Balejaż - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-14, 13:36   #121
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Fryzurki baleyage zimny popielaty blond z zimnym brązem

ładniutko wyszło, na zdjęciu widać, że kolory faktycznie są zimne ....jesteś może z warszawy? bo ja już nie mam pojecia gdzie w tym mieście są fryzjerzy którzy rozumieją co sie do nich mówi....
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 15:05   #122
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Fryzurki baleyage zimny popielaty blond z zimnym brązem

Niestety nie, ja w Opolu byłam u fryzjera. Ale to naprawde nie jest trudne do zrozumienia- chyba że kiepski fryzjer to zrobi po swojemu.
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 15:24   #123
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Dot.: Fryzurki baleyage zimny popielaty blond z zimnym brązem

hej własnie o taki popiel mi chodzi!!!jaki to jest kolorek dokladnie mowila ci cos fryzjerka???ja jutro ide i nie wiem jaki popiel dobrać!!
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 19:49   #124
Dea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 50
Dot.: Fryzurki baleyage zimny popielaty blond z zimnym brązem

anulka masz przesliczne te pasemka! kolory piekne poprostu! ja juz dwa razy robiłam na ciemne włosy blond pasemka ale zawsze zółtawe wychodza masakra!!! juz mam dosc tego złotego blondu tez chce taki popielaty! kupe forsy wydałam i dalej nie mam takich włosów jak chciałam. twoje sa sliczne!!!
Dea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 20:25   #125
yoaska
Raczkowanie
 
Avatar yoaska
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: toronto,can.
Wiadomości: 129
Dot.: Fryzurki baleyage zimny popielaty blond z zimnym brązem

moze pokaze moj kolorek robione mialam we wrzesniu fotka z tego okresu kolorki troszke sie wyplukaly wiec juz nie sa takie kontrastowe
yoaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 20:29   #126
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Fryzurki baleyage zimny popielaty blond z zimnym brązem

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Wklejam fotki, przepraszam za jakość ale robione były telefonem. Słabo widać te końce - są ciemniejsze od reszty. Tak jak pisałam na włosy nałożono kombinację 4 kolorów:
1. Góra: platynowy blond+słoneczny blond
2. Środek: platynowy blond+jasny brąz
3. Dół: platynowy blond+mokka czy jakoś tak.
I jak wyglądam ???????
Usunęłam zdjęcia żeby moja buźka nie plątała się po sieci ... a fryzurka i tak nie spodobała się nikomu. Pozdrawiam.
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 21:35   #127
ewciaP
Przyczajenie
 
Avatar ewciaP
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzurki baleyage zimny popielaty blond z zimnym brązem

heja
dziewczyny mam pytanie dotyczce tej fryzurki a mianowicie jakie wg.was ona ma odcienie blondu? bo bardzo mi sie podoba jej balejaz.pozdawiam
ewciaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-14, 21:51   #128
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Fryzurki baleyage zimny popielaty blond z zimnym brązem

anciahk mi sie bardzo podobal twój kolor, ja właśnie szłam do fryzjera z zamiarem takiego koloru jak ty masz.
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 21:52   #129
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Fryzurki baleyage zimny popielaty blond z zimnym brązem

ewciaP ona ma wlasnie popielaty blond z kilkoma ciemniejszymi pasemkami (ciemny blond lub jasny brąz) a u dołu ciemniejszy brąz
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 21:56   #130
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Fryzurki baleyage zimny popielaty blond z zimnym brązem

Klaudia i Dea niestety nie podawała i nazw odcieni- ja poprostu podałam popielaty blond z brazem. Mi moze lepiej wyszly bo juz uprzednio miala rozjasnione wlosy. A kolor wyszedl tez taki popielaty dlatego że ten brąz przy myciu zmieszal sie z blondem i troche nadal tego odcienia.
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 21:33   #131
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Fryzurki baleyage zimny popielaty blond z zimnym brązem

Witam po długiej nieobecności. chciałabym wam pokazać drogie wizażanki jak zmienił sie mój kolor po ponad miesiącu czasu od wizyty u fryzjera. Jednak nawet farby profesjonalne nie trzymają sie tak jak powinny. Ale nie narzekam bo nadal są popielate i jaśniejsze a przecież o to mi wcześniej chodziło- tylko przeraża mnie perspektywa odrostów. Pozdrawiam.
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-31, 21:36   #132
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Fryzurki baleyage zimny popielaty blond z zimnym brązem

Ale ze mnie gapa nie dołączyłam zdięć, pierwsze to zdiecie po wizycie u fryzjera, drugie po ponad miesiacu.

Edytowane przez anulka_211
Czas edycji: 2006-06-22 o 18:46
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 18:53   #133
yasmine20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
balejaz

hej!
mam czarne wlosy.chcialabym zrobic na nich balejaz zeby je rozjasnic,najlepiej brazy.czy wyjda na czarnych wlosach.prosze o fotki jesli macie.i jeszcze jedno pytanie czy moje czarne tez beda w balejazu czy nie,mam juz duze odrosty.
dzieki za odp
yasmine20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 19:02   #134
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: balejaz

Jeśli zostanie użyta farba rozjaśniajaca blond to złapie w innym przypadku na czarnych nic nie złapie. A jeśli będziesz chciała zostawić w balejazu czarne to fryzjerka tak zrobi (chyba że ich nie chcesz to balejaż zrobi na całej głowie) możesz wybrac sobie jakie i ile kolorów chcesz w tym balejażu. Pewnie nie unikniona będzie dekoloryzacja.
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 19:58   #135
dzelka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 251
Dot.: balejaz

Hej Ja tez mam podobny problem tylko, ze ja farbowalam juz dawno w ostatnie wakacje, na ciemny braz. W miedzy czasie podcielam wlosy o ok 20cm. Teraz chce zrobić balejaz tylko nie taki ciemniejszy troche tzn chce by najwiecej w nim bylo czekolady, do tego jasny brąz i platyna Macie moze jakies fotki takiego zestawienie z gory dzieki
dzelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 11:28   #136
yasmine20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: balejaz

wlasnie wrocilam od 3 fryzjerow i tak:
1.powiedziala ze najpierw musi mi je zdekoloryzowac a pozniej dopiero nalozyc farby .jednak odradza mi to i polecila zapuszczenie odrostow tak do ok 7 cm i dopiero przyjscie(masakra,kto bedzie chodzil z takimi odrostami,tym bardziej ze na czarnych wlosach okropnie wygladaja!!!).koszt 160zl
2.zadala glupie jak dla mnie pytanie"ile wyjdzie tych pasemek'.skad ja mam to wiedziec ,przeciez to ona jest fryzjerka,tragedia!!.roow niez najpierw dekoloryzacja.koszt120 zl.
3.najbardziej kompetentna,tak mi sie wydaje,stwierdzila ze nie ma sensu robic dekoloryzacji,bo strasznie zniszczy wlosy,beda suche i praktycznie nadajace sie do sciencia.polecila mi stopniowe pozbycie sie czarnych wlosow pasemkami albo miedziane albo bordowe.zapytalam jej czy mi nie wyjdzie jakis wariat(cos nie jestem przekonana do tych miedzianych) a ona na to ,ze robi to na moja odpowiedzialnosc i najwyzej moge je pozniej zafarbowac.koszt ok 100zl

co mam wybrac??jutro ide do fryzjera,chyba pojde do tego trzeciego.co o tym myslicie?jak wygladaja miedziane pasemka??
yasmine20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 22:15   #137
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: balejaz

Pasemka miedziane czy bordowe- katastrofa i dzieki temu masz dojść do brązu na czarnych włosach. OJJJ nie widze tego- ale ja nie jestem fryzjerką wiec sie nie znam i nie znam mocy farb.
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 22:21   #138
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: balejaz

Cytat:
Napisane przez dzelka88
Hej Ja tez mam podobny problem tylko, ze ja farbowalam juz dawno w ostatnie wakacje, na ciemny braz. W miedzy czasie podcielam wlosy o ok 20cm. Teraz chce zrobić balejaz tylko nie taki ciemniejszy troche tzn chce by najwiecej w nim bylo czekolady, do tego jasny brąz i platyna Macie moze jakies fotki takiego zestawienie z gory dzieki
Może te ci troche pomogą??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 283.jpg (58,0 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowe1.jpg (22,2 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balejaz.jpg (25,5 KB, 69 załadowań)
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 00:15   #139
karii86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: jasło
Wiadomości: 151
Dot.: balejaz

Cytat:
Napisane przez yasmine20
wlasnie wrocilam od 3 fryzjerow i tak:
1.powiedziala ze najpierw musi mi je zdekoloryzowac a pozniej dopiero nalozyc farby .jednak odradza mi to i polecila zapuszczenie odrostow tak do ok 7 cm i dopiero przyjscie(masakra,kto bedzie chodzil z takimi odrostami,tym bardziej ze na czarnych wlosach okropnie wygladaja!!!).koszt 160zl
2.zadala glupie jak dla mnie pytanie"ile wyjdzie tych pasemek'.skad ja mam to wiedziec ,przeciez to ona jest fryzjerka,tragedia!!.roow niez najpierw dekoloryzacja.koszt120 zl.
3.najbardziej kompetentna,tak mi sie wydaje,stwierdzila ze nie ma sensu robic dekoloryzacji,bo strasznie zniszczy wlosy,beda suche i praktycznie nadajace sie do sciencia.polecila mi stopniowe pozbycie sie czarnych wlosow pasemkami albo miedziane albo bordowe.zapytalam jej czy mi nie wyjdzie jakis wariat(cos nie jestem przekonana do tych miedzianych) a ona na to ,ze robi to na moja odpowiedzialnosc i najwyzej moge je pozniej zafarbowac.koszt ok 100zl

co mam wybrac??jutro ide do fryzjera,chyba pojde do tego trzeciego.co o tym myslicie?jak wygladaja miedziane pasemka??

a nie masz 4 fryzjera w rezerwie ?
W obecnej Twojej sytuacji poszła bym do 3 ,a jak dla mnie miedziane ,bordowe pasemka dośc ładnie wyglądają na czarnych włosach
Przynajmniej nie zniszczysz sobie całkim włosów ani nie będziesz musiała chodzić z 7 cm odrostami swoją droga przykre to jest ,że fryzjerzy są tak nie poradni...
Pozdrawiam
__________________
Ciuszki , buty firmówki .Listopad https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=569705
karii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-03, 00:15   #140
karii86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: jasło
Wiadomości: 151
Dot.: balejaz

ups ,wysłało mi się dwa razy to samo
__________________
Ciuszki , buty firmówki .Listopad https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=569705
karii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 21:22   #141
yasmine20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: balejaz

tragedia!to jedyne okreslenie tego co mam na glowie...
wybralam trzecia fryzjerke no i niestety to byl wielki blad ale i tak w sumie nie zaluje,mam to co mam,jakbym nie sprobowala to bym nie wiedziala...
na glowie od gory mam blond bardzo jasny,dalej jakis pomaranczowo-rudo-sama nie wiem jaki.totalna porazka.jutro ide drugi raz do fryzjera na poprawke ale juz do sprawdzonej,mam nadzieje ze bedzie ok i bede zadowolona...
yasmine20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 21:51   #142
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: balejaz

Yasmine20, wiem, że z Loreala są farby, które rozjaśniają kolor o kilka tonów. To seria Feeria. Moja koleżanka w ten sposób powróciła z czarnego koloru do swoich brązów Za pierwszym razem kolor wyszedł brązowy z odcieniem miedzianym a później zafarbowała na brąz i jest bardzo zadowolona
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 23:34   #143
natii291
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 28
Dot.: balejaz

Cytat:
Napisane przez yasmine20
hej!
mam czarne wlosy.chcialabym zrobic na nich balejaz zeby je rozjasnic,najlepiej brazy.czy wyjda na czarnych wlosach.prosze o fotki jesli macie.i jeszcze jedno pytanie czy moje czarne tez beda w balejazu czy nie,mam juz duze odrosty.
dzieki za odp
Witam Cie serdecznie,postanowilam odp na Twój wątek co do Twojego problemu,czytajac go napisałas,że masz czarne włosy chciałabyś zrobić na nich baleyaż,żeby je rozjasnić,najlepiej brazy,powiedz mi czy chodzi Ci o pasemka brązowe na tle twoich czarnych włosow bo nie bardzo zrozumiałam Twój watek,oraz odp fryzjerek.Jesli chodzi Ci o brązowe pasemka na twoich czarnych wlosach to nie potrzeba żadnego dekoloryzatora,tylko napisz mi czy dobrze Cię zrozumiałam,ja pózniej napiszę Ci jak to wszystko powinno wyglądać.
Pozdrawiam
natii291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 00:58   #144
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: balejaz

włosy naturalne a włosy farbowane na kolor czarny to to dwa rożne warianty koloryzacji
farbowane na czarno- to dekoloryzacja, zobacz w takim watku...
niestety nie nalezy sie spodziewac ze wyjda jasne
natomiast jezeli jezeli chodzi o naturalne,to przy profesjonalnych farbach nie zadnego problemunie widze tez podstaw zeby obwiniac tu fryzjerke bo faktycznie okreslila co wyjdzie ...
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 09:43   #145
yasmine20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: balejaz

wrocilam od fryzjera,mam brazowy balejaz i jestem bardzo zadowolona.
nie obwiniam fryzjerki ,bo jak napisalam wczesniej mam to co chcialam ale widze jednak wielka roznice miedzy tymi dwoma fryzjerkami,u ktorych bylam.ta dzisiaj nalozyla mi chociaz odzywke regeneracyjna a wczorajsza nawet tego nie umiala ??zrobic.
yasmine20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 10:10   #146
kAsIuLkA1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 19
Dot.: balejaz

hej
ja mam dokładnie taki sam problem.Zeszłego maja pofarbowałam swójnaturalny ciemny blond na czarne. Nawetmijestfajnie ale mnie postarza imisie juz poprostu znudził ten kolor. Moje odrosty maja juz 11 cm. JAkmyslcie czy ten kolor u fryzjerki-------> na pierwszej fotcebywyszedł, czymoze lepiej troche ciemniejszy --->2 fotka. A może tylko taki brąz----> 3 fotka sie przyjmie ??
Prosze doradzcie !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kimberley.jpg (117,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 283.jpg (58,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nastolatka_net_14412.jpg (31,8 KB, 55 załadowań)
kAsIuLkA1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 14:41   #147
yasmine20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 8
Dot.: balejaz

po swoich ,juz teraz doswiadczeniach sadze,ze na odrostach wyjdzie ci ladny kolor taki jaki chcedsz ale konce beda czarne lub jesli je rozjasnisz to pomaranczowe,na to mozesz nalozyc farbe ale znajdz dobra fryzjerke ,bo zrobi ci tak jak mnie i na odrosty tez nawali ci rozjasniacz i beda siwe.ja bym ci radzila sciac calkiem te czarne ,to najlepsze wyjscie moim zdaniem.
yasmine20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 15:49   #148
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: balejaz

Moja siostra też już nie chce czarnych, ale wolała nie rozjaśniać. Fryzjerka wymyślaiła, żeby nałożyć na włosy brąz i tak, jak przewidywała chwycił tylko na odrosty. Potem na cieniusieńkie kosmyki dookoła głowy ponakładała czarną farbę i pokazała, jak mogę to zrobić sama za miesiąc. (Farbowała siostrę u mnie w domu). Potem jak już będzie jej widać odrosty, to znowu nałoży jej brąz i znowu czarne kosmyki. W ten sposób wreszcie pozbędzie się czarnego koloru
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 10:00   #149
gossia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Talking jakis ladny baleyage-fotki

hej!chcialabym was prosic o zdjecia balejazy blond+braz w chlodnej tonacji. i jeszzce pytanie- farbowalam wlosy na ciemny braz ponad pol roku temu a kolor nadal jest b.ciemny, pozniej 2 razy na sredni braz wiec gore mam troche jasniejsza a dol ciemny...czy musze robic dekoloryzacje u fryzjera zeby zrobic baleyage z blond pasemkami?? z gory dzieki
gossia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 12:09   #150
Gumka
Raczkowanie
 
Avatar Gumka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Moja Mała Metropolia :)
Wiadomości: 157
GG do Gumka
Dot.: jakis ladny baleyage-fotki

ja tez się przyłączam do prośby o fotki baleyag'ów, ale nie koniecznie z blondem, ale np. brąz z innymi odcieniami brazów
Gumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 07:28:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.