Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-31, 21:59   #1
jezozwierzyk
Zadomowienie
 
Avatar jezozwierzyk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 055
GG do jezozwierzyk

Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??



Witajcie
Ciekawa jestem czy ktoś jeszcze miał złe doświadczenia z usługami firmy kurierskiej "Siódemka". Już kilka razy spotkałam się ze złymi opiniami na ich temat, miesiąc temu moja koleżanka dostała paczkę z zamówionymi butami którą kurier "zalał" po drodze, a teraz sama sie "przejechałam" na tej firmie.

Kurier miał mi dostarczyć dokumenty, dostałam smsa o treści "nieudana próba kontaktu, proszę się skontaktować pod nr 22-xxx-xx-xx, nr listu przewozowego xxxxxxxxx".
Zdziwiłam się trochę, ponieważ na telefonie nie było żadnych nieodebranych wcześniej połączeń, a cały dzień byłam w domu.
Zadzoniłam pod wskazany nr, jak nie trudno się domyśleć to centrala w Warszawie, byli zdziwieni że w ogolę do nich dzwonię i połączyli mnie do siedziby firmy w moim mieście. Sekretarka po sprawdzeniu nr przewozowego była bardzo zdziwiona nazwiskiem kuriera i stwierdziła że nikt taki u nich nie pracuje , zanotowała nr telefonu i obiecała oddzwonić jak ustali o co chodzi. Zadzwoniła po czasie i podała mi nr do innego kuriera który teraz miał mieć tą przesyłkę. Próbowałam się z nim kontaktować przez 2-3 dni ale albo miał wyłączony telefon, albo nie odbierał. Oddzwonił do mnie w piątek i poinformował mnie że może mi tą paczkę dostarczyć najwcześniej w poniedziałek (kurier nie może przyjechać w sobotę ). W poniedziałek wieczorem znów próbowałam się z nim skontaktować ale nie odbierał, później dzwoniłam do niego na zmianę z dwóch różnych nr, nie odbierał wcale.. Wczoraj zadzwoniłam do centrali, a kobieta z którą rozmawiałam była wręcz chamska, odpowiadała mi na wszystko z łaską i twierdziła że kurier się kontaktuje ze mną tylko ja nie odbieram jego telefonów . Dziś znów próbowałam się skontaktować z kurierem - bez efektów, już chciałam zadzwonić do siedziby w moim mieście i składać na niego skargę kiedy oddzwonił i powiedział że "zapomniał" i przyjedzie dziś przed 19. O 19;15 dzwonię do niego zapytać się czy w ogóle będzie a on mnie informuje że dokumenty zostały odesłane z powrotem do nadawcy i teraz mam się z nim (nadawcą)kontaktować w tej sprawie ...
Cała nieudana próba dostarczenia mi tej przesyłki trwała łącznie 10 dni, po czym dokumentów dalej nie mam i muszę czekać aż dojdą do nadawcy a ten je nada do mnie ponownie..
Czy któraś z was też już miała takie przeboje z tą firmą kurierską czy po prostu w moim rejonie działają tak źle zorganizowani kurierzy..
jezozwierzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 22:05   #2
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Cytat:
Napisane przez jezozwierzyk Pokaż wiadomość

Witajcie
Ciekawa jestem czy ktoś jeszcze miał złe doświadczenia z usługami firmy kurierskiej "Siódemka". Już kilka razy spotkałam się ze złymi opiniami na ich temat, miesiąc temu moja koleżanka dostała paczkę z zamówionymi butami którą kurier "zalał" po drodze, a teraz sama sie "przejechałam" na tej firmie.

Kurier miał mi dostarczyć dokumenty, dostałam smsa o treści "nieudana próba kontaktu, proszę się skontaktować pod nr 22-xxx-xx-xx, nr listu przewozowego xxxxxxxxx".
Zdziwiłam się trochę, ponieważ na telefonie nie było żadnych nieodebranych wcześniej połączeń, a cały dzień byłam w domu.
Zadzoniłam pod wskazany nr, jak nie trudno się domyśleć to centrala w Warszawie, byli zdziwieni że w ogolę do nich dzwonię i połączyli mnie do siedziby firmy w moim mieście. Sekretarka po sprawdzeniu nr przewozowego była bardzo zdziwiona nazwiskiem kuriera i stwierdziła że nikt taki u nich nie pracuje , zanotowała nr telefonu i obiecała oddzwonić jak ustali o co chodzi. Zadzwoniła po czasie i podała mi nr do innego kuriera który teraz miał mieć tą przesyłkę. Próbowałam się z nim kontaktować przez 2-3 dni ale albo miał wyłączony telefon, albo nie odbierał. Oddzwonił do mnie w piątek i poinformował mnie że może mi tą paczkę dostarczyć najwcześniej w poniedziałek (kurier nie może przyjechać w sobotę ). W poniedziałek wieczorem znów próbowałam się z nim skontaktować ale nie odbierał, później dzwoniłam do niego na zmianę z dwóch różnych nr, nie odbierał wcale.. Wczoraj zadzwoniłam do centrali, a kobieta z którą rozmawiałam była wręcz chamska, odpowiadała mi na wszystko z łaską i twierdziła że kurier się kontaktuje ze mną tylko ja nie odbieram jego telefonów . Dziś znów próbowałam się skontaktować z kurierem - bez efektów, już chciałam zadzwonić do siedziby w moim mieście i składać na niego skargę kiedy oddzwonił i powiedział że "zapomniał" i przyjedzie dziś przed 19. O 19;15 dzwonię do niego zapytać się czy w ogóle będzie a on mnie informuje że dokumenty zostały odesłane z powrotem do nadawcy i teraz mam się z nim (nadawcą)kontaktować w tej sprawie ...
Cała nieudana próba dostarczenia mi tej przesyłki trwała łącznie 10 dni, po czym dokumentów dalej nie mam i muszę czekać aż dojdą do nadawcy a ten je nada do mnie ponownie..
Czy któraś z was też już miała takie przeboje z tą firmą kurierską czy po prostu w moim rejonie działają tak źle zorganizowani kurierzy..



Tak,ja miałam.Bardzo nierzetelna i olewatorska firma,szczerze nie polecam.Pisałam już kiedyś o tym na forum,bo również się zbulwersowałam ich traktowaniem klienta.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 22:09   #3
jezozwierzyk
Zadomowienie
 
Avatar jezozwierzyk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 055
GG do jezozwierzyk
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

To jest po prostu jakiś dramat.. Dopóki te dokumenty nie zostaną podpisane i odesłane do nadawcy wstrzymują coś bardzo ważnego.. Zegar tyka, czas ucieka a oni sobie w //// lecą
jezozwierzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 22:17   #4
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Najgorsza firma jaka może być. Raz musiałam sama jechać do magazynu, ponieważ w najbliższym czasie żaden z kurierów nie był w pobliżu miejsca mojego zamieszkania - mieszkam w centrum.
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 22:21   #5
jezozwierzyk
Zadomowienie
 
Avatar jezozwierzyk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 055
GG do jezozwierzyk
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Mnie to zszokowało jak kurier łaskawie oznajmił w piątek że przyjedzie w poniedziałek.. Przecież to on nawalał, i jeszcze mi łaskę robi, od kiedy to kurierzy w weekendy nie jeżdżą i po co dziś mi mówi po 15 że przywiezie mi tą paczkę a 4 godziny później dowiaduje się że "Została odesłana do nadawcy" ... I nawet nie zadzwonił sam mi tego oznajmić a siedzieliśmy w domu jak ciule wstrzymując nasze plany na wieczór bo czekaliśmy na niego..
I jeszcze ta obsługa telefoniczna w cenrum
jezozwierzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 22:26   #6
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Może to zgłoś gdzieś?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 22:35   #7
jezozwierzyk
Zadomowienie
 
Avatar jezozwierzyk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 055
GG do jezozwierzyk
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Poczekam aż te dokumenty dojdą, zostaną podpisane i wrócą do nadawcy.. Bo nie wiem czy ta firma nie ma tylko z nimi podpisanej umowy
jezozwierzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 23:24   #8
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Może to zgłoś gdzieś?
Oni ignorują skargi.

Mnie wkurzyli nieziemsko, jak moją przesyłkę-tam kij z tym, że to tylko pudło papierów scrapowych, ale towar to towar-kurier zostawił u SĄSIADKI, nie kontaktując się wcześniej ze mną! A ona mi wieczorem przyniosła... Jezu, myślałam, że rozniosę ich w tej reklamacji... Ale nie odpisali mi nic.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 23:32   #9
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Oni ignorują skargi.

Mnie wkurzyli nieziemsko, jak moją przesyłkę-tam kij z tym, że to tylko pudło papierów scrapowych, ale towar to towar-kurier zostawił u SĄSIADKI, nie kontaktując się wcześniej ze mną! A ona mi wieczorem przyniosła... Jezu, myślałam, że rozniosę ich w tej reklamacji... Ale nie odpisali mi nic.


Ale ja miałam na myśli skargę ''dalej'',np. do UOKIK.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 23:33   #10
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Aaa... No to by może zadziałało.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 23:44   #11
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Na Piekielnych było już kilka historii o Siódemce http://piekielni.pl/szukaj?q=si%C3%B3demka
Ja na szczęście nie miałam z nimi do czynienia i będę chciała utrzymać ten stan.
Wolha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 00:09   #12
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Najgorsza firma jaka może być. Raz musiałam sama jechać do magazynu, ponieważ w najbliższym czasie żaden z kurierów nie był w pobliżu miejsca mojego zamieszkania - mieszkam w centrum.
widzę, że to u nich standardowa procedura. I nagminne dostarczenie pod 23 a nie pod 23 A....
__________________
oszalałam
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 07:25   #13
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Ja miałam przeboje w zimie. Przesyłka nadana 6.12 do Krakowa trafiła 9. Do 14.12 pan kurier nie zdazyl sie ze mna skontaktować a w na stronie internetowej widzialam tylko jak sie zmienia status paczki: wydano kurierowi, kurier zwrócił do magazynu - i tak codziennie Dodzwonić się nie dało - po protu porażka jak dla mnie. Jak kupuję w Internecie coś to sprawdzam czy nie wysyłają Siódemką - omijam tę firmę z daleka.
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 07:34   #14
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Wątek w sam raz dla mnie. Również miałam wielkie przeboje z tą firmą. Zamawiałam spodnie no i po ok 5 dniach od wysyłki pojawił się status "przesyłka doręczona", a jej jak nie było tak nie ma. Dzwonię do nich (chyba ze 2 godziny czekałam na połączenie) a bardzo nie miła pani oświadczyła mi "przeciez paczka została doręczona". Ja pytam do kogo? A ona "tu jest podpis pana X". Podała mi jakieś nazwisko z księżyca wzięte! Wpadłam w furię i zagroziłam, ze nie będę teraz łazić po sąsiadach jak idiotka i mają mi natychmiast przywieść albo pieniądze albo przesyłkę. A wiecie co ten babsztyl na to odpowiedział? "To pani problem, że ma pani nieuczciwych sąsiadów" . Poprosiłam o telefon do kierownika, zagroziłam wniesieniem sprawy o kradzież no i zadziałało. Wieczorem pan kurier przywiózł spodnie. Co się okazało? Nie chciało mu się do mnie przyjechać, wiec zmyslil sobie nazwisko i SAM SIĘ PODPISAŁ!! Firma masakra, szczyt wszystkiego i zdecydowanie zniechęca mnie do jakichkolwiek zakupów.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 07:45   #15
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Tak, raz, tez mam złe doswiadczenia z ta firma.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 08:01   #16
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

A ja, dla odmiany, póki co, na siódemkę narzekać nie mogę i zawsze jak się okazuje, że przesyłka będzie szła siódemką to się... cieszę, bo kurier, który dostarcza do mnie paczki to przemiły i grzeczny chłopak, który zawsze zadzwoni, zapyta o której przyjechać, czy będę w domu, czy wygodniej, jakby po drodze przywiózł paczkę do pracy, kiedyś mi paczkę do fryzjera przywiózł, bo akurat było mu po drodze, a mi wygodnie itd.

Ale podejrzewam, że to raczej wyjątek potwierdzający regułę... no i jak zawsze okazuje się, że wszystko zależy od konkretnego człowieka.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 08:37   #17
bleki00
Rozeznanie
 
Avatar bleki00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 887
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Ja mam niestety złe doświadczenia - chodzi o przesyłkę z allegro: brat zamawiał buty, wybral opcję kuriera Siódemki. Paczka dość długo nie przychodziła więc skontaktował się ze sprzedawcą, który był bardzo zdziwiony ponieważ buty wysłał prawie 2 tygodnie temu. Z numerem paczki jazda do punktu Siódemki, ktory oczywiście znajduje się na totalnym zadupiu i jest tak zlokalizowany, że jeszcze go trzeba dobre kilka minut szukać. Pani w okienku niedowierzała, że kurier ani nie zadzwonił ani nie zostawił awizo - "pewnie zostało przez nas wyrzucone bo przypomina ulotkę pizzeri" Dzięki nr paczkę znalazła i stwierdziła, że mieliśmy szczęście bo włąsnie dziś paczka miała zostać odeslana do nadawcy!
__________________
Wedding
bleki00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 09:13   #18
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

To ja chyba miałam niesamowite szczęście, bo ani razu nie miałam problemów z tą firmą. Jestem trochę zaskoczona waszymi wypowiedziami.
__________________

YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 09:39   #19
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Cytat:
Napisane przez YipYip Pokaż wiadomość
To ja chyba miałam niesamowite szczęście, bo ani razu nie miałam problemów z tą firmą. Jestem trochę zaskoczona waszymi wypowiedziami.
u mnie podobnie, wszystko zawsze było ok
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 09:40   #20
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Też mam złe doświadczenia z tą firmą. Nie zostawili awizo, za to potem były pretensje, dlaczego nie odbieram towaru... Pomijając już to, jak traktują towar.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 10:30   #21
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Też mam złe doświadczenia z tą firmą, może nie aż takie jak u Was, ale jednak w porównaniu z innymi firmami kurierskimi, nie są lubiani przeze mnie. Pracuję od 8 do 16, rano wychodzę do pracy około 7, jeśli idzie do mnie jakaś przesyłka to zazwyczaj około 9 mam telefon od kuriera, że ma dla mnie przesyłkę, nikogo nie ma w mieszkaniu, nikt nie może mi jej odebrać, do tej pory zawsze jeśli to był kurier z innej firmy, np. DHL, UPS, bez problemów dało się umówić, że np. o 16.30 jestem już w domu, i on przyjedzie i mi dostarczy paczkę, bez żadnych narzekań, że musi jeszcze raz jechać, wszystko miło i sympatycznie. Ale jeśli chodzi o Siódemkę: "Nie dostarczę paczki o tej godzinie, bo już nie pracuję o tej", no trudno, nie to nie, musiałam telefać się do ich magazynu, o mój Boże, na jakim zadupiu to było jakieś krzaki, garaże, las dookoła, masakra, udało mi się w końcu dotrzeć, odebrać przesyłkę. Wiem, że ich godziny pracy to nie powód do narzekań, ale jeśli mam możliwość skorzystania z usług firmy, która pracuje dłużej i może mi o tej 16.30 dostarczyć przesyłkę, to logiczne, że wybiorę tę lepszą
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 10:33   #22
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Bardzo dobrze, że robicie antyreklamę.
Może przynajmniej kilka dziewczyn zaoszczędzi na czasie i nerwach.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 11:01   #23
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomości: 736
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Ja na szczęście nigdy nie miałam problemów z żadną firma kurierską a zamawiam dużo.

Autorko wątku, nie możesz tego tak zostawić i złóż skargę. To jakaś kpina ze strony kuriera
__________________
Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

Stanisław Jerzy Lec


~~

Natalia4005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 11:32   #24
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
Ale jeśli chodzi o Siódemkę: "Nie dostarczę paczki o tej godzinie, bo już nie pracuję o tej", no trudno, nie to nie, musiałam telefać się do ich magazynu, o mój Boże, na jakim zadupiu to było jakieś krzaki, garaże, las dookoła, masakra, udało mi się w końcu dotrzeć, odebrać przesyłkę. Wiem, że ich godziny pracy to nie powód do narzekań, ale jeśli mam możliwość skorzystania z usług firmy, która pracuje dłużej i może mi o tej 16.30 dostarczyć przesyłkę, to logiczne, że wybiorę tę lepszą
Dokładnie w takich samej lokalizacji ja odbierałam paczkę... Trudno było do nich trafić.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 11:43   #25
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

ooooo - to ta wstrętna firma
jak tylko gdzieś widzę, że wysyłka poprzez Siódemkę, to od razu pytam czy mogą wysłać inaczej, a jeśli nie to rezygnuję całkowicie z zakupu

Zamówiłam psiakowi karmę - worek 15kg.
Dzień później telefon o godzinie 11 - strasznie zdziwiony pan, że on puka i nikt mu nie otwiera. Grzecznie wytłumaczyłam, że podobnie jak on jestem w pracy i będę ok 17 i szkoda że wczesniej nie zadzwonił, to by nie musiał jechac na darmo...
Na co on na mnie z krzykiem, że on nie będzie się tu wracał () i żebym inny adres podała. Więc podaję do rodziców - "to nie mój rejon", do pracy "to nie mój rejon", no to chciałam się na kolejny dzień umówić na 17 - on pracuje do 15
W końcu wzięłam dzień wolny na odebranie tej paczki (sic! ) i to tylko dlatego, że do magazynu nie było żadnego dojazdu komunikacja miejską, a na taksówki wydawać nie zamierzałam.
Poza tym średnio sobie wyobrażam tachać worek 15kg na plecach, bo firma kurierska jest do
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 12:12   #26
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Najgorsza firma jaka może być. Raz musiałam sama jechać do magazynu, ponieważ w najbliższym czasie żaden z kurierów nie był w pobliżu miejsca mojego zamieszkania - mieszkam w centrum.
Zgadzam się w 100%!!!!!

Mnie skubany kazał sobie jeździć i odbierać paczkę, ponieważ jaśnie Pan Kurier stoi pod domem już/teraz/zaraz/nagle i nie będzie drugi raz przyjeżdżał.
Mocno się wkur...zyłam i zadzwoniłam do kolesia z awanturą, podobno nieźle po nim jechałam ale z kulturą. Zaczął się wić jak piskorz, że mają takie ZASADY w firmie i za dowóz w późniejszej godzinie/następnego dnia mam sobie DOPŁACIĆ!
Dodam, że czekałam na przesyłkę 3 tygodnie!! Kurna!! Kurier, to poczta polska lepiej funkcjonuje!
Oczywiście wymusiłam przyjazd godzinę później, za darmo. Jeszcze mnie przepraszał...

Próbowalam się skontaktować z firmą w sprawie następnej przesyłki i co? I jajko nie odbierają telefonów, magazyn w Łodzi nie miał żadnego telefonu na stronie.


Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość
Ja miałam przeboje w zimie. Przesyłka nadana 6.12 do Krakowa trafiła 9. Do 14.12 pan kurier nie zdazyl sie ze mna skontaktować a w na stronie internetowej widzialam tylko jak sie zmienia status paczki: wydano kurierowi, kurier zwrócił do magazynu - i tak codziennie Dodzwonić się nie dało - po protu porażka jak dla mnie. Jak kupuję w Internecie coś to sprawdzam czy nie wysyłają Siódemką - omijam tę firmę z daleka.
Ja również sprawdzam! Albo rezygnuję z zakupu, albo proszę o zmianę firmy kurierskiej.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 13:37   #27
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A ja, dla odmiany, póki co, na siódemkę narzekać nie mogę i zawsze jak się okazuje, że przesyłka będzie szła siódemką to się... cieszę, bo kurier, który dostarcza do mnie paczki to przemiły i grzeczny chłopak, który zawsze zadzwoni, zapyta o której przyjechać, czy będę w domu, czy wygodniej, jakby po drodze przywiózł paczkę do pracy, kiedyś mi paczkę do fryzjera przywiózł, bo akurat było mu po drodze, a mi wygodnie itd.

Ale podejrzewam, że to raczej wyjątek potwierdzający regułę... no i jak zawsze okazuje się, że wszystko zależy od konkretnego człowieka.
ja z Siódemką, odpukać, jeszcze problemu nie miałam, choć kilka razy mi coś dostarczali. Natomiast walczyłam z GLS-em i uwazam ze obsluga tam jest tragiczna, nie biore juz przesylek przez ich firmę
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 13:49   #28
miss_alchemist
Raczkowanie
 
Avatar miss_alchemist
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Dla mnie hitem było, gdy kurier siódemki przyjechał do nas z umową bankową do podpisania dla mojego taty. Taty oczywiście nie było, bo, jak większość ludzi w tym kraju, pracuje przed godziną 15tą. A kurier zaproponował mi, żebym podpisała umowę za tatę! Śmiechem go na miejscu zabiłam, a jak tata wrócił, to zaraz przedzwonił do centrali siódemki na nasze miejsce zamieszkania i zrobił im taką awanturę, że kurier pół godziny później był z powrotem :P

Też sprawdzam, czy dana firma nie wysyła siódemką, nigdy nie korzystam z ich usług, już wolę PP. Przykre przejścia miałam też z GLS, jak zostawiali paczkę na portierni w akademiku bez dokonania żadnego telefonu mimo mojej wyraźnej prośby (wielkimi literami na paczce, że jest prośba o telefon przed doręczeniem).

Warto wg mnie skarżyć się też do wysyłającego takimi firmami kurierskimi, może po wielu skargach w końcu zmieniliby wykonawcę usługi...
miss_alchemist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 14:00   #29
tasik92
Raczkowanie
 
Avatar tasik92
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 272
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Dziwią mnie te oponie, bo kilka razy korzystałam z usług tej firmy i mam żadnych nieprzyjemnych doświadczeń
tasik92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 14:01   #30
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Firma kurierska "Si****ka" - czy ktoś jeszcze ma złe doświadczenia??

Cytat:
Napisane przez miss_alchemist Pokaż wiadomość
już wolę PP
tez wolę PP
chociaż moge sobie spokojnie pójść po swoją przesyłkę, jak nie ma mnie w domu....
chociaz o nawiedzonym listonoszu, który biegał po wszystkich piętrach na klatce schodowej, byleby komuś wcisnąć moją paczkę, żeby mi przekazano (on nie musiałby nosić z powrotem) też słyszałam
przecież to on miałby problemy gdyby sąsiad sobie przywłaszczył moja paczkę
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-12 13:32:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.