ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-05, 17:04   #301
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

spoko . to zapodajcie jakieś konkrety- nazwy wypróbowanych kosmetyków i ch ceny , bo w tym temacie w ogóle się nie orientuję
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-05, 18:42   #302
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Skoro az tak cierpisz na lenia , to zajrzyj tutaj - podkladam gotowe:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ategory_id=155

Dodam jeszcze, ze lekki filtr, dajacy matowe wykonczenie, ktorego zapewne sie spodziewasz, niestety w Europie jest nie do dostania, chyba, ze masz kogos kto sie wybiera do Japonii i Ci przywiezie.
Wszystkie, ktore dobrze chronia przed uva i sa stabilne, sa tluste, robia biala maske i swieca sie na buzi jak kostka smalcu (zwlaszcza po nalozeniu przepisowych 2 ml). Sa jednak sposoby by zniwelowac zle wrazenia (wpisz w wyszukiwarke"skrobia") i razem koegzystowac. Mnie sie podoba i widze efekty.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-05, 18:50   #303
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez innuendo
dziewczyny, powiedzcie mi w takim razie, jaki krem chroniący przed działaniem promieni słonecznych jest naprawde dobry, ale w miarę niedrogi? I jaki filtr conajmniej?
http://www.biochemiaurody.com/DzialSun/filtryindex.htm
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-05, 19:10   #304
Jennefer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Skoro az tak cierpisz na lenia , to zajrzyj tutaj - podkladam gotowe:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ategory_id=155

Dodam jeszcze, ze lekki filtr, dajacy matowe wykonczenie, ktorego zapewne sie spodziewasz, niestety w Europie jest nie do dostania, chyba, ze masz kogos kto sie wybiera do Japonii i Ci przywiezie.
Wszystkie, ktore dobrze chronia przed uva i sa stabilne, sa tluste, robia biala maske i swieca sie na buzi jak kostka smalcu (zwlaszcza po nalozeniu przepisowych 2 ml). Sa jednak sposoby by zniwelowac zle wrazenia (wpisz w wyszukiwarke"skrobia") i razem koegzystowac. Mnie sie podoba i widze efekty.
witam
proszę o podanie nazwy dokładnej tego filtra dostępnego w Japonii)) bo marzę o czyms takim a właśnie mam kogoś kto leci do Japonii.
Czy orientujesz się czy on rzeczywiście ma działanie takie jak opisałaś tzn. matuje?
I ciekawe jak jest drogi?
Z góry dziekuję za odp
Jennefer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-05, 20:33   #305
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Te filtry sa lzejsze, na pewno ma je w ofercie dostepna w Japonii linia Lancome.
Niestety pojemnosci sa male (30ml) i nie chronia najlepiej przed UVA (tzn nie maja maxymalnej liczby ppd czyli 28, jak na razie).
http://www.lancome.jp/_ja/_ja/catalog/product1.aspx?prdcode=Y10 201&categorycode=AXESkinc are^SKI_Uvcare^SKI_UV_UVC are^SKI_UV_UVC_Day&vname= name&
(Gdyby sie nie otworzylo, to produkt nazywa sie UV Expert DNA Shield 50 )
Ale mysle, ze gra jest warta swieczki, szczegolnie, jesli masz taka mozliwosc Szczesciaro
Moze tez cos z Shiseido czy L'Oreala moze byc dostepne, zajrzyj na strony producentow.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-06, 07:53   #306
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Czy któraś uzywała już może nowego kremu Eris SPF90+? Na KWC nie jeszcze ocen, a jego cena jest mega zachęcająca na tle innych filtrów. Proszę o opinie
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-06, 22:04   #307
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Kamao, po raz setny przypominam, ze Eris niestety nie ma stabilnych filtrow chroniacych przed UVA. Methoxycinnamate chroni tylko przed UVB, wiec niezaleznie ile spf sobie Eris nie napisze, podchodze do tego preparatu z duza doza nieufnosci.
Ma on co prawda rowniez filtry mineralne, ktore troche chronia przed UVA, jednak nie tak jak Tinosorb czy Meroxyle.
Trudno powiedziec cos wiecej, zglaszajaca, nie podala bowiem skladu

Edytowane przez Sylwiasta
Czas edycji: 2005-10-06 o 22:33
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 09:42   #308
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

No to ja moze się teraz wypowiem odnosnie AD,
stosuję go od poniedziałku czyli raptem od 4 dni ale tylko na noc, bo niestety na dzień się maluję i nie wyobrażam sobie aby nic na twarz rano nie nakładać.
Narazie co mogę powiedzieć to to, że po nałożeniu przez chwilę trochę szczypie ale można sie przyzwyczaić, za to rano skóra jest bardzo mięciutka.
I tutaj UWAGA!Nic mi nie wyłazi (HURA) żadne nowe krostki ani pryszcze!! Hehe, z tego efektu jestem bardzo zadowolona, nie wiem jak to będzie po odstawieniu kremu...
CO do wybielania i usuwania przebarwień to pewnie jeszcze za krótko go stosuję, bo tak jakoś może minimalnie się coś zmieniło. Ale zobaczymy.Zauważyłam też ,że jakby zaczęły mi znikać grudki i krostki, które były pod skórą. Moja broda i czoło stają sie coraz gładsze.Na razie jestem zadowolona, mam nadzieję że później będzie już tylko lepiej.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 10:18   #309
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Question Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Reklamujesz kosemrtyki tej firmy na wszystkich forach Czy aby na pewno są takie rewelacyjne Używał ich moze ktoś jeszcze?

Edytowane przez Milka19
Czas edycji: 2005-10-08 o 13:04
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 11:04   #310
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja natomiast korzystam ze skinorenu.. podobno to, to samo , a drozsze. No ale mialam go z zeszlego roku, wiec go zuzyje, a potem pomysle.. Qrde, tylko ja tak nieee znosze nakladac kremow w dzien :/ a podobno filtry nawet teraz sa wskazane... a z 11 chyba przetestowanych podkladow tylko jeden jedyny nie sprawia, ze swieci mi sie po nim skora.. a na nim jest napisane, ze zawiera naturalny filtr UV, ktory chroni przed promieniowaniem.. no ale czy to jest wystarczajace? skoro teraz jest juz jesien wlasciwie i slonce nie jest tak mocne.. no to chyba skoro jednak to jest jakas ochrona to musze dodatkowo z czegos korzystac ???
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 11:11   #311
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez blue18
z 11 chyba przetestowanych podkladow tylko jeden jedyny nie sprawia, ze swieci mi sie po nim skora.. a na nim jest napisane, ze zawiera naturalny filtr UV, ktory chroni przed promieniowaniem.. no ale czy to jest wystarczajace? skoro teraz jest juz jesien wlasciwie i slonce nie jest tak mocne.. no to chyba skoro jednak to jest jakas ochrona to musze dodatkowo z czegos korzystac ???
Ja bym dla spokoju wlasnej twarzy, jednak nalozyla pod ten podklad dobry krem z filtrem chroniacy przed UVA. W koncu to ono powoduje najwecej przebarwien. Pamietaj, ze nie chroniac sie wystarczajaco i poddajac dzialaniu nawet "jesienno-umiarkowanego" promieniowania slonecznego, ryzykujesz, ze przebarwienia wyleza na wiosne Nie ma co stosowac kuracji z kwasami tylko w 50 %.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 13:43   #312
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Zaraz wybieram się do apteki po Acne Derm.
Powiedzcie mi co to jest to Glyco A ?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 13:46   #313
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Apiska
Zaraz wybieram się do apteki po Acne Derm.
Powiedzcie mi co to jest to Glyco A ?
Jest na KWC i dużo na forum, wpisz w wyszukiwarkę Glyco-a a na pewno dużo na ten temat znajdziesz
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 17:50   #314
Jennefer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Te filtry sa lzejsze, na pewno ma je w ofercie dostepna w Japonii linia Lancome.
Niestety pojemnosci sa male (30ml) i nie chronia najlepiej przed UVA (tzn nie maja maxymalnej liczby ppd czyli 28, jak na razie).
http://www.lancome.jp/_ja/_ja/catalog/product1.aspx?prdcode=Y10 201&categorycode=AXESkinc are^SKI_Uvcare^SKI_UV_UVC are^SKI_UV_UVC_Day&vname= name&
(Gdyby sie nie otworzylo, to produkt nazywa sie UV Expert DNA Shield 50 )
Ale mysle, ze gra jest warta swieczki, szczegolnie, jesli masz taka mozliwosc Szczesciaro
Moze tez cos z Shiseido czy L'Oreala moze byc dostepne, zajrzyj na strony producentow.
Diękuję bardzo za info:)
znalazłam strone i wydrukowałam, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo,że zakup dojdzie do skutku mimo bariery językowej
Pozdrawiam
__________________
Jennefer
Jennefer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 18:06   #315
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Kupiłam dziś Acne-derm i dziś pierwsza oróba
Koleżanka w klasie od tygodnia używa i mówi, że widzi poprawę
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40

Edytowane przez Apiska
Czas edycji: 2005-10-08 o 06:45
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-07, 21:22   #316
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Talking Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Apiska
Kupiłam dziś Acne-derm i dziś pierwsza oróba
Koleżanka w klasie od tygodnia używa i mówi, że widzisz poprawę
A czy Ty widzisz u niej poprawę
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-08, 06:45   #317
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Widzę Tyle, że niezbyt duzą, bo zakrywa jeszcze pudrem, ale jak mówi że tak jest to jest Szczera osoba
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-08, 08:39   #318
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny, wg.mnie najlepsze połączenie to stosowanie maseczki oczyszczajacej i zwezajacej pory Eris (ja prawie codziennie) a na noc acne derm. Czasami jakis lekki kremik nawilzajacy. I zero fluidu. Zobaczycie poprawie odrazu
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-08, 10:28   #319
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile
Dziewczyny, wg.mnie najlepsze połączenie to stosowanie maseczki oczyszczajacej i zwezajacej pory Eris (ja prawie codziennie) a na noc acne derm. Czasami jakis lekki kremik nawilzajacy. I zero fluidu. Zobaczycie poprawie odrazu
Mnie AD swojego czasu bardzo wysuszyl, a ta maseczka tez wysusza po swojemu, wiec uwazam, ze jak sie zluszcza AD, to lepiej te maseczke stosowac ze 2 do 3 razy w tygodniu.
Lepsze moze sie okazac blotko Apisu, nie sciaga tak buzi!
Rano koniecznie filtr + przypudrowac. Fluidu nie stosuje od roku albo i dluzej, wszystkie Chanele stoja w lodowce, uzywane tylko od wielkiego dzwonu, na wyjscia gdzies wieczorem
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-08, 11:08   #320
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Milka19
Reklamujesz kosemrtyki tej firmy na wszystkich forach Czy aby na pewno są takie rewelacyjne Używał ich moze ktoś jeszcze?
Hondzia została zbanowana na stałe za reklamowanie kosmetyków tej firmy w każdym poście. Usuń proszę cytat z jej wypowiedzią ze swojego posta
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 09:07   #321
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Mnie AD swojego czasu bardzo wysuszyl, a ta maseczka tez wysusza po swojemu, wiec uwazam, ze jak sie zluszcza AD, to lepiej te maseczke stosowac ze 2 do 3 razy w tygodniu.
Lepsze moze sie okazac blotko Apisu, nie sciaga tak buzi!
Rano koniecznie filtr + przypudrowac. Fluidu nie stosuje od roku albo i dluzej, wszystkie Chanele stoja w lodowce, uzywane tylko od wielkiego dzwonu, na wyjscia gdzies wieczorem
no moze i masz racje,co 2 dzien jest najlepiej ja czasakmi nakladalam AD po tej maseczce a czasem krem nawilzajacy jakis maloinwazyjny do skory wrazliwej Eris a AD na noc.i naprawde efekty superrr. Stosuje to juz miesiac jak nie wiecej i nie mam wysuszonej skory. Na poczatku az mnie piekla z przesuszenia a to dlatego ze mylam buzie zelem Eris lub Garnier (ponoc hamowal blyszczenie,antybakteryjn y ale jednak za silny).Od kiedy zwrocilam uwage na to czym myje buzie,nie mam problemow z przesuszaniem
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 19:07   #322
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Acne Derm a kremy

ja dałam za acne derm ok. 15 zł a już za następną tubkę mieciąc póżniej w tej samej aptece zapłaciłam 19.90! ciekawe jaka jest tego przyczyna że wszędzie tak nagle zmienia się cena tego specyfiku
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-11, 15:15   #323
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a ja wczesniej korzystalam ze skinorenu, a od wczoraj z acne-dermu na noc, na to krem normalizujacy na noc dermiki (po ok. 1godz. oczywiscie) to chyba z takiego kremu moge korzystac?? no i na dzien z zadnych filtrow w kremie, bo po nich mi sie cera swieci (tj. po kremach... ) a dobrych, nie za drogich i nie tlustych jeszcze nie znalazlam... natomiast korzystam z podkladu.. ktory zawiera naturalna ochrone przeciw promieniom UV ,wiec to chyba wystarczy nie? jakas ochrona wkoncu jest...a poza tym slonce nie jest bardzo mocne no i w ogole staram sie go unikac ,wiec naprawde mam nadzieje ,ze to wystarczy... bo jakos nie pasuje mi korzystac z kremow w dzien.. ;/
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-11, 18:45   #324
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez blue18
no i na dzien z zadnych filtrow w kremie, bo po nich mi sie cera swieci (tj. po kremach... ) a dobrych, nie za drogich i nie tlustych jeszcze nie znalazlam... natomiast korzystam z podkladu.. ktory zawiera naturalna ochrone przeciw promieniom UV ,wiec to chyba wystarczy nie? jakas ochrona wkoncu jest...a poza tym slonce nie jest bardzo mocne no i w ogole staram sie go unikac ,wiec naprawde mam nadzieje ,ze to wystarczy... bo jakos nie pasuje mi korzystac z kremow w dzien.. ;/
Blue18, miej litosc.
Pisalysmy juz wielokrotnie, ze stosowanie kwasow bez wysokiej ochrony przeciwslonecznej mija sie z celem i jeszcze moze zaszkodzic.
Myslisz, ze Cie poglaszcza na forum po glowce, za to, ze nakladasz filtr z podkladem, ktory ma zapwene 10-15 spf i to pewnie filtra zwanego Methoxycinnamate (njaczesciej stosowanego w podkladach), ktory chroni tylko przed UVB i to zapewne przez godzine, bo jest niestabilny... a ten podklad to pewnie kladziesz cieniutka warstwa, zeby nie zatykac oczyszczonych porow (czyli nakladasz, niestabilne spf 4.Moze? ), bo nawet,zeby uzyskac te 10-15spf musialabys go klasc gruba tapeta!?

FILTR tylko W PODKLADZIE, NIE CHRONI W ZADEN SPOSOB SKORY PODDANEJ DZIALANIU KREMU Z KWASAMI!
Kropka.

P.S.Jak ktos to ladnie juz kiedys na forum napisal, ze "nie bardzo mocne" slonce to jest w nocy.
Promieniowanie UVA jest zawsze, czy mamy dzien sloneczny czy nie.
A najwiecej jest go zima, czyli w czsie, w ktorym wiele Forumowiczek sie nie chroni filtrami, bo przeciez sie nie opalaja...
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-11, 22:58   #325
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Byc moze to pytanie juz tu padlo kiedys.Mowi sie,zeby w razie potrzeby po okolo 1 conajmniej godzinie nalozyc krem nawilzajacy na AD.Od niedawna zaczelam uzywac AD tylko na noc.Do tej pory nic wiecej na niego nie stosowalam,byc moze z obawy przed tymi strasznymi pryszczami.Wiec czy na ten caly AD mozna nalozyc krem typowo na noc (chodzi mi dokladnie o Olay Complete na noc),czy maja byc to glownie kremy delikatne,glownie dla wrazliwcow itd?Moge odczekac nawet 3 godziny od aplikacji AD.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 06:46   #326
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
A najwiecej UVA jest zima, czyli w czsie, w ktorym wiele Forumowiczek sie nie chroni filtrami, bo przeciez sie nie opalaja...
Święta racja, sama jestem tego dowodnym przykładem, bo w początkach lutego (bez filtrów chodziłam) wylazły mi piękne bardzo przebarwienia !!!
Nie ryzykujcie dziewczyny, walka z przebarwieniami jest ciężka i długotrwała.
Piti
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 06:50   #327
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Byc moze to pytanie juz tu padlo kiedys.Mowi sie,zeby w razie potrzeby po okolo 1 conajmniej godzinie nalozyc krem nawilzajacy na AD.Od niedawna zaczelam uzywac AD tylko na noc.Do tej pory nic wiecej na niego nie stosowalam,byc moze z obawy przed tymi strasznymi pryszczami.Wiec czy na ten caly AD mozna nalozyc krem typowo na noc (chodzi mi dokladnie o Olay Complete na noc),czy maja byc to glownie kremy delikatne,glownie dla wrazliwcow itd?Moge odczekac nawet 3 godziny od aplikacji AD.
Jeśli już NAPRAWDĘ musisz coś nakładać to właśnie takie delikatne kremy o prostym skłądzie, typu physiogel. Im dłużej się wstrzymasz z nałożeniem kremu po kwasie tym lepiej.
Ogólnie nie rób tego jeśli Twoja skóra tak naprawdę się tego nie domaga, nakłądanie czegokolwiek na kwas powoduje osłabienie jego działania.
Piti
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 07:01   #328
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Byc moze to pytanie juz tu padlo kiedys.Mowi sie,zeby w razie potrzeby po okolo 1 conajmniej godzinie nalozyc krem nawilzajacy na AD.Od niedawna zaczelam uzywac AD tylko na noc.Do tej pory nic wiecej na niego nie stosowalam,byc moze z obawy przed tymi strasznymi pryszczami.Wiec czy na ten caly AD mozna nalozyc krem typowo na noc (chodzi mi dokladnie o Olay Complete na noc),czy maja byc to glownie kremy delikatne,glownie dla wrazliwcow itd?Moge odczekac nawet 3 godziny od aplikacji AD.

Ja właśnie nakładam typowy krem na noc bo innego nie posiadam i nic nie zauważyłam niepokojącego.Ponadto wydaje mi się, że nie ma żadnych przeciwskazań abyś krem nakładała po 3 godzinach
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 07:07   #329
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Jeśli już NAPRAWDĘ musisz coś nakładać to właśnie takie delikatne kremy o prostym skłądzie, typu physiogel. Im dłużej się wstrzymasz z nałożeniem kremu po kwasie tym lepiej.
Ogólnie nie rób tego jeśli Twoja skóra tak naprawdę się tego nie domaga, nakłądanie czegokolwiek na kwas powoduje osłabienie jego działania.
Piti

O to się przyznam , że o tym niewiedziałam, że kremu na noc nie bardzo można . Ja go nakładam bo niestety pierwszej młodości nie jestem więc prosty mi nie wystarcza. Ponadto staram się wytrzymywać jak najdłużej bez nakładania czegokolwiek ale AD ciutek skórę przesusza. No nic człowiek całe życie się uczy
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 07:07   #330
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A mozna uzywać Afrodyty a potem Acne-derm? Czxy to nie ma sensu już?
Bo narazie przestałam jej uzywac.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.