Moja kolekcja perfum - część III - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Pokaż wyniki sondy: Ile flakonów masz w swojej kolekcji?
1-10 463 64,85%
11-20 162 22,69%
21-30 41 5,74%
więcej niż 30 48 6,72%
Głosujący: 714. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-12, 12:17   #2401
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Jeju ze mna to samo....Syndrom konczacej sie flaszki
Załóżmy grupę wsparcia

Pierwszym celem byłoby całkowite wykończenie próbki (też mi się to jeszcze nie udało ), kolejny krok to miniatura, następny to "tzrydziestka" a już ostateczne wtajemniczenie to "pięćdziesiątka","siedemd ziesiątka piątka", "osiemdziesiątka" czy nawet ... ah, nie może mi to przejść przez gardło.... "setka"

__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 13:22   #2402
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Załóżmy grupę wsparcia

Pierwszym celem byłoby całkowite wykończenie próbki (też mi się to jeszcze nie udało ), kolejny krok to miniatura, następny to "tzrydziestka" a już ostateczne wtajemniczenie to "pięćdziesiątka","siedemd ziesiątka piątka", "osiemdziesiątka" czy nawet ... ah, nie może mi to przejść przez gardło.... "setka"


To ja chyba mam odwrotnie Poluję na małe pojemności (chyba, że większa jest naprawdę okazyjna) bo martwię się, ze perfumy wywietrzeją/ zepsują sie. Nie martwię sie, że flaszka się kończy - jeśli po przerwie nadal pożądam tego zapachu - kupuje nową i problem z głowy

A jak juz moje kochanie wycofają - no trudno, będzie trudniejsze polowanie i tym większa radość ze zdobyczy
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 15:06   #2403
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
To ja chyba mam odwrotnie Poluję na małe pojemności (chyba, że większa jest naprawdę okazyjna) bo martwię się, ze perfumy wywietrzeją/ zepsują sie. Nie martwię sie, że flaszka się kończy - jeśli po przerwie nadal pożądam tego zapachu - kupuje nową i problem z głowy

A jak juz moje kochanie wycofają - no trudno, będzie trudniejsze polowanie i tym większa radość ze zdobyczy
Do niedawna tak miałam.
Kiedy finiszowałam z flakonem, kupowałam następny, identyczny, a tamten po skończeniu wywalałam do śmietnika i już. Interesowały mnie przecież perfumy, nie ich opakowanie.
A teraz?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 18:31   #2404
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Babygia Pokaż wiadomość
A oto moje zbiory,musialam fotografowac w 3 czesciach,bo do zaprezentowania w szafie,w ktorej je trzymam,mialabym za malo miejsca na wszystkie naraz.
Mam pare faworytow,poza tym kolekcja jest wymienialna,jezeli ponad rok nie uzywam konkretnrgo zapachu,sprzedaje w ebayu,w ten sposob finansuje sobie moje ekstrawagancje.

zdjecie 1

Lanvin Eclat D`Arpege Summer
Jil Sander Sun Deligh

Zdjecie 2

Estee Luder Pure white linen
Chanel Allure


Zdjecie 3


Dior Miss Dior Cherie

Adidas originals her


przepraszam za niezbyt powalajaca jakosc zdjec,ale jakos mi dzis nie wyszly...
E tam nie wyszły, wyszły i to jak! bajecznie kololorowe zdjecia, wesołe i spontaniczne. A najlepsze są te pudła w słoneczniki Ja swoje flakoniki trzymam w szafie a w pudłach i pudełkach różne rzeczy(przede wszystkim buty). Masz słodki i ciepły zbiorek i widzę moje ukochane Allure. Mam edt. Czy ten Adidas Orginals to jest ta klasyczna, z seledynowym koreczkiem, woda toaletowa?Gratuluję ładnego, dziewczęcego zbiorku.

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
A oto moja kolekcja Nie ma na zdjęciu Addicta Eau Fraiche 100ml, który jeszcze nie doleciał i kilku flaszek Allure(obawiam się, że pod względem ilości flaszek mogłabym śmiało konkurować z naszą Kate30 Mam ich aż/tylko 11)Buziaki dla Kattariny za pomoc techniczną
Widzę Małgosiu, że mamy podobny gust, odnalazłam wiele wspolnych dla nas perfum na drugiej i trzeciej fotce. Ja też lubię Chanelki i True Glow Avonu. Masz taki porządek w swoim zbiorku, że aż się zawstydziłam. Gratuluję Bardzo mi sie tu podoba.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Wklejam moje maleństwa To, mam nadzieję zdopinguje mnie do konsekwencji W dalszym ciągu utrzymuję, że dążę do stabilizacji -

Dokonałam podziału na 2 typy moich perfum - pierwszy to "moje" zapachy, które kocham miłością bezgraniczną a drugi to zapachy mniej "moje", ale pomimo ogromnego przetasowania w kolekcji nie pozbędę się ich

TYP I
- Angel
- Addict
- Miss Dior Cherie + jej bliźniak Love Frills La Perli
- L
- Magnetism

TYP II
- Alien
- London
- Wish

Teraz, po pewnych poważnych przemyśleniach i decyzjach jest mi lepiej.
Wierzę Ci Daigee, i mam nadzieję , że uda Ci się wytrwać w postanowieniu. Trzymam kciuki. Ale i tak po przetasowaniu w dalszym ciagu jestem pod wrażeniem. Pozostawiłaś same rarytasy, takie, że ślinka leci Gratuluję

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
Jestem uzależniona od perfum;-)
Oto moja lista:
1. Coco chanel mademoisselle
2. Mexx damski
3.Naomi Campell Cat deluxe
4.Pretaporte
5. Różowa Puma Women
6. Carolina Herrera 212
7.Oriflame air
8.B. U. sexy
9. Emotion Pierre Cardin
10.Br delicous Donna Karan
11.LIfe by Espirit
12.Giordani Gold Oriflame
13.Divine Oriflame
14.Chanel Chance
15.Dolce Vita Diora
16.Very Irresistible Givenchy
17.Glow Jenifer Lopez
18.In love Again Y.S.Laurent
19.NIna Ricci
20.Miss Dior Cheri Diora
21. Hugo Women Hugo Bossa


no i co sądzicie o mojej manii?:P
Ja też jestem uzależniona ale jakoś sobie z tym radzę Gustowna, słodka kolekcja. Twoja mania jest na perfumowym wątku w normie.
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 18:52   #2405
EluSiaW22
Raczkowanie
 
Avatar EluSiaW22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 57
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

a teraz moja lista uzaleznen, tylko ja dodatkowo jestem uzalezniona od perfum J. LO
moja lista

J.lo - Glow
J.lo - miami Glow
J.lo - Love at first Glow
J.lo Still

Glow after dark - najnowszy zapach J.lo zakupiony w maju w usa przecudowny, luksusowy, odurzajacy

Dior Hypnotic Poison (mąz uwaza ze to moj zapach, uzywam go od wielu lat)
Dior - Addict
Britney Spears - Fantasy
Paris Hilton - Paris Hilton
Alexander McQueen - my Queen (cudowny)
Vera Wang - Princess (cudowny)
Therry Mugler Angel
Armani - code (moj ostatni zakup)

i miniaturki:

Valentino- Rock & Rose
Dolce&Gabbana - Light blue (cudowny na lato, ta cytrynka)
Prada
Lancome - Tresle
Tommy Hilfiger - True star


Ale marze jeszcze o wielu innych np

Dior - cherie
Dior - dolce vita
Dior - tendere poison


Ogolnie uwielbiam Diora, te slodkie, mocne odurzajace zapachy
__________________
...Wszystko jest wzgledne więc jestem bezwzględna...
EluSiaW22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 18:57   #2406
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
E tam nie wyszły, wyszły i to jak! bajecznie kololorowe zdjecia, wesołe i spontaniczne. A najlepsze są te pudła w słoneczniki Ja swoje flakoniki trzymam w szafie a w pudłach i pudełkach różne rzeczy(przede wszystkim buty). Masz słodki i ciepły zbiorek i widzę moje ukochane Allure. Mam edt. Czy ten Adidas Orginals to jest ta klasyczna, z seledynowym koreczkiem, woda toaletowa?Gratuluję ładnego, dziewczęcego zbiorku.



Widzę Małgosiu, że mamy podobny gust, odnalazłam wiele wspolnych dla nas perfum na drugiej i trzeciej fotce. Ja też lubię Chanelki i True Glow Avonu. Masz taki porządek w swoim zbiorku, że aż się zawstydziłam. Gratuluję Bardzo mi sie tu podoba.



Wierzę Ci Daigee, i mam nadzieję , że uda Ci się wytrwać w postanowieniu. Trzymam kciuki. Ale i tak po przetasowaniu w dalszym ciagu jestem pod wrażeniem. Pozostawiłaś same rarytasy, takie, że ślinka leci Gratuluję



Ja też jestem uzależniona ale jakoś sobie z tym radzę Gustowna, słodka kolekcja. Twoja mania jest na perfumowym wątku w normie.
Ten Adidas ma metalowy koreczek,to chyba jedyny damski Adidas,sprzedawany tylko w perfumeriach,inne mozna dostac rowniez w drogeriach,nie znaczy to,ze sa gorsze,tylko inny mieli chyba pomysl na dystrybucje,chcieli dodac marce splendoru.Bardzo ladnie,owocowo-kwiatowo pachnie,z nutka koktajlu Cosmopolitan.Pozniej robi sie taki cieply,kremowy,przynajmni ej na mojej skorze tak sie rozwija.Na poczatku,gdy wyszedl,troche sie na niego boczylam,bo niby Adidas,sportowy...Przetes towalam-a tu zaskoczenie-elegancki,otulajacy zapach!I wsiaklam-bardzo go lubie!
Teraz "zapatrzylam sie" na nowy zapach ekskluzywnej marki bielizny-Pussy de luxe-pachnie truskawkami!po nastepnej wyplacie-moj ci jest!
01.jpg
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 19:03   #2407
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość


Widzę Małgosiu, że mamy podobny gust, odnalazłam wiele wspolnych dla nas perfum na drugiej i trzeciej fotce. Ja też lubię Chanelki i True Glow Avonu. Masz taki porządek w swoim zbiorku, że aż się zawstydziłam. Gratuluję Bardzo mi sie tu podoba.



.
DziękujęNo wiesz, porządek to tylko do zdjęcia Na co dzień stoją ukryte przed światem w szafce, niektóre w kartonikach
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 19:54   #2408
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Babygia Pokaż wiadomość
Ten Adidas ma metalowy koreczek,to chyba jedyny damski Adidas,sprzedawany tylko w perfumeriach,inne mozna dostac rowniez w drogeriach,nie znaczy to,ze sa gorsze,tylko inny mieli chyba pomysl na dystrybucje,chcieli dodac marce splendoru.Bardzo ladnie,owocowo-kwiatowo pachnie,z nutka koktajlu Cosmopolitan.Pozniej robi sie taki cieply,kremowy,przynajmni ej na mojej skorze tak sie rozwija.Na poczatku,gdy wyszedl,troche sie na niego boczylam,bo niby Adidas,sportowy...Przetes towalam-a tu zaskoczenie-elegancki,otulajacy zapach!I wsiaklam-bardzo go lubie!
Teraz "zapatrzylam sie" na nowy zapach ekskluzywnej marki bielizny-Pussy de luxe-pachnie truskawkami!po nastepnej wyplacie-moj ci jest!
Załącznik 993350

Babygio dziękuję za opis, ależ gapa ze mnie. Dla mnie istniał/istnieje tylko jeden adidas ten z 1988 Adidas Women, którym psikałam się jak chodziłam na kusr księgowosci lat 10 temu...ale juz wiem, że są inne nowsze podobno ulepszone. A ten Twój z metalowym koreczkiem to musi byc z różową zawartością chyba. Byłam dzisiaj w Sephorze i cos takiego mi mignęło przed oczami. Buteleczka prostokątna stała na najnizszej półeczce i dlatego zwróciłam na nią uwagę szukając Eau de Soir, który zawsze stoi najnizej.A te stojace najnizej sa najlepsze.
Kuszące są te Pussy de luxe pachnace truskawkami. Mam słodko pachnacy ale krem Victoria's Secret Garden, to jest takie puszyste masełko o zapachu truskawkowo-malinowym
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 10:53   #2409
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Daigee, śliczna, słodziutka kolekcja, widzę duzo swoich ulubieńców - Angel, Dior Cherie, ciasteczkowa Lolitka i boski Wish, co tu dużo mówić, aż ślinka cieknie

Małgosiu, bardzo ładnie wygląda gromadka Mademioselle i Allure Chanel w różnych pojemnościach, a o tym, że zazdraszczam cynamonowych Tygrysków, chyba nie muszę wspominać ? chętnie bym przygarnęła choć jednego takiego pachnącego kociaka...

Kat, przepiękna, imponująca, bogata, pełna perełek kolekcja. Jak zobaczyłam absolutnie cudowne Kyoto od razu poczułam drobne ukłucie...

Babygio, gratuluję bardzo ładnej kolekcji, z chęcią przygarnęłabym pomarańczowy sweterek Pani Rykiel
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 11:11   #2410
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

do mej cudnej kolekcji dołączyło ostatnio
-Angel Therry Mugler
- Red Delicous DKNY
-Tommy's girl

kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 18:44   #2411
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Babygio dziękuję za opis, ależ gapa ze mnie. Dla mnie istniał/istnieje tylko jeden adidas ten z 1988 Adidas Women, którym psikałam się jak chodziłam na kusr księgowosci lat 10 temu...ale juz wiem, że są inne nowsze podobno ulepszone. A ten Twój z metalowym koreczkiem to musi byc z różową zawartością chyba. Byłam dzisiaj w Sephorze i cos takiego mi mignęło przed oczami. Buteleczka prostokątna stała na najnizszej półeczce i dlatego zwróciłam na nią uwagę szukając Eau de Soir, który zawsze stoi najnizej.A te stojace najnizej sa najlepsze.
Kuszące są te Pussy de luxe pachnace truskawkami. Mam słodko pachnacy ale krem Victoria's Secret Garden, to jest takie puszyste masełko o zapachu truskawkowo-malinowym
Tak,tak,to dokladnie ten Adidas!przy okazji przetestuj-moze sie spodoba?
Pussy nie jest taki doslownie truskawkowy,dodaje mu takiej zaczepnej slodyczy.Jutro bede w miescie,moze uda mi sie wyzebrac probke.
Victoria`s Secret ma cudowne rzeczy,ich kolorowka jest fenomenalna.mam 2 Lipglossy z serii Very Sexy,moje faworytki!(oprocz Chanelowskich)
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-13, 18:48   #2412
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Daigee, śliczna, słodziutka kolekcja, widzę duzo swoich ulubieńców - Angel, Dior Cherie, ciasteczkowa Lolitka i boski Wish, co tu dużo mówić, aż ślinka cieknie

Małgosiu, bardzo ładnie wygląda gromadka Mademioselle i Allure Chanel w różnych pojemnościach, a o tym, że zazdraszczam cynamonowych Tygrysków, chyba nie muszę wspominać ? chętnie bym przygarnęła choć jednego takiego pachnącego kociaka...

Kat, przepiękna, imponująca, bogata, pełna perełek kolekcja. Jak zobaczyłam absolutnie cudowne Kyoto od razu poczułam drobne ukłucie...

Babygio, gratuluję bardzo ładnej kolekcji, z chęcią przygarnęłabym pomarańczowy sweterek Pani Rykiel
Myszko-dziekuje za mile slowa.Bardzo chetnie czytam i cenie Twoje recenzje w KWC.Pani Rykiel ma sie dobrze u mnie,w Niemczech to prawdziwy rarytas...
Uzywam najchetniej zima.Albo jak mnie najdzie.
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 22:07   #2413
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Babygia Pokaż wiadomość
Myszko-dziekuje za mile slowa.Bardzo chetnie czytam i cenie Twoje recenzje w KWC.Pani Rykiel ma sie dobrze u mnie,w Niemczech to prawdziwy rarytas...
Uzywam najchetniej zima.Albo jak mnie najdzie.
Dziękuję pięknie
Też myślę, że te perfumy świetnie pasują na zimę, mogą z powodzeniem odgrywać rolę ogrzewacza chociaż latem też ciekawie się rozwijają, lubię ten zapach.
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 00:11   #2414
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Kattarino! Masz Ambre Extreme...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 10:36   #2415
eldl
Raczkowanie
 
Avatar eldl
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Babygia Pokaż wiadomość
Ten Adidas ma metalowy koreczek,to chyba jedyny damski Adidas,sprzedawany tylko w perfumeriach,inne mozna dostac rowniez w drogeriach,nie znaczy to,ze sa gorsze,tylko inny mieli chyba pomysl na dystrybucje,chcieli dodac marce splendoru.Bardzo ladnie,owocowo-kwiatowo pachnie,z nutka koktajlu Cosmopolitan.Pozniej robi sie taki cieply,kremowy,przynajmni ej na mojej skorze tak sie rozwija.Na poczatku,gdy wyszedl,troche sie na niego boczylam,bo niby Adidas,sportowy...Przetes towalam-a tu zaskoczenie-elegancki,otulajacy zapach!I wsiaklam-bardzo go lubie!
Teraz "zapatrzylam sie" na nowy zapach ekskluzywnej marki bielizny-Pussy de luxe-pachnie truskawkami!po nastepnej wyplacie-moj ci jest!
Załącznik 993350

Też mam tego adisasa w swojej kolekcji, bardzo ładny i chyba mało znany
eldl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 09:25   #2416
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez eldl Pokaż wiadomość
Też mam tego adisasa w swojej kolekcji, bardzo ładny i chyba mało znany
Wlasnie,ciekawe dlaczego,wydaje mi sie,ze Adidas kojarzy sie raczej z artykulami sportowymi,troche mniej"glamour" niz inne marki,bardziej designerskie.A szkoda,bo to naprawde piekny zapach,moim zdaniem bardziej udany od niektorych bardzo znanych,popularniejszych. Notabene-przetestowalam rowniez jego meskie wersje-jest niebieska i brazowa-rowniez bardzo ladne!
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 15:34   #2417
eldl
Raczkowanie
 
Avatar eldl
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Babygia Pokaż wiadomość
Wlasnie,ciekawe dlaczego,wydaje mi sie,ze Adidas kojarzy sie raczej z artykulami sportowymi,troche mniej"glamour" niz inne marki,bardziej designerskie.A szkoda,bo to naprawde piekny zapach,moim zdaniem bardziej udany od niektorych bardzo znanych,popularniejszych. Notabene-przetestowalam rowniez jego meskie wersje-jest niebieska i brazowa-rowniez bardzo ladne!


W perfumach marki adidas przeskadza mi brak trwałości.
Akurat Oryginals są badzo trwałe ale inne perfumy tej firmy mają zaskakujaco krótką trwałość a szkoda bo czasem chciałabym pachnieć czymś niezobowiązującym
eldl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 12:39   #2418
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

wklejam wiec moja nieco zmieniona 'kolekcyjke' perfum i pachnidel.
Juz kiedys wklejalam ale ulegla zmiana - cos przyszlo cos poszlo wiec zrobilam zdjecie na nowo.

Zbiorek jest skromny... ale w sumie wystarcza co nie znaczy, ze nie mam jakiejs zakamuflowanej listy 'must-have'
Do szczescia w chwili obecnej brakuje mi Cinema YSL, zastanawiam sie na Rock'n'Rose Valentino, chcialabym Princess Vera Wang ... mam nadzieje, ze po tych 3 flakonach jakos mi sie skonczy zadza

Morgan Love Love do Toi
Tendre Poison
Puma - delikatniejszy 'blizniak' Amor Amor - dla mnie latwiej strawialny
Ode de l'amour
Urban Flowers- London - w sumie nie wiem co z nim bedzie - dam komus, bedzie robil jako odswiezacz powietrza... tandeta migrenogenna
DKNY - Be Delicious zielone
miniaturka Organza
mgielka Island Vibe Avonu - a takie se uoo - po prysznicu na wieczor uwielbiam
miniaturka MDC
miniaturka Hypnose (poprzedniej zimy strawialna, teraz wymiotogenna, czekam do zimy)
Malinowa woda YR - wieczorne , poduszkowe pachnidlo
Escada - Sunset Heat
D&G - Light Blue
Rose Absolute - YR
Splendor - E. Arden
Fendi
miniatura Burberry Weekend
probka Rock'n'Rose Valentino
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg perfumy.jpg (94,9 KB, 271 załadowań)
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 12:42   #2419
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
wklejam wiec moja nieco zmieniona 'kolekcyjke' perfum i pachnidel.
Gratuluję bardzo ładnej kolekcji
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-21, 12:55   #2420
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Hecate - ładna kolekcja A z niej najładniejsze Rose Absolue i flaszeczka Tendre Poison. Ooo, i właścicielkę widać w jabłuszku
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 12:57   #2421
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Hecate, jak słodko!
Widzę, że nie tylko ja mam takie zdanie o London Avon...

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 13:01   #2422
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Gratuluję bardzo ładnej kolekcji
dziekuje dziekuje

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Hecate - ładna kolekcja A z niej najładniejsze Rose Absolue i flaszeczka Tendre Poison. Ooo, i właścicielkę widać w jabłuszku
o jablko paskudne mnie zdradzilo kolekcja perfum i pokaz majtek

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Hecate, jak słodko!
Widzę, że nie tylko ja mam takie zdanie o London Avon...

no Avon puscil porazke jak milo. Zaluje bo zamiast tego moglam wziac sprawdzone Celebre.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 13:05   #2423
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
o jablko paskudne mnie zdradzilo kolekcja perfum i pokaz majtek
Hecate...
Jakbyś nie powiedziała, to bym pewnie nie zauważyła
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 13:42   #2424
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Hecate...
Jakbyś nie powiedziała, to bym pewnie nie zauważyła
prawie jak czajnik z gwizdkiem
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 15:06   #2425
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Hecate cudna, wdzięczna i bardzo kobieca kolekcja. Gratuluję
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 15:19   #2426
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Morgan Love Love do Toi
Tendre Poison
Puma - delikatniejszy 'blizniak' Amor Amor - dla mnie latwiej strawialny
Ode de l'amour
Urban Flowers- London - w sumie nie wiem co z nim bedzie - dam komus, bedzie robil jako odswiezacz powietrza... tandeta migrenogenna
DKNY - Be Delicious zielone
miniaturka Organza
mgielka Island Vibe Avonu - a takie se uoo - po prysznicu na wieczor uwielbiam
miniaturka MDC
miniaturka Hypnose (poprzedniej zimy strawialna, teraz wymiotogenna, czekam do zimy)
Malinowa woda YR - wieczorne , poduszkowe pachnidlo
Escada - Sunset Heat
D&G - Light Blue
Rose Absolute - YR
Splendor - E. Arden
Fendi
miniatura Burberry Weekend
probka Rock'n'Rose Valentino
Gratuluję zbioru, Hecate
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 15:21   #2427
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

hecate - fajna kolekcja
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 16:34   #2428
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
wklejam wiec moja nieco zmieniona 'kolekcyjke' perfum i pachnidel.
Juz kiedys wklejalam ale ulegla zmiana - cos przyszlo cos poszlo wiec zrobilam zdjecie na nowo.
Hecate, jaka słodka kolekcja, gratuluję

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
prawie jak czajnik z gwizdkiem
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 17:01   #2429
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Hecate cudna, wdzięczna i bardzo kobieca kolekcja. Gratuluję
Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Gratuluję zbioru, Hecate
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
hecate - fajna kolekcja
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Hecate, jaka słodka kolekcja, gratuluję



Dziekuje ! bardzo mile to wszystko
tylko, ze przebywanie z Wami na tym forum bardzo zle dziala na czlowieka rozbestwia sie i ciagle mu malo
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 17:17   #2430
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Sliczna kolekcja Hecate Gratuluje !
Maline YR tez mam
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.