bo jak zauważyłam łatwiej mi nawet nie jeść wcale niż jeść dajmy na to dwie delicje i odłożyć na później..jak zabieram się za coś słodkiego to zazwyczaj kończę opakowanie..nawet jeśli to tabliczka czekolady

Olivka_ dziękuję za miłe słowa, ale jakoś nie czuję abym na nie zasłużyła
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 20:27   #4244
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
No moja droga to ja z zapartym tchem czekam na wskazówki jak to robisz I tym razem szacun dla Ciebie Tak sobie w głowie poukładałaś, że to Ci niepotrzebne i już? Czy myślisz, że chrom cuda czyni..Mi się udało nie jeść słodyczy 4 miesiące (wtedy gdy schudłam 10kg) ale później nie udało się do końca utrzymać wagi właśnie przez to, że po 4 miesiącach odmawiania byłam ich tak wygłodzona jak wilk..i nie umiałam wtedy tylko tak po troszku, tylko tak nieco szłam na całość. Bo jak zauważyłam łatwiej mi nawet nie jeść wcale niż jeść dajmy na to dwie delicje i odłożyć na później..jak zabieram się za coś słodkiego to zazwyczaj kończę opakowanie..nawet jeśli to tabliczka czekolady

Olivka_ dziękuję za miłe słowa, ale jakoś nie czuję abym na nie zasłużyła
Nie stosuje żadnym metod. Po prostu staram się mieć silną wolę. Początki zawsze są trudne. Czy chrom pomaga - możliwe że tak, ale jak czasem zapominam go zjeść i nadal nie mam ochoty na słodycze, więc to bardziej chyba kwestia psychiki. Teraz kończę ostatnie opakowanie chromu i już chyba więcej nie bede go brać. Ale też tak mam że najpierw jedno ciasteczko, potem drugie i tak leci. Dlatego wolę nie jeść wcale i problem z głowy.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 20:57   #4245
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Nie stosuje żadnym metod. Po prostu staram się mieć silną wolę. Początki zawsze są trudne. Czy chrom pomaga - możliwe że tak, ale jak czasem zapominam go zjeść i nadal nie mam ochoty na słodycze, więc to bardziej chyba kwestia psychiki. Teraz kończę ostatnie opakowanie chromu i już chyba więcej nie bede go brać. Ale też tak mam że najpierw jedno ciasteczko, potem drugie i tak leci. Dlatego wolę nie jeść wcale i problem z głowy.
Właśnie..Np dla mnie zupełnie bez sensu jest zamówienie jakiegoś mikroskopijnego ciasteczka do kawy w kawiarni bo to tylko podkręci mi apetyt A jednak ludzie tak robią i potrafią poprzestać na tym jednym. Czasami obawiam się, że jakiś kompuls mi się włącza z tymi słodyczami, muszę na to uważać. Teraz także wcale nie jem, ale w sumie to wolałabym umieć tak sobie normalnie jedno zjeść i resztę odłożyć aby nie wygładzać organizmu bo potem to różnie może być..Muszę poczytać coś więcej na temat jak bilansować dietę aby człowiek nie rzucał sie na ten cukier, z tego co do tej pory wyczytałam to węglowodany złożone (pełonoziarniste makarony, chleb czy kasza) pomagają wyzbyć się tych rzutów na słodkie Ale w sumie i tak obawiam się, że wszystko leży w psychice. Głównie to, że mamy ochotę jeść gdy nie jesteśmy głodne choć to nielogiczne..bo zwierzęta tak nie mają
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 00:36   #4246
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
A pomaga Ci chrom?
A dziewczyny muszę się pochwalić, że ja - od zawsze największy łasuch i miłośnik słodyczy - już 1,5 miesiąca nie jem słodkości. I szczerze mówiąc po raz pierwszy w życiu mam takie coś że mnie wogóle do nich nie ciągnie. Nawet o nich nie myślę. Dodatkowo jem chrom, ale myślę że i bez niego bez problemu dam radę. I dlatego dziewczyny - jestem tego pewna - wystarczy na początku odrobinka silnej woli a potem już idzie jak z płatka. Mówi Wam to Sylwia - największy łasuch wszech czasów!

Sylwuś
jak brałam kiedyś chrom to mi pomagał sądzę, że nawet bardzo szczególnie na początku później myślę że już nie musiałam go brać, jednakże po dłuższym czasie wróciłam do nałogu dodatkowo zaczęły mi się problemy z cerą i to jeszcze w tym wieku nie miałam takiej ciągoty do słodkości, teraz już tyle słodyczy nie jadam ale widzę że Sylwie mają skłonności do słodkiego. Ja potrafiłam tabliczkę czekolady zjeść na raz a niektórzy w tym czasie zjedli by ledwo pasek

No i co piątek bez ćwiczeń sobota bez ćwiczeń niedziela też będzie bez ćwiczeń a co gorsze dziś slodkości babeczki i ciasto a w lodówce wielki olbrzymi tort który dostałam od tż czekaj na jutro właściwie to już dziś na gości mam nadzieję, że zjedzą jak najwięcej bym nie miała za dużo do jedzenia masakra
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 00:43   #4247
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość

Sylwuś
jak brałam kiedyś chrom to mi pomagał sądzę, że nawet bardzo szczególnie na początku później myślę że już nie musiałam go brać, jednakże po dłuższym czasie wróciłam do nałogu dodatkowo zaczęły mi się problemy z cerą i to jeszcze w tym wieku nie miałam takiej ciągoty do słodkości, teraz już tyle słodyczy nie jadam ale widzę że Sylwie mają skłonności do słodkiego. Ja potrafiłam tabliczkę czekolady zjeść na raz a niektórzy w tym czasie zjedli by ledwo pasek

No i co piątek bez ćwiczeń sobota bez ćwiczeń niedziela też będzie bez ćwiczeń a co gorsze dziś slodkości babeczki i ciasto a w lodówce wielki olbrzymi tort który dostałam od tż czekaj na jutro właściwie to już dziś na gości mam nadzieję, że zjedzą jak najwięcej bym nie miała za dużo do jedzenia masakra
Czyżby jakaś okazja była i można Ci życzenia składać
Ej tam, ja spokojnie czekoladkę wsunę na raz jak mnie namiętność do słodkiego opanuje, ale ostatnio trzymam się od tego z daleka. I efekty są po cichutku się pochwalę, 1,1kg w dół od poniedziałku
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 00:49   #4248
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Czyżby jakaś okazja była i można Ci życzenia składać
Ej tam, ja spokojnie czekoladkę wsunę na raz jak mnie namiętność do słodkiego opanuje, ale ostatnio trzymam się od tego z daleka. I efekty są po cichutku się pochwalę, 1,1kg w dół od poniedziałku
laisla to znowu Ci pogratuluję ja od mojej wagi trzymam się z daleka

okazja taka że 18 skończyłam 10 lat temu stara ze mnie
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 01:04   #4249
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
laisla to znowu Ci pogratuluję ja od mojej wagi trzymam się z daleka

okazja taka że 18 skończyłam 10 lat temu stara ze mnie
Dziękuję

Moja Kochana wszystkiego naj naj co tam sobie zapragniesz nie martw się, ja jestem kilka latek jeszcze starsza No i świętuj ile się da, a o wadze pomyślisz później
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 21:28   #4250
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Dziękuję

Moja Kochana wszystkiego naj naj co tam sobie zapragniesz nie martw się, ja jestem kilka latek jeszcze starsza No i świętuj ile się da, a o wadze pomyślisz później
Dziękuję kochana
przesyłam kawałek przepysznego tortu
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 02:51   #4251
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana
przesyłam kawałek przepysznego tortu
poczułam tą słodycz, tym bardziej, że kilka pralinek dzisiaj wpadło. Nic, jutro poniedziałek (dzisiaj już w sumie) więc czas wrócić do szarej dietetycznej rzeczywistości
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 09:38   #4252
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
orbitreki i chudniecie

hej!!! jestem tu pierwszy raz, nie wiem czy ten watek sie pojawił ale chciałam zapytac o wasze doswiadzcenia z tym urzadzeniem- orbitrekiem.poniewaz chce takowy nabyc i zastanawiam się czy skutecznie mozna zgubić troszke kg. tu i tam proszę o wasze uwagi w tym temacie z gór dziękuję

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

kurcze nie ma nikogo ?ech...
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 10:58   #4253
konstel
Raczkowanie
 
Avatar konstel
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 187
Dot.: orbitreki i chudniecie

ja ze swojej strony jak najbardziej polecam, co prawda ćwiczę na nim tylko jak jestem na siłowni ale jeśli masz możliwość kupna to jak najbardziej polecam
konstel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 12:32   #4254
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 809
Dot.: orbitreki i chudniecie

Ale to czy się chudnie nie zależy od tego na jakiej maszynie, bo tak samo dobrze schudnąć można na orbitreku, stepperze, bieżni, rowerku.

Zależy to od tego czy realizuje się założenia treningu aerobowego, czy trwa odpowiednią ilość czasu (najlepiej 30-45 minut) i od diety. Bo jak nie ma porządnego planu żywienia to można się i cały dzień zajeździć na orbitreku a efekty będą słabe...
__________________
Bloguję o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky
Lady_Kala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 13:39   #4255
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: orbitreki i chudniecie

mam takie wymiary jak ty tez bym chciala tak ze 7-8kg...
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 15:32   #4256
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: orbitreki i chudniecie

Ja na orbitreku ćwiczę od 3 lat - z przerwami na 2-3 miesiące i wracam - i nie wiem czy to możliwe, ale mi chyba od neigo spuchły nogi??? ćwiczę średnio po 1h x 4 razy w tyg. a mam rozbudowane uda :/ nie wspominając o łydkach czy to możliwe, ze to od tego czy własnie kwestia diety?? jakoś specjalnie się nei objadam i raczej jem zdrowo... kurde nie chciałabym musieć zrezygnować z ćwiczeń bo kocham ta maszynę i polecam!!!
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:21   #4257
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: orbitreki i chudniecie

dziewczyny a czy oplaca sie kupic tego orbiego?? bo nie chce wydac za duzo kasy a moze sie oplaca? czy lepiej kupic cos innego?
http://www.groupon.pl/deals/cala-pol..._0_0_67&a=1661
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 21:38   #4258
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: orbitreki i chudniecie

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
Ja na orbitreku ćwiczę od 3 lat - z przerwami na 2-3 miesiące i wracam - i nie wiem czy to możliwe, ale mi chyba od neigo spuchły nogi??? ćwiczę średnio po 1h x 4 razy w tyg. a mam rozbudowane uda :/ nie wspominając o łydkach czy to możliwe, ze to od tego czy własnie kwestia diety?? jakoś specjalnie się nei objadam i raczej jem zdrowo... kurde nie chciałabym musieć zrezygnować z ćwiczeń bo kocham ta maszynę i polecam!!!
a rozciągasz się przed i po ćwiczeniach? i ćwiczysz na małych obciążeniach czy większych Ja wyczytałam gdzieś, żeby uniknąć rozbudowy zbytniej łydek ( bo w mojej figurze to jest zmorą) najlepiej ćwiczyć na najmniejszym obciążeniu choć ja i tak ćwiczę na 1-3 i 1 -15 ale to 1-15 to tak raz na tydzień dwa własnie bo boję się tego maks obciążenia dla moich łydek które są w opłakanym stanie i przez to zakładając obcasy chodzę tylko z spodniach bo spódnica to tragedia :rzyga:

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Aha zapomniałam dodać, że ja w tym tygodniu jestem niestety wykończona jestem pracą chyba ze wszystkim bym się wyrobiła jakby z niej nie wychodziła przez 7 dni a wczoraj 3 godziny prasowałam, że nogi to mi do wchodziły. Oczywiście dziś zgrzeszyłam dzięki koledze hamburger ale nie jest źle bo coś kosztem czegoś jak staram się nie słodzić herbatek albo minimalnie i zaczynam pić zieloną na przemian z moim ukochanym bratkiem którego nie słodzę nigdy to dziś te kalorie nadrobiłam.
Ćwiczyć może nie ćwiczę ale ruchu mam trochę, ... nawet szef się ze mnie dziś śmiał bo kazał przygotować dokumenty na środę a ja do niego na jutro czy za tydzień. ??? to mnie oświecił, że dziś środa i mówił o następnej

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy oplaca sie kupic tego orbiego?? bo nie chce wydac za duzo kasy a moze sie oplaca? czy lepiej kupic cos innego?
http://www.groupon.pl/deals/cala-pol..._0_0_67&a=1661
mnie jakoś ten orbitrek nie przekonuje, w ogóle jestem jakoś sceptycznie nastawiona do takich tańszych niemarkowych urządzeń z doświadczenia (nie mojego ale paru znajomych osób) wiem że nieraz lepiej dołożyć te 100-200 zł niż wyrzucić w błoto. np. Znajoma zapłaciła za orbigo coś ponad 600 zł po 1,5 czy 2 mc się popsuł, naprawić się nie dało i kasa do wyrzucenia musiała kupić następnego ale kolejnego błędu nie popełniła.

Poczytaj opinie o polecanych orbitrekach w danych przedziałach cenowych i wybierz.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 12:04   #4259
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: orbitreki i chudniecie

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy oplaca sie kupic tego orbiego?? bo nie chce wydac za duzo kasy a moze sie oplaca? czy lepiej kupic cos innego?
http://www.groupon.pl/deals/cala-pol..._0_0_67&a=1661
proponuję droższego, ja za mojego 2 lata temu dałam 1400zł i jestem zadowolona
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 12:25   #4260
Firlejka
Raczkowanie
 
Avatar Firlejka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chrząszczłewoszyce, Powiat Łękołowy ;-)
Wiadomości: 324
Dot.: orbitreki i chudniecie

Cytat:
Napisane przez agnisia029 Pokaż wiadomość
proponuję droższego, ja za mojego 2 lata temu dałam 1400zł i jestem zadowolona
Hejka!
A jakiego orbitreka masz (model lub marka)?
Ja planuję kupić Thorn'a E5000 lub Thorn'a KH704 (cenowo około 1 500 zł). Mam nadzieję, że pomoże mi poprawić kondycję i zrzucić zbędne 5-7 kg.
__________________

Edytowane przez Firlejka
Czas edycji: 2012-03-08 o 12:27
Firlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.