powód do strachu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-18, 13:02   #1
ewabem25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4

powód do strachu?


dziewczyny.. jesteście zazdrosne jak Wasz TŻ mówi o jakiejś innej dziewczynie że jest ładna? Ale jak spotka jakąś dawna koleżankę i gada o niej z chlopakami i mówi o niej że się zmieniła na lepsze że wyładniła jest bardzo ładna. Jak jestem ze swoim TŻ i z jego kolegami czasami rozmawiają o innych i ktoś mówi np" ale ta Olka ładna jest" a mój tż mowi przy mnie tak ładna ładna...
Czy jest Waszym zdaniem w tym coś złego? To powód do zazdrości? strachu że go inne interesują...??
ewabem25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 13:06   #2
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: powód do strachu?

Cytat:
Napisane przez ewabem25 Pokaż wiadomość
dziewczyny.. jesteście zazdrosne jak Wasz TŻ mówi o jakiejś innej dziewczynie że jest ładna? Ale jak spotka jakąś dawna koleżankę i gada o niej z chlopakami i mówi o niej że się zmieniła na lepsze że wyładniła jest bardzo ładna. Jak jestem ze swoim TŻ i z jego kolegami czasami rozmawiają o innych i ktoś mówi np" ale ta Olka ładna jest" a mój tż mowi przy mnie tak ładna ładna...
Czy jest Waszym zdaniem w tym coś złego? To powód do zazdrości? strachu że go inne interesują...??
Mnie to osobiście nie przeszkadza. Bo trudno, żeby miał zdanie takie, żeby mnie się podobało. Ma przecież prawo mieć własne zdanie. Natomiast, jeśli bym na okrągło słyszła o tej dziewczynie to możliwe ze zaświeciła by mi się czerwona lampka.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 13:14   #3
mrugacz_iskier
Raczkowanie
 
Avatar mrugacz_iskier
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: powód do strachu?

Jest po prostu NORMALNY - moim zdaniem.
Czy Ty gdy zaczęłaś z nim być - od razu miałaś klapki na oczach i nie widziałaś innych przystojnych facetów? Raczej nie. Więc jemu też mogą podobać się inne kobiety - to normalne. Ale to z Tobą jest, Ciebie spośród nich wybrał, więc nie widzę sensu być zazdrosną. Inna sprawa że przy kolegach też nie może zachowywać się jak pantofel
__________________
64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52
mrugacz_iskier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 13:22   #4
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: powód do strachu?

Cytat:
Napisane przez ewabem25 Pokaż wiadomość
dziewczyny.. jesteście zazdrosne jak Wasz TŻ mówi o jakiejś innej dziewczynie że jest ładna? Ale jak spotka jakąś dawna koleżankę i gada o niej z chlopakami i mówi o niej że się zmieniła na lepsze że wyładniła jest bardzo ładna. Jak jestem ze swoim TŻ i z jego kolegami czasami rozmawiają o innych i ktoś mówi np" ale ta Olka ładna jest" a mój tż mowi przy mnie tak ładna ładna...
Czy jest Waszym zdaniem w tym coś złego? To powód do zazdrości? strachu że go inne interesują...??
Absolutnie nie. Np. wczoraj z moim TŻtem dyskutowaliśmy, jak to mojej przyjaciółce poprawiła się figura po siłowni, jaki ma tyłek świetny itd. Wg mnie nic złego.

A męskie rozmowy? Wolę ich nie słuchac

A tak serio- nie komentujesz czasem z koleżankami facetów na ulicy? Bo ja tak I bywa tak, ze stwierdzam, ze jakiś jest boski.



Nie, to nie powod do strachu. Jest z Tobą, a nie z tamtymi dziewczynami/dziewczyną z jakiegoś powodu. A to, że zauważa ładne nogi czy kształtny tyłek? Dla mnie to normalka.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 13:54   #5
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: powód do strachu?

mój tż baaaaaaaardzo rzadko stwierdza, że ktoś jest ładny.. jak już taka chwila nastąpi, to najczęściej taka osoba ma zjawiskową urodę. wkurza mnie to, bo uważam, że albo jest hipokrytą, albo ma zbyt wygórowane wymagania
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 14:43   #6
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: powód do strachu?

mój TŻ nie lubi mówić pozytywnie o innych dziewczynach/kobietach. Nawet jak widzimy jakąś ładną, mówię, że ma ładne nogi czy cokolwiek innego. I co na to mój TŻ? "Ty masz ładniejsze i już się tak nie oglądaj za ludźmi". Wiem jaki preferuje typ urody ale jest to typ człowieka, któremu pozytywne opinie przychodzą z trudem (chyba, że kierowane do mnie).

A gadanie o innych to ludzka rzecz, sama często mówię, że ktoś jest ładny lub nie. Nie jest to powód do zazdrości...
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 16:51   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: powód do strachu?

Powiedzieć, że jakaś dziewczyna jest ładna - to stwierdzenie faktu Gdyby mi się nią zachwycał dłużej, albo wciąż o niej gadał to by mi się niezbyt podobało, ale tak jednorazowo to i ja powiem czasem, że jakiś tam facet jest przystojny.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 17:15   #8
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: powód do strachu?

Cytat:
Napisane przez ewabem25 Pokaż wiadomość
dziewczyny.. jesteście zazdrosne jak Wasz TŻ mówi o jakiejś innej dziewczynie że jest ładna? Ale jak spotka jakąś dawna koleżankę i gada o niej z chlopakami i mówi o niej że się zmieniła na lepsze że wyładniła jest bardzo ładna. Jak jestem ze swoim TŻ i z jego kolegami czasami rozmawiają o innych i ktoś mówi np" ale ta Olka ładna jest" a mój tż mowi przy mnie tak ładna ładna...
Czy jest Waszym zdaniem w tym coś złego? To powód do zazdrości? strachu że go inne interesują...??
nie, niemożliwe jest by nie zauważał innych kobiet i nie był w stanie określić jak wyglądają.
To normalne.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 17:27   #9
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: powód do strachu?

Mnie osobiście by to denerwowało.
Jak jest sam z kolegami - niech rozmawia o czym chce.
Ale nie przy mnie, że ktoś jest ładny.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 18:24   #10
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: powód do strachu?

A mój TŻ uważa każdą dziewczynę za brzydką -.-'
Irytuje mnie to jak nie wiem...
Tylko Farna mu się podoba xD

Ciesz się, że jest normalny
I pamiętaj, że skoro z Tobą jest, to Ciebie uważa na najpiękniejszą dla jego serca
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 18:58   #11
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: powód do strachu?

Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
Mnie osobiście by to denerwowało.
Jak jest sam z kolegami - niech rozmawia o czym chce.
Ale nie przy mnie, że ktoś jest ładny.
poważnie? mnie strasznie wkurza to, że tż robi takie uniki. wolę szczerze, przecież sama mam oczy
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 19:06   #12
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: powód do strachu?

Mój tż potrafi stwierdzić, że któraś z moich koleżanek jest ładna Niby mnie to nie wkurza, ale wyszłabym na hipokrytkę, gdybym stwierdziła, że lekkiego ukłucia nie czuję
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 19:12   #13
basiek91
Raczkowanie
 
Avatar basiek91
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dolnośląskie/lubuskie z racji studiów
Wiadomości: 303
Dot.: powód do strachu?

nie to nie powód do zazdrosci. ja np. jak mówi, że ma ładny makijaż, włosy itp. to czasami odgapiam od nich
basiek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 19:17   #14
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: powód do strachu?

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
poważnie? mnie strasznie wkurza to, że tż robi takie uniki. wolę szczerze, przecież sama mam oczy
Poważnie. Wolę nie słyszeć.
Każdy ma oczy, ale takie komentowanie, bo kolega powiedział "ale ona ładna"; "no faktycznie" przy swojej kobiecie, to dla mnie lekka żenada.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 19:18   #15
kaps
Zakorzenienie
 
Avatar kaps
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 620
Dot.: powód do strachu?

Lepiej, że mówi to przy Tobie i się nie krępuje, widocznie to dla niego nic wielkiego. Jakby się tak zachowywał za Twoimi plecami to zaczęłabym się martwić, albo gdyby np. kiedy idziecie razem ukradkiem gapił się na inne dziewczyny, wtedy mogłabyś się zdenerwować
__________________
Klasa przede wszystkim, żadnych dramatów.
kaps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 20:14   #16
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: powód do strachu?

Cytat:
Napisane przez kaps Pokaż wiadomość
Lepiej, że mówi to przy Tobie i się nie krępuje, widocznie to dla niego nic wielkiego. Jakby się tak zachowywał za Twoimi plecami to zaczęłabym się martwić, albo gdyby np. kiedy idziecie razem ukradkiem gapił się na inne dziewczyny, wtedy mogłabyś się zdenerwować
o właśnie
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 21:10   #17
marcowy_myszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: powód do strachu?

całkowicie zgadzam się z powyższym. ciesz się dziewczyno,że tego nie ukrywa,że nie widzi w tym powodu aby to przy Tobie ukrywać . Gorzej gdyby żadna mu się nie podobała wtedy mogłabyś się zastanawiać

spokojnie)
marcowy_myszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 21:18   #18
myslov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: kraina mojego bloku i moich kredek
Wiadomości: 110
Dot.: powód do strachu?

ja nie widzę w tym nic złego. Sama czasem mówie- popatrz jaka fajna dziewczyna, świetnie ubrana, super fryzura itd.
A on na to: weź przestań, Ty jesteś piękniejsza.
I gadaj tu z takim.
Wydaje mi sie, że stwierdzenie, że ktos jest atrakcyjny to nic złego.
myslov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 22:14   #19
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: powód do strachu?

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
mój TŻ nie lubi mówić pozytywnie o innych dziewczynach/kobietach. Nawet jak widzimy jakąś ładną, mówię, że ma ładne nogi czy cokolwiek innego. I co na to mój TŻ? "Ty masz ładniejsze i już się tak nie oglądaj za ludźmi". Wiem jaki preferuje typ urody ale jest to typ człowieka, któremu pozytywne opinie przychodzą z trudem (chyba, że kierowane do mnie).

A gadanie o innych to ludzka rzecz, sama często mówię, że ktoś jest ładny lub nie. Nie jest to powód do zazdrości...
Mój tak samo, czasem to się zastanawiam czy on faktycznie tak ma czy tylko przy mnie ściemnia:d
Ale tak jest juz 5 lat więc chyba faktycznie juz taki jest
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 08:50   #20
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: powód do strachu?

Mój TŻ nijak musiał się przyzwyczaić do tego,że pałam miłością absolutną do Johnny'ego Deppa już od dzieciństwa na początku był trochę zazdrosny o to ale już mu przeszło

A co do tematu...to przez pierwszy rok związku byłam strasznie zazdrosna o to,że TŻowi mogą sie podobać inne. Przeszło mi. Przecież nie zamknę go w piwnicy i nie wydłubię mu oczu żeby nie patrzył. Zresztą...sama czasami się oglądam za przystojnymi facetami, poprzygladam sie troche i nie widzę w tym nic złego. Doszło do tego,że spokojnie już możemy rozmawiać o urodzie innych, czasami sama się pytam faceta czy uważa,że jakaś tam dziewczyna na ulicy jest ładna. A ja się albo z nim zgadzam albo nie ( najczęściej nie, bo okazalo sie,ze mamy zupełnie innego gusty ).
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 10:03   #21
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: powód do strachu?

Powód do strachu raczej nie. Gdyby się "oglądał "za innymi to by przy Tobie siedział cicho raczej Ale mnie by to denerwowalo i jeśli się zdarzyło parę razy to poczułam lekkie ukłucie.. Ja tam zawsze mu mówię jak pyta ze jakiś facet przy nim to paskuda totalna

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

A tak serio- nie komentujesz czasem z koleżankami facetów na ulicy? Bo ja tak I bywa tak, ze stwierdzam, ze jakiś jest boski.
Komentuję ale nie przy nim Po co on ma wysłuchiwać że jakiś inny facet to "ciacho".
Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
Mnie osobiście by to denerwowało.
Jak jest sam z kolegami - niech rozmawia o czym chce.
Ale nie przy mnie, że ktoś jest ładny.
Dokładnie.
Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
Poważnie. Wolę nie słyszeć.
Każdy ma oczy, ale takie komentowanie, bo kolega powiedział "ale ona ładna"; "no faktycznie" przy swojej kobiecie, to dla mnie lekka żenada.
Wiadomo że jak przejdzie obok nas sobowtór Angeliny Jolie to widzę że jest piękna nie muszę tego wysłuchiwać jeszcze od faceta własnego (Swoja drogą na szczęście mój ma wzrok swój na uwięzi, nie strzela mu zazwyczaj po bokach^^)
Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Mój TŻ nijak musiał się przyzwyczaić do tego,że pałam miłością absolutną do Johnny'ego Deppa już od dzieciństwa na początku był trochę zazdrosny o to ale już mu przeszło
Mój mi ostatnio zabronił chodzić na filmy z Leonardo Di Caprio
Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
A co do tematu...to przez pierwszy rok związku byłam strasznie zazdrosna o to,że TŻowi mogą sie podobać inne. Przeszło mi. Przecież nie zamknę go w piwnicy i nie wydłubię mu oczu żeby nie patrzył. Zresztą...sama czasami się oglądam za przystojnymi facetami, poprzygladam sie troche i nie widzę w tym nic złego. Doszło do tego,że spokojnie już możemy rozmawiać o urodzie innych, czasami sama się pytam faceta czy uważa,że jakaś tam dziewczyna na ulicy jest ładna. A ja się albo z nim zgadzam albo nie ( najczęściej nie, bo okazalo sie,ze mamy zupełnie innego gusty ).
A no wiadomo że i on czasem na inne popatrzy i ja czasem siępoprzyglądam i w tym nie ma nic złego. Ale mnie jakoś denerwuje jak mi mówi że jakaś tam ładna Zazdrość czy cuś^^
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2010-09-19 o 10:13
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 10:13   #22
little19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 567
Dot.: powód do strachu?

To że Twój TŻ twierdzi, że jakaś dziewczyna jest ładna, to nie znaczy, że ma na nią ochotę ^^ może po prostu stwierdził fakt, że wyładniała i wyraził swoje zaskoczenie, ale to nie znaczy, że mu się podoba do tego stopnia, żeby coś od niej chciał. Moim zdaniem to nie powód do zazdrości, chociaz niestety spotkałam się z przypadkami, że dziewczyny były nawet zazdrosne jak ich chłopak spotykał się w ramach kolezeńskich np. na imprezie z ładnymi dziewczynami.
Moim zdaniem jednak nie masz powodu do zazdrości.
little19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 10:17   #23
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: powód do strachu?

Cytat:
Napisane przez little19 Pokaż wiadomość
To że Twój TŻ twierdzi, że jakaś dziewczyna jest ładna, to nie znaczy, że ma na nią ochotę ^^ może po prostu stwierdził fakt, że wyładniała i wyraził swoje zaskoczenie, ale to nie znaczy, że mu się podoba do tego stopnia, żeby coś od niej chciał. Moim zdaniem to nie powód do zazdrości, chociaz niestety spotkałam się z przypadkami, że dziewczyny były nawet zazdrosne jak ich chłopak spotykał się w ramach kolezeńskich np. na imprezie z ładnymi dziewczynami.
Moim zdaniem jednak nie masz powodu do zazdrości.
Ja jestem zazdrosna jak sie spotyka nawet z takimi których na oczy nie widziałam i może są brzydkie jak 7 nieszczęść ale mają to "coś"!:p
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 10:55   #24
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: powód do strachu?

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Komentuję ale nie przy nim Po co on ma wysłuchiwać że jakiś inny facet to "ciacho".
Odniosłam się do tego, gdy Autorka pisała o komentowaniu z kolegami przy piwie np. Ja to robię równiez czasem w obecności TŻta... i nic w tym złego nie widzę. Np. jakiś czas temu robiłam sesję koledze- przystojny że po prostu...... I jak pokazywałam potem TŻtowi zdjęcia to stwierdziłam, że przystojniak z tego kolegi... nie wiem, dla mnie to jest normalne, ale przyjmuję do wiadomości, zę dla kogoś może nie byc

Cytat:
Napisane przez Irisfeal
Ja jestem zazdrosna jak sie spotyka nawet z takimi których na oczy nie widziałam i może są brzydkie jak 7 nieszczęść ale mają to "coś"!:p
To chyba cos jest nie tak....
Ale nie o tym wątek.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 10:59   #25
PinkOrange
Raczkowanie
 
Avatar PinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 87
Dot.: powód do strachu?

a ja tam lubię dyskutować z TŻ, czy któraś dziewczyna jest ładna czy nie :P porównujemy opinie ;p z kobiecego i męskiego punktu widzenia ;p nie przeszkadza mi również to, że robi to ze swoimi kolegami
PinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 11:19   #26
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: powód do strachu?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Odniosłam się do tego, gdy Autorka pisała o komentowaniu z kolegami przy piwie np. Ja to robię równiez czasem w obecności TŻta... i nic w tym złego nie widzę. Np. jakiś czas temu robiłam sesję koledze- przystojny że po prostu...... I jak pokazywałam potem TŻtowi zdjęcia to stwierdziłam, że przystojniak z tego kolegi... nie wiem, dla mnie to jest normalne, ale przyjmuję do wiadomości, zę dla kogoś może nie byc
Ja raczej nie komentuję-chyba że w babskim gronie I tak samo wolę żeby on robił -tylko w męskim ;p Może gdybym czuła się ładniejsza to by mi to nie przeszkadzało A tak to jak słysze, że tamta ładna to od razu myślę że ma ładniejsze ode mnie to i to;p może kwestia kompleksów? Znam też swojego TŻa i wiem że jemu by się tak samo zrobiło przykro gdybym się "pośliniła" trochę na innych^^
Wszystko zalezy od pary. Może kiedyś też będę spokojnie przechodzić obok takich tekstów.
Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
To chyba cos jest nie tak....
Ale nie o tym wątek.
Piszę tak trochę pół serio Jestem zazdrosna o niego bo go kocham, uważam za przystojnego a najwyraźniej mam naturę zazdrośnicy i podejrzliwie zerkam na dziewczyny chcące z nim wyjśc na 'piwko' Ale np w życiu by mi do głowy nie przyszło żeby mu zabronić, albo rozpaczać bo chce gdzieś wyjść;p Nie jest to też dla mnie problem żeby wychodził gdzieś z koleżankami. Staram się tworzyć zdrowy związek i staram się mu ufać Ale zazdrosci się chyba nie pozbędę xD Mimo, że on myśli że ja w ogóle nie jestem zazdrosna
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2010-09-19 o 11:23 Powód: całe morze literówek
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 11:28   #27
Poemadka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: powód do strachu?

Sama lubię pooglądać ludzi i obgadać co mają fajnego w sobie -wtedy ok.


Ale nie mogę zrozumieć dlaczego niektórzy faceci poznając dziewczyny raczy je takimi tekstami. Przykład mojej koleżanki. Poznała na studiach faceta ,który zaprosił ją na spotkanie. Wiadome było,że oboje przypadli sobie do gustu. Ona -bardzo ładna dziewczyna ,niczego jej nie brakuje ,na spotkanie wyszykowała się najlepiej jak mogła -wyglądała ślicznie (oczywiście pod pozorem wyglądu codziennego ).Oczywiście facet oniemiał na jej widok ,zaczęły się rozmowy .I w którymś momencie temat zszedł na to,że trenuje sporty walki.Opowiadał o ludziach ,którzy trenują razem z nim,w tym jednej jedynej dziewczynie.I wszystko byłoby dobrze ,gdyby nie jedno zdanie - "jedna dziewczyna,ale taka nasza maskotka .Jest taka śliczna ,wszystkim się podoba" .Czy faceci nie są w stanie zrozumieć ,że takimi stwierdzeniami strzelają sobie samobója ? Co innego stwierdzać,że ktoś jest ładny czy śliczny ,gdy już wiemy jakie podejście do tego tematu ma nasza druga połówka i gdy wiemy ,że nie sprawimy jej przykrości a nie na pierwszych spotkaniach ,kiedy to poznajemy dopiero drugą osobę i właściwie to jej powinniśmy okazać pełne zainteresowanie .Koleżanka powiedziała ,że pierwsze co to pomyślała o nim jak o kobieciarzu.I w sumie nie dziwię się jej .Mój facet na szczęście takie faux pas nie strzelił.
__________________

"Większość z nas kryje się za egocentryczną skłonnością do tworzenia iluzji własnej wyjątkowości"

Philip G. Zimbardo,Efekt Lucyfera
Poemadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 11:45   #28
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: powód do strachu?

Cytat:
Napisane przez Poemadka Pokaż wiadomość
Sama lubię pooglądać ludzi i obgadać co mają fajnego w sobie -wtedy ok.


Ale nie mogę zrozumieć dlaczego niektórzy faceci poznając dziewczyny raczy je takimi tekstami. Przykład mojej koleżanki. Poznała na studiach faceta ,który zaprosił ją na spotkanie. Wiadome było,że oboje przypadli sobie do gustu. Ona -bardzo ładna dziewczyna ,niczego jej nie brakuje ,na spotkanie wyszykowała się najlepiej jak mogła -wyglądała ślicznie (oczywiście pod pozorem wyglądu codziennego ).Oczywiście facet oniemiał na jej widok ,zaczęły się rozmowy .I w którymś momencie temat zszedł na to,że trenuje sporty walki.Opowiadał o ludziach ,którzy trenują razem z nim,w tym jednej jedynej dziewczynie.I wszystko byłoby dobrze ,gdyby nie jedno zdanie - "jedna dziewczyna,ale taka nasza maskotka .Jest taka śliczna ,wszystkim się podoba" .Czy faceci nie są w stanie zrozumieć ,że takimi stwierdzeniami strzelają sobie samobója ? Co innego stwierdzać,że ktoś jest ładny czy śliczny ,gdy już wiemy jakie podejście do tego tematu ma nasza druga połówka i gdy wiemy ,że nie sprawimy jej przykrości a nie na pierwszych spotkaniach ,kiedy to poznajemy dopiero drugą osobę i właściwie to jej powinniśmy okazać pełne zainteresowanie .Koleżanka powiedziała ,że pierwsze co to pomyślała o nim jak o kobieciarzu.I w sumie nie dziwię się jej .Mój facet na szczęście takie faux pas nie strzelił.

Samobój. Dokładnie. Albo totalny brak taktu. Jakbym usłyszała coś takiego, to już z miejsca miałabym do faceta dystans.

Ja już raz miałam sytuację, w której Mój spotkał się z koleżanką na ulicy, której dawno nie widział. Ponoć sporo schudła. Fajnie, że powiedział, że się zmieniła na lepsze - o to nie miałam pretensji. Raczej o dosyć wytulone przywitanie i jego spojrzenie, jakby chciał się na nią wiecie... rzucić.

Zabolało.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 13:30   #29
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: powód do strachu?

my teraz z Tż namiętnie oglądamy nasze Top Model i omawiamy wszystkie kandydatki nie przeszkadza mi kiedy mówi np. że jakaś dziewczna jest ładna czy zgrabna, można powiedzieć że nawet sie zgadzamy w tych kwestiach xD
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 13:36   #30
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: powód do strachu?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Powiedzieć, że jakaś dziewczyna jest ładna - to stwierdzenie faktu Gdyby mi się nią zachwycał dłużej, albo wciąż o niej gadał to by mi się niezbyt podobało, ale tak jednorazowo to i ja powiem czasem, że jakiś tam facet jest przystojny.
zgadzam się
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.