Orbitrek - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy Twoim zdaniem orbitrek to dobry sposób na osiągnięcie upragnionej wagi?
tak-naprawdę skutkuje! 2 33,33%
nie-nie przynosi efektów 0 0%
nie wiem-nigdy nie próbowałam 4 66,67%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 19:59   #4261
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: orbitreki i chudniecie

hejka ja mam juz tego orbiego, jest to model kettler rivo p i jak narazie jestem zachwycona cichutko chodzi leciutko polecam!!!! troche kosztuje ale mysle ze warto dac troche wiecej kasy ale byc pewnym ze nic sie nie zepsuje.co do diety to nie mam specjalnej, najlepiej chyba nie obzerac sie na wieczor,bede pisac jak mi idzie,narazie trzeci dzien cwiczen.musze zrzucic co najmniej 5-8 kg.trzymajcie za mnie kciuki,pa
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:16   #4262
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: orbitreki i chudniecie

Cytat:
Napisane przez Firlejka Pokaż wiadomość
Hejka!
A jakiego orbitreka masz (model lub marka)?
Ja planuję kupić Thorn'a E5000 lub Thorn'a KH704 (cenowo około 1 500 zł). Mam nadzieję, że pomoże mi poprawić kondycję i zrzucić zbędne 5-7 kg.
ja polecam kettlera rivo p jest najlepszy( moim zdaniem oczywiscie )
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 22:26   #4263
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: orbitreki i chudniecie

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
a rozciągasz się przed i po ćwiczeniach? i ćwiczysz na małych obciążeniach czy większych Ja wyczytałam gdzieś, żeby uniknąć rozbudowy zbytniej łydek ( bo w mojej figurze to jest zmorą) najlepiej ćwiczyć na najmniejszym obciążeniu choć ja i tak ćwiczę na 1-3 i 1 -15 ale to 1-15 to tak raz na tydzień dwa własnie bo boję się tego maks obciążenia dla moich łydek które są w opłakanym stanie i przez to zakładając obcasy chodzę tylko z spodniach bo spódnica to tragedia :rzyga:[COLOR="Silver"]
Kurde po sie rozciągam ale przed to nie bardzo :/ nie wiedziałam ze trzeba...
dziś cwiczyłam 1 godzinkę bo wracam do swojej ukochanej machiny i już czuję napuchnięte łydy, które też są moją zmorą - ich wielkosć jest 2 razy jak ramienia :/ (obwód), ogólnie nie jestem nazbyt gruba., może zaniedbana ale górę ciała mam malutką i kupuję bluzki S a na dól musze XL nawet!!! przez te uda... ćwicze na 2 a mam 1-9 obciążenia.. ja mam hybrydę rowerek + ornitrek firmy York , ale moja mama pedałuje a ja biegam... please nie chce wielkich nóg ( jak biegam to też czuję że one puchną więc nie wiem jakie ćwiczenia wchodza w grę??
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 23:02   #4264
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: orbitreki i chudniecie

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
Kurde po sie rozciągam ale przed to nie bardzo :/ nie wiedziałam ze trzeba...
dziś cwiczyłam 1 godzinkę bo wracam do swojej ukochanej machiny i już czuję napuchnięte łydy, które też są moją zmorą - ich wielkosć jest 2 razy jak ramienia :/ (obwód), ogólnie nie jestem nazbyt gruba., może zaniedbana ale górę ciała mam malutką i kupuję bluzki S a na dól musze XL nawet!!! przez te uda... ćwicze na 2 a mam 1-9 obciążenia.. ja mam hybrydę rowerek + ornitrek firmy York , ale moja mama pedałuje a ja biegam... please nie chce wielkich nóg ( jak biegam to też czuję że one puchną więc nie wiem jakie ćwiczenia wchodza w grę??

nie mam pojęcia co ci doradzić tak szczerze to jeśli masz problem taki z łydkami a widzę, że podobnie do mnie choć ja nie zauważyłam by mi się po orbitreku rozrastały.

Ja górę mam S w wiekszości koszule i kurtki zależy też jakiej firmy rozmair M. Spodnie zależy też ale S lub M. Choć nie ma co sugerować się rozmiarami bo co firma to inna rozmiarówka. Ale łydki mam grube (po mamie można by rzec) L-36 a P-37 cm założyć kozaki to jest dopiero masakra już nie wspomnę o tym żeby założyć jeansy i na nie kozaki mogę pomarzyć i zapomnieć

Radziła bym chyba jednak odstawić bieżnię orbitreka na rzecz skakanki w sumie jest ona najlepszym przyjacielem i naprawdę można nieźle schudnąć dzięki skakaniu na niej i ładnie nogi wysmukla znam to z autopsji ;p Sama ostatnio wyciągnęłam skakankę ale kurcze ten tydzień nie mam mocy na ćwiczenia dosłownie. ale od poniedziałku wracam do treningów bo jutro wyjeżdżam.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:27   #4265
Firlejka
Raczkowanie
 
Avatar Firlejka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chrząszczłewoszyce, Powiat Łękołowy ;-)
Wiadomości: 324
Dot.: orbitreki i chudniecie

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
hejka ja mam juz tego orbiego, jest to model kettler rivo p i jak narazie jestem zachwycona cichutko chodzi leciutko polecam!!!! troche kosztuje ale mysle ze warto dac troche wiecej kasy ale byc pewnym ze nic sie nie zepsuje.co do diety to nie mam specjalnej, najlepiej chyba nie obzerac sie na wieczor,bede pisac jak mi idzie,narazie trzeci dzien cwiczen.musze zrzucic co najmniej 5-8 kg.trzymajcie za mnie kciuki,pa
A czy zakupiłaś go może w MAKRO, bo tam własnie widziałam 2 modele orbitreka firmy kettler, jeden miał w nazwie literkę "M" a drugi właśnie "P", ale drogie mi się wydawały :/
__________________
Firlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:51   #4266
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: orbitreki i chudniecie

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia co ci doradzić tak szczerze to jeśli masz problem taki z łydkami a widzę, że podobnie do mnie choć ja nie zauważyłam by mi się po orbitreku rozrastały.

Ja górę mam S w wiekszości koszule i kurtki zależy też jakiej firmy rozmair M. Spodnie zależy też ale S lub M. Choć nie ma co sugerować się rozmiarami bo co firma to inna rozmiarówka. Ale łydki mam grube (po mamie można by rzec) L-36 a P-37 cm założyć kozaki to jest dopiero masakra już nie wspomnę o tym żeby założyć jeansy i na nie kozaki mogę pomarzyć i zapomnieć

Radziła bym chyba jednak odstawić bieżnię orbitreka na rzecz skakanki w sumie jest ona najlepszym przyjacielem i naprawdę można nieźle schudnąć dzięki skakaniu na niej i ładnie nogi wysmukla znam to z autopsji ;p Sama ostatnio wyciągnęłam skakankę ale kurcze ten tydzień nie mam mocy na ćwiczenia dosłownie. ale od poniedziałku wracam do treningów bo jutro wyjeżdżam.
Oliwka i myślisz że od skakanki mi się nogi zmniejszą?? zawsze miałam wizję rozrostu mięśni przy skakaniu... kurde inne problem, że ja nie mam miejsca w pokoju na skakanie ( będe musiała coś pokombinować

A i jeszcze pytanko mam do doświadczonych orbitrekowiczek , czy wy po prostu pedałujecie czy robicie jakieś nie wiem... interwały?? bo ja po prostu odpalam jakiś serial i pedałuje 1 h starając się mieć na 1 minutę 10 kcal spalonych na wyświetlaczu orbitrek czyli ze 1h to 600 kcal co najmniej... wiem że to takie nie do końca to pewnie odpowiadające rzeczywistości ale pozwala mi to zachować odpowiednie tempo... a wy jak ćwiczycie??

Edytowane przez Ise
Czas edycji: 2012-03-09 o 09:02
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 10:21   #4267
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: orbitreki i chudniecie

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
Oliwka i myślisz że od skakanki mi się nogi zmniejszą?? zawsze miałam wizję rozrostu mięśni przy skakaniu... kurde inne problem, że ja nie mam miejsca w pokoju na skakanie ( będe musiała coś pokombinować

A i jeszcze pytanko mam do doświadczonych orbitrekowiczek , czy wy po prostu pedałujecie czy robicie jakieś nie wiem... interwały?? bo ja po prostu odpalam jakiś serial i pedałuje 1 h starając się mieć na 1 minutę 10 kcal spalonych na wyświetlaczu orbitrek czyli ze 1h to 600 kcal co najmniej... wiem że to takie nie do końca to pewnie odpowiadające rzeczywistości ale pozwala mi to zachować odpowiednie tempo... a wy jak ćwiczycie??
ja też do niedawna myślałam że od skakani się rozrastają ale przy skakance dużo karolii się spala a niedawno właśnie jakiś artykuł czytałam że skakanka jak się odpowiednio skacze wyszczupla nogi
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 12:54   #4268
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: orbitreki i chudniecie

hehhee a ja to jest odpowiednio?? ja w dzial eo łydkach wyczytałam właśnie, ze nie mamy szans na zwiększenie mięśni przy odpowiednich ćwiczeniach i bilansie kalorycznym
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 13:44   #4269
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: orbitreki i chudniecie

oglądałam te z makro,ale nędzne takie, ja kupilam swój w go-sporcie jest bialo szary koło zamachowe ok.14kg,polecam szczerze,jak narazie trzymam sie pól godz.rano pól wieczorem -kurcze ktos moze mi powiedziec jak sie włącza te smieszne buzki wasze takie fajne a ja nie mam....chlip chlip
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 16:43   #4270
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: orbitreki i chudniecie

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
oglądałam te z makro,ale nędzne takie, ja kupilam swój w go-sporcie jest bialo szary koło zamachowe ok.14kg,polecam szczerze,jak narazie trzymam sie pól godz.rano pól wieczorem -kurcze ktos moze mi powiedziec jak sie włącza te smieszne buzki wasze takie fajne a ja nie mam....chlip chlip
Lepiej ćwiczyć 1x po godzince, niż 2x po pół

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
hehhee a ja to jest odpowiednio?? ja w dzial eo łydkach wyczytałam właśnie, ze nie mamy szans na zwiększenie mięśni przy odpowiednich ćwiczeniach i bilansie kalorycznym
Prawda
Mięśnie rosną:
-"przy odpowiednich ćwiczeniach" - czyt. z dość sporym obciążeniem i odpowiednią liczbą powtórzeń.
-"bilansie kalorycznym" - czyt. dodatnim

Czyli jeśli nie ćwiczymy z dużym obciążeniem i jeśli mamy ujemny bilans kaloryczny, jak przystało na redukcję - NIC NAM NIE UROŚNIE .
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 19:58   #4271
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Red face Dot.: orbitreki i chudniecie

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Lepiej ćwiczyć 1x po godzince, niż 2x po pół

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------


Prawda
Mięśnie rosną:
-"przy odpowiednich ćwiczeniach" - czyt. z dość sporym obciążeniem i odpowiednią liczbą powtórzeń.
-"bilansie kalorycznym" - czyt. dodatnim

Czyli jeśli nie ćwiczymy z dużym obciążeniem i jeśli mamy ujemny bilans kaloryczny, jak przystało na redukcję - NIC NAM NIE UROŚNIE .
DZIEKI ZA INFO,BEDE TERAZ TAK CWICZYC PO GODZ,TYLKO NIE WIEM CZY LEPIEJ RANO CZY WIECZORKIEM,ACHA I JADE NARAZIE STALYM TEMPEM TZN TAK 7-8 PRZY NAJMNIEJSZYM OBCIAZENIU TZN 1
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 21:57   #4272
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Orbitrek

Ja dziś godzinkę ćwiczeń zaliczyłam i porozciągałam się potem )
Ja mam takie białko... i piję je po treningach mam nadzieję że to nie wzmoży rozrostu ale ponoć pomaga w regeneracji i mi pani dietetyk kazała pić o.O
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 16:21   #4273
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
Ja dziś godzinkę ćwiczeń zaliczyłam i porozciągałam się potem )
Ja mam takie białko... i piję je po treningach mam nadzieję że to nie wzmoży rozrostu ale ponoć pomaga w regeneracji i mi pani dietetyk kazała pić o.O
hej Ise a mozesz mi powiedziec czy cwiczysz codziennie? bo ja tak mam zamiar codziennie godzinkę i nie wiem czy to przyniesie rezultaty jezeli jade na najmniejszym obciazeniu
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:11   #4274
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

hallo gdzie sie podzialy dziewczyny?chyba wszystkie pędzą na orbitku he he! ja dzis juz po treningu narazie wytrzymuje codziennie i nie nudzi mi się tą godzinkę pedałować zobaczymy jak długo ale mam wrazenie ze trochę mi nogi spuchły, wy tez tak miałyscie?bo nie wiem czy to normalne, czy co...
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 20:19   #4275
karrrolka
Przyczajenie
 
Avatar karrrolka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Zachód ;)
Wiadomości: 30
Dot.: Orbitrek

Wiesz co ja miałam bóle łydek i ogólnie też wydawało mi się, że są jakby spuchnięte gdy ćwicząc odrywałam stopy od podłoża, spróbuj ich nie odrywać, ja ostatnio tak "przedreptalam" 80 minut ))) idzie się przyzwyczaić
karrrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:44   #4276
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
hej Ise a mozesz mi powiedziec czy cwiczysz codziennie? bo ja tak mam zamiar codziennie godzinkę i nie wiem czy to przyniesie rezultaty jezeli jade na najmniejszym obciazeniu
hej praktycznie codziennie , conajmniej godzinkę wydaje mi się że kiedyś schudlam na tym własnie, ale teraz sama nie wiem... boję się o te swoje nogi... chociaż czytałam tutaj że z ujemnym bilansem kalorycznym nei mam szans na rozbudowe mięśni i to tylko napuchnięcie ewentualne chwilowe
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 12:57   #4277
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
hej praktycznie codziennie , conajmniej godzinkę wydaje mi się że kiedyś schudlam na tym własnie, ale teraz sama nie wiem... boję się o te swoje nogi... chociaż czytałam tutaj że z ujemnym bilansem kalorycznym nei mam szans na rozbudowe mięśni i to tylko napuchnięcie ewentualne chwilowe
dzieki Ise.ja tez staram sie jezdzic codziennie, po godz.i mam nadzieje ze te opuchniecia zniknaa co do ujemnego bilansu kalorycznego to zapewne chodzi o dietę tak?wiec tak na sniadanie jem zawsze no prawie zawsze mieszanke płatkówróznych pełnoziarnistych, z jogurtem lub z mlekiem, potem w miedzyczasie jakis serek bialy chudy na obiad albo kurczak albo warzywa na patelnie (bez tłuszczu) a na kolacje to róznie albo sałatka grecka albo jakis owoc albo tez muesli za bardzo tez nie mam czasu na przygotowywanie posiłków wiec zawszwe cos szybkiego robie wiem wiem

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

a czy przyjmujecie jakies suplementy na szybsze schudnięcie?bo ja kiedys bralam THERM LINE jak chodzilam na siłkę i bylam zadowolona schudlam ale musialam to brac zawsze rano bo potem cały dzien chodziłam jak w zegarku hi hi jak nakręcona nie wiem co ma w składzie ale po tym mogłam góry przenosić taka miałam energię no i właśnie zastanawiam się czy nie kupic sobie tego"dopalacza" teraz jak cwicze,bo po tym jeszcze zauwazyłam ze człowiek się strasznie poci,a oto chyba tez chodzi by wypocić się i nasze kilogramki

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez karrrolka Pokaż wiadomość
Wiesz co ja miałam bóle łydek i ogólnie też wydawało mi się, że są jakby spuchnięte gdy ćwicząc odrywałam stopy od podłoża, spróbuj ich nie odrywać, ja ostatnio tak "przedreptalam" 80 minut ))) idzie się przyzwyczaić
hej Karrrolka ja wlasnie tak robie nie odrywam stóp od pedałów i myślę ze tak lepiej jest.no i chyba to dobry sposób zeby nie budowac mięśni na łydkach
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:21   #4278
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
dzieki Ise.ja tez staram sie jezdzic codziennie, po godz.i mam nadzieje ze te opuchniecia zniknaa co do ujemnego bilansu kalorycznego to zapewne chodzi o dietę tak?wiec tak na sniadanie jem zawsze no prawie zawsze mieszanke płatkówróznych pełnoziarnistych, z jogurtem lub z mlekiem, potem w miedzyczasie jakis serek bialy chudy na obiad albo kurczak albo warzywa na patelnie (bez tłuszczu) a na kolacje to róznie albo sałatka grecka albo jakis owoc albo tez muesli za bardzo tez nie mam czasu na przygotowywanie posiłków wiec zawszwe cos szybkiego robie wiem wiem

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

a czy przyjmujecie jakies suplementy na szybsze schudnięcie?bo ja kiedys bralam THERM LINE jak chodzilam na siłkę i bylam zadowolona schudlam ale musialam to brac zawsze rano bo potem cały dzien chodziłam jak w zegarku hi hi jak nakręcona nie wiem co ma w składzie ale po tym mogłam góry przenosić taka miałam energię no i właśnie zastanawiam się czy nie kupic sobie tego"dopalacza" teraz jak cwicze,bo po tym jeszcze zauwazyłam ze człowiek się strasznie poci,a oto chyba tez chodzi by wypocić się i nasze kilogramki
Trochę za mało jesz. Według mnie troche więcej białka

Pot nie jest żadnym wyznacznikiem chudnięcia. Możesz spalać tłuszcz bez kropli potu. Nie wypocisz tłuszczu, bo tłuszcz to nie woda Przez wypocenie usuwasz głównie toksyny, ale też tracisz sporo elektrolitów.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 14:27   #4279
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Trochę za mało jesz. Według mnie troche więcej białka

Pot nie jest żadnym wyznacznikiem chudnięcia. Możesz spalać tłuszcz bez kropli potu. Nie wypocisz tłuszczu, bo tłuszcz to nie woda Przez wypocenie usuwasz głównie toksyny, ale też tracisz sporo elektrolitów.
dzieki, kurcze nie pomyslalam o tym.ale chyba kupie ten therm line i zobacze jak bedzie
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 14:32   #4280
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
dzieki, kurcze nie pomyslalam o tym.ale chyba kupie ten therm line i zobacze jak bedzie
A jaki on ma skład?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 15:16   #4281
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
dzieki Ise.ja tez staram sie jezdzic codziennie, po godz.i mam nadzieje ze te opuchniecia zniknaa co do ujemnego bilansu kalorycznego to zapewne chodzi o dietę tak?wiec tak na sniadanie jem zawsze no prawie zawsze mieszanke płatkówróznych pełnoziarnistych, z jogurtem lub z mlekiem, potem w miedzyczasie jakis serek bialy chudy na obiad albo kurczak albo warzywa na patelnie (bez tłuszczu) a na kolacje to róznie albo sałatka grecka albo jakis owoc albo tez muesli za bardzo tez nie mam czasu na przygotowywanie posiłków wiec zawszwe cos szybkiego robie wiem wiem


Tak tak chodziło mi o ten bilans: ja rano jem płatki owsiane zazwyczaj, w pracy na dwa posiłki jakąś kaszę z warzywami, potem obiad, ćwiczę i piję za kolację po treningu Koktajl Białkowy... nie wiem czy to mało tego czy dużo?? ktoś się orientuje.. jak tak policzyć to myślę, ze około 1400 kcalorii...

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
a czy przyjmujecie jakies suplementy na szybsze schudnięcie?bo ja kiedys bralam THERM LINE jak chodzilam na siłkę i bylam zadowolona schudlam ale musialam to brac zawsze rano bo potem cały dzien chodziłam jak w zegarku hi hi jak nakręcona nie wiem co ma w składzie ale po tym mogłam góry przenosić taka miałam energię no i właśnie zastanawiam się czy nie kupic sobie tego"dopalacza" teraz jak cwicze,bo po tym jeszcze zauwazyłam ze człowiek się strasznie poci,a oto chyba tez chodzi by wypocić się i nasze kilogramki


Ja mam w domu Therm Line II ale powiem szczerze, że biorę co 3 raz jak orbitrekuję bo zapominam i nie wiem czy to coś daje, jak nie mam bardzo sił cwiczyć to wtedy łykam ale wg mnei to placebo :P
Mam zamiar jak będzie cieplej zacząć biegać


Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
hej Karrrolka ja wlasnie tak robie nie odrywam stóp od pedałów i myślę ze tak lepiej jest.no i chyba to dobry sposób zeby nie budowac mięśni na łydkach
Ja nie odrywam w ogóle bo mi od potu poodklejały się podeszwy w butach sprzodu :P

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Wklejam skład Thermo Linera II bo może ktoś wie czy działa i wtedy będę go intensywniej stosowała... boję się jedynie za wielu leków żeby mi wątroby nic nei uszkodziło - i tak jest licha :P :
2 kapsułki THERM Line zawierają:
Ekstrakt zielonej herbaty : 300 mg
w tym EGCG: 165 mg
Citrus Aurantium extract (6,0%) / ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 250 mg
Guarana extract (20% caffein) / Ekstrakt guarany 250 mg
w tym: kofeina 50 mg
Caffeine anhydrous / Koffein /Kofeina 50 mg
L-tyrosine / L-tyrozyna 100 mg
L-carnitine tartrate / Winian L-karnityny/ 200 mg
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 15:22   #4282
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
A jaki on ma skład?
nie pamietam bo brałam go dawno jakies ze 3lata temu ale chyba cos podobnego do kofeiny bo strasznie pobudza do działania (przynajmniej mnie) he he acha i hamuje apetyt nie chce sie tak jesc bardzo

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

kurcze uprzedzilas mnie z tym składem dzieki tak myslałam ze kofeina
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 15:38   #4283
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Orbitrek

kurcze jeszcze myśle o kupnie steppera
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 15:42   #4284
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
Tak tak chodziło mi o ten bilans: ja rano jem płatki owsiane zazwyczaj, w pracy na dwa posiłki jakąś kaszę z warzywami, potem obiad, ćwiczę i piję za kolację po treningu Koktajl Białkowy... nie wiem czy to mało tego czy dużo?? ktoś się orientuje.. jak tak policzyć to myślę, ze około 1400 kcalorii...



Ja mam w domu Therm Line II ale powiem szczerze, że biorę co 3 raz jak orbitrekuję bo zapominam i nie wiem czy to coś daje, jak nie mam bardzo sił cwiczyć to wtedy łykam ale wg mnei to placebo :P
Mam zamiar jak będzie cieplej zacząć biegać
[/COLOR]
uprzedzilas mnie z tym składem dzieki no to prawie jemy tak samo no moze ja nie bardzo kasze ale pomysle o tym dzis wskakuje na orbiego na godzinke oczywiscie oglądając m jak miłosc lub inny tasiemiec hi hi



Ja nie odrywam w ogóle bo mi od potu poodklejały się podeszwy w butach sprzodu :P

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Wklejam skład Thermo Linera II bo może ktoś wie czy działa i wtedy będę go intensywniej stosowała... boję się jedynie za wielu leków żeby mi wątroby nic nei uszkodziło - i tak jest licha :P :
2 kapsułki THERM Line zawierają:
Ekstrakt zielonej herbaty : 300 mg
w tym EGCG: 165 mg
Citrus Aurantium extract (6,0%) / ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 250 mg
Guarana extract (20% caffein) / Ekstrakt guarany 250 mg
w tym: kofeina 50 mg
Caffeine anhydrous / Koffein /Kofeina 50 mg
L-tyrosine / L-tyrozyna 100 mg
L-carnitine tartrate / Winian L-karnityny/ 200 mg

sklad niezly mialam racje kofeina jest od poniedziałku zakupie i bede łykac zobaczymy

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

a moge zapytac ile wazysz i ile bys chciala schudnac? bo ja mam 162 cm i waze 64kg. za DUZO ZDECYDOWANIE dlatego kupilam orbiego....
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 15:50   #4285
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Orbitrek

Ja waże 68 , mam 180 cm i chcę wazyć 63 (bo tyle wazyłam całe życie i się dobrze czułam), dlatego daję sobie dużo czas i się nastawiam głównie na sport!!!

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

w sumie może być i 68 ale chce tłuszcz w mięśnie zamienić i podnieśc pośladki ((
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 18:01   #4286
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
2 kapsułki THERM Line zawierają:
Ekstrakt zielonej herbaty : 300 mg
w tym EGCG: 165 mg
Citrus Aurantium extract (6,0%) / ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 250 mg
Guarana extract (20% caffein) / Ekstrakt guarany 250 mg
w tym: kofeina 50 mg
Caffeine anhydrous / Koffein /Kofeina 50 mg
L-tyrosine / L-tyrozyna 100 mg
L-carnitine tartrate / Winian L-karnityny/ 200 mg
Skład rzeczywiście niezły ale zawsze mnie zastanawiało czy branie jakichkolwiek suplementów przed ćwiczeniami ma sens. Bo tak czy tak, jeśli postawimy na racjonalną dietę i porządną dawkę ruchu, musimy schudnąć na pewno! I to bez jakichkolwiek wspomagaczy

No ale może rzeczywiście to coś tam daje. Nie wiem, nie brałam nigdy. Jedyne co zażywałam kiedyś to L-karnityna i też do dziś mnie zastanawia czy ona na mnie działała czy to tylko efekt placebo, że miałam więcej energii.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3


Edytowane przez $ylwu$
Czas edycji: 2012-03-13 o 18:02
$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 19:36   #4287
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Orbitrek

A co myślisz o dokupieniu steppera?? wydaje mi się ze moje mięśnie nóg zapamiętały dokładnie ten ruch i już nie pracują jak kiedyś.... dziś 75 minut ))
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 21:07   #4288
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Smile Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
A co myślisz o dokupieniu steppera?? wydaje mi się ze moje mięśnie nóg zapamiętały dokładnie ten ruch i już nie pracują jak kiedyś.... dziś 75 minut ))

a jaki czas juz cwiczysz na orbim? bo moze rzeczywiscie miesnie sie przyzwyczaiły, ja dzis 50min jade narazie na 1 lub na 2
a steperrek to tez fajna sprawa
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 21:46   #4289
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Orbitrek

mój orbitrek ostatnio się zakurzył, więc czas do niego wrócić... jutro postaram się co najmniej 30 minut zrobić.
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:27   #4290
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
a jaki czas juz cwiczysz na orbim? bo moze rzeczywiscie miesnie sie przyzwyczaiły, ja dzis 50min jade narazie na 1 lub na 2
a steperrek to tez fajna sprawa
no ja od 4 lat ćwiczę tak po pół roku a potem przerwa i powrót :P tylko coraz krótsze te powroty... muszę też jakieś inne ćwiczenia wprowadzić ale tylko orbi jest fajny dla mnie bo mogę serialie oglądać :P
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.