różowa cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-05, 14:51   #1
tokarczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 51

różowa cera


Proszę o poradę-Jaki kolor włosów będzie mi pasował.Mam różową cerę(naczyńka),zielone oczy, czarną oprawę oczu.Kiedyś przeczytałam ,że do różowej cery pasuje platynowy bląd?Pliska doradzcie
tokarczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 18:16   #2
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: różowa cera

Poniekąd to prawda. Tzn. jesli masz jasna karnacje o rózowawym zabarwieniu to platyna tak, ale jesli masz problem za "różowej" cery to zeby zniwelować rózowosć najlepsze by były włosy ciemniejsze( bo blond by tylko uwydatnił naczynka) Polecałabym Ci zimny, średni, szatyn.Ciemne kolory na włosach "wybledzają" cerę.
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 19:27   #3
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: różowa cera

Dorka ma rację: zimne kolory owszem, blond jest dobry, ale raczej ciemny chłodny, niż platynowy (może kilka pasemek). Mam ten sam problem niestety i po 7 latach farbowania doszłam do wniosku, że nic tak nie współgra z moją "różową" twarzą jak naturalny kolor...
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 20:17   #4
tokarczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 51
Dot.: różowa cera

Właśnie mam kilka pasemek ale jakoś tak niebardzo.
tokarczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 14:58   #5
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: różowa cera

Witam odświezę wątek moze ktoś podpowie czy do rózowej cery, bursztynowych oczu i ciemnej oprawy oczu pasuje taki odcien blondu jak poniżej..?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg to ja.jpg (99,6 KB, 681 załadowań)
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 13:09   #6
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: różowa cera

wydaje mi się że pasuje
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 21:54   #7
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: różowa cera

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Witam odświezę wątek moze ktoś podpowie czy do rózowej cery, bursztynowych oczu i ciemnej oprawy oczu pasuje taki odcien blondu jak poniżej..?
mam różową cerę
i jedynie platyna albo szary blond

kolor podobny do tego ze zdjęcia w Twoim załączniku mam przed użyciem płukanki i szczerze powiem Ci, że KOMPLETNIE NIE PASUJE

a jesli chodzi o ciemniejsze włosy,t o np brąz, ale też w chłodnym odcieniu

z drugiej str, jeśli cera jest zbyt różowa /prawie czerwona [jak moja po jednym dniu na słońcu bez filtra] -platyna, ani żaden inny blond nie pasuje
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 08:11   #8
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: różowa cera

No moja koleżanka ma czerwone policzki i brązowe włosy.. wygląda okropnie naprawdę.
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 09:47   #9
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: różowa cera

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
No moja koleżanka ma czerwone policzki i brązowe włosy.. wygląda okropnie naprawdę.
zimny brąz nie wygląda źle przy zaróżowionej/różowej cerze
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 19:38   #10
Milunia150
Rozeznanie
 
Avatar Milunia150
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: prawie Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: różowa cera

Chłodne odcienie popielate: popielaty blond, popielaty brąz, pasemka, od jasno do ciemnobrązowego.
Milunia150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 08:13   #11
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: różowa cera

Dziekuje slicznie za rady
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 14:14   #12
harmonijka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: różowa cera

Ciągle polecacie zimne kolory... ja mam właśnie różową cerę a marzą mi się rudości. Czerwony już testowałam - beznadzieja, taki kolor bakłażana był nawet niezły, ale tylko w lecie - w zimie za ciemny.
Co sądzicie o kasztanowych włosach do różowych rumieńców?
harmonijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 16:13   #13
Ageiros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: różowa cera

Cytat:
Napisane przez harmonijka Pokaż wiadomość
Ciągle polecacie zimne kolory... ja mam właśnie różową cerę a marzą mi się rudości. Czerwony już testowałam - beznadzieja, taki kolor bakłażana był nawet niezły, ale tylko w lecie - w zimie za ciemny.
Co sądzicie o kasztanowych włosach do różowych rumieńców?
Harmonijko ! Mam rózową cerę a na głowie aktualnie czerwonawy kasztan . Nie jest źle ! Na zasadzie kontrastu, cera wydaje się bledsza i mniej czerwona. Na ,,Wyspie Kobiet" znalazłam to -
Tonacja o odcieniu różowym/czerwonym (rzadsza!)


Jeśli masz różową/czerwoną tonację skóry unikaj popielatych odcieni włosów - sprawią, że będziesz wyglądać na zmęczoną, blado i mizernie.

Spróbuj kolorów z tego wachlarza:
  1. Jasny, miodowy blond
  2. Złoty średni blond
  3. Ciepły czekoladowy brąz
  4. Pomarańczowe, rude czerwienie
  5. Ciemne brązy z rdzawą nutą
I u mnie się sprawdza ! Własnie ciepłe kolorki włosów ochładzają nasze ,,rumiane" buzie Platyna tylko podkresli ten niechciany rózyk jeszcze coś
Wskazówki dodatkowe


  • Jeśli masz cerę z przebarwieniami, unikaj jednolitych kolorów na całej głowie, a także bardzo jasnych blondów i głębokich czerni: te dwie skrajności najczęściej odpowiadają jedynie bardzo młodym osobom o nienagannej cerze.
  • Jeśli miewasz skłonności do rumieńców, różowe odcienie na policzkach i/lub wokół nosa, unikaj różowych czerwieni np. burgund, winna czerwień, mahoń.
  • Nigdy nie daj się namówić na kolor lub styl ścięcia, jeśli masz wątpliwości, czy będzie Ci pasował: jeśli ktoś musi Cię przekonywać do zmiany, może ona zakończyć się Twoimi łzami
ps. reasumując- czerwienie (kasztan, rudy) przy różowej cerze mogą wyglądać świetnie, bowiem ochładzają ją na zasadzie kontrastu... Byle nie różowe czerwienie, nie mahoń, burgund. Ciepłe. Wtedy cera wydaje się jaśniejsza, bledsza, delikatniejsza. Sprawdzone.
Swoich zdjęc nie wrzucam bo ...wstydliwa jestem

Edytowane przez Ageiros
Czas edycji: 2010-03-07 o 16:44 Powód: nowe dane :)
Ageiros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:51   #14
lanka
Rozeznanie
 
Avatar lanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 700
Dot.: różowa cera

Cytat:
Napisane przez Ageiros Pokaż wiadomość
Harmonijko ! Mam rózową cerę a na głowie aktualnie czerwonawy kasztan . Nie jest źle ! Na zasadzie kontrastu, cera wydaje się bledsza i mniej czerwona. Na ,,Wyspie Kobiet" znalazłam to -
Tonacja o odcieniu różowym/czerwonym (rzadsza!)


Jeśli masz różową/czerwoną tonację skóry unikaj popielatych odcieni włosów - sprawią, że będziesz wyglądać na zmęczoną, blado i mizernie.

Spróbuj kolorów z tego wachlarza:
  1. Jasny, miodowy blond
  2. Złoty średni blond
  3. Ciepły czekoladowy brąz
  4. Pomarańczowe, rude czerwienie
  5. Ciemne brązy z rdzawą nutą
ps. reasumując- czerwienie (kasztan, rudy) przy różowej cerze mogą wyglądać świetnie, bowiem ochładzają ją na zasadzie kontrastu... Byle nie różowe czerwienie, nie mahoń, burgund. Ciepłe. Wtedy cera wydaje się jaśniejsza, bledsza, delikatniejsza. Sprawdzone.
Swoich zdjęc nie wrzucam bo ...wstydliwa jestem
Matko co za herezje. Z calym szacunkiem, ale cieple kolory, a zwlaszcza zlote i pomaranczowe odcienie to dla rozowych policzkow samobojstwo. No ale w koncu skoro w jakims artykule ktos napisal, ze tak jest to MUSI byc prawda?

Dziewczyny, troche cierpliwosci, posiedzcie troche przed lustrem i pobawcie sie w analize. Sa tez darmowe aplikacje do "dopasowywania" koloru wlosow. Ladujesz swoje zdjecie i dokladasz fryzure itp. Polecam tez sklepy z perukami ( ) - poprzymierzajcie rozne kolory i same zobaczycie jak w nich wygladacie, co dziala w tym konkretnym przypadku a co nie. Powodzenia.
__________________
80kg 29 IX 2009 -67.4 kg 23 lI 2010
I od nowa 75,3-74,6 - 73,7- 72,8- 71,9-71,2 - i znowu 74,1 i tak do usmiechnietej smierci... Cel 62 kg

lanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 11:37   #15
Bilet_do_nieba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 19
Dot.: różowa cera

Skoro jest już wątek o różowej cerze to skorzystam Sądzę że ja mam trochę różową cerę, jest to nierówny kolor bo to naczynka mi tak prześwitują (popękane też mam, na szczęście tych jest niewiele). Chciałbym by ktoś potwierdził czy ja sobie nie wmówiłam tej różowej cery, może to głupio brzmieć ale faktycznie nie jestem pewna. Chodzę (właściwie to chodziłam)do fryzjerki, która farbowała mi włosy na "słomkowy blond"czyli taki trochę miodowy. Decyzja o akurat takim odcieniu została podjęta w oparciu o to ,że chciałam blond, a zdaniem fryzjerki to jest najjaśniejszy odcień na jaki mogę sobie pozwolić nie masakrując włosów. Przez rok farbowałam się u niej na ten kolor ale gdy opalenizna mi schodziła to czułam się nie najlepiej w tej kolorystyce.Teraz fryzjerka zaproponowała mi beżowy -opalizujący (jest to troszkę ciemniejsza wersja poprzedniego blondu). Śliczny kolor ale to cały czas ciepłe barwy, a ja żyję myślą o różowej cerze Załączam zdjęcia na których co nieco widać (nie krytykujcie za mocno, bo i tak kompleksy już mam).
1 foto pokazuje "słomkowy"kolor włosów, na twarzy mam ciemną tapetę
2 foto to też kolor +tapeta ale w najgorszej odsłonie...chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego..
3 foto tu troszkę widać kolor skóry
4 i 5zdjęcie to w końcu moja prawdziwa skóra kolor włosów jest tu inny niż na poprzednich foto
6 i 7 tu jest tapeta w odcieniu skóry(już nie ciemna), jednak róż dyskretnie przez nią przebija
8 a tak wyglądam w czerwonym
Bilet_do_nieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 13:21   #16
baku_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 137
GG do baku_s
Dot.: różowa cera

Cytat:
Napisane przez Bilet_do_nieba Pokaż wiadomość
Skoro jest już wątek o różowej cerze to skorzystam Sądzę że ja mam trochę różową cerę, jest to nierówny kolor bo to naczynka mi tak prześwitują (popękane też mam, na szczęście tych jest niewiele). Chciałbym by ktoś potwierdził czy ja sobie nie wmówiłam tej różowej cery, może to głupio brzmieć ale faktycznie nie jestem pewna. Chodzę (właściwie to chodziłam)do fryzjerki, która farbowała mi włosy na "słomkowy blond"czyli taki trochę miodowy. Decyzja o akurat takim odcieniu została podjęta w oparciu o to ,że chciałam blond, a zdaniem fryzjerki to jest najjaśniejszy odcień na jaki mogę sobie pozwolić nie masakrując włosów. Przez rok farbowałam się u niej na ten kolor ale gdy opalenizna mi schodziła to czułam się nie najlepiej w tej kolorystyce.Teraz fryzjerka zaproponowała mi beżowy -opalizujący (jest to troszkę ciemniejsza wersja poprzedniego blondu). Śliczny kolor ale to cały czas ciepłe barwy, a ja żyję myślą o różowej cerze Załączam zdjęcia na których co nieco widać (nie krytykujcie za mocno, bo i tak kompleksy już mam).
1 foto pokazuje "słomkowy"kolor włosów, na twarzy mam ciemną tapetę
2 foto to też kolor +tapeta ale w najgorszej odsłonie...chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego..
3 foto tu troszkę widać kolor skóry
4 i 5zdjęcie to w końcu moja prawdziwa skóra kolor włosów jest tu inny niż na poprzednich foto
6 i 7 tu jest tapeta w odcieniu skóry(już nie ciemna), jednak róż dyskretnie przez nią przebija
8 a tak wyglądam w czerwonym
Po pierwsze to nie wiem skąd wynikają te twoje kompleksy, bo jesteś bardzo ładną dziewczyną, masz takie hipnotyzujące oczy A jeśli chodzi o kolor, to najkorzystniej według mnie wyglądasz własnie w tym odcieniu słomkowego blondu. Na 3 zdjęciu wyglądasz w nim tak ciepło i myślę, że znacznie lepiej niż w twoim obecnym kolorze, bo tamten przygasza Twoja buźke. Tak szczerze to jakoś nie rzucilo mi sie w oczy zebys miala czerwona cere, z resztą według mnie to raczej twoj atut, bo bez tego bylabys taka bladziutka
baku_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 13:08   #17
truskawkamalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 117
Dot.: różowa cera

Ja też mam różową cerę najbardziej na polikach i sluchajcie byłam wczoraj u fryzjerki ktora miala mi z mojego średniego brązu zrobić coś w stylu kawa z mlekiem i zimnymi pasemkami a co wyszło ? brązowo-rude włosy z dosłownie żółtymi pasemkami , tak więc udałam się dziś z samego rana do rossmana i zakupiłam farbę mroźne kakao. Włosy pokrył idealnie mimo tego że producent karze trzymać 15-20 min a ja trzymałam 10 min. Włosy są piękne i czuje się świetnie w nich , do tego tylko tusz na rzęsy i jestem gotowa do wyjścia. POLECAM takie odcienie ! mroźne z l'oreala są świetnie naprawde.
truskawkamalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:43   #18
ekstazija
Raczkowanie
 
Avatar ekstazija
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
Dot.: różowa cera

ja mam rozowa karnacje,niebieskie oczy i wberew powszechnym opiniom,ze pasuje chodny odcien,ja jestem innego zdania. testowalam juz wiele odcieni i chlodnych odcieniach wygladam, szaro,smutno,jakbym byla chora. W cieplych zlotych kolorach, miodach itp moja cera wyglada duzo zdrowiej.
ekstazija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 18:42   #19
Topielec
Raczkowanie
 
Avatar Topielec
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 78
Dot.: różowa cera

No właśnie, różowe policzki. Posiadam pękające naczynka, buzia bez tapety jest mocno czerwona (zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym) a w obecnym kolorze włosów czuję się myszkowato Mam cerę bardzo jasną (opalam się szybko, na brązowo, ale słońca unikam jak ognia), ciemne, prawie czarne brwi, bardzo ciemne oczy, piegi brązowe Z natury włosy koloru średniego brązu. Eksperymentowałam z różnymi odcieniami brązu, z rudymi włosami, czarnymi, ale tak w gruncie rzeczy zawsze źle się czułam z tymi kolorami. Myślicie że ciemny blond nie zrobi mi krzywdy ? W każdym brązie ta czerwień na twarzy wali po oczach... I może ktoś ma pomysł jakim typem urody jestem (chodzi o typy pór roku)
Topielec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.