Orbitrek - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy Twoim zdaniem orbitrek to dobry sposób na osiągnięcie upragnionej wagi?
tak-naprawdę skutkuje! 2 33,33%
nie-nie przynosi efektów 0 0%
nie wiem-nigdy nie próbowałam 4 66,67%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-24, 22:40   #4381
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Olivka ja także po imprezie (tort) ale jeszcze domowej..choć sąsiedzi także już grilla robili
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 22:47   #4382
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Olivka ja także po imprezie (tort) ale jeszcze domowej..choć sąsiedzi także już grilla robili
my też na domowej na tarasie mamy grilla i tak posiedzieliśmy choć chłopaki dziś nie podołali i szybko odpadli. W sumie to dobrze bo jestem dziś wykończona, spać mi się niby chce ale to takie zmęczenie że nawet ciężko zasnąć obok stoi orbitrek i na mnie patrzy a ja nie mam siły nogą ruszyć: więc w ramach usprawiedliwienia

2 razy dziś odkurzyłam mieszkanie łącznie prawie 400 m2 podłogi wymyłam raz wymyłam 10 okien zrobiłam 3 prania, ugotowałam obiad zrobiłam sałatkę powiłam się z siostrzeńcem tż i

będzie ze 500 kalorii spalonych ????? zajeło mi to łącznie ok 12 godzin
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 23:04   #4383
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Ej no kochana na moje będzie z 700kcal więc spokojnie możesz odpocząć
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 23:16   #4384
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ej no kochana na moje będzie z 700kcal więc spokojnie możesz odpocząć
uff kamień z serca

zmykam spać dobranoc spokojnej nocki
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 07:51   #4385
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
alexis77 dzięki
Ognisko? W marcu? Szczęściara
jednak nie wypaliło ale za to wpadł kawałek pizzy

Oliwka_możesz być spokojna przy takim sprzątaniu na pewno spaliłaś mase kalorii

a ja wczoraj przejechałam 30 min chciałam więcej ale niestety brakło mi czasu
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 11:27   #4386
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
mi właśnie na orbim przez 50 min wychodzi 450 kcal więc to i tak dużo dziękuje ślicznie za odpowiedź

Być może na początku zeszła Ci tylko woda z organizmu dlatego nie możesz się steresować jak chwilowo waga stanie, u mnie też bywały takie zastoje ale musimy pamiętac żeby się nie poddawać
Super że znalazłaś odpowiednie ćwiczenia i że to właśnie orbiterek Ci pomaga

cieszę się że kogokolwiek mogłam zmotywować
no co Ty gadasz jakim wielorybem? było Ciebie kiedyś troszkę więcej ale ważne jest że się tego pozbyłaśwoow 40 kilo? mega mega jesteś moim guru masz może jakieś zdj??

super to i tak niezły wynik, zawsze to kg mniej do celu
matko ale wy macie osiągniecia , stalovka 40 , Ty 10 super

ja też soboty i niedziele mam wolne ale dziś poćwiczę chyba wieczorem może pójdę na ognisko to trzeba trochę się pomęczyć przed przyjemnością
Hehehehe, no troszku zgubiłam po drodze kilogramów przyczyniło się do tego głównie dieta i praca fizyczna (w wakacje wystartowałam) a po wakacjach zaczełam studia i dalej chudłam (świadomie) aż doszłam to tego, ze moja waga waha się pomiedzy 75-79 kg i tak bez zmian. Jadłam słodycze, schaboszczaki moje ulubione i ziemniaczki


laisla Ale teraz postanowiłam wziąć się za siebie i schudnąć jeszcze ogolnie wagę stabilną utrzymuję od ok 2 lat więc chyba mogę siebie teraz trochę pokatować ćwiczeniami i dietką

alexis77 A jeśli chodzi o "jakieś" zdjęcia to coś tam znajdę ale wyślę na prywatnego emaila bo tutaj wstydzę sie wrzucić

Ja wczorak wrociłam padnięta z uczelni i nie skusiłam się nawet na rowerek, a jeszcze jak przypomniało mi się o zmianie czasu to wrrr... ale ogarnę swoją komnatę i wskakuję na orbiego i na rowerek
__________________
I am speedway fan! KS SG !

Edytowane przez stalovka
Czas edycji: 2012-03-25 o 11:32
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 11:37   #4387
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
Hehehehe, no troszku zgubiłam po drodze kilogramów przyczyniło się do tego głównie dieta i praca fizyczna (w wakacje wystartowałam) a po wakacjach zaczełam studia i dalej chudłam (świadomie) aż doszłam to tego, ze moja waga waha się pomiedzy 75-79 kg i tak bez zmian. Jadłam słodycze, schaboszczaki moje ulubione i ziemniaczki


laisla Ale teraz postanowiłam wziąć się za siebie i schudnąć jeszcze ogolnie wagę stabilną utrzymuję od ok 2 lat więc chyba mogę siebie teraz trochę pokatować ćwiczeniami i dietką

alexis77 A jeśli chodzi o "jakieś" zdjęcia to coś tam znajdę ale wyślę na prywatnego emaila bo tutaj wstydzę sie wrzucić

Ja wczorak wrociłam padnięta z uczelni i nie skusiłam się nawet na rowerek, a jeszcze jak przypomniało mi się o zmianie czasu to wrrr... ale ogarnę swoją komnatę i wskakuję na orbiego i na rowerek
Stalovka ja i tak cię strasznie podziwiam, że miałaś taką wytrwałość siłę i motywację i że nadal masz no i bez efektu jojo. Gratuluję i trzymam kciuki za dalsze gubienie kg
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 12:10   #4388
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Stalovka ja i tak cię strasznie podziwiam, że miałaś taką wytrwałość siłę i motywację i że nadal masz no i bez efektu jojo. Gratuluję i trzymam kciuki za dalsze gubienie kg
nie będę dziękować co by nie zapeszyć ale mam nadzieję, że wspolnie bedziemy sie motywowac do cwiczen i razem zgubimy trochę naszego kochanego ciałka
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 15:38   #4389
Ewelina_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: Orbitrek

[QUOTE=alexis77;33095443]jak nie dużo jak dużo? super w jak długim czasie?


Dziękuje dziewczyny No ja w sumie ćwiczę coś koło miesiąca może troszke dłużej Ale nie poddaje się ostatnio coraz częściej słysze że coś wyszczuplałam takżę to jest bardzo motywujące :P Mam nadziej, że uda mi się zrzucic tyle ile chce
Ewelina_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 20:13   #4390
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

ja zaraz wskakuje na orbitka planuje znów 50 min. Wczoraj klientka mi powiedziała- czy pani sie odchudza? bo jakoś tak fajnie pani dziś wygląda...- no i to strasznie na mnie podziałało i mam siłę walczyć dalej hi hi idę pedałować, pozdrawiam dziewczyny pa!!!
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 21:13   #4391
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
jednak nie wypaliło ale za to wpadł kawałek pizzy
No to kilka z nas wczoraj poszalało

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
H
laisla Ale teraz postanowiłam wziąć się za siebie i schudnąć jeszcze ogolnie wagę stabilną utrzymuję od ok 2 lat więc chyba mogę siebie teraz trochę pokatować ćwiczeniami i dietką
To brawo za utrzymanie Nie katuj się za bardzo, postaraj się aby to było przyjemnością o ile to możliwe Dla mnie ćwiczenia to przyjemność, jedyne katowanie to odmawianie sobie słodyczy
Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
ja zaraz wskakuje na orbitka planuje znów 50 min. Wczoraj klientka mi powiedziała- czy pani sie odchudza? bo jakoś tak fajnie pani dziś wygląda...- no i to strasznie na mnie podziałało i mam siłę walczyć dalej hi hi idę pedałować, pozdrawiam dziewczyny pa!!!
Super coś takiego usłyszeć, dodaje skrzydeł jak nic, więc widać u Ciebie efekty, inaczej być nie może

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewelina_92 Pokaż wiadomość


Dziękuje dziewczyny No ja w sumie ćwiczę coś koło miesiąca może troszke dłużej Ale nie poddaje się ostatnio coraz częściej słysze że coś wyszczuplałam takżę to jest bardzo motywujące :P Mam nadziej, że uda mi się zrzucic tyle ile chce
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 10:00   #4392
27Kika27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 54
Dot.: Orbitrek

Dziewczyny wskakujcie na orbitreki i pedalowac.
Tak bardzo zmotywowana zwieszylam swoj czas treningu na 60 minut dziennie czyli 30 minut rozgrzewki i 30 minut spalania tluszczu.
Do tego kremik anty cell deitka i oczekiwanie do lata do lata bede szla ...na orbitreku
Pamietajcie orbitrek to inwestycja w wasze zdrowie. Od kiedy pedaluje na kettlet verso to nie czuje zmeczenia , on tak fajnie podbija stopy dzieki plynnosci ruchu, na poprzednim orbitreku za 400zl ruch byl niejednostajny, obciazal kregoslup i piszczal, gibotal sie. I to wszystko po roku jak przeszla gwarancja.
Mysle ze moj nowy nabytek posluszy mi wiele dluzej.komfort uzytkownia bezcenny
polecam kettler verso 109 cena 1250 na allegro.
27Kika27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 12:39   #4393
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez 27Kika27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wskakujcie na orbitreki i pedalowac.
Tak bardzo zmotywowana zwieszylam swoj czas treningu na 60 minut dziennie czyli 30 minut rozgrzewki i 30 minut spalania tluszczu.
Do tego kremik anty cell deitka i oczekiwanie do lata do lata bede szla ...na orbitreku
Pamietajcie orbitrek to inwestycja w wasze zdrowie. Od kiedy pedaluje na kettlet verso to nie czuje zmeczenia , on tak fajnie podbija stopy dzieki plynnosci ruchu, na poprzednim orbitreku za 400zl ruch byl niejednostajny, obciazal kregoslup i piszczal, gibotal sie. I to wszystko po roku jak przeszla gwarancja.
Mysle ze moj nowy nabytek posluszy mi wiele dluzej.komfort uzytkownia bezcenny
polecam kettler verso 109 cena 1250 na allegro.

w pełni się z tobą zgadzam co do orbiego ja ma KETTLERA ale model RIVO P i jest rewelacyjny, wogóle nie słychać jak się pedałuje i ogólnie ja jestem w nim zakochana więc takze polecam te firmę naprawdę warto zainwestować, ja swojego kupiłam w GO- SPORT w Pozananiu, i kosztował 2499zł trochę duzo, ale naprawdę nie zamieniłabym go na innego no dobra ide szamac mój obiadek pa

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

i oczywiśie minimum 50 min ćw.
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 14:22   #4394
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
w pełni się z tobą zgadzam co do orbiego ja ma KETTLERA ale model RIVO P i jest rewelacyjny, wogóle nie słychać jak się pedałuje i ogólnie ja jestem w nim zakochana więc takze polecam te firmę naprawdę warto zainwestować, ja swojego kupiłam w GO- SPORT w Pozananiu, i kosztował 2499zł trochę duzo, ale naprawdę nie zamieniłabym go na innego no dobra ide szamac mój obiadek pa

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

i oczywiśie minimum 50 min ćw.
doslownie jakbym czytała opis mojego orbiego.... piszczy, skrzypi, buja sie na boki, jest głośny a nawet miałam taki czas, że coś odleciało wewnatrz koła zamachowego i tak strasznie waliło, że nie szło wytrzymać ale troche sie uspokoiło i jade dalej...
Ale juz mysle o tym, zeby swojego po prostu wywalić i kupić coś nowszego i lepszego i przede wszystkim droższego (moj rowniez kosztował 400 PLN) i spaw mi puścił i orbi jest cały przechylony :/ jak to moj brat stwierdził: chiński shit :/

Ale jak na razie ćwiczę na nim dopoki jest w stanie to wytrzymać

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
No to kilka z nas wczoraj poszalało


To brawo za utrzymanie Nie katuj się za bardzo, postaraj się aby to było przyjemnością o ile to możliwe Dla mnie ćwiczenia to przyjemność, jedyne katowanie to odmawianie sobie słodyczy

Super coś takiego usłyszeć, dodaje skrzydeł jak nic, więc widać u Ciebie efekty, inaczej być nie może

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------



na słodycze polecam chrom w tabsach super rzecz! boerzesz 1 tabl. dziennie (ja za opakowanie 100 tabl zapłaciłam niecałe 30 PLN) i biorę codziennie rano i jakoś mnie nie ciagnie. No moze wyjatkiem sa dni przed okresem i jajeczkowanie ale to już siła wyższa
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:39   #4395
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
doslownie jakbym czytała opis mojego orbiego.... piszczy, skrzypi, buja sie na boki, jest głośny a nawet miałam taki czas, że coś odleciało wewnatrz koła zamachowego i tak strasznie waliło, że nie szło wytrzymać ale troche sie uspokoiło i jade dalej...
Ale juz mysle o tym, zeby swojego po prostu wywalić i kupić coś nowszego i lepszego i przede wszystkim droższego (moj rowniez kosztował 400 PLN) i spaw mi puścił i orbi jest cały przechylony :/ jak to moj brat stwierdził: chiński shit :/

Ale jak na razie ćwiczę na nim dopoki jest w stanie to wytrzymać

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------



na słodycze polecam chrom w tabsach super rzecz! boerzesz 1 tabl. dziennie (ja za opakowanie 100 tabl zapłaciłam niecałe 30 PLN) i biorę codziennie rano i jakoś mnie nie ciagnie. No moze wyjatkiem sa dni przed okresem i jajeczkowanie ale to już siła wyższa

siła wyższa dobre to u mnie ta siła wyższa jest codziennie
ostatnio zaprzestałam pić ukochaną herbatę na rzecz zielonej bez cukru to wieczorem to mam taki napad na słodycze, że koniec. Więc lepiej pić zwykłą czarną z cukrem aniżeli wieczorem objadać się słodyczami. Póki co zjadłam bułkę z dżemem sama nie wiem co lepsze ta bułka czy czekolada
idę prasować zawsze jakiś ruch

Na mnie chrom niestety nie działa kiedyś brałam 4 mc i nic
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:02   #4396
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
alexis77 A jeśli chodzi o "jakieś" zdjęcia to coś tam znajdę ale wyślę na prywatnego emaila bo tutaj wstydzę sie wrzucić
ok na pw podeślę meila proszę również o zdj z teraz żebym mogła porównać i zobaczyć efekty


za mną dziś kolejne 50 min czyli jak pokazuje mój orbitek ponad 12 km wczoraj znów Tż powiedział że mi się tyłek ujędrnił
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 00:00   #4397
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
doslownie jakbym czytała opis mojego orbiego.... piszczy, skrzypi, buja sie na boki, jest głośny a nawet miałam taki czas, że coś odleciało wewnatrz koła zamachowego i tak strasznie waliło, że nie szło wytrzymać ale troche sie uspokoiło i jade dalej...
Ale juz mysle o tym, zeby swojego po prostu wywalić i kupić coś nowszego i lepszego i przede wszystkim droższego (moj rowniez kosztował 400 PLN) i spaw mi puścił i orbi jest cały przechylony :/ jak to moj brat stwierdził: chiński shit :/

Ale jak na razie ćwiczę na nim dopoki jest w stanie to wytrzymać

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------



na słodycze polecam chrom w tabsach super rzecz! boerzesz 1 tabl. dziennie (ja za opakowanie 100 tabl zapłaciłam niecałe 30 PLN) i biorę codziennie rano i jakoś mnie nie ciagnie. No moze wyjatkiem sa dni przed okresem i jajeczkowanie ale to już siła wyższa
Mi także spaw puścił i lata na boki jednak nie piszczy i w sumie oprócz tego to nie narzekam..tylko jak córcia chce trochę popedałować to nie pozwalam bo wydaje mi się, że przez ten spaw poleci na bok razem z orbim ja to wiem jak do niego podchodzić i no i oliwię śruby od czasu do czasu..
Chrom na mnie niewiele niestety działał..brałam może ze trzy miesiące, później lineę brałam i w sumie wydawało mi się, że te wszystkie tabsy to działają na zasadzie placebo, a i tak liczy się ile ćwiczysz i ile jesz bo tylko to wpływa na spadek wagi..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 12:02   #4398
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Mi także spaw puścił i lata na boki jednak nie piszczy i w sumie oprócz tego to nie narzekam..tylko jak córcia chce trochę popedałować to nie pozwalam bo wydaje mi się, że przez ten spaw poleci na bok razem z orbim ja to wiem jak do niego podchodzić i no i oliwię śruby od czasu do czasu..
Chrom na mnie niewiele niestety działał..brałam może ze trzy miesiące, później lineę brałam i w sumie wydawało mi się, że te wszystkie tabsy to działają na zasadzie placebo, a i tak liczy się ile ćwiczysz i ile jesz bo tylko to wpływa na spadek wagi..
ja nasmarowałam orbiego zaraz od nowego tzn przy skręcaniu -tak zapobiegawczo

chromu nie próbowałam nigdy ale od wczoraj wcinam therm line i nie czuję wogóle głodu nic=nul mogłabym nie jasc wcale jak narazie jastem zachwycona.zważę się w niedzielę rano to zobaczymy ide pedałować
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 13:38   #4399
Firlejka
Raczkowanie
 
Avatar Firlejka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chrząszczłewoszyce, Powiat Łękołowy ;-)
Wiadomości: 324
Dot.: Orbitrek

Mam pytanie odnośnie orbitreka, tzn. Waszych doświadczeń z orbim....
Ćwiczę na swoim 3 tydzień i zauważyłam, że po ok. 10 minutach (a ćwiczę na najmniejszym obciążeniu) zaczyna mi hałasować koło zamachowe. Nie jest to typowe tarcie, ale takie jakby delikatne przeskakiwanie (nie wiem jak to opisać ). Po kilku minutach takiego stukania znów jest cisza i za 10 min. znów stukanie. Nie jest to głośny hałas, ale trochę mnie denerwuje i niepokoi. Jest to taki hałas falowy.
Jeśli będzie się to nasilać to oczywiście zgłoszę do serwisu, mam na niego 3 lata gwarancji, a orbi kosztował mnie 1 800,00 zł.

Czy któraś z Was miała podobne problemy?
__________________
Firlejka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 19:36   #4400
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Orbitrek

Kolejny dzień zaliczony
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:01   #4401
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Firlejka Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie orbitreka, tzn. Waszych doświadczeń z orbim....
Ćwiczę na swoim 3 tydzień i zauważyłam, że po ok. 10 minutach (a ćwiczę na najmniejszym obciążeniu) zaczyna mi hałasować koło zamachowe. Nie jest to typowe tarcie, ale takie jakby delikatne przeskakiwanie (nie wiem jak to opisać ). Po kilku minutach takiego stukania znów jest cisza i za 10 min. znów stukanie. Nie jest to głośny hałas, ale trochę mnie denerwuje i niepokoi. Jest to taki hałas falowy.
Jeśli będzie się to nasilać to oczywiście zgłoszę do serwisu, mam na niego 3 lata gwarancji, a orbi kosztował mnie 1 800,00 zł.

Czy któraś z Was miała podobne problemy?
Ja miałam takie co ale stukanie było dość spore, okazało się ze w środku się coś połamało , wezwałam na gwarancji pana serwisanta i wymienił tą częśc i jest już okay!!! wiec spróbuj zadzwonić i zareklamowac póki możesz
powodzenia!
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 12:16   #4402
Firlejka
Raczkowanie
 
Avatar Firlejka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chrząszczłewoszyce, Powiat Łękołowy ;-)
Wiadomości: 324
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
Ja miałam takie co ale stukanie było dość spore, okazało się ze w środku się coś połamało , wezwałam na gwarancji pana serwisanta i wymienił tą częśc i jest już okay!!! wiec spróbuj zadzwonić i zareklamowac póki możesz
powodzenia!
Ise, mówisz że coś się połamało? Kurcze, ale to chyba byłoby stukanie ciągłe a nie takie 'falowe' jak w moim przypadku. U mnie zauważyłam, że stukanie jest też uzależnione od tego, w którym miejscu na pedałach postawię stopy. Jeśli je odrobinę cofnę, to stukanie ustaje (milknie). Już sama nie wiem co robić.
Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź.
__________________
Firlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 14:04   #4403
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
ja nasmarowałam orbiego zaraz od nowego tzn przy skręcaniu -tak zapobiegawczo

chromu nie próbowałam nigdy ale od wczoraj wcinam therm line i nie czuję wogóle głodu nic=nul mogłabym nie jasc wcale jak narazie jastem zachwycona.zważę się w niedzielę rano to zobaczymy ide pedałować
ja też się przymierzam do zakupu therm line z sinetrolem daj znać o efektach po dłuższym czasie stosowania wraz z ćwiczeniami na orbim

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Kolejny dzień zaliczony
Gratuluję! ja wczoraj miałam dzień bez orbiego - musiałam jechać do babci, a później skoczyłam z siostrzenicą na mały shopping ona jadła lody a ja nie no i dzisiaj już biorę się za ćwiczonka
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 14:22   #4404
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
ja też się przymierzam do zakupu therm line z sinetrolem daj znać o efektach po dłuższym czasie stosowania wraz z ćwiczeniami na orbim

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------



Gratuluję! ja wczoraj miałam dzień bez orbiego - musiałam jechać do babci, a później skoczyłam z siostrzenicą na mały shopping ona jadła lody a ja nie no i dzisiaj już biorę się za ćwiczonka

oki dam znać a takie lody to tez bym zjadła...
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 09:27   #4405
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Kolejny dzień zaliczony
ja się poddałam wczoraj i nie ćwiczyłam, ale odkryłam super rzecz do walki z tłuszczem podzielę się z wami moimi wariacjami czyt.WALKĄ Z KILOGRAMAMI zakupiłam algi z firmy Bingo rozgrzewające (fajny sklep internetowy- polecam) i robię tak - smaruję te miejsca które chcę wyszczuplić,(po kąpieli efekt mocniejszy)(- jesli ktoś jest w stanie to wytrzymać- tzn bardziej rozgrzewa ) owijam ciało folią spożywczą,(uda pośladki brzuch) i zakładam dres.wskakuję na orbitka i pedałuję jak zwykle.potem zdejmuje folie i resztę kremu wcieram w skórę.efekty są jak dla mnie powalające skóra zrobiła się głaciutka bardziej jędrna a więc polecam, trzeba działać na różne sposoby ćwiczenia+dieta+kremy=osi ągnięty cel !!!!
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 14:03   #4406
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
ja się poddałam wczoraj i nie ćwiczyłam, ale odkryłam super rzecz do walki z tłuszczem podzielę się z wami moimi wariacjami czyt.WALKĄ Z KILOGRAMAMI zakupiłam algi z firmy Bingo rozgrzewające (fajny sklep internetowy- polecam) i robię tak - smaruję te miejsca które chcę wyszczuplić,(po kąpieli efekt mocniejszy)(- jesli ktoś jest w stanie to wytrzymać- tzn bardziej rozgrzewa ) owijam ciało folią spożywczą,(uda pośladki brzuch) i zakładam dres.wskakuję na orbitka i pedałuję jak zwykle.potem zdejmuje folie i resztę kremu wcieram w skórę.efekty są jak dla mnie powalające skóra zrobiła się głaciutka bardziej jędrna a więc polecam, trzeba działać na różne sposoby ćwiczenia+dieta+kremy=osi ągnięty cel !!!!
Oooooo fajna sprawa napisz pozniej cos wiecej

Ja wczoraj tylko 20 minut na orbim - niestety strasznie boli mnie noga, lewa łydka... mam nadzieje, ze to lekkie nadwyrężenie tylko... odrobiłam 40 minut pedałując na rowerku...
Dzisiaj orbiego odpuszczę ale za to popedałuję godzinkę a może nawet troche wiecej, zobaczę jak moja łydencja bedzie sie sprawować.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

alexis77 za chwilke prześlę Ci emaila z fotkami

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

alexis77 możesz śmiało sprawdzić emaila

Jako, że jestem fanką joemonster.org wrzucam coś motywującego dla nas ćwiczących, dbających o siebie i ogólnie odchudzających się

http://www.joemonster.org/art/19696/...ily_pare_kilo?
skad=rss
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 14:23   #4407
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
oniemiałam z wrażeniaaaaa........ Boszz toż tak się wogóle da?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 14:51   #4408
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

www.joemonster (jezu te dziewczyny tak ładnie wyglądaja ale motywacja - ja tez tak chcę...) zaraz wskakuję na swój sprzęt!!!
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 14:09   #4409
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek

gdzie się podziały wszystkie Dziewczyny? pewnie ćwiczycie ja zasuwam na rowerku na razie, do konca tygodnia pośmigam na nim, a od poniedziałku wskakuję znow na orbiego
__________________
I am speedway fan! KS SG !

Edytowane przez stalovka
Czas edycji: 2012-03-30 o 14:11
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 16:53   #4410
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Orbitrek

Stalovka w życiu nie powiedziałabym że ważyłaś ponad 100 kg
Ale różnica jest ogromna, nawet na twarzy widać jak ładnie zeszczuplałaś , piękna z Ciebie dziewczyna Życzę Ci wytrwałości i kolejnych spadków

Dzień 46 ćwiczeń zaliczony dziś ponad 50 min
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.