Orbitrek - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy Twoim zdaniem orbitrek to dobry sposób na osiągnięcie upragnionej wagi?
tak-naprawdę skutkuje! 2 33,33%
nie-nie przynosi efektów 0 0%
nie wiem-nigdy nie próbowałam 4 66,67%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-14, 10:13   #4291
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
no ja od 4 lat ćwiczę tak po pół roku a potem przerwa i powrót :P tylko coraz krótsze te powroty... muszę też jakieś inne ćwiczenia wprowadzić ale tylko orbi jest fajny dla mnie bo mogę serialie oglądać :P

no własnie to jest to!!!! ja tez jak kiedys chodziłam na siłownie i tam był orbitrek ale nie było TELEWIZORA ani specjalnie nikogo fajnego do pogadania.... wiec sie zniecheciłam nudziło mi sie tama teraz jak mam orbiego w domku to spoko jade ogladam sobie "eMkę" albo "na wspólnej" i czas mi leci nawet nie wiem kiedy a tu juz 50 min za mną no i mam wsparcie chłopaka a to tez wazne dopinguje mnie, a za tydzien tez powiedzial ze wskakujeklaski :

ja dzis na sniadanie znów płatki ale jem taką spora miseczkę,tzn tak ok. szklanki płatów do tego kilka rodzynki sliwki suszone i zalewam mlekiem 0% troche duzo, wiem ale tak do ok.12.00 mi to starcza potem mam juz ugotowane jabłuszko z cynamonem na parze, mniam mniam i tak ok.15 jem obiad dzis to bedzie salatka z tunczykiem kolacja ok.17-18 moze jakis jogurt, i na filmie wskakuje na cwiczonka, chyba dołacze jakies brzuszki bo na orbitreku raczej z brzucha nie schudne prawda????

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

acha acha, i czytałam we wczesniejszych wypowiedziach ze po treningu trzeba coś białkowego zjesc,macie jakieś pomysły na pyszne lekkie jedzonko po ćw.???
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 11:05   #4292
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
chyba dołacze jakies brzuszki bo na orbitreku raczej z brzucha nie schudne prawda????
Schudniesz tłuszcz ma to do siebie że "leci" z całego ciała, a nie tylko z wybranego miejsca, czyli np jeśli na orbim pracujesz głównie nogami, nie schudną Ci tylko nogi, lecz wszystko - brzuch również Ja sama byłam kiedyś zdziwiona jak ładnie leci z brzuszka podczas jazdy na orbim Oczywiście siłowe jak najbardziej wskazane przy aerobach, ale lepiej brzuszki zamień np na 8 min ABS, zresztą jest tyle różnych ćwiczeń na mięśnie brzucha w necie, na yt na pewno coś znajdziesz
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 11:16   #4293
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Orbitrek

Ja pije koktaj białkowy taki dla sportowców :P
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 11:31   #4294
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
Ja pije koktaj białkowy taki dla sportowców :P
A gdzie go kupujesz i za ile? Poproszę o więcej szczegółów
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 11:42   #4295
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Orbitrek

Sylwus a co myślisz o dorzuceniu steppera??

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
A gdzie go kupujesz i za ile? Poproszę o więcej szczegółów
http://www.encsport.pl/pure-whey-500-p-4.html taki piję ale kupuję gdzieś w sklepie koło siebie , a nie w necie... w sumie pierwszy raz w życiu coś takiego spróbowąłam bo mi dietetyk poleciła... zapłaciłam za 2 kg 180 zł )
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 12:29   #4296
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
Sylwus a co myślisz o dorzuceniu steppera??

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------



http://www.encsport.pl/pure-whey-500-p-4.html taki piję ale kupuję gdzieś w sklepie koło siebie , a nie w necie... w sumie pierwszy raz w życiu coś takiego spróbowąłam bo mi dietetyk poleciła... zapłaciłam za 2 kg 180 zł )
Dzięki za info też pomyśle nad taką odżywką

Stepper wydaje mi się jak najbardziej. Fajnie ujędrni nogi, przyczyni się do spalenia tłuszczu i zawsze to jakieś urozmaicenie, prócz orbiego oczywiście
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 12:47   #4297
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Orbitrek

Tylko ja nie wiem czy to działa :P Pan co mi to sprzedał powiedział ze na pewno nei rpzytyję od tego, więc nei mam co się martwić ,ale że też nei strace mięśni na diecie odchudzającej ja chce mieć mięśnie!
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 14:37   #4298
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Schudniesz tłuszcz ma to do siebie że "leci" z całego ciała, a nie tylko z wybranego miejsca, czyli np jeśli na orbim pracujesz głównie nogami, nie schudną Ci tylko nogi, lecz wszystko - brzuch również Ja sama byłam kiedyś zdziwiona jak ładnie leci z brzuszka podczas jazdy na orbim Oczywiście siłowe jak najbardziej wskazane przy aerobach, ale lepiej brzuszki zamień np na 8 min ABS, zresztą jest tyle różnych ćwiczeń na mięśnie brzucha w necie, na yt na pewno coś znajdziesz

SYLWUS dzieki!! na pewno wdroze jakies cwiczonka na brzuch, a z tym białkiem to ja myślę ze fajna sprawa
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:06   #4299
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Orbitrek

mi się z tym bialkiem podoba to że po ćwiczeniach zazwyczaj nie chce mi się jeść nic za to pić i owszem... i wolę wypi tego szejka niż wcinać coś, bo ćwiczę wieczorem i nie mam już ochoty na nic
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:27   #4300
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Schudniesz tłuszcz ma to do siebie że "leci" z całego ciała, a nie tylko z wybranego miejsca, czyli np jeśli na orbim pracujesz głównie nogami, nie schudną Ci tylko nogi, lecz wszystko - brzuch również Ja sama byłam kiedyś zdziwiona jak ładnie leci z brzuszka podczas jazdy na orbim Oczywiście siłowe jak najbardziej wskazane przy aerobach, ale lepiej brzuszki zamień np na 8 min ABS, zresztą jest tyle różnych ćwiczeń na mięśnie brzucha w necie, na yt na pewno coś znajdziesz

dzieki za info sylwus !!! pomysle nad tym a te bialko wydaje sie dobrym pomyslemklaski :

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

ojej powtarzam sie sorka

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
mi się z tym bialkiem podoba to że po ćwiczeniach zazwyczaj nie chce mi się jeść nic za to pić i owszem... i wolę wypi tego szejka niż wcinać coś, bo ćwiczę wieczorem i nie mam już ochoty na nic


no to ci powiem przekonalas mnie i tez sobie zakupie ten szejk hi hi bo ja tez cwicze wieczorkiem i zawsze lapal mnie apetyt na wieczór

a ten therm line to jeszcze zobacze
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 09:15   #4301
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Orbitrek

Jejku nie wyszedł mi wczoraj orbitrek ani nic wróciłam do domu o 21 taka padnieta że pochłonęłam wielką kolację (na to oczywiscie zawsze znajdę silę) i zasnęłam!!! wstyd dziś to nadrobie!
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 13:46   #4302
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
Jejku nie wyszedł mi wczoraj orbitrek ani nic wróciłam do domu o 21 taka padnieta że pochłonęłam wielką kolację (na to oczywiscie zawsze znajdę silę) i zasnęłam!!! wstyd dziś to nadrobie!


no to nieladnie a masz za karę proszę mi tu ładnie ćwiczyć musimy sie nawzajem dopingować bo jak nie to to co??

na pocieszenie moge ci powiedziec ze ja tez wczoraj lezałam plackiem i odpoczywałam i nie było zadnych cwiczen ale dostałam @... wiec sobie odpusciłam
ale dzisiaj normalnie juz dobrze sie czuje i wracam do roboty na orbim nie ma opierdzielania sie dziewczyny musimy sie wspierac
ja zamierzam moje kilogramki i mój okropny brzuch zrzucić jak najprędzej a w najgorszym wypadku do maja...daje sobie czas na majówke wyjezdzamy nad morze i zamierzam pieknie wyglądać

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

aaa.. i mam nadzieje ze wiecej nas bedzie na forum bo to zawsze wieksza motywacja jesli ma sie to uczucie ze nie jest sie samemu w walce o super sylwetke

Edytowane przez puskofryz
Czas edycji: 2012-03-15 o 13:44
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 13:53   #4303
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Orbitrek

ja chyba dopiero jutro się zagonię do ćwiczeń bo dziś chcę książkę przeczytać... może w ramach wieczornego filmu dam radę pokręcić na orbim.
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 14:23   #4304
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez makkapakka Pokaż wiadomość
ja chyba dopiero jutro się zagonię do ćwiczeń bo dziś chcę książkę przeczytać... może w ramach wieczornego filmu dam radę pokręcić na orbim.


ja zawsze na jakims filmie kicam na orbim bo leci czas wtedy szybciej albo właczam muzyczke i tez jest oki

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

to musi być interesujaca ksiazka.....hm
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 15:39   #4305
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Orbitrek

Ja dziś na 10000% ćwiczę!!!! bo jutro idę na mecz więc nie będzie kiedy to musze dziś zresztą własnie zjadłam batonika i czuję energi mase na spalenie go :P
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:34   #4306
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
Ja dziś na 10000% ćwiczę!!!! bo jutro idę na mecz więc nie będzie kiedy to musze dziś zresztą własnie zjadłam batonika i czuję energi mase na spalenie go :P

no widzisz jak podzialal!! zaraz jest MOC he he ja ide na orbiego na " na wspólnej " i jade dzis ok.50 min
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 18:35   #4307
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Orbitrek

Hej Dziewczyny
Orbitkuje od maja tamtego roku ale czasami zdarzały się przerwy wiec w lutym zaczęłam odliczać od nowa Jak na razie bez weekendów ćwiczę i nie opuściłam żadnego dnia
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:38   #4308
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

W weekend kochaniutkie ma być niemal upał więc trzeba będzie zrzucić kurtki i sweterki i co Wy na to Gotowe na odsłonięcie pięknych figurek?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 22:18   #4309
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
W weekend kochaniutkie ma być niemal upał więc trzeba będzie zrzucić kurtki i sweterki i co Wy na to Gotowe na odsłonięcie pięknych figurek?
od urodzin nie ćwiczę czyli 2 tygodnie i pewnie co najmniej 2 kg na plusie bo się obżeram jak głupek nie mam zapału kurde nic mnie nie mobilizuje
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 22:28   #4310
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
od urodzin nie ćwiczę czyli 2 tygodnie i pewnie co najmniej 2 kg na plusie bo się obżeram jak głupek nie mam zapału kurde nic mnie nie mobilizuje
Mnie od razu zmobilizuje gdy zdejmę kurtkę zimową i będę musiała znowu wrócić do tunik aby w dżinsach ludzi nie straszyć Ale poważnie to 2kg mam więcej po zimie i ledwo się dopinam, problem w tym, że wciąż jakieś imprezy, niespodziewane okazje a ja tak siedzieć przy sałatce wtedy nie umiem Jeszcze święta za pasem ech..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 22:48   #4311
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
no widzisz jak podzialal!! zaraz jest MOC he he ja ide na orbiego na " na wspólnej " i jade dzis ok.50 min
JUpi ja jej!!! 80 minut -- 2 odcinki Gotowych na wszystko!!!
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 01:53   #4312
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
to musi być interesujaca ksiazka.....hm
interesująca i genialna. i nie sposób się od niej oderwać. polecam.
allen carr "prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów". [jest na chomiku w pdf]
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 09:27   #4313
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

ja wczoraj 50min 3000kcal ! zwaze sie dopiero jak minie 3tyg jazdy na orbitku taki mam plan <3
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 09:59   #4314
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
ja wczoraj 50min 3000kcal ! zwaze sie dopiero jak minie 3tyg jazdy na orbitku taki mam plan <3
Jesteś pewna że aż tyle kcal spalasz w niecałą godzinę ćwiczeń? ja przez pół godz spalam 300 kcal i to chyba niemożliwe żeby aż 3 tys spalić?
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 13:40   #4315
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Jesteś pewna że aż tyle kcal spalasz w niecałą godzinę ćwiczeń? ja przez pół godz spalam 300 kcal i to chyba niemożliwe żeby aż 3 tys spalić?
ups przepraszam wkradl mi sie blad mialo byc 300kcal sorka

dzis na obiad kurczak grillowany.. a pod wieczór mam zamiar znów przejechac 50min a czy robicie sobie jeden dzien przerwy w tyg.? od cwiczen? ide szamac pa!!
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 15:13   #4316
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
a czy robicie sobie jeden dzien przerwy w tyg.? od cwiczen? ide szamac pa!!
Ja ćwiczę 5/6 razy w tygodniu więc niedziele mam każdą wolną
50 min to sporo czasu , jeździsz to wszystko na raz czy z przerwami ?
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 18:46   #4317
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Thumbs up Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Ja ćwiczę 5/6 razy w tygodniu więc niedziele mam każdą wolną
50 min to sporo czasu , jeździsz to wszystko na raz czy z przerwami ?


na raz, ale nie zawsze udaje mi sie 50min, czasem 30 - 40 min sie zdarza zalezy od dnia ale staram sie narazie motywacja jest ale co bedzie dalej mam nadzieje ze nie zgubie zapału

no to zaraz będzie "na dobre i na złe" to mam nadzieje popedałowac cały film i troszkę ale jade na 1-2 obciazeniu wiec mam nadzieje ze schudne a nie nabiorę mięśni bo jestem dość niska i nie chcę rozbudowac nóg

Edytowane przez puskofryz
Czas edycji: 2012-03-16 o 18:53
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 08:52   #4318
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

jeszcze dzis i niedziela wolna !!!
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 11:30   #4319
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Orbitrek

Puskofryz ja też chyba dziś poćwiczę trochę , nawet myślałam o tym żeby zwiększyć ćwiczenia z 30 na 40 min ale nie wiem czy dam radę bo tak mnie mięśnie bola po wczorajszym pływaniu

A Ty jak długo już ćwiczysz na orbim? jak efekty?

Gdzie wszystkie dziewczyny się podziały ?
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 13:29   #4320
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Orbitrek

Hej!!! ja wczoraj wolne od ćwiczeń bo nie miałam fizycznie kiedy od 7 do 23 poza domem, więc dziś z rana 100 minut!!!!!!!!!! jestem z siebie dumna...
tylko troszkę grzesze jedzac za dużo zdrowej żywnosci ^^"
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.