Botox - która się odważyła i jakie efekty?? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-13, 09:47   #481
pavots
Przyczajenie
 
Avatar pavots
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 7
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

Pavots napisz proszę co to za lekarka, bywam w krk regularnie i pasowałoby mi nawet. na samą myś o przeczesywaniu internetu w poszukiwaniu lekarza..juz mi sie odechciewa ;/[/QUOTE]

Lubię internet, bo jesteśmy w nim anonimowi. W realnym świecie nikomu nie mówię że korzystam z zabiegów estetycznych. Jakoś nie potrafię się przełamać, jak koleżanki z pracy pytają o receptę na wiecznie wypoczętą skórę, mówię że to zasługa genów że moja mama, babacia bla bla bla A prawda jest trochę inna, jestem pewna, że każda dobrze wyglądająca kobieta po 30 r. .ż czasem wcześniej, korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Przecież nasze tempo życia, wcale nie sprawia że wyglądamy korzystnie. Całe dnie spędzamy w pracy, w pomieszczeniach ogrzewanych albo klimatyzowanych, marszczymy się, nie regularnie odżywiamy, katastrofa. Jak znajdę rytm życia, to za chwilę jest rozregulowany i żeby dobrze wyglądać wspieram się zabiegami u dr.Joanny Kuschill - Dziurda przyjmuje koło szpitala wojskowego powodzenia życzę
pavots jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 14:10   #482
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

Lekarka, o której piszesz to dermatolog? Bo ja mam zamiar wybrać się do dermatologa, a nie znam żadnego w Krakowie...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2014-08-14 o 14:19
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 09:43   #483
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
Lekarka, o której piszesz to dermatolog? Bo ja mam zamiar wybrać się do dermatologa, a nie znam żadnego w Krakowie...
Wydaje mi się że dr. Kuschill nie jest dermatologiem, że wcześniej nie skojarzyłam hehe

Edytowane przez quid
Czas edycji: 2014-09-18 o 16:21
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 16:02   #484
SabrinaCzarownica
Przyczajenie
 
Avatar SabrinaCzarownica
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

Generalnie zrobiłam research w necie i wspomniany tutaj gabinet jest dość często polecany, hm może coś w tym jest a co tam! raz kozie śmierć, dzwonie, umówię się na wizytę dam znać co i jak buziaczki

Edytowane przez SabrinaCzarownica
Czas edycji: 2014-09-12 o 07:54
SabrinaCzarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 07:39   #485
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

Cytat:
Napisane przez simsonka Pokaż wiadomość
Botoks w wieku 25 lat?! Dziwię się, że lekarze polecają to tak młodym osobom. No ale biznes się kręci... Świat oszalał.
Bez przesady. Nie ma przymusu korzystania z tego. Jestem w takim samym wieku i też rozważam botoks na poziomą zmarszczkę na czole. Nie udawajmy, że nie żyjemy w XXI wieku, skoro mamy nowoczesną technikę na biurku, w kuchni i w kieszeni, to czemu niby nie mielibyśmy z jej pomocą poprawiać urody?

Używanie botoksu to kwestia stanu skóry, nie wieku.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 08:00   #486
SabrinaCzarownica
Przyczajenie
 
Avatar SabrinaCzarownica
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

Używanie botoksu to kwestia stanu skóry, nie wieku.[/QUOTE]

To samo powiedziała lekarka u której byłam na botoksie
Zapytałam wprost czy nie jestem za młoda na takie zabiegi?
Lekarka stwierdziła że stan mojej skóry jest wskazaniem do zabiegu i nastąpi poprawa, mam też zaleconą mezoterapie wokół oczu
Osobiście bardzo jestem zadowolona z efektu, wyglądam znacznie lepiej następny zabieg za około 7 miesięcy
SabrinaCzarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 22:28   #487
mruta
Raczkowanie
 
Avatar mruta
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ostrzykiwanie Botoksem lub Dysportem (podobny w działaniu preparat) jest bezpieczne i skuteczne tylko pod warunkiem, że udamy się do specjalisty w tej dziedzinie!!! Ale wówczas są prawdziwe efekty - moim zdaniem warto. Znam kobiety, które naprawdę odmłodniały o wiele lat i były z tego powodu bardzo zadowolone
__________________
Szczęśliwa studentka medycyny
mruta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 16:20   #488
smolarkova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 10
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

Cytat:
Napisane przez pavots Pokaż wiadomość
Pavots napisz proszę co to za lekarka, bywam w krk regularnie i pasowałoby mi nawet. na samą myś o przeczesywaniu internetu w poszukiwaniu lekarza..juz mi sie odechciewa ;/
Lubię internet, bo jesteśmy w nim anonimowi. W realnym świecie nikomu nie mówię że korzystam z zabiegów estetycznych. Jakoś nie potrafię się przełamać, jak koleżanki z pracy pytają o receptę na wiecznie wypoczętą skórę, mówię że to zasługa genów że moja mama, babacia bla bla bla A prawda jest trochę inna, jestem pewna, że każda dobrze wyglądająca kobieta po 30 r. .ż czasem wcześniej, korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Przecież nasze tempo życia, wcale nie sprawia że wyglądamy korzystnie. Całe dnie spędzamy w pracy, w pomieszczeniach ogrzewanych albo klimatyzowanych, marszczymy się, nie regularnie odżywiamy, katastrofa. Jak znajdę rytm życia, to za chwilę jest rozregulowany i żeby dobrze wyglądać wspieram się zabiegami u dr.Joanny Kuschill - Dziurda przyjmuje koło szpitala wojskowego powodzenia życzę[/QUOTE]

witam!!
Dzięki Pavots za kontakt!!! ;] sprawdziłam wcześniej i gabinet ma dobre opinie , Pani dr Kuschill-Dziurda z resztą tez ;] teraz sama dołączyłam do grona zadowolonych pacjentów ;]

umówiłam się najpierw na wizytę kontrolną i nie myście sobie ze tak od razu obawy minęły;] owszem Pani dr oceniła kondycje mojej skóry ze wskazaniem do zabiegu, ale nie namawiała, również potwierdziła,że wiek nie ma tu nic do rzeczy bo każdy jest inny. ale najpierw muszę sama się przekonać. i faktycznie wróciłam po dwóch tygodniach ;]

ciesze się,że mój problem został rozwiązany wiem,że tylko na jakiś czas i wiem ,że obawy wróca, jednak warto było. efekt jest w 100% naturalny. nawet moja mama przyznała ze wygladam dobrze (co w jej słowniku oznacza naprawde dobrze) przestała nawet "psioczyc" na tego typu zabiegi może jej kupie voucher na urodziny
smolarkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 16:35   #489
polarotel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 11
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

Cytat:
Napisane przez smolarkova;48270005

witam!!
Dzięki Pavots za kontakt!!! ;
sprawdziłam wcześniej i gabinet ma dobre opinie , Pani dr Kuschill-Dziurda z resztą tez ;] teraz sama dołączyłam do grona zadowolonych pacjentów ;]

umówiłam się najpierw na wizytę kontrolną i nie myście sobie ze tak od razu obawy minęły;] owszem Pani dr oceniła kondycje mojej skóry ze wskazaniem do zabiegu, ale nie namawiała, również potwierdziła,że wiek nie ma tu nic do rzeczy bo każdy jest inny. ale najpierw muszę sama się przekonać. i faktycznie wróciłam po dwóch tygodniach ;]

ciesze się,że mój problem został rozwiązany wiem,że tylko na jakiś czas i wiem ,że obawy wróca, jednak warto było. efekt jest w 100% naturalny. nawet moja mama przyznała ze wygladam dobrze (co w jej słowniku oznacza naprawde dobrze) przestała nawet "psioczyc" na tego typu zabiegi może jej kupie voucher na urodziny
smolarkova jaki konkretnie zabieg wykonałaś? miałas jakies dolegliwosci po zabiegu?
polarotel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 16:27   #490
Avantis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: Botox poznań!!!!

Ja bylam w Centrum medycznym Polmed w Poznaniu przy ul. Goreckiej.
Ceny zabiegów medycyny estetycznej są przystępne, obecnie są dostępne promocje.
Ja jestem zadowolna robilam botox - czolo i kurze lapki
Teraz jestem 4 tygodnie po zabiegu i zmarszczek w zasadzie nie mam.
W centrum przyjmuje dr Czyżewska . Mi poleciła koleżanka , ja też jestem zadowolona
Cennik dostępny jest chyba na stronie Pani dr Czyżewskiej :
http://estetyczna-poznan.pl
Pozdrawiam

Edytowane przez Avantis
Czas edycji: 2014-10-07 o 16:29
Avantis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 12:37   #491
pola4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Botox kraków

Cytat:
Napisane przez mkamczatka Pokaż wiadomość
podbijam wątek! ;]
poszukuje sprawdzonego gabinetu med estetycznej w krakowie.. Pilnie! (bo jak juz się namyśliłam to boje się ze sie rozmyśle szybko

widze,że padło tu kilka propozycji, nie wiem czy opinie nadal aktualne? ?macie jakieś doświadczenia? bede bardzo wdzięczna za info!

w Krakowie polecam Medestetis, sama bardzo długo decydowałam się na wizytę i szukałam specjalisty i trafiłam świetnie, bo pani dr Kuschill-Dziurda bardzo mi pomogła w mojej nietypowej sytuacji ;]jest świetnym specjalistą, pewna ręka, konkretny lekarz i sympatyczna osoba!
pola4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 11:06   #492
mariettaa44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Botox jest super, ale ma też swoje minusy. Ja np. miałam bardzo wyrazistą lwią zmarszczkę. Ludzie przyzwyczaili się do mnie z tym niechcianym elementem twarzy. Przez to, że jej nie akceptowałam jakiś czas temu zdecydowałam się na botox. Wszystko bardzo dobrze się udało, trochę w to zainwestowałam, bo wybrałam się aż do warszawskiego melitusa. Moja nowa twarz mi osobiście bardzo odpowiada. ALE! jest minus. Znajomi i rodzina ciągle zadają pytania 'co zrobiłam z twarzą?' etc. Z tego wniosek, że na takie zabiegi trzeba decydować się zanim zmarszczki nie są aż tak bardzo wyraziste.....
mariettaa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 17:04   #493
kawenave
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 13
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Mnie strasznie denerwują zmarszczki w sferze T. Wiem, że może przesadzam, ale sądze, że warto pomyślec o sobie wczesniej... Denerwujące są szczególnie linie pomiedzy brwiami.. Botox? Zastanawiam się nad nim od kilku miesięcy jak i nie roku ale nie potrafię się zdecydować. Ja wiem, że medycyna estetyczna poszła do przodu bardzo szybko, rozmyślałam nad kremami zwykłymi na zmarszczki ale chyba nie są tak skuteczne jak zabieg w gabinecie. A może kwas hialuronowy? Co jest lepsze?
kawenave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 07:28   #494
lwiak80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

kawenave to zależy od tego jaki efekt chcesz osiągnąć. Botox stosuje się do zmarszczek mimicznych - nie wypełnia ich, tylko rozluźnia skórę. Kwas hialuronowy wypełnia i odżywia skórę - stosuje się go do zmarszczek strukturalnych albo np. do powiększania ust ( nie radzę botoxem :P jak wciąż sporo osób myśli). Poczytaj więcej o tych zabiegach, warto wiedzieć więcej nawet jeśli znasz dobrego specjalistę od medycyny estetycznej.
__________________
Tylko medycyna estetyczna jeszcze jakoś utrzymuje mnie w całości
lwiak80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 07:44   #495
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Wychodzi, że ten botox taki wszechstronny. Na zmarszczki, migreny, nadpotliwość, na rozluźnienie mięśni żuchwy, gardła. Tylko skąd wziąć tyle kasy. Może da się zakupić dużą butle i aplikować se samodzielnie wedle potrzeb
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 09:45   #496
karinna22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ja się ostatnio odważyłam na owy zabieg. Miałam na prawdę problem z pewną.. rzeczą na twarzy i w końcu po wielu dniach przemyśleń zdecydowałam się na operacje. Oczywiście, najpierw musiałam przeszukać niemalże cały Śląsk zanim zadbałam o wybór najlepszego specjalisty.. I okazało się, że znalazłam bardzo dobre centrum medyczne które wykonuje zabiegi botox gliwice . Jestem teraz szczęśliwa, po zabiegu nie czuje już dyskomfortu na twarzy jaki czułam i efekty są znakomite. Ale dziewczyny pamiętajce, wybierajcie tylko najpewniejszych specjalistów.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-10-23 o 13:31 Powód: link
karinna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 17:25   #497
Avantis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

A jaki to był zabieg operacyjny? bo najpierw piszesz o zabiegu a potem o tym , że zrobiłaś sobie botox?
Ja robie botox w Centrum Polmed w Poznaniu i jest ok
A co do pytania czy botox czy kwas hialuronowy to to są dwa zupełnie inne zabiegi czasami kwas hialuronowy bez botoxu jest zwyczajnie bez sensu.
Najlepiej zapytać lekarza on powinien prze zabiegiem wszystko wytłumaczyć
Avantis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 20:55   #498
alinka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Dot.: Botox kraków

Jak Kraków to mogę Ci z czystym sumieniem polecić Femmalium na Poznańskiej profesjonalna, miła obsługa, dużo zabiegów i niezłe ceny problem jedynie z miejscem parkingowym, jak w całym Krakowie
alinka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 17:39   #499
wiezaxxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 18
Dot.: Botox kraków

Ja słyszałam, że jak ktoś chce zrobić botox to najlepiej udać się do Centrum Medycznego Osteomed na Kazimierza Wielkiego. Z tego co wiem oprócz botoxu mają w swojej ofercie również inne zabiegi z których warto skorzystać. ja myślałam o tym by iść na mezoterapię i przy okazji zrobić wszystkie podstawowe badania w laboratorium.
wiezaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 18:12   #500
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox

Takie tam na gruponiku wypełnianie zmarszczek botoxem ktoś się skusi?
ImageUploadedByWizaz Forum1424715143.244977.jpg
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 09:57   #501
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ostrzykiwalas moze czolo botoxem? ( zmarszczki poziome) j
Nie wiem czy do mnie było to pytanie, ale tak. Pierwszy raz miałam podany botoks w wieku 26 lat własnie w czoło. Masakrycznie się marszczyłam, robiłam to mimowolnie w ogóle nad tym nie panowałam! Na zdjęciach miałam zawsze podniesione czoło! Automatycznie przez tak żywą mimikę szybko zauważyłam zmarszczki na czole. Botoks okazał się cudownym rozwiązaniem i stosuje go regularnie. Pozdrawiam ciepło

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Bez przesady. Nie ma przymusu korzystania z tego. Jestem w takim samym wieku i też rozważam botoks na poziomą zmarszczkę na czole. Nie udawajmy, że nie żyjemy w XXI wieku, skoro mamy nowoczesną technikę na biurku, w kuchni i w kieszeni, to czemu niby nie mielibyśmy z jej pomocą poprawiać urody?

Używanie botoksu to kwestia stanu skóry, nie wieku.
Zgadzam się w 100%
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 23:02   #502
motylanoga
Raczkowanie
 
Avatar motylanoga
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 50
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

Dziewczyny a polecicie kogoś w Warszawie?
motylanoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 07:39   #503
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

Cześć dziewczyny! Rozważam botoks w okolicach oczu - czyli na kurze łapki..... koleżanka mi powiedziała że ponoć robią się większe chomiczki przy uśmiechu, jak usta podnosimy do góry ( przy uśmiechu) i wtedy ponoć uwypuklają się bardziej policzki??? CZY TO PRAWDA?? Na razie nie byłam u doktorki wybieram się niebawem i zastanawiam się nad o strzyknięciem właśnie czoła i dołączyłabym kurze łapki....ale muszę być pewna ..... co do ewentualnego efektu..... choć korci mnie ogromnieeee dzięki za wszelkie info

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez motylanoga Pokaż wiadomość
Dziewczyny a polecicie kogoś w Warszawie?
Niestety na tą chwilę nikogo polecić nie umiem....ale wiem że filia medestetis będzie w Warszawie i będzie przyjmować tam doktorka z Krakowa którą znam i osobiście polecam
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 07:25   #504
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

Byłam na zabiegu, jednak zostałyśmy przy botoksie tylko na czoło na kurze łapki miałam mezoterapie trochę obrzęknięta jestem dzisiaj i zrobił się mały siniaczek koło oka....o czym pani doktor uprzedzała. Mam zaleconą serie co 2 tygodnie w sumie 3 zabiegi.
Zastanawiam się nad mezoterapią całej twarzy jeszcze przed wakacjami żeby intensywnie ją nawilżyć kwasem hialuronowym. Mam wrażenie że po zimie moja skóra jest odwodniona i mało elastyczna. Powinno trochę pomóc, co nie?
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 15:55   #505
asiulka40
Raczkowanie
 
Avatar asiulka40
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 80
Dot.: czy nie za wcześnie na botoks? - 25 lat

Dziewczyny a wy nie widzicie jak wyglądają te wszystkie gwiazdy po botoksach? Naprawdę wam się to podoba? Z twarzy robi się jedna naciągnięta maska. Wygląda to okropnie. Do tego dochodzi brak mimiki. Popatrzcie sobie na Kim K, ona ledwo się uśmiecha. Nie lepiej ćwiczyć mięśnie twarzy oraz robić masaże, tak jak robią to Azjatki?
asiulka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 07:49   #506
dagaa27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Botox

Czy ktoś korzystał z usług tego gabinetu http://princessacademy.com.pl/zabieg...na-botulinowa/ ? Mam bon promocyjny na zabieg botoxu. Już dawno chciałam zrobić sobie taki zabieg (na lwią zmarszczkę), a teraz nadarza się okazja.
dagaa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 07:23   #507
mokka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Myślę, że jak będę miała problem z głębokimi zmarszczkami, to zafunduje sobie botox. Na razie skusiłam się na Happy lift, czyli nieinwazyjny zabieg oparty na wchłanialnych niciach, które ujędrniają kontur twarzy
__________________
http://princessacademy.com.pl
mokka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 15:20   #508
Olimpia90
Przyczajenie
 
Avatar Olimpia90
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

A mi lekarz mówił, że na utrwalone zmarszczki stosuje się kwas hialuronowy, a baby botoks (czyli nie na blachę, ale tak troszeczkę - pół dawki) robi mi po to, by się właśnie nie utrwalały. Poza tym czytałam, że jak na czole jest dużo utrwalonych zmarszczek i się później skóra rozprostowuje po botoksie to opadają brwi - bo tej skóry jest jakby więcej ;-/
Olimpia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 15:26   #509
Olimpia90
Przyczajenie
 
Avatar Olimpia90
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Botox

Dlaczego tam jest, że botox wypełnia zmarszczki? Nie rozumiem tego gruponu :-/ sama robie sobie baby botoks i on mi nie wypełnia zmarszczek ale je rozprasowuje jak żelazko.
Olimpia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 16:30   #510
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox

Cytat:
Napisane przez Olimpia90 Pokaż wiadomość
Dlaczego tam jest, że botox wypełnia zmarszczki? Nie rozumiem tego gruponu :-/ sama robie sobie baby botoks i on mi nie wypełnia zmarszczek ale je rozprasowuje jak żelazko.

Dlatego aż strach z tego grouponu skorzystać, sami nie wiedzą jakie działanie ma botox antyreklamę sobie zrobili.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-26 11:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.