Buty Melissa Vivienne Westwood - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-17, 07:42   #3391
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Czarne ze złotym serduszkiem - obrazek w poście #3379.
No właśnie, rozmawiałam z nią przez telefon dwukrotnie, proponowała mi jeszcze czarne buty z czarnym serduszkiem (jak dla mnie wersja bezsensowna ), powiedziała, że będą dość szybko, za parę dni. Głos normalny

Tak, podejrzewam, że kulki są na miejscu i będziesz się ciezyć szybciej niż ja. Na marginesie diablo zazdraszczam tej wersji.
Tym bardziej, że zauważyłam na All w zakończonych aukcjach ten model w moim rozmiarze sprzedany za 399zł we wrześniu...
A czemu nie wzięłaś z Asosa albo skądś- Shuluv ma chyba najwyższe ceny...


Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
wiesz, prawde mówiąc pewnie założę je na wigilię (planowałam czarne cygaretki i cielistą nude bluzkę), potem może na ślub siostry i tyle z tego .... chyba, że do jansów kilka razy latem...

ale tak piekne są i pewnie pięknie pachną, więc ... chciałam w sumie wiśnie, ale wyczytałam że mało wygodne. I przede wzytkiem "cieliste" pragłam... ahhh, no zobaczymy.
Wiśnie są takie same jak kulki czy inne buty, mają identyczny fason i identycznie leżą na stopie. Może są nieco ciut twardsze, ale to tyle...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 07:54   #3392
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Przez Was śni mi się po nocach torebka z zary Na allegro widziałam ją nawet za 670 zł, prawdziwy obłęd. Miałam cichą nadzieję, że gdy już kupiłam wszystkie wymarzone modele dragonów, emu na zimę i huntery na jesień, nie będę chorować na nic "kultowego" z równie "kultową" ceną, a tu proszę, dziwnym trafem jakoś mam niestety nosa do takich rzeczy (A swoją drogą, ta "kultowość" to niezły chłyt marketingowy, nieprawdaż?).

Jeśli chodzi o porównanie bombek i wiśni, to faktycznie, te drugie są ciut twardsze i mogą być przez to mniej wygodne, ale dają się rozchodzić.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:01   #3393
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A czemu nie wzięłaś z Asosa albo skądś- Shuluv ma chyba najwyższe ceny...
Nie mam aktualnie karty kredytowej więc zarówno Asos, jak i każdy inny zagraniczny sklep odpadają. Paypala też, więc odpada EBay.

Chciałam konkretny model a na ShuLuv był najtańszy. Na itorebce jest droższy o stówę, w dodatku w tej chwili nawet nie ma rozmiaru, bo przebrane.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:17   #3394
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Przez Was śni mi się po nocach torebka z zary Na allegro widziałam ją nawet za 670 zł, prawdziwy obłęd. Miałam cichą nadzieję, że gdy już kupiłam wszystkie wymarzone modele dragonów, emu na zimę i huntery na jesień, nie będę chorować na nic "kultowego" z równie "kultową" ceną, a tu proszę, dziwnym trafem jakoś mam niestety nosa do takich rzeczy (A swoją drogą, ta "kultowość" to niezły chłyt marketingowy, nieprawdaż?).

Jeśli chodzi o porównanie bombek i wiśni, to faktycznie, te drugie są ciut twardsze i mogą być przez to mniej wygodne, ale dają się rozchodzić.
Ja niestety też poważnie zaczęłam się przyglądać tej torebce...

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nie mam aktualnie karty kredytowej więc zarówno Asos, jak i każdy inny zagraniczny sklep odpadają. Paypala też, więc odpada EBay.

Chciałam konkretny model a na ShuLuv był najtańszy. Na itorebce jest droższy o stówę, w dodatku w tej chwili nawet nie ma rozmiaru, bo przebrane.
Kochana, na przyszłość służę pomocą. Na itorebce ten model jest za 5 stówek, i chyba Twój rozmiar. Nie piszę złośliwie tylko nie ufam tej kobiecie, a i ceny ma wybitnie wywindowane. O ile rozumiem to w przypadku wiśni czy bombek to pozostałe modele są w sumie jeszcze do kupienia. No chyba, że je za 4 kupiłaś to wtedy się opłaca
Edit: chociaż przemyślałam i chyba nie Twój rozmiar jednak Tylko proszę, nie zrozum mnie źle, nie pouczam, tylko włącza mi się "oszczędnik"
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2011-11-17 o 08:21
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 10:57   #3395
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Marigold, nie od dzisiaj się znamy żebym Cię miała podejrzewać o złe intencje
Też wolę zapłacić mniej niż więcej, jasna sprawa Tym bardziej, że cena ogólnie jest dość zabójcza.
Na itorebce jest jedna 7, a ja mam 8. Teraz za 499, przedtem za 699.

Kurczę, z przyjemnością skorzystam kiedyś z pośrednictwa Sama przedtem też wielokrotnie pomagałam dziewczynom w zakupach, a teraz bez kredytówki jak bez ręki

Ajajaj, ależ ja się niecierpliwię Chciałabym już je mieć, holender.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 16:30   #3396
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

D, wolałam napisać, bo przez neta to wiadomo... Cena zabójcza, ale mnie się wydaje, że warto. Najdłużej chodzę w glitterach i to jedne z najwygodniejszych szpilek, jakie mam. Wprawdzie obciachują mnie w jednym miejscu, ale to raczej sprawka kształtu mojej stopy. I tu niestety będę chyba musiała zastosować mały plasterek lub patent z wrzątkiem

Angelku, jakby co to wal śmiało, wprawdzie kredytówki nie posiadam już od jakiegoś czasu, ale karta do zakupów internetowych to u mnie podstawa. A teraz może promocje będą skoro wchodzi nowa kolekcja. Może sobie coś jeszcze wypatrzysz, bo ja już myślę, czy białe czy czarne skrzydła
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 19:35   #3397
karswi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Katowice - Kraków - New York
Wiadomości: 26
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

SHULUV !!!!
Tez slyszalam duze zlego na temat tego sprzedawcy.
Moja kolezanka chcialam kupic wisnie umowila sie na cene pojechala i niestety odmowila zakupu bo Pani twierdzila ze nie moze nic opuscic z ceny bo to z innej dostawy i sa drozsze. A wczesniej zgodzila sie na nizsza cene.
Niezla sciema,
Tym sposobem kupila u kogos innego.
Tak wiec nie polecalabym a az teo co czytam to widze ze przyoadek mojej kolezanki nie byl jedyny...
Coz nie mozna tak traktowac kupujacych....
Nie kowiac o tym ze buty mialy byc dostepne a czekala na nie 3 tygodnie.
karswi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 14:51   #3398
lady_poison
Zakorzenienie
 
Avatar lady_poison
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mszczonów/Warszawa
Wiadomości: 4 489
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
A ja siedzę jak na szpilkach i czekam na Lady Dragon czarne z metalicznym, złotym serduchem

Jaram się ogromnie, bo nie dość, że śliniłam się do tych butów od dwóch lat i w końcu udało mi się je kupić, to jeszcze ... uwaga, uwaga - to będą moje pierwsze szpilki Mam 180cm wzrostu i zawsze czułam się niekomfortowo z myślą, że będę aż tak górować. Teraz chyba dojrzałam i mniej mnie obchodzą konwenanse Mój chłop będzie ode mnie mniejszy chyba o 2cm, ale nie będzie mu to przeszkadzać, bo od dawna po cichutku marzy, żebym się czasem odstawiła w szpile

Kurczę, nie wytrzymam tego oczekiwania
Dagna Ty masz 180cm.?! W życiu nie pomyślałabym, że jesteś tak wysoka, na zdjęciach tego nie widać.

Gratuluję zakupu Twoich Dragonów. Trzymam kciuki, by transakcja u Shuluv przebiegła bez problemowo. Dziewczyny mają różne opinie, ale część była zadowolona zakupami u niej. Także myślę, że na razie nie ma się co tak stresować.
__________________
Instagram
lady_poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 18:11   #3399
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez lady_poison Pokaż wiadomość
Dagna Ty masz 180cm.?! W życiu nie pomyślałabym, że jesteś tak wysoka, na zdjęciach tego nie widać.

Gratuluję zakupu Twoich Dragonów. Trzymam kciuki, by transakcja u Shuluv przebiegła bez problemowo. Dziewczyny mają różne opinie, ale część była zadowolona zakupami u niej. Także myślę, że na razie nie ma się co tak stresować.
No, takie maleństwo ze mnie
Zastanawiam się z czego to wynika, że nie widać. Pewnie na zdjęciach otaczam się wysokimi ludźmi

Pani Shuluv wczoraj dzwoniła, że buty wysłane rano i że w poniedziałek powinny być u mnie. Normalnie aż mnie nosi z niecierpliwości
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 22:09   #3400
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No, takie maleństwo ze mnie
Zastanawiam się z czego to wynika, że nie widać. Pewnie na zdjęciach otaczam się wysokimi ludźmi

Pani Shuluv wczoraj dzwoniła, że buty wysłane rano i że w poniedziałek powinny być u mnie. Normalnie aż mnie nosi z niecierpliwości
moje też powinny byc po niedzieli... nie moge sie doczekac
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 20:15   #3401
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Pani Shuluv wczoraj dzwoniła, że buty wysłane rano i że w poniedziałek powinny być u mnie. Normalnie aż mnie nosi z niecierpliwości
doszły???????????????????
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 22:16   #3402
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Doszły Moje wrażenia są więcej niż pozytywne. To naprawdę piękne buty. Wzdychałam do nich dwa lata, aż nie wierzę, że w końcu udało mi się je kupić

Co do Shuluv - nie mam żadnych zastrzeżeń. Miałam dobry, stały kontakt, buty były u mnie 5 dni po przelewie. Nadanie paczki kosztowało 15zł, ja zapłaciłam 12zł (zgodnie z informacją na stronie) a nikt nie wspominał nic o żadnej dopłacie czy czymkolwiek.

Jarrrram się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szpile.jpg (26,4 KB, 265 załadowań)
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 10:31   #3403
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Co do Shuluv - nie mam żadnych zastrzeżeń. Miałam dobry, stały kontakt, buty były u mnie 5 dni po przelewie. Nadanie paczki kosztowało 15zł, ja zapłaciłam 12zł (zgodnie z informacją na stronie) a nikt nie wspominał nic o żadnej dopłacie czy czymkolwiek.

Jarrrram się
Nooo! ja też na plus Shuluv - kontakt bardzo dobry! Buciki wysłała do mnie wczoraj, też przelew miała w poniedziałek, więc uważam że ekspresowo. Teraz wypatruje listonosza
Co do przesyłki miałam w gratisie i cenę niższą poza allegro.

PS. Chce je ubrać na wigilie do pracy, mamy imprezę w 5* hotelu, tylko nie mam pomysłu jaka bluzka... Myślałam o czarnych lub granatowych cygaretkach ... pomóżcie


PS 2. Buciki śliczne, i jakie nogi!!!!!

Edytowane przez dagwoj
Czas edycji: 2011-11-23 o 10:32
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 10:45   #3404
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jarrrram się
Piękne no, ale do kompletu super nogi
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:19   #3405
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Doszły Moje wrażenia są więcej niż pozytywne. To naprawdę piękne buty. Wzdychałam do nich dwa lata, aż nie wierzę, że w końcu udało mi się je kupić

Co do Shuluv - nie mam żadnych zastrzeżeń. Miałam dobry, stały kontakt, buty były u mnie 5 dni po przelewie. Nadanie paczki kosztowało 15zł, ja zapłaciłam 12zł (zgodnie z informacją na stronie) a nikt nie wspominał nic o żadnej dopłacie czy czymkolwiek.

Jarrrram się
Śliczne butki ;-)))) Na Takie Nogi - akurat!!!

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
Nooo! ja też na plus Shuluv - kontakt bardzo dobry! Buciki wysłała do mnie wczoraj, też przelew miała w poniedziałek, więc uważam że ekspresowo. Teraz wypatruje listonosza
Co do przesyłki miałam w gratisie i cenę niższą poza allegro.

PS. Chce je ubrać na wigilie do pracy, mamy imprezę w 5* hotelu, tylko nie mam pomysłu jaka bluzka... Myślałam o czarnych lub granatowych cygaretkach ... pomóżcie


PS 2. Buciki śliczne, i jakie nogi!!!!!
A które kupiłaś - chyba bombki???
Jaki kolor???
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 21:24   #3406
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

D, ale Ty masz odnóżaaaaa, matko i córko. Faceci w ogóle nie padają na ich widok?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 07:54   #3407
karswi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Katowice - Kraków - New York
Wiadomości: 26
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Niestety ja nic dobrego nie moge pwoedziec o shuluv.
Dla mnie ta Pani cos innego ma napisane na aukcjach a co innego okazuje sie po zakupie bucików.
Pisałam o sytuacji mojej kolezanki gdzie miała obiecana cene za buciki pojechała okazało sie ze było tyle chetnych ze pani shuluv podniosła cene.
Zenada!!! Buty ma takie jak każdy niczym się nie róznia bo wszytskie Melisski sa piekne. Negocjowac cene mozna z innymi sprezdawcami i na swoim przykładzie wiem ze napewno dostane za taka cene jak sie umówie, nikt mi przed samym odbiorem nie mzieni ceny.
Pozdarwiam
karswi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 08:18   #3408
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
Nooo! ja też na plus Shuluv - kontakt bardzo dobry! Buciki wysłała do mnie wczoraj, też przelew miała w poniedziałek, więc uważam że ekspresowo. Teraz wypatruje listonosza
Co do przesyłki miałam w gratisie i cenę niższą poza allegro.

PS. Chce je ubrać na wigilie do pracy, mamy imprezę w 5* hotelu, tylko nie mam pomysłu jaka bluzka... Myślałam o czarnych lub granatowych cygaretkach ... pomóżcie


PS 2. Buciki śliczne, i jakie nogi!!!!!
Te buty są wymarzone do wąskich spodni, albo sprytnej, seksownej sukienki mini czy do kolana.
Ja bym pewnie wybrała standardowo sprawdzoną, małą czarną.

Dzięki za słowa aprobaty

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Piękne no, ale do kompletu super nogi
Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Śliczne butki ;-)))) Na Takie Nogi - akurat!!!
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
D, ale Ty masz odnóżaaaaa, matko i córko. Faceci w ogóle nie padają na ich widok?
Oj dziewczyny, bardzo dziękuję za miłe słowa Ogólnie to odnóża aż takie idealne nie są, bo w sezonie załatwiłam sobie na kolanach drobne blizny od ślizgania się po asfalcie (to jest szlifie na motocyklu), akurat nie widać na fotce. Poza tym jestem taka wysoka, że w szpilach mi ciągle niekomfortowo.

Co oczywiście nie zmienia faktu, że bardzo mi miło przeczytać takie opinie
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 08:49   #3409
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Śliczne butki ;-)))) Na Takie Nogi - akurat!!!

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------



A które kupiłaś - chyba bombki???
Jaki kolor???
Tak, bombki cieliste z niebieską kulką

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Te buty są wymarzone do wąskich spodni, albo sprytnej, seksownej sukienki mini czy do kolana.
Ja bym pewnie wybrała standardowo sprawdzoną, małą czarną.

Dzięki za słowa aprobaty
Nie ma za co Właścicielce pięknych nóg, należą się słowa aprobaty

No myślałam właśnie o czarnych cygaretkach, lub granatowych... tyle że nie mam pomysłu co do bluzki, w beżach pisiastych wyglądam nie bardzo.... Mała czarna mówisz?

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez karswi Pokaż wiadomość
Niestety ja nic dobrego nie moge pwoedziec o shuluv.
Dla mnie ta Pani cos innego ma napisane na aukcjach a co innego okazuje sie po zakupie bucików.
Pisałam o sytuacji mojej kolezanki gdzie miała obiecana cene za buciki pojechała okazało sie ze było tyle chetnych ze pani shuluv podniosła cene.
Zenada!!! Buty ma takie jak każdy niczym się nie róznia bo wszytskie Melisski sa piekne. Negocjowac cene mozna z innymi sprezdawcami i na swoim przykładzie wiem ze napewno dostane za taka cene jak sie umówie, nikt mi przed samym odbiorem nie mzieni ceny.
Pozdarwiam
Masz prawo mieć takie zdanie, ja mam inne póki co . Z zakupów na Shaffie też jestem zadowolona, albo miałam szczęście, albo nie wiem - zawsze wysyłka 2 dni i była u mnie. A czytałam wiele opinii złych. Mi akurat udało się wynegocjować cenę, która mnie usatysfakcjonowała Więc jak dla mnie plusy.
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 09:00   #3410
alekkss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
Tak, bombki cieliste z niebieską kulką
A mogłabyś zdradzić ile one teraz Cię kosztowały, bo choruję cały czas , ale ceny aż bolą . Kupiłaś u Pani Shuluv?

Edytowane przez alekkss
Czas edycji: 2011-11-24 o 09:02
alekkss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 09:26   #3411
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
Tak, bombki cieliste z niebieską kulką

Nie ma za co Właścicielce pięknych nóg, należą się słowa aprobaty

No myślałam właśnie o czarnych cygaretkach, lub granatowych... tyle że nie mam pomysłu co do bluzki, w beżach pisiastych wyglądam nie bardzo.... Mała czarna mówisz?
Mała czarna dobra na wszystko, ale ja jestem nieobiektywna, bo uwielbiam wszystko co czarne, i tym bardziej krótkie
Ogólnie to na dobrą sprawę będzie do nich pasować autentycznie wszystko - oczywiście w ramach rozsądku Nudziaki mają to do siebie, że są super uniwersalne.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 09:49   #3412
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez alekkss Pokaż wiadomość
A mogłabyś zdradzić ile one teraz Cię kosztowały, bo choruję cały czas , ale ceny aż bolą . Kupiłaś u Pani Shuluv?
900 z wysyłką
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 09:50   #3413
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Mała czarna dobra na wszystko, ale ja jestem nieobiektywna, bo uwielbiam wszystko co czarne, i tym bardziej krótkie
Ogólnie to na dobrą sprawę będzie do nich pasować autentycznie wszystko - oczywiście w ramach rozsądku Nudziaki mają to do siebie, że są super uniwersalne.
a taka niebieska kiecka ?

kurde wolałabym portki, ja sukienki rzadko...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg simple.jpg (42,7 KB, 32 załadowań)
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:11   #3414
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Ach Kochane, moje melisski dziś przyszły, są tak piękne! Cudowne!
Jednak musiałam wymienic na większe... nosze normalnie 38, jednak bombki były baaaaardzo dopasowane, podobnie jak któraś z wizażanek... Od razu je wysłałam z powrotem, mam nadzieję że dotrą do mnie do wtorku-środy.
Jak je założyłam - pomimo, że były ciasne i za małe - poczułam się fantastycznie.
Jednak ubiorę na wigilie leginsy (cekiny albo czarne błyszczące), do tego tunika taka luzna spadająca na ramiona z dekoltem na plecach - taka luźna... Przymierzyłam dziś z butami i było fajnie, więc chyba zostanie. Do tego jakaś biżuteria i juz
Strasznie żałuję że nie wzięłam od razu 39.... to oczekiwanie dobijające jest...
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:56   #3415
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
Ach Kochane, moje melisski dziś przyszły, są tak piękne! Cudowne!
Jednak musiałam wymienic na większe... nosze normalnie 38, jednak bombki były baaaaardzo dopasowane, podobnie jak któraś z wizażanek... Od razu je wysłałam z powrotem, mam nadzieję że dotrą do mnie do wtorku-środy.
Jak je założyłam - pomimo, że były ciasne i za małe - poczułam się fantastycznie.
Jednak ubiorę na wigilie leginsy (cekiny albo czarne błyszczące), do tego tunika taka luzna spadająca na ramiona z dekoltem na plecach - taka luźna... Przymierzyłam dziś z butami i było fajnie, więc chyba zostanie. Do tego jakaś biżuteria i juz
Strasznie żałuję że nie wzięłam od razu 39.... to oczekiwanie dobijające jest...
To super, że już wiesz w co się ubierzesz.... liczę na fotkę po imprezie ;-)
Na pewno widok będzie powalający i zachwycisz wszystkich - uważaj żeby 'nie wzięli Cię za 6 gwiazdę w tym hotelu' ;-)))) Zazdroszczę nudziaków ;-)

Pozdr
M.
A w schaffashoes promocja:
(...) Zapraszamy na wyprzedaż wszystkich kolekcji dostępnych w sklepie internetowym Schaffashoes.
Od dziś do niedzieli (27.11) do godziny 23:59 przeceniamy WSZYSTKO o - 30 %.
Mało? Przy zamówieniach powyżej 200 zł gwarantujemy darmową przesyłkę.
Wpisz nasze hasło zniżkowe z Facebooka i zdobądź dodatkową zniżkę -10%.
NIE PRZEGAPCIE TEGO! (...)

Edytowane przez malgoska_78
Czas edycji: 2011-11-24 o 19:58
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 20:43   #3416
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
To super, że już wiesz w co się ubierzesz.... liczę na fotkę po imprezie ;-)
Na pewno widok będzie powalający i zachwycisz wszystkich - uważaj żeby 'nie wzięli Cię za 6 gwiazdę w tym hotelu' ;-)))) Zazdroszczę nudziaków ;-)

Pozdr
M.
A w schaffashoes promocja:
(...) Zapraszamy na wyprzedaż wszystkich kolekcji dostępnych w sklepie internetowym Schaffashoes.
Od dziś do niedzieli (27.11) do godziny 23:59 przeceniamy WSZYSTKO o - 30 %.
Mało? Przy zamówieniach powyżej 200 zł gwarantujemy darmową przesyłkę.
Wpisz nasze hasło zniżkowe z Facebooka i zdobądź dodatkową zniżkę -10%.
NIE PRZEGAPCIE TEGO! (...)
nooo na pewno wstawie foteczkę, dziękuje za miłe słowa
a w szafie to w końcu co trzeba wpisac żeby dostac ten rabat?
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 22:36   #3417
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
A w schaffashoes promocja:
(...) Zapraszamy na wyprzedaż wszystkich kolekcji dostępnych w sklepie internetowym Schaffashoes.
Od dziś do niedzieli (27.11) do godziny 23:59 przeceniamy WSZYSTKO o - 30 %.
Mało? Przy zamówieniach powyżej 200 zł gwarantujemy darmową przesyłkę.
Wpisz nasze hasło zniżkowe z Facebooka i zdobądź dodatkową zniżkę -10%.
NIE PRZEGAPCIE TEGO! (...)
Zamówiłam czerwone baleriny, mam nadzieję, że dotrą.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:44   #3418
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Zamówiłam czerwone baleriny, mam nadzieję, że dotrą.
ja też kliknęłam emu dla córki i ecco mężowi, oczywiście wzięłam za pobraniem! po tych Waszych postach sama nie wiem czy dotrą
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:50   #3419
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
ja też kliknęłam emu dla córki i ecco mężowi, oczywiście wzięłam za pobraniem! po tych Waszych postach sama nie wiem czy dotrą
Eh no z promocjami na schafie różnie to bywa, rzekłabym 50:50.
A z ciekawostek, moja siostra ma dziś otrzęsiny na studiach i mają za zadanie przebrać się za postaci Disneya. Pożyczyłam jej niebieskie kulki do image'u kopciuszka. Jak znalazł, prawda?
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:54   #3420
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Eh no z promocjami na schafie różnie to bywa, rzekłabym 50:50.
A z ciekawostek, moja siostra ma dziś otrzęsiny na studiach i mają za zadanie przebrać się za postaci Disneya. Pożyczyłam jej niebieskie kulki do image'u kopciuszka. Jak znalazł, prawda?
Ttaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkk kkkkkkk! Kopciuszek w kulkach, pięknie!

Hmmm nie korzystałam w szafie z promocji nigdy, zazwyczaj jak potrzebowałam kupowałam raczej w cenie regularnej, ewentualnie rabat jakiś do dziesięciu procent... no zobaczymy, miło by było. Ale to oni tak sprzedaja czego nie mają? Czy jak? Czy bałagan mają ?
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.