Wszystko o Oriflame część VIII - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-23, 07:44   #3481
Purcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mazowsze :)
Wiadomości: 863
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

hej.
Mam dosyć głupie pytanie..
Nie opłaciłam faktury na czas, ponieważ leżałam 2 tygodnie w szpitalu. Wczoraj wróciłam, a paczka w nienaruszonym stanie czeka i czeka...
Czy mogę napisać jakiegoś maila do Ori z prośbą o przedłużenie terminu?
na jaki adres?
i co mi teraz grozi? jakieś zawieszenie, nigdy jeszcze tak nie miałam.

podbijam
Purcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 08:44   #3482
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Witam prawie świątecznie
Wczoraj odebrałam paczkę razem z paczką niespodzianką. Z tego co piszą poprzedniczki zestawy wyglądają bardzo podobnie. Skład mojego był następujący:
- świeca zapachowa z serii Home collection, ale nie z tych nowych, ostatnio wprowadzonych, a z tych poprzednich ( bodajże Breakfast in Paris)
- złota świeczka
- naszyjnik z żółtymi kamyczkami ( Yellow Mellow?)
- dwie pomadki Visions ( ale te stare, w bialych opakowaniach, brad i colin)
- pomadka w kredce Visions ( niestety z wyraźnymi śladami używania)

Same oceńcie, czy bylo warto. Powiem tak, jesli ktoś mial te 75pp i zapłacił za paczkę 19,90 - tragedii nie ma. Jeśli ktoś specjalnie dobijał do tych 75pp ( jak ja, bo zamówienie miałam na 50pp), to nie było warto. Cóż, Ori wten sposób czyści magazyny z wybitnie niesprzedających się produktów


Pisałam również o tym, że na linku dhl-a mialam dwa numery przesyłek ( tyle, że te posty wcięło). Owszem, dostałam dwie paczki. Naiwnie liczyłam, że to ta paczka niespodzianka jest wysyłana odrębną paczką, taaaa. No i wczoraj otwieram jedną z paczek, łapię za fakturę, a tu niespodzianka - na fakturze inny numer konsultanta, paczka nie do mnie. Sprawdziłam tylko na szybko, czy produkty z faktury innej konsultantki zgadzają się z zawartością paczki i zadzwoniłam do Ori. Nazczęście zadziałali szybko i po godzinie wrócił do mnie kurier i odebrał nie moją paczkę. Szkoda mi tylko tej biednej konsultantki, która czekała wczoraj niecierpliwie na paczkę
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 10:13   #3483
kala101
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 177
GG do kala101
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Dziewczyny Zdrowych Pogodnych i pełnych miłości świąt Wielkiej Nocy oraz Błogosławieństwa Bożego dla Wszystkich

A z tymi paczkami niespodziankami to fajny syf ori całkowicie na psy schodzi i czyści magazyny
kala101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 11:15   #3484
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Purcia Pokaż wiadomość
hej.
Mam dosyć głupie pytanie..
Nie opłaciłam faktury na czas, ponieważ leżałam 2 tygodnie w szpitalu. Wczoraj wróciłam, a paczka w nienaruszonym stanie czeka i czeka...
Czy mogę napisać jakiegoś maila do Ori z prośbą o przedłużenie terminu?
na jaki adres?
i co mi teraz grozi? jakieś zawieszenie, nigdy jeszcze tak nie miałam.

podbijam
Purcia, miałam trochę inną sytuację ze dwa lata temu, ale też mialam problem z niezapłaconą fakturą i wyglądalo to tak:
Paczkę odebrałam w biurze normalnie, ale pieniędzy nie zapłaciłam. Pojawiły się w moim życiu zupełnie niezplanowane okoliczności, przez które zapłata faktury stała się ostatnią rzeczą o jakiej myslałam. Przysyłali upomnienia, które zignorowalam. Potem dostałam wiadomość ( już nie pamiętam czy mailem czy listem), że jeśli nie zapłacę, to windykacja i wiadomo; w tej wiadomości był także numer do osob, które zajmują się tą sprawą. Zadzwoniłam wyjaśniłam sytuację, pani poprosiła o podanie terminu, w którym spłacę fakturę. No i spłaciłam fakturę w tym terminie i nie było żadnych innych konsekwencji ( oczywiscie oprócz odsetek i opłat za niezachowanie terminu płatności).
Na tej podstawie sądzę, że da się wszystko z nimi zalatwić, ale opłat typu odsetki raczej nie unikniesz.
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 12:01   #3485
monitta89
Raczkowanie
 
Avatar monitta89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 158
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez jouka2 Pokaż wiadomość
O kurczę... A ja dałam się skusić na tą paczkę niespodziankę, bo pamiętam że kiedyś były już i w miarę fajne produkty - co prawda wycofane, ale użyteczne (balsamy, dezodoranty, pomadki tej lepszej serii). A ten zestaw faktycznie beznadziejny... Daj znać co Ci odpiszą w sprawie możliwości zwrotu, bo jeśli ja dostanę to samo to też będę chciała to oddać
Dostałam odpowiedź że nie można zwrócić paczki z tytuły gwarancji satysfakcji... Super....
Ale ja i tak chyba spróbuje najwyżej mi cofną, to w końcu produkt jak każdy inny

Wesołych Świąt dla kochanych Wizażanek
__________________
RAZEM
NASZ ŚLUB
monitta89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 12:39   #3486
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

wesołych świąt dziewczyny
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 14:03   #3487
malinaklb
Raczkowanie
 
Avatar malinaklb
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 196
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Wesołych Świąt dla WSZYSTKICH

Zdrowia, radości
, pyszności na stole i pięknej pogody
__________________
Konsultantka
Studentka
Malina


Jesteśmy razem...


malinaklb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 14:21   #3488
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Wesołych,zdrowych,spokojn ych świąt
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 14:26   #3489
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

ja również życzę wesołych świat
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 14:47   #3490
malinaklb
Raczkowanie
 
Avatar malinaklb
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 196
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

mam 2 pytania:
czy któraś z Was używała truskawkowego żelu który jest na wyprzedaży w kat 7? co sądzicie?

i czy ktoś posiada cienie do paletki Visions? jaką mają średnicę i które kolory polecacie? jestem zainteresowana kolorami: Angel, Spicy i Chic

Z góry dziękuje za odpowiedzi
__________________
Konsultantka
Studentka
Malina


Jesteśmy razem...


malinaklb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 22:51   #3491
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez malinaklb Pokaż wiadomość
mam 2 pytania:
czy któraś z Was używała truskawkowego żelu który jest na wyprzedaży w kat 7? co sądzicie?

i czy ktoś posiada cienie do paletki Visions? jaką mają średnicę i które kolory polecacie? jestem zainteresowana kolorami: Angel, Spicy i Chic

Z góry dziękuje za odpowiedzi
Jak dla mnie żel pachnie truskawkami. Piszę o tym, bo pojawiły się głosy, że brzydko pachnie... Konsystencja faktycznie jest żelu. Szybko się wchłania, dobrze nawilża i lekko chłodzi. Za tą cenę polecam. Kupowałam go już wielokrotnie na wyprzedażach i daje swoim klientkom do większych zamówień

Cienie mają średnicę taką jak w katalogu. Kolory są bardzo intensywne. Na powiekach kolor prawie nie różni się od tego w opakowaniu. Zaś kolory w opakowaniu są takie jak w katalogu. Angel ma maleńkie złote drobinki, ale jeśli chcesz matowy cień, to też się nada, bo na powiece są praktycznie niezauważalne. Niestety nie wiem jak Spicy, ale zamierzam zakupić 2 szt. Podobnie Chic wezmę 2 szt, Angel wezmę jeszcze jeden, albo może też dwa. Zielone i niebieski zużywam powoli, więc nie będę szaleć Paletek nie biorę, bo oryginalne opakowania (zamykane plastikowe wytłoczki) w zupełności mi wystarczają...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 10:53   #3492
malinaklb
Raczkowanie
 
Avatar malinaklb
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 196
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Jak dla mnie żel pachnie truskawkami. Piszę o tym, bo pojawiły się głosy, że brzydko pachnie... Konsystencja faktycznie jest żelu. Szybko się wchłania, dobrze nawilża i lekko chłodzi. Za tą cenę polecam. Kupowałam go już wielokrotnie na wyprzedażach i daje swoim klientkom do większych zamówień

Cienie mają średnicę taką jak w katalogu. Kolory są bardzo intensywne. Na powiekach kolor prawie nie różni się od tego w opakowaniu. Zaś kolory w opakowaniu są takie jak w katalogu. Angel ma maleńkie złote drobinki, ale jeśli chcesz matowy cień, to też się nada, bo na powiece są praktycznie niezauważalne. Niestety nie wiem jak Spicy, ale zamierzam zakupić 2 szt. Podobnie Chic wezmę 2 szt, Angel wezmę jeszcze jeden, albo może też dwa. Zielone i niebieski zużywam powoli, więc nie będę szaleć Paletek nie biorę, bo oryginalne opakowania (zamykane plastikowe wytłoczki) w zupełności mi wystarczają...
LiO bardzo dziękuje za odpowiedź jak zawsze jesteś pomocna i jeszcze raz życzę Tobie i wszystkim wizażankom WESOŁYCH ŚWIĄT
__________________
Konsultantka
Studentka
Malina


Jesteśmy razem...


malinaklb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 10:57   #3493
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

ja mam cien Chic to jest ciemna sliwka/burgund - do smokey bardzo fajny cien
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 11:14   #3494
Purcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mazowsze :)
Wiadomości: 863
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Purcia, miałam trochę inną sytuację ze dwa lata temu, ale też mialam problem z niezapłaconą fakturą i wyglądalo to tak:
Paczkę odebrałam w biurze normalnie, ale pieniędzy nie zapłaciłam. Pojawiły się w moim życiu zupełnie niezplanowane okoliczności, przez które zapłata faktury stała się ostatnią rzeczą o jakiej myslałam. Przysyłali upomnienia, które zignorowalam. Potem dostałam wiadomość ( już nie pamiętam czy mailem czy listem), że jeśli nie zapłacę, to windykacja i wiadomo; w tej wiadomości był także numer do osob, które zajmują się tą sprawą. Zadzwoniłam wyjaśniłam sytuację, pani poprosiła o podanie terminu, w którym spłacę fakturę. No i spłaciłam fakturę w tym terminie i nie było żadnych innych konsekwencji ( oczywiscie oprócz odsetek i opłat za niezachowanie terminu płatności).
Na tej podstawie sądzę, że da się wszystko z nimi zalatwić, ale opłat typu odsetki raczej nie unikniesz.


Dziękuję za odpowiedź
a wiesz może w jakiej wysokości są te odsetki? Mam nadzieje, że nie jakieś mega duże
Purcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 12:20   #3495
amigagdynia
Rozeznanie
 
Avatar amigagdynia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: De Hassmersheim
Wiadomości: 509
GG do amigagdynia Send a message via Skype™ to amigagdynia
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Rowniez wesolych swiat dziewczynki!!!

Ostatnio zadziwilo mnie jedno ogloszenie jakiejsc konsultantki nawet nie pamietam gdzie to znalazlam. Reklamowala sie ze zapisujac sie na konsultantke Ori sprzedaje sie w 100% naturalne kosmetyki. Co za bujda. Ja jako konsultatntka zawsze opowiadam moim klientkom ze sa to kosmetyki na bazie naturalnych ekstraktow ale zeby piosac w 100% naturalne!!! Glupota i oklamywanie klientek
__________________
Yves Rocher
Zabierzcie mi to a
Bloguje http://zakochanawmazidlach.blogspot.de/
amigagdynia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:13   #3496
dominikowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dukla(Podkarpackie), (Stargard Sz),( Chociwel)
Wiadomości: 57
GG do dominikowaa
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

amigagdynia masz calkowita racje! To nie sa naturalne kosmetyki tylko na bazie nie widzialam jeszcze naturalnej szminki albo podkładu
dominikowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:14   #3497
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Purcia Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
a wiesz może w jakiej wysokości są te odsetki? Mam nadzieje, że nie jakieś mega duże
Purcia nie pamietam jakiej wysokosci są te odsetki, ale w cenniku jest informacja o opłacie stałej ( 7,00 koszty upomnienia oraz wezwanie w kwocie 15.00 ) oraz o odsetkach umownych 18% w skali roku. O ile dobrze liczę ( magister ekonomii hehe), to odetki dzienne w skali procentowej wyniosą 0,18/365=o,00049, jesli zalożymy, że Twoja faktura wyniosła 100zl, to 0,00049*100=0,05. Także masz kwotę 5 gr dziennie, ktora przemanażasz przez liczbę dni od terminu płatności. Nie wyjdą to raczej wielkie kwoty.

Jesli źle liczę, to wybaczcie, ale duza liczba toastów wysoko%owych robi swoje.
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:19   #3498
ec3ecf67ca645da9bcfb4d4b64140b93ac2efc56_5e41ee94bdeb6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Hej dziewczyny,
czy wiecie czy w następnych katalogach pojawi się jeszcze seria Essentials z wyciągiem z bratka? Chodzi mi głównie o żel pod oczy i krem na dzień. Widzę, że w K7 niestety ich nie ma, a jak wklepuje kody na stronie oriflame to jest dostępny tylko krem na dzień.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
ec3ecf67ca645da9bcfb4d4b64140b93ac2efc56_5e41ee94bdeb6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 00:19   #3499
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Dziewczyny, powiedzcie mi, ile produktów mogę zwrócić w jednym katalogu?? Bo słyszałam coś o trzech...
A jeśli zamieniam np. szminkę na jakąś w innym kolorze, to czy jest to liczone jako zwrot czy wymiana?? I ile mogę zrobić takich wymian w katalogu oraz jeśli zgłoszę taką wymianę w biurze, to zamieniony produkt przyjdzie mi z następnym zamówieniem, czy może odeślą go do biura i tam będę musiała po niego iść??
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 09:27   #3500
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi, ile produktów mogę zwrócić w jednym katalogu?? Bo słyszałam coś o trzech...
A jeśli zamieniam np. szminkę na jakąś w innym kolorze, to czy jest to liczone jako zwrot czy wymiana?? I ile mogę zrobić takich wymian w katalogu oraz jeśli zgłoszę taką wymianę w biurze, to zamieniony produkt przyjdzie mi z następnym zamówieniem, czy może odeślą go do biura i tam będę musiała po niego iść??
Przede wszystkim nie możesz wymienić sobie pomadki na inny kolor Wymieniane są wyłącznie produkty reklamowane z powodu braku jakościowego (np. przeterminowane lub uszkodzone). Jeśli chcesz wymienić pomadkę, to musisz ją zwrócić z tytułu UGS i zamówić we własnym zakresie odpowiedni kolor.
Niestety nie powiem ci ile produktów można zwrócić, bo nigdy nie miałam więcej zwrotów niż 2 na cały katalog.
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 13:31   #3501
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Przede wszystkim nie możesz wymienić sobie pomadki na inny kolor Wymieniane są wyłącznie produkty reklamowane z powodu braku jakościowego (np. przeterminowane lub uszkodzone). Jeśli chcesz wymienić pomadkę, to musisz ją zwrócić z tytułu UGS i zamówić we własnym zakresie odpowiedni kolor.
Niestety nie powiem ci ile produktów można zwrócić, bo nigdy nie miałam więcej zwrotów niż 2 na cały katalog.
Czyli rozumiem, że jeśli klientce nie spodobał się zapach żelu pod prysznic, muszę go oddać i zrobić następne zamówienie, w którym wezmę żel w innym zapachu ??
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 16:46   #3502
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Czyli rozumiem, że jeśli klientce nie spodobał się zapach żelu pod prysznic, muszę go oddać i zrobić następne zamówienie, w którym wezmę żel w innym zapachu ??
tak, dokladnie tak jak piszesz
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 17:43   #3503
Ivaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

ja w jednym katalogu mialam 3 produkty do zwrotu
Ivaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 08:25   #3504
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Od dzisiaj ulotka "Wiosenna promocja".
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 09:47   #3505
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Od dzisiaj ulotka "Wiosenna promocja".
Mogli się postarać z tą ulotką... Nowy podkład ujędrniający wchodzi taniej z katalogu niż z ulotki...
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 09:53   #3506
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Buuu...szału nie ma...
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 10:35   #3507
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

ceny z ulotki podlegaja marzy 23 % czyli podkłady sa po niecałe 26zł
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 11:13   #3508
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Dla mnie w tej ulotce nie ma nic ciekawego!
Przytłaczajace ilosci kosmetyczek, torebek, .........
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 11:38   #3509
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

ja z ulotki zamówiłam, torbę wielofunkcyjną, kosmetyczkę czerwoną, cienie i z katalogu 2 kosmetyki.
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 15:52   #3510
MaryAnne
Rozeznanie
 
Avatar MaryAnne
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 762
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Witam wszystkich, jestem nowa w tym wątku i od niedawna w Oriflame
chciałam zapytać, czy któraś z Was widziała lub zamawiała torbę justyna (teraz jest w promocji)? i czy jest zadowolona?
kurczę, może już było ale nie mogę znaleźć
__________________

MaryAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.