Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-24, 09:14   #3331
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

No właśnie, trafiłaś w sedno, bo niektórzy traktują takie dziewczyny jak zwykłe obiekty seksualne, a niektórych takie młode dziewczyny zauroczają. Tylko zastanawia mnie, czym takie dziewczyny punktują u starszych facetów, chciałabym być przygotowana
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 07:26   #3332
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Kropka, moim zdaniem każdy facet może widzieć w kobiecie tylko i wyłączenie obiekt seksualny, niekoniecznie starszy wiele lat od niej Chyba wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia. Musimy też wiedzieć, że to głównie fizyczność jest tym, co partnerów do siebie na początku przyciąga, bo przecież nie znając się nie możemy oceniać swoich charakterów, osobowości.

Kinia656, nie wiem, jaki masz kontakt z tatą, ale może warto szczerze i od serca porozmawiać? U mnie było tak, że oboje rodzice nie byli zachwyceni, ale najgorzej przeżywał to tata - zawsze byłam "córeczką tatusia". Jednak jak poznał bliżej mojego TŻ to bardzo powoli zacząć się przekonywać, że jestem szczęśliwa, a przecież to jest najważniejsze. Fakt, że dopiero na weselu zadał mi pytanie, czy to właśnie mnie uszczęśliwiło, ale i tak ma to dla mnie bardzo duże znaczenie. Mimo tego, że takie pytanie powinno paść dużo wcześniej.
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 09:39   #3333
Jello
Zadomowienie
 
Avatar Jello
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś na południu
Wiadomości: 1 086
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

witajcie, chciałabym dołączyć do tego wątku.
Jestem Kaśka, mam 16 lat i buduje nową relację z 10 lat starszym chłopakiem... nie wiem czy dobrze postępuje. Licze na waszą pomoc i rady bo wiem, że tutaj ktoś mi da wsparcie
__________________
"On kopnie cię w rzyć, a ty wówczas przelecisz
nad dachami tego grodu, tak pięknie, że nieliczni o tej porze przechodnie wezmą cię
za pegaza."

Jello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 09:47   #3334
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez Jello Pokaż wiadomość
witajcie, chciałabym dołączyć do tego wątku.
Jestem Kaśka, mam 16 lat i buduje nową relację z 10 lat starszym chłopakiem... nie wiem czy dobrze postępuje. Licze na waszą pomoc i rady bo wiem, że tutaj ktoś mi da wsparcie
Moim zdaniem nie postępujesz dobrze. 10 lat w tym wieku to zabójcza różnica. Ty jesteś, mimo wszystko, jeszcze dzieckiem, on już dorosłym facetem. Ty jesteś uzależniona od rodziców i szkoły, on pewnie jest już samodzielny, pracuje itd. Poza tym najprawdopodobniej macie różne oczekiwania od życia i od związków.
Myślę, że powinnaś trochę poczekać.

Nigdy nie zrozumiem, czego dorośli faceci szukają w nastolatkach. Co innego ta sama różnica wieku, gdy dziewczyna skończy już szkołe, będzie pełnoletnia i w miarę samodzielna. A tak?
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 10:07   #3335
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość

Nigdy nie zrozumiem, czego dorośli faceci szukają w nastolatkach. Co innego ta sama różnica wieku, gdy dziewczyna skończy już szkołe, będzie pełnoletnia i w miarę samodzielna. A tak?
Nie można też generalizować.. W moim wypadku ani mąż nie szukał młodszej od siebie dziewczyny, ani ja nigdy nie byłam zainteresowana starszymi facetami. Po prostu się spotkaliśmy i zaiskrzyło.

Myślę podobnie jak Ty, że w wieku 16 lat taka różnica to sporo. Jednak nigdy nie ma jednego schematu, wedle którego coś się "toczy".
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 10:21   #3336
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

[1=c0f5ee3455cfe7f4618d1cb f50b63003f960a820;2833584 8]Nie można też generalizować.. W moim wypadku ani mąż nie szukał młodszej od siebie dziewczyny, ani ja nigdy nie byłam zainteresowana starszymi facetami. Po prostu się spotkaliśmy i zaiskrzyło.

Myślę podobnie jak Ty, że w wieku 16 lat taka różnica to sporo. Jednak nigdy nie ma jednego schematu, wedle którego coś się "toczy".[/QUOTE]

Ja nie wątpię, że czasem to się udaje. Co więcej - czasem potrafi zaiskrzyć miedzy trzynastolatką i dwudziestopięciolatkiem. Albo potrafi zaiskrzyć między kuzynem i kuzynką. Ba - historia zna przypadki, gdy iskrzyło między ojcem i córką!
Tylko że samo iskrzenie według mnie nie wystarcza i człowiek rozumny powinien wiedzieć, kiedy się wstrzymać, nawet jeśli iskrzy tak bardzo, że mógłby samodzielnie oświetlić w nocy niewielkie miasto.

Nie chodzi mi o to, że facet specjalnie szukał młodszej (aczkolwiek i tacy się zdarzają), tylko o to, że w momencie, gdy dowiedział się, ile dziewczyna ma lat, powinien odpuścić, albo poczekać chociaż do tej osiemnastki - jeśli tak bardzo się kochają, to dadzą radę wytrwać i poczekać.

To oczywiście tylko moje zdanie I tutaj nie chodzi o to, czy wyjdzie czy nie wyjdzie. Dla mnie to nie ma znaczenia, po prostu uważam, że w tym wieku (16 lat) jest na coś takiego po prostu za wcześnie. Niezależnie od tego, czy się uda, czy nie.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 10:30   #3337
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Ja nie wątpię, że czasem to się udaje. Co więcej - czasem potrafi zaiskrzyć miedzy trzynastolatką i dwudziestopięciolatkiem. Albo potrafi zaiskrzyć między kuzynem i kuzynką. Ba - historia zna przypadki, gdy iskrzyło między ojcem i córką!
Tylko że samo iskrzenie według mnie nie wystarcza i człowiek rozumny powinien wiedzieć, kiedy się wstrzymać, nawet jeśli iskrzy tak bardzo, że mógłby samodzielnie oświetlić w nocy niewielkie miasto.

Nie chodzi mi o to, że facet specjalnie szukał młodszej (aczkolwiek i tacy się zdarzają), tylko o to, że w momencie, gdy dowiedział się, ile dziewczyna ma lat, powinien odpuścić, albo poczekać chociaż do tej osiemnastki - jeśli tak bardzo się kochają, to dadzą radę wytrwać i poczekać.

To oczywiście tylko moje zdanie I tutaj nie chodzi o to, czy wyjdzie czy nie wyjdzie. Dla mnie to nie ma znaczenia, po prostu uważam, że w tym wieku (16 lat) jest na coś takiego po prostu za wcześnie. Niezależnie od tego, czy się uda, czy nie.
Mi się wydaje, że jeśli ten facet szuka stałej, poważnej partnerki, to na pewno by się nad tym zastanowił. W wypadku, gdy szuka rozrywki, raczej nie będzie się tym martwił. Brutalne, ale prawdziwe..
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 10:47   #3338
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

[1=c0f5ee3455cfe7f4618d1cb f50b63003f960a820;2833634 8]Mi się wydaje, że jeśli ten facet szuka stałej, poważnej partnerki, to na pewno by się nad tym zastanowił. W wypadku, gdy szuka rozrywki, raczej nie będzie się tym martwił. Brutalne, ale prawdziwe..[/QUOTE]

No niestety, to też prawda... Zwłaszcza, że młodą, niedoświadczoną dziewczynę łatwiej omamić i wykorzystać. I one zwykle na faceta starszego patrzą jak na bóstwo, ignorując wady i zgadzając się na wiele rzeczy, na które zgadzać się nie powinny, bo nie mają pojęcia, jak powinien wygladać zdrowy, dojrzały zwiazek. I co najgorsze, to nie ich wina, co mają tylko naście lat i skad niby mają wiedziec, jak to wszystko powinno funkcjonować?
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 11:05   #3339
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Jello do tego co napisały Dziewczyny ja dodam od siebie, że jak miałam 15 lat miałam faceta starszego o 4 lata. Było fajnie, cudownie i wspaniale ale na dłuższą metę on już miał inne myslenie niż ja, pracował, miał inne zainteresowania. A to było tylko 4 lata rożnicy. Rozstaliśmy się po roku
Też uważam, że różnica 10 lat w zestawieniu 16 i 26 to dużo. Możesz być najbardziej dojrzałą szesnastolatką a i tak nie dorównasz jeszcze dwudziestosześciolatkowi.
Oczywiście możemy się mylić. Nikt też nie będzie stał nad Tobą i Ci wmawiał na każdym kroku "nie rób tego". Jeśli jesteście szczęśliwi i Wam to pasuje to ok. W końcu w zyciu chodzi o to, żeby szczęśliwym być. Tyle, że my chcemy Cię ostrzec, żebyś się po prostu nie rozczarowała.
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 11:28   #3340
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

no to i ja się odzywam. byliśmy w indiach 2 tygodnie, wszystko się posypało. wróciliśmy do miasta i on chciał przerwy, bo mówi, że było nas w tym wszystkim za dużo i że sobie nie radzi. na razie niby tydzień, ciągle wymówki. nie wiem co sądzić, co robić, boję się, że to jego strch przed rozstaniem i po przerwie będzie tak samo...
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 11:45   #3341
Jello
Zadomowienie
 
Avatar Jello
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś na południu
Wiadomości: 1 086
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

dziękuję za tak szczere i prawdziwe wypowiedzi, jestem pewna, że weme je sobie do serca
__________________
"On kopnie cię w rzyć, a ty wówczas przelecisz
nad dachami tego grodu, tak pięknie, że nieliczni o tej porze przechodnie wezmą cię
za pegaza."

Jello jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 21:21   #3342
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

postanowilam napisać od zawsze podobali mi sie starsi faceci i to od najmlodszych lat, myślę że to kwestia tego ze moje rodzenstwo jest sporo starsze o 9 i 11 lat i zawsze mialam dobry kontakt z ich znajomymi itd.. Mam za sobą związek półroczny z facetem o 9 lat starszym, który okazał się gówniarzem i o 6 lat starszym, z którym byłam 3 lata.
Teraz mam 21 lat, poznałam mężczyzne w wieku 34 lat i chociaż świetnie nam się rozmawia na wszelkie tematy i życiowe i o bzdurach to nie wiem co robić.. On jest kawalerem, mieszka z rodzicami, jest znajomym mojego brata, świetnie czujemy się w swoim towarzystwie. Poznalismy sie w pracy, nasze stosunki do tej pory były oficjalne choć już widzę, że on próbuje zmienić charakter tej relacji, spotkać się poza miejscem pracy..
Nie wiem co zrobić, czy zerwać kontakt zanim się zaangażuję, czy brnąć i zobaczyć co z tego wynknie. Tylko że ja jestem studentką, mieszkam w innym mieście, a on już pracuje i to na odpowiedzialnym stanowisku..
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 00:14   #3343
_MagdaM_
Raczkowanie
 
Avatar _MagdaM_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 132
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość
mężczyźni są jak wino
o tak... ahaaaa... taka_sobie_jedna przebijam Cię hihi ja mam 21, a Mój przyszły jeszcze nie doszły, ale wszystko na właściwej drodze - 54.

Także miło mi poznać, dołączam do wątku. Starsi faceci pociągają mnie właściwie od zawsze... mają coś co mnie do nich przyciąga.

Wpakowałam się raz w życiu w związek z facetem w moim wieku i nigdy więcej muszę mieć kogoś na swoim poziomie, w każdej kwestii.

Podczytuję Was, i lubię. I w końcu łączy nas to samo
__________________
"Jeśli nie pokochasz, Twoje życie przemknie niezauważenie"

I will be with You...
_MagdaM_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:33   #3344
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

widzę że przy Waszych TŻtach czy potencjalnych TŻtach ten 'moj' to niemal rowieśnik..
Ale moj problem dotyczy tego że ja jestem studentką, mieszkam na stancji w innym mieście i jak student na niewiele mogę sobie pozwolić, jestem na garnuszku rodziców, a on jest z zawodu sędzią, więc jego pozycja społeczna raczej kłoci się ze związkiem z kims takim jak ja i chociaż nie zwracam uwagi na sprawy materialne to jest to jednak przeszkoda - całkiem różne sytuacje moja i jego a ludzie zzewnątrz wiadomo jakby to komentowali - że lecę tylko na jego kase.
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:45   #3345
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
widzę że przy Waszych TŻtach czy potencjalnych TŻtach ten 'moj' to niemal rowieśnik..
Ale moj problem dotyczy tego że ja jestem studentką, mieszkam na stancji w innym mieście i jak student na niewiele mogę sobie pozwolić, jestem na garnuszku rodziców, a on jest z zawodu sędzią, więc jego pozycja społeczna raczej kłoci się ze związkiem z kims takim jak ja i chociaż nie zwracam uwagi na sprawy materialne to jest to jednak przeszkoda - całkiem różne sytuacje moja i jego a ludzie zzewnątrz wiadomo jakby to komentowali - że lecę tylko na jego kase.
Ja też się tego nasłuchałam, i tak "lecę na kasę" już 11 lat Wiem, że na początku to może być trudne, ale później już się nie zauważa głupich spojrzeń czy docinek. Zresztą mam wrażenie, że ich wcale nie ma..
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:18   #3346
vBudyn
Raczkowanie
 
Avatar vBudyn
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 104
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Ja z moim-niemoim facetem spotykam się już 10 miesięcy i ciągle nic nie zdecydowaliśmy. Jak on dał mi do zrozumienia, że chce ze mną być, to ja się wahałam, po długich miesiącach w końcu zdałam sobie sprawę, że bardzo mi na nim zależy, to teraz on się waha... poza tym wychodzą powoli na wierzch wszystkie różnice między nami i nie wiem, czy są one wynikiem tego, że on jest dużo ode mnie starszy, czy po prostu to wina naszych charakterów. Ja widzę, że jemu mimo wszystko zależy, tyle że on pokazuje to w inny sposób niż ja i wiem, że się boi i ja się boję... ale ciągle daję z siebie wszystko, żeby w końcu dojść do odpowiedzi na pytanie: co dalej?
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - gdzie tylko zechcą
vBudyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:21   #3347
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez _MagdaM_ Pokaż wiadomość
o tak... ahaaaa... taka_sobie_jedna przebijam Cię hihi ja mam 21, a Mój przyszły jeszcze nie doszły, ale wszystko na właściwej drodze - 54.

jeśli chodzi o różnicę wieku to chyba przebijasz nas wszystkie


opowiedz coś więcej o Was i o tym czy nie przeraża Cię te 33 lata?



Poison27 też zaciekawiłaś mnie swoim związkiem. Ile macie lat? jak długo razem jesteście, jak to wygląda itd. Proszę tu tłumaczyć wszystko
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:50   #3348
_MagdaM_
Raczkowanie
 
Avatar _MagdaM_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 132
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o różnicę wieku to chyba przebijasz nas wszystkie
opowiedz coś więcej o Was i o tym czy nie przeraża Cię te 33 lata?
dzięki za miłe powitanie.

Powiem Wam, że ja w ogóle nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. To spadło na nas jak grom z jasnego nieba. Nagle okazało się, że łączy nas wszystko. Miłość do muzyki, do słońca, do kwiatów, do podróży.
Oznajmiliśmy sobie ile mamy lat już po wielkim bum, i nasze zaskoczenie było ogromne, ale już nie bardzo mieliśmy na to wpływ, bo wpadliśmy jak śliwki w kompot.

W ogóle nie przeszkadza mi różnica wieku. Nie przeraża mnie, bo łączy nas tak dużo. Pokochałam Go jak nikogo innego. Dużo się od Niego uczę.

Ach, jeszcze trzy miesiące temu nie pomyślałabym, że mnie to spotka...
__________________
"Jeśli nie pokochasz, Twoje życie przemknie niezauważenie"

I will be with You...
_MagdaM_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:15   #3349
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez _MagdaM_ Pokaż wiadomość
dzięki za miłe powitanie.

Powiem Wam, że ja w ogóle nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. To spadło na nas jak grom z jasnego nieba. Nagle okazało się, że łączy nas wszystko. Miłość do muzyki, do słońca, do kwiatów, do podróży.
Oznajmiliśmy sobie ile mamy lat już po wielkim bum, i nasze zaskoczenie było ogromne, ale już nie bardzo mieliśmy na to wpływ, bo wpadliśmy jak śliwki w kompot.

W ogóle nie przeszkadza mi różnica wieku. Nie przeraża mnie, bo łączy nas tak dużo. Pokochałam Go jak nikogo innego. Dużo się od Niego uczę.

Ach, jeszcze trzy miesiące temu nie pomyślałabym, że mnie to spotka...
Dosłownie jakbyś opisała moje myśli!
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 14:18   #3350
_MagdaM_
Raczkowanie
 
Avatar _MagdaM_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 132
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Przy Nim czuję się taka szczęśliwa...
Jest spełnieniem wszystkiego w mężczyźnie o czym marzyłam.
Teraz wyjechał i czekam aż wróci... jeszcze cztery dni... a tęsknie niezmiernie!
__________________
"Jeśli nie pokochasz, Twoje życie przemknie niezauważenie"

I will be with You...
_MagdaM_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:20   #3351
aimerka
Przyczajenie
 
Avatar aimerka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Czę100chowa
Wiadomości: 5
GG do aimerka
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

[1=c0f5ee3455cfe7f4618d1cb f50b63003f960a820;2867332 5]Dosłownie jakbyś opisała moje myśli! [/QUOTE]

Zgadzam się z tym co napisałyście

a tak w ogóle to cześć! jestem tutaj nowa.

u mnie w związku jest 10 lat różnicy, ja mam 18lat a on 28.

+ problemy z rodzicami, którzy nie mogą tego zrozumieć.
__________________
Walczyć o życie na tyle długie, by przeżyć je u jego boku. Walczyć o jedyną rzecz tak dobrą, tak szlachetną, tak potężną, że w jej imię warto zaryzykować wszystko. Miłość.

Radek! ;*
aimerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:25   #3352
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez _MagdaM_ Pokaż wiadomość
Przy Nim czuję się taka szczęśliwa...
Jest spełnieniem wszystkiego w mężczyźnie o czym marzyłam.
Teraz wyjechał i czekam aż wróci... jeszcze cztery dni... a tęsknie niezmiernie!
Pamiętam jak studiowałam w innym mieście i musiałam się rozstawać z moim (wtedy jeszcze nie) mężem, to była katorga. Dobrze, że mieliśmy darmowe rozmowy przez telefon
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:25   #3353
aimerka
Przyczajenie
 
Avatar aimerka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Czę100chowa
Wiadomości: 5
GG do aimerka
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

cześć! jestem tutaj nowa

między mną, a moim kochanym jest 10 lat różnicy. Ja mam 18 lat, on natomiast 28.
niestety moi rodzice nie umieją tego zrozumieć.. były długie rozmowy z nimi, sprzeczki itp. próbowałam im to jakoś wyjaśnić, że akurat tak chcę(my) i tak czuje(my), ale jak grochem o ścianę
__________________
Walczyć o życie na tyle długie, by przeżyć je u jego boku. Walczyć o jedyną rzecz tak dobrą, tak szlachetną, tak potężną, że w jej imię warto zaryzykować wszystko. Miłość.

Radek! ;*
aimerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 17:21   #3354
_MagdaM_
Raczkowanie
 
Avatar _MagdaM_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 132
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

ależ ja za Nim tęsknię. wariuje już...
__________________
"Jeśli nie pokochasz, Twoje życie przemknie niezauważenie"

I will be with You...
_MagdaM_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 17:32   #3355
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez _MagdaM_ Pokaż wiadomość
o tak... ahaaaa... taka_sobie_jedna przebijam Cię hihi ja mam 21, a Mój przyszły jeszcze nie doszły, ale wszystko na właściwej drodze - 54.

Także miło mi poznać, dołączam do wątku. Starsi faceci pociągają mnie właściwie od zawsze... mają coś co mnie do nich przyciąga.

Wpakowałam się raz w życiu w związek z facetem w moim wieku i nigdy więcej muszę mieć kogoś na swoim poziomie, w każdej kwestii.

Podczytuję Was, i lubię. I w końcu łączy nas to samo
jestes w moim wieku a twoj partner jest w wieku mojego ojca to już jest chore jak dla mnie
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 18:37   #3356
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o różnicę wieku to chyba przebijasz nas wszystkie


opowiedz coś więcej o Was i o tym czy nie przeraża Cię te 33 lata?



Poison27 też zaciekawiłaś mnie swoim związkiem. Ile macie lat? jak długo razem jesteście, jak to wygląda itd. Proszę tu tłumaczyć wszystko


To nie związek, znamy się 3 tygodnie Ja mam 21 a on 34 lat.. Poznalismy się w pracy, ja byłam na praktykach on jest sędzią i muszę przyznać że początkowo było dość oficjalnie, ale potem często do mnie przychodzil porozmawiac, a ja jak raz poszłam do jego gabinetu załatwić sprawy papierkowe wyszłam po 40 minutach, bo świetnie nam się rozmawiało. Wczoraj właśnie praktyki mi się zakonczyly to 2 razy przyszedł do 'mojego' gabinetu na herbatkę pogadać, pozegnac sie, mamy wspolnych znajomych równiez.. Wiem ze pytał o mnie znajomego. Często w rozmowie schodzi na temat spotkania np ze w długi weekend teraz bedzie tu i tu i że też mogłabym przyjechać, albo żeby przychodzić do sądu w odwiedziny a dziś dzwonił do mojego brata i kazał mnie pozdrowić.. Mimo tego wciąż jestesmy na 'Pan' 'Pani' ponieważ ja pracowałam w pokoju z innymi kobietami ktore też tak do niego mowily i są od niego starsze i dziwnie by było.. Jakby nie patrzeć jest sędzią i woleliśmy uniknąć sytuacji np przy kierowniczce żeby praktykantka mowil do niego na 'ty'

Po prostu nie wiem co teraz robić jak się zachować, poniewaz do tej pory nie dawałam mu żadnych sygnałow, przynajmniej starałam się podejść profesjonalnie

Czy w ogole lepiej zapomnieć o tym zanim cokolwiek na dobre się zacznie, bo juz niedlugo koniec wakajci, powrót na studia i wtedy róznica wieku w porownaniu do związku na dystans nie będzie glownym problemem
A pytam tak bo ja bardzo szybko się angazuję w związki calą sobą, szczególnie po tym ze jestem prawie pól roku po rozstaniu z eks z któym byłam prawie 4 lata i jestem gotowa na powazny zwiazek, tylko taki mnie interesuje. A widzę ze 'moj' 34latek ma podobne podejscie do zycia, woli mieszkac na uboczu niz w centrum duzego miasta, podobne podejscie do religii, poza tym to bardzo zyczliwy i dobry człowiek
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso

Edytowane przez Poison27
Czas edycji: 2011-08-10 o 18:43
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 19:08   #3357
_MagdaM_
Raczkowanie
 
Avatar _MagdaM_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 132
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
jestes w moim wieku a twoj partner jest w wieku mojego ojca to już jest chore jak dla mnie
to Twoje zdanie. Nie robi na mnie żadnego wrażenia.
__________________
"Jeśli nie pokochasz, Twoje życie przemknie niezauważenie"

I will be with You...
_MagdaM_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 19:34   #3358
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Magdo podziwiam! Mnie i męża dzieli 21 lat i nie zmieniłabym go na młodszego, nigdy! Też odnalazłam w starszym to, czego szukałam i też łączy nas wszystko
Mimo początkowych trudności, niechęci rodziny.... Teraz, jak go poznali, też uwazają, że dobrze wybrałam
Życzę Ci dużo cierpliwości i wytrwałości a negatywnymi komentarzami się nie przejmuj- pogadają i przestaną
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 20:27   #3359
_MagdaM_
Raczkowanie
 
Avatar _MagdaM_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 132
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Magdo podziwiam! Mnie i męża dzieli 21 lat i nie zmieniłabym go na młodszego, nigdy! Też odnalazłam w starszym to, czego szukałam i też łączy nas wszystko
Mimo początkowych trudności, niechęci rodziny.... Teraz, jak go poznali, też uwazają, że dobrze wybrałam
Życzę Ci dużo cierpliwości i wytrwałości a negatywnymi komentarzami się nie przejmuj- pogadają i przestaną
Moja Droga, ja się absolutnie nie przejmuję. Wiem co jest dla mnie najlepsze. Nie wszyscy mają swoje życie, dlatego biorą się za ocenę innych
__________________
"Jeśli nie pokochasz, Twoje życie przemknie niezauważenie"

I will be with You...
_MagdaM_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 20:34   #3360
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2

dziewczyny znalazłam ten wątek dopiero dziś i strasznie wkręciłam się w czytanie ! zazdroszczę Wam i gratuluje jak najbardziej z całego serca mi ostatnio wpadł właśnie w oko znajomy 10 lat starszy.. ja 20 on 30. jestem ponad 3 miesiące po rozstaniu z rówieśnikiem z którym byłam prawie 2 lata, okazał się bezczelnym chamem i tchórzem który nie miał odwagi spojrzeć mi w oczy i poszedł sobie do 17nastki.. przez znajomych poznałam właśnie pana D. no i w piątek przegadaliśmy całą imprezę, w sobotę wyciągnął mnie z domu i siedzieliśmy ze znajomymi w barze, a w niedziele zadzwonił ot tak. w poniedziałek przechodziłam obok jego pracy, nie widziałam go w środku i napisalam sms-a że przechodziłam obok ale go nie było. to odpisał ze następnym razem mam dać znać to wygospodaruje czas na randkę.. wtorek i dziś środa- cisza, ale za dużo nie ma co oczekiwać wiadomo. poza tym obiecałam sobie trzymać dystans. no i planuje jutro niby tak że zakupy w miescie czy coś, i napisać mu ze jestem właśnie i że co z randką, dobry pomysł? czy poczekać aż sam się upomni?
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 10:43:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.