BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-05, 05:39   #3241
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wiesz visionAM chodziło o inną farbkę niż stockholm, a mianowicie o odcień Loreal excellence 9.1 bardzo jasny blond popielaty. Jeśli chciałabyś jeszcze jaśniejszy odcień to możesz spróbować Loreal Preference 03 bardzo bardzo jasny blond popielaty.
Ten natural&easy o którym pisałaś, że posiadasz to używam do pasemek, daję bardzo ładny efekt na wcześniej już rozjaśnionych włosach, niestety nie wiem czy dawałby sobie radę z moim odrostem (średni blond) dlatego nie ryzykowałam nigdy jeszcze na całość.
A co do farbowań to powinno się co 3-4tyg jednak jeśli zajdzie taka potrzeba można i następnego dnia po nieudanym farbowaniu, jednak wtedy należy się liczyć z osłabienie i przesuszeniem włoska i trzeba postawić na porządne nawilżenie oraz odżywienie
A...no trudno mam ten Loreal preference to go zużyje, najwyżej następnym razem kupię ten excellence 9.1
Tylko kurcze mam złe przeczucia że ten stockholm może nie złapać na taki jasny jak na opakowaniu tych farbowanych a odrostu to już w ogółe No nic będę próbować

A co do natural&easy, to nie był przemyślany zakup Weszłam po inne zakupy do drogerii i była promocja na te farby to złapałam tę co wydawała mi się ładna i kupiłam...Ale troszkę się obawiam jej kiedykolwiek użyć żeby mi taki średni blond nie wyszedł...Piszesz że obawiałabyś się jej użyć na całe włosy (odrost średni blond) a co ja mam powiedzieć jak mam odrosty-naturalne ciemny blond /jasny brąz??


Cytat:
Napisane przez Ricce Pokaż wiadomość
ja rozjasniam przez balleyage u fryzjera ,co 4-5 tyg juz od 7 lat ,jak na razie moje wlosy nie sa zle.
Cytat:
no ja jak mam tak 1cm odrostu farbuje bo strasznie sie rzuca to w oczy. Jak byłam mała to się zastanawiałam jak te jasne blondynki farbują włosy, że u góry mają taki ciemny pasek
proszę o klik
Przeczytałam gdzieś że powinno się 6tyg odczekać ale ja już miesiąc jestem po ostatnim farbowaniu i odrost widać...będę dziś farbować....


Mam strasznie przesuszone końcówki (od sierpnia 09 nie obcinam bo zapuszczam, przeżyły farbowanie, dekoloryzację i 2 farbowania na jasny blond) jak je odżywiacie lub chronicie?? ja znam tylko serum na końcówki avonu i jedwab(ale strasznie przetłuszcza on włosy nawet jak dam tylko kroplę)
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 11:24   #3242
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Czy któraś z kobietek wie jaka farba uzyskam odcień białego blondu ? Takiego jak na foto ? Z tym że mam już bardzo jasne blond włosy ale marzą mi się takie jak na zdjęciu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 11:41   #3243
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Czy któraś z kobietek wie jaka farba uzyskam odcień białego blondu ? Takiego jak na foto ? Z tym że mam już bardzo jasne blond włosy ale marzą mi się takie jak na zdjęciu
cytuję, znalezione w internecie, porada profesjonalnej kolorystki:
bialy odcien blondu mozna uzyskac rozjasniajac rozjasnieczem np pasta platinium cale wlosy a no to mozna polozyc majirel 10.21 lub koleston perfect 10.16 , wowczas kolor bedzie bialy
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 19:04   #3244
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mysia znalazłam 10,21 na palecie ale to średni blond miodowy?( na dołączonym zdjęciu po lewej) Mi też się marzy jaśniutki blond i szukam odpowiedniej farby wsród profesjonalnych Loreala ale nie wiem którą kupić
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 20:03   #3245
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
A...no trudno mam ten Loreal preference to go zużyje, najwyżej następnym razem kupię ten excellence 9.1
Tylko kurcze mam złe przeczucia że ten stockholm może nie złapać na taki jasny jak na opakowaniu tych farbowanych a odrostu to już w ogółe No nic będę próbować

A co do natural&easy, to nie był przemyślany zakup Weszłam po inne zakupy do drogerii i była promocja na te farby to złapałam tę co wydawała mi się ładna i kupiłam...Ale troszkę się obawiam jej kiedykolwiek użyć żeby mi taki średni blond nie wyszedł...Piszesz że obawiałabyś się jej użyć na całe włosy (odrost średni blond) a co ja mam powiedzieć jak mam odrosty-naturalne ciemny blond /jasny brąz??





Przeczytałam gdzieś że powinno się 6tyg odczekać ale ja już miesiąc jestem po ostatnim farbowaniu i odrost widać...będę dziś farbować....


Mam strasznie przesuszone końcówki (od sierpnia 09 nie obcinam bo zapuszczam, przeżyły farbowanie, dekoloryzację i 2 farbowania na jasny blond) jak je odżywiacie lub chronicie?? ja znam tylko serum na końcówki avonu i jedwab(ale strasznie przetłuszcza on włosy nawet jak dam tylko kroplę)
Hmm no to muszę Cię chyba zmartwić, ja używam stockholmu jak już mówiłam mam odrost średni blond i mi ta farbka jeszcze łapie co prawda troszkę cieplej niż resztę ale po kilku myciach kolor się wyrównuję, poza tym poprawiam pasemkami z zewnątrz natural&easy 522. Obawiam się, że stockholm na odrost ciemny blond/jasny brąz może być jednak za słaby i wyjdzie Ci jasny złoty blond/ pomarańcz... Już chyba lepiej gdybyś wybrała któryś z odcienie Loreala z serii les blondissimes, tam są numerki 01(naturalny/neutralny), 02(chyba złocisty) i 03 (popielaty). To są te mocniejsze farbki i prędzej Ci wyjdą niż stockholm..
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 10:34   #3246
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witajcie Mam pytanie, może któraś z Was mi doradzi
Jestem naturalną blondynką, mam ładny, jasny odcień włosów. Chciałabym sprawić, żeby były bardziej puszyste i lśniące. Słyszałam, że z włosów farbowanych łatwiej wydobyć połysk, jednak nie jestem przekonana do farbowania. Słyszałam, że jedwab poprawia kondycję włosów, co byście mi jeszcze poleciły? Jakieś maseczki, płukanki? Jestem w tej kwestii kompletnie zielona
Z góry dziękuję za odpowiedź
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 10:47   #3247
eeedusiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam! kochane dziewczyny! mam prośbę.. czy farbowałyście może włosy farbą Casting Creme Gloss L'OREAL 810 Perłowy blond?
http://www.moda.na14.pl/sklep/files/...810_loreal.jpg

Obecnie mam rozjaśnione włosy (pasemka)z 2cm odrostem (ciemny blond-mysi).
Chciałabym się dowiedzieć jaki Wam wyszedł kolorek? może macie zdjęcia? proszę bardzoo o pomoc, bo nie mogę nic znaleźć na temat tej farby, jeśli chodzi o efekt końcowy
aaa i jeszcze myślałam nad zmieszaniem tej farby z Londą Perłowy Blond 12/9.. http://merlin.pl/Londacolor-Naturals...6800754328.jpg

co o tym myślicie? doradźcie kochane!

Edytowane przez eeedusiaaa
Czas edycji: 2010-05-09 o 10:53
eeedusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 18:53   #3248
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Witajcie Mam pytanie, może któraś z Was mi doradzi
Jestem naturalną blondynką, mam ładny, jasny odcień włosów. Chciałabym sprawić, żeby były bardziej puszyste i lśniące. Słyszałam, że z włosów farbowanych łatwiej wydobyć połysk, jednak nie jestem przekonana do farbowania. Słyszałam, że jedwab poprawia kondycję włosów, co byście mi jeszcze poleciły? Jakieś maseczki, płukanki? Jestem w tej kwestii kompletnie zielona
Z góry dziękuję za odpowiedź
Jedwab jak najbardziej nabłyszcza włosy i nawilża końcówki ale raczej nie bardzo poprawi kondycję, poza tym wszelkie maski do farbowanych/nawilżające i płukanki nadający chłodny odcień i eliminujące żółcie (delia, flor illum itp) może być też szampon Joanny do włosów blond i rozjaśnianych. Jedak na Twoim miejscu jeżeli masz jasny blond to bym zrezygnowała z farbowania bo po co? Potem będziesz się tylko musiała użerać z odrostami Jeżeli już to może jakiś szampon koloryzujący?

Cytat:
Napisane przez eeedusiaaa Pokaż wiadomość
Witam! kochane dziewczyny! mam prośbę.. czy farbowałyście może włosy farbą Casting Creme Gloss L'OREAL 810 Perłowy blond?
http://www.moda.na14.pl/sklep/files/...810_loreal.jpg

Obecnie mam rozjaśnione włosy (pasemka)z 2cm odrostem (ciemny blond-mysi).
Chciałabym się dowiedzieć jaki Wam wyszedł kolorek? może macie zdjęcia? proszę bardzoo o pomoc, bo nie mogę nic znaleźć na temat tej farby, jeśli chodzi o efekt końcowy
aaa i jeszcze myślałam nad zmieszaniem tej farby z Londą Perłowy Blond 12/9.. http://merlin.pl/Londacolor-Naturals...6800754328.jpg

co o tym myślicie? doradźcie kochane!
Przejrzyj dobrze forum bo zdawało mi się, że gdzieś widziałam coś na temat tej farbki Ale jeżeli masz odrost ciemny blond to ten Casting może Ci dokładnie go nie pokryć.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 12:44   #3249
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Moje drogie, zafarbowałam włosy w odcieniu jasnego beżowego blondu (garnier 89), na koloe alabastrowy blond garnier color and shine nr 8.1. No i wyszły mi włosy SZARE no dosłownie :? takie szarawe srebrzyste.. W świetle dziennym to jeszcze jakoś wygląda, ale w sztucznym w pokoju okropnie i jak wyeliminować ten szarawy odcień?? jakimś szamponem, preparatem, czy poprostu położyć znów jakąś inną farbę? Dodam ze chciałabym mieć włosy w kolorze dość jasnego ciepłego blondu o naturalnym odcieniu..
kamis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 13:04   #3250
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez xxhubabubaxx Pokaż wiadomość
HopeMAGDA Śliczny kolorek

Kachula82 Jestem bardzo jasną blondynką(platynową) O bladej karnacji. Uważam, że wygląda to ślicznie, tak czystko, subtelnie. Wolę to niż blond + opalenizna. Ale to wszystko zależy od urody, koloru oczu. Teraz mam zamiar się opalić (o zgrozo). Ciekawe czy będzie mi tak dobrze, bo zawsze byłam taka jaśniutka
Mnie się wydaje (wracając jeszcze do dyskusji), że to wszystko zależy od rysów twarzy itd. W Hollywood to raczej panuje podział pomiędzy opalone blondynki (typu Holly itd, niektóre na prawdę śliczne) a blade blondynki (Kate Bosworth, Kirsten Dunst, Amanda S itd),

Ja też jestem naturalną dość jasną blondynką a cere mam bardzo bladą uwaga NACZYNKOWĄ, więc teoretycznie nie powinnam nosić blondów. A wyglądam dobrze, bo mam bardzo subtelne i delikatne rysy twrzy i kiedy trochę się opale, to wylgądam już bardziej pospolicie.

Ale, uwazaż, że wszystko dla ludzi i ważne, zebyśmy same czuły się dobrze w swojej skórze
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 13:11   #3251
MultiAwaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 21
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Kochane blondynki
Mam ogromną prośbę. Marzy mi się kolor włosów taki jak na załączonym zdjęciu. Marzy mi się czysta platyna, wpadająca wręcz w biały kolor. Czy któraś z Was wie jaką farbą uzyskam taki efekt?? Nie muszę chyba używać juz rozjaśniacza. Mam teraz na głowie taki złocisty blond, wydaje mi się, ze wystarczy tu juz sama farba.
Może któraś z Was ma własnie taki kolor włosów?
ehhh ten kolor na zdjęciu jest idealny...zakochalam się!! proszę pomóżcie mi znaleźć odpowiednią farbę
MultiAwaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 07:15   #3252
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez kamis77 Pokaż wiadomość
Moje drogie, zafarbowałam włosy w odcieniu jasnego beżowego blondu (garnier 89), na koloe alabastrowy blond garnier color and shine nr 8.1. No i wyszły mi włosy SZARE no dosłownie :? takie szarawe srebrzyste.. W świetle dziennym to jeszcze jakoś wygląda, ale w sztucznym w pokoju okropnie i jak wyeliminować ten szarawy odcień?? jakimś szamponem, preparatem, czy poprostu położyć znów jakąś inną farbę? Dodam ze chciałabym mieć włosy w kolorze dość jasnego ciepłego blondu o naturalnym odcieniu..
Spierze sie ten szary, mnie sie to samo po nutrisse zrobiło, ale po 3 myciach miałam juz ładny złotawy kolorek. Myj przeciwłupiezowym szamponem, to szybciej pusci

Cytat:
Napisane przez MultiAwaria Pokaż wiadomość
Kochane blondynki
Mam ogromną prośbę. Marzy mi się kolor włosów taki jak na załączonym zdjęciu. Marzy mi się czysta platyna, wpadająca wręcz w biały kolor. Czy któraś z Was wie jaką farbą uzyskam taki efekt?? Nie muszę chyba używać juz rozjaśniacza. Mam teraz na głowie taki złocisty blond, wydaje mi się, ze wystarczy tu juz sama farba.
Może któraś z Was ma własnie taki kolor włosów?
ehhh ten kolor na zdjęciu jest idealny...zakochalam się!! proszę pomóżcie mi znaleźć odpowiednią farbę
Jest wątek o 'białych włosach" tam powinnas cos dla siebie znaleźc. A na zdjeciu babka ma kolor białego blondu wpadającego w niebieski, choc to pewnie po płukance. I nie sadze by sama farba dała rade, raczje jakis profesjonalny rozjasniacz np loreal platinium a potem toner.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 18:53   #3253
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam
Bardzo proszę Was o radę. Moje naturalne włosy to bardzo jasny blond, ale gdy stały się troszkę ciemniejsze zaczęłam kombinować. Farbowałam je garnierem 111, teraz chcę zafarbować na kolor zbliżony do odrostów i mieć spokój z farbami

Wstawiam zdjęcia włosów
i propozycje farb ( jeśli macie inne, proszę piszcie ).

wellaton

joanna
safira




Proszę doradźcie czym zafarbować włosy
Eais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 10:52   #3254
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mysiu mam jeszcze do Ciebie pytanko, bo wiem że mieszasz farby blond chciałabym się upewnić czy to mieszanie polega na tym, że rozrabia się jedną farbę tak jak zawsze i później rozrabia się drugą farbę i potem się je łączy razem, tak? Chciałabym się zapytać co by wyszło przy zmieszaniu farby Garniera jasny naturalny blond nr 80 i farby również Garniera jasny beżowy blond nr 89? nałożone na włosy zafarbowane alabastrowym blondem z garniera (czyli teraz mam taki szarawy odcień blond..). chciałabym poeksperymentować z tym mieszaniem.. napewno tym jasnym nat. blondem 80 ale zastanawiam sie jeszcze nad drugą farbą
kamis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:25   #3255
kamis77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dla ścisłości może wkleję fotki obecnego koloru na tych pierwszych dwóch włosy są ewidentnie szare (przynajmniej dla mnie)- zrobione w pokoju. Natomiast to trzecie to mi sie akurat bardzo podoba pod światło.. i to jest właśnie wkurzające w normalnym świetle neutralnym włosy są szare, a w swietle dziennym na dworzu mają ładny kolor ehh.. i zastanawiam się właśnie jak by mi tak mieszanka wyszła o której napisałam wyżej
kamis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:57   #3256
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Noo, ładnie się załatwiłam :P

Chciałam stonować odrosty, więc położyłam toner Color Touch Welli odcień 7.0 czyli średni blond. Wiedziałam, że na początku może wyjść dość ciemny, ale chyba wyszedł mi brązowy! Same zobaczcie xD

A najlepsze jest to, że trzymałam ten toner tylko 5 minut od kiedy zaczęłam nakładać!

To podobno szampon koloryzujący, więc mam nadzieję, że wkrótce sie rozjaśni.
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 13:36   #3257
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

wiesz co powinien się spłukać... ale odcienie z poziomu 7 są dość ciemne, nie wiem jaki miałaś wcześniej kolor włosków ale trzeba było położyć poziom 8 albo 9
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 14:05   #3258
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez kamis77 Pokaż wiadomość
Mysiu mam jeszcze do Ciebie pytanko, bo wiem że mieszasz farby blond chciałabym się upewnić czy to mieszanie polega na tym, że rozrabia się jedną farbę tak jak zawsze i później rozrabia się drugą farbę i potem się je łączy razem, tak? Chciałabym się zapytać co by wyszło przy zmieszaniu farby Garniera jasny naturalny blond nr 80 i farby również Garniera jasny beżowy blond nr 89? nałożone na włosy zafarbowane alabastrowym blondem z garniera (czyli teraz mam taki szarawy odcień blond..). chciałabym poeksperymentować z tym mieszaniem.. napewno tym jasnym nat. blondem 80 ale zastanawiam sie jeszcze nad drugą farbą
Wrzucasz tubkę jedenj farby do miseczki i drugą tubkę drugiej farby i dodajesz mleczka z obu farb. Mieszasz. Voila
Mieszaj naturalny z beżowym uzyskasz kolor z przewaga tonacji ciepłej. Taki złoty blond na poziomie 8 z połyskiem odrobinę chłodniejszym. Mysle, ze będzie to cos dokłądnie takiego, jak Ci wyszły włosy na 3 fotce. Tylko będa takie zarówno w pomieszczenia, jak i na dworze- na dworze moga miec cieplejszy jeszcze kolor. Taki troche truskawkowy blond, ale w pomieszczeniu nie będa juz szare.
Odczekaj miniumum 2 tyg od poprzedniego farbowania, zeby nie wyszedł jakis nieoczekiwany element kolorystyczny. Poprzednia farba musi sie troche wypłukac.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 17:41   #3259
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
wiesz co powinien się spłukać... ale odcienie z poziomu 7 są dość ciemne, nie wiem jaki miałaś wcześniej kolor włosków ale trzeba było położyć poziom 8 albo 9
Wcześniej miałam odrosty na poziomie około 7/8mki popielate i kolor na poziomie 9tki taki zzieleniały troszkę. Masz rację, że powinnam użyć 8ki. Eh, oby się spłukał choć trochę.
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 18:15   #3260
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Na pewno się spłucze
ja teraz nakłądałam poziom 7, ale chciała przyciemnić dośc znacznie włosy no i wyszło tak jak chciałam. W świetle sztucznym moje włosy są ciemne, w chłodnym odcieniu, dużo kobiet na mnie zwraca uwagę, ale nie wiem czemu - czy ten kolor taki ładny czy brzydki??? ... hmm....
Na zewnątrz, w naturalnym świetle włoski są ładniejsze, jaśniejsze niż w świetle sztucznym i bardzo naturalnie wyglądają.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 19:56   #3261
Zu87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam! Pomóżcie mi kochane Przepraszam z góry , że gdzies się wtrącam pomiędzy Was, ale pierwszy raz proszę na wizażu o poradę i nie wiem absolutnie, jak się obchodzić z wklejaniem wątkoów;/. Otóż mam problem z doborem właściwego koloru blondu dla siebie. W tym miesiącu jestem już po dwóch dekoloryzacjach , bo trafiałam na "kowali" , a nie fryzjerów! Mam strupy we włosach auuuć;/I teraz mam bardzo jasny blond taki sztuczny , jak typowa "lala" , ponieważ zeszłam z rudych (pomarańczowych,ryżych!!) , które mi zostały po nieudanym farbowaniu na naturalny trochę popielaty, który w rzeczywistości wyszedł kasztanowy!!!(koszmar). Teraz zastanawiam się , jak je znaturalizować , bo źle się czuję , "za jasno mi ". Idę do fryzjera w następnym tyg, ale nie mam już naprawdę żadnej koncepcji.., bo już miałam na głowie wszystko , prócz czerni i czuję się najlepiej w blondzie , tylko nie wiem , jaki odcień będzie tym wymarzonym! Może pomożecie , bo już jestem załamana totalnie;/;/;/. Mam jasne szarozielone oczy , łagodne rysy twarzy , i jasne brwi naturalne, które farbuję na ciemno, by je było widać . Mój naturalny kolor to taki ciemny "mysi blond". Ale już od dawna farbuję włosy. Proszę o rady będę bardzo wdzięczna !bo naprawdę jestem załamana;( Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. Zdjęcie postaram się załączyć.NA zdjęciach ja i pytanie , jaki kolor, to wcześniejszy balejaż , przed teraźniejszą okropną platyną;/ i drugi kolor , czy takie np mi pasują?który?teraz mam lekkiego boba , bo musiałam moje wytrawione włosy ściąć , bo w ogóle mi nie rosły;/ i zaczynam zapuszczać!!

Edytowane przez Zu87
Czas edycji: 2010-05-19 o 09:10
Zu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 20:53   #3262
liiikaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
GG do liiikaaa
Thumbs up Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja żeby ten kolor nie był taki szarawy robie sobie rumianek i polewam nim wlosy przy myciu , nie spłukuję go . po kilku razach kolor jest jaśniejszy i odświeżony.
liiikaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 10:55   #3263
Zu87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ponawiam pytanie o mój kolorek ... Pomożecie ?mam dalsze typy koloru . Co myślicie ?Nie chce wyglądać , jak fanka wody utlenionej !!;/help Kochane!

Edytowane przez Zu87
Czas edycji: 2010-05-19 o 09:10
Zu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 18:49   #3264
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Zulu, moim zdaniem,kolor który masz bardzo Ci pasuje. Ładnie byłby Ci też w kolorze Weroniki Książkiewicz. Myślę, że jasny słoneczny blond to jest to. Bo w naturalnym kolorze (z poziomu 7,8)nie wiem, czy byłoby Ci dobrze. (choć pewnie tak )

Trochę sprała mi się ta farba ale wciąż ledwo 7ka, raczej 6ka, prawda?
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 19:22   #3265
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez eeedusiaaa Pokaż wiadomość
Witam! kochane dziewczyny! mam prośbę.. czy farbowałyście może włosy farbą Casting Creme Gloss L'OREAL 810 Perłowy blond?
http://www.moda.na14.pl/sklep/files/...810_loreal.jpg

Obecnie mam rozjaśnione włosy (pasemka)z 2cm odrostem (ciemny blond-mysi).
Chciałabym się dowiedzieć jaki Wam wyszedł kolorek? może macie zdjęcia? proszę bardzoo o pomoc, bo nie mogę nic znaleźć na temat tej farby, jeśli chodzi o efekt końcowy
aaa i jeszcze myślałam nad zmieszaniem tej farby z Londą Perłowy Blond 12/9.. http://merlin.pl/Londacolor-Naturals...6800754328.jpg

co o tym myślicie? doradźcie kochane!
Raczej nie próbuj mieszac farb różnych firm. Ja 10 lat temu na ciemny blond Londy położyłam ciemny blond l'Oreala i wyszły mi zielonkawe.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 19:47   #3266
Zu87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

monika_wiss dziekuję za poradę. Tego kolorku , który widać na zdjęciu niestety już nie mam ;/. Obecnie mam okropny skandynawski blond, ponoć super modny teraz, ale ja absolutnie sie z nim nie utożsamiam .Tyle bym dała za jakiś w końcu pasujący do mnie , twarzowy kolorek blondu...wymarzony...Równ ież myślałam o kolorze Weroniki . A co myślisz(cie) o takim , bardziej naturalnym , jak załączam..?To chyba coś w Twoim stylu , coś takiego, jak mój naturalny...A jeśli balejaż , to jakie kolory ???Chciałabym balejaż!Pozdrawiam

Edytowane przez Zu87
Czas edycji: 2010-05-19 o 09:10
Zu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 19:50   #3267
Zu87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

poprawka, może mój naturalny jest troszkę ciemniejszy, typowy jak u większości Polek - szary , mysi , do tego balda, szara cera , więc szarości i popiele odpadają...
Zu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 12:17   #3268
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hej nie wiem gdzie o to zapytać to sprobuje tutaj

kilka dni temu bylam u fryzjera i mialam robione pasemka rozjasniaczem... no i eefekt jest jak na zdjeciach tylko.. ja bym wolala mieć jeszcze jasniejsze wlosy... da sie cos zrobic samemu żeby staly sie jasniejsze?? Calych wlosow nigdy nie farbuje bo nie chce mi sie chodzic regularnie i ich malować a tak odrostow prawie nie widać tylko no torszke za rzadko zrobila te pasemka.

wiec moze czym poplukac czy cos.. no sama nie wiem, nie znam sie ale czy da sie cos zrobic zeby staly sie jasniejsze.. chociaz o drobinkę...cos nieszkodliwego az tak
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 16:54   #3269
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

witam
w poniedział◘ek ide na dekoloryzacje
chce uzyskac taki blond jak na foto
jak myślicie doświadczone farbowaniem na blond dziewczynki jaka farba,szamponem uzyskam podobny kolorek? albo jakis propozycje poziomu blondu? z jakim odcieniem itp
ide do salonu revlon tylko hmm nigdy nie uzyskuje takiego koloru jak chce zawsze jest ciemniej
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-05-14 o 17:05
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 17:12   #3270
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

to jest ciepły blond z poziomu 8 albo 9... myślę, że po dekoloryzacji powinno się udać dojść do takiego odcienia
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.