Wciąż się boję - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-29, 16:20   #1
Anina16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27

Wciąż się boję


Jestem od prawie 3 miesiecy z chlopakiem.On jedzie na wakacje do swojego rodzinnego miasta.Tam bd jego byla i masa dziewczyn ktorym on sie podoba.On mowi ze kocha tylko mnie.Ale ja sie boje ze on po alkoholu mnie zdradzi Wiem ze bd tam pil ze znajomymi i palil...I wiem ze tam jest masa atrakcyjnych dziewczyn.Nie wiem jak sobie mam poradzic z tym jezeli tak sie stanie.. Co byscie zrobily na moim miejscu?
Anina16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:25   #2
kocurek400
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Wciąż się boję

Jeżeli bedzie Cie chcial zdradzic to Cie zdradzi, niekoniecznie wyjezdzajac. Niskie poczucie własnej wartosci do tego brak zaufania do partnera no bo jak inaczej wytlumaczyc obawy ze zdradzi bo wypije i beda wokol dziewczyny. Wedlug mnie nie ma na to jednej rady napisanej na forum tutaj potrzeba zmiany podejscia albo sie zameczysz psychicznie.
kocurek400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:28   #3
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Wciąż się boję

A po cholerę ci facet chlejący, jeśli uważasz, że traci wtedy kontrolę i zdradzi? Pomijam, że jak będzie chciał cię zdradzić , to może zrobić to prawie pod twoim bokiem.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:33   #4
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Wciąż się boję

Ja bym nie chciała faceta, co do którego uważałabym, że będzie się puszczał po alkoholu Ale to Twoje życie...
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:39   #5
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Wciąż się boję

Cytat:
Napisane przez Anina16 Pokaż wiadomość
Jestem od prawie 3 miesiecy z chlopakiem.On jedzie na wakacje do swojego rodzinnego miasta.Tam bd jego byla i masa dziewczyn ktorym on sie podoba.On mowi ze kocha tylko mnie.Ale ja sie boje ze on po alkoholu mnie zdradzi Wiem ze bd tam pil ze znajomymi i palil...I wiem ze tam jest masa atrakcyjnych dziewczyn.Nie wiem jak sobie mam poradzic z tym jezeli tak sie stanie.. Co byscie zrobily na moim miejscu?
Zostawiły go, skoro po alkoholu lubi sobie poużywac z inną to po co tracić czas i nerwy na takiego drania?
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Edytowane przez studi
Czas edycji: 2010-06-29 o 16:40
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:43   #6
Anina16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Wciąż się boję

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
A po cholerę ci facet chlejący, jeśli uważasz, że traci wtedy kontrolę i zdradzi? Pomijam, że jak będzie chciał cię zdradzić , to może zrobić to prawie pod twoim bokiem.
To nie jest tak ze by chcial.Ale ze moze to zrobic nieswiadomie.Ja mu ufam ale boje sie ze to zrobi nieswiadomie.A jak zobaczy byla On ja kiedys bardzo kochal.Raz przez caly dzien taki zamyslony i smutny chodzil.Jak spytalam o co chodzi to mowil ze nic ze jest zmeczony.A kilka dni pozniej mi powiedzial ze snilo mu sie ze wrocil do bylej.A ja mowie to ty za nia tesknisz? A on mowi ze nie ze on nawet nic do niej nie czuje tylko zastanawia sie czemu mu sie tak snilo.A wiecie ze niektore sny sie spelniaja? A jak mu sie ten sen spelni? Nie wyobrazam sobie zycia bez niego

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
Zostawiły go, skoro po alkoholu lubi sobie poużywac z inną to po co tracić czas i nerwy na takiego drania?
Czy ja powiedzialam ze on po alkoholu lubi sobie pouzywac z inna?
Anina16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:44   #7
Raja_Ram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: Wciąż się boję

Oj Boże dziewczynko a ile Ty masz latek?

Takie zachowanie, niepewności, podejrzliwości i ciągłe zamartwianie się napewno Ci nie pomogą.

Faceci nie lubią takich piskliwych myszek co chodzą i dygają, że ten ich zdradzi. Baaa To ON powinien sie bać o CIEBIE!
Przecież on wyjeżdża, popatrz na to z drugiej strony.

Jak będziesz tak sie zamartwiać i mu smęcić to będzie miał w końcu dość takiej histeryczki.
Chłopcy wolą silne i niezależne dziewczyny, może nie wszyscy ale napewno duża ich część woli jak dziewczyna jest pewna siebie, w koncu jesteś dla niego najpiękniejsza i najlepsza nie?

3 miesiące to wcale nie tak dużo, więc nawet gdyby- CHILL. Pomyśl co przeżywają dziewczyny które zdradzają faceci po 2 albo 4 latach?!
BTW czy masz jakieś podstawy ku temu żeby sądzić, że on Cię zdradzi?

OK widze, że nie masz i czysto teoretyzujesz. Dam Ci radę. PRZESTAŃ. A już napewno nie gadaj do niego co chwile, że sie boisz itp. ONI naprawde tego nie lubią. Boisz sie czegoś co sie jeszcze nie stalo. Jakby każda dziewczyna tak miała to na tym świecie nie byloby normalnych związków. Myślisz ze jakby chcial to niemoglby Cie puscic kantem nawet jak będziesz niedaleko? A w ogole to co? Jak nie wyjezdza i jest z Toba kontrolujesz go caly czas i "pilnujesz"?

Przeciez to nie o to w byciu z kims chodzi! Ty masz swoje zycie, on ma swoje. Jak zaczynasz zyc faceta zyciem- jest ch*****
__________________
Nienawidzę COMIC SANS!

24.08- Dbam o siebie
jem mniej- spalam więcej!
zapuszczam kłaki



Dieta!
24.08- KG 59 :
30.08- KG ?????
.....
01.10 KG 54


Edytowane przez Raja_Ram
Czas edycji: 2010-06-29 o 16:48
Raja_Ram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 16:47   #8
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wciąż się boję

Cytat:
Napisane przez Anina16 Pokaż wiadomość


Czy ja powiedzialam ze on po alkoholu lubi sobie pouzywac z inna?
Nie powiedziałaś, ale przecież tak uważasz.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:50   #9
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Wciąż się boję

"Ale ze moze to zrobic nieswiadomie."- padłam , serio, padłam, gdy to przeczytałam? To jak schlać musiałby się misiu biedny, by nie wiedzieć, czy zalicza jakąś panienką czy nie, pomijam fakt, czy byłby w stanie "stanąć na wysokości zadania".

Nie wróżę ci dobrego z nim związku, jeśli nie jesteś dla niego na tyle ważna, by nie drżeć, aby przypadkiem sen się nie spełnił.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:54   #10
lubiecukierki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 579
Dot.: Wciąż się boję

A ile wy Dzieciątka macie latek? Trzeba się nauczyć,ze takie rzeczy się zdarzają.Jeśli Cię kocha to nie zdradzi,a zaufanie to podstawa.A jeśli Ty mu bedziesz zycie umilala takimi podejrzeniami to on poprostu bardzo szybko od Ciebie ucieknie

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Anina16 Pokaż wiadomość
To nie jest tak ze by chcial.Ale ze moze to zrobic nieswiadomie.Ja mu ufam ale boje sie ze to zrobi nieswiadomie.A jak zobaczy byla On ja kiedys bardzo kochal.Raz przez caly dzien taki zamyslony i smutny chodzil.Jak spytalam o co chodzi to mowil ze nic ze jest zmeczony.A kilka dni pozniej mi powiedzial ze snilo mu sie ze wrocil do bylej.A ja mowie to ty za nia tesknisz? A on mowi ze nie ze on nawet nic do niej nie czuje tylko zastanawia sie czemu mu sie tak snilo.A wiecie ze niektore sny sie spelniaja? A jak mu sie ten sen spelni? Nie wyobrazam sobie zycia bez niego

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------



Czy ja powiedzialam ze on po alkoholu lubi sobie pouzywac z inna?
A czy moze mi ktoś wytłumaczyć jak to się robi nieświadomie,bo nie bardzo rozumie!
lubiecukierki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 16:59   #11
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wciąż się boję

Lubiecukierki, nastolatki też do nas zaglądają
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 17:17   #12
xxxsabciaxxx1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 141
Dot.: Wciąż się boję

Cytat:
Napisane przez Anina16 Pokaż wiadomość
Jestem od prawie 3 miesiecy z chlopakiem.On jedzie na wakacje do swojego rodzinnego miasta.Tam bd jego byla i masa dziewczyn ktorym on sie podoba.On mowi ze kocha tylko mnie.Ale ja sie boje ze on po alkoholu mnie zdradzi Wiem ze bd tam pil ze znajomymi i palil...I wiem ze tam jest masa atrakcyjnych dziewczyn.Nie wiem jak sobie mam poradzic z tym jezeli tak sie stanie.. Co byscie zrobily na moim miejscu?
A może trochę więcej zaufania , co ?
Na Twoim miejscu pomyślałabym czy chcę być z chłopakiem któremu wgl nie ufam!. Czy chcę ciągle siedzieć i zamartwiać , że mnie zdradzi jak tylko wyjdzie z kolegami gdzieś.. Jak będzie chciał to zrobic to wybacz ale to zrobi .. Nie musi wyjeżdzać. Mówisz , że tam będzie "masa atrakcyjnych dziewczyn" ale dziewczyno on z tej masy atrakcyjnych dziewczyn wybrał Ciebie!. Bo przecież w Twoim mieście też zapewne jest wiele ładnych dziewczyn ? . Skoro mówi , że Cię kocha to tak jest i musisz mu uwierzyć. Nie wiem , jak zachowuje sie Twój chłopak w stosunku do Ciebie. Sama powinnaś czuć czy on Cię kocha i czy Mu na Tobie zależy .
Pozdrawiam.

Edytowane przez xxxsabciaxxx1
Czas edycji: 2010-06-29 o 17:21
xxxsabciaxxx1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 17:35   #13
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Wciąż się boję

Cytat:
Napisane przez Anina16 Pokaż wiadomość
Ale ze moze to zrobic nieswiadomie.Ja mu ufam ale boje sie ze to zrobi nieswiadomie.
Znaczy co zrobi nieświadomie? Przeleci jakąś laską albo swoją byłą???? On Ci takie kity wciska, czy sama to wymyśliłaś? Pomijając, że nie wierzę, że można się przespać z kimś nieświadomie, nawet po alko, to pije przecież świadomie, prawda?
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 17:46   #14
lubiecukierki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 579
Dot.: Wciąż się boję

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Lubiecukierki, nastolatki też do nas zaglądają
Hej,hej ależ Ty mnie łapiesz za słówkaJa wiem tylko czasami to takie śmieszne
lubiecukierki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 18:22   #15
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Wciąż się boję

Cytat:
Napisane przez Anina16 Pokaż wiadomość
On mowi ze kocha tylko mnie.Ale ja sie boje ze on po alkoholu mnie zdradzi
Ja mam dość prostą zasadę- jeśli gość jest zdolny do tego, żeby zdradzić (to znaczy nie jest tak ze mną związany jak ja z nim), to i tak cały czas nie będę w stanie go pilnować i prędzej czy później to zrobi. Dlatego lepiej się przekonać wcześniej, ile jest wart.
Nie wiem, czy podoba Ci się ta rada, ale moim zdaniem takie myślenie jest całkiem rozsądne.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 18:52   #16
Raja_Ram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: Wciąż się boję

Dokładnie. Po 3 miesiącach wydaje Ci się tylko, że nie możesz życ bez niego bo to są te pierwsze, najlepsze etapy zakochania Później sie kocha codziennie, w czynie i słowie, w zwykłych chwilach spędzonych razem kiedy nie ma już motylków w brzuchu.
Rozumiem, że cięzko Ci się rozstawać z chlopakiem z ktorym dopiero co zaczynasz być na poważnie a już musicie się rozdzielić.. ale gwarantuje Ci,że taka rozłąka tylko pokaże czy ten związek jest odpowiednio mocny.
Naprawde nie możesz sie martwic o cos co nie nastąpilo... a jakby tak każda dziewczyna sie bala? Przecież rownie dobrze moze poznać kogoś w sklepie, na ulicy czy na ławce pod blokiem.... Jeśli kocha Cię wystarczająco mocno to nic nie sprawi ze Cie zdradzi!
A jeśli moze zdradzić, to lepiej niech zrobi to teraz niz np za rok!
__________________
Nienawidzę COMIC SANS!

24.08- Dbam o siebie
jem mniej- spalam więcej!
zapuszczam kłaki



Dieta!
24.08- KG 59 :
30.08- KG ?????
.....
01.10 KG 54

Raja_Ram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 18:57   #17
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wciąż się boję

Cytat:
Napisane przez lubiecukierki Pokaż wiadomość
Hej,hej ależ Ty mnie łapiesz za słówkaJa wiem tylko czasami to takie śmieszne
Bo ja ogólnie jestem czepliwa

Śmieszne, fakt, ale samej się miało jeszcze nie tak dawno temu takie dylematy
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 19:04   #18
Mirabilisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 97
Dot.: Wciąż się boję

Dla mnie ważniejsze od ewentualnej zdrady byłby realny brak bliższego kontaktu w czasie wakacji.

Ja również zaczęłam swój związek tuż przed końcem roku akademickiego (1.5 miesiąca) i mój chłopak pojechał do domu na tydzień, później wrócił i znalazł pracę w moim mieście. Inicjatywa była w całości po jego stronie. Na dobre wyszło to jemu i nam, bo nie wyobrażam sobie rozstawać się na 3 miesiące, mając tak krótki staż. Po prostu wszystko by się rozmyło.

Jeśli jest taka możliwość to właśnie takie rozwiązanie mu zaproponuj.
Mirabilisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 19:10   #19
sexikicia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 68
Dot.: Wciąż się boję

Cytat:
Napisane przez Anina16 Pokaż wiadomość
Jestem od prawie 3 miesiecy z chlopakiem.On jedzie na wakacje do swojego rodzinnego miasta.Tam bd jego byla i masa dziewczyn ktorym on sie podoba.On mowi ze kocha tylko mnie.Ale ja sie boje ze on po alkoholu mnie zdradzi Wiem ze bd tam pil ze znajomymi i palil...I wiem ze tam jest masa atrakcyjnych dziewczyn.Nie wiem jak sobie mam poradzic z tym jezeli tak sie stanie.. Co byscie zrobily na moim miejscu?
chyba poprostu zaufalabym innego wyjscia nie masz . albo jedz z nim jak chcesz miec nad nim taka kontrole nie mozessz?
sexikicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 19:31   #20
madalena83
Zadomowienie
 
Avatar madalena83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 065
Dot.: Wciąż się boję

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;20349187]Znaczy co zrobi nieświadomie? Przeleci jakąś laską albo swoją byłą???? On Ci takie kity wciska, czy sama to wymyśliłaś? Pomijając, że nie wierzę, że można się przespać z kimś nieświadomie, nawet po alko, to pije przecież świadomie, prawda? [/QUOTE]

Też się miałam pytać jak można kogoś przelecieć nieświadomie

Po pierwsze proponuję poprawić swoją samoocenę - bo gdyby było z nią wszystko w porządku nie chciałalbyś być z facetem, co do którego się zastanawiasz czy Cię zdradzi czy nie.

Pytasz co byśmy zrobiły na Twoim miejscu.
W zasadzie to masz dwa wyjścia:
- możesz zaufać chłopakowi i zobaczyć jak się potoczy sytuacja
- możesz mu dalej nie ufać i zastosować się do zasady - Nie ma zaufania, nie ma związku
madalena83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 19:34   #21
lubiecukierki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 579
Dot.: Wciąż się boję

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Bo ja ogólnie jestem czepliwa

Śmieszne, fakt, ale samej się miało jeszcze nie tak dawno temu takie dylematy
Dokłanie,a moze czasami jeszcze głupsze i nam się tez wydawało,ze to jest wazne i człowiek niejednej nocy nie przespał zastanawiając sie nad takimi głupotami,a jednak chyba kazdy musi przez to przejść.Szkoda,ze nie mozna sobie ściągnąć rozkładu jazdy...
lubiecukierki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 19:43   #22
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Wciąż się boję

Autorko, a Twój facet nie boi się, że Ty możesz go zdradić po alkoholu? Martwi się tym, czy czasem ktoś Ciebie nie wyhaczy na miejscu, czy tylko Ty tak panikujesz w stosunku do niego? A jest możliwość, byś pojechała z nim do tego jego rodzinnego miasta na kilka dni?
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 19:47   #23
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: Wciąż się boję

Jeśli jemu mówisz to co nam powiedziałaś, to zdradzi.... przykro mi
Poznaj swoją wartość, jeśli on chciałby coś takiego zrobić to nie ma sensu z nim być. Zrób wszystko żeby to on sie poczuł troszke o Ciebie zazdosny ( ale bez takiej przesady ) , a wtedy nie bedzie mial zadnego powodu do zdrady.
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 20:06   #24
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Wciąż się boję

Cytat:
Napisane przez Anina16 Pokaż wiadomość
Jestem od prawie 3 miesiecy z chlopakiem.On jedzie na wakacje do swojego rodzinnego miasta.Tam bd jego byla i masa dziewczyn ktorym on sie podoba.On mowi ze kocha tylko mnie.Ale ja sie boje ze on po alkoholu mnie zdradzi Wiem ze bd tam pil ze znajomymi i palil...I wiem ze tam jest masa atrakcyjnych dziewczyn.Nie wiem jak sobie mam poradzic z tym jezeli tak sie stanie.. Co byscie zrobily na moim miejscu?
to krótko jesteś. W razie czego aż tak żałowac nie będziesz. Zaboli ale to nie to samo co np zmarnowanych kilka latwszędzie może spotkać masę dziewczyn którym się spodoba

to bardzo wcześnie na takie deklaracje, chociaż nie wiem ile znaliście się wcześniej i nie znam jego charakteru. Chociaż skoro to początki to pewnie jest w tobie zakochany na makasa i będzie usychał z tesknoty za tobą-jak to początki

jak wcześniej- atrakcyjne są wszędzie

na Twoim miejscu to bym czekała jak sytuacja się rozwinie, to może być tzw "próba" waszego zwiazku i oczywiście zaufania.

Mój były chłopak wyjechał za granice. Tam mnie zdradzał, o czym dowiedziałam się po rozstaniu.

tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 20:18   #25
Anina16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Wciąż się boję

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Autorko, a Twój facet nie boi się, że Ty możesz go zdradić po alkoholu? Martwi się tym, czy czasem ktoś Ciebie nie wyhaczy na miejscu, czy tylko Ty tak panikujesz w stosunku do niego? A jest możliwość, byś pojechała z nim do tego jego rodzinnego miasta na kilka dni?
On sie martwi.I tez jest o mnie strasznie zazdrosny.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez _Natalee_ Pokaż wiadomość
Jeśli jemu mówisz to co nam powiedziałaś, to zdradzi.... przykro mi
Poznaj swoją wartość, jeśli on chciałby coś takiego zrobić to nie ma sensu z nim być. Zrób wszystko żeby to on sie poczuł troszke o Ciebie zazdosny ( ale bez takiej przesady ) , a wtedy nie bedzie mial zadnego powodu do zdrady.
Przecież ja mu nie marudze ze sie boje Nawet nie wspominam na ten temat.
Anina16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 20:19   #26
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Wciąż się boję

Zastanawiam się, jak można budować cokolwiek wychodząc od takich masakrycznych wątpliwości. Jeżeli już na początku związku masz takie myśli na jego temat i aż tak olbrzymi brak zaufania, który wnioskuję - nie wziął się ot tak sobie i bezpodstawnie, to co ty dziewczyno jeszcze robisz z tym facetem?? Bez zaufania to wy oboje daleko nie zajedziecie ....
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 20:20   #27
wywloczka
Zakorzenienie
 
Avatar wywloczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: czasem TAM często TU :D
Wiadomości: 8 220
Dot.: Wciąż się boję

Nie musi wyjeżdżać, żeby zdradzić.
Jeśli ma to zrobić to i tak zrobi (mój ex znalazł sobie nową dziewczyne, przy prawie codziennym widywaniu sie ze mną, po 3 latach związku) I wcale mu alkohol nie będzie do tego potrzebny. Nie histeryzuj, spójrz na to pozytywnie. Sprawdzicie sie, czy obojgu wam zależy na sobie. Jesteś z nim, kochasz go a mu nie ufasz ? Coś nie tak.
__________________
A jeśli życie to sen z którego budzisz się gdy zasypiasz ?

Całkiem optymistycznie. Mimo, pomimo i wbrew...


Po prostu WŁÓKI

wywloczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 20:22   #28
rozowo
Raczkowanie
 
Avatar rozowo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 392
Dot.: Wciąż się boję

Cytat:
Napisane przez Anina16 Pokaż wiadomość
Jestem od prawie 3 miesiecy z chlopakiem.On jedzie na wakacje do swojego rodzinnego miasta.Tam bd jego byla i masa dziewczyn ktorym on sie podoba.On mowi ze kocha tylko mnie.Ale ja sie boje ze on po alkoholu mnie zdradzi Wiem ze bd tam pil ze znajomymi i palil...I wiem ze tam jest masa atrakcyjnych dziewczyn.Nie wiem jak sobie mam poradzic z tym jezeli tak sie stanie.. Co byscie zrobily na moim miejscu?
rozumiem,ze mieszkacie na pustyni i wokoł nie ma zadnych atrakcyjnych kobiet? moze lepiej sie zastanow czy warto spotykac sie z kims puszczalskim?
a swoja droga moze tez powinnam sie obawiac,ze po alkoholu nieswiadomie zdradziłam mojego chłopaka?
__________________
rozowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 21:03   #29
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Wciąż się boję

może porozmawiaj z nim o swoich obawach i dogadacie się,
tak żeby on nie pił zbyt dużych ilości
i był świadomy tego co robi..?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 21:25   #30
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Wciąż się boję

Dopóki nie zostałam zdradzona, uważałam to za pusty slogan:
Jak będzie chciał Cię zdradzić, to i tak to zrobi.
Na nic kontrole telefonu, naszej klasy, archiwum gg, Skype, czytanie tego co i komu pisał na forach, profilaktyczne sceny zazdrości, prośby i groźby.
I tak zostałam zdradzona, przy pomocy MEJLA FIRMOWEGO mojego tż, czyli jedynej rzeczy, której nie kontrolowałam.
Nie ma co mu zabraniać tych spotkań czy imprez, ale nie zaszkodzi pogadać, żeby wyrzucić z siebie te wątpliwości.

Jeżeli z natury nie jest wierny to zdradzi Cię byle jak, byle gdzie i z byle kim.
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.