1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wakacje. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-31, 14:12   #541
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
Tak mnie zachęciłaś, że też zaczynam się zastanawiać nad bieganiem szczerze mówiąc od zawsze to lubiłam. Tylko od poniedziałku szkoła, często spóźniam się na pierwszą lekcję, a co dopiero jeszcze rano biegać ale myślę o wieczorku. Wtedy z reguły rozpiera mnie energią i mam ochotę na długie spacery w dodatku obok mnie jest okrągła bieżnia, więc zawsze mogę po niej pobiegać
Jak lubisz biegać wieczorkiem i bardziej Ci to pasuje to nie ma się nad czym zastanawiać Ja lubię rano, bo jestem wtedy pozytywnie nastawiona na cały dzień a wieczorkiem, po powrocie z zajęć, zazwyczaj już nic mi się nie chce
Ja też mam fajne miejsce do biegania. Mimo, że mieszkam w centrum Szczecina to obok mnie jest wielki park i tam codziennie rano śmigam
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 14:17   #542
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez sylwia18 Pokaż wiadomość
Jak lubisz biegać wieczorkiem i bardziej Ci to pasuje to nie ma się nad czym zastanawiać Ja lubię rano, bo jestem wtedy pozytywnie nastawiona na cały dzień a wieczorkiem, po powrocie z zajęć, zazwyczaj już nic mi się nie chce
Ja też mam fajne miejsce do biegania. Mimo, że mieszkam w centrum Szczecina to obok mnie jest wielki park i tam codziennie rano śmigam
No to w takim razie nie jutro ( nie dam rady po Sylwestrze ), ale w sobotę sobie pobiegam. Postanowione A odchodząc od tematu życzę wam szalonej imprezy sylwestrowej i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku No i oczywiście, żebyśmy wszystkie schudły, czuły się piękne i lekkie
BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 14:17   #543
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez izaroksan Pokaż wiadomość
no wiec na sniadanie płatki fitnes ,troszke zupki jarzynowej ,miedzy czasie tabletki na powstrzymanie głodu popijane woda mineralna nie gazowaną i oczywiscie herbatke czerowna pic.A jak bede wychodziła z córka na dwor to bede sie z nia gonic to jest jakies ruch szczesliwego Nowego Roku i udanej zabawy i dziewczyny prosze dajcie mi motywacje bo juz nie raz probowalam sie odchudzic i mi sie nie udaloa po godzinie 18 nie jeść nic tylko zebym wytrzymała w tej motywacji..pomózcie bo bardzo chce schudnac
To bardzo nierozsądna dieta i nie dziwne, że trudno Ci w niej długo wytrzymać Od początku: płatki Fitness to kiepski pomysł na odchudzanie, zawierają mnóstwo cukru i są po prostu przereklamowane. Zamiast tego na śniadanko proponuję zestawy, do wyboru:

1. Owsianka z twarożkiem/serkiem wiejskim/ewentualnie mlekiem z dodatkami (orzechy włoskie/laskowe/ziemne/pistacje/migdały/słonecznik/pestki dyni + miód/suszone owoce, mogą być też świeże, np. pokrojone jabłuszko z cynamonem albo mandarynka, pomysłów jest mnóstwo); - sycące i bardzo zdrowe!

2. Jajecznica z dwóch jajek z warzywami (papryka, pieczarki, pomidor, szczypiorek, ogórek, co tylko lubisz) + 2 kromki chlebka pełnoziarnistego/razowego

3. Twaróg z warzywami + 2 kromki razowca cienko posmarowane masełkiem (to mit, że masło na R. jest zabronione, ono jest bardzo potrzebne)

To moje propozycje. Oczywiście nie jadaj codziennie tego samego. Śniadanie ma dać Ci mnóstwo energii na początek dnia, nie bój się sporo jeść rano.

Zupka jarzynowa to dobry pomysł, ale musi być też drugie danie - jakieś chude mięso albo ryba i do tego węglowodany - ziemniaki, brązowy/dziki ryż albo kasza. I błagam, bez żadnego gadania, że ziemniaki tuczą, bo to totalna nieprawda.

Powinnaś jadać także drugie śniadanie - najlepiej owoc + jakaś kanapeczka z szynką i warzywami (pamiętaj o białku)

Podwieczorek też, tu polecam serek wiejski z orzechami na przykład.

I kolacja - dobrze, gdyby to było coś na ciepło, ale nie o 18,00. Kolacja ma być 2-3godziny przed snem. Jeśli kładziesz się o północy, kolację jadaj o 21,00-22,00. W ten sposób Twój metabolizm będzie maksymalnie podkręcony. A możesz jadać kolację również i godzinę przed snem - ale wtedy samo białko (mięso bez dodatków, serek wiejski lub twaróg)

Mam nadzieję, że pomogłam..
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 14:54   #544
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość


Też takie bardzo lubię!
ja też Cię pamiętam Cieszyłam się, że jednak nie jestem dziwna

Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc już czekam na ten styczeń za każdym razem jak będzie mnie korciło, żeby zjeść coś słodkiego, pomyślę sobie: "Inne Wizażanki by tego nie zjadły, nie mogę być gorsza, nie poddam się, one będą chudnąć, a ja nie" Motywacja jest duża. W grupie siła
o tak, jak najbardziej!
Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość

najgorsze jest to, ze w domu nie mam zabardzo warunkow do trzymania surowej diety. mam 2 siostry 8letnie, ktore bez przerwy jedza slodkosci, chipsy itp., a wiadomo, czego oczy nie widza tego sercu nie zal. mam nadzieje, ze sie bede potrafila powstrzymac i nie poczestuje sie zadnym chipsem [najpierw 1, potem 2,3,10 i z gorki ]
Dziwi mnie, że osobom w tak młody wieku się na to pozwala, nie, żebym jakoś miała krytykować sposób wychowania Twoich rodziców, ale to przeraża...

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
ile nas jest! ponad 90, a ja zastanawialam sie na poczatku czy ktokolwiek do mnie dolaczy
no widzisz ile nas jest to ta "magiczna" data

Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
dacie mi baty?? prosze! bo ja musze po prostu musze od jutra trwac w swoich postanowieniach! a mi od 4 miesiecy nic nie wychodzi z dietowaniem


Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
edit- zaraz się obmierzę i napiszę swoje wymiary
ja jutro, może nie z samego rana ale jutro
Cytat:
Napisane przez star15

Cytat:
Napisane przez izaroksan
no wiec na sniadanie płatki fitnes ,troszke zupki jarzynowej ,miedzy czasie tabletki na powstrzymanie głodu popijane woda mineralna nie gazowaną i oczywiscie herbatke czerowna pic.A jak bede wychodziła z córka na dwor to bede sie z nia gonic to jest jakies ruch szczesliwego Nowego Roku i udanej zabawy i dziewczyny prosze dajcie mi motywacje bo juz nie raz probowalam sie odchudzic i mi sie nie udaloa po godzinie 18 nie jeść nic tylko zebym wytrzymała w tej motywacji..pomózcie bo bardzo chce schudnac

To bardzo nierozsądna dieta i nie dziwne, że trudno Ci w niej długo wytrzymać Od początku: płatki Fitness to kiepski pomysł na odchudzanie, zawierają mnóstwo cukru i są po prostu przereklamowane. Zamiast tego na śniadanko proponuję zestawy, do wyboru:

1. Owsianka z twarożkiem/serkiem wiejskim/ewentualnie mlekiem z dodatkami (orzechy włoskie/laskowe/ziemne/pistacje/migdały/słonecznik/pestki dyni + miód/suszone owoce, mogą być też świeże, np. pokrojone jabłuszko z cynamonem albo mandarynka, pomysłów jest mnóstwo); - sycące i bardzo zdrowe!

2. Jajecznica z dwóch jajek z warzywami (papryka, pieczarki, pomidor, szczypiorek, ogórek, co tylko lubisz) + 2 kromki chlebka pełnoziarnistego/razowego

3. Twaróg z warzywami + 2 kromki razowca cienko posmarowane masełkiem (to mit, że masło na R. jest zabronione, ono jest bardzo potrzebne)

To moje propozycje. Oczywiście nie jadaj codziennie tego samego. Śniadanie ma dać Ci mnóstwo energii na początek dnia, nie bój się sporo jeść rano.

Zupka jarzynowa to dobry pomysł, ale musi być też drugie danie - jakieś chude mięso albo ryba i do tego węglowodany - ziemniaki, brązowy/dziki ryż albo kasza. I błagam, bez żadnego gadania, że ziemniaki tuczą, bo to totalna nieprawda.

Powinnaś jadać także drugie śniadanie - najlepiej owoc + jakaś kanapeczka z szynką i warzywami (pamiętaj o białku)

Podwieczorek też, tu polecam serek wiejski z orzechami na przykład.

I kolacja - dobrze, gdyby to było coś na ciepło, ale nie o 18,00. Kolacja ma być 2-3godziny przed snem. Jeśli kładziesz się o północy, kolację jadaj o 21,00-22,00. W ten sposób Twój metabolizm będzie maksymalnie podkręcony. A możesz jadać kolację również i godzinę przed snem - ale wtedy samo białko (mięso bez dodatków, serek wiejski lub twaróg)

Mam nadzieję, że pomogłam..
dokładnie

Wszystkim życzę szczęśliwego nowego roku i spełnienia marzeń, dotrzymania zamierzeń
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 14:58   #545
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Obmierzyłam się i podaję dane do tabelki
wzrost 164 cm
waga 62,1 kg
cel 52 kg
biust 95 cm
pas 77 cm
biodra 97 cm ( jeszcze 2 msc temu było 92 szok)
udo 57 cm

dużo pracy przede mną, bardziej zależy mi na uzyskaniu zamierzonej wagi niż dążenie do określonych wymiarów
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 15:01   #546
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

marta301 mamy tyle samo wzrostu Tylko ja chciałabym ważyć najwięcej 50kg...
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 15:19   #547
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Ja również mam 164 i chce ważyć góra 60 kg Odpowiadają mi te moje kobiece kształty
Dopisuje nowe dziewczyny Może dziś po północy zacznę uzupełniać tabelkę, bo nigdzie się nie wybieram i w dodatku chora jestem
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 15:21   #548
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Ja również mam 164 i chce ważyć góra 60 kg Odpowiadają mi te moje kobiece kształty
Dopisuje nowe dziewczyny Może dziś po północy zacznę uzupełniać tabelkę, bo nigdzie się nie wybieram i w dodatku chora jestem
Biedactwo
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 15:23   #549
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Wszystkim życze Szczęśliwego Nowego Roku 2009!
Szampańskiej zabawy, udanego Sylwestra!

Żebyśmy wszystkie w nowym roku ładnie zeszczuplały, utrzymały wagę, były zadowolone z siebie i coraz piękniejsze!

dla wszystkich!
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 15:25   #550
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Wszystkim życze Szczęśliwego Nowego Roku 2009!
Szampańskiej zabawy, udanego Sylwestra!

Żebyśmy wszystkie w nowym roku ładnie zeszczuplały, utrzymały wagę, były zadowolone z siebie i coraz piękniejsze!

dla wszystkich!
Dziękuję
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 15:28   #551
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak


Składam Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzącego 2009 roku

By wszystkie Wasze marzenia spełniły się i by zawsze na Waszych twarzach gościł uśmiech


__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 15:31   #552
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

To i ja składam najserdeczniejsze życzenia Szczęśliwego Nowego Roku!
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 15:33   #553
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
marta301 mamy tyle samo wzrostu Tylko ja chciałabym ważyć najwięcej 50kg...
Kiedyś ważyłam 54 kg i przy tej wadze już ładnie wyglądałam, także myślę że przy 52 będzie już suuuper

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Ja również mam 164 i chce ważyć góra 60 kg Odpowiadają mi te moje kobiece kształty
Dopisuje nowe dziewczyny Może dziś po północy zacznę uzupełniać tabelkę, bo nigdzie się nie wybieram i w dodatku chora jestem
Bravvurka zdrowiej szybciutko
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 15:34   #554
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Kiedyś ważyłam 54 kg i przy tej wadze już ładnie wyglądałam, także myślę że przy 52 będzie już suuuper

Wiadomo, każdy ma inną budowę

Dziewczyny, co myślicie o tych serkach np. hochlanda topionych? i żółtych w plasterkach i zwykłych? Nie są za bardzo przetworzone? mam dylemat... a jeżeli ich nie jeść to od jutra
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail

Edytowane przez nikki999
Czas edycji: 2008-12-31 o 16:20
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 16:30   #555
karolka1982
Raczkowanie
 
Avatar karolka1982
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży :)
Wiadomości: 57
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Na początek chciałabym powiedzieć, że mam nadzieję, iż po 01.01 będziemy nadal zdeterminowane i konsekwentne w odchudzaniu jak w nabijaniu postów w tym wątku

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Z drugiej strony mieszkam teraz w Anglii i czasem jest strasznie trudno o niektore produkty a jak juz je znajdziesz to sa jakos zmodyfikowane ;/ Chleb zamiast zwyklego czy nawet ciemnego bede kupowac z WeightWatchers. ( na tej stronie mozecie poczytac co to jest - maja cala linie produktow dietetycznych, nawet wino musujace http://www.weightwatchers.co.uk/index.aspx) Poza tym juz zaopatrzylam sie w makaron razowy i ryz brazowy a ziemniaki tylko w niedziele albo gdy musze zjesc lunch w pracy - wtedy pieczony w mundurku ziemniak z tunczykiem
SimplyDivine dwie kwestie. Po pierwsze - uważaj na produkty light, zwykle mają zbliżoną ilość kcal do tych "normalnych". Pamiętaj, że aby nazwać produkt light, musi on zawierać tylko o 15% mniej kcal niż normalny. Jeśli producent wyrzuci cukier (o czym krzyczy reklama) to "zapomina" o odchudzeniu produktu z tłuszczu. Nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie to, że kiedy jemy produkt light to nam się wydaje, że jest on duuużo lżejszy i wobec tego bardziej skłonni jesteśmy zjeść więcej. Inaczej kiedy jemy produkt o normalnej kaloryczności, wówczas słowo "starczy" pojawia się wcześniej i w konsekwencji jemy mniej. Druga sprawa to taki mój feeling po krótkim turystycznym pobycie w GB. Zawsze zwracam uwagę na etykiety produktów. Nie masz wrażenia, że produkty angielskie są bardziej kaloryczne niż polskie odpowiedniki? Nie mówię tutaj o produktach light, ale ogólnie o wszystkich.

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
ale co jest złego w rosole? czy nie można go na diecie jeść, bo jest za tłusty?
Oczywiście, że jeśli ktoś lubi rosół to powinien go jeść (żeby nie było, ja nie znoszę)! Przecież dieta nie może być katorgą, bo w ten sposób to prosta droga do jojo. Moje drogie: jedzmy mniej, ale nie odmawiajmy sobie tego, co bardzo lubimy! Ponadto rosół ma wiele wartości odżywczych, a to, że jest tłusty? I co z tego? Tłuszcz jest bardzo ważny, bo jak się go całkiem wyrzuci, to można się pożegnać z @, a to dopiero początek problemów, bo przy zaburzeniach hormonalnych bardzo trudno utrzymać wagę (nie mówiąc już o odchudzaniu).

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
Może i faktycznie, ale nie miałam na myśli objadania się słodyczami do oporu, wszystko z głową oczywiście Zresztą, z tego co słyszałam, jeden dzień w tygodniu z większą dawką kalorii nawet pozytywnie wpływa na tempo przemiany materii.
Masz rację! Ale u mnie tak jakoś jest, że jak już zacznę jeść słodycze, to trudno mi się powstrzymać przed sprzątnięciem całej czekolady. Jeśli Tobie się udaje - gratuluję szczerze żelaznej silnej woli Ja wolę dobijać kcal w inny sposób, np. zjeść to, na co mam ochotę (inne niż słodkie), ale w większej ilości.

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
ile nas jest! ponad 90, a ja zastanawialam sie na poczatku czy ktokolwiek do mnie dolaczy
Jaki z tego wniosek? Jak się ładnie sprężymy i będziemy wytrwale konsekwentne to za kilka miesięcy populacja superlasek z ładnymi figurkami zwiększy się o jakieś 100 osób!

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Wszystkim Wam życzę z całego serca Udanego Sylwestra i oczywiście spełnienia wyznaczonych celów w przyszłym roku Dzisiaj się tylko nie zadręczajcie, że zgrzeszyłyście, bo taki dzień jest jeden raz w roku, nie ma co się martwić za to od jutra...;> Wszystkie będziemy się trzymać tego, co sobie ustaliłyśmy
Podłączam się w całej (dość długiej) rozciągłości! Od siebie dodam tylko, że mam nadzieję czytać od jutra tylko o naszych sukcesach! O prędko lecących cm, o ładnych proporcjach, o poprawiającej się cerze i lśniących włosach, o poprawiającej się kondycji i ogólnym zadowoleniu z robienia czegoś tylko dla siebie. Żebyśmy się sobie podobały i siebie lubiły
Spełnienia wszystkich marzeń w 2009 życzę wszystkim Wizażankom!
__________________
"Zaczyna się od tego, że toniesz w jego ramionach. Kończy się na tym, że twoje ramiona toną w jego zlewie"

styczeń miesiącem bez słodyczy: 17/31
karolka1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 17:02   #556
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez karolka1982 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że jeśli ktoś lubi rosół to powinien go jeść (żeby nie było, ja nie znoszę)! Przecież dieta nie może być katorgą, bo w ten sposób to prosta droga do jojo. Moje drogie: jedzmy mniej, ale nie odmawiajmy sobie tego, co bardzo lubimy! Ponadto rosół ma wiele wartości odżywczych, a to, że jest tłusty? I co z tego? Tłuszcz jest bardzo ważny, bo jak się go całkiem wyrzuci, to można się pożegnać z @, a to dopiero początek problemów, bo przy zaburzeniach hormonalnych bardzo trudno utrzymać wagę (nie mówiąc już o odchudzaniu).
z tym rosołem chodziło zupełnie, o co innego, nie o to, że się nie nadaje na dietę, bo jest za tłusty już to wyjaśniłam

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie o tych serkach np. hochlanda topionych? i żółtych w plasterkach i zwykłych? Nie są za bardzo przetworzone? mam dylemat... a jeżeli ich nie jeść to od jutra
teoretycznie, i są przetworzone, i zawierają dużo tłuszczu (bynajmniej nie nienasyconego), chociaż też nie mało białka, więc raczej nie są wśród produktów polecanych na redukcji
od razu mówię, że teoretycznie, żeby nie było....
jak lubisz, to jedz, chociaż czasami ja tak mam z serem pleśniowym, tłusty, nedietetyczny, ale codziennie będę go jadła, bo nie mam z czym innym brać kanapki do szkoły

to teraz: życzenia
W Nowym Roku życzę Wam 12 miesięcy zdrowia,
53 tygodni szczęścia,
8760 godzin wytrwałości,
525600 minut pogody ducha
i 31536000 sekund miłości
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 17:21   #557
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Bravvurka może do tabelki jeszcze dodamy rubrykę "ubytek kg" może byc jako ostatnia kolumna. Będziemy miały czarno na białym, która ile straciła kg.. myślę że to dodatkowo powinno nas zmotywowac
Dziewczyny, co o tym sądzicie?
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 17:32   #558
Wednesday007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 42
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Moje wymiary:
biust:90
talia: 68
pas:81
biodra:97
udo: 51
łydka:36
Wzrost: 164cm
Waga: 56kg
Cel: 50kg
Wszystkie wymiary w dół poza biustem
Wednesday007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 17:42   #559
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
teoretycznie, i są przetworzone, i zawierają dużo tłuszczu (bynajmniej nie nienasyconego), chociaż też nie mało białka, więc raczej nie są wśród produktów polecanych na redukcji
od razu mówię, że teoretycznie, żeby nie było....
jak lubisz, to jedz, chociaż czasami ja tak mam z serem pleśniowym, tłusty, nedietetyczny, ale codziennie będę go jadła, bo nie mam z czym innym brać kanapki do szkoły
No właśnie... kurczę ja nie mogę czasami, albo wcale albo kiedy chcę :P Dlatego chyba wcale, muszę mamę uprzedzić, bo ona robi zakupy
Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
to teraz: życzenia
W Nowym Roku życzę Wam 12 miesięcy zdrowia,
53 tygodni szczęścia,
8760 godzin wytrwałości,
525600 minut pogody ducha
i 31536000 sekund miłości
Wzajemnie

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Bravvurka może do tabelki jeszcze dodamy rubrykę "ubytek kg" może byc jako ostatnia kolumna. Będziemy miały czarno na białym, która ile straciła kg.. myślę że to dodatkowo powinno nas zmotywowac
Dziewczyny, co o tym sądzicie?
Możemy dodać niby każdy może sobie odjąć od początkowej obecną, ale jest nas tak dużo, że chyba nikomu by się nie chciało
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 17:43   #560
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

[B]Przepraszam , ale jestem bez neta w domu! Jak bede miala to sie odezwę, więc proszę mnie z listy nie wykreślać
Wymiary podam pozniej
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 17:50   #561
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Możemy dodać niby każdy może sobie odjąć od początkowej obecną, ale jest nas tak dużo, że chyba nikomu by się nie chciało
No właśnie mozna sobie odjąc ale przy takiej ilości dziewczyn komu by się chciało , a tak wystarczy przeleciec przez kolumnę i wszystko widac
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 17:55   #562
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Ok, mogę dodać Przed chwilka zjadłam hot wings z lidla ale dobre!
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 17:58   #563
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Ok, mogę dodać
No to świetnie
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 18:19   #564
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
No właśnie mozna sobie odjąc ale przy takiej ilości dziewczyn komu by się chciało , a tak wystarczy przeleciec przez kolumnę i wszystko widac
no właśnie widać kto się stara
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 20:49   #565
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

a co tu taka cisza nagle??
ale ja sie dzis obzeram az wstyd
zaraz sobie oblukam harmonogram zajec w fitnessclubie, w sobote sie postaram kupic karnet,jak juz do Krakowa wroce i od wtorku bym mogla zaczac chodzic znowu
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 21:14   #566
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Hehe, ja tez się objadłam chipsy już na wykończeniu i jeszcze precelki zostały do opracowania oczywiście cola mi towarzyszy jako napój
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 21:29   #567
LittleMo
Raczkowanie
 
Avatar LittleMo
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 238
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

ja bazowałam na zawartości szafek w kuchni, kawa z mlekiem i cukrem, chlebek z miodem. budyń...
LittleMo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 21:36   #568
Jo@nn@
Raczkowanie
 
Avatar Jo@nn@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

będzie nie na temat: pozdrawiam wszystkich, którzy imprezują dziś na forum.
__________________
Waiting for something...
Jo@nn@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 21:55   #569
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez Jo@nn@ Pokaż wiadomość
będzie nie na temat: pozdrawiam wszystkich, którzy imprezują dziś na forum.
rowniez pozdrawiam
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 23:03   #570
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

no to do roboty!
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.