Niszowi polscy projektanci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-19, 20:18   #1
barabaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5

Niszowi polscy projektanci


Hej dziewczyny,
A co sądzicie o ciuszkach niszowych, polskich projektantów? Ostatnio odwiedzałam trochę stronek polskich projektantów, no i muszę przyznać że parę ładnych rzeczy wpadło mi w oko. Oczywiście nie mówię tutaj o każdemu znanych markach, ale raczej o twórcach zdecydowanie mniej znanych. No i przy okazji, według mnie stosunek ceny do jakości jest super, nie mówiąc już o tym że ciuszki są na pewno oryginalne - no ale to moje zdanie, ciekawe jak Wy uważacie A tak swoją drogą, może ktoś ma namiary do sklepów 'stacjonarnych' na terenie Warszawy gdzie można pooglądać takie ciuchy (coś w stylu showroom, tylko nie internetowy)? Osobiście chyba trochę bym się bała kupić jakiś ciuch przez internet od kogoś kogo nie znam, więc myślę że fajnie jakby gdzieś znaleźć taki sklepik
pozdr!
B.
barabaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 08:54   #2
barabaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Niszowi polscy projektanci

Ktoś, coś... ?
barabaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 09:58   #3
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Niszowi polscy projektanci

ja kupuje dośc często ciuchy na shoowromie. Najbardziej lubię Lane Nguyen, Anoi, Makotę.
Są ciekawsze niż te sieciówkowe i wolę zapłacic za coś fajnego i polskiego niz za taśmową produkcję z Trzeciego Świata.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 10:01   #4
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: Niszowi polscy projektanci

a możesz podać namiary tych projektantów?
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 10:34   #5
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Niszowi polscy projektanci

Cytat:
Napisane przez marysia602 Pokaż wiadomość
a możesz podać namiary tych projektantów?
ja ich wynajduję w showroomie.
http://www.shwrm.pl/marki
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 11:12   #6
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 602
Dot.: Niszowi polscy projektanci

wedlug mnie, takim miszowym polskim projektam brakuje prostoty. Bo jakosc ciuchow i cena na showroomie jest fajna, ale prawie wszystkie ciuchy sa jakies takie zbyt odjechane. brakuje prostych sukienek, spodniczek, bluzek, t-shirtow (wtedy bym chetniej kupowalam)
dla tego lubie la mania, Sylwje majdan - ale to juz inne ceny.

z polskich moze mie sie spodobala borska, ale ostatnio mam sam poliestr
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za błędy
ParashuteEffect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 10:34   #7
barabaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Niszowi polscy projektanci

Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Pokaż wiadomość
wedlug mnie, takim miszowym polskim projektam brakuje prostoty. Bo jakosc ciuchow i cena na showroomie jest fajna, ale prawie wszystkie ciuchy sa jakies takie zbyt odjechane. brakuje prostych sukienek, spodniczek, bluzek, t-shirtow (wtedy bym chetniej kupowalam)
dla tego lubie la mania, Sylwje majdan - ale to juz inne ceny.

z polskich moze mie sie spodobala borska, ale ostatnio mam sam poliestr
Zgadzam się z Tobą ParashuteEffect Myślę że bardzo często rzeczy na showroomie to trochę przerost formy nad treścią, aczkolwiek zdarzają się również 'perełki' - parę razy zdarzyło mi się kupić tam coś naprawdę fajnego i powiedzmy 'minimalistycznego'. Osobiście bardzo lubię też projektantkę agatagie , nie ma jej na shwrm, ale parę ciuszków u niej kupiłam i jestem bardzo zadowolona. LaMania, Sylwia Majdan - zdecydowanie super, ale niestety ceny trochę za wysokie jak dla mnie... Generalnie wracając do tematu brakuje mi trochę takich sklepów do których mogłabym się udać i znaleźć coś fajnego i oryginalnego... Podobno gdzieś na placu szembeka w Warszawie jest taki sklep, więc może warto byłoby się udać W każdym bądź razie widzę że nie tylko ja mam taki problem, więc jak uda mi się namierzyć coś fajnego to dam Wam znać
barabaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-22, 12:49   #8
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: Niszowi polscy projektanci

jak coś znajdziesz w okolicy pl. szembeka to daj znać, też chętnie się wybiorę i pomierzę, pooglądam
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 19:11   #9
barabaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Niszowi polscy projektanci

Cytat:
Napisane przez marysia602 Pokaż wiadomość
jak coś znajdziesz w okolicy pl. szembeka to daj znać, też chętnie się wybiorę i pomierzę, pooglądam
Hej,
Jasne, wybiorę się tam pewnie w weekend i dam znać co i jak
barabaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 20:28   #10
barabaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Niszowi polscy projektanci

Cytat:
Napisane przez barabaka Pokaż wiadomość
Hej,
Jasne, wybiorę się tam pewnie w weekend i dam znać co i jak
Hej dziewczyny,
Byłam w weekend na placu szembeka i w sumie to nie wiem czy coś znalazłam... Jest tam jeden sklep, w którym ciuchy wydają się być w miarę fajne, ale niestety Pani właścicielka do dziś była na urlopie, także za dużo powiedzieć niestety nie mogę. No nic, pozostaje jeszcze mieć nadzieję że jakaś koleżanka z forum poleci nam jakiś fajny niszowy sklepik do którego warto się wybrać
barabaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 17:31   #11
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Niszowi polscy projektanci

Podobnie jak większość z Was ubrania od projektantów kupuję w sklepie shwrm. Niestety mam podobne odczucia co do prezentowanego przez większość projektantów stylu. Takie ciuszki dla niby zbuntowanych dziewczynek z gimbazy. Proste, klasyczne ubrania są znacznie droższe. Zaglądam również na Mostrami, polecam Anię Kuczyńską. Mam popularną (w Wawie ) czarną torbę bawełnianą od Ani, którą kupiłam w jej butiku i szczerze ją polecam. Jest pojemna i mieszczę w niej laptopa. Chciałabym również chustę, lecz jest trochę droga. Poza tym polecam markę By Insomnia, oprócz sklepu internetowego mają również sporo sklepów stacjonarnych, na pewno jeden w Krakowie, w Wawce bodajże dwa... Ubrania bardzo fajnej jakości, o prostych fasonach i w klasycznej palecie barw. Doskonałe ciuszki basic, które również mogę polecić. Bardzo podobają mi się ubrania Nenukko.
Cenowo ubrania od niszowych projektantów są wg mnie porównywalne z sieciówkami. Wolę wydać stówkę na bluzkę od projektanta, a nie wielkiej firmie produkującej chłam, tandetę i wykorzystującą do pracy biednych ludzi. Ostatnio np bardzo spodobał mi się płaszcz z nowej kolekcji Zary, którego cena mnie "zabiła". 700zł. Za tyle kupiłabym dwa płaszcze na shwrm'ie...

pozdrawiam
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 17:48   #12
Ewelina_Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 367
Dot.: Niszowi polscy projektanci

Ja również jestem zainteresowana opiniami, oraz oczywiście gdzie się znajdują showroomy naszych polskich niszowych projektantów.
Głownie jestem zainteresowana oryginalnymi ciuchami, bluzkami z charakterystycznym nadrukiem, których nie można znaleźć w zwykłych sieciówkach. O np. http://www.shwrm.pl/ona/odziez/t-shi...ie-pije-p.html
Ewelina_Waw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 18:20   #13
akrzesak
Raczkowanie
 
Avatar akrzesak
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 378
Niszowi polscy projektanci

Ja tez jestem zainteresowana sklepem stacjonarnym. Na razie buszuje po shwrm . Dzisiaj kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Ceny nie są wysokie a jakość dobra no i ma się cos niepowtarzalnego.


Sent from my iPhone using Tapatalk
akrzesak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 19:27   #14
confusion
Rozeznanie
 
Avatar confusion
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 621
Dot.: Niszowi polscy projektanci

Ale super ciuszki są w w By Insomnia! Na pewno zajrzę do ich sklepu stacjonarnego. Może właśnie małe polskie marki są panaceum na moją bolączkę- drogie i prawie jednorazowe szmaty w sieciówkach.
confusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 11:29   #15
akrzesak
Raczkowanie
 
Avatar akrzesak
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 378
Dot.: Niszowi polscy projektanci

A wczoraj w blue city byli projektanci. I macie racje ceni niższe. Za cialozakrywacz zapłacił 150 zł. Na shwr kosztuje 189 plus przesyłka. Teraz projektanci bedą za miesiąc pewnie znowu coś upoluje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
akrzesak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 23:06   #16
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Niszowi polscy projektanci

ja shwrm dopiero odkrywam, bo jednak preferuje zakupy macane

do tej pory zamawiałam stamtąd w zasadzie tylko ciuchy sportowe - bluzy i tshirty, oversize'y. czyli bezpiecznie. ale znalazłam masę kiecek, które sprawdzą się również na codzień do pracy (a ja się noszę raczej ą-ę-formalnie. do pracy chadzam w szpiluniach i z teczuszką), pierwsza przyszła do mnie w pt i jestem pewna, że kolejne powolutku będą się stawać moje.
nie chodzi nawet o cenę, bo wolę rzadziej a lepiej (ja z tych, co stosują metodę świnki skarbonki na zbożny cel), choć nie czarujmy się - można tam utrafić perełki w bardzo przyzwoitych cenach, ale przede wszystkim - argument z "niepowtarzalności" do mnie przemawia.

poza wspomnianą by insomnia, z marek shwrmowych polecam:
chrum.com
shameless
henry and vince
borska

(po 2 - jeszcze mi się nie zdarzyło, aby ktokolwiek przysłał mi ciuch nieładnie zapakowany. to też robi wrażenie)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 13:07   #17
dotte
Przyczajenie
 
Avatar dotte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 23
Dot.: Niszowi polscy projektanci

hej dziewczyny!
Ciesze się, że trafiłam na Wasz wątek.
Jestem totalnie zakochana w rzeczach od polskich marek i projektantów.
Jeżdżę na targi, a także szukam perełek w sklepach stacjonarnych.
Te, które znam to:
1. TFH Tymczasowy Butik , ul. Szpitalna 8, Warszawa
2. W centrum Kalisza jest butik z poslkimi projektantami, nie pamiętam nazwy
3. Forum Mody, Kraków (dawny hotel Forum)
4. niedługo Ptasia 6 (Warszawa)


---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Jeśli chodzi o marki, to:
Hazel21
Keyce
FOF by Natalia Penar
Cocho
BezAle

Edytowane przez Mirianka
Czas edycji: 2014-01-13 o 08:05
dotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 13:34   #18
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Niszowi polscy projektanci

Cytat:
Napisane przez dotte Pokaż wiadomość

Oprócz shwrm, ja kupuję także na mostrami.pl i pakamera.pl. świetny wybór!

--
Przyłączam się.
Lubię Risk. made in warsaw i Fanfaronadę Darii Salamon. Jeśli idzie o dodatki (torby) to na pewno Zuzia Górska i Goshico.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 23:21   #19
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Niszowi polscy projektanci

zuzia jest mega. po świętach będę znów u niej zamawiać (poprzednią torbę oddałam ostatnio mamie. już jej nie zobaczę )

@vilqa

a powiedz jak risk wychodzi z rozmiarami? standardowo czy są zaniżone/zawyżone?
nie mam kiedy podjechać przymierzyć...

(patrząc na tabelkę z rozmiarami powinnam zamówić s, ale ze względu na 179 wzrostu obawiam się, że z gołą d będę biegać. zazwyczaj noszę 36, w sieciówkach typu hm kupuję s. wdzięczna będę za jakieś wskazówki)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 23:56   #20
lolandra
Raczkowanie
 
Avatar lolandra
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Niszowi polscy projektanci

Zuzia ma świetne torby niestety jak na razie nie stać mnie

Co sądzicie o Raramodo? Ja mam mieszane uczucia - na zdjęciach wszystko wygląda świetnie, ale kupiłam jedną torebkę (http://raramodo.pl/142,tove-ii.html) i skóra jest b. cienka. Tak, ze trochę dziwnie to wygląda.
Zastanawiam się jak z innymi modelami - zakochałam się w paru ale nie chcę się znowu przejechać.
lolandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 00:32   #21
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Niszowi polscy projektanci

tego nie znam i nigdy nie słyszałam.

zalinkowane torebki mi się nie podobają. wyglądają na pogniecione i szmaciane. nie mój styl. cena dość niska jak na skórę dobrej jakości
(torebki akurat wszystkie mam dość wysoko-markowe i jestem w stanie w ten element garderoby zainwestować kosmiczne pieniądze, więc oczekuję również wysokiej jakości)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 00:34   #22
Ewa_Ch
Zadomowienie
 
Avatar Ewa_Ch
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 903
Dot.: Niszowi polscy projektanci

Wawa:

Szpitalna 8
Mysia (budynek gdzie znajduje sie marka COS)
Bracka
Madox- Solec 111
__________________
Nakarm bezdomne psy

http://www.pustamiska.pl/
Ewa_Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 08:47   #23
dotte
Przyczajenie
 
Avatar dotte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 23
Dot.: Niszowi polscy projektanci

W gdyńskiej Rivierze też otworzył się właśnie sklep z młodymi projektantami. Widziałam tam Risk i Skin. Szkoda, że taki mały wybór, ale dziewczyny poszerzają ofertę.
dotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 21:08   #24
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Niszowi polscy projektanci

na gdańskiej starówce znajdziesz jeszcze place of art, a w madisonie - ufufu.
elskę znam, ale wybrać się nie mogę - ciągle nie po drodze
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 10:13   #25
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Niszowi polscy projektanci

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
zuzia jest mega. po świętach będę znów u niej zamawiać (poprzednią torbę oddałam ostatnio mamie. już jej nie zobaczę )

@vilqa

a powiedz jak risk wychodzi z rozmiarami? standardowo czy są zaniżone/zawyżone?
nie mam kiedy podjechać przymierzyć...

(patrząc na tabelkę z rozmiarami powinnam zamówić s, ale ze względu na 179 wzrostu obawiam się, że z gołą d będę biegać. zazwyczaj noszę 36, w sieciówkach typu hm kupuję s. wdzięczna będę za jakieś wskazówki)
Przepraszam, umknęło mi.
Ja ma ciuchy od S do L. Czasem mają Skę na 110 w biuście, czasem to Lka. Zależy od fasonu. A ja jestem tak 38/40 + biust 104 cm , więc raczej mam czasem problem. Wzrost 165 cm.

http://riskmadeinwarsaw.com/browse/2...ndreska-p.html - mam L, w pasie za duża, krawcowej dałam do zwężenia. Ramondreskę polecam. Jest CUDNA. Jak dla mnie to najlepszy Risk.
http://riskmadeinwarsaw.com/browse/6...-melanz-p.html - mam S
http://riskmadeinwarsaw.com/browse/1...-melanz-p.html - Lka
A tę koszulkę http://riskmadeinwarsaw.com/browse/3...or-dogs-p.html, będę kupować w rozm. M

Kupuję tylko przez internet ( pakamera.pl) i sugeruję się zawsze rozmiarami z tabelki. Nic jeszcze nie odsyłałam (póki co nie zawiodłam się na jakości dzianiny i szyciu) i nie wymieniałam, ale ja mam trochę odstające od tabeli wymiary i czasem skracam/zwężam. Dzianina jest elastyczna, więc gdzie trzeba, tam się naciągnie. Poza tym riskowa bawełna jest cudna w dotyku i miło się ją nosi.

Cytat:
Napisane przez lolandra Pokaż wiadomość
Zuzia ma świetne torby niestety jak na razie nie stać mnie
Drogie, drogie :-(
Ja wrzucam resztę z zakupów, kasę z urodzin, z jakiejś fuchy, albo z Allegro, jak raz w roku czyszczę szafy, albo sobie czekolady odmówię, do puszki. Czasem 2 czy 5 zł. Czasem 10, czasem uda mi się stówkę wrzucić (ostatnio poszła mi za tyle paczka z ciuchami na all). Nie ruszam tego nigdy (choć korci) i raz na jakiś czas (np. raz w roku) buszuję po stronach projektantów.

Mam jedną kopertówkę XXL, minibow, chciałabym http://zuziagorska.pl/pl/p/Fringe-Yo...ather-Midi/367 i http://zuziagorska.pl/pl/p/Halle/415.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2013-12-04 o 10:28
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 13:59   #26
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Niszowi polscy projektanci

Hej!

Ja również zastanawiam sie nad kupnem ciuszków od projektantów niszowych. Zainteresowała mnie nowa kolekcja Natalii Siebuły, podobają mi sie również wyroby marki Pulpa. A co do Zuzi Górskiej to zaczynam składać na jakąś torebke bo kilka modeli wpadło mi w oko...
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem


Edytowane przez Camilla
Czas edycji: 2013-12-04 o 14:11
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 21:33   #27
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Niszowi polscy projektanci

@vilqa
bardzo ci dziękuję za pomoc. s-l... no no... rozstrzał pełen ale rozumiem o co chodzi.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 22:22   #28
Tlenja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Niszowi polscy projektanci

[QUOTE=dotte;43910166]hej dziewczyny!

4. niedługo Ptasia 6 (Warszawa)

Co to znaczy niedługo Ptasia 6? Mieszkam w pobliżu.
Tlenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 04:59   #29
lolandra
Raczkowanie
 
Avatar lolandra
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Niszowi polscy projektanci

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Drogie, drogie :-(
Ja wrzucam resztę z zakupów, kasę z urodzin, z jakiejś fuchy, albo z Allegro, jak raz w roku czyszczę szafy, albo sobie czekolady odmówię, do puszki. Czasem 2 czy 5 zł. Czasem 10, czasem uda mi się stówkę wrzucić (ostatnio poszła mi za tyle paczka z ciuchami na all). Nie ruszam tego nigdy (choć korci) i raz na jakiś czas (np. raz w roku) buszuję po stronach projektantów.

Mam jedną kopertówkę XXL, minibow, chciałabym http://zuziagorska.pl/pl/p/Fringe-Yo...ather-Midi/367 i http://zuziagorska.pl/pl/p/Halle/415.

Obie to moje typy
Dobry pomysł ze składaniem, wypróbuję ja ostatnio podliczyłam rachunki za telefon - masakra, średnio 100 zł miesięcznie, a rozmawiam raczej mało Aż mi się płakać chce jak myślę ile torebek zuzi mogłabym za to kupić. Na szczęście jeszcze tylko 2 miesiące i zmieniam sieć
Ciągle zastanawiam się nad raramodo, szczególnie jeden model przypadł mi do gustu http://www.raramodo.pl/298,tuuli.html . Mogłabym nawet kupić z ekoskóry, gdyby była taka jak tu http://www.raramodo.pl/110,jali.html a nie gładka. Nie chcę się znowu naciąć na grubą skórę Może do nich napiszę, cy zrobiliby coś takiego
Hm jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z raramodo to chętnie przeczytam btw. może są gdzieś stacjonarnie?
lolandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 07:38   #30
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Niszowi polscy projektanci

Ze swej strony mogę polecić: Magdę Hasiak i Lanti - Riska także uwielbiam
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-28 19:51:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.