Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez?? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-25, 19:51   #271
buunka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piła/ Poznan
Wiadomości: 136
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Zawsze kochalismy sie bez gumek. Mimo, ze jestem panikara to zawierzylam tabletkom. Bralam Yasminelle. I w czasie przerwy na krwawienie tez sie nie zabezpieczalismy. Dzidziusia nie mamy, ale gdybym byla tym 0,1% bylabym najszczesliwsza na swiecie Wszak milo jest byc 1 na 1000 ;p
buunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 20:04   #272
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Ciekawe podejście my w czasie przerwy też sie nie zabezpieczamy dodatkowo i tez w ciazy nie jestem ;p
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 21:00   #273
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Cytat:
Napisane przez buunka88 Pokaż wiadomość
Zawsze kochalismy sie bez gumek. Mimo, ze jestem panikara to zawierzylam tabletkom. Bralam Yasminelle. I w czasie przerwy na krwawienie tez sie nie zabezpieczalismy. Dzidziusia nie mamy, ale gdybym byla tym 0,1% bylabym najszczesliwsza na swiecie Wszak milo jest byc 1 na 1000 ;p
Rzeczywiście ciekawe
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 21:48   #274
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Cytat:
Napisane przez buunka88 Pokaż wiadomość
Zawsze kochalismy sie bez gumek. Mimo, ze jestem panikara to zawierzylam tabletkom. Bralam Yasminelle. I w czasie przerwy na krwawienie tez sie nie zabezpieczalismy. Dzidziusia nie mamy, ale gdybym byla tym 0,1% bylabym najszczesliwsza na swiecie Wszak milo jest byc 1 na 1000 ;p
to moze warto odstawic tabletki?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 22:02   #275
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Eee wtedy to nie to samo hehe

Ja też sądze,że wtedy tak czy siak byłabym szcześliwa.
Ale starać się nie zaczynam narazie.
Ja jeszcze nie zaczełam,jak pisałam w poprzednich postać samych pigułek stosować.Ale czekam aż miną te trzy miesiące i mój organizł się całkiem już przyzwyczai i przestawi
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 19:00   #276
buunka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Piła/ Poznan
Wiadomości: 136
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Dzieci lubie od zawsze i isnstynkt daje powoli o sobie znac, ale jeszcze poczekam. Mam dopiero 21 lat, studiuje, wlasnego mieszkania brak- czyli brak konkretnych fundamentow, na ktorych buduje sie rodzine. Bo to, ze

kobieta + mezczyzna = dziecko wie kazdy, ale ja jednak chce czegos wiecej dla siebie i dziecka
buunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 08:40   #277
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Cytat:
Napisane przez buunka88 Pokaż wiadomość
Dzieci lubie od zawsze i isnstynkt daje powoli o sobie znac, ale jeszcze poczekam. Mam dopiero 21 lat, studiuje, wlasnego mieszkania brak- czyli brak konkretnych fundamentow, na ktorych buduje sie rodzine. Bo to, ze

kobieta + mezczyzna = dziecko wie kazdy, ale ja jednak chce czegos wiecej dla siebie i dziecka
Dokładnie mam takie same podejście
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 12:21   #278
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Ostatnio kilka razy użyliśmy prezerwatyw. Jedyna dobra strona, że jest czyściej, nie muszę biegać też z chusteczką między nogami do łazienki.

W tym byciu 1 na 1000 to też nie jest tak bajecznie, bo jeśli nie będziesz wiedziała, że jesteś w ciąży, a nadal będzie się stosowało antykoncepcję hormonalną to dziecku się tylko zaszkodzi. Bo nie zawsze jest tak, że okresu nie ma. Ale nie miejmy czarnych myśli.

My też poczekamy z dzidzią do czasu aż się wszystko ułoży. Ja skończę studia, zamieszkamy gdzieś razem, będziemy posiadali jakieś zaoszczędzone pieniądze na start.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 14:03   #279
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

nie stosuje prezerwatywy o ile znam dobrze mojego partnera i wiem,że moge mu zaufac i nie bać się,że czymś mnie zarazi.
xblackxshadowx może i wygodniej z prezerwatywą po,ale mnie to wybija z rytmu przed stosunkiem
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 20:08   #280
Laveen
Raczkowanie
 
Avatar Laveen
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 314
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

bez gumki
Laveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 21:48   #281
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Od pierwszej tabletki bez gumki. :P
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 22:50   #282
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Cytat:
Napisane przez _Natalee_ Pokaż wiadomość
nie stosuje prezerwatywy o ile znam dobrze mojego partnera i wiem,że moge mu zaufac i nie bać się,że czymś mnie zarazi.
xblackxshadowx może i wygodniej z prezerwatywą po,ale mnie to wybija z rytmu przed stosunkiem
No masakrycznie z tym jest, też wypadam z rytmu i stygnę, każda, najmniejsza nawet, przerwa kończy się zaczynaniem wszystkiego od początku...
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 23:02   #283
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Używam plastrów Evra. To samo, co tabsy, tylko inna droga podawania. Skuteczność też zbliżona. Używam gumek. Wpierw chciałam beż, ale dopiero skończyłam studia, czekam na 1 pracę, a z 1 pensji ciężko byłoby wyżyć z dzieciaczkiem. Nic nie zabezpiecza przed ciążą w 100%, więc lepiej dmuchać na zimne. Facet zasiał we mnie przerażenie i teraz sama nie kochałabym się bez prezerwatywy. Moja psychika nie umiałaby zrozumieć, że ten malutki plasterek ma mnie zabezpieczyć...
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 23:14   #284
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Używam plastrów Evra. To samo, co tabsy, tylko inna droga podawania. Skuteczność też zbliżona. Używam gumek. Wpierw chciałam beż, ale dopiero skończyłam studia, czekam na 1 pracę, a z 1 pensji ciężko byłoby wyżyć z dzieciaczkiem. Nic nie zabezpiecza przed ciążą w 100%, więc lepiej dmuchać na zimne. Facet zasiał we mnie przerażenie i teraz sama nie kochałabym się bez prezerwatywy. Moja psychika nie umiałaby zrozumieć, że ten malutki plasterek ma mnie zabezpieczyć...
To może czas zmienić plastry? Na tabletki, albo krążek?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 23:24   #285
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Miałam już doświadczenia z tabletkami. Jednak ze względu na mój słaby żołądek (wymiotuję, gdy przeżywam duże stresy), musiałam zmienić rodzaj zabezpieczenia. Tu nie chodzi o sama wiarę w te plastry. Statystycznie, one chyba mają nawet o 2% wyższą skuteczność od tabletek... Wiem, że działają. W końcu z czegoś wziął mi się biust i rozmiar większy Może to dziwnie zabrzmi, ale mam wyjątkową skłonność do pecha. Mój 1 plaster odkleił mi się tuż po stosunku. Przykleiłam go na pupie i przykleił się do majtek, gdy chciałam skorzystać z ubikacji. Pekinie wylądował w muszli. Tabletki można zwymiotować, itd. Wolę się podwójnie zabezpieczać. Te 2% ryzyka z połączeniu z moim pechem podziałałoby tak, że właśnie ja znalazłabym się w tych 2%. Czy to będą tabsy, piastry, krążek... Już kiedyś miałam akcję, ze okres spóźniał mi się przez 3 tygodnie, a ja z facetem byłam na życiowym zakręcie. praktycznie już zerwaliśmy, a tu taka akcja. Okazało się, ze to stres, hormony, itd. Ale facet na 2 miesiące został impotentem. Nic nie działało i choć chciał się kochać, sprzęt odmawiał posłuszeństwa. Tak się zestresował. Wiem, że rzadko jest dobry czas na dziecko, ale ja nie mam pracy jeszcze, żylibyśmy z 1 pensji... Wolę minimalizować ryzyko

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2009-12-05 o 23:26
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 23:28   #286
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Chyba by to nic nie zmieniło, bo jak taka maciupeńka tableteczka, czy krążek może zabiezpieczyć...
Ja tam od samego początku stosowania krążka kochałam się z TŻtem bez prezerwatywy, ale to on bardziej panikował przy każdej przerwie i musiałam go zapewniać, że to działa również jak go nie mam w sobie przez ten tydzień. W ciąży nie jestem.
Wystarczy troszkę wiary w cudowne wynalazki ^^'
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 20:35   #287
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

My też kochamy się bez gumki,tabletki w zupełności wystarczają i myślę że można im zaufac bo jak do tej pory mnie nie zawiodly.
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 12:06   #288
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Przełamałam się wczoraj. Bez różnicy dla mnie. Tylko tyle, że nie trzeba niczego przerywać szukaniem gumek.
Jestem spokojna, bo zażywam już 3 opakowanie.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 23:53   #289
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Dla kobiet moze nie ma jakiejs wiekszej roznicy czy w gumce, czy tez bez... Ale chodzi przeciez nie tylko o nasze lepsze doznania ale takze o tz
Moj niecierpi gumek, a nusz cos peknie, a nusz sie zsunie a no i ogolnie uczucie ochydne w porownaniu do kochania sie bez gumki.
Ja tez nie lubie prezerwatyw. Po peknieciu jakos wewnetrznie przestalam im ufac, zawsze w najwazniejszy moment gdzies sie gubia nagle... no jezeli chodzi o caloksztalt.. Wole czuc w sobie mojego mezczyzne calego,bezposredni kontakt... A nie jakas ta guma w srodku...

Biore tabletki. Jest cudownie. Zapomnialam co to prezerwatywa.
__________________
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 10:12   #290
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Cytat:
Napisane przez tulula1227 Pokaż wiadomość
DAle chodzi przeciez nie tylko o nasze lepsze doznania ale takze o tz
A no to oczywiste Pisałam z mojego pkt widzenia.
I szczerze nie mamy nic do gumek Ale bez jesteśmy bliżej, to fakt
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2009-12-23 o 10:13
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 10:23   #291
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

U mnie to ja jestem wieksza panikara niz moj TŻ On mnie tylko uspokaja ze to jest prawie niemozliwe zajscie w ciaze stosujac antykoncpecje hormonalna, wiadomo ze 100% to ona nie jest ale 99,9 % to przeciez nie tak malo Ale odwazylam sie kochac bez gumek.. i jestem szczesliwa ufam tabletkom
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 11:58   #292
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Używam plastrów Evra. To samo, co tabsy, tylko inna droga podawania. Skuteczność też zbliżona. Używam gumek. Wpierw chciałam beż, ale dopiero skończyłam studia, czekam na 1 pracę, a z 1 pensji ciężko byłoby wyżyć z dzieciaczkiem. Nic nie zabezpiecza przed ciążą w 100%, więc lepiej dmuchać na zimne. Facet zasiał we mnie przerażenie i teraz sama nie kochałabym się bez prezerwatywy. Moja psychika nie umiałaby zrozumieć, że ten malutki plasterek ma mnie zabezpieczyć...
Ja również stosuję plastry EVRA i odkąd zaczęłam je używać kochamy się bez gumki. Ja jakoś większych obaw nie miałam, zaufałam im, w przeciwieństwie do mojego Narzeczonego, który troszkę nie dowierzał, że taki plasterek może działać anty. Ale jakoś się przekonał. A ja w ciąży nie jestem. Chociaż oboje baardzo chcielibyśmy mieć już Dzidziusia, jednak ja dopiero co zaczęłam studia, nie mam stałej pracy, więc na razie musimy odłożyć Rodzicielstwo na później.
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 21:04   #293
Mystica23
Raczkowanie
 
Avatar Mystica23
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 318
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

na początku mówiłam, że tabletki + gumki dla komfortu psychicznego no ale jak dzisiaj nie mieliśmy przy sobie gumek, to z dużo nad tym nie myśleliśmy, tyko kochaliśmy się bez także u mnie będzie od teraz mieszanka - zależy od miejsca, czasu i innych przejściowych czynników (np. antybiotyki )
ufam tabletkom =)
Mystica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 21:32   #294
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

ja również zaufałam mam wrażenie, że inaczej tracilibyśmy i sporo przyjemnosci, i spontaniczności
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 21:43   #295
KamiCukierasek
Raczkowanie
 
Avatar KamiCukierasek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
ja również zaufałam mam wrażenie, że inaczej tracilibyśmy i sporo przyjemnosci, i spontaniczności
ja kochałam się z prezerwatywą przez pierwsze opakowanie. Cilest biorę już ponad pół roku i już gumek nie używamy, poza tym pozwalam żeby mój ukochany miał orgazm we mnie, to cudowne uczucie
__________________
Łagodna kobieta - to niby kocia łapka: ściśnij ją nieco, a poczujesz pazurki... mmmrau...
KamiCukierasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 10:00   #296
frozenstrawberries
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 128
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

No i mam problem
Zapomniałam tabletki z poprzedniego blistra (trzeci rząd), połączyłam opakowania, teraz jestem przy kolejnym opakowaniu.
Problem polega na tym, że mam nieustanne krawawienie od 9 dni. Oczywiście przeczytałam ulotke od góry do dołu i wiem, ze w przypadku łączenia opakowań może wystapć krawienie/plamienie. Martwi mnie tylko to, że to się bardzo przeciąga i jest to zdecydowanie krwawienie, a nie delikatne plamienie, jakie mi doskwierało na początku brania tabletek. Czy któraś z was miała podobny problem?
Najgorsze jest to, że nie mam się kogo poradzić, bo moja ginekolog ma urlop do 6 stycznia
frozenstrawberries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 10:21   #297
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Tabletki + prezerwatywa. Jakoś nie mogę się przestawić na to bez wciąż bym myślała o tym czy przypadkiem nie zdarzy się, że akurat to na mnie popadnie. Na dziecko mam jeszcze czas, więc wolę dodatkowe zabezpieczenie.
__________________
Piękny? Nie wiem. Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i niebieskie oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
besio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 10:27   #298
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
Tabletki + prezerwatywa. Jakoś nie mogę się przestawić na to bez wciąż bym myślała o tym czy przypadkiem nie zdarzy się, że akurat to na mnie popadnie. Na dziecko mam jeszcze czas, więc wolę dodatkowe zabezpieczenie.
Dokładnie. Też boję się, że znajdę się w tych 1,5 %... Ja akurat używam plastrów i przy 3 plastrze w życiu miałam taką sytuację, iż po upojnej nocy poszłam do wc i podczas ściągania majtek, straciłam mój plasterek. Rąbek plastra przykleił się do bielizny od strony skóry i zerwałam go 1 ruchem, nie wiedząc o tym. Zabezpieczanie wpadło bezpośrednio do muszli. Miałam go na sobie 2 dni, kolejnego opakowania nie posiadałam, bo zaraz po zerwaniu ostatniego plastra miałam mieć okres. Wolę nie myśleć, co by się stało, gdybym nie używała gumek. Weekend, za7543dupie, a ja bez recepty.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 11:15   #299
Mystica23
Raczkowanie
 
Avatar Mystica23
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 318
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

frozenstrawberries mi ginekolog powiedziała, że połączenie dwóch opakowań nie zawsze gwarantuje "ucieczkę" od okresu i że takowy może się mimo wszystko pojawić, więc ja bym się nie przejmowała. Krwawienie nie powinno być groźne, ale na twoim miejscu poszłabym do gina jak tylko wróci z urlopu, dla komfortu psychicznego

PS. ale to chyba mały OT =D

Edytowane przez Mystica23
Czas edycji: 2009-12-27 o 11:17
Mystica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 11:30   #300
frozenstrawberries
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 128
Dot.: Używając tabletek anty kochacie sie ze swoim TŻ z gumką czy bez??

Cytat:
Napisane przez Mystica23 Pokaż wiadomość
frozenstrawberries mi ginekolog powiedziała, że połączenie dwóch opakowań nie zawsze gwarantuje "ucieczkę" od okresu i że takowy może się mimo wszystko pojawić, więc ja bym się nie przejmowała. Krwawienie nie powinno być groźne, ale na twoim miejscu poszłabym do gina jak tylko wróci z urlopu, dla komfortu psychicznego

PS. ale to chyba mały OT =D
Kurcze, jestem dziś taka pokręcona, że pomyliłam wątki. Bardzo przepraszam !
frozenstrawberries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.