Mamy wrzesień-październik 2011 :) - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-25, 17:53   #3091
egwene6
Rozeznanie
 
Avatar egwene6
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 670
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Emma jest super, zwłaszcza z nazwiskiem ang będzie pięknie. Mam koleżankę Emilę ale na ni wszyscy Em wołaja, to do Emmy też można Em

I mój maż też jest obcokrajowcem i też szukamy imion które będa pasować i tu i tam - póki co mieszkamy w Polsce, ale nie wiadomo co to będzie potem, poza tym niech dziadkowie nie maja problemów
Dokładnie Nigdy nie wiadomo gdzie los człowieka rzuci a nawet jeśli my tu zostaniemy to może w przyszłości dzieci będą chciały mieszkać poza granicami zwłaszcza że planujemy zdobyć dla nich podwójne obywatelstwo. A poza tym teściowa już rozpacza że będzie miała bardzo daleko do swoich pierwszych wnucząt więc gdybyśmy wybrali imiona które trudno byłoby jej wymówić to już chyba totalnie by się załamała

A Emma to też mój pierwszy typ - mężowi też się podoba a poza tym tak miała na imię jedna z jego prababć więc nawet możemy powiedzieć że kontynuowalibyśmy rodzinną tradycję.
__________________
29.08.2009 -

12.09.2011
Emma i Gabriel już z nami

Edytowane przez egwene6
Czas edycji: 2011-02-25 o 17:55
egwene6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 17:53   #3092
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Coś dla mam które lubią owoce
http://dziecisawazne.pl/jak-duze-jest-twoje-dziecko/
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 18:04   #3093
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
wczoraj się tym z TŻem zajawiliśmy
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 18:19   #3094
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Ja najpierw go powąchałam czy napewno mi się tego chce i tego mi się chciało , cudownie mi się po nim bekneło
z tym wąchaniem mam podobniejak zapach przyjmie to i żołądek nie odmówi

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Dobrego masz TŻ, mój to o zakupach nie chce myśleć, a ma wolne od wczoraj, jeżdzi gdzieś ale beze mnie , gania mnie nie miłosiernie, a to idz zrób badania krwi, a to posprzątaj, a to ugotuj, a to zakupy zrób, wczoraj mnie wkurzył , powiedział że za mało sie staram w swojej pracy , więc muszę się bardziej postarać co by kasy więcej było, bo obłożnie chora nie jestem. Skończył się okres czułości
Przykro mi trochę że mnie w niczym nie pomaga, a jak mu coś powiem, to sie pyta czy za niego do pracy pójdę ... i koniec rozmowy .

Wyżaliłam się dziś.

Skierowania na badania krwi nie dostałam musze zrobić prywatnie, pytałam się dziś 100zł.
Z moim TŻ jest ostatnio podobnie.Może mają jakiś SPM ?
Z badaniami popytaj, gdzie indziej.Ja dzisiaj robiłam toxo zapłaciłam 30 zł.

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
W późniejszej fazie ciąży trzeba uszyć mężulkom/narzeczonym i chłopakom wielkie bębenki ważące tyle co brzuch. Widziałam kiedyś w tv jak to nosili przez kilka godzin i jak po tym docenili kobiety. Szkoda że nie da się tego wypożyczyć
dobry sposób by poczuli, że stan błogosławiony nie zawsze jest taki komfortowy- tym bardziej w ostatnich miesiącach.Musze wypróbować na moim TŻ


egwene6-gratuluje ciąży!Pierwsza podwójna ciąża na forum
ania21-wracaj do zdrowia
Rocusiowa- w nocy mam to samo- ide spać o 20.30 a w nocy nie tylko latam do łazienki(mam na innym pietrzemasakra), to potem przez pare godzin nie moge usnąć i sie wierce..
Olcia-witam nową zafasolowaną

Co do teściowej..mam przyjemność z taką mieszkać od 4 lat i przez najbliższe 3 lata będe musiała z nią wytrzymać, do czasu aż wybudujemy nasz domek.Niby ogólnie się nie wtrąca, ale złego słowa jej nie można powiedzieć, bo to już staruszka i skłóciłabym połowe rodziny..hmm nawet nie pogratulowała ciąży ani nie zapytała który to tydzieńcóż tak to bywa

Aaaa!!!Bym zapomniała!!MÓWILI W RADIU ZE ZMIANA VATU NA CIUSZKACH I AKCESORIACH DZIECIĘCYCH NIE BĘDZIE W TYM ROKU W LIPCU TYLKO DOPIERO OD 2012 r.!!!:j upi:
Małgosia-to nasze maleństwa to takie brzoskwinki
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5

Edytowane przez kapka
Czas edycji: 2011-02-25 o 18:21
kapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 20:10   #3095
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Aaaa!!!Bym zapomniała!!MÓWILI W RADIU ZE ZMIANA VATU NA CIUSZKACH I AKCESORIACH DZIECIĘCYCH NIE BĘDZIE W TYM ROKU W LIPCU TYLKO DOPIERO OD 2012 r.!!!:j upi:
Małgosia-to nasze maleństwa to takie brzoskwinki
Brzoskwinka mniam mniam mój ulubiony owoc

ale dziś cicho szok

opowiadajcie co dziś przyrządziłyście, jakiś kulinarnych nowości potrzebuje na kolacje miałam karczek 'ala grill z piekarnika
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 20:21   #3096
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

heja
jak tam wieczór wam mija?
ja własnie jem makaron z jajkiem mniam
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 21:58   #3097
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Dziewczyny nie było mnie tydzień, a wy napłodziłyście dokładnie 30 nowych stron! Nawet nie próbuję nadrabiać Ja przez tydzien mieszkałam u teściów bez dostępu praktycznie do kompa. Powód przyziemny - mdłości Tak silne chwilami i nieustanne (dzien i noc) że potrzebowalam pomocy do opieki nad dzieckiem. A do tego dostalam skurczy kilka razy, przestraszyłam się i zadzwoniłam do swojego lekarza, który mi kazał przyjechać do szpitala. Zrobił mi usg. Serduszko bije glośno i pięknie. Myslalam ze przywykłam, bo przeciez słuchalam serduszka Konradka nie tak znowu dawno przy każdej wizycie u gina, a tu niespodzianka. Wzruszyłam się jak nie wiem i chyba dopiero teraz poczułam pełna więź z maluszkiem. I doszło do mnie w stu procentach że znów jestem w ciąży Niestety nie obylo sie bez stresów bo mój gin zawolał innego, a potem przyszedl kolejny, aż w koncu stało koło mnie 5 lekarzy i dyskutowali o czymś, cos pokazując na monitorze. Myslalam że mi serce wyskoczy przez gardło, ale w koncu mój gin powiedział do mnie zebym się nie martwiła, on uważa że TAKIE RZECZY (czyli jakie??? rozmawiali chyba o za małym ciałku zołtym albo o malej ilości wod plodowych, gin chyba myslal ze slyszalam wszystko ale ja ze stresu nic nie rozumiałam) są mozliwe w 9 tc i że zrobimy usg za 3 tygodnie to zobaczymy jak się dzidzius rozwija. Mam nadzieję że wszystko jest okey, nie wiem jak przeżyję 3 tygodnie bez zamartwiania się...

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
pl, zarządzanie egz do przodu jadę świetować... sałatkami i pizzą ale się najjjmemmm!
Graulacje!! Późne ale szczere Ja też skończyłam zarządzanie na pl, ale dzienne. A egzamin to z finansów z prof. Janikiem? Jak tak to podwójne gratulacje
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 23:55   #3098
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Dziś rodzinny nie chciał mi dac skierowania, bo to badania dodatkowe :tokso czy ft4. Trudno zapłace
tokso to raczej podstawowowe badanie w ciąży, tak jak różyczka,czy WiR. A skierowanie na FT3, FT4 czy TSH powinnaś dostać od endokrynologa

Cytat:
Napisane przez Tenaya24 Pokaż wiadomość
Cały czas mam wrażenie, że to dziewczynka. Nawet jak coś sobie mówię do niego to zwracam się po imieniu. A imię wybraliśmy z tż już dawno temu Na 100% będzie Paulinka Jeśli chłopiec (chociaż nie sądzę) to pewnie Piotruś. Nieważne co, oby tylko zdrowe. Czego i Wam dziewczyny życzę z całego serca
Paulinki są super, wiem dobrze, bo sama mam tak na imię

Cytat:
Napisane przez egwene6 Pokaż wiadomość
My też będziemy na razie raczej mieszkać w Polsce - też staram się wybierać imiona które nie będą zbyt dziwne w polskich warunkach. Dawid/David mi się podoba ale mężowi już nie za bardzo i tak mamy ze wszystkimi męskimi imionami które moglibyśmy użyć
Adam?
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 06:16   #3099
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ble, ale mnie mdli. No ale nie tak jak wcześniej, więc nawet się tym nie przejmuję. Gorsze jest to, że ciągle leci mi krew z nosa, albo smarkam krwią.

W dodatku jest mi strasznie smutno, bo przyjaciółka mnie olewa, a to właściwie jedyna osoba, z którą miałam jeszcze ochotę rozmawiać... (Z facetami-znajomymi nie mogę, bo TŻ się wkurza, poza tym to faceci...).
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!

Edytowane przez No air
Czas edycji: 2011-02-26 o 06:19 Powód: skleroza
No air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 06:56   #3100
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Brzoskwinka mniam mniam mój ulubiony owoc

BOŻE, I TERAZ OCZYWIŚCIE CHCĘ BRZOSKWINII!!!!

Egwene, witam Cię w naszym gronie ze szczególną radością, bo wiem z innego wątku jak bardzo chciałaś zajść w ciążę. Gratuluję!!

Wczoraj wyszłam z domu pierwszy raz od 3 dni i wybrałam się z TŻem do marketu. Wytrzymałam tam kwadrans, potem zrobiło mi się słabo i musieliśmy wracać do domu bez zakupów. Nie nadaję się kompletnie do ludzi
Ta ciąża zrobiła ze mnie obłożnie chorą
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 08:16   #3101
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Witajcie. Piszę po takim długim czasie, ponieważ od soboty leżałam w szpitalu...

Z wielkim bólem muszę prosić o usunięcie mnie z listy październikowych mam...

Napiszę krótko, bo nie mam sił na więcej...
W sobotę rano miałam dziwne upławy, pod wieczór pojawiła się jasna krew. Pojechałam do szpitala a tam na usg ciąża była o tydzień młodsza niż powinna (zamiast 7 tyg, wskazywało na 6sty), lekarze mieli wątpliwości czy ciąża żyje, gdyż nie mogli dostrzec akcji serca. Mimo to traktowali mnie jako "zagrożoną poronieniem". Kolejce usg nie pokazało nic nowego. Diagnostycznie pobrano mi krew w kierunku beta hcg i niestety potwierdziło się najgorsze, że ciąża jest martwa... 3 ciężkie dni czekałam na ten wyrok mając jeszcze szczątki nadziei. Wczoraj rano wykonano mi łyżeczkowanie jamy macicy.... Na szczęście puścili mnie do domu, bo jeszcze chwila a musieliby mnie przenieść na psychiatrię...

Nie wiem co mam więcej napisać... Mój ból jest nie do opisania.
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 08:22   #3102
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
Witajcie. Piszę po takim długim czasie, ponieważ od soboty leżałam w szpitalu...

Z wielkim bólem muszę prosić o usunięcie mnie z listy październikowych mam...

Napiszę krótko, bo nie mam sił na więcej...
W sobotę rano miałam dziwne upławy, pod wieczór pojawiła się jasna krew. Pojechałam do szpitala a tam na usg ciąża była o tydzień młodsza niż powinna (zamiast 7 tyg, wskazywało na 6sty), lekarze mieli wątpliwości czy ciąża żyje, gdyż nie mogli dostrzec akcji serca. Mimo to traktowali mnie jako "zagrożoną poronieniem". Kolejce usg nie pokazało nic nowego. Diagnostycznie pobrano mi krew w kierunku beta hcg i niestety potwierdziło się najgorsze, że ciąża jest martwa... 3 ciężkie dni czekałam na ten wyrok mając jeszcze szczątki nadziei. Wczoraj rano wykonano mi łyżeczkowanie jamy macicy.... Na szczęście puścili mnie do domu, bo jeszcze chwila a musieliby mnie przenieść na psychiatrię...

Nie wiem co mam więcej napisać... Mój ból jest nie do opisania.

Współczuje, i trzymaj się mocno
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 08:39   #3103
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
Witajcie. Piszę po takim długim czasie, ponieważ od soboty leżałam w szpitalu...

Z wielkim bólem muszę prosić o usunięcie mnie z listy październikowych mam...

Napiszę krótko, bo nie mam sił na więcej...
W sobotę rano miałam dziwne upławy, pod wieczór pojawiła się jasna krew. Pojechałam do szpitala a tam na usg ciąża była o tydzień młodsza niż powinna (zamiast 7 tyg, wskazywało na 6sty), lekarze mieli wątpliwości czy ciąża żyje, gdyż nie mogli dostrzec akcji serca. Mimo to traktowali mnie jako "zagrożoną poronieniem". Kolejce usg nie pokazało nic nowego. Diagnostycznie pobrano mi krew w kierunku beta hcg i niestety potwierdziło się najgorsze, że ciąża jest martwa... 3 ciężkie dni czekałam na ten wyrok mając jeszcze szczątki nadziei. Wczoraj rano wykonano mi łyżeczkowanie jamy macicy.... Na szczęście puścili mnie do domu, bo jeszcze chwila a musieliby mnie przenieść na psychiatrię...

Nie wiem co mam więcej napisać... Mój ból jest nie do opisania.
bardzo mi przykro
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 08:46   #3104
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
Witajcie. Piszę po takim długim czasie, ponieważ od soboty leżałam w szpitalu...

Z wielkim bólem muszę prosić o usunięcie mnie z listy październikowych mam...

Napiszę krótko, bo nie mam sił na więcej...
W sobotę rano miałam dziwne upławy, pod wieczór pojawiła się jasna krew. Pojechałam do szpitala a tam na usg ciąża była o tydzień młodsza niż powinna (zamiast 7 tyg, wskazywało na 6sty), lekarze mieli wątpliwości czy ciąża żyje, gdyż nie mogli dostrzec akcji serca. Mimo to traktowali mnie jako "zagrożoną poronieniem". Kolejce usg nie pokazało nic nowego. Diagnostycznie pobrano mi krew w kierunku beta hcg i niestety potwierdziło się najgorsze, że ciąża jest martwa... 3 ciężkie dni czekałam na ten wyrok mając jeszcze szczątki nadziei. Wczoraj rano wykonano mi łyżeczkowanie jamy macicy.... Na szczęście puścili mnie do domu, bo jeszcze chwila a musieliby mnie przenieść na psychiatrię...

Nie wiem co mam więcej napisać... Mój ból jest nie do opisania.
Bardzo, bardzo współczuję.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 08:46   #3105
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Sofciaa tulę mocno!!! Przykro mi bardzo, że Cię to spotkało... wiem jak się czujesz... Mam nadzieję, że masz obok siebie dobrych, życzliwych i ciepłych ludzi. Życzę ukojenia...
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 08:50   #3106
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Sofcia, bardzo mi przykro
przesyłam ciepłe myśli i przytulam mocno
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 08:56   #3107
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Sofciaa bardzo Ci współczuję tego co się stało życzę Ci teraz dużo siły i wsparcia bliskich
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 09:36   #3108
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
Witajcie. Piszę po takim długim czasie, ponieważ od soboty leżałam w szpitalu...

Z wielkim bólem muszę prosić o usunięcie mnie z listy październikowych mam...

Napiszę krótko, bo nie mam sił na więcej...
W sobotę rano miałam dziwne upławy, pod wieczór pojawiła się jasna krew. Pojechałam do szpitala a tam na usg ciąża była o tydzień młodsza niż powinna (zamiast 7 tyg, wskazywało na 6sty), lekarze mieli wątpliwości czy ciąża żyje, gdyż nie mogli dostrzec akcji serca. Mimo to traktowali mnie jako "zagrożoną poronieniem". Kolejce usg nie pokazało nic nowego. Diagnostycznie pobrano mi krew w kierunku beta hcg i niestety potwierdziło się najgorsze, że ciąża jest martwa... 3 ciężkie dni czekałam na ten wyrok mając jeszcze szczątki nadziei. Wczoraj rano wykonano mi łyżeczkowanie jamy macicy.... Na szczęście puścili mnie do domu, bo jeszcze chwila a musieliby mnie przenieść na psychiatrię...

Nie wiem co mam więcej napisać... Mój ból jest nie do opisania.
Bardzo ci współczuję wiem co to za ból najważniejsze żebyś miała wsparcie rodziny i TŻ. Trzymaj się mocno i nie załamuj się
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 09:49   #3109
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

dzien dobry.

Sofciaa wspolczuje Ci bardzo i jest mi bardzo przykro .

co do lozeczka w sypialni to ja jestem mega wrogiem. jesli jest taka mozliwosc to od razu maluch idzie do swojego pokoju. i tak tez bylo u nas w przypadku naszego synka. nie wyobrazam sobie, ani moj tz, zeby spac z dzieckiem w jednym pokoju, a juz nie wspomne o spaniu w jednym lozku . miedzy innymi dlatego zdecydowalismy sie na przeprowadzke do wlasnego domu - myslelismy o drugim dziecku i to byl jeden z powodow zmiany lokum.

Cytat:
Napisane przez Rocusiowa Pokaż wiadomość
3. A jak miałaś w pierwszej ciąży? ja bym chciała chłopca i tak się rozglądam kto miał jakie dolegliwości, chociaż wiem że o wszystko zależy od organizmu matki...
no wlasnie, jak bylam w pierwszej ciazy to nie mialam zadnych nudnosci, mdlosci, itd. moglam spac na okraglo, ale zebym nie mogla zrobic obiadu, czy tez wyciagnac prania z pralki z powodu zapachow, co to to nie. ciaza przebiegala koncertowo, bez zadnych perypetii.

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
W ogóle strasznie mnie irytuje to jedzenie. Ciągle mam takie uczucie że mam jakiś dziwny posmak/coś w gardle- nie umiem tego opisać.
rany boskie, ja tez mam ten posmak w gardle! juz sama nie wiem co robic .

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Z resztą, co ja tu piszę o perfumach - teraz nawet płyn do płukania tkanin mi cuchnie
wczoraj jak wyciagalam pranie z pralki to pomyslalam o Tobie Spray . wiekszosc zapachow doprowadza mnie do szalu. teraz siedze przy otwartym oknie .

co do wychodzenia z domu to ja nie probowalam na razie nigdzie wychodzic na dluzej. Spray pewnie byloby to samo, co u Ciebie - szybciej bym wrocila, niz bym wyszla.

swoje domowe obowiazki musze dzielic, poniewaz nie mam sily. robienie posilkow to katorga, o sprzataniu to nie wspomne. na razie sprzatam to co musze, czyli starcie stolu, wstawienie naczyn do zmywarki, same lightowe czynnosci. natomiast mycie podlog, lazienek, itd. odpada .

wlasnie musze zrobic obiad i wierzcie mi jest to dla mnie mega wyzwanie!!! trzymajcie kciuki.

udanej soboty

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2011-02-26 o 09:53
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 09:53   #3110
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Sofcia, tak mi przykro nawet nie wiem co napisać.
Mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie i niedługo wszystko się uda tak jak powinno
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 10:00   #3111
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
no wlasnie, jak bylam w pierwszej ciazy to nie mialam zadnych nudnosci, mdlosci, itd. moglam spac na okraglo, ale zebym nie mogla zrobic obiadu, czy tez wyciagnac prania z pralki z powodu zapachow, co to to nie. ciaza przebiegala koncertowo, bez zadnych perypetii.
o to może u mnie będzie chłopak, byłoby bosko


Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
wlasnie musze zrobic obiad i wierzcie mi jest to dla mnie mega wyzwanie!!! trzymajcie kciuki.
widzę, że u mnie to jest lajcik, żadnej reakcji na zapachy, wczoraj byłam na kolacji, przy stole 12 osób, koleżanka gotowała różne rzeczy i nic mnie nie wzruszyło.

byłam wczoraj u gina z wynikami, na różyczkę i cytomegalię jestem odporna, nie mam za to przeciwciał toxo, więc żegnaj tatarku... do tego w moczu wyszyły mi jakieś bakterie, dostałam Urosept, oraz szczegółową instrukcję pobierania próbki moczu do badań
__________________
płodek

Edytowane przez lewaloff
Czas edycji: 2011-02-26 o 10:20
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 10:17   #3112
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Sofcia, strasznie mi przykro nawet nie wiem co napisać, trzymaj się jakoś


Mi już powoli wracają siły witalne i z dnia na dzień jest lepiej jeszcze płaczliwość mi została, czasami muszę się wypłakać żeby było mi dobrze
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 10:53   #3113
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
. Mam nadzieję że wszystko jest okey, nie wiem jak przeżyję 3 tygodnie bez zamartwiania się...
3maj się dzielnie!
masz nas!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
Z wielkim bólem muszę prosić o usunięcie mnie z listy październikowych mam...
Sofica- z wielkim bólem czytałam Twój post. 3maj się kochana!!! W takich chwilach nie potrafimy sobie uzmysłowić czemu tak się musiało stać...
ale w końcu znów słonko wyjdzie i na pewno jeszcze się uśmiechniesz Życzę Ci tego z całego serca
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 10:54   #3114
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
do tego w moczu wyszyły mi jakieś bakterie, dostałam Urosept, oraz szczegółową instrukcję pobierania próbki moczu do badań
Też mam siuśki nie bardzo. Lekarz kazał mi brać żuravit i dużo pić.

Dziewczyny, może któraś się odważy i wrzuci swoje zdjęcie Byłoby miło zobaczyć z kim się tyle przesiaduje na forum Mnie tam trochę widać z avatara dlatego się nie pcham pierwsza.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 10:59   #3115
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ja miałam nadzieję że wypatrzę was przy wrzucaniu zdjęć brzuszków ale fajnie że wychodzi taki pomysł
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 11:07   #3116
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Dzień dobry

nadrobiłam dobę, ale naskrobałyście

Sofciaa bardzo mi przykro. Życzę Ci, żeby niedługo się udało i tym razem wszystko rozwiązało się szczęśliwie

właśnie oglądam spodnie na allegro, ale wybór
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 11:34   #3117
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Też mam siuśki nie bardzo. Lekarz kazał mi brać żuravit i dużo pić.

Dziewczyny, może któraś się odważy i wrzuci swoje zdjęcie Byłoby miło zobaczyć z kim się tyle przesiaduje na forum Mnie tam trochę widać z avatara dlatego się nie pcham pierwsza.
Mamusie z lipca-sierpnia założyły sobie klub prywatny by nikt obcy nie oglądał ich zdjęć

Mam już zrobione zdjęcie brzusia ale mąż mi dziś aparat zabrał i wstawie później

Krostki na plecach i dekolcie mnie wykończą już z nimi nie walcze, bo to hormony mi buzują,a o buzi to nie wspomnę

Posprzątałam już i nie wiem co dalej jakoś nie mam weny na dziś
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 11:37   #3118
Rocusiowa
Raczkowanie
 
Avatar Rocusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 193
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Sofciaa Kochana... nie będę się tutaj rozpisywać... jestem z Tobą

ja dziś miałam znów przygodę oczywiście na pusto z samego rana...

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

aha, dzisiaj zaczynamy 8 tydzień
Rocusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 11:53   #3119
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ooo to my też załóżmy klub
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 11:58   #3120
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Rocusiowa Pokaż wiadomość

ja dziś miałam znów przygodę oczywiście na pusto z samego rana...
Oj biedaku, wiem co czujesz i trochę mi lżej , że nie jestem sama w pawiowaniu
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.