Chłodny blond farba-wätek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-28, 13:04   #1
dalenaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 23
Post

Chłodny blond farba-wätek zbiorczy


proszę pomóżcie mi

chciał bym mieć włosy w kolorze popielaty blond
lecz nie wiem jaką



mam farbą zastosować mam teraz włosy koloru tak sredno jasny blond

kiedyśrobiłam sobie popielaty " londy" ale wyszedł mi kolor śiwy ciemny podobny naprawdę do popiołu czy któraś z was poleci mi farbe dobrą
"
dalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 13:16   #2
dalenaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 23
Dot.: popielaty blond?????????/

prosze napewno któraś z was wie
dalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 14:41   #3
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: popielaty blond?????????/

Byłoby łatwiej, gdybyś wkleiła zdjęcie odcienia, o który Ci chodzi, bo nie wiem co rozumiesz pod pojęciem popielaty blond, ma być platynowy, czy ciemniejszy?
Generalnie to bardzo trudny odcień do uzyskania, zwłaszcza w domowych warunkach. Czy Twoje włosy mają ciepły, czy chłodny połysk? Jeśli ciepły (złoty), popielaty blond da radę zrobić z nich tylko profesjonalista a i tak nie będzie wyglądał ładnie.
Poszłabym raczej do fryzjera, mam za sobą żółtą watę zamiast włosów, po nałożeniu farby z napisem "jasny popielaty blond" (to był "Recital" L'Oreal'a, odcień "Stockholm", możesz go od razu skreślić), a nie jestem brunetką tylko właśnie "mysią" blondynką i chodziło mi tylko o dwa-trzy tony rozjaśnienia.. Dlatego odradzam eksperymenty.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 13:09   #4
dalenaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 23
Dot.: popielaty blond?????????/

ojoj ja mój naturalarny kolor włosów to własnie taki mysi latem jaśniejszy był
rozjaśniłam sobi ewłosy rozjaśniaczem i mam takie żółte i dlatego chciałam sobi epołożyćpopielaty blond taki jasny tylko nie wiem jaką



farba
dalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 14:18   #5
Blondgirl18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 24
GG do Blondgirl18
Dot.: popielaty blond?????????/

Widze ze temat dotyczy koloru blond wiec zapytam. Mam takie pytanie. Nie wiem czemu ale wlosy rozjasniaja mi sie na taki bardzo jasny wyblakly prawie bialy odcien blondu. Chcialabym zeby odcien wlosow byl zlocisty, sloneczny ale nie wiem za pomca czego mozna go usyskac. Poszlam do fryzjera i poprosilam o taka usluge zaplacilam 70zl za farbowanie i wyszedl mi ciemny zupelnie nieprzewidywalny kolor (jasne wlosy chwytaja kolor bardziej intensywnie). Bylam zrozpaczona! Ryczalam cala droge powrotna do domu. Poszlam do najblizszej drogerii i kupilam rozjasniacz bo zwykla farba nie chciala tego chwycic. Uzyskalam przepiekny jasny kolor z odcieniem zlocistego slonecznego blondu. Bylam zachwycona! Pomyslalam sobie wtedy ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Jednak kolor wymyl sie po 4 myciach (myje wlosy codziennie) i znowu mam ten wyblakly wyplowialy kolor... Czy sa moze jakies plukanki czy inne specyfiki (moze w specjalnych fryzjerskich sklepach?) ktore nadalyby taki zlocisty sloneczny odcien blondu? Bardzo prosze o pomoc. Czuje sie fatalnie w tym wyplowialym kolorze jaki mam na glowie, a do fryzjera nie pojde juz nigdy wiecej. Prosze o rade. Dziekuje i pozdrawiam.
Blondgirl18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 00:29   #6
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: popielaty blond?????????/

Uzywam farb z Ferii L'oreala i swietne blondy ma tez Safira z dodatkiem odswiezacza koloru,probowalas cos z tego?moze akurat okaza sie trafione?
Pozdrawiam
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 09:02   #7
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: popielaty blond?????????/

Cytat:
Napisane przez dalenaa
proszę pomóżcie mi

chciał bym mieć włosy w kolorze popielaty blond
lecz nie wiem jaką



mam farbą zastosować mam teraz włosy koloru tak sredno jasny blond

kiedyśrobiłam sobie popielaty " londy" ale wyszedł mi kolor śiwy ciemny podobny naprawdę do popiołu czy któraś z was poleci mi farbe dobrą
"
to chyba jasne ze taki ci wyszedł bo ten popielaty kolor ma od koloru popiołu
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-31, 09:10   #8
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: popielaty blond?????????/

Cytat:
Napisane przez Blondgirl18
Widze ze temat dotyczy koloru blond wiec zapytam. Mam takie pytanie. Nie wiem czemu ale wlosy rozjasniaja mi sie na taki bardzo jasny wyblakly prawie bialy odcien blondu. Chcialabym zeby odcien wlosow byl zlocisty, sloneczny ale nie wiem za pomca czego mozna go usyskac. Poszlam do fryzjera i poprosilam o taka usluge zaplacilam 70zl za farbowanie i wyszedl mi ciemny zupelnie nieprzewidywalny kolor (jasne wlosy chwytaja kolor bardziej intensywnie). Bylam zrozpaczona! Ryczalam cala droge powrotna do domu. Poszlam do najblizszej drogerii i kupilam rozjasniacz bo zwykla farba nie chciala tego chwycic. Uzyskalam przepiekny jasny kolor z odcieniem zlocistego slonecznego blondu. Bylam zachwycona! Pomyslalam sobie wtedy ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Jednak kolor wymyl sie po 4 myciach (myje wlosy codziennie) i znowu mam ten wyblakly wyplowialy kolor... Czy sa moze jakies plukanki czy inne specyfiki (moze w specjalnych fryzjerskich sklepach?) ktore nadalyby taki zlocisty sloneczny odcien blondu? Bardzo prosze o pomoc. Czuje sie fatalnie w tym wyplowialym kolorze jaki mam na glowie, a do fryzjera nie pojde juz nigdy wiecej. Prosze o rade. Dziekuje i pozdrawiam.
zazdroszcze ci tego kolorku na który ci sie włoski rozjasniaja.A moze niech fryzjer sprubuje rozjasnic ci włoski słabszą wodą utlenioną bądz zwykła farbą rozjasniającą
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 11:31   #9
dalenaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 23
Dot.: popielaty blond?????????/

rozumiem że popielaty to wygląda



jak popiół

hahhahah tylo w tym sęk że na palecie wglą





dają

inaczej niż w rzeczywistości
dalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 08:12   #10
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: popielaty blond?????????/

Spróbuj Wellaton - są dwa odcienie popielatego: zwykły i rozświetlający. Zwykły jest ciemniejszy i bardziej "popiołowy" - rozświetlający jest nieco cieplejszy, ale nie żółty. Tyle tylko, że w opakowaniu brakuje odżywki - za to minus :-( Ale poza tym OK.
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 23:41   #11
Barbiątko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 23
Dot.: popielaty blond?????????/

dla mnie moj ulubiony kolorek perłowo-waniliowy efekt jest popielu wlasnie rozswietlajacego farbka koleston perfect welli
Barbiątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-08, 00:54   #12
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: popielaty blond?????????/

Koncowy efekt zalezec bedzie od twojego koloru wyjsciowego,podatnosci wlosow,ich kondycji itd itp.Ja uzywam palette schwarckopf-a nazwy odcieni to popielaty blond lub platynowy blond.Innych z tej serii nie polecam wychodzi niezle zoltko-przynajmniej na moich wlosach!!!!To co pasuje jednemu u drugiego sie nie sprawdzi z przyczyn wymienionych na poczatku ,jak i rowniez innych.Piec kobiet zastosuje te sama farbe a efekt u kazdej z nich bedzie inny.Poradz sie fryzjera nie musisz korzystac z jego uslug jezeli nie bedziesz przekonana.Probowaniem w domu mozesz bezpowrotnie zniszczyc sobie wlosy ........Uwazaj nie warto.
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 01:06   #13
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Smile Dot.: popielaty blond?????????/

Moze tutaj znajde odpowiedz na swoje pytanie. A co myslicie o moczeniu blond wlosow w herbacie? Ponoc wtedy nabieraja ladny zlocisty, taki wlasnie herbaciany odcien? Czy jest to calkowicie zmywalne?

Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 18:54   #14
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Problem z uzyskaniem chłodnego odcienia włosów...

No własnie Zawsze chciałam mieć platynowe blond włoski a jakiejkolwiek farby bym nie użyła (nawet takiej w zimnym odcieniu) to zawsze wychodzą mi ciepłe odcienie Naturalny kolor moich włosów to średni blond który jednak zawsze w lato robi sie taki złotawy...taka juz moja natura i nic nie da sie z tym zrobic czy może fryzjer mógłby coś na to poradzić? a jak tak to co? W załączniku daje fotke min. moich włosów Może to jakoś pomoże...
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 23:08   #15
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Problem z uzyskaniem chłodnego odcienia włosów...

wiesz mi sie wydaje że na niektórych włosach nie da sie osiągnąć zimnego odcienia wszystko zależy od włosa,tak było np. u mnie kiedyś miałam jasno blond włosy zachciało mi sie platyny ale na moich włosach i tak wyszła z złotą poświatą choć fryzjerka użyła rozjaśniacza,moje włosy zawsze wcześniej czy póżniej nabierają złotego odcienia to chyba dlatego że naturalne włosy miałam średni blond właśnie taki złotawy,teraz mam na głowie średni blond i wracam do swojego naturalnego
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 05:39   #16
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Problem z uzyskaniem chłodnego odcienia włosów...

Kiya dzięki tak też myślałam, że sie to nie uda...chyba taką mamy już "wiosenną" urodę z ciepłymi wstawkami buziaki **
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 19:23   #17
Rusałka
Raczkowanie
 
Avatar Rusałka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 116
Dot.: Problem z uzyskaniem chłodnego odcienia włosów...

Da się. Ja jestem wiosenką i zawsze wyłaził mi złoty/ żółty odcień, nawet gdy używałam chłodnych blondów. Ale fryzjer zrobił mi dekoloryzację i nałożył szampon koloryzujący, chłodny blond. No i udało się. Dlatego radzę zrobic to u fryzjera.
Rusałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 16:43   #18
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Problem z uzyskaniem chłodnego odcienia włosów...

oooooo Rusałka przyniosła nadzieje tylko że ja boje sie troche dekoloryzacji (mam dość delikatne włosy no i już je lekko rozjaśniałam...) ale jak troszke sie wzmocnią to pójde do fryzjera dziekuję za pomoc
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 16:57   #19
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Problem z uzyskaniem chłodnego odcienia włosów...

Moje wlosy po farbowaniu sa rowniez zolte, nie platynowe. Najprostszy sposob to plukanka srebrna, nie fioletowa, niebieska ani inna tylko srebrna i wloski staja sie platynowe albo mycie w szamponie regenal, jednak on nie ma potrzebnych skladnikow nawilzajacych i odzywczych do wlosow.
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-24, 17:00   #20
mikuszka
Raczkowanie
 
Avatar mikuszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54
Dot.: Problem z uzyskaniem chłodnego odcienia włosów...

hmm a gdzie kupic srebrną płukanę? Znasz jakąs konkretą firmę, która produkuje srebrne płukanki?-nigdy sie z taką nie spotkałam
mikuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 17:08   #21
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: Problem z uzyskaniem chłodnego odcienia włosów...

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl
Moje wlosy po farbowaniu sa rowniez zolte, nie platynowe. Najprostszy sposob to plukanka srebrna, nie fioletowa, niebieska ani inna tylko srebrna i wloski staja sie platynowe albo mycie w szamponie regenal, jednak on nie ma potrzebnych skladnikow nawilzajacych i odzywczych do wlosow.
A niebieska i fioletowa czemu nie?
__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 17:16   #22
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Problem z uzyskaniem chłodnego odcienia włosów...

Plukanke mozna kupic w wiekszoci drogeriach. Ja zawsze uzywalam Delie ok. 5 zl, ale ostatnio nie moge jej nigdzie dostac, bo wszędzie jest wykupiona, zostaly inne kolory a ja musze miec srebrna

Pobieglam do sklepu fryzjerskiego i pani polecila mi Flor illum 16, jakos nie bylam do tego przekonana, bo jest w butelce jak od jakiegos syropu i wogole jakos tego malo jest bo tylko 50 ml, ale pani zaczela zachwalac ze tylko taka plukanke sie stosuje w salonach fryzjerskich i jest bardzo chwalona. Kupilam chociaz kosztowala 10 zl. Teraz moge powiedziec ze jest chyba nawet lepsza od Deli.

Tylko trzeba uwazac ile sie tego leje bo nie raz mi wyszly fioletowe wlosy, ale to po paru myciach zejdzie W tej drugiej plukance co teraz nabylam raczej nie wyjda bo jest kroplomierz, a ja i tak jej lalam tak od serca i wyszly ladne wlosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg srebrna.jpg (30,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Flor illum.jpg (28,6 KB, 38 załadowań)
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 17:21   #23
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Problem z uzyskaniem chłodnego odcienia włosów...

Cytat:
Napisane przez pIWONIA
A niebieska i fioletowa czemu nie?
Hmm poprostu mi jakos ta fioletowa nie lezala, poprostu wlosy sie jakies robily ciemniejsze, nie platynowe, moze tylko mi tak sie dzialo sama nie wiem, niebieska daje bardziej niebieski odcien tak mi sie wydaje. Mi fryzjerka polecila srebrna to sie tego trzymam jest jeszcze plukanka rozowa i machoniowa ale do nadania platynowych refleksow najlepsza srebrna
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 17:35   #24
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Problem z uzyskaniem chłodnego odcienia włosów...

Glamour Girl- co się stanie, jeśli nałoży się srebrną płukankę na włosy, z których właśnie schodzi farba ciemny blond ( teraz włosy są w kolorze jasnego brazu) - zaznaczam, że włosy z natury są ciemne i przed farbowaniem użyty był dekoloryzator
Pozdrawiam
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 17:53   #25
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Problem z uzyskaniem chłodnego odcienia włosów...

Cytat:
Napisane przez carolinascotties
Glamour Girl- co się stanie, jeśli nałoży się srebrną płukankę na włosy, z których właśnie schodzi farba ciemny blond ( teraz włosy są w kolorze jasnego brazu) - zaznaczam, że włosy z natury są ciemne i przed farbowaniem użyty był dekoloryzator
Pozdrawiam
Hmm nie wiem zabardzo bo ja nie mam ciemnego blondu tylko jasny, wydaje mi sie, ze plukanka nie pomoze tzn nie rozjasni wlosow. Moze wyjsc jakis dziwny odcien, ale mozesz sprobowac i sie przekonac, plukanka schodzi po 3-4 myciach. Plukanka raczej pomaga wlosom rozjasnionym uzyskac platynowy odcien a nie zolty kolor.
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 06:13   #26
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Problem z uzyskaniem chłodnego odcienia włosów...

ooo dzięki Glamour girl rozejrzę sie za tą płukanką
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 06:41   #27
Rusałka
Raczkowanie
 
Avatar Rusałka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 116
Dot.: Problem z uzyskaniem chłodnego odcienia włosów...

Loreal z linii profesjonalnej miał szampon fioletowy i srebrny , do nadawania zimnego odcienia. Płukanki też są ok. Ja kupowałam fioletawą i było ok.
Rusałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 10:21   #28
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Problem z uzyskaniem chłodnego odcienia włosów...

Ale tak właściwie jak jesteście wiosenkami to czemu chcecie chłodny odcień? Nie będzie wam do twarzy. Ja się przefarbowałam na jasny brązik i na początku, aby uniknąc rudości był to chłodny odcień. Ale jak zmieniłam go na ciepły wyglądam dużo lepiej.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 10:24   #29
mikuszka
Raczkowanie
 
Avatar mikuszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 54
Dot.: Problem z uzyskaniem chłodnego odcienia włosów...

znam dużo osob którzy wygladaj bardzo twarzowo w chłodnym odcieniu...np. moja mama Nie wszystkim wiosenkom pasuja ciepłe kolory... o ile dobrze rozpoznaje wiosne (niebieskie oczy, jasna cera)
mikuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 10:32   #30
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Problem z uzyskaniem chłodnego odcienia włosów...

Być moze masz taki ciepły pigment włosów? fryzjer powinien dobrać tak kolor aby wyszedł zimny odcień Na tym zdjęciu widzę bardziej chłodny odcien niż ciepły ale zdjęcie przekłamuje czasami Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-14 04:49:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.