Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-15, 17:29   #3961
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Poka¿ wiadomo¶æ
Wella Koleston rzeczywi¶cie jest trwa³a i ma ³adne br±zy, jednak przy d³ugotrwa³ym stosowaniu sprawia, ¿e koñce s± ciemniejsze. Wyprzedzaj±c odpowiedzi dodam, ¿e w³osy farbuje od 20 lat, mia³am ju¿ chyba wszystkie kolory, stosowa³am wszystkie farby sklepowe i wiekszo¶æ profesjonalnych, równie¿ hennê i indygo, znam ró¿ne tricki, metody nak³adania, potrafiê w ci±gu jednego dnia zej¶æ z ciemnego br±zu do blondu oszczêdzaj±c w³osy i....wci±¿ szukam idealnej farby i wci±¿ nie mogê uzyskaæ tego wymarzonego ch³odnego br±zu...i wci±¿ wchodzê tu z nadziej±, ¿e mo¿e znajdê mojego faworyta.
Fajnie by³o by znale¼æ idea³, my¶lê ¿e ka¿dy takiego poszukuje - nied³ugo wchodzi nowa linia Tahe, w Marcu bêdê na pokazie wiêc co¶ wam skrobnê.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:38   #3962
niveaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hej dziewczyny mam problem, mo¿e która¶ siê zna i co¶ doradzi

Dotychczas farbowa³am w³osy farb± colloriane o numerze 5.18 light chestnut ice chocolate . Wychodzi³ ³adny br±z, dosyæ ciemny. Teraz chcia³am ufarbowaæ w³osy na ciemniejszy br±z ale o podobnym odcieniu. Chcia³abym mieæ bardzo ciemny br±z, ale ¿eby w ¿adnym wypadku nie wygl±da³ na czarny. Kupi³am farbê diapason 4/07 esotic brown i teraz mam w±tpliwo¶ci: Czy ten br±z nie wyjdzie mi jak czarny ? Czy mo¿e lepiej by³oby zmieszaæ farbê 4/07 z jak±¶ z numerem 5 ? I jeszcze jedno: 07 jaki to odcieñ ?

A marzê o takim kolorze w³osów jak na zdjêciu
https://polki.pl/uroda_wlosy_artykul,10005481.html
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 4687.jpg (11,2 KB, 97 za³adowañ)

Edytowane przez niveaa
Czas edycji: 2011-02-15 o 21:42
niveaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-15, 22:35   #3963
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez niveaa Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny mam problem, mo¿e która¶ siê zna i co¶ doradzi

Dotychczas farbowa³am w³osy farb± colloriane o numerze 5.18 light chestnut ice chocolate . Wychodzi³ ³adny br±z, dosyæ ciemny. Teraz chcia³am ufarbowaæ w³osy na ciemniejszy br±z ale o podobnym odcieniu. Chcia³abym mieæ bardzo ciemny br±z, ale ¿eby w ¿adnym wypadku nie wygl±da³ na czarny. Kupi³am farbê diapason 4/07 esotic brown i teraz mam w±tpliwo¶ci: Czy ten br±z nie wyjdzie mi jak czarny ? Czy mo¿e lepiej by³oby zmieszaæ farbê 4/07 z jak±¶ z numerem 5 ? I jeszcze jedno: 07 jaki to odcieñ ?

A marzê o takim kolorze w³osów jak na zdjêciu
https://polki.pl/uroda_wlosy_artykul,10005481.html
refleks 07 to naturalny br±z, bêdzie bardzo ciemny, wymieszaj z poziomem 5
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-16, 08:53   #3964
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 695
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Niveaa, ja mam w³a¶nie taki kolor jak zamie¶ci³a¶ na zdjêciu, uzyskujê go odcieniem 5.12-jasny br±z popielato-opalizuj±cy, wiadomo opal to z regu³y refleks fioletowy, je¶li jest na trzecim miejscu daje tylko po¶wiatê. Dziêki po³±czeniu popielu z fioletem mam na w³osach piêkn± gorzk± czekoladê. Jednak ja k³adê farbê na jasny blond ( to mój naturalny kolor ) wiêæ nie wiem jak wyjdzie Tobie. Radzê zmieszaæ 1/2-4.12 i 1/2-5.12, nie dawaj zbyt mocnej wody, ja robiê na 4%, chyba ¿e masz jakie¶ siwki wtedy 6%.
Mi 5.7, lub 4.07 daje czerwono-mahoniow± po¶wiatê. Kiedy¶ farbowa³am 4.07 i w s³oñcu mieni³am siê na czerwono Ale to tylko moje sugestie Ka¿dy w³os inaczej przyjmuje farbê...Wklejam zdjêcie, ale niestety ¶rednio widaæ, fotka robiona komórk± pod ostre s³oñce, bez lampy.

Ach jeszcze jedno, modelka z Twojej fotki jest bardziej fioletowa a u mnie fiolet to tylko refleks, ale przypomnia³am sobie ¿e przez wiele lat robi³am w³osy Wellatonem Blue velvet (3/66), wychodzi³o cudo, mam gdzie¶ jeszcze fotki na starym kompie, poszukam. Potem przerzuci³am siê na Koleston 33/66 i to by³ dopiero odjazd. Nosi³am ten odcieñ 5 lat, jak na mnie bardzo d³ugo. Zaznaczam, ¿e wcale nie wychodzi³ czarny...cholibka trudno opisaæ, muszê poszukaæ fotek. Zrezygnowa³am z niego tylko dlatego ¿e chcia³am wróciæ do blonu, ale wiele osób wspomina ten mój ,,ciemnoczekoladowyfiolec ik'' ;-)

Znalaz³am strar± fotkê po 33/66 ale jest malutka, s³abej jako¶ci. Jak znajdê czas poszukam czego¶ lepszego...ale tylko je¶li jeste¶ zainteresowana.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg vizaz.jpg (16,3 KB, 78 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ania.jpg (10,7 KB, 101 za³adowañ)

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2011-02-16 o 09:19 Powód: Znalaz³am star± fotkê po 33/66
AnnaMK jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:25   #3965
niveaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hej moje w³osy obecnie maj± kolor jak na zdjêciach. Farbowa³am kolorem 5.18 colorianne prestige, by³o to pó³ roku temu wiêc teraz jest to zmyty kolor ( na zdjêciach wyszed³ odrobinê ciemniej). Bojê siê próbowaæ z fioletami ¿eby mi jaka¶ ¶liwka nie wysz³a na g³owie Teraz chcia³abym mieæ taki kolor, o takim odcieniu ale ciemniejsze. Dodam ¿e zaraz po farbowaniu by³y dosyæ ciemne ale tylko przez dwa tygodnie, potem robi³y siê coraz ja¶niejsze, dlatego teraz chcê od razu zrobiæ ciemniejsze. Pierwszy raz bêdê farbowaæ w domu i trochê siê nie znam na tym Kupi³am diapason 4.07 i wodê 6% ( tak mi poradzono w sklepie). Tylko ¿e teraz mam w±tpliwo¶ci czy jednak nie wyjdzie mi czarny z tego i czy nie lepiej mo¿e dokupiæ jaka¶ 5, tylko zupe³nie nie znam siê na tych odcieniach. Jest to niby czekoladowy br±z, teraz bojê siê ¿e wyjd± mi czerwone, jednak z naturalnych kolorów zawsze mi odradzano i mówiono ¿e maj± du¿o pigmentu zielonego i mogê mieæ zielonkawy po³ysk Czyli odcieñ 07 to jest naturalny w koñcu czy taki czerwony ?

I jeszcze jedno: 18 jaki to odcieñ ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie0500.jpg (82,9 KB, 83 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie0503.jpg (78,8 KB, 66 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg paleta.jpg (54,9 KB, 71 za³adowañ)

Edytowane przez niveaa
Czas edycji: 2011-02-16 o 12:59
niveaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-17, 08:54   #3966
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 695
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Niveaa nie bardzo Ciê rozumiem, skoro wczesniej uzywa³a¶ odcienia 5.18 i Ci sie podoba³, to jesli chcesz mieæ ciemniejszy kup 4.18 proste Zdjêcie które wczesniej wklei³a¶ jako ten wymarzony kolor to ewidentnie br±z z odcieniem fioletu)). Co do oznaczeñ farb ka¿da firma ma trochê inne np: Refleksy loreal majirel wystepuj± w skali od 1 do 7.
1-popiealty-barwnik niebieski, 2 - opalizujacy barwnik fioletowy, 3 - zlocisty-barwnik zolty, 4- miedziany barwnik pomaranczowy, 5- mahoniowy-trochê czerwieni i filoletu, 6 - czerwony- barwnik czerwony, 7 - metaliczny barwnik zielony.
Oznaczenie niektórych farb Alcantara:
4/7 Miedziana czerwieñ
5/7 Winna czerwieñ
6/7 ¦wietlista czerwieñ*
8/7 Ognista czerwieñ*
Alcantara ma oznaczenia: 1/Popielate, 2/Z³ote, 3/Mahonie, 4/Br±zy, 5/Fiolety ,6/Per³owe, 7/Czerwienie
Sama widzisz
I jeszcze jedno odcieñ który wybra³a¶ to: 4.07-Small Chocolate ( co producent mia³ na my¶li hihi??? ) Nigdy nie mozna sugerowac siê sam± nazw±, od tego jest numeracja, u wiêkszo¶ci np. Loreal, Chenice itp czekolady maj± w sobie refleks czerwieni. Wystarczy wej¶æ na forum Casting i poczytac opinie dziewczyn które czekoladami robi±, czêsto skar¿± siê na rudo¶ci i czerwienie.
Musisz popytaæ jakie oznaczenia techniczne ma Firma, której farbê wybra³a¶.

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2011-02-17 o 09:09
AnnaMK jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-17, 13:00   #3967
niveaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

No nic, dzisiaj ide jeszcze raz do sklepu i siê upewniê. Ale dziêkuje za odpowiedzi Wiem ¿e by³oby prosto kupiæ ciemniejsz± 4.18 tylko problem w tym ¿e tych farb (colorianne prestige ) nigdzie nie mogê dostaæ, u mnie w sklepach fryzjerskich ich nie ma. A z tych farb co s± dostêpne, nie ma w ¿adnej takiego odcienia jak 18, z regu³y s± do 7 dlatego te¿ pyta³am i mam problem ¿eby dobraæ podobny odcieñ. Pozdrawiam
niveaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 11:28   #3968
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomo¶ci: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a uzywala ktora¶ z Was farb ce-ce sweden?
ja bylam do¶c dlugo wierna farbom allwaves, ale postanowilam sprobowac czego¶ innego - pad³o na matrixa so.color - ale to byl niewypa³, odrostów nie pokry³o chociaz trzyma³am 30min, a na dlugosci tylko 10, szybko siê zmy³, chocia¿ musze przyznaæ ¿e wlosy bezp¶rednio po farbowaniu by³y w lepszym stanie ni¿ po allwaves. Dlatego tez postanowilam sprobowac ce- ce, uzywam odcienia ciemny blond i waham siê miedzy popielatym a kawowym...
__________________
Piêkne kobiety wierz± w swoj± inteligencjê; kobiety inteligentne nie wierz± w swoj± urodê.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 08:32   #3969
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 695
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Tak, ja u¿ywa³am, nie by³am zachwycona, ale te¿ w jaki¶ szczególny sposób nie zauwa¿y³am by niszczy³a w³osy. Jej niew±tpliwym plusem jest wydajno¶æ Jednak szybko p³owieje...wiêc z niej zrezygnowa³am. U¿ywa³am, ciemnego czekoladowego blondu, chyba 6.13 po jakim¶ czasie mia³ rud± po¶wiatê...a powinien mieæ z³ocist±
AnnaMK jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-19, 11:29   #3970
nimeve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Czy która¶ z Was odwa¿y³a siê na bronde? Jaki jest efekt? Nosi mnie na zmiany!
nimeve jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:14   #3971
karola855
Przyczajenie
 
Avatar karola855
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 4
Question Jaki kolor?

Witam mam naturalne ciemno-br±zowe w³osy,niestety pojawiaj± sie juz siwe wiêc zacze³am farbowaæ niestety wszelakie br±zy wychodz± mi czarno ostatnio probowa³am sayosa jasny br±z wyszed³ ciemny ale pop paru myciach troszke zblad³.Chcia³abym uzyskac jaki¶ fajny ciep³y jasny br±z a nie ci±gle te ciemne wrêcz czarne kolory

Edytowane przez karola855
Czas edycji: 2011-02-24 o 12:23
karola855 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 20:12   #3972
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomo¶ci: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

wlasnie naczytalam sie ze slabo trzymaj±, jutro ide po farbe kupie lecher albo vitalitys
__________________
Piêkne kobiety wierz± w swoj± inteligencjê; kobiety inteligentne nie wierz± w swoj± urodê.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-24, 20:41   #3973
olka61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny je¶li mowa o ciemnych br±zach i czerniach to jakie farby polecacie ¿eby by³y trwa³e i dobrze kry³y siwe w³osy ? Casting nie radzi sobie z siwymi wychodz± ju¿ po 3-4 myciach... a do tej pory u¿ywam prawie ca³y czas i chcê zmieniæ na co¶ bardziej trwa³ego pomó¿cie !
olka61 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-25, 10:24   #3974
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 4 076
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Joanna Kasztanowy Br±z: b. ³adny kolor, w sztucznym ¶wietle ma po³ysk miedziany ale generalnie to ¶redni br±z... Nie niszczy w³osów i to tylko 6,50!
Kreskaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-26, 04:35   #3975
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczynki pomocy
schodzê z blondu , fryzjerka na³ozy³a mi naturalny sredni +ciemny blond jest zielonkawa poswiata ,chce uzyskac kolorek jak na ma³ych fotkach czy na obecnym kolorze z³apie orzechowy blond cos ala ma³e fotki ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05607.jpg (136,6 KB, 132 za³adowañ)
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-26, 08:38   #3976
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Joanna Kasztanowy Br±z: b. ³adny kolor, w sztucznym ¶wietle ma po³ysk miedziany ale generalnie to ¶redni br±z... Nie niszczy w³osów i to tylko 6,50!
generalnie to zale¿y od wyj¶ciowego koloru w³osów. nie dla wszystkich wyjdzie ¶redni br±z
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-26, 09:49   #3977
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomo¶ci: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

to musze przyznaæ ¿e do¶c jasny kolor Ci wyszed³, ja uzywam ciemnego blondu i wlosy wychodz± mi brazowe i to wcale nie jasny braz, taki sredni \
Dzis farbujê, pani w hurtowni poleci³a mi farbê Hantesis zobaczymy
__________________
Piêkne kobiety wierz± w swoj± inteligencjê; kobiety inteligentne nie wierz± w swoj± urodê.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:10   #3978
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 427
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

mam takie pyt, czêsto u¿ywacie tu okre¶lenia poziomu kolorów, typu: wybierz 3 lub 4. A jakie kolory dok³adnie oznaczaj± te numerki? Przejrza³am parê stron do ty³u, ale nie znalaz³am
__________________

if you were happy with the wrong one
just think how happy you will be when

the right one comes


od 01.02. olejuje w³osy
13.10 - pokrzywa
Gryzeldaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:43   #3979
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Gryzeldaa Poka¿ wiadomo¶æ
mam takie pyt, czêsto u¿ywacie tu okre¶lenia poziomu kolorów, typu: wybierz 3 lub 4. A jakie kolory dok³adnie oznaczaj± te numerki? Przejrza³am parê stron do ty³u, ale nie znalaz³am
Naturalny kolor przewa¿nie oznaczamy na podstawie palety kolorów farb profesjonalnych w gamie naturalnych odcieni.
Wejd¼ w google na jak±kolwiek paletê i wyszukaj na niej kolory bazowe/naturalne lub podstawowe.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 14:42   #3980
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

umy³am w³oski szamponem z sod± oczyszczon± i zmy³ sie dosc duzo kolorek
we wtorek fryzjer ...myslicie ¿e uzyskam kolorek 2-3 foto?
moje aktualne 1 od prawej strony jasniejsze bo od okna swiat³o i takie s± w rzeczywisto¶ci
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05637.jpg (39,0 KB, 75 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 975326.jpg (43,0 KB, 167 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg braz2.jpg (29,6 KB, 116 za³adowañ)
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-27, 14:47   #3981
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
umy³am w³oski szamponem z sod± oczyszczon± i zmy³ sie dosc duzo kolorek
we wtorek fryzjer ...myslicie ¿e uzyskam kolorek 2-3 foto?
moje aktualne 1 od prawej strony jasniejsze bo od okna swiat³o i takie s± w rzeczywisto¶ci
ifrit a mia³a¶ takie piekne blondasy ale nie powiem, kolorek na drugim foto piekny niedaleko masz no niego
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-27, 14:54   #3982
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
ifrit a mia³a¶ takie piekne blondasy ale nie powiem, kolorek na drugim foto piekny niedaleko masz no niego
oj wiem wiem by³y blond tylko zrobi³a mi siê istna têcza i odrosty co tydzieñ dos³ownie 9% woda rozjasnia³a do rudosci odrost nigdy albo ma³o kiedy by³o idealnie mój odrost na poziomie 5 poziomu wiec troszkê odcienii musia³a pokonac farba ... teraz nastawi³am sie na ten odcien i taki poziom mam nadzieje ze go uzyskam we wtorek pochwale siê ...
a po za tym zatêskni³am do br±zu
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-27, 14:55   #3983
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
oj wiem wiem by³y blond tylko zrobi³a mi siê istna têcza i odrosty co tydzieñ dos³ownie 9% woda rozjasnia³a do rudosci odrost nigdy albo ma³o kiedy by³o idealnie mój odrost na poziomie 5 poziomu wiec troszkê odcienii musia³a pokonac farba ... teraz nastawi³am sie na ten odcien i taki poziom mam nadzieje ze go uzyskam we wtorek pochwale siê ...
a po za tym zatêskni³am do br±zu
³adnemu we wszystkim ³adnie, czekamy na foto we wtorek
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-27, 14:57   #3984
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
³adnemu we wszystkim ³adnie, czekamy na foto we wtorek
dzieks ... oj w nerwach jestem ca³a mam nadzieje ze sie uda bo w nastepn± niedziele idê na wesele wiec oby wysz³o
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-27, 15:05   #3985
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
umy³am w³oski szamponem z sod± oczyszczon± i zmy³ sie dosc duzo kolorek
we wtorek fryzjer ...myslicie ¿e uzyskam kolorek 2-3 foto?
moje aktualne 1 od prawej strony jasniejsze bo od okna swiat³o i takie s± w rzeczywisto¶ci
piêkny kolor! marzê o takim, ale u mnie rozja¶nianie odpada

a co do tej Joanny ciemny blond, która wychodzi jak ¶redni br±z to za nied³ugo siê przekonam
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-27, 15:10   #3986
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
piêkny kolor! marzê o takim, ale u mnie rozja¶nianie odpada

a co do tej Joanny ciemny blond, która wychodzi jak ¶redni br±z to za nied³ugo siê przekonam
ja z takiego blondu chce uzystac taki orzechowy brazik
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05148.jpg (129,1 KB, 35 za³adowañ)
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-01, 19:34   #3987
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

obecny kolor uzyskany przez moja fryzjerke foto 1 zblizony do pozosta³ych
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05642 - Kopia.jpg (66,7 KB, 174 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 975326.jpg (43,0 KB, 46 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg braz2.jpg (29,6 KB, 16 za³adowañ)
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2011-03-01 o 19:35
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-03, 06:56   #3988
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 5 672
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Bardzo proszê o opiniê dziewczyn,które farbowa³y w³osy lorealem Recital Preference odcieniem G Virginie jasny br±z z³ocisty,aktualnie mam w³osy ¶redni br±z ze z³oto-rudawym refleksem,szukam czego¶,co nie przyciemni mi w³osów tylko od¶wie¿y kolor i mo¿e minimalnie zmieni odcieñ,nie wiem tylko czy ta farba mi z³apie,bo to w koñcu jasny br±z,a mój kolor wyj¶ciowy to ¶redni br±z,z do¶wiadczenia jednak wiem,¿e wszystkie br±zy wychodz± du¿o ciemniej,je¶li która¶ farbowa³a t± farb± to proszê o podzielenie siê do¶wiadczeniami
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,8 KB, 34 za³adowañ)
sweet sunday jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-03, 07:57   #3989
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 942
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A ja wci±¿ zadowolona z mojej mieszanki Alfapart - 5NB i pó³ 5, wychodzi naturalny, ciep³y br±z
Lenka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:46   #3990
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 695
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witaj, farbowa³am Recital Preference odcieniem G Virginie, wyszed³ kolor prawie identyczny jak ten na bude³ku. To jedyna farba która nie przyciemni³a mi w³osów. Jednak je¶li masz ciemniejsz± bazê mo¿e wyj¶æ inaczej, ja z natury jestem blondynk±, wiêc mia³am u³atwione zadanie. Mam gdzie¶ fotkê, poszukam i wklejê.
AnnaMK jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.